Bezoek Wandsworth bij Bevrijdingsfeest Kunst wordt nog erg geïsoleerd INI ABE IS ER! Tienduizendste bezoeker en een meter voor het temperament If m 69f Geleid door 'mayor* miss Morgan HETE PATAT VOOR STANDHOUDERS CEES BOUW: m 5980 Bevrijdings vuur zal op Koemarkt branden SCHIEDAIV! SCHIEDAM VOOR JONGE SPORTSLIEDEN DRIE-STEDEN-ONTMOETING Afscheid van havenmeester R. Gerding 135 Brand in leegstaande Ernstige vernielingen in kantine Apotheehdienst GISTERAVOND OP INHABÉ SPAARBANK IN MAART (steno) typiste dokters assistente ziekenhuis gemeente Schiedam MARGRIETHAL - SCHIEDAM t/m 19 APRIL vrijdag 17 april J970 - pagina 5 SCHIEDAM Een van de aardigste punten in het uitgebreide programma voor de komende Bevrijdingsfeesten in Schiedam, is wel "het bezoek van een ruim honderd personen tellende deputatie uit Wandsworth, een. 350.000 inwoners tellende gemeente in de agglome ratie Londen. In de oorlogsjaren heeft Koningin Wilhelmina daar ge woond en na de bevrijding heeft WandWorth Schiedam „geadop teerd". Dat heeft nog geresulteerd in een jaarlijkse sportuitwisselmg tussen beide steden, terwijl ook daarna de vriendschapsbanden nooit geheel zijn verbroken, Nog steeds wordt namens het gemeentebestuur van Wandsworth, jaarlij les op 11 november een krans van „poppies" (klaprozen) gelegd bij het momument in Schiedam. Een goed idee van de V.N.F.G., om bij de zilveren herdenking van onze bevrijding Wandsworth weer uit te nodigen voor een bezoek. Dc deputatie zal staa» onder leiding van dc vrouwelijke >jnayor" van Wandsworth, miss Gwynneth A, Mor gan, vergezeld vat» de waarnemend burgemeester Symofis en de wethouders Ash en Carnta en de „tomx-clark" White met hun echtgenoten, geassis teerd door dc hogere stafleden de he ren Vernon en Bush. Doch het grootste deel van de groep uit Wandsworth zal bestaan uit jonge sportslieden, die samen met de verte genwoordigers van Schiedam en Vlaardingcn zullen deelnemen aan een „Drjestedenwedstrijd". Dezo bestaat uit de onderdelen voetbal, hockey, zwemmen en een behendigheidsrace, iets in de geest van „Zeskamp", zoals die door de NCRV-televisie wordt georganiseerd. De Engelse gasten zullen zaterdag avond 2 mei per vliegtuig aankomen op de luchthaven Rotterdam, waarna ze met bussen naar Schiedam rijden. Omstreeks 19.30 uur worden zo „inge haald" op dc Broersvest, met muzikale begeleiding van de Harmonie "Wilton Fijenoord. Do officiële ontvangst heeft daarna plaats in de aula va» het Sted. Museum door burgemeester H. Roelf sema, waarbij ook het Vlaardlngse ge meentebestuur aanwezig zal zijn. Zondag 3 mei is een uitgaansdag, met een bezoek aan de bollenvelden on eventueel aan een typisch Scbie- damse distilleerderij, 's Avonds een gezellige bijeenkomst in het restau rant van het Shellpavk Vijfsluizen. SCHIEDAM,vrijdag De heer R. Gerding, waarnemend havenmeester van de gemeente Schiedam zal per 1 mei officieel 2ijn functie neerleggen, wegens liet bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. In verband daar mee zal op dinsdag 25 april tussen 16.30 en. 17.30 uur een afscheidsrecep tie worden gehouden in het stadhuis, waar tedere belangstellende welkom is. (ADVERTENTIE) Lot U er maar eens op als U op straat loopt, ook dtl voorjaar zijn kniekousen weer de favo riete dracht. Koop nu ean extra paar voor Uw dochter, deze moderne ha- lanca kniekousen hebben wij in vale fantasie dessins en diver se leuke kleurtjes en..,.. Ze zijn zo voordeligl i LIJ moussa nylon' maat 1-3 I2S-28) 4-6 {29-32) 7-9 (33-36) 75 10-12 (37-40) Vrljdagairond om 6 uur begint op de parterra de verkoop van dazg vlotte he lanca kniekousen fn vela fantasie dewinj en kleu ren w,o. wit, rood, bleu, beige, marine, SCHIEDAM, vrijdag Do brand weer onder leiding van de heer W. de Jager heeft gistermiddag in enkele Sloopwoningen in de Kreupelstraat een binnenbrandje geblust- De brand is vermoedelijk ontstaan, doordat kin deren met vuur in het huis speelden. SCHIEDAM, vrijdag In de kanti ne van de sportvereniging ASVÏON zijn gisteren aan het interieur ernstige vernielingen toegebracht. Aan de ach terzijde van het gebouwtje werden twee ruiten ingeslagen, waarna de da ders de kantine binnendrongen. Zij brachten daar ernstige schade toe aan een piano, een platenspeler, een drumstel en baalden bekers uit de prijzenkast, die zij daarna ook ver nielden. De toale schade bedraagt ca ƒ700. SCHIEDAM Apotheek Nieuw- land, Dr Wibautplein 17, tel. 267532 neemt dit weekend van vrijdag 18 uur tot maandag 8 uur de wachtdienst voor apotheken waar cn gedurende de volgende week ook de nachtdienst. In spoedgevallen zijn de huisartsen te bereiken vla de telefonische Bood schappendienst op nummer 206011. SCHIELAM Geboren: Francoise T. d. v. A. D. Keuzenkamp en A. M. T. van Beurden: Menrty J. C. d. v. A. de Blok en W. C. Spierenburg: Yuri H. A. zi*. M. van der Wiel en M. Venveij; Kitty v., a. v. M. G. Althot en J. M. G. Mulder; Rosehnaa U. v. W. S. HeiJ en M. de Braak; Marcel z. v. D. A. Speijor en C. M. van der dessen; Ferry 2,v. b. Vogel .en E. van dec Made, Sport-ontmoeting Do eigenlijke drtc-stedenontmoc- ting begint maandagmorgen, om 9.30 uur met zwemwedstrijden in het Kol- pabad te Vlaardiagcn (of mogelijks als het moot warm weer is in het ShclJzwembad VJJfslulzen). Eerst In dividuele nummers voor jongens en meisjes la drie groepen; onder 14 jaar, van 14-16 jaar en 16 jaar en ouder. Omstreekg half twaalf beginnen de waterpolo-wedstrijden eveneens in het Kolpabad, waarvoor uitkomen dc ploegen van de Wandsworth Swim ming Ass, de Vlaardingso Zwemelub VZC en de Schiedamse Zwemelub szc. Om 12 uur beginnen de voetbalwed strijden in het Shellpark. Tussen het team Mascot van dc Masson Scot Thrissel Ltd to Wandsworth, en com binatie-elftallen van Vlaardlngse en Schiedamse amateurs. Daarop volgen om 12.30 uur de hockeywedstrijden tussen de Spencer Club uit Wands worth, Pollux uit Vlaardingcn en een Asvion-Spirit combinatie uit Schie dam. Tussendoor is de Engelse delegatie nog door burgemeester mr. J, Heus- <tens ontvangen op het Vlaardingse stadhuis. Maar om 17 uur heeft do prijsuitreiking van de die dag gehou den nummers plaats in hot Shell-park, door mayor miss Morgan, 's Avonds sullen do Engelsen aanwezig zijn bij de officiële Dodenherdenking. Behendigheid Dinsdag 5 mei, Bevrijdingsdag, tul len de ploegen uit de drie steden el kaar in de Sporthal Margriet bekam pen tussen 13.30 en 17 uur. Het gaat dan om snelheid en behendigheid in de volgende nummers: 1 zeepkistenra ce, 2 auto duwen en trekken, 3 ski- proef, 4 voetbal-proef. 5 zandweg- proef, 6 tapijtrace, 7 kelnerrace, 8 stmndbalrace en tenslotte als nummer 9 een „bevrtfdingsracc", waarbij epi soden uit bezeting en bevrijding uit gebeeld worden. Voor het vaststellen van de winnaar worden punten toegekend, en wel tel kens één tot drie voor do nummers voet bal, hockey, baanzwemmen, waterpolo en de behendigheidsrace, met afzonder lijk de bevrijdingsrace. Een ploeg kan dus maximaal 18 punten halen. en. mi nimaal 6. Burgemeester Roelfsema zal na afloop in de Sporthal de prijzen uitreiken. De leiding van de wedstrijden, in de Sporthal berust bij de heer C. J. M. Bolmers; leider van de Schiedamse ploeg is de heer J. v.d. Touw. Voor het publiek wordt 2,— entree gehe ven, dit omdat de tribunes zo duur zijn. 's Avonds is er nog ten ontvangst van de Engelse en Vlaardingse gasten in Europoort, van waaruit men om 24 uur weer per autobus naar de lucht haven Rotterdam vertrekt Nog dit De Engelse autoriteiten worden ondergebracht in hotels, maar voor de jonge sportslieden wordt een beroep gedaan op de burgerij om hen logies te verschaffen. Aanmelding graag bij de heer J. v.d. Griend, Kerklaan 10, tel. 267407, De Dames R. Mansveld en R, van Dinter van de firma Paimafina demonstreren op de Inhabé een stearfnevrij vet, tiet zogenaamde Ossewit. Voor die demon stratie gebruiken ze grote hoeveelheden patat. Daarvan zijn de standhouders ï'n de Margriethal inmiddels op de hoogte gekomen en als het 'smiddags niet zo druk is met het bezoek, verdringen ze zich rond de frituurpannen voor een hele hand vol hete patat. door KEES WEEDA Schiedam, vrijdag Op de Inhabé verscheen gisteravond omstreeks acht uur de tiendui zendste bezoeker. Het was mevrouw Van Koetsveld uit de Alberdfcnk Thijmstraat m Schie dam, die Samen met haar echtgenoot het spektakel in de Sporthal Margriet kwam bekijken. Namens de organisatie van de In habé kreeg zij 'n cadeaubon ter xvaar- de van 150,aangeboden. Ook de standhouders hadden zich niet onbe tuigd gelaten en zorgden voor een hole serie geschenken. Het echtpaar Van Koetsveld kreeg o.a. een stofzui ger, een transistor-radio, een scheer- apparaat, 12 flessen wijn, een taart en oen pruik. 0 Het echtpaar Van Koetsveld zal er gisteravond door alle drukte wel niet toe gekomen zijn, maar in de stand van do interieur-architecten Domus Uit Vkardüigen is een zeer uniek apparaatje te koop. Het is een zogenaamde tempera- mentsmeter, waarmee en. dit geldt vooral voor de mannelijke bezoekers het libido gemeten kan worden. Het apparaatje heeft de vorm van een ouderwetse zandloper en is gevuld met een alcoholhoudende vloeistof. Het is de bedoeling, dat men het apparaatje in de hand neemt en de snelheid waarmee de vloeistof dan gaat borrelen is maatgevend voor het temperament van de vasthouder. Tijdens het experiment, waarbij uw verslaggever bet voorwerp vasthield, borrelde de vloeistof zeer snel vanuit de onderste kolf in de bovenste, maar dat zal wél gelegen hebben aan de. zeer charmante verkoopster van Do mus. Connie Gaos. Ook kledntgboeti ek-eigenaa r/sta nd- houder Fred van Zegveld kwam gedu- rende de proef even langs, maar hij wilde de temperamentsmeter niet be dienen, want: „als ak het probeer, spat'ie uit elkaar'*. hebben, is ook op de Inhabé merk baar. Jeanette Bouwmeester: „De mensen lopen hier wel drie of vier keer voor bij voor ze iets durven vragen. Dat merk ik ook in de vonkel. Ze staan dan voor de etalage, maar als ze dan naar binnen willen komen, draaien ze zich op de drempel vaak weer gauw om. Maar de interieur-adviezen, die wij geven zijn echt gewoon kostaloos". 0 Voor wie die drempelvrees ook een beetje bestaat, is de bistro van de gebroeders Bosman op de Inhabé. Williibrordus Hesman vertelde ten minste tijdens een rustig ogenblikje in het delicatessen-restaura nt, waar hoofdzakelijk Franse spijzen worden geserveerd: „Nou is de man wél eerder geneugd om iets vreemds te eten, maar een vrouw begmt daar met zo snel aan. Een man zegt nogal gauw, kom op met die slakken. Kijk, het is net of je op de hoogste plank m een zwembad staat; als je er eenmaal afgedbken bent, ga je de vol gende keer weer," aldus Willibrordus Hosman, die ter illustratie, dat vreemd éten best lekker kan smaken, een originele Franse uiensoep ser veert, zoals die in de voormalige Pa- rijse hallen gegeten kon worden. 0 Tijdens de rustige middaguren spraken we ook nog even mat Jeanet te Bouwmeester, samen met haar man standhoudster op de Inhabé van <een sfeervol ingericht meubélshcwtjc. Zij vond, dat de attracties op de beurs wel een beetje spectaculairder hadden gekund. „Vooral de mode shows zouden veel sensationeler kun nen, Het jonge publiek komt niet aan zijn trekken", aldus de hippe huïsax- chitecte, die vertelde, dat het voor hen op de beurs wel goed ging. „Waj maken veej afspraken voor een interieur-ontwerp. Nou staan we hier ook niet zo voor de directe ver koop. Wij pakken de mensen echt niet in -de kraag om te zeggen: en nu moet je kopen. Bij ons gaat het meer om de contacten". De drempelvrees, die wij Nederlanders nu eenmaal schijnen te Caes Bouw ei poseert in „de Doelen". De eerste keer, dat hij buiten Schiedam te zien is. Aanleiding om eens met hem te gaan praten, In zijn witte kamer, waar de grote, paars lichtgevende operatielamp het meest opvallende attribuut is beantwoordde hij de volgende vragen. Je bent nogal blij met je expositie „Nee!" (Hij zowel als rijn vrouw in De Doelen. Waf betekent het voor Hélène; tegelijk!) je en. wat uertuacht je ervan? Waarom niet? „Ik vind het belangrijk, omdat „Omdat het teveel tijd kost. Het er veel mensen komen. Het wordt ge- vereist veel Averk en je hebt er een zien. Ook vind Ik het er fijn hangen, hoop rompslomp van. Je houdt geen want voor schilderijen is het -een toffe tijd over voor jezelf. Elke dag neb ik- zaal. Voor objecten Is het minder. Ik nodig om te werken. Ik neem iedere vond Woody's ijskasten beter uitko men in galerie 20. Ja, wat ik ervan verwacht? Ik be doel, jaik hoop dat de mensen goed kijken. Als van de honderd be zoekers het drie er interessant vinden, is het de tentoonstelling al waard ge weest". Heb je hierna nog plannen? „Nou ja, gewoon. Ik weet nog niet wat het wordt. Als reactie kan het nu wel eens een andere kant op gaan. Op een gegeven moment ga je een schetsje maken en dan komt er wel wat uit, Is deze expositie een o/siuituiff van een periode dag een pakje brood mee en houd me aan een schema. Het lijkt burgerlijk, maar je hebt je tijd gewoon nodig." nat vind je van S'45? 't Is gewoon een groep jongens die in hun vrije tijd een beetje schil deren. Als die mensen dararplezier in hebben moeten ze dat maar doen. Ik vind, dat het belangrijke van kunst is, dat het iets te 2eggen heeft. Zijzijn stil blijven staan. Ik heb tenminste helemaal geen verandering gezien." En wat vind je van „Votem"? „Wat is dat?". (Zijn vrouw uit de keuken: „Die groep van Hein de Kosten joh, voor de gemeenteraad"). „Ja, het is voor mij wei <?>n af- „Oh, nou, volgens mij komen al die sluiting. Die hoeveelheid van twintig reaches voort uit gefrustreerdheid, schilderijen is echt wel groot genoeg wat tk me dan nog wel kan voorstel- om te kunnen zeggen: £k heb er een len. Maar verder, ach 't is slap gelul beeld van Kunnen krijgen." en negatief, haten ze met concrete al- ternatieven komen. Ik vrnd het een Blijf je Schiedammer of ga je naar beetje zielig. Als ze positief waren, Rotterdam? zou ik heus wel achter ze staan, ook wel een stenciltje daar jen en er een „Hangt er van af. Als het hier knuppeltje voor in m'n nek willen- okay is, als ik voldoende werk krijg, krijgen. Maar nou, nee, d'r is toch blijf ik. Is Rotterdam gunstiger, dan nooit wat itgekomen". ga ik. Eigenlijk gewoon, waar je het beste kunt leven en werken. -Stel dat de gemeente Schiedam een artistieke opdracht gaf, tienduizend Hoe oind je de kunst situatie in gulden, beschikbaar stelde en je de S hie dam? vrije hand liet, wat zou je er mee doen? „Schiedam is natuurlijk wat het museum aangaat goed af. Voor een »Jk zou uit sociale overwegingen kleine stad is zo'n museum een. enorm 660 bepaald plan gaan uitdenken, pluspunt. Als kleine plaats kunnen ze waardoor het samenleven volgens er trots op zijn. Ze mochten overal manier zou kunnen verbeteren, willen dat ze zo'n museum hadden. 1, zfu maken,waarvan ik denk, Wel zijn ze in Schiedam nog niet zo dat wensen zich daardoor prettiger vertrouwd met die hele kunstbusiness, awat reacties opwekt. SCHIEDAM De maand maart le verde bij de Spaarbank anno 1820 te Schiedam slechts een gering inleg- overschot op van ƒ26.120.36, in tegen stelling tot de voorgaande maanden waarin de inlagen de terugbetalingen met respectievelijk 752.036,09 900.058,97 overtroffen. Ingelegd werd in maart in totaal 6.411.347,31 en terugbetaald 6.385.226,95, tegen een inleg en een terugbetaling van respectievelijk ƒ5.451.814,48 en ƒ5.179.570,34 in de zelfde maand van 1969. Opvallend is opnieuw de enorms stijging van de omzet veroorzaakt door de salarisbe taling van bedrijven via dé spaar bank. Het gezamenlijke tegoed van inleg gers bedroeg op 31 maart 1970 ƒ82.962.335,48, tegen ƒ75.371.034,60 ultimo maart 1969. De aan de spaarbank toevertrouwde gelden en de reserves Avaren per 31 maart 1970 voor ƒ40.864.727,21 belegd in effecten, voor 9.566.905,94 in hy potheken en voor ƒ23.794.606,82 in onderhandse leningen aan gemeenten e.d., terwijl de onbelegde en op korte termijn belegde middelen ll.UO.351,71 bedroegen. omdat er niet zoveel kunstenaars zijn. Celoof jij dat de kunstenaar ira de toekomst een andere rol zal krijgen? ,,'t Is te hopen van wel. De kunst wordt erg geïsoleerd en het hoort juist zo sociaal m het leven te worden toegepast. Inboorlingen bij voorbeeld dansen om een totempaal die door een kunstenaar is gemaakt. Die kunstenaar heeft een functie. Br itjn zou het zijn als er alleen al meer kleur in die saaie bouwtoestanden aangebracht zou worden, «Is er mooie dingen zouden zijn. Daardoor zouden de mensen er meer vertrouwd mee ra ken. Als je steeds eon Coco Colabord ziet, weet je toch ook tvat je moet be stellen. ik zou graag mee helpen het bestel te veranderen. Er mankeert zo veel. Denk alleen maar aan die troos teloze wijken". „Wij worden op autoritaire wijze gepasseerd door die architecten. Ze vinden je een fijne jongen, maar je bent toch ondei-geAvaardeerd, Bouw kundigen en kunstenaars moeten veel meer samenwerken. Nu is het nog zo: eerst wordt er gebouwd en als het effe kan, nou jan, maak er maar een din getje an. Als de mensen veel meer kunst om zich heen zouden zien, raak ten ze er veel vertrouwder mee. Als iemand nou eens een kunstzaal bin nenkomt, is hij overdonderd en loopt nenkomt, is bij overdonderd en loopt weer weg. Ik zie het toch aan mijn ouders, die nu over kunst heel verras sende dingen kunnen zeggen, maar die normaal ook nooit naar een museum gegaan zouden zijn. Toevallig dat ik nou schilder. Belangrijk vind ik daar om, dat musea meer moeten gaan doen op het gebied van de muziek. Er moet een fijne collectie platen zijn, Avaar je lekker naar kunst luisteren en gelijk heb je dan contact met wat er Ga je ooit weer een gelarie begin nen? (ADVERTENTIE) en waardoor ze gaan denken. Neem nou dat schilderij „"Ritssluiting", Al lerlei mensen hebben daarom gela- cen, want ze zijn nog gewend aan een havengezicht. Maar ze lachten en dat vond ik belangrijk." CEES VAN DER GEER Wij zouden heus' nïat regelmatig een aanbieding polyaether ma trassen houden als er nlot zo veel vraag naar was...., een duï- defljker bewijs hoe ideaal poly aether voor matrassen is kunnen wij toch niet geven I-Persdom matrassen, uitge voerd in een hoogwaardige kwa liteit polyaether (licht in gé wichtstofvrij en 't garandeert een prima iigging), aan 1 zijde of aan beide zijden doorgestikt, overtrokken mat fraaie damast, nu voor fijne prijzen. 1 persoon» polyaether matrassen 80 x 190 cm 13 cro hoog 1 zijde doorgestikt 2 zijden doorgestikt Vrijdagavond om 6 uur begint op «te 1e etage da verkoop van deze prima polyaether matras sen, 1-persoons, 80 x 190 x 13 cm, in fraai damast, aan 1 of aan 2 zijden doorgestikt SCHIEDAM Het Bevrij dingsvuur 2al op 5 mei en vol gende dagen ook in Schiedam branden. Dit vuur zal door bur gemeester H. Roelfsema om ca. 10.15 uur worden ontstoken op het Koemarktplein, in tegen woordigheid van de mayor van Wandsworth, miss G. A. Morgan. Dit A-uur xal door een groep hardlo pers, onder wie ook een aantal Schie dammers, gedurende de nacht cn vroege morgen naar Schiedam worden overgebracht aranult Wageningen, waar het vuur om middernacht is ont stoken. tVagenlngen is immers de plaats waar op 5 mei 1945 de wapen stilstand voor Nederland is getekend. Het Bevrijdingsvuur zal op het Koemarktplein blijven, branden tot zaterdagavond 9 mei 22 uur. Doch di rect na de ontsteking zal het vuur ook per fakkel door lopers cn loopsters worden overgebracht naar zes wijken, ivaar een kleiner vuur zal branden, doch alleen op 5 mei Deze plaatsen zijn in Oost een ei landje in de Snelliussingel; voor Zuid" de Hagestraat, hoek Groenelaan: voor Nieuwland het Dr. Wibautplein en een pleintje aan het eind van de winkel galerij Mgr. Nolenslaan; voor Blijdorp op het speelterrein aan. de Schietbaan straat; voor Groenoord een terrein aan de Jozef Oreliosingel en Kethel ,dö tuin van het voormalige Raadhuis a&n de Schiodamseweg. Het ontsteken van het Bevrijdings vuur op het Koemarktplein krijgt een muzikale omlijsting van de Harmonie Oefening Baart Kunst, waarna het Politie Muziekgeschap, de Jeugd- Rijnmondband en de drumband Aran D.O.K- marsen door de stad maken. Nadat het tnuur ontsoken Is zullen in de buurt van het Emmaplein dui ven worden losgelaten, zulks op een teken van burg. Roelfsema. De duif is immers het symbool van de vrede. Deze 700 tot duizend duiven worden geleverd door de leden van de vier Schiedamse duivensportverenigingen, n.l. De Vrijheid, De Postduif, Union en De Vrinden. SCHIEDAM, vrijdag In de wo ning van mevrouw A. G. in een flatge- bouAV aan de Hogenbanweg is gisteren ingebroken. Er verdwenen enkele an tiek-zilveren voorwerp en. GEjVIEENTE SCHIEDAM SPREEKUUR VAN DE CONTACT AMBTENAAR Medegedeeld wordt, dat het spreekuur van de contact-ambtenaar vol gende week zal worden gehouden voor de bewo ners van CENTRUM en WEST: op maandag 20 april, des avonds van 7-8 uur in het Stadhuis (hoofdingang), Grote Markt 1. Schiedam, 17 april 1970, Gordijnrails met deklasten est) per meter. Gegoten kope ren deurkrukken, -ook smeedij zer bij: WAAF t>AT WIEL DKAArr, Hoogstraat 67-59 Schiedam, tel. 010-266436. A060 Hoogstraat 186, Schiedam, tel. 266270, Let op 't juiste adres. S180 De Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraagt vaste BE- ZORGERS(STERS) voor Schie dam en omgeving. Aanmelden Hoogstraat 106, Schiedam, tel. 267279. 's avonds na 7 uur. tel. 155960. S02S Notaris C. F. J. v.d. Valk, Nassaulaan 55, Schiedam, Tel. 26.95.34-26.14-02, vraagt voor spoedige indiensttreding met MULO-opleidïng, Leeftijd tot 25 jaar. Geboden wordt: hoge salariëring, mo derne kantoorruimte. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Sollicitaties te richten aan bovenge noemd adres. in het nieuws gemeenteziekenhuis kan worden geplaatst een voorde polikliniek. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en entering. premie AOW voor rekening van de gemeente; 6% vak. toeslag. Belangstellenden verzoeken wij binnen 10 dagen te schrijven onder vermelding van vekaturenummer 1312, aan da adjunct-directrice, Burg, Knappertlaan 25. Telefonische afspraak is ook mogelijk onder nr. 0W-2S912S

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 2