Raad besluit tot van beide fusie mavo-scholen aaa KINDERSPELEN OP KONINGINNEDAG Wethouder gebrek aan 'inspraak5 verweten jongedame Na zeer uitvoerige discussie ACTIE VAN MAVO-LEERLINGEN HBSS veilig door zege op Barendrecht Studie voor toiletten in de stad SCHIEDAM Maatregelen gevraagd tegen gebruik drugs op scholen Dansfestijn op het Doeleplein VRAGEN OVER SEX-WINKELS Kabouters met „Oranje- picknick" Lampion optochten in wijken Zaterdagvoetbal Duivenvlucht van Union SPARTA TWEE KEER TEGEN ANDERLECHT VERHOEFF dinsdag 28 april 1970 - pag. 5 {Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag De leerlingen van de Willem de Zwijgerschool II voor mavo heb ben met hun actie „Anti-Fusie W, gericht tegen het voorstel van b en w om beide mavo-scho- Icn Willem de Zwijger I en II sa men te voegen tot één grotere school, wel bereikt dat de ge- meenteraad bijzonder veel aan dacht heeft besteed aan deze af faire. Zelfs was de raad bereid om de hele gang van zaken op de ver gadering van gisteravond daar voor te laten verstoren. Niet alleen dat de motie van de protesterende leerlingen, formeel maar enkele minuten voor hel begin van de vergadering aangeboden, toch toegelaten werd in dc discussie, wat overigens ook het geval was met de tegen-motie van de leerlingen van dc Willem de Zwijgerschool I die even min op de agenda prijkte, maar de raad was óók genegen om het voorstel da-t als punt 11 op de agenda stond, aan het begin van de vergadering te behandelen. Mogelijk om de in de zaal aanwezige demonstrerende leerlingen weer op tjjd in bed te krijgen. Bovendien waren alle fracties en fractietjes bereid om, 20 vlak voor de raadsverkiezingen, zéér uitvoerig in te gaan op dit in wezen toch voorname lijk technische onderwerp. Hetgeen leidde tot een heel breedsprakige, nogal onduidelijke en aan het slot vervelende discussie De protesterende leerlingen hebben het pleit toch verloren: de raad be sloot tenslotte tot een samenvoeging. Wat overigens bij de aanvang van de discussie al duidelijk werd. Want te gen de fusie op zich zelf hadden de meeste fracties eigenlijk nauwelijks bezwaar. Zeker niet, nadat de wethou der van Onderwijs mevr. G. D. Ver- weij-de Graaff met een goed gefun deerd betoog kwam, waarom die fusie zo nodig was. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. Naar aan leiding van de berichten dat op de Rijksscholengemeenschap In Schie dam, maar niet op die school alléén, door leerlingen, hasjles wordt ge bruikt, zoals wij zaterdag 3.1, ook heb ben vermeld, is door alle fracties In de gemeenteraad gevraagd, oï het college van b. en w. bereid is een onderzoek in te stellen naar het gebruik van drugs op alle Scbiedamse onderwijs instituten waar de jengd van 12 jaar en ouder school gaat. Ook is gevraagd of het College be reid is drastische maatregelen te ne men om het gebruik en de verkoop van dergelijke verdovende middelen tegen te gaan. SCHIEDAM Het Clubhuis De Doele houdt op woensdagavond 2f april, aanvang 19.30 uur, een feesta vond zowel in als buiten het clubhuis op het Doeleplein. Er bestaat gelegen heid to dansen en tot het elkaar ont moeten waarbij de drive-in discotheek Coty Cat medewerking verleent, Tot 21 uur worden in de openlucht gezel lige films vertoond. Bij slecht weer gebeurt alles in het clubhuis. Iedereen is welkom. SCHIEDAM Geboren; Edwin, z. v. J. M. Maat en M, Weergang, Edwin, z. v. Soelers en C. Scholten. Elisabeth M. d. L. A. pieljsier en G. A, Chodztynski. Carel W J., t. v. J. D. Knetemann en H. J. van der Pol, Sabine, d. v. P V, K. Kappelhof en D. Verhagen. „Wij wi'llen zelfstandig blijven'' en „Fusie beslissing, complete vergissing". Dit waren twee van de vele leuzen, die een groep van ongeveer 100 leer lingen van de MAVO WiJlem de Zwijger li gisteravond i>n optocht door de stad droegen. De leerlingen protesteerden daarmee tegen het voorstel van burgemeester en wethouders om de MAVO's WMIem de Zwijger I en II samen te voegen tot één school. De actie van de Willem de Zwijger II was georganiseerd door. een comité „Anti-fusie '70", dat direct na het bekend worden wan het raadsvoorstel was opgericht. Na de demonstratieve "optocht door de stad bood een delegatie van de leerlingen burgemeester H. Roelfsema een petitie aan voorzien van zes honderd handtekeningen van leerlingen en ouders van leerlingen van de Willem de Zwijger II. Na de optocht woonde een groep van ongeveer 30 leerlingen de raadsver gadering bij, waar tot hun teleurstelling het besluit tot „fusie" van de beide scholen werd genomen. Zodra het voorstel was aangenomen, verheten de leerlingen het stadhuis om zich te gaan beraden over verdere acties. Inspraak Het gevecht werd dan ook op de rü-hureinen gevoerd. Vooral aan het gebrek aan inspraak vau ouders en leerlingen werd héél zwaar getild door allo fracties. Maar inspraak is dan ook een moderne leus en alge meen strijdpunt by dc komende raadsverkiezing. De KVP (niet de hele overigens) ging zelfs 20 ver om een voorstel, van orde in te dienen om het voorstel van b, en w. maer aan te houden, totdat er wèl in spraak was ver'eend. Doch deze motie werd tnet 25 tegen 9 stemmen ver worpen, waarop het fusie-voorstel met 24 tegen 10 Werd aangenomen. Die ene stem verschil bjj beide stemmin gen zit bij de communist B. E. Collé. .Achteraf gezien is het misschien wei verkeerd geweest om geen in spraak te geven", gaf wethouder mevr. Verweij toe. Dodh zij voerde aan dat de vierde klassers voor het examen staan en daarna toch van school gaan; dat de huidige derde klassers niet onder de regelen van de mammoetwet vallen en dus weinig te maken krijgen met de fusie. En de 2e en ie klassers zijn te jong voor in spraak. „Maar het is een les voor de toekomst. Bij twijfel dan tooh maar inspraak", vond zij. Doch op haar deskundige argumen tatie over de voordelen van de fusie had de raad geen verweer. Met cijfers toonde de wethouder aan dat door de fusie een veel betere differentiatie wordt verkregen, een grotere keuze uit de vakken-pakketten. Alleen haar opmerking dat de rijksinspecteur van onderwijs geen advies had durven ge ven over een samenvoeging wekte al gemene verbazing en ook wat wan trouwen. Niet aanhouden Mevrouw M. A. C. Taverne-Van Campen (KVP) bleek echter een voorstandster te zijn om de mavo's in een scholengemeenschap In te bren gen, met eventueel het leao en het be roeps-onderwijs. In afwachting van de vorming van zo'n scholengemeenschap vond z(j het onnodig om nu al tot een fusie te komen. Z(j vond het ook niet erg als die dan maar een jaar werd uitgesteld. Waarop zij met het voorstel van orde kwam om het fusie-voorstel aan te houden. Doch na College-beraad kwam de wethouder met het advies aan de raad om de zaak niet aan te houden. Dit zou betekenen dat de fusie een jaar uitgesteld zou moeten worden omdat er nu eenmaal tijd nodig is voor de voorbereiding. Juist nu is het de ge schiktste tijd voor een samenvoeging, want in september aanstaande wor den voor het eerst derde klassen ge vormd onder de regelen van de mam moetwet en juist voor derde klassers is het belangrijk dat zij gaan kiezen tussen de verschillende keuze-pakket ten van vakken. „Onderwijs-organisatorisch is dit het beste moment voor een samenvoe ging". betoogde weth. mevr. Verweij. En die eventuele vorming van een scholengemeenschap is iets van veel later© termijn; daar kan een fusie van beide mavo's tot één best aan vooraf gaan. Voor' deze argumenten is de raad zonder moeite gezrwidht. Met uit zondering dan van mevr. Taverne c.s, (ADVERTENTIE) Voor de kleine dametjes die al heel goed weten wat wel en niet modern is, kochten wij deze leuke lakschoentjes in. Moderne meïsjesschoenen in iak metverstalbaar hielbandje, klep met originele versiering,"brede ronde neus, stoot randje rond om en Wem hakje. Fijne schoe nen nu voor een prijs die ver beneden het tientje ligt. irsaat 28 t/m 31 ^95 maat 32 t/m 35 e.95 Morgenvroeg om 9 uur begint op de schoenen-afdeling, entre sol, de verkoop van deze mo derne meisjes lakschoenen in een goede leest, keuze uit de kleurstellingen rood/wit, zwart/ rood en bleu/rood en de maten 28 t/m 35. Ook maandagmorgen open Géén tel. of schrift, best (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag Het ge meenteraadslid voor de PCG, de lieer J. van Katwijk, heeft scliri«teiïj«re vragen aan b en tv gesteld over de aanwezigheid van „scx-winkels" in Schiedam. Acht het college de in de winkeleta lages tentoongestelde en. voor verkoop bedoelde geschriften en/of uitbeeldin gen in strijd met de verbodsbepalin gen. inzake het verspreiden van por nografische lectuur? Zo vraagt de heer Van Katwijk. Is het college van oordeel dat deze verbodsbepalingen nog steeds van kracht zijn en dat dienovereenkomstig tegen overtreding daarvan dient te worden opgetreden? Indien het colle ge hierop bevestigend antwoordt, is het college dan bereid de wet na te le ven en de geeigende maatregelen toe te passen? (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM. Het kabouter- volkje van Schiedam nodigt de gehele bevolking uit om mee te doen aan de „Oranje-picknick" die op Koninginnedag 30 april op de Koemarkt zal worden gehou den. Dc kabouters verzamelen om half elf ('s morgens) bij het stad huis aan de Grote Markt cn van daar zal men „juichend en fees tend" naar dc Koemarkt lopen, waar de spijzen genuttigd wor den. De boterhammen moet men dan wel zélf meenemen, evenals muziekinstrumenten en „adembe- schermers". Daar zal ook de nieuwe en grootse hymne der Schickabouters aangeheven wor den. Verder dreigen de kabouters een vaste vestiging te krijgen. B. en w. (dat 2ijn bestuurders 'n het bestel van de oude maatschappij, weet je wel) zijn bereid een pandje voor de kabouters te zoe ken, mits die kabouters huur wil len betalen en het pand op eerste aanmaning willen verlaten. Dc „souvereine vergadering" van het kaboutervolk van Schiedam heeft genadiglijk besloten op het voor stel m tc gaan. Zo meldt de pers dienst (jawel) van de kabouter- stad Schiedam. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag Aan de vooravond van koninginnedag zullen op dinsdagavond 29 apri in de wijken op acht plaatsen lampionoptochten worden gehouden. Deze worden door de wijkverenigingen zelf -georgani seerd met muziek en zo mogelijk met deelname van gymnastiekverenigin gen. Vertrek is steeds stipt 20.30 uur van de startplaatsen-, de te volgen route blijft in de wijken zelf. In het Oosten opstellen op het Edi sonplein- mot vereniging .T«nigd-Pijn- mondband en, drumband Juhana, In Schiedam-Zuid opstellen op het dood lopende deel van de Nieuwe Maas straat met Gusto's Muziek en Arma. In Schiedam-West opstellen in de Vondellaan, met drumband Schiedam en Excelsior. In Nieuwland (west van Nwe Dam- laan) opstellen op Dr, Wibautpiein met Jeugdkorps OBK en THOR. In Nieuwland (oost van Nwe Damlaan) opstellen pleintje bij Rijksscholenge meenschap Hugo de Grootstraat met drumband en gymver. DOK. In Groenoord opstellen m de Vale- riusstraat met St. Ambrosius. Voor Kothel/B lij dorp opstellen bi] 't Kaed- huys (Schiedamseweg) met St Rad boud. (Van een onzer verslagge\ ers) SCHIEDAM, dinsdag Op Konin ginnedag 30 april worden weer op ze ven plaatsen in de stad kinderspelen gehouden voor leerlingen van de lage re scholen. Dc wedstrijden zijn afzon derlijk voor jongens en meisjes, voor elke klas weer verschillend, n.l. blok- jesrapen, autoped-r^ce, zaklopen, bal-brÜ-kisirace, fletsemace, en hin- dernïfirace. De winnaars in de wijken kampen op 27 mei om hel wijkkam- pioenschap van Schiedam. De kinderspelen beginnen om 9.30 uur in dc Westfrankelandsestraat o.l.v. Jeugdhaven-West. Om 10 uur op het Dr. Wibautplein o.l.v. Clubhuis St. Joris Doele; op het plein bij de geref. kerk Albardastraat o.l.v. Jeugdha- ven-Nieuwland; voor Kethel en Bij dorp op LeeuwerLksingel en Koe koekslaan o.Kv. Oranjevor. Wilhelmi- na: voor Groenoord op het Strauss- plein oJ.v. wijkver. Groenoord. Om 13 uur voor Zuid op de Maasboulevaard o.lv. Middenstandsver. Schiedam-Zuid cn in Oost op het Edisonplein o.l.v. wijkver. Singclkwartier. Verder straattekenen en kleurwed- strljden op vijf plaatsen en wel om 9.30 uur op het Edisonplein, om 14 uur op het Dr. Wibautplein, om 14,30 uur op het Frans Halsplein, om 15 uur in de Mgr. Nolenslaan voor de win kelgalerij en om 15.30 uur bij de Mgr Bekkerssehool, Ed. van Beinumlaan voor Groenoord. Een deskundige jury beoordeelt de tekeningen; do beste gekleurde tegel wordt uitgenomen en geglazuurd en aan de school van de winnaar ge schonken. Een optocht van gecostumeerde kin deren op versierde fietsen en autopeds vertrekt om 16.30 uur van het Edison plein met de muziek voorop. Bij wijze van proef zal er 's avonds op drie plaatsen openlucht-dansen zijn en wel In het oosten op het Edi sonplein. van 21 tot 23 uur; in Neuw- land op het plein aan het eind van de Albardastraat van 21 tot 23 uur (bij slecht weer in de Jeagdhaven) en m Zuid op de speelplaats van de Willem Brouwerschool aan de Dwarsstraat van 20 tot 23 nur de combo „The Dogs". Op het sportterrein aan de Valerius- straat m Goenoord houdt de lucht- vaartclub „The Grusaders" weer* wed strijden met modelvliegtuigen van 10 tot 17 uur. Er wordt gevlogen In ver schillende klassen; kunstvluchten, ge vechten, een rat-race en schaalmodel len. (Van. een onzer sportversïagg.) SCHIEDAM, HBSS is definitief in veiligheid gekomen, door zaterdag in een matig duel van Barendrecht te •winnen met 1-0, waardoor Ba rendrecht degradeert. De voorbereiding en de inzet van HBSS waren gericht op een hard en fanatiek spelend Barendreoht dat, zo dacht men, alles in het werk zou stellen om degradatie te ontlopen. Het bleek aJ heel snel, dat de bezoekers zich al bij de terugkeer naar de derde klasse had neergelegd. Het voetbalde futloos en de geringe tegenstand kon toen HBSS ook niet meer Inspireren. Het werd zo een zeer matige verto ning. Na de rust werd bet wat beter. Toen, viel ook het eerste en enige doelpunt van de wedstrijd. In de 20e minuut schoot Groenewegen de bal net naast en Van der Dnessen vond de paal op zijn weg. Twee minuten la ter nam HBSS een hoekschop. Daaruit ontstond een. doelworsteling en het was Groenewegen die met een hard en strak schot Barendrecht naar de derde klasse stuurde- ASU'H-PPSC 2-2 Het jubilerende PPSC heelt de be langrijke wedstrijd tegen concurrent ASWH niet kunnen winnen. Het speelde gelijk en moet nu afwachten of ASWH nog punten zal verspelen. Een goede wedstrijd naet een sterk startend PPSC. Lody Kalden kreeg vanuit de verdediging een bal toege speeld en met een enorme dreun schoot hij in 01. De thuisclub kon zich aan de greep van PPSC ontwor stelen en bij een treuzeling in de ach terhoed e werd de stand op 11 ge bracht. Na de rust weer een fel aanvallend PPSC, In de tiende minuut nam het dan ook weer de leiding door Bosdijk na een voorzet van Lody Kalden. Maar drie minuten voor tijd bracht een duidelijk buitenspeldoelpunt de stand op 22. Na de wedstrijd gaf zelfs de thuisclub toe dat de maker van het doelpunt zeker een meter bui tenspel had gestaan. GSS-Puttershoek 2-0 GSS heeft het tegen Puttershoek niet moeilijk gehad en de cijfers ge ven dan ook geen. duidelijk beeld van het Schiedarase overwicht. De eerste helft werd afgesloten met de stand 1—0 door een doelpunt van "Wessel uit een voorzet van Kerkhof. Na de thee bracht Schop GSS op 2 0,. Masc-CTBO-l GTB heeft een goede stap gedaan (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. ,Jk ben geen Dolle Mina. Maar Ik vind het een discriminatie dat er voor mannen wel urinoirs worden aangelegd en géén toiletten voor vrouwen. Dat eisen we gewoon!" Aldus voerde het raads lid mevr. A. C. M. Blaauw-Rieu (PSP) aan tegen het voorstel van b. en w. om een nieuw urinoir te boawen aan het Bachplein en een oude te vervan gen aan de Jan van Avennestraat. Ook mevr. M. A. C, Taverne-Van Campen (kvp) vond dat er dames-toi letten In de stad zouden moeten ko men. Overigens vond ze een toilet in het Pr. Beatrixpark belangrijker dan een urinoir aan het Bachplein. Ook pleïtte ze voor watsgelegenheid bij die urinoirs. Burg. Roelfsema was het er wel mee eens dat er een behoefte ia aan een „ander soort gelegenheid dan uri noirs" in de stad. Toiletgebouwtjes, maar dan wel onder toezicht. Zo mo gelijk ondergronds aangelegd. Het is wel een enorm kostbare zaak, waar schuwde hij. Een toiletgebouwtje in het Beatrixparic zou bv. ƒ63.000 gaah kosten, zo is bij onderzoek gebleken. Hij wilde Gemeentewerken wel een studie laten maken naar de behoeften aan dergelijke toilet-gebouwtjes- Dat echter de vrouwen gediscrimi neerd zouden worden, wees burg. Roelfsema van de hand. De ervaring wijst uit dat de mannen méér behoef te hebben aan urinoirs. Gok zette hij een vraagteken bij het verwijt dat er geen „inspraak" met de bewoners was geweest inzake het urinoir op het Bachplein. Bij het plaatsen van een patat-kraam in Groenoord was al ge bleken hoe moeilijk inspraak te ver wezenlijken is. SCHIEDAM De Postduivenver eniging Union te Schiedam heeft met 338 duiven deelgenomen aan de wed vlucht vanuit St Kathelijne-Wavre, afstand 96 km. Eerste duif 8.35,35 uur binnen, laatste prijsduif 9.10 uur. De dertig eerstaangekomenen zijnr 1 J. Vrauwdeunt; 2, 4, 6, 13, 14, 28 C. Ver tinde en Zn; 3. 5, 9 P. Wijnties sr; 7 J. Snijders; 8, 18, 23 G. v. Diest en Zn; 10 F. de Wolf; 11 P. v, Eijk; 12 Th. Willems-Bedeker; 15, 24, 25, 27, 29 A. Heeren en Zn; 16 H. v. Gogh sr; 17 Th. Stieber en Zn; 19 P. Wijntjes jr; 20, 21 G. Breur; 22 Ph. Slegt Co; 26 B. Rokers; 30 J. Pijpers. naar het behoud van het tweede klas- serschap: het klopte Masc met 10. Reeds in de eerste helft was GTB steeds in de aanval, zonder succes. ïn de tweede helft was het precies een der;, totdat in de 20e minuut Schenk da" bal voor zijn voeten kreeg. Het leer echter sprong voor de rechtervoet van Varif Dongen en deze schoot hard in. GTB gaf de kostbare voorsprong niet meer uit handen. Familieberichten (Van onze sportredactie) ROTTERDAM Sparta zal in de maand augustus twee vriendschappelijke wedstrijden spelen tegen Anderlccht, de finalist in het Europese Jaarbeurstoernooi. De eerste wedstrijd wordt op zaterdag 8 augus tus in Rotterdam gespeeld. De aan vang is om zes uur. De returnwed strijd vindt op woensdag 26 augustus in het Brusselse Astridpark plaats. Dit duel begmt om half acht 's avonds. ROTTERDAM, dinsdag In de Rubroek is een actiecomité opgericht dat zich ten doel stelt, „de gevolgen van de sanering in deze Wijk krachtig aan te vatten". Het comité wil dat de sanering zr» snel mogelijk en rm finan cieel zo gunstig mogelijke manier wordt uitgevoerd. Andere punten op het programma zijn: het verwijderen van autowrak ken, van vuilnis en te tegengaan van het verbranden van sloopmate riaal „in verband met de veiligheid van de bewoners". Het comité doet een beroep op art sen, juristen en andere mensen die kennis hebben vam sociale vraagstuk ken medewerking te verlenen en vraagt inwoners van de wijk zich als lid op te geven bij J.J.A. van Oers, Goudse Rijweg 147b (postbus 2091 Rotterdam 5001), J. A. van Gorkum, Dirk Smitstraat 59 of S. Bijlefeld, Ou- daerstraat 56a. Ideefen. cn klachten zijn hier eveneens welkom. Heden is van ons heengegaan, mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Karei Lodewïjk Oranje op de leeftijd van 72 jaar. Spijkenisse: H. B, Oranje-Bode M, C. Oranje P. Oranje-Fontijne Shenfield: C. Oranje E. M. A. Oranje-Liefrinck Slikkerveer: K. L. oranje A. M. W. Oranje-Sigtermans en kleinkinderen Schiedam, 25 april 1970. Hogenbamveg 29b. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Nassaulaan 68, Schiedam. Gelegenheid tot bezoek aldaar dinsdagavond van 8 tot 8.30 uur. De crematie vindt plaats woensdag 29 april a.s. in het crematorium Maeteriinekweg 101, Botterdam te 11,30 uur v.m. Vertrek van het woonhuis te 10.45 uur v.m. Geen. toespraken. Advertentie GEMEENTE SCHIEDAM Sluiting: gemeentelijfee bureaus en diensten In verband met de viering van Koninginnedag en de bevrij dingsfeesten zullen de gemeentelijke bureaus en diensten op 30 aprii (Koninginnedag), 5 mei (Bevrijdingsdag) en 6 mei 1970 voor het publiek gesleten rijn- Bureau voor de Burgerlijke Stand. Het Bureau voor de Burgerlijke Stand 'zal op woensdag. 6 mei 1970 van 8J3D tot 12 00 uur v.m. voor het publiek geopend zijn voor het doen van alle aangiften. Bureau van de Vleeskeuringsdienst De dienst van het Bureau van de Vleeskeuringsdienst za! worden uitgevoerd zoails op zon.- en feestdagen. Op woensdag, 6 mei 1970. zal het bureau op de normale uren geopend zijn. Oatsmettlugs- en Markt- Op 30 april (koninginnedag) en S mej (Bevrijdingsdag) zal geen huisvuil worden opgehaald. Op woensdag, 6 mei 1970, zo! er wei huisvuil worden opgehaald. Gemeenschappelijke Openbare Bibliotheek Schiedam De Gemeenschappelijke Openbare Bibliotheek Schiedam en d uitaien zullen op 30 april rnaandagavoad 4 mei, 5 mei en 6 met 1970 voor het publiek gesloten zijn. Stedelijk Museum Hcl Museum IS op 3o april (Koninginnedag) geopend Z15" JP-M tmr v.m. tot J7.O0 uur nm. Op 5 mei (Bevrijdingsdag) is het Museum geopend van 11.20 uur vu, tot 17.00 uur nm. Op woensdag. 6 mei 1970. is net Museum pp de normale uren geopend (10.00 uur v.m.—17.00 uuman Schiedam, april 1970 In onze inpakafdeling hebben wij nog plaats voor gehuwde dames voor de ochtend-, middag- of avonduren, alsmede meisjes voor hele dagen. Aanmelden W. Kester, Broersveld 67. Tel. 264855. GEMEENTE SCHIEDAM Burgemeester cn Wethouders van Schiedam maken bekend, dat zij bij besluit van 14 april 1S70 op grond van artikel 32. Ie lid, van de Wet Autovervoer Personen aan Reis- en Passagebureau Broere N.V. te Rotterdam vergunning hebben verleend voor het uitoefenen van groepsvervoer t.b.v,. fonclsenbad aan de Burgemeester Knappertlaan 245, alhier; a het vervoeren van schoolkinderen naar cn van de Prof. Casl- am het vervoeren van schoolkinderen naar en van het Sport- mlrechool aan het Oude Kerkhof J0. alhier. Het adres van beroep moet worden gericht aan het College van Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid-Holland te 's-Graven- hagc. Schiedam. 27 april 1970 t wethouders voornoemd. Dc Burgemeester H. Roelfsema De Secretaris M. J. Blok LID VAN DE ftlJN-SCHELDE GROEP Dok- en Werf-Maat schappij Wilton-Fijenoord N.V. Schiedam Op onze Afdeling FINANCIEN cn ADMINISTRATIE kan een geplaatst worden voor het ver richten van eenvoudige admïnï- tratieve werkzaamheden. Voor de vervulling van deze func tie denken wij aan een jongedame in de leeftijd van 16-20 jaar. Ook zij, die nog geen kantoorervaring hebben, stellen wij In de gelegen heid te solliciteren. Sollicitaties te richten aan de Per soneelsdienstvan onzemaatschap- pij, postbus 22, Schiedam. Voor het maken van een afspraak voor een persoonlijk onderhoud kunt U zich ook telefonisch mat ons in verbinding stellen onder nummer (010) 26 92 00, toestel 3072. Textidververij suède-relnfging Oostsingel 2 boek Singel Tel. 263924 Het atSres 1"1 voor verven en snéde-reiniging De Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraagt vaste be zorgers (stens) voor Schiedam en omgeving. Aanm. Hoog straat 79.-Schiedam. TeL 267279, des avonds na 7 u. tel. 155960, vrfel draait, "Hoogstraat 67-69. Schiedam. Tel. 263436 5250 Pasfoto's Maar terwijl u wacht. Foto van. Vuuren, Hoogstraat 106, Schiedam. Tel. 266720. Let op Juiste adres. S180

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 2