Legioen was mild voor GLANSROL VAN TON YORSTENBOS Gooi- en smijtwerk op Harga VERLIES CRUIJFF BRACHT AIAX NIET VAN DE WIJS P™ <|195 WÊÊÈÊ8S8mSÈÈÉÊËÊ& SYY'er scoorde vier keer tegen HVC xxa. «xa MELLAARD HIELP WERELDKAMPIOEN AAN DE VOLLE WINST Henk Scholte 2e bij Europees libre Forse nederlaag van tJT Arad Wm RAS HORDIJK WON VOOR EIGEN DEUR Zege van Benvenuti Ickx won in Wenen UEFA-jeugd won finale-wedstrijd van Zwitsers Feijenoord weer bij kopgroep Trofee der Naties voor de Belgen maandag 14 september 1970 - pagina 18 Faijenoord—NEC 1—0 (1—0) door DICK VAN DEN POLDER ROTTERDAM, maandag Hel is dat Feijenoord enkele dagen geleden wereldkampioen is geworden en woensdag tegen UT Arad opnieuw een topprestatie moet leveren, anders zouden de 49*000 toeschou wers ih de Kuip gistermiddag zeker niet zo mild gereageerd hebben op de magere prestatie van bun oogappels. Hermes DVS—Eindhoven 0—1 (0—0) door HANS VAN KAALTE SCHIEDAM, maandag. Wat Hermes DVS en Eindhoven de 3000 toeschouwers gisteren in de tweede helft voorschotelden, had weinig meer met voetbal te ma ken. Voortdurend maakten de spelers elkaar op grove wijze het .leven zuur. Vaak was de bal niet meer het voorwerp waarnaar ge trapt werd, maar het lichaam van 'de tegenstander: De zwak leidende scheidsrechter Benlvelzcn trad hier aanvankelijk ianff niet streng genoog tegen op. Pas toen dc strjjd in een complete vecht partij dreigde te ontaarden, nam hij maatregelen. Lagendijk van liermes en Vandfiuboer van Eindhoven kregen een boeking en toen Vandenboer tien minuten voor het einde Fiaes neer sloeg, werd de Belg uit het veld gezon den. Dat was kort nadat Onmens voor de gasten het enige doelpunt van de wedstrijd had gescoord: 01. In de eerste helft liet het zich hele maal niet antizien dat het uiteindelijk zo'<n harde cn onsportieve wedstrijd zou worden.. Integendeel, beide ploe gen spoelden tamelijk lauw zonder ook maar een moment tot goed voet bal te komen. In de eerste helft slaag- do Her mes daar nog het beste in dank zij de actieve Bakkes. Hoewel de Schiedammers in die eerste helft wel wal sterker waren, konden zij doelman Vermeulen van Eindhoven toch niet ernstig bedreigen. Kees van Koeten won- bij lange,.hoge trappen vanuit de verdediging wel veel kopduels, maar hij kreeg te wei nig steun van Van Duppen en Ruis. Bovendien was het winnen van die kopduels ook het enige goede, dat Van Kooten deed. Wanneer het ging Pm individuele acties over do grond, moest hij voortdurend zijn meerdere erkennen in Bloomers en vooral Kool man. Ook het doel van Hermes kwam niet in gevaar. Doelman Ruts kreeg slechts één schot te verwerken. Een knal van Oomens nam hij goed op zijn yuisten. Vóór de Schiedamsc doelman hielden Van Nierop en Van der Burg de zak&n goed in de hand. De tweede helft was aanvankelijk veel aantrekkelijker, omdat beide ploegen nu wel tot redelijke aauvals- acties kwamen. Doelman Ruts moest twee keer kort na elkaar reddend op treden bij schoten van Van Kessel en Schalks cn al.deed hij dat niet over tuigend, hij hield zijn doel schoon. Aan de andere kant had doelman Vermeulen de steun van zijn verdedi ging nodig, wanneer Hermes het wa pen van de hoge voorzet hanteerde. Eenmaal kopte Kooiman vallend de .bal van de doellijn na een schot van Bakkes. Dat gebeurde na tien minuten en dat was meteen, ook wel de laatste ac tie van belde ploegen, dire iets met voetbal had te maken. Steeds vaker' werden overtredingen gemaakt er» deze werden bovendien steeds grover. Ook liepen enkele spelers elkaar voortdurend te duwen en te schoppen, zonder dat de bal in de buurt was. Bij Hermes maakten Bakkes en Lagendijk zich daar schuldig aan, bij Eindhoven wai-en dat Vandenboer en Oomens. Scheidsrechter Bentvelzen trad er nauwelijks tegenop. - Eindhoven deed. als eerste weer een' poging normaal te voetballen. Dat was 'tien minuten voor het einde, kort na dat bij Hermes De Valk de aan- rijn knie geblesseerde Ruis - veroorzaakt ,door een grove charge van Van Kessel was komen vervangen, (Eeder had Van der Voort de plaats van Van Duppen ingenomen.) Rechtsachter Schalks mocht na een van de vele overtredingen van Bakkes een varije rirap nemen. Hoog kwam de bal voor het Sohiedamse doel, waar de tussen Vad der Burg en Van Nierop sprin gende Oomens doelman Buts met een zachte kopbal verraste: 01, Hermes raakte door deze tegenslag nog meer geprikkeld. Bakkes en La- -Sencnjk begingen steeds meer overtre- amgen. Een volkomen over zijn toe ren zijnde Bakkes moest door clubge noot Van Kooien zelfs tot rust ge bracht worden. Scheidsrechter Bent- velzen deed dat met Lagendijk door hem een boeking zijn tweede al in .drt seizoen te -geven. De Eindhove- .naar Vandenboer achtte het korte tijd noc^i» revanche te nemen door r laes een vuistslag te geven achter de rug van Beatvelzen, Op advies van Van de grensrechters werd de Eindhovenaar van het veld gezonden. Het was te verwachten dat beide Ploegen in deze geprikkelde stemming ui dg slotfase niets meer presteerden. -.Een wedstrijd om heel snel te verge- o ni* 2e* een SOIhbere Hermes-trainer Castenmiller na afloop. „Ik vond -■Eindhoven hard, maar niet unfair." over zijn eigen spelers zei Castenmii- ler niets. Waren er geen verzachtende omstandigheden geweest, het le gioen zou ongetwijfeld op de vin gers hebben gefloten toen Joop van Daele, de held van afgelopen woensdag, in de laatste minuut voor open doel faalde en trainer Ernst Happel zou na afloop be slist woorden van. kritiek hebben laten, horen. Maar ditmaal was iedereen bereid om zijn teleur stelling met de mantel dor liefde te bedekken. „Het enige wat me interesseert ls dat we gewonnen hebben" oordeelde Ernst Happel. „Vorig jaar hebben we tussen de. Europa Cup-duels kostbare punten verspeeld. Op deze momenten kan je geen topprestatie van de jon gens verlangen." De Oostenrijker was eerlijk genoeg om toe te geven dat zijn ploeg op vrij gelukkige wijze had gewonnen. Het enige doelpunt werd niet alleen door een Nijinegenaar linksachter Mellaard gescoord, maar bovendien gebeurde dit naar ve ler waarneming in de 48ste minuut van do eerste helft. Happel: „Volgens mijn klokje had het al rust moeten zijn, maar misschien liep mijn klokje wel niet goed." Had scheidsrechter Van' der Kroft tc lang laten spelen? Het was zowel in de rust als na afloop de grote vraag, temeer omdat, niemand zich kon her inneren dat de Hagenaar in de eerste helft hot spel wegens blessures had moeten onderbreken. Het verwerp van de heer Van der Kroft maakte echter aJte discussies zinloos: „Ik heb gedu rende de eerste helft verscheidene ke ren m'n stopwatch ingedrukt, omdat NEC-spelers de bal moedwillig over de lijn trapten. Er is dan maar één horloge dat precies aangeeft, hoe lanp, er nog gespeeld moet worden en dat i? het mijne." Hoewel het nog 45 minuten te goed had, betekende dc treffer van Mel laard. in eigen deel - zwaar gehin derd door Kindvall wipte hu de bal over doelman Do Brac heen voor NEC in feite de doodsteek. De taktiek van Wiel Coerver was helemaal op een gelijkspel van 0ft gericht. Even als enkele weken geleden FC Utrecht zocht NEC in de Kuip zijn heil in een 1-4-3-2 formatie, waarbij Jaussens en Jendrossck zo nu en dan als spitsen optraden, maar ook vaak teruggingen om hun verdediging te assisteren. Het i w u cht en»Se mogelijkheid om de schade tegen Feijenoord beperkt te houden, maar het betekent wel de dood van het voetbal als kilkspel. De keren dat de 49.000 toeschou wers zich in de eerste helft konden op winden. waren op de vingers van een hand te tollen, Feijenoord met Schneider op de plaats van Romeijn, Wim van Hanegem op het middenveld en Van Daele naast Kindvall in de spits van de aanval mocht nog zo bekwaam opbouwen en nog zo'n grote druk uitoefenen op de Nijmeegse ves te, openingen forceren was een biina onmogelijke opgave. Pas legen het einde van de eerste helft kwamen er enkele kansen, maar zowel Van Daele als Kindvall miste zuiverheid en zon der de toegift van de heer Van der Kroft en de blacls-out van Mellaard zou de ruststand. 00 zijn geweest. De tweede helft was zo mogelijk nog oninteressanter. NEC, dat voor rust via Theo de Jong voor het eerst van de partij na zijn teenblessu re een kans hod gehad, toen de heer Van der Kroft vergat dat je ook bij een uittrap van de doclverdediger buitenspel kan staan weigerde uit zijn verdedigende stellingen te komen en Feijenoord, dat Laseroms door Boskamp had vervangen, had er aller minst behoefte aon om er feller tege naan te gaan. Pas in de allerlaatste minuten durfde NEC wat risico te ne men en prompt kreeg Feijenoord toen twee kansen. Eerst door Van Daele, na prachtig voorbereidend werk van xrs j ,c, ne'der. en vervolgens door KjndyaU, maar beide Feijenoord- schutters heten het afweten. Bij Feijenoord moest Wim van Ha negem 2ich een kwartier voor tijd la ten vervangen door Plet Romeijn. De „Kromme had opnieuw een tik tegen zijn kwestbare rechterenkel gekregen „Op zo n moment kan ik echt niet ver der spelen," zei hij later. „Maar de pijn zakt snel en ik hoop er dan ook woensdag weer bij te zijn." aJSF vTVing,,X de„ rUst Bonnen door Krijg. Wiel Coerver: „Als Bonnen en De Jong helemaal fit wa ren geweest, dan zouden we vanmid dag een kans hebben gehad, want het was voor ons echt een voordeel dat we Feijenoord tussen twee Cup-wed- strijden ontmoetten.Vanwege die bles sure kwam er van onze taktiek echter mets terecht." SA1NTE VINCENT, maandag (ANP) De Westduitser Klaus Hose is za terdag in de Italiaanse plaats Sainte Vincent Europees biljartkampioen libre geworden. De tweede plaats in de algemene rangschikking was voor de Nederlander Henk Scholte. Hans Sundquest eindigde als zesde. De eindstand is: caramboles, 20 beurten, algemeen i middelde 169.05. 1. Hose (Wd!) 10 matchpunten, 3181 2. Scholte (Ned.) 9 2031 26 101.19 3. Spieimann (Wdl) 7 2692 27 99.70 4. Corin (Bel.) 7 2112 33 64.00 5. Aquilera (Spa.) 7 2615 58 46.04 6. Sundquest (Ned.) 6 1881 40 47.02 WJ 6 1761 47 33.21 BOEKAREST, maandag (ANP), De Roemeense katnpioensploeg UT Arad, woensdag tegenstander van Feijenoord in de eerste ronde van het toernooi om de Europese beker voor titelhouders, heeft zondag dc derde competitiewedstrijd verloren. Met 3 4) bleef Univefsitatca baas in eigen huis. UT Arad bezet nu met vier pun ten dc derde plaats op dc ranglijst. Door een slechter doclgemiddclde dan Univcrsitatea Cluj en Polltehnica lasi met eveneens vier punten uit drie wedstrijden. Woensdagavond was er van de ere- ronde met de wereldbeker weinig terecht gekomen en daarom deden de Feijenoorders het gistermiddag voor de wedstrijd tegen NEC nog maar eens dunnetjes over. Hier dragen aanvoerder Rinus Israel en doelman Eddy Treijtel de kostbare trofee. Ajax-DWS 4—0 (1—0) door PIM STOEL AMSTERDAM, maandag Zo hinkte hij tenslotte met een van pijn vertrokken gezicht moeizaam weg uit het Ajax-stadion, Johan Cruijff, Ajax' hoop in bange dagen. Een al te onstuimig inkomen van Frits Soetekouw in de 16e minuut van de derby Ajax-DWS velde de frele aanvalsster toen deze zijn eerste wezenlijke actie inzette. Wellicht had Johan Cruijff, juist met het oog op zijn zo traag herstelde liesblessure zich moeten beperken tot wat plichtmatig meedraaien achter zijn voorhoede, zoals hij dat het eerste kwartier had gedaan. Want in dat kwartier bad hem duidelijk moeten zijn dat dit DWS nauwelijks een spar ringpartner voor de op Europacup- avontuur gaande Ajacieden was, en verlies derhalve een hypothetische zaak was. Maar Cruijff kon het niet laten. Daarom zette hij in die fatale zestiende minuut van achteruit de Ajax-verdediging aan voor zijn eerste felle sprint na vijf weken op non-ac tief ts zijn geweest. Twea DWS'ers za gen niets anders dan een flits langs zich razen. De derde, Frits Soetekouw, wist niet beter te doen dan, terwijl de bal hem reeds onbereikbaar was ge passeerd, zijn been uit te steken. Onder in de catacomben van het Ajax-stadion gadegeslagen door vele medelijdende blikken, gaf Cruijff toe: „Hier ben Ik altijd bang voor geweest. Voor een hardnekkige blessure. Het kost me op zijn minst weer vijf we ken. Het was niet nodig wat Soete kouw deed. Kij kon de bal niet meer spelen. Natuurlijk, je kan- het een re flex noemen." Soetekouw haalde ver twijfeld de schouders op. /Watmoest ik dan," verdedigde hij zich. „Die jon gen is zo afschuwelijk snel. Je moet toch in ieder geval proberen hem te gen te houden. Michels heeft ook te-. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, maandag. Van zelfsprekend kon kampioen Bas Hor dijk nJel toestaan, dat In de nieuwe lingen wedstrijd op Beyplaat waar hij woont een ander de bloemen in ont vangst zou mogen nemen. In de eind sprint met vier concurrenten nam hij resoluut de kop en sloeg alle aanval len af. Uet was zijn Z8c overwinning. De klap die velen zou vellen werd reeds vroeg uitgedeeld. Na het ope ningsoffensief had zich een hoofd macht van achttien renners gevormd. Maar dit was <j.m. Jan Zuydweg en Van de "Wijdeven niet voldoends. Zij demarreerden opnieuw en kregen ook nu weer de door de velen langs het parcours enthousiast gefêteerde Bas Hordijk achter zich aan, met in rijn wiel zijn stadgenoten Stegenga en Rietveld. Van de achtervolgers wisten slechts zeven renners aan de schande van een „lap" te ontkomen. De anderen wer den allen op een of meer 'ronden gere den. Ook bij de aspiranten werd het een Rotterdams succes. Jos Kloos wist de plaatsgenoot van Jan Janssen, Ver- brugge uit Putte, ach-ter zich te hou den. BABI, maandag (AP) De we reldkampioen boksen in het midden- ■gewicht Nino Benvenuti (Italië) heeft door interventie van de scheidsrechter in de tiende en laatste ronde gewon nen van de Amerikaan Doyle Baird. De titel stond niet op het spel, Het voor NEC fatale moment. DoelmanN ico de Bree valt ver geefs uit, maar de kopbal van Mellaard was hem te machtig. 8, DuieteUe (Fr.) 4 1331 27 ÏÖs SS "WENEN, maandag (ANP) De Belg Jackie Ickx heeft gisteren in een BMW de formule 2 op het circuit van Langenlebarn, bij Wenen, gewonnen. Tweede werd de Australiër Jack Brabham, in een Brabham. Beiden waren niet in staat een van de twee series, elk over 35 ronden met een totale lengte van 100,1 kilom- ter, te winnen, maar de gecombineer de prestaties golden voor de einduit slag. Tot de uitvallers behoorden de Zwitsers Regazzonl en Siffert. BERN, maandag (ANP) Het Ne derlandse UEFA-voetbalelftal, be staande uit spelers van 16 tot en met 18 jaar, heeft zaterdag in Bern een vierlandentoernooi gewonnen. In de finale, die in het Wankdorf-stadion werd gespeeld, versloeg Nederland het gastland Zwitserland met 3-0 (rust stand 2-0). De Nederlandse doelpun ten werden gemaakt door Kleton (2) en Schuitemaker, Het was een aantrekkelijke wed strijd, waarin de Nederlanders uitste kend van hun technische superioriteit profiteerden, In de tweede minuut had Ajacied Kleton succes met een vrije trap, die van een afstand van zestien meter in de bovenhoek ver dween. Het Oranje-team maakte ook een voortreffelijk gebruik van de dieptepass, wat resulteerde in een tweede treffer, weer van Kleton, juist in een periode waarin de Zwitsers e^n licht overwicht hadden. ■Ook na rust konden de Zwitsers de Nederlandse verdediging niet vooi' ernstige problemen stellen. Schuite maker voerde in de 60e minuut de stand op tot 3-0, De eindstand Is: 1. Nederland 3 2 0 1 4 1 2. Denemarken 3 1113 3. Zwitserland 3 1113 SVVHVC 5—fl (1—0) door HANS REISMANN SCHIEDAM, maandag. Ton Vorstenbos heeft zijn. trainer Jan Bens er zaterdagmiddag een probleem bijbezorgd, maar v.'el „een fijn probleem", zoals SVV's oefenmeester het uitdrukte. Want Bens ziet zich voor de eerstvolgende competitiewedstrijden voor het vraagstuk geplaatst wie hij op de linksbuitenplaats moet opstellen: de dure aan koop Hans Bassant, die tegen HVC wegens een dijbeen blessure niet kon spelen, of diens plaatsvervanger Ton Vorstenbos, die SW tegen de nog ongeslagen Amersfoorters aan, de eerste triomf dit seizoen (50) hielp door niet minder dan vier keer te scoren. Jan Bens zal er wel tc© overgaan om voor beiden een plaats in het elf tal In te nuimen, maar dan is hij er nog niet „uit". Want hij beschikt over meer reserves die staan te dringen. Kees van Herpen bijvoorbeeld, die za terdag de aan zijn knie geblesseerde Wout van Meeleren verdienstelijk verving. Van Herpen maakte êen doelpunt en had voorts in twee „Vor- stenbos-treffers" een belangrijk aan deel. De slechts drieduizend toeschouwers („We hebben verkeerd gegokt door oen dag eerder te spelen" vond voor zitter Maarten Eising) konden hun ogen nauwelijks geloven. SVV was moeizaam van start gegaan en ln de eerste helft konden Vorstenbos en Van Herpen de afwezige Bassant en Van Meeteren niet doen vergeten. Ook niet door de openingstreffer, die de eerste na aangeven van de laatste scoorde. Maar na rust kreeg SW „vleugeltjes" en de arme HVC'ers werden zo over speeld, dat ze er met vijf treffers nog goed vanaf kwamen. „Dit hadden we hard nodig", aldus een gelukkige Jans Bens. „Do jongens 'hebben zonder uitzondering een enor me inzet aan de dag gelegd. Het is ge bleken dat voor tweemaal 45 minuten meer komt kijken dan voetbal alleen. Je hebt ook adem nodig. En dat heb ben onze jongens. Ik ben vooral blij met die nul achter. Dat vind ik nog belangrijker dan die vijf voor". In het eerste half uur maakte SW géén sterke indruk. De aanval kwam er nauwelijks aan te pas en de verde diging Het nogal eens steekjes vallen. Maar de Schiedammers boften dat het de uitstekend leidende heer Barre voets ontging dat Van Herpen ln de 30e minuut buitenspel stond toen Leen "VVamaar hem de bal toespeelde- En uit Van Herpen's prachtige voorzet joeg Ton Vorstenbos de bal in vogel vlucht voor de eerste loser achter doelman Van Doorn, plaatsvervanger van de geblesseerde Hans van der Wekke. ,*Dat doelpunt", meende later op de middag HVC-traincr Hennie Hollink, „heeft ons de das omgedaan, Dat had nooit mogen worden toegekend. Na rust hebben we noodgedwongen risi co's genomen, zijn we de zaak gaan forceren. Bn SVV groeide er steeds beter in. De Schiedammers wisten inderdaad van geen ophouden. Na een voorzet van de talentvolle Wim Mulder kopte Van Herpen, de bal in de zesde minuut voor de voeten van Vorstenbos (2-—0) en na een kwartier zorgde Kees van Herpen na een schitterende actie van de veelvuldig en sterk opkomende Maarten van Beek voor 30. Trainer HoHink'zond zijn lange centrum ver dediger Wisküe naar voren, nadat hij eerder rechtsbuiten Willigenburg door Hans Gerritsen had vervangen, maar ihet zette geen zoden aan de dijk. Want Ton Vorstenbos ging onbekom merd door. in de laatste zes minuten scoorde hij nog .tweemaal; eerst na aangeven van Hazebooek (ingevallen voor Warn aar) en tenslotte na een slim tikje van de tegenvallende Duti- na: 5—0. HVC's hallspeler Joop WUdbret, die zich vlak voor tijd door Aart Gerrit sen liet vervangen, kon de overmacht maar moeilijk verkroppen. Hij liep na SW's vierde doelpunt een officiële waarschuwing op wegens aanmerkin gen op de leiding. Dat was nog niet alles. Want toen hij rich na afloop bij scheidsrechter Berrevoets kwam be klagen liet hij zich door zijn -woede zo meeslepen dat hij het arbitrale trio voor imbecielen uitmaakte. Formeel kon de heer B eenrevoets hem geen nieuwe vermaning geven het ge beurde na de wedstrijd maar hij besloot wel het gebeurde te rapporte gen me gezegd: „Zulke dingen gebeu ren nu eenmaal in voetbal." Ondanks het snelle verlies van Cruijff behaalde Ajax een vlotte over winning. „Die overwinning kwam net op tijd," zuchtte Michels opgelucht, „We waren er aan toe." De trainer gaf volmondig toe dat het experiment met Suurendonk in de achterste lijn defi nitief mislukt was. En gretig beaamde hij dat Hulshoff op rijn oude ver trouwde plaats een goede partij; had gespeeld en de talentvolle aanvalsspits van.' DWS Deljkers Volledig had uitge schakeld. „Wat wil je," mokte Deij- kei's, „Die Hulshoff die wilde zich weer in. 'het eerste spelen. Die deed er alles aan. Daar ben ik de dupe van geworden. Daarbij had ik nog een beetje last van mijn blessure." Tweede lichtpunt voor Michels: „Het optreden van Van Dijk. In- de eerste helft maar matig opdreef was hij het toch die snel reagerend een bal die corner dreigde te gaan, doorschoof naar Swart wiens - voorzet op maat was, zodat Keizer slechts hoefde uit -te halen (10). Al gauw na de rust mocht Van Dijk or dank zij een schit terende pass van de uitstekend spe lende Keizer zelf 2-0 van maken. Even later profiteerde 'hij van het in. de weg staan van scheidsrechter Bo- gaerts, bediende Suurendonk op maat (3—0) en tenslotte doelpuntte hij te gen het einde van de strijd op eon wijze die herinneringen opriep aan de tijd dat bij FC Twente scoren een routinezaak voor hem was. Dat Swart en Keizer enorme kamen lieten lig gen, bekeek Michels wij filosofisch, „Als je met 4—0 wint is dat niet zo verschrikkelijk," besloot hij. (ADVERTENTIE) S PO RT PR I jZEN SUE R FAN MKü OKH.S TSAAT «te. TBI*. U8M3 B'dlf tallen ROTTERDAM, maandag. Door dat Feyenoord Go Ahead zijn eerste nederlaag toebracht en Sparta FC Twente een gelijkspel afdwong heb ben de reserves van de stadionclub zich weer bij de kopgroep kunnen voegen. Feijenoord greep de winst in De venter door een strafschop van Wiets, toegekend omdat De Haan een 'kwar tier na de rust ten val was gebracht. Sparta liep op eigen veld tegen FC Twente kort na de rust een .01 ach terstand op, doch Loggen scoorde tien minuten voor tijd de gelijkmaker. Sparta wacht overigens nog steeds op zijn eerste overwinning. SW had in Velsen tegen Telstar tot tien minuten voor tijd een 21 voor sprong door doelpunten van Zoetmul der cr. Dumont. Eer. van richting ver anderd schot leverde Telstar de ge lijkmaker op en vlak voor tijd bezorg de Van der Lugt de Schiedammers een desillusie door nogmaals te scoren. Re stnnd; FC Twente 4—7 SW 4—3 PSV Telstar ïieljenooKi Go Ahead Ajax Holl. Sport Volendam AÖO In de tweede NAG FC Utrecht Excelsior Koda JC VW FCS DFC Baronie Sparta NfcC 4-7 Helm. Sport <1—0 ï>en Bosch 4-6 AZ '6? 4—5 Haarlem 4—-4 GVAV 4—4 DWS divisie is de stand: 48 Eortuna VI. 4—7 Limburgta 4—6 NOAD 4-0 Hermes DVS 4—5 WW 4—5 .Willem n 4—4 BBC 41 Eindhoven (ADVERTENTIE) KNUT&TORP, maandag (ANP) Het Belgische team, bestaande pit de tnternationale toprijders Joel .Robert, Roger de Coster em ïylvain Geboers, heeft in Knutstorp de motorcross om de Trofee der Naties, het officieuze wereldkampioenschap in de kwartli- terklasse, gewonnen. Geboers ging als eerste over de streep, de Fin Helko Mikkola werd tweede, De Coster der de en Robert vierde. De zilveren me daille was voor Zweden. Bonded Orion, dé stof om leu ke najaarsjaponnen of. rokken var» te maken koopt U nu bij ons,, zoals gewoonlijk, velé guldens goedkoper dan ergens anders. Een prachtige kwaliteit Bonded Orion jersey in de nieuwste na- jaarskleuren en 150 cm breed, verkopen wij nu extra voorde lig per meter voor nog géén twaalf gulden. Morgenvroeg om 9 uur begint op de parterre de verkoop van een prachtige kwaliteit Bonded Orion jersey, 150 cm breed, in de nieuwste najaarskleuren, waaronder paars, aubergine, bruin, groen, zwart, enz., O ok maanddgntorgtn open Géén tef. of tchrift besr.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 6