40 jaar bij gemeente BBE235!- Utile Duld op dreef in 'Boeing-Boeing 5.000 tekeningen van G.W. op micro-film VERZOEK VOOR OPRICHTING ABORTUSKLINIEK J. C. Huldiging en onderscheiding bij jubileum Meer scholen met televisie Voordelige modepruikjes Invitatie Voorlopige lijst PvdA voor gemeenteraad Lezing Jan v. d. Kam over Waddengebied GEEN KRANT f ONTVANGEN? Verbetering van de straatverlichting Lange Nieuwstrmt W erkzaamheden aan Nieuwe- Damlaan Expositie bij jubileum Elba 67 geslaagde ,,Wa tervrienden" Politie zocht middag en nacht naar overspannen man die met vier kinderen woning had verlaten F. de GraafPvdA uit raad van Vlaardingen Aktiegroep Schone Randstad Zuid noemt opmerking burgemeester „een trap na" Jubilaris J. J, C. Kloos ontvangt zijn Koninklijke Onderscheiding. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. De Party van de Arbeid afd. Schiedam houdt op vrijdag 20 maart een ledenvergade ring in het "Wijkcentrum van het Dr. Wibautplein, waarbij beslist zal wor den over de definitieve kandidatenlijst voor de komende gemeenteraadsver kiezingen. Op de voordracht staat als lijsttrek ker vermeld wethouder mevr. G. D. Verweij-de Graaff. De tweede en de tiende plaats op de lijst zijn beschik baar gesteld voor leden van de PPR Politieke Partij Radikalen, waarmee de PvdA een PAK-overeenkomst heeft. Wat de eerste verkiesbare vijftien plaatsen betreft ziet de voorlopige kandidatenlijst er als volgt uit. 1 weth. mevr, G. D. Verweij-de Graaff, 2 lid van PPR, 3 weth. J. Scheffers, 4 P. Boschman, (zittend fractie-voorzitter), 5 A. Verlinde (zit tend), 6 A. Engelsman, 7 mevr. j. Krikke-Hëin (zittend), 8 P. C. v. d. Lubbe (zittend), 9 mevr. A. J. Tij- sen-Jonker (zittend), 10 lid van PPR, 11 S. K. v. d. Berg (zittend) 12 Wier- da, 13 C, Batenburg, 14 C. J. M. Bol- mers en 15 Kerkhof. Van de veertien zittende PvdA- raadsleden zijn dus maar acht op ver kiesbare plaatsen geplaatst. Drs. J. H. Simons en Ir C. Boerman prijken op de 25e en 26e plaats. Voor de twee ge reserveerde PPR-zeteis komen in aan merking de heren Hans Krabbendam, Wolifenbüttel en Rensman. De bovengenoemde ledenvergade ring van de PvdA zal, in tegenstelling tot gebruikelijk, niet openbaar zijn. woensdag 18 maart 1970 - pagina 5 IN BOEKENWEEK: SCHIEDAM, woensdag. In het kader van de Boekenweek 1970 orga niseren de vijf samenwerkende boek handels in Schiedam ILA, Van Leeu wen, Niemantsverdriet, Kebers er Roodbol op vrijdag 3 april in de aula van hel Stedelijk Museum een lezing. Aangezien dit jaar is gekenmerkt als hel Europese Natuurbeschermingsjaar N'70 fs als spreker voor deze avond de keus gevallen op fotograaf-auteur Jan van der Kam, die zijn juist versche nen fotoboek „Op de grens van land en zee" over dc Waddenzee zal toe lichten. Gelijktijdig wordt in het Sted. Mu seum een tentoonstelling geopend van een groot aantal foto's op formaat 50 x SO van Van der Kam over het Wad dengebied, die tot 20 april te bezichti gen zal zijn. Fotograaf Jan van der Kam heeft zich zijn halve leven be2ig gehouden met het fotograferen van bloemen, vo gels en planten. De laatste zes jaar is dat toegespitst op het waddengebied. Dit landschap en het rijke natuurle ven erin en eromheen kregen hem zn te pakken, dal hij een groot deel van zijn tijd daar heeft doorgebracht, al filmend en fotograferend. Een fascinerende wereld, deze le vensgemeenschap van mieeroscopisch klein plankton, van wieren en wor men, schelpdieren, garnalen en vissen, van zeehonden en vogels. Aan de hand van dia's en films, re sultaat van zes jaar werken, zal de heer Van der Kam komen vertellen over zijn wad-avonturen. Tevens zal hij een pleidooi houden voor het be houd van dit unieke natuurreservaat en recreatiegebied. In het voorwoord van het juist ver schenen boek merkt dr. Hillenius, de bekende bioloog, op: We moeten ze vóór zijn, de plannenmakers met hun supersonische vliegtuigen en hoover- crafts, de technici met hun industrieën en speciaal de dammenbouwers, die van de Waddenzee een polderland schap willen maken. Kaarten voor deze avond zijn te verkrijgen bij genoemde boekhandels en op het kantoor van de S. G. SCHlEEfAM GeborenLeendert AI. z.v, 3, van der Lee en N. Pil; Robin B. z.v, B. Verboet en E. J. Stok; Alan z.v. d. Vos en C. H, M. Rost; Cynthia d.v. 3. 3. Snoeek en M. J. Kremcrs; Mirjam I. d.v. W. H. van Heest en E. C. Mollcman; Theadora J. d.v. A. Molenaar en J. Coster;Wendy d.v. W. van den Bos en 3. II. M. Hoogervorst Hendrik A, z.v. A. H. van der Wiel en P. A. FrankeniWJcale J. G. d.v. J. W. van den Bos en M. h. de Koning :Annemarie d.v. 3. Braber en M. Mulders; Pleter G. G. z.v. R. Hejjiteeg en M, T. Poters: Frnnciscus A. z.v. F. A. Westbuis en C. 3.. M. L. de Groot: Patrick z.v. P. van der Laar en J. J. Troost; Jorls-J. z.v. A. J. C. Sehriek en D. Piket. Overleden: T. M. Veringmeier, 53 jr.; M. H, As, 73 jr. eehtg. D. Plaisler; van der Zee. Si jr.; M. A. van Tol. 75 jr. echtg. W. A. Vefhoeckx. Bel voor 19.30 uur telefoon 135430 1 Abonnees buiten Rotter- c dam, Schiedam, kunnen zich wenden tot onze plaatselijke agenten. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag Dat iemand veertig jaar in overheids dienst is, komt wel vaker voor. Maar dat iemand veertig jaar lang in dienst is van één overheid, met name de gemeente Schiedam, is toch vrij zeldzaam. Vandaar dat de heer J. J. C. Kloos, hoofd-com- mies A bij de afd. Financiën van de gemeente-secretarie voor zijn veertigjarig ambtsjubileum giste ren in groter verband van alle ai- deüngshoofden en ambtenaren van de secretarie in de raadszaal van het Stadhuis is gehuldigd. Bovendien lieeft burgemeester H. Roclfsema de jubilaris, die vergezeld was van echtgenote en kinderen, de Brc-niedailfe in goud verbonden aan de Orde van Oranje Nassau uitgereikt, hem toegekend wegens langdurige en trouwe dienst. De heer Kloos is op 17 maart 1930, als jongen van veertien jaar, in clienst getreden van de gemeente Schiedam. Aanvankelijk bij de dienst voor Ge meentewerken, doch al spoedig ging hij over naar de afd. financiën, waar hij zich bezig heeft gehouden met de ge meen te-financien en de begrotingen. Toch is de heer Kloos Schiedam niet al die veertig jaar trouw geble- VblV. in mei IÖ48 is hij voor drie jaar Indonesië geweest, waar. hij ge- ventt heeft bij het departement voor 'v it-rkaer en Waterstaat. Burg. Roclfsema, die de jubilaris schetste als een accuraat, betrouwbaar en plichtsgetrouw ambtenaar, wees ook op de verdiensten van de heer Kloos buiten gemeente-verband. Tien jaar is hij bestuurslid geweest van de Ned. Bond van Gemeente-ambtenaren, waarvan zes secretaris en de laatste vier ja.ar voorzitter. Ook is hij sinds drie jaar administrateur van de Stich ting Ongeorganiseerde Jeugd in Schiedam. Dc heer J. Scheffers, wethouder van personecls-zaken noemde de heer Kloos een belangrijk schakelt je in het geheel van de gemeente, dat alleen goed kan functioneren wanneer als eenheid wordt gewerkt. Gemeente-secretaris mr. M. J. Blok kwalificeerde oP zijn beurt de heer Kloos als „sfeermaker" op de afd. fi nanciën, die bovendien vaak de belan gen van zijn collega's heeft bepleit, zonder daarbij ooit de eigen proble men aan te roeren. Wat zeer gewaar deerd is door mr. Blok en door de col lega's. Namens het personeel bood mr. Blok een fraaie cl ia-projector aan, en bloemen voor mevrouw Kloos, met de verzuchting dat de jubilaris „nog wel tien jaar meekan in de gemeente". Ook de heer Donker, voorzitter van het collectanten-college waar de heer Kloos deel van uitmaakt, bood een ge schenk aan. Na deze huldiging in ambtelijke kring was er nog een receptie ten stadhuize voor het personeel van an dere gemeentelijke diensten en btdrij- ven en belangstellenden. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, wonsdag. De open bare straatverlichting in de Lange Nieuwstraat zal worden verbeterd. Door de ouderdom van de masten en dt armaturen is het lichtniveau slecht, als gevolg waarvan geregeld verkeers moeilijkheden ontstaan. Aangezien de laagspannmgskabel in de Lange Nieuwstraat wegéns de slechte toe stand vernieuwd moet worden, wordt van de gelegenheid gebruik gemaakt tevens de straatverlichting te verbeie- SCHIEDAM, woensdag;. Het amateur toneelgezelschap „Utile Dul- ci" heeft gisteravond in zaal Irene een geslaagde uitvoering gegeven van het blijspel „Boeing Boeing" van. Mare Camelottl. Het stuk gaat over een Parijse za kenman die gelijktijdig drie verhou dingen heeft met evenzovele stewar desses van drie luchtvaartmaatschap pijen. Via een ingewikkelde „time-ta- bel" houdt hij het komen en gaan van zijn gelief des bij; op zo'n manier dat ze elkaar niet kunnen ontmoeten. In het begin van het stuk komt een vriend van de zakenman logeren en daarna beginnen de moeilijkheden. "De meisjes worden alle drie overgeplaatst op supersnelle vliegtuigen, het schema loopt in de war en de fatale ontmoe ting van de drie in de flat van de za kenman is onvermijdelijk. Maar de moeilijkheden laten zich soepel oplossen. De vriend verlooft zich met. één van de stewardesses, zakenman zelf neemt zicli voor met nummer twee te trouwen en de derde krijgt een brief van een aanbidder uit Amerika en vertrekt definitief naar de „States". De onvermijdelijke, pinnige en be moeizieke dienstbode was de rol die het meest succesoogstte, maar die fi guur werd dan ook van af het begin vakkundig door Tilly van Traa-de Jongh neergezet. Jan van Lieuwen had het met de zakenman Bernhard in eerst© aanvang Wat moeilijk, maar naarmate het stuk vorderde, werd dc „polygame" Frans man steeds geloofwaardiger. De drie stewardesses waren uiterst charmante verschijningen op de plan ken. Wil de Boo-Versehoor .was een uitgesproken FranSaise, Lies Cats-van Klaveren was zeer sterk in haar rol van stewardess van de Lufthansa en Nelleke Nicolai len slotte typeerde zeer raak de moderne Amerikaanse Voor Boud Hock was het als de vriend Robert het moeilijkst. Afwisse lend moest hij een twijfelachtige en een kordate persoonlijkheid zijn, maar hij slaagde daarin volkomen. De regie was in ae bekwame handen van Guus Hoek. KEES WEEDA (Van Ccn onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. Nu de raad besloten heeft om televisietoe stellen aan te schaffen zodat de schooltelevisie ingevoerd kan worden op dc openbare lagere en enige bui tengewone scholen, vinden b. en w. het redelijk dat verzoeken van de Ver. voor Cbr. Volksonderwijs te Kethel worden ingewilligd om schooltelevisie ook mogelijk te maken voor de scho len aan de Vlaardingsewcg 23 en aan het Bachplein. Het aotennesysteem van deze laatste sehool zal wegens de omringende hoge "bebouwing, nog eni ge problemen geven, die nog onder zocht zullen worden. Van dezelfde schoolvereniging nog een verzoek om de verlichting van de gymnastiekzaal van de school Vlaar- dingseweg 23 te mogen verbeteren. Wat 1.300 gaat kosten. Voor de kleuterschool aan de De Wi lekstraat van de Ver. voor Gerefor meerd Schoolonderwijs is een boiler nodig. Voor het doelmatig schoonhou den van het gebouw, maar ook van de kleinste kinderen, is warm water on ontbeerlijk. Kosten 1.300. Voor de lagere school aan de Fran cois Haverschmidüaan van dezelfde schoolvereniging zijn nieuwe school borden nodig. Kosten ƒ2.380. In dit geval hebben b, en w. maar vast de goedkeuring gegeven, want de schooi wordt net opgeschilderd en later aan brengen van de borden zou extra-kos ten geven. SCHIEDAM, woensdag. Vandaag zijn op de Nieuwe Damlaan tussen de spoorwegovergang in de Burg. van Haarenlaan werkzaamheden begonnen ter verbetering van het wegdek. Zolang de werkzaamheden dit toe laten, zal het verkeer, komende vanuit de richting Kethel en Groenoord, ge bruik kunnen maken van een beperk te rijbaan breedte. Als de westelijke rijbaan geheel is opgebroken, worden motorvoertuigen omgeleid via de Har- galaan, de Rijksweg 20 en de 's Gra- velandseweg. Wielrijders ondervinden geen moeilijkheden van de werkzaam heden, die ongeveer tien dagen zullen duren. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. Voor het bewaren van de vaak kostbare teke ningen van de dienst van Gemeente werken willen b. en w. overgaan op een systeem van microfilms. Op de verschillende afdelingen van G.W. zijn rond 20.000 tekeningen, aanwezig; doch in eerste instantie gaat het om 5000 tekeningen van onderhanden zijnde werken. Die bevatten vaak be langrijke en onvervangbare gegevens. Een eventueel verloren gaan zou grote schade betekenen. Op het ogenblik, zo schrijven b. en w. in de toelichting, <i$ er echter geen enkele waarborg d'at er geen gegevens verloren kunnen gaan, omdat de teke ningen niet itegen brand zijn beveiligd en daarnaast veel te lijden hebben van .hat voortdurende gebruik, waar door het papier uitdroogt en scheurt. ■Een bezwaar is ook dat bij de hui dige wijze van vermenigvuldigen de .tekeningen alleen afgedrukt kunnen worden, die even groot zijn als het origineel en dat is een zeer onhandig formaat. Aan al deze bezwaren wordlt tege moet gekomen door de tekeningen vast te leggen op de microfilm, met b.v. eens per half jaar het opnemen van de nieuwe aanwas. De originele films zouden dan in ihet.gemeente-ar chief op een brandvrij© plaats opge borgen kunnen worden. Voor het da gelijks gebruik worden dan duplicaten vervaardigd, die als dia's in een. pons kaart worden gemonteerd. Met een reader-printer kunnen de dia's dan op een scherm worden ge projecteerd voor raadpleging, terwijl ook afdrukken op goed leesbare groot- Ie bunnen worden gemaakt. Het «te rugbrengen op ware grootte is met dit systeem niet mogelijk, d'at zal dan, zeldzaam voorkomend, moeten worden uitbesteed. •Het aanschaffen van het voor mi cro-filmen benodigde apparatuur is' pas rendabel bij een bestand van 200.090 tekeningen. Het eenmalig fil men zal dus in service worden uitbe steed. Dart, zal in eerste instantie ge schieden met de 5000 tekeningen van de onderbande zijnde werken, de meest kwetsbare groep. Over de ande re 15.000 tekeningen in het archief zal later worden beslist. De totale kosten van microfilmen van 5000 tekeningen en de aanschaf van een reader-printer en van wat ander materiaal worden geraamd op 513.000. SCHIEDAM, woensdag. Ter ge- legenheid van het 45-jarig jubileum houdt de Drukkerij Elba, Hoogstraat 76, in het eigen gebouw een expositie van het werk van Heieen en Jan. Ein ders. Tevens wordt een receptie ge houden op zaterdag 21 maart van 15 tot 17 uur. SCHIEDAM, woensdag. 67 leden van do Schledamse zwemvereniging .,De Watervrienden" hebben zaterdag in Het Sportfondsenbad de zwemproe- ven afgelegd voor de diploma's en al len zijn geslaagd. De helft slaagde voor het diploma A, de rest voor net diploma B. Het bestuur is zeer tevre den over het resultaat, een bewijs dat de instructeurs verdienstelijk werk hebben geleverd. (Van. een onzer verslaggevers) CAPELLE a/d IJSSEL, woensdag. Na een uitgebreide opsporingsactie door het hele land heeft de politie vannacht de 40-jarige koopman A. JR. uit Capelle aan den IJssel, die gister middag omstreeks half twee in over spannen toestand met zijn vier kinde ren zijn woning had verlaten, aange troffen in een hotel in Hilversum. Zijn kinderen, drie jongens en een meisje van resp. 4, 5, 7 en 10 jaar oud waren bij hem. De man had de kinde ren meegenomen in een auto die hij in Den Haag had gehuurd. Vanmorgen heeft de vrouw van de koopman, die in de woning in Capelle aan den LJssel was achtergebleven en die geen verklaring voor de verdwij ning van haar echtgenoot heeft kun nen geven er waren op hot moment dat de man de woning verliet geen echtelijke moeilijkheden zich bij haar gezin gevoegd. In de loop van de dag is het gezin van de koopman, die wel eens meer in overspannen toestand v?as weggegaan en enige dagen spoorloos was, in Ca pelle aan den IJssel teruggekeerd. R. zelf is overgebracht naar de rijkspsyohlatrische inrichting in Eind hoven. V v (Van onze correspondent) - VLAARDINGEN. -- De héér F, de Graaf, die 24 jaar lang els socialist zitting heeft gehad in de gemeente raad, heeft zijn zetel plotseling ter be schikking gesteld. Tot aan de. installa tie van de nieuwe gemeenteraad op 3 juni worden. de nieuwe leden geko zen zal de heer M. Hoogerwerf 2ijn plaats innemen. V. De heer De Graaf heeft,zich terug getrokken omdat hij van oordeel is aat -de kiezers geen vertrouwen meer in hem stellen. Hij zou te laag bp de kandidatenlijst van de PvdA zijn ge plaatst. De werkelijke toedracht is volgens federatie voorzitter A. Corne- lisse, dat de heer De Graaf aanvanke lijk te kennen had gegeven zich te willen terugtrekken. Later is hij 'op dit besluit teruggekomen. Hij-zou, nog twee jaar als PvdA-raadsIïd willen aanblijven. Het gevolg was dat de beer De Graaf op een lage, maar wel verkiesbare plaats op de voorlopige lijst van de PvdA werd geplaatst. Daarna, bedankte hij voor de eer nog langer lid van de gemeenteraad te blijven. De heer Hoogerwerf verdween an derhalf jaar geleden uit de gemeente raad vanwege drukke werkzaamhe den, Zijn opvolger was de heer A. G. Kloots, die nu tweede staat achter mevrouw L. van Duijn-Spruijt op de definitieve groslijst van de PvdA voor de komende gemeenteraadsverkiezin gen. De heer iïoogenverf zal de open gevallen raadszetel slechts tijdelijk bezetten. Na de verkiezingen zal een andere socialist zijn pleats weer inne men. HU heeft de benoeming aan vaard, omdat anders de heer "IV. Groe- neveid in de raad zou komen. Deze staat echter niet op een verkiesbare plaats op de kandidatenlijst van de PvdA voor de nieuwe gemeenteraad, zodat hij ook slechts vier maanden zijn zetel had kunnen bezetten. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, woensdag De Stichting voor Medisch Verant woorde Zwangerschapsonderbre king („Stimezo") zal binnenkort een verzoek richten tof de hoofd inspecteur van de volksgezond heid om in Rotterdam op korte termijn een kliniek te openen voor de onderbreking van onge wenste zwangerschappen. De stichting, die vorig jaar zomer werd opgericht, heeft een onderzoek gehouden naar de mogelijkheden om in Rotterdam een. speciale kliniek te openen. Men is daarbij tot de conclu- ADVERTENTIE) Page-boy leuk kort pruikje £79. Diverse modellen o.a. FaI-6-topJ (pelatti) in de bekende Postmus cótlpc v.a.f 69,- Naast de bekende PelattL kollektie modieus haarwerk in alle prijsklassen brengt John Postmus thans een aantal nieuwe vooral jeugdige mode pruikjes in KANEKALON (synthetisch haar). Niet van echt haat te onderscheiden. Zeer voordelig in prijs. Het grootste kleuren-assortiment en... gemakkelijk in onderhoud. Brigitte in echt h aar f 180.- Barby inKanekaïonf 59w Diana ons nieuwe succes f 89.- belangstelling houdt John Postmus a.s. vrijdagavond vrij entree in zijn salons aan de Korte Lijnbaan 4. Vanaf 7 mr staat een unieke kollektie modepruikjes en haarstukjes kant en Waar gekapt op U te wachten. Zonder enige verplichting kunt U kijken, passen en... kiezen. Pen team deskundigen is aanwezig om U alles over.haarwerk te vertellen en IJ nieuwe kapselideeën aan de hand te doen. Ook Uw man of verloofde is van harte welkom. Er staat een lekker kopje koffie of drankje klaar en... elke koopster wacht bovendien een aardige verrassing. Tot ziens, tot vrijdagavond op de Korte Lijnbaan. Haute Coiffure Centrum Korte Lijnbaan 4 tel. 11.90.55 Olvehflat J. BanckertpL tel. 12.12.55 Ungerplein2 tel. 24.82.41 FTberg Weissenbruchlaan 64 tel. 18.62.26 Zuid Zuidplein 94 teL 17.4L42 Kralingea: Oudedijk5 teLlZ2JU>5 sie gekomen dat er zo spoedig moge lijk tot een kliniek moet worden Over gegaan. In een. communique zegt de stich ting Stimezo, dat het in Rotterdam en omgeving vrijwel dagelijks voorkomt, „dat artsen op grond van medische overwegingen verzoeken om onder breking van zwangerschap ondersteu nen, maar dat zij voor hun patiënten geen gynaecologische hulp kunnen vinden". „Als gevolg daarvan", zo vervolgt het communiqué, „blijft een groot aantal vrouwen verstoken van nood zakelijke medische hulp. Het is be kend dat een deel van deze vrouwen dan terecht komt bij die mensen, die niet in staat zijn de zwangerschap op medisch verantwoorde wijze te onder breken of zich genoodzaakt ziet tegen exorbitant hoge prijzen hulp in hst buitenland te zoeken, of zelf abortus op te wekken". De stichting Stimezo is van mening, dat er geen uitzicht is op spoedige spontane verbetering van de situatie. Bovenden zegt de stichting, dat het is gebleken, dat bij legaal uitgevoerde abortussen door behandelend perso neel vaak schuldgevoelens bij de pa- tienten worden aangekweekt Het is de bedoeling, dat aan de abortuskliniek een vaste staf verbon den zal worden, maar dat daarnaast de mogelijkheid bestaat voor gynaeco logen om van de kliniek gebruik te maken wanneer zij in het ziekenhuis, waar zij normaal werken geen zwan gerschappen kunnen onderbreken. Ter ondersteuning van het verzoek aan volksgezondheid vraagt de stich ting Stimezo adhesiebetuigingen van iedereen, die van mening is, dat de mogelijkheden voor verantwoorde zwangerschapsonderbreking in Neder land momenteel onvoldoende zijn. Die adhesiebetuigingen kunnen worden gestuurd naar het secretariaat van Stimezo, Arkestein 28 Kotterdam-23. ROTTERDAM, woensdag De ak- tiegroep Schone RandstadZuid, zegt onaangenaam getroffen te zijn door de wijze waarop burgemeester Thomas sen de Zaandamse fotograaf Dolf Kruger zijn excuses heeft aangeboden over de term „fasificatie", die aé bur gemeester heeft gebruikt naar aanlei ding van een foto van de Hoogovens. De aktiegroep noemt vooral de zin snede In de brief van de burgemeester „dat het optreden met de foto uit een oogpunt van goede voorlichting be denkelijk was", „een trap na". De aktiegroep zegt binnenkort over zoveel materiaal te kunnen beschik ken dat zelfs uitgesproken voorstan ders van een vestiging van de Hoog ovens tot ernstig nadenken zullen worden gestemd. ROTTERDAM, woensd ag De PSP-leden in Rotterdam wordt gead viseerd het zittende partijviertal in de gemeenteraad geheel te vervangen door een nieuwe ploeg. Lijsttrekker is op de on tv/er p-kandidatenlijst het huidige Statenlid R, M. de Waaij met op de tweede plaats J. Suurendonk, thans nog lid 'van de Rljnmondraad. De zittende raadsleden J. H. Dalrm'H. C. La grand, C: Oosterwijk en W. Remeijer staan op de adviesiijat op rilet verkiesbare plaatsen. Eind deze maand is de definitieve kandidaten lijst bekend. - V" V"."'

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 2