tegen De geding bank. op etrete fafera® Happel heeft zijn eerste (loei bereik I bij De Mussche 'Werkgever moet om advies vragen' Frans de Kruis al veertien jaar 1 ECONOMIE '**8i Klijnstra opvolger van Hartog bij Unilever 'Werknemer moet ook profiteren van fusie' OVERLEG MET VAKBONDEN WORDT, WEER HERVAT NAM wil gasbel hij Emmert (20 miljard m3) snel gaan exploiteren Fusie modehuizen Strater en Wigi Landbouwfonds: NU WEERALLE AANDACHT V OOR COMPETITIE KESSLER TEGEN TWENTE BLIJ MET GELIJK SPEL Manus Brinkman KNWU-deskundige voor cycle cross Nederlandse dames spelen vanavond tegen Hongarije UEFA-elftal won van Noorwegen (7-3) F eijenoord-ADO dag vervroegd vrijdag.11 september 1970 - pagina 15 (Van onze economische redactie) DEN HAAG, vrijdag De Decora, de overkoepelende organisa tie van de vakbonden in de detailhandel, heeft hel korte geding te gen de heer C. M. de Ruiter en de bedrijven Centrum Bank, Bi schoff, Gerzon, Schroder en Het Lingeriehuis ingetrokken. Dit gebeurde gistermiddag op voorstel van de president van de Haagse rechtbank, mr J. H. C. Slotemaker, die meende „dat het voor de sfeer in het hernieuwde overleg tussen de bonden en de betrokken bedrijven beter zou zijn als het korte geding zou worden ingetrok ken. De raadslieden van de heer De Ruiter en de gedaagde bedrijven, mr L. D. Pels .Rijcken en mr "W. A. P. Smit, zegden een her nieuwd overleg toe, waarin de bonden dan alle Inlichtingen kunnen krijgen waartoe de be- drijven volgens de fusiecode van de Sociaal-Economische Raad verplicht ziin. „Wij bieden aan de vakbonden in te lichten als er in de toekomst filialen zouden moeten worden gesloten. Zeer waarschijnlijk zullen er filialen worden samen gevoegd, maar mijn cliënten wéten nog niet welke dat zullen zijn. Daarover kunnen nu dus nog geen mededelingen worden gedaan", aldus mr Pels Hijeken. Hij verweet de bonden overigens „een dimensie aan de fusiecode te willen toevoegen" door inlichtingen te eisen over do merites van de fusies. „De vakbonden hoeven aüet helemaal op de stoel van de werkgever te gaan zitten. _Zij kunnen alleen eisen dat zij vroegtijdig over fusie-onderhande- llngen worden ingelicht. En dat is wat anders", zei mr Pels Rijcken. De bonden wilden via het korte ge ding onder meer bereiken dat de on derhandelingen zouden worden stop- gezet totdat er meer zekerheid was ontstaan over de belangen van het personeel, zoals pensioenaanspraken, en een afvloeiingsregeling, Verder wilden zij het hele contract tussen Schroder en Gerzon, boven tafel heb ben, zodat zij konden nagaan wat de bedoelingen achter deze fusie zijn. EMMEN", vrijdag. De Nederland se Aardoliemaatschappij (NAM) wil zo spoedig, mogelijk beginnen met de exploitatie van het gasveld onder de gemeente Emmen. Er zit daar waar schijnlijk 10 tot 20 mjljard kubieke meter gas in de grond (ter vergelij king: de Groningse gasbel heeft een „bewezen" voorraad van 1650 miljard met nog een waarschijnlijke extra voorrs&d van 250 miljard kubieke me ter). De NAM verwacht twintig jaar uit het gasveld in Eramen te kunnen putten. De NAM heeft afgezien van de in stallatie van acht hoorplaatsen rond de bebouwde kom van Emmen, waar tegen door de gemeente bezwaar was gemaakt. Er wordt nu gedacht aan een een rale hoorplaats in het boscom- plex de Emmer Dennen, van waaruit onder schuine hoeken naar alle zijden kan worden geboord. Inmiddels heeft het Tweede Kamer lid drs. M. 'Dijkstra (D*66)die wil welen hoe over het plan ven de NAM wordt gedacht, schriftelijke vragen gesteld aan de ministers Nelissen, Lardinola en Schut. Toen mr Slotemaker liet blijken dat hij op deze materiële verlangens van de bonden niet zou kunnen ingaan, zwichtten de bonden en trokken het korte geding in. Van Veen Een van de redenen daarvoor was de mededeling van de heer C. M. de Ruiter, dat de pensioenen aan het per soneel van Van Veen {vorig jaar door De Ruiter opgekocht en vrijwel on middellijk aan Kroonenberg doorver kocht) met ingang van gisteren weer zouden worden uitbetaald. Deze uitbe talingen zullen door Van Veen ge schieden met geld van de heer De Ruiter, zo vernemen wij. De reactie van de bonden: „Als De Ruiter dit toezegt', dan zouden wij wel eens willen zien hoe hij daar in het overleg met ons over Gerzon, Bischoff en Het Lingeriehuis onder uit kan. Bovendien hebben wij een concept-af vloeiingsregeling, die echt niet mis is, ingediend en ook daar schijnt De Rui ter over te willen praten, We kunnen dus tevreden ztjn", Daarvoor had mr Pels Rtfcken zich fel verzet tegen de wijze waarop de SER-commissie haar veroordeling van de fusiecode door Gerzon, Bischoff, Sohröder en Het Lingeriehuis had uit gesproken. „Voordat de beklaagden eën schriftelijk verweer hadden kunnen indienen, werd al een voorlo pige veroordeling publiekelijk bekend gemaakt. Als er ooit een duidelijke schending van de gedragsregels is ge weest, dan is dat toen door de SER- commissle zelf geweest", aldus *nr Pels Rljckcn, die meende dat dit ..niet zo maar een abuis is geweest". Trausactie Hij hekelde ook het feit, dat nog voordat het korte geding plaats zou vinden, Gerzon al als beklaagde was afgevoerd, „Dat komt omdat Gerzon de laatste dagen met de bonden heeft overlegd, een overleg waarover beide partijen geen commentaar zullen ver strekken. Ik vind dat dit gewoon niet kan, omdat de gevallen 'Gerzon, Schroder, Bischoff en Lingeriehuis identiek zijn. Dit brengt zelfs de hele transactie in gevaar", zo merkte mr Pels Rijcken op, die later nog ver klaarde dat er geen nieuwe maat schappij GBS-Beheer wordt opgericht, maar dat er oen statutenwijziging in de maak is, waarin de naam van Cen trum Bank gewijzigd gaat worden ii GBS-Beheer. „Mijn cliënt meent, dat het woord „bank" alleen maar mts- verstanden zou kunnen opwekken". (ADVERTENTIE) AK-FRACTIE ONEENS MET AR-MINISTER Eureka heeft een Bl™ imposante kollektie banken. Klassiek, modern, progressief. Groot en klein. Bekleed met wol,of leer of ribfluweel of... Keus genoeg Zet uw geld op een bank van Eureka. (Dat geld is bepaald niet wég.) m Plein 40/45, Amsterdam-W. Donderdag koopavond tot 21.30. (Van onze econ. redactie) ROTTERDAM, vrijdag. De heer H. S. A. Hartog, sinds 1566 voorzitter van dc raad van bestuur van Unilever N.V. en vice-voorzltter van de raad van bestuur van Unilever Ltd., zal In de Komende Jaarvergadering (tncl 1971) aftreden en zijR functies bij Unilever neerleggen. De heer Hartog zal worden opgevolgd door ir G. D. A. Klijnstra, zo laat Unilvcr weten. De heer ïlartog maakt sinds 1948 deel uit van belde raden van bestuur, waarvan hij In 1966 tot voorzitter, respectievelijk vice-voorzltter werd benoemd. In 1966 al bad de beer Har tog zijn collega's ervan op de hoogte gebracht, dat hij spoedig na het berei ken van ziln 60-stc jaar zou aftreden. In december van dit Jaar wordt hij 60 jaar, Ir. Klijnstra, die nu vice-voorzltter van de raad van bestuur van Untiever is. zal ln deze functie worden opge volgd door drs. A. YV. J. Caron. Ook de heren R. H. S id dons en P. A. M&- orory zullen ln de komende jaarverga dering aftreden als Ud van dc raden van het bestuur van Unilever N.V. en Unilever Ltd, Vorgesteld wordt de he ren drs, \V. B. Blaissc en M; Ormerod in hun plaats te benoemen. Ir G. D. A, Klijnstra ..voorzitter.. (ADVERTENTIE) (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG, vrijdag De anti-revolutionair© Tweede-Kamer fractie vindt, evenals de oppositie, dat ondernemers over zeer belang rijke vraagstukken in de onderneming steeds advies moeten vragen aan hun ondernemingsraad. De fractie is het niet eens met minister Roolvink {Sociale Zaken, en ook anti-revolutionair) dat de onderne mers een beroep moeien kunnen doen op zwaarwegende belangen van henzelf of de onderneming als zjj géén advies willen vragen. Minister Roolvink liet gisteren in de Kamer al blijken het voor stel, ingediend door zijn partijge noten Boersma en Goudzwaard niet zonder slag of stoot te zullen accepteren. De Kamer discus sieert volgende week verder over het wetsontwerp over de onder nemingsraden. Van socialistische zajde ligt cr een voorstel om dat verschoningsrecht van de ondernemer zonder meer te schrappen-. De anti-revolutionairen hebben een andere constructie be dacht, Als een ondernemer zulke be langrijke besluiten wil nemen over het voortbestaan of de eigendom van de onderneming, dat die besluiten ook door de raad van commissarissen goedgekeurd moeten worden, dan moet hij in elk geval ook de onderne mingsraad advies vragen. Het ver- schonmasrecht geldt dan niet cn wordt dus door dit voorstel in feite ontkracht. Verwerping van het socialistische voorstel zal -waarschijnlijk tot gevolg hebben, dat de oppos.tie wel het voor stel Goudzwaard/Boersma steunt, dat een goede kans maakt te worden aan genomen, tegen de zin van minister Roolvink in. De voorstellen van de PvdA. dat de ondernemingsraad over belangrijke ondernemersbeslmten de eindbeslis sing hoort te hebben in plaats van al leen te mogen adviseren, maken geen kans bij de regeringspartijen. Minister Roolvink verklaarde giste ren in de Kamer dat „niet alleen de werknemers, maar ook heel wat on dernemers vorming en scholing nodig hebben om deze nieuwe wet goed te kunnen toepassen". (Van onze economische redactie) AMSTERDAM, donderdag De modehuizen Strater en Wlgl zUn een fusie aangegaan. De gecombineerde ondernemingen zullen worden voort gezet onder de naam Claudia/StrSter NV, De fusie zal geen gevolgen heb ben voor de ongeveer 100 personeesle- den. StrSter bedt drie winkels in Am sterdam, Haarlem en Utrecht; Wigi heeft twee winkels en wel in Rotter dam en Utrecht. UTRECHT, vrijdag „Er moeten spoedig maatregelen worden genomen, waardoor ook werknemers kunnen profiteren van de voordelen die bij fusie of overneming vaak uitsluitend san aandeelhouders toevloeien. Dit zou mogelijk kunnen gebeuren door cc» verfijning en uitbreiding van dc onlang» in werking getreden fusiege dragsregels van de Sociaal-Economi- uche Raad". Dit schrijft de bij het CNV aangeslo ten Christelijke Bond van "Werkne mers in de Agrarische bedrijfstakken en Tabakverwerkende industrie (CBAT) in. haar blad „Samenwer king". - - De bond meent dat de werknemer „maar zelden een graantje meepikt' bij fusies van winstgevende bedrijven. Zij wijst daarbij op ,.het gevecht" tus sen de autobana-enfabrieken Goodyear en Goodrich om het bezit van. Vrede- stein. De gezamenlijke aandeelhouders sleepten, daarbij een winst van zo'n 30 miljoen gulden ln de wacht. „Aan werknemers wordt nooit ge dacht. Zij mogen al dankbaar zijn ais ze tijdig over de plannen worden in gelicht, De werknemers, aan .wier per soonlijke inzet .de gestegen waarde van.de onderneming voor een groot deel te danken is, mogen, nog blij zijn als ze in dienst kunnen blijven." FEIJENOORD: elftal nog niet bekend. SPARTA (vermoedelijk): Doesburg; Venneker, Ter Horst, Elikenbroek, Visser; Van der Veen, De Quant (of Walbeek), Klijnjan; Heijerman, Kowalik, Krlstensen. EXCELSIOR: v. d. Roer; G, den Butter, Tetteroo, Muhlen- bruch, Kleingeld; A. den Butter, Libregts, v. d. Heijden, Bakker; Van Toledo en Kwakkemaat. SVV: v. d. Velden; Van Beek, CIric, Maurits, v. d. Korput; War- naar, Pansier, Mulder; Dutina. Van Meeteren, Vorstenbos. HERMES DVS; Ruts; Lagen dijk, v. d. Burg, Van Nlerop, Vis ser; Flaes, Bakkes, Klein; Ruis, Van Kooten, Van Duppen. van onze sportredactie ROTTERDAM, vrijdag Aan Eet begin van dit seizoen zei Ernst Happel: „We mikken dit jaar op de Wereld Cup en bet na tionale kampioenschap". De onverzadigbare Oostenrijker, wiens naam woensdagavond door het uitgelaten legioen massaal werd ge scandeerd, heeft zijn eerste doel bereikt. Alle aandacht kan nu op de competitie worden gericht. Happel heeft zondagmiddag in het Haagse Zuiderpark met eigen, ogen kunnen aanschouwen dat Ajax met een geweldige inzinking worstelt en hij heeft al aangekondigd dat Feijenoord daarvan moet profiteren. Het nog ongeslagen NEC valt de eer te beurt da eerste tegenstander van de nieuwe wereldkampioen te mogen zijn. Dat kost de Nijmegenaren een bloemetje, maar wellicht kunnen zij ROTTERDAM, vrijdag (ANP). De Rotterdammer Mamis Brinkman, die in het aiiet zo verre vérleden vele malen nationaal kampioen was in dë cycle cross, zal binnen niet al te lange tijd door de KNWU worden aange zocht om voor deze organisatie als deskundige in het veldrijden op te treden. Die functie wordt thans nog vervuld door de Rotterdammer S, Ka- tan, die jarenlang de vaste begeleider van veldrijders naar internationale kampioenschappen was. maar nu „op pensioen wordt gesteld". De heer Ka- tan za\ in functie blijven tot na de wereldkampioenschappen, die op 21 februari 1071 worden gehouden. Daar voor. worden inschrijvingen uit vijf tien landen met in totaal 125 deelne mers verwacht. Nederland zal uiteraard deelnemen met het maximale aantal renners! vier bij de amateurs en vier bij de profs. De sportcommissie is van plan in ver band met dit kampioenschap deze winter extra aandacht te besteden aan het veldrijden. Zo zal er op 24 en 25 oktober op Papendaal een speciaal lang trainingsweekend voor een twaalf tal Nederlandse veldrijders worden gehouden. Wie dat zijn moet nog wor den uitgemaakt. er van profiteren dat Feijenoord nog een beetje vermoeid is en mentaal niet helemaal op scherp staat. Vorig seizoen hield NEC Feijenoord in eigen stadion op 00 en met tacticus Wiel Coerver langs de kant moeten de Nij megenaren in staat worden geacht om het Feijenoord opnieuw zeer lastig te maken. De opstelling van Feijenoord is, nog niet bekend. De meest boeiende vraag is of Happel met of zonder Joop van Daele begint en of 'Dick Schneider een nieuwe kans krijgt. De tweede top wedstrijd in de eredivisie is FC Twente—Sparta, De Twentenaren haalden vijf punten uit drie wedstrij den en Sparta zelfs nog een meer. Voor de équipe van Georg Kessler ■wordt het de eerste grote krachtproef. j.In Sparta-kringen is men erg opti mistisch," aldus de oud-bondscoach, „maar ik zie de wedstrijd" met gé- mengde gevoelens tegemoet. Uit de resultaten van de laatste vier jaar blijkt dat FC Twente Sparta niet zo goed ligt. In Enschede werd het voor Sparta drie keer - een nederlaag en eenmaal een gelijkspel. Bovendien heeft FC Twente afgelopen dinsdag tegen AEK zeer goed gespeeld en zijn er bij ons in de ploeg enkele spelers die niet helemaal fit zijn. Eijkenbroek (enkel) en Walbeek (dijbeen) zijn tij dens de training geblesseerd geraakt en De Quant heeft nog steeds last van zijn achillespees. Mede om tactische redenen maak ik dan ook pas kort voor de wedstrijd de opstelling be kend. In de toekomst zal ik dat bij uitwedstrijden vaker gaan doen. Bij de thuiswedstrijden wil ik wel conces sies doen aan het publiek. Als het enigszins mogelijk is maak ik dan al op donderdag m'n opstelling bekend," Georg Kessler houdt er rekening mee dat het zondag in Diekman een hel wordt. „Met een gelijkspel zou ik al erg tevreden zijn," besloot hij. De ploeg van Sparta vertrekt vanavond al uit Rotterdam om zich in Holten op de belangrijke wedstrijd voor te be reiden. Öp verzoek van PSV wordt de wed strijd tegen Excelsior al vanavond ge speeld. Jaap Kouters, die Bob Janse nog wel enige tijd zal moeten vervan gen, heeft weer de beschikking over Jan Kleingeld en zal met een 4-4-2 formatie aantreden. „Maar dat wil niet zeggen dat we alleen maar gaan verdedigen," zegt hij. „Als we de lengte krijgen komen we er echt uit." Arie Don heeft zijn plaats verspeeld en ook de naam van Mattie van Toorn komen we niet in de opstelling tegen. SW speelt zijn thuiswedstrijd te gen UVC reeds morgenmiddag. Aan vang drie uur. De Schiedammers heb ben uit drie wedstrijden pas een punt behaald, maar hopen wat bij te komen nu ze twee thuiswedstrijden achter el kaar krijgen. Een tegenvaller voor Jan Bens is dat linksbuiten Hans Bas- sant niet kan spelen. Hij is gistermor gen bij dokter Strikwerda geweest om te laten onderzoeken hoe hij het snelst van zijn dijbeenblessure kan afkomen. Vorstenbos speelt nu op de linker vleugel en de vrijgekomen plaats op het middenveld wordt ingenomen door Pansier. Hermes DVS bereidt zich voor op een moeilijke wedstrijd tegen Eindho ven dat in Oomens, de Belgische oud-international Vandehboer, Sen ders, De Wit en Schalks over gerouti neerde spelers beschikt. Bij de Schie dammers keert de van een schouder blessure herstelde Klein in de ploeg terug. Lagendijk verhuist naar de rechtsachterplaats en Van Baarle valt af. In de voorhoede heeft Van Duppen de voorkeur gekregen boven v. d. Voort Rusland is favoriet voor het. Europees kampioenschap basketball voor dames dat vanayond In de Energiehal begint De Russinnen zijn reeds elf jaar ongeslagen in het wereld- en het Europese kampioenschap. Een van de grootste troeven in de ploeg van coach Kolpakov. is de 18-jarige Uljaha Semjonova. Zij meet 2 m 08 en weegt 120 kilo. Men ziet haar hier in het midden. Om Europese titel ROTTERDAM, vrijdag. Van avond om half acht zal in de Energie hal het Europees basketballkampioen schap voor dames worden geopend me; een défilé van de deelnemende ploegen. Daarna worden twee wed strijden gespeeld. Eerst Nederland— Hongarije en vervolgens omstreeks kwart over negen FrankrijkPolen. Aan de officiële openingsplechtigheid gaat de wedstrijd tussen Rusland en Italië vooraf. Dit duel begint al om half vijf. Voor morgen luidt het pro gramma: 16.30 'Polen—Hongarijé, 19.30 Nederland—Rusland en 21.15 ItaliëFrankrijk. .NEUENBURG, vrijdag (ANP), Het Nederlandse UÉFA-elftal heeft gisteren in Neuenburg zijn tweede wedstrijd in het vierlandenvoetbal- toernooi met 73 gewonnen van Noorwegen. De ruststand van de ont moeting, die door 200 toeschouwers, werd bijgewoond, was 23. De Neder landse doelpunten werden gemaakt door Kleton (3), Kila, Bos, Van Sta veren en Overbeek. Het was met name in de eerste helft' een interessante wedstrijd, waarin de Noren de technisch superieure. Neder landse ploeg uitstekend partij gaven en zelfs een voorsprong namen van 32, na rust leidde een vergrote inzet tot vijf treffers, die de Nederlandse zege nog onverwacht groot deden uit vallen. Denemarken en Zwitserland speelden gelijk: 1—1. Na de tweede ronde is de stand: Zwitserland 2 1 1 0 3 4- Dcnemarken 2 1 .1 0 3 4- Nederland 2 1 0 12 7- Noorwegen 2 0 0 2 0- .2—10: door WIM WEEDA Op het Musscliennest gonst het vlak voor de start van de competi tie van bedrijvigheid. Trainer Frans de Kruis is op het derde veld bezig bij het bescheiden kunstlicht een volwaardige verlichting staat ook op het verlanglijstje van de oefenmeester de geselec teerden voor de topformatie naar een-optimale conditie te voeren, terwijl hij masseur Henk Buiter de „kneusjes" op de tafel liggen om voor het openingstreffen van komende zondag tegen IJVS in Leiden weer fit te zijn Daarbij'is ook Wim van der Most. Die behoort bepaald niet tot de .geluk-, kigen. Verleden jaar is hij door een vrij hardnekkige maagaandoening vele weken buiten spa! geweest, en nu is hij in een van de oefenwedstrijden ook alweer zo ongalukkig geweest zich te verstappen. Daardoor kon hij afge lopen zondag de laatste oefenwed strijd gespeeld tegen Aalsmeer en' met 0—4 verloren niet meemaken. Het ziet er gelukkig niet zo ernstig uit en hij zal er zondag welhaast zeker bij zijn. Wam heeft in de vier jaar dal hij bij de rood-wsttsn in de aanvalsll- nie opereert een gulle bijdrage aan de productiviteit van zijn club geleverd. „Ik ben nu 33 jaar en het zou best eens mijn laatste jaar kunnen zijn, dat ik actief ben. Een kampioenschap zou een mooi besluit, zijn." Eram de Kruis, die tussen het „be werken" van twee groepen door wel even tijd 'heeft voor een (praatje, zou vanzelfsprekend zijn ploeg, net als twee jaar .^geleden, wel weer graag kampsoen zien. -. „Dat willen .we natuurlijk allemaal, vooral zo aan het begin van het sei zoen als «11e kansen nog volkomen open zijn. Maar ik zal toch al dik te vreden zijn als we er net eender uit springen als; verleden jaar. Ondanks een groot aantal, blessures, zieken en enkele schorsingen, waardoor ik een onwaarschijnlijk groot aantal spelers voor het eerste nodig had, zijn'we toch nog «ls derde geëindigd, terwijl het tweede en het derde nog hoger eindigdén; beide op de tweede plaats." Mei de „kneusjes" op de tafel van Buiter, van wie je wed weet wanneer hij over massage en verzorging yan de. spelers begint te praten, maar riooit- ••ywanneer hij',er mee ophoudt,-valt'het wel mee. Erger is het met diegenen, die daar nog niet zijn. Zoals Flip van ."Waardhuizen,-die pas aan zijn knie is geopereerd en-, die nog wol even op non-actief zaL-blijvcn en;met Boude- stein, -waaromtrent ook 'nog twijfels omtrent een knieblessure bestaan. Een meevaller is,-, dat Jerrie" Kruit zijn .overschrijvlng'hfaar Goal weer onge daan wil maken en nog slechts wacht op het moment dat dit officieel een feit is om bet hem vertrouwde Mus- schen-shirt weer aan te trekken. Frans de .Kruis, die De Musschen-al veertien 'seizoenen lang in verschillen- Frans de Kruis - de klassen -de vierde klasse van de KNVB was daar zelfs bij -—tot goede en ook wel.eens minder goede presta ties heeft gebracht, is al met al wél tevreden met de -gang van zaken en. ziet geen enkeleaanwijzing waarom het nu minder goed dan voorgaande seizoenen 2ou moeten gaan: „Als we nu nog -eens een goede ver lichting hadden, en als daarbij dan ook nog eens een -goed, half verhard; trainingsveld was dan was er, met de overdekte tribune, die "de Gluib van Honderd in november gereed denkt te hebben, eigenlijk nog maarweinig He wensen over," en Frans de Kruis commandeert de rest van zijn troepen op voor de laatste veldoefeningen voordat de werkelijke slag begint. - V- ROTTERD AM, vrij dag ANP-4 06 competitiewedstrijd 'voor. de eredivlsiè FeijenoordADO,' die voor zondag 27 september op het programma storid/ris'f vervroegdnaarzaterdag26 septem ber. Dit in verband met hel duel voor de eerste ronde van het toernooi' pinA de Europese beker, dat Feijenoord op woensdag 30 september, in: Roemenië tegen Ut Arad speelt. - -

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 4