Hard gewerkt voor de zesde 1 nhabé Waarom geeft niemand van gemeentebestuur antwoord op vragen? SAMENSTELLING BESTUUR JEUGD RAAD KNELPUNT lËSÈm HPft "WAL do: Jiibïlsïinl- concert van Bel Canto Protest over voorlichting inzake binnenstadsplannen SCHIEDAM SCHIEDAM PRODUKTEN UIT ONT- WIKKELINGS- LANDEN OOK OP BEURS Metaalbedrijfsbond en toekomst scheepsbouw Gerechtelijke beslissing over wettige status Bestuur Ned. Ver. tot Bescherming van Dieren Regelmatige dienst op Canarisclie Eilanden TOONKUNST. KOOR GEEFT CONCERT IN GROTE KERK Wethouder' gaap schutting verven MORRIS van ROSSUM JONGEREN NIET AKKOORD KERKDIENSTEN burgerlijke Stand Soos Candlelight op woensdagen KOERIERSTERS mT7r^r===^ FABRIEK VAN LANDBOUWMACHINES C. VAN DER LELY N.V. zaterdag 11 april 1970 - pag. 5 - ("Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag Een klein legertje timmerlieden, be hangers, schilders en elektriciens is in de afgelopen dagen bezig ge weest om 2000 m2 Margriet om te toveren in. een grote keur-etalage van de Schiedamse middenstand onder de naam Inhabé. Vanmorgen beeft burgemeester H. Roelfsema de eerste officiële rondgang gemaakt over de zesde Industrie- en Handelsbeurs. Hij kon. tijdens die rondwandeling een grote verscheidenheid van bran ches bewonderen. Maar niet alleen middenstander* hebben een plaatsje op de beurs. Er ajn Qok stands van o.a. het Rode Kruis, de Vereniging voor Kinderbe scherming en Humanitas. Een opval lende verschijning op de beurs is on getwijfeld de stand met produkten uit de „derde wereld". Consumptie-arti kelen, zoals rietsuiker uit de ontwik kelingslanden en kunstvoorwerpen uit Afnka worden verkocht door de Ka bouters van de Oranje Vrijstaat. Een ander opmerkelijk artikel dat mwoners van de alternatieve 1^"tihappij verkopen, zijn de beken- c. OQswstenen van pater Meyer. Dit zijn stenen, waarmee zonder behulp van cement gebouwd kan worden. Ze zullen tegen een redelijke prijs koop worden aangeboden. Een andere stand, die ook met bou wen te maken, heeft ,maar dan bin nenshuis, is de expositieruimte van het brruienhuisaxchitectenechtpaar Jan en Jeanette Bouwmeester, die een sfeervol hoekje gemaakt hebben met moderne meubels. _Üe wasautomaten, koelkasten, telel- visieappanaten, gasfornuizen en vaat- wasmachines zijn in ruime mate op de beurs te bezichtigen; maar liefst acht firma's stellen éen of meerdere van deze apparaten tentoon aan het' naar zij hopen. koopgrage publiek. Een attractie op de beurs, waarvan de verwachtingen hoog gespannen zijn, is het dagelijks acht-uur durend televisieprogramma. Een opnamestu dio en een gesloten tv-circuit zijn geïnstalleerd om de beursbezoekers op de hoogte te houden van wat er zich in de MargriethaL afspeelt. Er zullen modeshows uitgezonden worden en ook allerlei demonstraties van de verschillende standhouders krijgen de aandacht. Maar niet alleen vat er in de hal gebeurt zal onder de aandacht gebracht worden, ook het buitengebeuren wordt door de pro grammamakers niet vergeten. Er zijn drie Schiedamse journalis ten, de heren Ton Hujsson en Lode- wijk Bronsdijk en mejuffrouw Hennie Klumpers, die interviews met bekende persoonlijkheden zullen maken en zij gaan het Schiedamse nieuws via de Inhabé-buis van commentaar voor zien. In de televisie-studio en op het gro te platform in de hal treedt evenals vorig jaar het trio Willy de Vries op en zorgt entertainer Theo Moens voor het overige amusement. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM De Metaalbedrijfs bond NW afd. Schiedam organiseert op maandag 20 april dn het Wijkcen trum aan het Dr Wibautplem, aan vang 20 uur, een cursus-bij eenkomst, waarbij de districtsbestuurder A.> Schravemade zal spreken over „De toekomst van de scheepsbouw". De Metaalbedrijfsbond heeft veel leden die an de scheepsbouw werk zaam zyn, vandaar da( aandacht be steed zal worden aan de problemen in die scheepsbouw. In een rustig hoekje op de stand van binnenhuisarchitectuur Bouw meester, rust rrtevrouw Jeanette Bouwmeester even uit van de vermoeienissen van de opening. VLAARDINGEN Het hoofdbe stuur van de Nederlandsche Vereeni- ging tot Bescherming van Dieren is het wettig bestuur van. de afdeling Vlaardingen en Omstreken van deze vereniging. Het dagelijks bestuur van het hoofdbestuur van dezelfde eerst genoemde Vereniging (voorzitter se cretaris en penningmeester, is tevens het wettige bestuur van de „Stichting Vlaardings Dierentehuis". Aldus rechtbank-president mr. Oudkerk, die bepaald heeft, dat de nieuwe vereniging (Dierenbescher ming Nieuwe Waterweg), alsmede de Stichting Dierentehuis Nieuwe Water weg, onwettig zijn en derhalve geen aanspraak kunnen maken op de bezit tingen van de afdeling Vlaardingen van de reeds langbestaando landelijke vereniging. Alle goederen, die onder de plaatse lijke afdeling ressorteren moeten ter beschikking worden gesteld van de landelijke vereniging, te weten de Ne derlandsche Vereeniging tot Bescher ming van Dieren. Voor elke dag dat men in gebreke blijft met het afstaan van de goederen moet een dwangsom worden betaald van 1,000. Vanzelfsprekend dat het hoofdbe stuur verheugd is over deze uitspraak van de rechtbank te Rotterdam. Het is de bedoeling van het hoofdbestuur om thans in Vlaardingen activiteiten aan de dag te gaan leggen. De Dierenbescherming Nieuwe Wa terweg en de Stichting Dierentehuis Nieuwe Waterweg werden op 9 fe bruari 1969 opgericht. t BOTTERDAM, vrijdag. De Trans Canary Line zal vanaf begin mei een onafhankelijke regelmatige dienst be ginnen vanaf Rotterdam naar de Ca- nansche eilanden (Las Palmas en Santa Cruz de Tenerife), terwijl bij voldoende aanbod van lading tevens De dienst zal met een frequentie Casablanca bediend zal worden, van 10/12 dagen worden uitgevoerd met onder Spaanse v'ag varende sche pen. Als agente zal optreden, de fa. Vinke en Co te Ams ter dam /Roterd ara (Van ee„t onzer verslaggevers) SCHIEP AM. Het Toonkuustkoor in Schiedam geeft in samenwerking met het Gewestelijk Orkest voor Zuid-Holland en met solisten een con cert op dinsdag 21 april in de Grote Kerk. Aanvang 20 uur. Dit onder lei ding van de olgen dirigent Aad v. d. Hoeven. Pe solisten zijn Elisabeth van der Ploeg sopraan, Els Wim van der VHet trompet en Aad van der Hoeven orgel. Irx het oorspronkelijke programma zijn enkele wijzigingen aangebracht. De bedoeling was de Koorfantasie van Ludwig van Beethoven te zingen, waarin voorzitter A. S. H. A. Blaisse de belangrijke pianopartij zou vertol ken. Door ziekte van de heer Blaisse kon dit niet doorgaan. In het gevarieerde programma opent het koor door a capella te zingen Su per flumina Babylonis van Orlando di Lasso en Excultate Deo van Scarlatti; verder duetten van Henri Purcell voor sopraan, alt en orgel; Concert in D dur voor trompet eti orgel van Tele- mann en de finale uit de Sonata da Chiesa van H, Andriessen Op 't orgel. Tot slot weer het koor met orkest in Due MadrigalE van H. Andriessen en het grootse Gloria van Vivaldi. De toegang is voor leden gratis, voor niet-leclen 4, voor jeugdigen tot 19 jaar en houders van het CJP 2. Het Toonkunstkoor telt bijna hon derd leden, doch goede stemmen zijn zeer welkom. Inlichtingen zijn te krij gen bij het secretariaat, telefoon 268270. Ook het vorig jaar september gestarte Toonkunst-Jeugdkoor loopt zeer goed. Er zijn 47 jonge zangertjes, maar liefhebbers tussen 8 en 12 jaar zijn welkom. Daarvoor kan men zich melden tot mevr. G. van Stigt Thans, Lange Nieuwslraat GQ, tel. 265517. ROTTERDAM, vrijdag Woens dag 15 apnl doopt wethouder J. G. van der Ploeg als eerste de kwast in de verfpot om de schutting rond het gebouw Middellandstraat 103 van verf en kleurige leuzen te voorzien. Nadat het gebouw, dat vroeger van het Gewestelijk Arbeidsbureau was een tijd leeg gestaan heeft, zal net worden verbouwd tot wijkgebouw met o.a. een dienstencentrum voor be jaarden, een hobby-werkplaats en een ontmoetingscentrum. De schutting, die voor de verbou wing om het pand is opgetrokken, zal verder legaal beklad worden door leerlingen van de technische school aaa de Beukelsdijk. (Van een onzer verslaggevers Het nu twintig jaar oude R.K. Ge mengd Koor Bel Canto presen teerde gisteravond in de St. Martinuskerk zijn vaste aan hang, aangevuld met een groot aantal muziekminnenden, een jubileumconcert van een hoog gehalte. Een programma dat werken bevatte van de groot meesters uit de wereld van de opera. Solisten hierbij waren de sopraan Trudi Koeleman; de bas Robert Holl en de pianiste Fransje Do^st. Dit trio droeg veel bij aan het grote succes van dit concert. Het koor opende met een werk van G. F. Handel, het Lascia chio pianga uit „Rinaldo". Hoogbarok vol fclan- kenpracht en vormschoonheid. Van: dezelfde'^componist zong hierna de bas Robèrt Holl een aria uit Ezio. Met de Romanze van Frans Schubert leverde de lyriseh-dramafcische so-: praan Trudi Koeleman haar eerste bijdrage, bepalend, voor het niveau van het concert, Het koor opende met een werk van Rosamun.de" (Schubert) en Verdi's ..Nabucco", het Heldenkoor uit - „Aida' en het Landliedenkoor uit „Die verkeufte Braut' van Smetana. Gaaf en klankrijk gezongen onder leiding van dirigent Joop Hooger- vorst die zijn koor tot grote presta ties wist op te voeren. De vocale so listen excelleerden, in het emotionele duet uit „La Forza del destino" (Verdi) en vooral in hat duet uit Mozart's „Die Zauberflöte". Hiervan zong het koor samen met de bas het magistrale slotkoor. Als sluitstuk van het concert fragmen ten uit „Cavalleria rustlcana" van Piedro Mascagni. Het koor bewees hierin, zijn homogeniteit en de so praan Trudi Koelman haar drama tisch kracht. Fransje Drost vertolkte het zo beroemde intermezzo op een meeslepende wijze. Een langdurige applaus en bloemen voor solisten en dirigent waren de uitingen van waardering van de be zoekers en het jubilerende „Bel Canto" voor deze geslaagde opera avond. doorD. A. Buschkens „Wat doen we hier eigenlijk? Het zijn allemaal wel mooie plannen die meneer Van Gent hier staat te vertellen, maar wat moeten we er mee? Als meneer Van Gent geen antwoord op onze vragen kan ge ven, waarom is hier dan niemand van het gemeentebestuur die dat wèl kan doen?" De laatste van de serie voorlichtingsavonden over het binnenstadsplan, gis teravond wat comfortabeler ondergebracht in de ruimere aula van het Stedelijk Museum, kreeg een chaotisch einde. De heer B. G. van Gent, lid van het stede- bouwkundig' bureau Fledderus/van Gent, heeft voor de zoveelste maal geduldig en uitvoerig, zeer deskundig, maar niet makkelijk pratend in z'n vakjargon, een uiteenzetting gegeven over die plannen- Met alle alternatieven en vele details. Daarby voortdurend achtervolgd door een bromtoon in de geluidsversterkers. Maar na de gemeentelijke koffie in de pauze, toen de vragen gesteld mochten worden, begon het. Een deel van de rond zestig aanwezigen, waar onder vrij veel jeugdigen, prikte door de voorlichting heen en stelde lastige problemen aan de orde. Maar daar is de heer Van Gent niet voor gekomen. Waarom worden die oude huisjes m het centrum afgebroken, en niet opge knapt? Waar moeten die bewoners naar toe? En kunnen ze later terugko men? Die nieuwe woningen, in het (ADVERTENTIE) Automóbï elbeöri j f v. BeTewDBtraat 5 - Schiedam Tel. Ztmi - fcrhè 156m SCHIEDAM, zaterdag Tijdens een' vergadering van de voorbe reidingscommissie de groep jongeren die in de afgelopen maanden een nota hebben opgesteld over een nieuw te voeren gemeentelijk jeugdbeleid is gisteravond gesproken over de ontwerp-statuten voor een jeugdraad, die door de raadscommissie voor jeugdzaken zijn gemaakt. Deze vergadering waarbU ook de raadscommissie aanwezig was werd bijeen geroepen, omdat de jongeren zich niet konden verenigen met de ge meentelijke ontwerp-statuten. Om die reden had de groep ook zelf statuten voor een raad voor jeugd en jongeren ontworpen en die ook gister avond ter discussie gebracht Eén van de grootse bezwaren, die de groep jongeren had tegen de ont werpstatuten betrof het artikel over de samenstelling van het bestuur van de raad voor jeugd- en jongeren. In dit artikel was namelijk de bepaling opgenomen, dat dit bestuur mede zou moeten worden gevormd door verte genwoordigers uit de sector van het georganiseerde jeugdwerk- Dit nu was in tegenstelling met de nota, die de groep samengesteld had en waarin stond, dat het bestuur van. een te vormen raad voor jeugd en jongeren juist niet een bepaalde groep zouden moeten vertegenwoordigen. Zij zouden - volgens de nota voor de gehele Schiedamse jeugd zitting moe ten hebben in het bestuur. Deze gedachtengang was neergelegd In de alternatieve statuten, die de voorbereidingscommissie had opge steld. Op dit probleem heeft zich gister avond de discussie toegespits, omdat de aan te vragen subsidie by het mi nisterie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk waarschijnlijk alleen vorkregen kan worden als de bepaling is opgenomen dat de leden van het bestuur van de raad zo even redig mogelijk moeten voortkomen uit de verschillende sectoren van de jeugd en jongeren. De wethouder voor jeugdzaken, me vrouw G. D. Venvey-De Graaff zei gisteravond niet zeker te weten of op basis van de statuten van de voorbe reidingscommissie, waarin dit artikel niet is opgenomen de gevraagde 50% subsidie ook inderdaad verkre gen zal kunnen worden. Het gaat hier om een bedrag van ca ƒ30.000, waarvoor door de gemeente subsidie kan worden aangevraagd. De raadscommissie voor jeugdzaken zal zich nu over de alternatieve statu ten van de jongeren gaan buigen, om te zien in hoeverre zü deze kan over nemen. Indien dit vooral met betrekking tot de bestuurssamenstelling zou gebeuren, is een grotere onzekerheid over het verkrijgen van de rijkssubsi die, dan. wanneer de gemeentelijke statuten zouden worden ingediend. De voorzitter van de voorberei dingscommissie, Hans Krabbendam zei gisteravond te hopen, dat de raadscommissie zich zou verenigen met de alternatieve statuten, om daar mee een groep jongeren de kans te geven, te gaan experimenteren met een werkelijk, nieuw jeugdbeleid. Aan het eind van de avond vatte hij die gedachtengang samen met de woorden: „U kunt een stichting krij gen, zoals de jongeren die "willen, of een stichting zoals die van bovenaf wordt opgelegd. De vraag is, of het de gemeenteraad dertigduizend gulden waard is, dat de jongeren in Schiedam werkelijk iets kunnen doen." Tenslotte zei ook mevrouw Verwey het ook niet eens te zijn met de wei nig flexibele voorschriften van CRM. „De Vereniging van Nederlandse Ge meenten heeft al een brief gestuurd aan het ministerie, waarin zij zegt de voorschriften te streng te vinden." SCHIEDAM Ned. Hervormde Gero. Grote kerk: 10 uur dhr. Lambalgen. (Vlaar dingen) en 17 uur ds. T. S. Kamerbeek (Kouveen). Betheflcerk: 10 uur ds. J. G. Jansen. Vredeskerk: 10 newegen. Herv. Gem. Kcthel. Dorpskerk: 10 uur ds J. W. Sepmeyer (Den Haag) en 19 uur ds. E. Verwaal. St. Martinuskerk: 930 uur ds. E. Verwaal. Ned. Herv. Geref. Evang. Gebouw Irene: 10 uur ds. T, S. Kamerbeek (Ronveen). Grote Kerk: 17 uur ds. T. S, Kamerbeek. Ned. Pret. Bond. Westvest 30: 10 30 ds. B. A. Koek. Evang. Lutherse Gem. 10 uur ds. Steinhart. Legor des HeUs, Lange Haven 27: 10 en 1530 uur Samenkomst. Hoogstraat. 18.30 uur Opentuehtsamenkomst. Alle bijeen komsten o.J.v. kapitein en mevr. H. J. Ren- tlnk-Geboers. Gerei. kerk. Oosterkerk: 10 uur ds. C. van Zuyl en 17 uur ds. H. J. Rlphagen (Arnhem). De Ark Kethel: 9 utlr en 10.30 uur ds. J. A. Aaftlnk (Maassluis) en i7 uur ds Th Swen (Vlaardingen). Magnolia Dei- kerk: 10 uur ds E. J. Duursema (Maas sluis) en 17 uur ds. C, van Zuylen. De Goe de Ka ven: 10 uur ds. K. H. Schuring en 17 uur ds. G. Brouwer (Zaandam). Juliana- kerk: 10 uur ds. H, J Rlphagen en 17 ds, J. n. Nammensma Atsclieldsdlcnst. SCHIEDAM. Ondertrouwd: E. J. Baan- vinger, 24 jr. en G. E. van Pett, 21 jr. A. Berkhout. 29 jr. cn M. Loohius, 23 3r, H. Hendnks, 24 jr. on M. W. Kooiman. 22 r J. Kerssen, 24 jr. en J, H. Straatman. 23 jr.. D. Kunst, 21 jr. en G. P. Sanderse, 22 jr., H. J, Markx. 22 Jr. en C. HoogwerE. 19 jr. Gehuwd: A. B. Mes. 23 jr. en J M. L van den Broek, 21 jr. W. Schneiders, 24 jr en C. W. J. Broeren, 18 Jr.. J. F. van der Knaap, 30 jr. en C. van Gerven. 23 jr.. T. J H. Koevermans, 32 jr. en. M. T. J. Lourcns, 20 jr., A. Klootwijk, 23 jr .cn A. M. van de Water, 20 Jr., H. G. van Zetten, 21 jr. cn D. de Lange, 18 jr, B, E. Koomans, 25 jr. cn M. A. Wescnnar, 25 jr., P. T. F, pastljn. 23 Jr. en M. M. van Hagen, 21 jr., A. J. van der Geer. 20 Jr. en J. W. Janse. 18 jr., J Bljsterveld, 30 jr. en J. A. de Haas, 24 Jr. Goborcn: Stefan zv C. de Waard en M, J de Jong, Dénrie dv J. B. Kleinekoort en M C. Tameris, Andrea W, S. dv C. Ncordam en M. J. T. Verbeek, Arnold us C. zv A. G Tabink en M. Boereboom, Philippa A. dv P. Wtjker en S. M. Petdijk. t Jr. wed. J. ruime hart van het stadscentrum, wie komen daarin te wonen? Hoe hoog worden de huren? Is de stilte en de rust in het open stadscentrum gere serveerd voor de hogere inkomens? Netelige vragen met een politieke angel, waar de heer Van Gent, die overigens bewonderenswaardig rustig bleef, geen antwoord op kan en mag geven. Als ontwerper van het blnnen- stadsplan is hij gekomen om informa tie, om voorlichting te geven. Doch beleidskwesties buiten, het plan om behoren niet tot zijn competentie. En niemand van de aanwezige ambtena ren van. Gemeentewerken voelde zich geroepen om wèl In te gaan op deze vragen de plannen opdraait, zonder veel rug gesteun van ambtelijke zijde. „We kunnen hier nu wel praten, maar wordt dit alles nu ook doorgege ven aan b. en w.?", informeerde een aanwezige. Geen antwoord. „We kunnen al die losse opmerkin gen en wensen toch niet gaan regi streren? Ze raken vaak het hele plan niet, En hoeveel mensen hebben nu nog bij elkaar belangstelling getoond? Niet veel! Als er reéle, goed omschre ven ideeën naar voren gebracht wor den, dan springen we er zeker boven op. Geen sprake van dat ze van de ta fel geveegd worden. Maar die zijn er tot nog toe niet geweest.!" Aldus een goedwillend ambtenaar, die het óók niet meer ziet met die Inspraak. „Bij het Structuurplan twee jaar geleden kwam er ook al zo weinig bruikbaars uit de bus." „Het heeft geen zin om nu nog een enquête onder de bevolking te hou den. Tachtig duizend inwoners, tachtig duizend meningen. En 'het is tenslotte de gemeenteraad, die de beslissing moet nemen. Daarvoor zijn we toch gekozen?" Aldus een wel degelijk aanwezig raadslid. Dat overigens wel van mening was dat het gisteravond 'aan de voorlichting heeft geschort. Er had minstens iemand aanwezig moe ten zijn, die antwoord had kunnen, ge ven op vragen over beleidskwesties. Of althans uitleggen waarom het in dit stadium niet kan. Waarop namens de aanwezige jon geren. („je kunt tegenwoordig nergens meer komen of die provo's hebben het hoogste woord!" zei verontwaardigd een oudere Schiedammer) Appié En gelsman, kandidaat raadslid en door de PvdA lioog op de kieslijst ge plaatst, voorstelde om een petitie aan b. en w. te richten. Die grif door velen werd ondertekend. In die brief werd de teleurstelling uitgesproken dat niemand van het ge meentebestuur aanwezig was om ant woord te geven op vragen; dat ae be langstelling van de raadsleden mini maal is; dat de voorlichting onvol doende is en dat een voorlichtings ambtenaar niet gemist kan worden en ook werd het wenselijk geacht een en quête onder de burgerij te houden naar wensen voor het binnenstads plan. Eerlijk gezegd heeft juist Appie En gelsman wel enig moreel recht om met zulke krasse verwijten te komen. Want hij is voorzitter van de FJG in de PvdA en ziijn groep heeft ai aange kondigd met een „alternatief Plan C' voor die binnenstad te zullen komen. Deze groep jongeren is dus wel van plan om daadwerkelijk „mee te den ken". Wat niet van véél Schiedam mers gezegd kan worden. Alleen de centrum-winkeliers hebben, als ik goed ben ingelicht, odk het voornemen met een alternatief plan te komen. Conclusies Op 15 mei heeft de slot-voorhok» tingsbijeenkomst over de blnnenstads-, plannen plaats, waarbij de conclusies zullen worden samengevat. Dan zullen b. en w. wel aanwezig zijn. Maar wie trekt de conclusies? „Dat zal ik wel Petitie weer zijn," meent de heer Van Gent. ..Ik had het wel graag aan iemand an ders overgelaten." Inspraak Zo bleek gisteravond weer eens te meer dat de veel geroemde „inspraak door de burgerij" een moeilijk te han teren abstractie is. „Inspraak is nog iets nieuws en moet nog groeien", verzucht de heer Van Gent, die er overigens ook niet zo gelukkig mee is dat hij alleen voor de voorlichting van (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM. Een nieuwe socië teit „Candlelight" is vonge week in Schiedam van start gegaan, met het doel de Schiedamanse jongeren ook door de week wat te presenteren. „Candlelight" draait ml. op woensdag avonden met een eigen dlcc-jcckey. Maar het is wel de bedoeling om in de toekomst ook op zaterdag met een programma te komen. Hat lidmaatschap is bepaald, op 2,50 per jaar en de verdere kosten 0,50 per avond. De oprichters zijn F. Veltenaar voorzitter; F. Degenaar en J. Boensma secretarissen: het contact adres is Albardastraat 69. De Schiedammer (Het Rotter dams Baraol) vraagt VASTE BEZORGERS STERSvoor SGiüedam en omstreken. Aanm. tel. 287275; 'a avonds na 7 uur tel. 156960.S023 Pasfoto's klaar terwijl u wacht. Foto van Vuuren, Hoogstraat 106, Schiedam. Tel. 266720, Iet op juiste adres,S180 Kapsalon Hélène De Salon voor de betere permanent. Al onze permanenten exclusief BTW. Gratis halen en brengen per luxe auto voor permanen ten. Kapsalon Hêlene, Kern- brand t Laan 22, Schiedam. S250 pS\ CITROEN AIJTOM OBIË LD E DRIJF Wflrkplaal's: Bokolwag 88-90, Quick-jarvica Singal4l-43, Voor het kwaüteitstoezlcht op onze produkten zoeken \vü e controleur met lts- en Bemetel-ülploma (bankwerker of draaier). Voor onze pioduktieafdellngen vragen wi} enkele constr. bankwerkers elektr. lassers ongeschoolden voor transport cn expedltiewerkzaai*veden Tevens Js op onze woningfabriek plaats voor: schilder/behanger en een timmerman fi£?ÏLveivoc£ v/n OD.s bedrijf naar Vlaardingen. Schiedam en het gehele Westland. Kom eens praten of bel ons op. Wü zijn bêreik- oaar ven maandag tot en met vrijdag tussen 8 I? »»ur ,a£ul 'jet bedrijfskantoor, Woverekado 33 te Maasland, tel. 01839-2644; zaterdags tussen iu en 12 uur aan hetzelfde adres, tel, 01830—3755. WEVERSKADE 10 MAASLAND TEL 01898.2044 b

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 2