ichiedam' boekt de eerste overwinning De eetkamer wordt ernstig verwaarloosd. De Stam Tentoonstelling van Thurlede-tuinders orm HBSS op 2 AUTO'S TE WATER Succes kon zicli tegen Sagitta niet handhaven enorm. Mooie zege Arnemuiden JUJNMONDBAJSD ZONDER CONCURRENTIE SCHIEDAM 0mm: Man botst tegen boom ƒ5000 uit woning gestolen vrijdagavond geopend SCHIEDAM KOERIERSTERS aki maandag 14 september 1Ö70 - pagina 5 (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. On danks de In stromen neervallen de regen tijdens het défilé is het twaalfde Drumband Concours Schiedam zaterdag beslist niet „in het water gevallen". Zolang dat mogelÜk xvas, schuilden do muzikanten om zodra ze opgeroe pen werden onverstoorbaar door de regen te marcheren langs het ere-podium, waarop burgemees ter H. Roelfsema hot défilee af nam. Een extra feestelijk tintje kreeg het concours, toen de secretaris van tie or ganisatie de heer G. J. Friederlch uit banden van wethouder mevrouw G. D. Verwelj-de Graaf de penning van ver dienste van de Schiedamne Gemeen schap mocht ontvangen- De heer Frle- dcrlch kreeg de penning: bestemd voor Schiedammers die zich in hun vrije tijd verdienstelijk hebben ge maakt voor het verenigingsleven omdat hij dit jaar voor de tiende maal zijn bijdrage aan de organisatie van het drumbandooncours had geleverd. Van de 42 ingeschreven "korpsen waren er drie niet 'verschenen en daarbij was ook Forssando uit "Utredxt die heit dn de Ere-<ifdellng moest Op nemen tegen, de Riinrnondhand. De Schiedammer» moesten in hun afde ling toen alleen strijden. Het was des te prettiger voor de Rijnmondband, dat de jury üe 148 punten, die het gezel schap verwierf ,/met lof" .bekroonde. De RUmmondiband ontvijig uiteraard ook de wisselbaker. De overige toopsen speelden in zes afdelirigen, waarbij de nummer één met de meeste punten tevens de Wis- Êelprlje tereeig. Ondanks de bezwaren die de offi ciële bonden en federaties hebben te gen de zogenaamde vrije concoursen zoals dat .van Sdhiödam hebben de organisatoren nu reeds bekend ge maakt, dat volgend jaar op zaterdag 11 september het dertiende Drumband Cor.oours Schiedam gehouden zal worden. Juniorenle uriJs.'Jong Irene. Wer kendam 134, 2e prijs: Excelsior, Delft, 127,5, Marconi, Rotterdam 125,5, Prins Willem I, Delft 122, Jeugd Rijnmond- band, Schiedam 122, De Glazen Stad, 's~Gravenzande 115,5, 3e prijs: Oranje Nassau, Vliasingen 115, De Jonge Pij pers, Vlaardingen 122,5, PLATO, Delft 83. 3e afdeling: le prUs: Musis Sacrum, Eindhoven 138,5, Kepel Leiderdorp, Leiderdorp 129,5, Sempre Crescendo, Hellevoetsluls 129, 2e prijs: Drumband Concordia, Pernis 123, 3e prijs: Chris tina, Spljkenisse 115. CGV IJmuidcn, IJmuiden I'IO, St Ambrosius, Schie dam 104, De Maassluise Ham, Maas sluis 103,5. 2e afdeling le prijs: Con Spirito Joure 145, 2e prijs: De Veerse Trom- melaere, Raamsdonkveer 127,5.7 lc Afdeling: le prlje: Jonathan, Zeist 140, Irene, Werkendam 131, De Pijpers. Vlaar- dingen 134,5, Crescendo, Utrecht 133,5, Dindua, Enkhuizen 130.5, Fortissimo, Den Haag 129, 2e prijs; DOK, Schie dam 127, Sursum Corda, Vlaardingen 124,3, Die Haghe, Den Haag 124, Ad- vendo, Den Haag 124, Haagse Res. Po litie 118. Afd. Uitmuntendheid: le prLjs: Juliana, 's-Gravendeel 134, Wüton-Feijenoord, Schiedam 133,5, 2e prijs: Musis Sacrum, Eindhoven 128,5, Vrijw. Brandweer Harm., BUthoven 124. Superieure afdeling, le prijs: Concordia, Boskoop 139,5, 2e prijs: De Glazen Stad, 's-Graven zande 130. Bij de junioren ging de defileerprlja en d& majoretteprljs naar Jong Irene. Majoretteprljs was voor Prins Willem I cn PLATO kreeg de aanmoedigings prijs. Bij de senioren kreeg de Rijn mondband de defileerprijs. De maitre- prijs was voor Irene en iDe Glazen Stad en Con Spirito deelden de majo retteprljs. Een groep majoretten tijdens het défilé langs'burgemeester Roelf sema en de andere autoriteiten. GROTE RAVAGE BIJ VERVOERSDIENST (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag Met de gemeentelijke taxi, een Mercede», heeft de 23-jarige zich noemende T, J, B- uit Zierikzee gisteravond een aan rijding veroorzaakt, waarbU een op de Bnltenhavenweg geparkeerd ataande auto on de Mercedes In het water zijn geraakt. De men reed vermoedelijk met gro te snelheid over de Buitenhavenweg, toen hij de macht over het stuur ver loor on tegen de achterkant van de geparkeerde auto botste. Hij ja met klachten over pijn in de bulk in het Gemeenteziekenhuis opgenomen.. De man had de gemeentelijke taxi gestolen van het terrein van de Schle- flamae VROM-dlenst, waar hij eerst een grote ravage had aangericht. Na met een vuilnisauto het afsluithek van het tsreln kapot te hebben gereden, vernielde htf met behulp van een an dere vuilnisauto de deuren van de ga rageboxen. Ook heeft de man nog ge reden met een klein bupje. een Land rover en «en electrocar, die alle drie beschadigd werden. Bij navraag bleek de man niet be kend te zijn op het door hem in Zie- rlkzee opgegeven adres. Ook heeft de politie het vermoeden dat de man een verkeerde naam heeft opgegeven, Hij zal vermoedelijk vandaag nader ver hoord worden, AUTO GESTOLEN (Van eert onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Bij de politie is aangifte gedaan van diefstal van een personenauto merk Fiat 1100 D, kenteken MX - 00-79. De auto stond geparkeerd In de Louis Raama- kersstraat, (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag Wat later In hei jaar dan gebruikelijk, hield de Volkstuinder&vereniging Thurlede za terdag en zondag de jaarlijkse ten toonstelling van bloemen en andere tulnprodukten, iets minder groot van opzet dan gewoonlijk, doch met meer verfijning wat betreft de Ingezonden produkten van de sierkunst, die een deel van de leden zich eigen heeft ge maakt. Het accent lag bil de snij bloemen, voor het merendeel on de dahlia's die momenteel op het com plex een dominerende plaats innemen. (Bij de wapd- en .-tafelstukjes speelden de verschillende heesterbes- sen, in het bijzonder de vuurdoorn, een decoratieve rol. Voor hetzelfde doel leenden zich de z.g. strobloemen die zich een vaste plaats bij de huis versiering weten te veroveren. Bij het rangschikken van de onge veer honderd bloemwerkjes was ge bruik gemaakt van siervoorwerpen van koper en tin hetgeen de waarde van de expositie verhoogde. -Zelf gekweekt fruit, wat tomaten en radijs om zo in te bijten, kreeg een apart hoekje. AUea wat er stond was van hoge kwaliteit. Hier stonden ook de panelen met foto's die meedongen in de hiervoor uitgeschreven wed strijd. De inzenders legden niet alleen de nadruk op het bloemenschoon. Er waren shots bij waarbij de lens als waarnemer diende. Een konijn betrapt terwijl het zich te goed doet in h«t groentenhoekje en een fuut op zijn nest. Het was ook nu weer aan de be zoekers om uit de groepen de beste inzendingen te kiezen. Het zag er zaterdagmiddag niet naar uit dat de tentoonstelling veel publiek zou trekken. Toen voorzitter Maarten Bouwer de expositie voor de leden openstelde kwam de regen bU bakken uit de hemel. Met als gevolg weinig bezoekers. Zondag Het de zo» zich weer zien en enkele honderden belangstellenden trokken naar Thur lede om te küKen naar het bloemen schoon. Dit was geconcentreerd lh'het pas geheel opgeknapte verenigingslokaal, dat verder versierd was met vaste planten, afgestaan doof de gemeente lijke Plantsoenendienst. Met leden van de Haagse Bond van Volkstuinders, was ook de nieuw benoemde voorzit ter van de plaatselijke Adviescommis sie voor het Volk5tuinwezen, de heer A. v, d. Linde, onder de bezoekers. Voor de prijzen (waardebonnen) kwamen in aanmerking: Groep A snij bloemen: 1. H. Prein met een assorti ment pompon-dahlia's; 2, zelfde inzender met grootbloemige dahlia's; 3. M- Bouwer met soortgelijke-snij bloemen. r Groep B sierstukiea: r 1. mevr. Slavenburg, muurstukje waarin hees terbessen domineerden; 2. mevr. Steenbergen; 3. mevr. Grönefeld en een gedeelde vierde plaats voor de da mes Bouwer en v. d. Zouwen, Groep C fruit: 1. C," Schets met pe ren Klaps Favoriet; 2. C. Baanvinger met Frankenthaler-druiven; 3. M. Bouwer met appelen EilinatonPeppln. Bekroonde foto's: 1. H. Steenbergen jr; 2. G. Grönefeld; 3. M. Bouwer en H. Steenbergen jr met gelijke punten. Van de nood een deugd maken de regen tijdens het Drurri- bandconcoufS was een mooie gelegenheid om te koketteren met hun in de stijl van het kos tuum gehouden parapluus. (Van onze korfbalmedewerker) SCHIEDAM, maandag Succes heeft zich alleen in de eerste 45 minu ten tegen Sagitta kunnen handhaven. In die periode konden de Successors met agTesslef spel de Ridöerkerse te genstander goed partij geven en ont spon zich een strijd die het aanzien volkomen waard tvas. Na de rust wer den de Schiedammers overklast en moesten met 1-5 bulgen voor het be tere 6pei van de Ridderkerkers. Ook de derde wedstrijd van ODI heeft de volle winst opgeleverd, met 6-2 werd het Vlaardlngse Spirit aan de zegekar gebonden. De wedstrijd van Schiedam tegen Madjoo vond geen doorgang omdat de scheidsrech ter niet op het appél verscheen. Succes-Sagitta 1-5 Ondanks de in, de eerste helft gesta dig neerstromende regen, kwamen 'beide partijen tot aanvaardbaar korf bal. Succes, dat sterk uit de startblok ken kwam, nam vla Dick Bedeaux uit een straf worp de leiding. J amrner ge noeg was hij weinig fortuinlijk met zijn verre schoten, die steeds aan de voör Succes verkeerde kant van de korf terecht kwamen.' De verdediging, die de zaak goed gesloten hield, moest na 30 minuten spelen buigen voor een goede Sagitta combinatie, 1-1. Na de 'rust geen regen meer en toen liet Sagitta zien over een goed twaalf tal te beschikken - Eerst werd een fout van de Succes verdediging doeltref fend afgestraft en nauwelijks van de schrik bekomen, moest opnieuw een doelpunt geïncasseerd worden. 1—3. Nadat Jan Beukers door Hans Ba] vervangen was,, benutten de gasten «en strafworp, wat. 1-4 betekende. Hierna veroorloofden zij rich nog tweemaal de weelde een strafworp te missen. Dick Bedeaux zag evenmin kans van. 4 meter raak te schieten, als straf voor het vasthouden van de fraai doorgebroken Hans Bal. Uit «en rom melige situatie zorgden de Ridderker kers voor hun vijfde goal, maar toen was het plezier er allang af. Spirit-ODI 2-6 Ook ODI's derde wedstrijd heeft de volle winst opgeleverd. Evenals vorige week tegen ODO konden de witzwar- ten moeilijk op gang komen, Maar toen het eenmaal ging lopen, kwamen de Odianen binnen 15 minuten van 2-2 op 2-6. Na ee Q-l achterstand zorgde Cos tick Toussaint voor 1-1, weldra ge volgd door Spirit's tweede doelpunt. Ton Spruyt zorgde voor 2-2, Els v.t. Hoff strafte een blunder in de Vlaar- dingse verdediging volgens de regels der kunst af, 3-2. Jan Verhey en Cos- tick Toussaint(2x) bepaalden de eindstand op 2-6. Esperanto-agendo SCHIEDAM. Merkredon, la 16an de september klubvespero. Ni konver- sacios ce kado H. Letsch sr Lekstraat 100 b. Propaganda nian karan lingvon. (Van een onzer aportmedewerkers) SCHIEDAM, maandag De resultaten dit weekeinde geboekt door de ama teur voetballers zijn weer niet om over naar huls te schrijven. In de KNVB, gisteren ook van start gegaan, een overwinning, een gelijkspel en een nederlaag. De winst kwam van Schiedam, DHS boekte In de uitwed strijd tegen Emma een gelijkspel en Excelsior '20 moest tegen Cromvllot de eer aan de thuisclub laten. Emma-UHS 2-2 DHS heeft met 2—0 voorgestaan, maar moest in de tweede helft toe staan dat de thuisclub twee keer scoorde. Zonder dc geschorste Dijkstra en dc geblesseerde Kieïa en Vermeer, had DHS in de achtste minuut reeds succes. Weber maakte op de vleugel de bal goed vry en uit zUn voorzet schoot Korpel in. Twintig minuten later kwam een verre doeltrap van doelman Burger bij Rozen, hfj ondernam een soloren en van dichtbij schoot hij beheerst. Sn, 0—2. Na de rust veroverde Emma een veidoverwicht en reeds na twee mi nuten kwam uit een afgeslagen aanval de bal voor de voeten van Gene, die doelman Buger geen kans gaf, 1-—2. Emma ging door en binnen tien mi nuten was het gelijk. Bij een doelwor- steling haalde Henny Sla de bal van de doellijn weg, maar de bal kwam voor de voeten varf Schnebelie, die zonder veel moeite de stand op 22 bracht. DOK-Schiedam 1-3 Schiedam heeft heel lang moeten wachten op de eerste doelpunten in de uitwedstrijd tegen DOK. Dat gebeurde na de rust en na een kwartier was de wedstrijd gewonnen. Schiedam moest toen optornen tegen een te hard, zelfs vaak onsportief spelend DOK. Het eerste doelpunt werd gescoord door Huet, waarna Kiers volgde. Uit een strafschop was het weer Huet die .Schiedam op 03 bracht. Uit een hoekschop werd het l3 en daarbij werd doelman Van der Tas gebles seerd, maar hij speelde verder evenals Huet. De blessure van Scholte was echter te ernstig en hij moest zioh wel laten vervangen. Cromvliet-Excelsior 2-0 De start van Excelsior '20 1b zeker piet gelukkig geweest. Het veroverde tegrn Cr omvliet voor de rust een vei dm eerderheid en het werd ook wel eens gevaarlijk voor het doel van de thuisclub, maar doelpunten bleven uit, al was Kust daar dichtbij. Een ongelukkig terug gespeelde bel van Janen werd het eerste doelpunt van de thuisclub. Na de rust verving Bery Janse Ruts tn kwam Zuldwijk voor Kloppers in het veld, maar dat kon toch niet verhinderen dat Crom- vllet de wedstrijd met 2—Q won. Groen W .-Demos 2-1 Het is Demos weer niet gelukt tot winst te komen. Nog steeds zonder Trfel, FrU en Groenendijk, sloot bet de eerste helft ai mei een achterstand van 1—0 door een doel punt van Boot. Na de rust ging Denos fel in de aaiwal en kwam to& de gelijkmaker door de opkomende achterspeler V«n Sahijndel, Toen doelman Van Schijn- del door Been met een vleugekohot werd verrast betekende dat 2—1 en de nederlaag voor Demos. (ADVERTENTIE; (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. De 46-ja- rige G. R. is vrijdagavond niet zijn auto nabij de Noordvest tegen een boom gereden. De man wilde een bromfietser ontwijken, die hem geen voorrang had verleend. De chauffeur van de auto en de bestuurder van du bromfiets 2ijn met inwendige kneu zingen en schaafwonden naar de Dr Noletstichtmg gebracht, vanwaar zij na behandeling naar huis konden .te rugkeren. De auto werd geheel ver nield. INBRAAK IN KANTINE (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. In de kantïnè van de voetbalvereniging Hannes DVS is in de nacht van zater dag op zondag ingebroken. Na het vernielen van een ruit werd het ge bouwtje doorzocht. Er zijn 40 pakjes sigaretten, enkele flessen wijn, een paar pakken koffie, en een transistor radio gestolen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Uit: een woning aan de Parkweg is ca. f 5000 gestolen. De daders hadden eerst de deur opengebroken en daarna de wo ning doorzocht. Raar maar waar. Het bankstel wordt gewikt en gewogen, maar naar de eetkamer wordt vaak maar met de pat gegooid. Is het u nooit opgevallen, dat de eathoek er zo bekaaid afkomt? Daarom nam de Stam Top-Form eetkamers. Eetkamers, die je wèl in bladen over wonen ziet, maar nooit in winkels. Behalve dan bij de Stam. Die bouwt op Top-Form. Zo maakt de Stam van ieder interieur een harmonisch geheel, óók financieel. 3 verdiepingen meubelen woningtextiel Vraag het Grote Meubölbosk van Top-Form, Gratis. waar gezelligheid begint Mariniersweg hoek Goudseslngsl Rotterdam Martinit-St. Hooger 1-1 Een beter spelend Martinit heeft zich rioox Steeds Hooger laten verras- gen, Martinit nam door De Quadt de leiding, na een goed door Docks ge nomen hoekschop. Kort voor de rust kwam Steeds Hooger, ook uit een hoeksohop, naast de thuisclub Het bleef 1—1. WF-Animo 2-2 Voor de rust gaf WF—Animo een ffclijK opgaande strijd en die periode werd üan ook afgesloten met de stand 0—0. Na de 'thee pakte WF de zaken wat energieker aan en na ten solo van Ver aam werd nat 1—0, Twee minuten later was Animo si weer naast WF door Kerkhof. WF was niet a w siagen en door De Nijs, een kopbal na een corner van Blomsteei. werd. het 2—1. Weer was het Kerkihof die de partyen op gelijke <voe>t bracht WF kreeg nog een goede kans, maar De Nijs miste. Ursus-Dilettaut 1-2 Een sliding van Van Kampen kostte Ursus reeds na drie minuten spelen een strafschop en daaruit bracht Ben schop do stand op 01. Een onbegrijpelijke beslissing van de arbiter evenals het toekennen van het tweede doelpunt van Dilettant, door Alblas in buitenspelpositie ge scoord. Na de rust kwam Ursus door Schinkel wel tot 12 en bleef het beste van het spel houden, maar tot de gelijkmaker kwam het niet meer. Bloemhof-SVDPW 4-2 Weer heeft SVDPW het hoofd moeten buigen, ditmaal in Rotterdam voor Bloemhof. De Rotterdammers hadden een betere conditie. Dat resulteerde al heel snel in de gelijkmaker door Torque, want door Huuzmg had SVDPW de leiding geno men. Bloemhof ging door en door Torque werd het 21. Na de thee kwam SVDPW door Bonefaas naast de 'thuisclub, maar het moert Bloem hof toch laten gaan. Vrouwdeunt en Houke (in de laatste minuut) be paalden de eindstand op 4—2. DRZ-Activitas 5-0 Eindelijk heeft DRZ eens gewonnen van Activitas met 50. Hoewel er in de eerste helft voldoende kansen voor DRZ kwamen werd die periode toch afgesloten met de stand 0—0. Na de rust sloeg DRZ .toe. Van Hei ten scoorde nummer eén. Den iarinkcr tilde zijn dub naar 20 en 3-M>. Een hard schot ,van Slavenburg bracht DRZ op 40 en dezelfde speler was het die ook 5—0 op heit scoringsbbrd liet zetten. SFC-agu Boys 2-1 SFC nam do leiding door een ver en verrassend schot van Offenberg, maar twee minuten daarna was het weer gelijk. Vlak na de rust kon Verhagen, na uitstekend werk van De Koning, de Soh-edarrunere de leiding geven, SFC bleef sterker en daardoor is de over winning riet naoer an gevaar geweest. St Lodewijk-FCN 4-1 Met invallers voor Donselaar, Stad, Roelvlnk en Vlasveld heeft FCN het tegen een goed spelend St, Lodewfok zeer moeilijk gehad. Dc thuisclub kreeg door Zwijnsberg de leiding en Van der Heuvel bracht de voorsprong op 20. Eerst daarna kon Frlederich tegenscoren. Na de thee ging de .thuisclub door, Kramer en Van der Heuvel brachten hun olub zonder veel moeite naar een overwinning -van 41. Schied. Boys-Blijdotp 1-1 De Boys keken al na twee minuten tegen een achterstand van 1—0 aan. maar dat deprimeerde het team toch niet. Nog voor de rust kwam het naast de bezoekers door Jumolet. In de tweede helft heeft het ver schillende igoede kansen gehad. Er ontstonden vensohillende keren doel- worstelin.gen voor het doel wan de be' zoekers en hat ontging de arbiter, dat uit een schot van Van Kaik de lijn wel wend gepasseerd. (Van een onzer sportmedewer- kers SCHIEDAM, maandag In het zaterdagvoetbal heeft HBSS een goede 3I overwinning be haald in de uitwedstrijd tegen Arnemuiden. Verrassend was de nederlaag van PPSC tegen de benjamin in de derde klasse Haat ten. In de afdeling bleek GSS biet tegen Nelson opgewassen, want toen de scheidsrechter de wed strijd staakte wegens regen, stond GSS met 10 achter. GTB klopte het Rotterdamse Masc met 4—1. HBSS sloot de eerste helft van deze Uitwedstrijd af met een magere voor sprong van I—-0. Dit "was zeker geen aftekening van de meerderheid die de Schiedammers op het veld toonden. Amemuiden-HBSS 1-3 Na de thee ontketende Arnemuiden een hevig offensief en het lukte de thuisclub naast HBSS te komen. Toch kon de HBSS de leiding weer nemen. Groeneweg werd onderuit gehaald en nam zeif de vrije trap. Zo kreeg Tle- man een goede socringskans en liet k zich die niet ontnemen, 1—2. Een minuut later was het 1—3. Een afgeslagen aanval bracht de bal bij Den Braber en zij» schot was voor de doelman van de thuisclub onhoud baar. Nonchalance van doelman Van Huls kostte bijna een doelpunt. Het bleef 1—3. Haaf ten-PPSC 2-1 PPSC heeft de eerste helft volledig de toon aangegeven en dc thuisclub gewoon van het veld gespeeld. Toch kon dat in niet meer dan één doelpunt Uitgedrukt worden. Een combinatie Van Veen Kalden werd door laatstge noemde goed afgerond. PPSC nam het allemaal të licht op- Het ging te gemakkelijk en na de rust zou het wel toeslaan. Dat liep echter anders uit. Na de rust werd het al heel snel 1—1 en Haaften ging steeds beter spelen. PPSC geloofde niet meer in eigen kunnen en het was niet vreemd dat de thuisclub toch-nog de overwinning greep. Een vrije trap werd zo goed genomen dat de bal vla het muurtje van PPSC spelers in het doel verdween^ 2—1. - 1\elson~GSS Een wolkbreuk n™'5-rikte d« scheidsrechter om de w edstrljd ïtelsoi GSS na 35 minuten spelen te staken. Op dat moment stond GSS met 10 achter, daarvoor was Nelson al tot twee doelpunten gekomen, maar deze werden afgekeurd. Een demonstratie w-el van het betere voetbal van de thuisclub. CTB-Masc 4-1 Reeds in de eerste minuut kon GTB, na een combinatie tussen Swep en Van Dongen de leiding nemen. In de tweede helft ging het beter. Met een kopbal liet Van Dongen nummer twee noteren. Hij scoorde ook het derde doelpunt. Een misverstand in de ver dediging bracht een tegenpunt op bet scoringsbord en kort voor het einde liet Visser h«t vierde doelpunt aante kenen. Personeel gevraagd De Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraagt VASTE BEZOBOERS(STERS) Schiedam cn omstr. Aanm. 267278. 's avonds r.a uur i 155960. 1. tel. Foto, film en projectie - Pasfoto's klaar terwijl u' Diversen Steeds verse batterijen en gro te sortering zaklantaarns, pechlampen voorradig. Waar- dat-Wlel-draait, Hoogstraat B7-69, Tel. 010-288438. Schie dam. £250

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 2