Is Internat, wedstrijden met scheepsmodellen 98 Tekort aan hervormde predikanten in Schiedam 98 München-Amsterdam bij Ö.S. wordt laatste hoogtepunt Twee nieuwe raadsleden in Ridderkerk bedanken Bloemencorso in Thurledc SCHIEDAM opruiming Oudpapier-actie Dierenbescherming Maar ISO km Singelkwartier op vakantiekamp Spaarbank in juni Eerste lustrum j van De Vildng 1 Arrestatie na inbraak bij loodgieter Vestigingsoverschot van 195 personen opruiming Twee jongens na vechtpartij aangehouden Auto te pletter "ip tegen viaduct, bestuurder overleden Bokje zoek Jeugd vist zaterdag 8;. in 't Nieuweïant KOERIERSTERS woensdag.;15 juli, 1970 f^pagihéi^J La ngeaf stand-wandelaar Arje Kooi] voor zijn prijzenkast. Me vrouw Kooy toont trots de enige prijs die zij ooit heeft gehaald: bij de Avondvierdaagse Schiedam var» vo-rige maand. (ADVERTENTIE) Na zo'ri warme vakantiedag met een busritje of een wandel tocht, bent U toch allemaal blij als U wat anders aan kunt trekken Stop nog een extra jurkje in de vakantiekoffer...,. bijvoorbeeld deze luchtige zomer japon van een prima kwaliteit stof (65% teteran, '35% katoen) bedrukt in een schattig fantasie bloe metjes dessin. Het royale model heeft korte mouwtjes, een veterknoopslui- ting, reverskraag en een cein tuurtje. U koopt 't voor nog géén tientje. Morgenvroeg om 9 uur begint op de parterre de verkoop van de2e mooie zomerjapon in fan tasie bloomdessin, van een pri ma kwaliteit stof (65% teteron, 35%katoen)r maten 44 t/m 54 Duur van da opruiming 16 full tot 6 augustus. Géén tal of schrift, best SCHIEDAM Door vakantie van enkele medewerkers is de Nefl. Ver. tot Bescherming van Dieren affl. Schiedam genoodzaakt de papieractie een week op te schorten. Daarom zal er op zaterdag 18 juli géén oud papier opgehaald worden. Maar op zaterdag 25 juli komt men weer graag langs voor het oude papier. Zo heeft de Pro- pagandacommissie van de Dierenbe scherming bekend gemaakt. Tevens wordt maar vast een drin gend beroep gedaan op het publiek om als collectant medewerking te ver- lene aan de jaarlijkse collecte rond Werelddierendag, die dit jaar wordt gehouden van 28 september .tot en met 3 oktober. Men kan zich opgeven met een briefkaartje aan het adres St An- nazustérstraat 47 of telefonisch op nummer (Van een onzer verslaggevers) OP 17 SEPTEMBER zal hetwandelfenomeen Arie Kooij het feit herdenken dat hij 35 jaar geleden, hij was toen 16 jaar, voor de eerste keèr deelnam aan een toandelmars. Het was de „Bloembollentocht" van de. Rotterdamse Wandelvereniging waarin Arie zijn eerste dertig kilometer tippelde en hiermee zijn eerste prestatiekrxiis verdiende. Thans is hij aan zijn J7e wandelboekje toe, vol met stempels die het bewijs leveren dat deze Arie Kooij tot vandaag de dag welgeteld 44.258 wandelkilometers achter de rug heeft. Dat is méér dan de omtrek van de aarde! Allemaal gelopen in wedstrijdverband. Wat wil zeggen, dat de tochten gemaakt als training niet staan -geregistreerd. Niet meegeteld zijn de tochten die Arie als verwoed supporter van SVV te voet heeft gemaakt, Ih het seizoen 1949-1950 haalde hij de stunt uit alle uitwedstrij den te bezoeken zonder dat hier een vervoermiddel aan te pas kwam. Tc voet naar Veizen, Apeldoorn;'Tilburg, Dén Bosch, Heerenveen om maar plaatsen te noemen waar Arie „zijn" SW toen triomfen- zag vieren. Wij hebben het onder werp SW maar verder laten rusten om te voirkomen dat er tranen zouden gaan vloeien! De wandelgeschiedenis van deze ge boren Schiedammer is door Arie van uur tot dag geboekstaafd. Een stukje documentatie die waarde heeft voor dit viomènt en voor de verre toe komst. Ter illustratie hangen in zijn woning, twee overvolle prijzenkasten. Bekers, schilden, lauwertakken en- vaantjes. Bovendien een hoeveelheid kruizen waarmee een heel regiment zou zijn te. decoreren. Is deze Arie Kooij nu een wande laar of een „loopmachine" van vlees en. bloed, Br komen steeds meer men sen die het wandelen koppelen aan een verblijf in de vrije natuur. Ter wijl hun voeten gaan, genieten ze van het landschap. De polder, bos en heide en streken met vriendelijke boerderijtjes. Dit alles nemen ze in zich op en weten er later alles over te vertellen. Arie Kooij en met hem zovele ande ren zijn te rangschikken onder de „harddravers van de wandelsport". Als zc op pad gaan zien ze in him geest alleen het einddoel en willen dit kost wat kost halen. Wilskracht en. been spieren zijn hiervoor de beschikbare middelen die tot de uiterste grens worden benut. „Je ziet niets om je heen", erkent Arie. Lopen en nog eens lopen. In de gloeiende zon of in de stromende regen. Het doet ze alle maal niets; alleen hot eindpunt is belangrijk. De gemiddelde loopsnelheid lag voor Arie in zijn beste jaren zo tussen de 7 en 8 km per uur. Er zijn óók tochten gemaakt, waarbij 10 km per uur zijn gehaald! Lange afstandsloper is Arie spelenderwijs geworden, In de RWV zaten veel militairen, „zandhazen" die wisten wat lopen was, gepakt en ge zakt. Deze „voetspecialisten" in hun „levertraankisten" daagden de jonge Arie uit om deel te .nemen aan een mars van 65 km. Hij stapte er prompt in en haalde, weliswaar op kussens van blaren, glorieus heit eindpunt. La ter ging het tot 84 en zelfs tot 100 km en toen was Arie al een aankomend loopmachine. Toen hij dertig jaar achtereen aan dit kilometers ■uerslinden.de spel had deelgenomen, besloot Arie er mee op te houden. Hij was toen de vijftig ge passeerd. en nam afscheid van de wan delsport. Dat was vorig jaar. Maar zijn gewone standvastigheid is aan diggelen gegaan. Want nu reeds be reidt hij zich voor op de focht Am sterdam-Leeuwarden die in augustus wordt gehouden. Voor Arie de dertien de keer. Het zijn maar 150 kilometer- jesf Deze afstand liep hij vijftien keer in de tocht Brussel-Rotterdam. Een, keer zelfs heen en terug „om het te' proberen". In z'n dooie eentje maakte hij de terugtocht, uiteraard extra ge controleerd, Uitvallen, is voor snel wandelaar Kooij een vreemd woord. Toch leerde hij het kennen in het retourtje Den Haag-Brussel (350 km)- Na 275 km moest Arie het opgeven. Daags te voren had hij bij het voet ballen een. opdoffer tegen z'n enkel gekregen en dat deed hem de das om. Wat super-lange afstand is weet Arie ook zeer goed: Parijs-Amster dam. Dat .betekende in zeven, dagen tijds 525 km afteggen met nog geen 22 uur nachtrust. Hij was de enige Schiedammer van een groep van 32 deelnemers. Drie dagen lang stromende regen. „Be was toen werkelijk kapot", zegt Arie. Over het aantal Heine mar sen in en rond Schiedam, alsmede die elders doorhem zijn gelopen, is veel, te vertellen. Het zou echter te ver voe ren. Geert opvolger Ook Aria's kinderen liepen op toan- delschoenen.Ze zijn er mee gestopt, om welke reden dan ook. Arie vindt dat bijzonder jammer. Hij had graag in een van hen zijn opvolger gezien. „Toen mijn dochter nog meeliep op de 39 km, was ik ze ver vooruit, om de 50 km te gaan ttolmaken. Af en toe tekende ik met krijt een groet voor haar op het wegdek met daarbij de tijd van het passeren. Zat het er voor mij op, dan keerde ik op mijn schre den terug om haar te ontmoeten en om een steun te zijn bij het afleggen van de laatste loodjes. Zelf heb ik mijn zoon het eerste Vierdaagse-kntis opgespeld. Hij is nu zelf vader en zijn zoontje liep toen hij v-ijf jaar was al mee in de Schiedumse Avondvier daagse". Nog vijf jaar wil Arie Kooij blijven wandelen, „Ik moet uitkijken, voor m'n tikker", waarmee hij z'n hart be doeld, In 1972 nog mee doen aan de tocht München-Amsterdam die wordt gehouden in verband met de Olympi sche spelen. „Volgend jaar 'hoop ik eerst de 50.000 km vol te maken", zegt Arde die behalve wandelen nog de schaatssport beoefend, aan voetballen doet en ook aan muziek. Dit als lid van de Mondaocordeonvereniging „Vriendenkring". Hij houdt ook van een potje dammen, is één keer vierde geworden bij de wedstrijden om het kampioenschap van Schiedam. Als knutselaar maakte hij zelf zijn welge- vulgde prijzenkast. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. De Her vormde Gemeente Schiedam krijgt te kampen met een groot tekort aan pre dikante®, "Waren er enkele jaren gele den nog zeven hervormde predikanten In Schiedam, zes wijk-predikanten en een voor hot Jeugdwerk, momenteel zijn er nog maar vijf van over. Daar van hebben er echter drie een beroep aangenomen naar een nadere stand plaats, zodat er birmen afzienbare tijd maar twee predikanten zullen zijn. Os J. G. Jawsen, 'die fifcids 1-946 pre dikant in Schiedam iis in de wijkge- meerite- 5 (!he't oosten) heefit kortgele den een. beroep aangenomen naar de buitengewone 'wijkgemeente in wor- ding in Naaldwijk. Reeds eerder heeft ds J. W, Zianmemwah wan 'wijk 2 een beroep aangenomen, naar een nieuwe standplaats- in de gemeente Usselstein in Utrecht, Itenwijl dé j eulgd-pretiikan t ds A. Ie Coq naar De Bilt zal verhui zen. Zo blijven 'de predikanten ds H J, Groenawegen (van wijkl de Be- thelkerk) en ids D. J. Spalimg Dzn (van wijk 3 Opatanüingskerk) over. De Centrale Kenkenaad zal zo sneJ mcfgeiyk beginnen met hot beroe- pinig-swei'k, dooh ook wordt overwogen een ingrijpend wijziging van de inde ling vfaride wijken, evenals het ophef fen iyaa de plaats van de jeugdpredi- feanft. Een beperking ivan het aantal kerkdiensten kan nauwelijiks meer uitblijven. •Dit dreigende tekort aan predikan ten is overigens niet hot enige pro bleem waar de Hervormde Gemeente Schiedam mee te kampen heeft. Er is oak een dalende belangstelling en me deleven bij dè 'gemeenteleden n en gebrek aan financiën. Een. speciaal daarvoor ingestelde PJancomm'issie reeft via zg. „praatpapieren" deze za ken in discussie gebracht, dooh resul taten heerft dit nog niet opgeleverd. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. De wijk- verenlging Het Singelkwartier organi seert komende week, van 18 tot en met 25 juli weer een weekkamp in de kampeerboerderij De Berghoeve te Epe. Er gaan ongeveer 115 kinderen van leden mee en zij worden in het kamp verzorgd door liefst elf dames en zes heren. Het is voor de 21e keer dat Het Sin gelkwartier een' vakantie-kamp ver zorgt; men heeft dan ook wel denodi- ge ervaring opgedaan en alles is zorg vuldig voorbereid. Ook het program ma Ln het kamp, met sport en spel, een voetbalwedstrijd, een bonte avond cn uiteraard met uitstapjes in de om geving van Epe. SCHIEDAM. êii de Spaarbank anno 1820 te Schiedam werd in de af gelopen maand ƒ8.405,935,59 Ingelegd en 7.529.235,58 terugbetaald. Een in- legoverschot dus van 876.700,01. Vo rig jaar bedroeg het inlegoversohot ln juni 1.315.072,21. Het totale inlegcverschat van de eerste zes maanden bedroeg in 1970 ƒ3.559.070,56 tégen 3.894.3B9.08 in 1969. Het aantal verwerkte posten be droeg in deze maanden in 1970 220.537 tegen 187.223 in 1969, de geld- omzet respectievelijk 88.845.944,30 en 74.885.188,50. Het aantal uitstaande spaarbank boekjes bedroeg op 30 juni 1970 84.109 (30 juni 1969 61.378) totale inleggers tegoed ƒ84.843.191,62 (30 juni 1960 77.495.413,73.),: De aan de Spaarbank toevertrouwde gelden en de reserves waren op 30 juni 1970 voor ƒ40.574,782,71 belegd. In effecten, voor f 9.478.403,25 in hypotheken en voor 24.551.717,82 'in onderhandse leningen aan gemeen ten e,d., terwijl de onbelegde en de op korte termijn belegde gelden ƒ11.266.875,88 bedroegen. (ADVERTENTIE) Bij elke opruiming 2i]n er wel bepaalde "uitschieters"..... par tij-aanbiedingen, die Uvoor geen tweede keer kunt verwach ten..... ook deze uitverkoop be ginnen we metzo'n onvoorstel baar koopje- Want nog nooit kochten we een fabriekspartïj architekten tule met kleine schoonheids foutjes zó mooi en zó goed koop. Terlenka' architekten tule "met loodband, hoogte 150 cm, ïn drie van de meest verkochte dessins en de kleuren wit, ivoor, zwart en geel. Deze moderne vitrage uit de series van f 4,95 gaan we nu aanbieder», en dan geen enkele stukjes maar bij honderden, neer», duizenden meters..». voor nog géén twee gulden per meter. architekten iuie 1SO cm hoog met loodband in wit, ivoor, zwart en geel 4*5- Morgenvroeg om 9 uur begint op de 1e etage de verkoop Van een fabrïekspartij terlenka ar chitekten tule in 3 dessins en de kleuren viït, ivoor, zwart en geel, met loodband, hoogte 150 cm, per meter voor Duur van da opruiming 16 Juli tot 6 augustus. Géén tót of schrift, best. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag De Schiedamse Modeljacht Vereniging De Vildng bestaat op 1 september vyf jaar hetgeen de aanleiding is tot het op zondag 18 juli organiseren van een internationale wedstrijd voor radiografisch -bestuurbare scheepsmo dellen In alle voorkomende types. Het deelnemen aan diverse in het buiten land gehouden vaarwedstr(Jden op In ternationaal niveau verschafte De Vi king contacten in geheel Europa, Voor deze lustrumviering zijn dan ook vele buitenlandse modelbouwers uitgeno digd. De Belgen en Duitsers worden zeker verwacht. Vooral deze laatste genieten grote bekendheid vanwege de door hen gebouwde superboten. 'De wedstrijd, is ingedeeld in vier vaanklassen. Klasse I; Snölheidpar- cours, F.1 V. 5 voor boten met ver brandingsmotor met een cylindarin- houd t/m 5 cc. Klasse II: Snelheids- parcours, F.I. V. 15 voor dezelfde bo ten met een cilinderinhoud t/m 5 cc, In beide klassen kunnen de boten snelheden ontwikkelen van resp. 30 tot 60 km per uur. In de klasse F, 2 B. en F. 3 varen de boten een figuur pareours. Dit alles volgens het door de Navdga, internationaal orgaan voor de scheeps-modelbouw vastgestelde re glement. Talrijke mitüatuunzeiljachten gaan show-varen terwijl op de wal een ex positie van scheepsmodellen wordt in gericht. Vooral het manipuleren met de snelle motorboten vergt een groot wateroppervlak. De Viking beschikt bij het varen over een gedeelte van de vijver die ligt voor het theehuis in het Prinses Beafcrixpank-Mot toestem ming van het bestuur van de Hengel- sporterendglng Schiedam en Omstre ken mag de markeringslijn voor deze gelegenheid meer oostelijk wonden ge legd zodat «r meer ruimte bosdhikbaar is dan normaal -het .geval is. Dit vraagt evenwel een offertje van de hengelaars die gewend zijn in het nu af te sluiten vijverged.ee3.te hun „visstékje" te kiezen. Zij moeten het nu wajt verderop zoeken. De bezoekers van het park en verdere geïnteresseer den kunnen zondag spectaculaire- din gen beleven op en rond de vijver. Bo vendien zijn juweeltjes van mirüa- tuurbouw te bewonderen. De wedstrij den, waaraan voor de deelnemers ui teraard. prijzen zijn verbonden begin nen al om 10 uur 's morgens. RIDDERKERK, woensdag. Twee voor de nieuwe raad in Ridderkerk gekozen leden hebben bedankt. Het zijn de heren K. J. Kok (pvda.) en. J. J. Hooymeyer (sgp). Voor de socialisten betekent dat het verlies van e«n van de jongere raadsleden. De heer'Kok die enige lüjd ia riek geweest zal mogelijk nog eenmaal (in augustus) in de raadszaal verschijnen. De heer Hooymeyer wordt opgevolgd door W- van Gent, een man die als amateur-archeoloog grote bekendheid in Ridderk'ek kreeg. Hij was o.m. be trokken bij het restaureren van oude huisjes aan de Kerksingel. Ook de op gravingen naar kasteel te Wouwe zijn door hem op gang (gebracht. Bij de socialisten doet de heer W. Verkalk zijn intrede. Hij is voorzitter van de PvdA-afdeling Ridderkerk - Slikkerveer. Hij is kredietadiviseur bij een bank. (Van onze correspondent) RIDDERKERK, woensdag. De 22-jarlge J. E. Z. uit Bolnes is gisteren voor de officier van justitie in Rotter dam geleid, verdacht van een inbraak by een loodgietershedrijf aan de Be nedenrij weg in zijn woonplaats, waar bij een kassa met 800 gulden en een transistorradio werden buitgemaakt Korte tijd nadat de inbraak ontdekt was, had de politie Z. al aangehouden- Omwonenden hadden hem namelijk zien weigrijden. VLAARDINGEN, woensdag. De voorlopige gegevens van de bevol kingsstatistiek geven aan, dat gedu rende de maand Juni de bevolking is vermeerderd met 195 personen tot 80.480. Er vestigden zich 105 gezinnen en in totaal 446 personen: er vertrok ken. 72 gezinnen en in totaal 360 per sonen. Het aantal geboorten bedroeg 146, het aantal van overlijdem 73, Op het stadhuis werden 68 huwelijken voltrokken. RIDDERKERK, woensdag, Wiel renners in de dop kunnen zaterdag I augustus hun krachten meten in een wielerwedstrijd.. Een criterium toaar- uoor de jeugdige coureurs echter wel met een „normale" fiets aan de start moeten verschijnen. Race-fietsen zijn namelijk in deze jeugdrande in Rid derkerk-Oost niet toegestaan. De wed strijd begint zaterdag om half twaalf en eindigt anderhalf uur later. Deel neming aan de omloop staat open voor jongens va-n negen tot en mot veertien jaar. De wielerwedstrijd wordt gehouden in het kader van de vakantiebesteding. De tuierennertjes kunnen zich laten inschrijven bij de heer Korendijk, La gendijk 217 in Ridderkerk. (ADVERTENTIE) Tijdens warraa dagen is en blijft katoenen kleding hot prettigst in het drageru— Heerlijk luchtig en soepel zijn deze katoenen badstof heren pull-polo's hi sportief model, dat ook opengedragen kan worden, met borstzakje* tricot kraag en boorden. Er zijn diverse mode-klöuren enm„ is dat niet heel voordelig een'vlotte pull nu voor nog géén twee rijksdaalders. 100% Katoen Morgenvroeg om 9 uur begint op de parterre de verkoop van deze sportieve badstof heren pull-polo's met borstzakje en tricot kraag en boorden, ïn di verse kleuren w.o. wit^ bleu, whisky en mosgroen en en alle courante t her en maten Voor Daar van do opruiming 16 fuif jot augustus. Géén tsL of schrift best (Van onze correspondent) RIDDERKERK, woensdag De Ridderkerkse politie heeft twee jongens gearresteerd op verdenking van mishandeling van de negentienja rige Lodewfjk den Hartog op het ker misterrein. Het zün de zestienjarige Ijzerwerker P. A. en de zeventienjari ge scholier A. K. L. Verwacht wordt dat nog enkele jongelui worden aan gehouden. De negentienjarige jongen is tijdens een gevecht tussen enkele groepen jongeren vermoedelijk met een stuk ijzer of een boksbeugel neergeslagen. Hij liep een hersenschudding op en is opgenomen in een Robteo-dams zieken huis. (Van een onzer verslaggevers) A AMSTERDAM, woensdag. pp het Kethelplcdn in de Rijksweg 20 -tussen Schiedam en Vlaardfngen Is dinsdagmiddag om 15 uur de 42-jarige verkoper J. Hoogendijk van de Prins Bemhardlaan 12 te Vlaardingen tegen de pijler van een viaduct te pletter gereden cn overleden. Het slachtoffer reed in zijn Mat 850 Sport met een snelheid van omstreeks 100 km uit de richting Rotterdam. ."-A naar Vlaardingen. Op heit Kethdpdeih "k$ is de wagen door onbekende reden t van de weg af geraakt, rechts de berm op gereden en tegen de pijler van het tweede viaduct opgebotst. S Even verder begint in een flauwa bocht van de weg een vangrail. 3 De auto was door de botsing teda- nig verkreukeld, dat de Vlaai iin'gse politie, die het eerst tér.plaatse was, het slachtoffer uit het wrak heeft moeten zagen. ïn zeer ernstige toe stand is de heer H. naar het Holyrie- kenbuis te Vlaardingen gebracht, waar hij spoedig daarop overleed. (Van een onzer verslaggevers) SQHJBDAiM De leden van de Volkstuindersvereniging Thurlede vie- ren zaterdag a.s weer het traditionele tuinfeest. De voorbereidingen, hiertoe - zijn in volle gang. Met man en macht A is gewerkt oom hét gehete complex .1,1 piekfijn op 'te knappen, aangezien er ook nu -weer iveel (gasten iwarden ver wacht, De jeu'gd is doende mat het construeren van allerlei voertuigen die mee gaan rijden in !net corso waarbij de bloemen een hoofdrol of hier en daar een ondergeschikte rol gaan spelen. Ook loipen, in de stoet weer gecostumeerde groepen mee- De start vindt plaats om ca 2,30 <uur bij het verenigingslokaal Muzikale mede- weridrig verleent tie drumband Ju liana die ziin. aandeel gaat laveren, bij het kleurenspel wat het corso belooft te worden. Een deskundige jury zal de nodiige fraaie prijzen toekennen. Hoogtepunt van' de dag Woiidt onge twijfeld hst lichtfeest Een jgrota lam-' pioritocht .die door de laantjes trekt waarvan zoveel mogelijk tuintjes gei> lumineesrd zullen worden, gezellig samenzijn in het n lokaal volgens het 'békende de" recept. (Van een onzer SCHIEDAM, woensdag. USt een weide laags de Sehie, tegenover de Overscbieseweg, wordt een klein wit bokje vermist. Hek jonge dier Ha 20,waard. VLAARDINGEN, woensdag, Het bestuur van de Vlaardingsa Henge- Jaarsbond doet een beroep op alle sportvissers om de eerste twee vijvers in park 't Nieuwlant, vanaf de spoorbaan, zaterdag a^s. vrij te hou- den. Daar zal dan namelijk het hen- gelcoöcours worden gehouden voor de jeugd, in het kader van de vakantie weken. Jongens en meisjes vanaf 7 jaar kunnen aan dit jaarlijkse evenement deelnemen tegen betaling van twee kwartjes. Wel moet eigen vistuig wor den meegebracht, maar voor de prij zen zorgt het comité Jeugdvokantie- vreugd, dat de organisatie heeft toe- .h vertrouwd aan de Vkardingse Henge- laarsbond. In de kracht van zijn leven, is plotseling van ons heengegaan, gesterkt door het H. Sacrament der Stervenden, mijn lieve Man en onze zorgzame Vader, Opa, Broer, Oom en Zwager, op de leeftijd van 59 jaar Wilhelmus Cornells Beijer echtgenoot van Elisabeth Maria Rost Grave: E. M. Beij er-Rost Someren: J. M„ Beijer T. Beijer-Lemmen en kinderen Someren: P. J. M. Noor-Beijer L, E. Noor en kinderen "Wageningent J. Ml van Ben ten-Bei jer J. B. D. van Benten en kind Grave: H, A. Verhaaren-BeiJer A. J. Verhaaren en kinderen Grave: Carél Frans Wim Grave, 13 juli 1970. Boreel de Mauregnaultstraat 5. De plechtige Eucharistieviering zal plaatsvinden, donderdag 16 juli 1970 om 10,30 uur in de paro chiekerk van de H. Elisabeth te Grave, waarna begrafenis op het R.K. kerkhof aldaar. Avondmis woensdag om 7 uur in de parochiekerk. Bijeenkomst donderdag om 10 uur bij het Oranje hotel, Brugstraat 8, Grave, waar ook gelegenheid is tot condoleren, na de uitvaart Geen bezoek. Foto, film en projectie Personeel gevraagd Pasfoto's klaar terwijl u wacht. FOTO VAN" VUVREN, De Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraagt VASTE BEZOKGERS(STERS) voor Sculedam en omstr. Aanm, tel. 287279. 's avonds na Q uur tel. 15596D, S023 U op juiste adres, SISO Diversen Gevraagd werkster. 4 uur per week. Werktijd in overleg. Bart, Vcrhallanplain J&2. Schie dam. Tel, OlO—9031SO van 9 tot uur. S0 20 Steeds verse batterijen en gro te sortering zaklantaarns en pechlarapen voorradig. „WAAR DAT WIED DRAAIT", Hoogste. 67-68, tel. 010—266436 Schiedam. ih

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 2