12 of NIEUWE G.A.O. VOOR HAVENS GENT De oude route dwars door stadscentru krijgt grote voorkeur Hinderlijk parkeren grote v ens wordt tegengegaan SUBSIDIE-REGELING VOOR JEUGDWERK SCHIEDAM Wira Vrijland leidt in damtoernooi H. v. d. Dool benoemd tot directeur MTS Kinderspeelplaats Bays Ballotsingel SEEN KRANT ONTVANGEN? Bel voor 19.30 uur f telefoon 135430 Zuidroute B. en tv. vragen krediet voor ontmoetings centrum V oorlopig bestuur van D'66 CHU en AR in Ridderkerk samen in verkiezingen Democratisch Akkoord begint in Barendrecht politiek café PSP doet mee aan verkiezingen John Lanting en Arnold Geldennan in vrije produktie „Not now, darling" Dr. A. P. ,T. Abraliamse lector aan de NEH Geen experimenten meer met vuurwerk Yerhoeff werkster geneeskundige dienst KOERiüSïERS Foto, film en projectie De Schiedammer (et Rotter dams Parool) vraagt vaste be zorgers (sters) voor Schiedam en omgeving. Aanm.: Hoog straat 78, Schiedam. Tel. 267279. ■s avonds na 7 uur tel. 166960. PASFOTO'S Waar terwijl u wacht. Foto Van Vuuren, Hoogstraat 106, Schiedam, tel. 266720. Let op het juiste adres. dinsdag 17 februari 1970 - pag. 5 Een situatie-schets van de twaalf variaties op een metroroute door Schiedam, zoals die voorkomt in de planstudie Fledderus/Van Gent. C 1, 2 en 3 zijn de route variaties door het stadscentrum, zowel boven- als ondergronds en K 1, 2 en 3 de routes in Kethel. De zwarte bolletjes zijn de ge dachte metro-stations, (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag In het toer nooi om het damkampioenschap van Schiedam, heeft dc Jonge Wirn Vrij land de titel hinnen bereik gekregen, door zijn oudere broer Louis een ne derlaag toe te brengen. Daarmee heeft Whn, die nu met zes punten aan de kop gaat, een moeilijke klip omzeild, want Louis is een dam mer van klasse en een geducht tegen stander. Doch soms speelt zijn non chalance hem parten, zoals in zijn partij tegen z'n broer \Vlm. Verdere uitslagen. In de hoofdklasse won J. de Wilde van J. Antes: Lans bergen speelde remise tegen Houting. Ih de eerste klas won Breevoort van Breman en J. van Kuyk van li. Nij- huis; Wellemse en De Heer deelden dc punten. In de tweede klasse zijn twee spe lers uitgevallen, zodat er nog maar vir over zijn. De heer Pauw won van A. Meijer, De Koning en Dijkshoorn speelden remise. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag Met ingang van 1 mei 197{J bestaat in Schiedam de mogelijkheid om de opleiding Mid delbare Technische School te volgen. Tot directeur van deze MTS Is be noemd fle heer II. v. d. Dool, thans di recteur van dc Lagere Technische School aan de Mgr. Nolcnslaati. De beer P. H. Sneek vol&t met -in gang van 1 mei de heer v. d. Doel op als directeur van de Lagere Techni sche School. H'j is thans adjunct-di recteur van deze school. Zoning er voor de MTS nog geen gebouw be schikbaar is. zal de opleiding in diver se scholen in Schiedam plaats vinden. Het nieuwe schoolgebouw voor de Middelbare Technische School is ge pland in Bijdorp. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag Ér is grote behoefte aan kinderspeelgelegenheid in bet oosten van Schiedam, meer in het bijzonder aan een speelplaats voor Kleine kinderen. B. en w. willen daar om op het binnenterrein van het hui zenblok Boei'hnavelaan-Buijs Ballot- singel-Edisonstraat, gelegen achter de Prinses Beatrixschool, dat door ligging en afmetingen daarvoor geschikt is, eenkinderspeelplaats doen aanleggen. De kosten van aanleg worden ge raamd op f 22.000. S Abonnees buiten Rotter- dam, Schiedam, kunnen 5 zich wenden tot onze S plaatselijke agenten. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. Nadat bij de behandeling van het Struc tuurplan in 1968 nogal wat bezwaren naar voren zijn gebracht, ook in dit blad, tegen het plan om voor een „openbaar railvervoer" (zeg: metro) een tracé door de binnenstad van Schiedam te leggen, heeft het Bureau voor Stedebouw en Architecteur Rein H. Fledderus/Bart C. van Gent in het nu verschenen studieplan naar alternatieven ge zocht voor het tracé van deze metrolijn. Totaal negen alternatieve tracé-mogelijkheden, die liefst 12 combinaties mogelijk maken. De belangrijkste mogelijkheid, die nu naar voren wordt gebracht, is de sug gestie om het metro-tracé ondergronds aan te leggen; een mogelijkheid die in het Structuurplan zelf verworpen werd. Overigens blijkt het Bureau Fledde rus/Van Gent zelf de voorkeur, geven aan het in het Structuurplan aangegeven tracé, nu aangeduid als „S (entrum) 3 K(ethel) 3", met als variaties dat de lijn door het stadscentrum zowel bovengronds als ondergronds kan lopen. Daarnaast als alternatieve mogelijk heden een ..noordelijk" (Cl) eu een „zuidelijk" (C2) tracé door het stads centrum, zowel bovengronds (B) als ondergronds (O) In Kethel nog de varianten KI en K2, beide boven gronds. Al deze alternatieve tracé-mogelijk heden 2ijn onderzocht (en uitgewerkt) door de afdeling Metrowerkon van de Dienst Gemeentewerken van Rottex*- dam. Daarbij is uitgegaan van de ge dachte dat de Rotterdamse metrolijn naar het westen via het Marconiplein moet lopen en dan bovengronds aan de noordelijke voet van de Schiedam- seweg/Rotterdamsedijk moet liggen tot aan het Boerhaveplein in Schie dam. Vandaar af zijn de variaties mo gelijk. Voorkeursplan Bekijken wij eerst het voorkeurs plan C3K3, Dit tracé breekt van het Boerhaveplein (waar een metrostation is gedacht) door de bebouwing van CalUeïstraat en Lange Singelstraat door naar bet Emmaplcin. Vandaar dwars door het centrum via, ruw-weg genomen, Broersvcst (met een cen trum-station), Laan, Korte Achter weg, Zwaanssteeg, Bokkcnstceg, met een brug over de Lange Haven, West- molenstraat over de Nieuwe Haven (brug of dam), naar de Vlaardinger- dijk (wet station). Verder vla de Thorbeckosingel naar Bijdorp, waar het N.S.-spoorstatioii is gedacht en over de Churchilhveg (met stations bij dc Laan van Bolnes en Zwaluw- ia au) met een boog door tVoudboek (station) naar de w^k Holy in Vlaar- dingen. „Dit tracé C3 beïnvloedt de struc tuur van do binnenstad minimaal, om dat bij de keuze van dit tracé de be staande slructum- uitgangspunt is ge weest. Optimaal is gebiuik gemaakt van noodzakelijke doorbraken in het centrum ten behoeve van het wegver keer ie combineven met die voor het metro-tracé, hetgeen de hoogte van het budget in aanzienlijke mate drukt", aldus het studieplan van het Bureau Fledderus/Van Gent. Wanneer voor de reconstructie van de binnenstad wordt gekozen voor het plan-Grote Omloop (dat de bestaan de structuur het minst aantast), ver dient het de voorkeur om het tracé ondergronds te leggen. Dat kost dan voor de gehele aanleg f 125 miljoen, afgezien van veiwervingskosten van de grond. Wanneer echter voor de reconstruc tie wordt gekozen voor het B-plan (concentratie winkelcentrum), dan verdient een verhoogde railbaan de voorkeur, omdat in het B-plan de voetgangers-straten op verhoogd-ni veau zijn gedacht. Geraamde kosten voor metrobaan: f 99 miljoen. Noor dron te Dan de alternatieve tracés. In de „noordelijke route" (Cl) loopt de me Irobasm van Boerhaveplein naar de Broersvest, met een station ter hoogte Van de Lange Kerkstraat; vandaar achter het Stadhuis laags naar dc Parkweg, dwars door dc bebouwing' van Nieuwland met een station ter hoogte van de Rijksscholengemeen schap (niet aansluitend op het NS- spoor), door het Beatrixpark naar de Schiodamseweg, met een station ter hoogte van het DHS-eomplex. Voor de baan in Kethel twee moge lijkheden. Hetzij (K2) dwars door de Vogelbuurt, langs de dorpskerk met een station achter de Dorpskerk cn nxct een boog door Woud hoek (sta tion) naar Holy. Of anders (KI) ten Oosten van de Vogelbuurt met een wijde boog dooi* de wijken Spaland en Woudhock (elk een station) naar Holy. In de planstudie worden grote pro blemen gezien. Dit tracé betekent een rigoureuze ingreep op de bestaande bebouwing. Een brede strook moet opengebroken, zowel bij een hoge baan als ondergronds, achter de Lange Kerkstraat, de bedrijfspanden ten oosten van het Spinhuispad cn ook door de flatblokken van Nieuwland. Bovendien sluit dit tracé slecht aan op de reconstructie van de binnenstad, geen aansluiting ook op de NS-spoor- lijnen en de stations in oud-Kethél, Woudhoek en Spaland zijn slecht ge situeerd. Ook de kosten zijn hoog. Bij een bovengrondse baan 107 of 114 mil joen; ondergronds f 140 of f 142 mil joen. Over de „zuidelijke route" (C2) is de planstudie evenmin enthousiast. Dan loopt de route van het Boerhave plein langs dc Rotterdaxnsedijk, waar voor 500 meter bestaande bebouwing weggebroken moei worden, met een station aan het Roemarktplein, dat niet makkelijk bereikbaar is voor voetgangers. Dan met een diagonale kruising van de Lange Haven en met een boog naai de Nieuwe Haven Zuid-zijde, waar de oude bebouwing toch zal verdwijnen, met een station ter hoogte van de Westfrankelandsestraat. Verder gaat de baan over de Nieuwe Damlaan, met een station bij de Schimmelpen- nïnckstraat Deze ligt wel dicht bij het NS-spoorstation, doch geeft geen di recte aansluiting. Daarna twee mogelijkheden. Of over Bad Groenoord naai* Kethel-vou te 3, of naar het DHS-terrein voor Kethel-routes 1 of 2. De bezwaren zijn een vrijwel com plete destructie van de Rotterdamse- dijk-bebouwing en van het Koe marktplein. Bij een hoge metrobaan Is zelfs geen andere bebouwing mogelijk en bij een ondergrondse baan moet ook eerst alles afgebroken worden en daarna opgebouwd. Een technisch zeer moeilijk probleem wordt het kruisen van de Rotterdamsedijk, die immers een buiten waterkering is. Bovendien zitten vrijwel alle me tro-stations op een verkeerde plaats, weinig aantrekkelijk voor de reizigers. Als kosten worden opgegeven voor een bovengrondse baan van 93 tot 102 miljoen; ondergronds van 118 tot 128 miljoen. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN, dinsdag. "Wet houder G. Walstra is van plan om in de maartvergadering de raad f 16.000,- krediet te vragen. Het geld is bestemd voor de bebouwing van het pand aan de Oosthavenkadele Van Leyden Gaelstraat. Hierin komt de jeugdsóciëteit „Comrminio", Deze worclt opgezet dooi* de ongeorgani seerde jeugd. De wethouder heeft deze toezegging gedaan in een gesprek met vertegenwoordigers van de groep cn enkele ambtenaren. Zoals bekend heb ben de eersten onlangs nogal fel ge protesteerd togen het feit dat zij nog steeds niets van het stadhuis hoorden over de toegezegde medewerking bij het ontmoetingscentrum. RIDDERKERK Hot voorlopig bestuur van de nieuwe afdeling van D'66 in Ridderkerk bestaat uit voor zitter M. C. Huizer, J. J. Kroeze (commissie-coördinator) en W. Rab-' bie, secretaris-penningmeester. Schu- bertstraat 50, tel. 6349 te Slikkerveer. D'66 is van plan deel te nemen aan de verkiezingen. RIDDERKERK, dinsdag De CHU en de AR hebben in Ridderkerk besloten de eampagne 'voor de ge meenteraadsverkiezingen gezamenlijk te voeren en net zoals in de afgelopen zittingsperiode het geval was, samen 'één fractie te vormen. Men werkt mo menteel aan een nieuw gemeentepro gram, waarin men een aantal urgente volgens de CH en AR ook haalbare verlangens wil opnemen. BARENDRECHT Ruim veertig belangstellenden hebben gisteravond, de gladde wegen getrotseerd om te gaan kennismaken met de nieuwste politieke groepering, het Democratisch Akkoord Barendrecht. Wat voor poli tiek er van dezè groepering te. ver wachten valt, is in hun. eerste openba re vergadering in sportzaal Vitaal niet helemaal duidelijk geworden. Wel werd duideUjk, dat het DAB van plan is om het voorlopig werk programma te gaan omdopen in een verkiezingsprogramma., Met dat pro gramma wil men in juni gaan probe ren één of meer zetels in de gemeen teraad te veroveren. „Wij willen gaan fungeren als een stuwende kracht voor een gemeente beleid, waarin een, optimale plaats is ingeruimd voor inspraak van de be volking", verzekerde voorzitter J. E. van Dijken de aanwezigen Over de verdere plannen van het DAB werd ook nog niet veel bekend gemaakt. Het enige concrete Is de in stelling van een politiek café in „Van ouds het raadhuis" elke donderdag voorafgaande aan de maandelijkse raadsvergadering op vrijdag. Het eerst wordt dit politiek café gehouden op 26 februari. RIDDERKERK De Ridderkerkse afdeling van de PS is van plan mee te gaan doen aan de gemeenteraadsver kiezing. Ze heeft tot nu toe nog maar eenmaal de kiesdeler gehaald Het betrof toen geen gemeenteraads verkiezing. VLAARDINGEN De Vlaardingsc tafeltennisverenigingen speelden in de afgelopen week 27 wedstrijden waar van er 10 werden gewonnen, 13 verlo ren gingen, terwijl vier maal gelijk werd gespeeld. Intiem behaalde 12 punten, De Hollandiaan 6, dc Wind molens 4 en Shell noteerde 2 punten. (Van onze kunstredactie) ROTTERDAM, dinsdag. John Lanting en Arnold Gelderman gaan dc twee hoofdrollen spelen in het blijspel „Not now, darling", een vrije produk tie van Meerburg en Hofman. Als me despelenden zijn verder onder meer Winnlfred Bosboom en Joeki Rroede. let aangetrokken. „Not now, darling" in een verta ling van Alfred Pleiter zal geregis seerd worden door de Engelsman Pa trick Cargill, die het stuk ook in Lon den onder-zijn hoede had. De premiè re van ;,Not now, darling" (De Neder landse titel „Nee schat, nog niet" zal waarschijnlijk niet gevoerd worden) gaat medio september van dit jaar in de Stadsschouwburg te Nijmegen. Voor de Rotterdamse cabaretier/ac teur John Lanting betekent deze ver bintenis niet dat hij zal gaan stoppen met zijn éénmanscabaret. Er zijn plannen voor een toerriee naar landen m midden-Azië en Indonesië. Later in dit jaar hoopt Lanting zijn cabaret uit te breiden met enkele nieuwe mede werkenden. ROTTERDAM, dinsdag. Dr. A. F. J. Abrahomse is benoemd tot ge woon lector in de toegepaste waar schijnlijkheidsrekening in de faculteit der economische wetenschappen aan de Nederlandse Economische Hoge school te Rotterdam. De heer Abrahamse werd op 22 no vember 1937 geboren. Hij studeerde economie aan de Nederlandse Econo mische Hogeschool, waar hij in 1961 cum laud" zijn doctoraal examen af legde en in april 1969 eveneens cum laude promoveerde op bet proefschrift „The powers of some tests in the ge neral linear model". ROTTERDAM, dinsdag. Na langdurige onderhandelingen heb ben de onderhandelingsdelegaties van de werkgevers en de werkne mers in de havens van Amsterdam en Rotterdam overeensteming bereikt over een nieuwe cao voor 1970 en. 1971. De resultaten van de onderhande lingen zullen nu aan de leden van de werkgevers en -nemers organisaties worden voorgelegd. De belangrijkste wijzigingen ten opzichte van de ca 1969 zijn; De looptijd van de nieuwe contrac ten is twee jaar. Zowel voor 1970 als voor 1971 zal (Van een azer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag B. en 1V. komen met een voorstel 3aïi de ge meenteraad voor een tijdelijke nieuwe subsidie-regeling voor het jeugdwerk in Schiedam. Dit geldt dan zowel voor het bijzondere jeugdwerk (de club huizen), het georganiseerde jeugd werk (van organisaties aangesloten bij de Ned. Jeugdgemeenschap of daarmee gelijk te stellen), als voor dc jeugdsportvercnlgingen. Het jeugdwerk is „in beweging", zoals dat heet en daarvan is de subsi die-regeling afhankelijk. De zaak is in studie (zoals dat heet) bij het depar tement van C.R.M., doch b. en w. wil ion niet langer wachten op de resulta ten "van die studie en alvast de subsi dies verhogen. Doch dat kan, in af wachting van de rijksregelingen, slechts van tijdelijke aard zijn. Voor de clubhuizen St. Joris Doele, Jeugdhaven en R.K. Stichting voor sociaal-culturele arbeid (voorheen: St. Franciscus Liefdewerk) wordt voor gesteld om bij wijze van overgang voor 1969 en 1970 de tekorten op de exploitatie te subsidiëren, doch voor niet meer dan 40% van de volgens de rijksregeling bijzonder jeugd- en volksontwikkelingswerk subsidiabele lasten. Daarbij worden tal van voor waarden ter controlering gesteld. Voor het georganiseerde jeugdwerk wordt voorgesteld de subsidie die sinds 1952 onveranderd fZ per lid (tussen 8 cn 21 jaar) bedroeg, te ver hogen tot 4 per lid. Dit met ingang van 1 januari eja. Daarnaast een bijdrage in de orga nisatiekosten van de jeugdverenigin gen, afhankelijk van het aantal leden variërend van ƒ75 (minder dan 75 le den) tot ƒ200 (meer dan 250 leden) In analogie met deze verhoging wordt h&t billijk geacht om ook de jeugd-sport subsidie gelijkelijk op te trekken van f 2 tot 4 per aangeslo ten lid (gymnastiek- en zwemvereni gingen: tussen 6 en 18 jaar; overige verenigingen tussen 9 en 18 jaar). Deze subsidie zal volgens een door de Sportraad vast te stellen verdeelsleu tel worden verdeeld. De kosten voor de gemeente stijgen hiermee met ƒ32.000 en wel ƒ14.500 voor het georganiseerde jeugdwerk en 17.000 voor de jeugdsport. De club huizen vallen buiten deze raming. een reële koopkrachtverbetering van 2,75 procent worden toegekend. Bij elke stijging van het prijsindex cijfer van dc gezinsconsumptie met 2 procent boven het peil van januari 1970 zal een toeslag van 2 procent op de lonen, worden gegeven met een maximum van 6 procent per jaar. Voor de overgang op dit nieuwe sy steem van loonindexering wordt di rect een verhoging van 2 procent ge geven, zodat de loonsverhoging per 1 januari 4,75 procent bedraagt nadat nog de 1 procent duurtetoeslag over 1969 in de lonen is verwerkt. De vakantie wordt in 1970 met twee dagen uitgebreid. Voor werknemers, die verplicht zijn volgens rooster op zaterdag te werken, maar voor wie geen werk beschikbaar ts, is een ver goedingsregeling getroffen. De problemen georganiseerden-—on georganiseerden en de problemen van de oudere werknemers zullen worden besproken in een permanente paritai re commissie van overleg in de havens van Amsterdam en Rotterdam. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. De Algemene Politie Verordening Schiedam zal op enkele punten worden aangepast. Zo delen b. en w. de raad mede. Het gaat om het tegengaan van parkcer-ejccessen, het afsteken van vuurwerk en het opslaan van tenten ih het Pr. Beatrixpark. Om het hinderlijke parkeren van grote vrachtwagens (langer dan 6 me ter, hoger dan 2 metertegen te gaan, wordt het verboden gesteld dergelijke wagens gedurende de avond en nacht te parkeren binnen 5 meter van een pand, waneer daardoor het uitzicht van dc bewoners wordt belemmerd. Doch ook op plaatsen waar b. en w. dit schadelijk achten voor het „uiter lijk aanzien van de omgeving". Van dit verbod kan ontheffing worden verleend. Ook het parkeren bij elkaar van twee of meer. van- dergelijke grote vrachtwagens van één. eigenaar wordt verboden, anders dan op daarvoor aangewezen parkeerplaatsen. Dit geldt dan niet van maandag tot en-met .vrij dag, dagelijks van 8 tcfc 18 uur. Dit nieuwe artikel opent de moge lijkheden onder bepaalde omstandig heden de concentratie van geparkeer de vrachtauto's gedurende de week ends op niet gewenste plaatsen te we ren. Het streven is er opgericht, zo schrijven b. en w., als „weekendver blijf" voor grote voertuigen, aan te wijzen de Willemskade, de Nieuwe Haven tussen Westerkade en School straat en de straten van het industrle- teiTein. Caravans Ook het steeds veelvuldiger voorko mende verschijnsel dat caravans lang durig geparkeerd staan op de openba re weg, waardoor le veel beslag wordt gelegd op de beschikbare parkeer ruimte, willen b. en' w trachten tegen te gaan. De caravans, de kampeerwagens en „andere vervoermiddelen ten dienste van de recreatie" mogen tussen X ok tober en J mei niet langer dan drie dagen en tussen 1 mei en l oktober niet langer dan een week op de weg staan. Dan het vuurwerk. Het hebben, verkopen en afsteken van vuurwerk wordt thans geregeld in het Régie- ment Gevaarlijke Stoffen; de gemeen telijke regeling wordt nu hierop aan gepast. Tevens is opgenomen een ver bod om ontploffingsgevaarlijke stoffen te vervaardigen. Soms wordt op onver antwoordelijke wijze geëxperimen teerd, meestal door jeugdige personen. Dit kan thans worden tegi-J door het artikel in de A.P.V. Kamperen Wat het kamperen in de stad be treft wordt het verboden om tenten, kampeerwagens of andere „vervoer middelen ten dienste van de recreatie" tussen zonsondergang en zonsopgang te hehben in plantsoenen of parken en in perken, op de gazons of op de groene stroken welke zijn aangelegd op of langs wegen. Ook het houden van dieren wordt aan banden gelegd. Het wordt verboden in de gevallen dat het hou den van een of meer dieren naar het oordeel van b. en w. schadelijk voor de openbare gezondheid dan wel hin derlijk of schadelijk voor de omgeving is of kan zijn. Deze bepaling stond vroeger in de Bouwverordening, doch wordt thans opgenomen in de A.P.V. Heden is in volle vrede van ons heengegaan Catliarina Hendrica Sophia de Boer oud-directrice van het gemeenteziekenhuis Schiedam in de ouderdom van 90 jaar J. G. Tieman Vlaardingen 15 februari 1970 Zonnehuis Dillenbu rgsin gei Corr. adres: mej. J. G. Tieman Louis Raemaekersstraat 247 Schiedam De overledene ligt opgebaard in do rouwkamer Nassaulaan 68, Schiedam. Gelegenheid tot bezoek aldaar dinsdagavond van 7 tot 7.30 uur. De bijzetting in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats Schiedam vindt plaats donderdag 19 februari a.s. te 3.1a uur n.m. Voorafgaande wordt er een rouwdienst gehouden te 2.45 uur n.m. in de Aula van bovengenoemde begraaf plaats door de weleerw. heer ds A. D. Klaassen. vertrek vanaf de rouwkamer te 2.30 uur n.m; Heden overleed zeer onver wacht onze onvergeteJIjKe Wan, Vader en Grootvader KORNELIS JAKOBUS HEJJBOER in de ouderdom van 87 Uit aller naam: A. M. HeiJboer-Huiskes Schiedam, 16 februari 1970 „Thurlede" kamer 101 Nieuwe Damlaan 709. De overledene Is opgebaard in de rouwkamer Nassau laan 68, Schiedam. Bezoek aldaar dinsdag- en woens dagmiddag van 5.30-6 uur. De crematie zal plaats vinden donderdag 19 fe bruari om 3 uur In het Cre matorium Rotterdam-Zuid. Maeterllnckweg 101. Vertrek vanal „ThuWede" om 2.15 uur. Textielververij Oostsingel 2 iel. na, 5 uur 268924 MANTEL verven 17,50 VELOURSGORDIJNEN verven 4,50 p. mtr SUÈDE JASJES (kort) reinigen 17,— Bij de geneeskundige- en gezondheids dienst kan worden geplaatst een De werktijd bedraagt 20 uur per week en wal op alle werkdagen van 6,30-8.30 en van 17.00-19.00 uur. Het uurloon bedraagt f 3,79 voor 23-jarïgen en ouder. Belangstellenden verzoeken wij binnen 10 degen schriftelijk of mondeling te solliciteren Tuin f san 50 (teU inlichtingen 269290) Personeel gevraagd

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 2