rïnt- ueisnolr met allure n it® I Duned Industrial BEZORGEBS(STERS) V/ mK^WÊ}P4l-^'v Crin AmOTika 3020 pc!sno,r- Het Leeftijd vanaf 15 jaar fransswartfouwè havenbedrijf n.v a. fakturist (e) b. administratieve medewerker (ster) Prijswinner; de 2e eeuw Bijenkorf .pag.,12 - maandag 21 september 1970 „Hostess gown" Omdat die zó mooi is, dat zr gaste üen voorbeeld uit peignoircoUe Ook verkrlj als duster. 89.75 Alfes wijst er op dal er nu eindelijk passende maatregelen worden getroffen om een eind te maken aan de ongezonde situatie rondom de koppelbazen in ons land. En dat werd hoog tijd ook. Gelukkig betekent dat nog niet dat er voor industriële bedrijven die geregeld zijn aangewezen op tijdelijke werkkrachten, geen gezond alternatief zou zijn. Uitzendbureau Duned Industrial heeft alles vóór. Bij Duned kunt U terecht voor tijdelijke industriële werkkrachten. En daarmee houden dan meteen alle over eenkomsten met koppelba zen op. Nu even over de verschillen: Uitzendkrachten van Duned verdienen ongeveer een uur loon dat overeenkomt met het landelijk CAO-gemiddelde. Ze hebben dezelfde zèkerheden, die Uw vaste mensen ook hebben. Wij staan voor 100 achter ze. Ze worden vooraf scherp geselekteerd op kwa- liteit. Zodat voor u de kon-' trnui teit gewaarborgd is. Het komt dikwijls voor dat mensen, die als tijdelijke medewerker via Duned bij een bedrijf komen, daar na verloop van tijd in vaste dienst treden. Daar is Duned dan alleen maar blij mee, als' dat tenminste in onderling over leg gaat. Duned industrial is het grootste uitzendbureau voor industriële werkkrachten. En wat heeft daaraan? Duned heeft 23 vestigin gen. En een jaaromzet die in 1971 de 20 miljoen zal over schrijden. En ca. 850 grote bedrijven als klant. Dat betekent ten eerste: dat we een reputatie te ver liezen hebben. En ten tweede: dat we legen een stootje kun nen. Vandaar dat we met een vaste tarieflijst werken. Zon der flauwekul. En vandaar dat u bij ons alleen betaalt voor effektief gewerkte uren. De reiskosten (en zelfs zonodig de verblijf kosten) zijn voor onze reke ning. Omdat wij vinden dat het óns probleem is of we mensen voor Amsterdam uit Limburg moeten halen. En niet het Uwe. En hoe zit het met de kosten? We geven een paar voor beelden: voor een allround machine bankwerker: 13,30 per uur; voor een elektrisch lasser' 13,85 per uur. Ais jï dan het CAO-loon be kijkt zit daar dus vrij veel tus sen. Maar dat moet ook. Na verrekening van so ciale lasten, reiskosten etc. blijft er ca. 18% bruto over. Daarvan draaien onze 23 ves tigingen. En onze 70 eigen medewerkers. En onze com puter, die U snel en exact faktureert. En tenslotte maken wo nog winst ook. Duned Industrial. Wanneer schakel je dat in? In alle gevallen dat je je bezetting wilt optimaliseren. Dat kan dus zijn voor het opvangen van produktiepie- ken. Of voor rendabeler be zetting van machines en ap paratuur. Of voor het opvullen van de tijd tussen gaande en nieuwkomende personeelsle den. Of voor het werken in ploegendienst. Uitzendbureau Duned. Welkom. Hieronder vindt U adressen en telefoonnummers van Duned distrïctshoófdkantoren: Amsterdam, leidsegracht 7, Te!. 020-238470 Den Haag. Amaiiastraat 12, Tel. 070-631973 Rotterdam, Baan 26, Tel. 010-117025 Den Bosch, Luybenstraat 21. Tel. 04100-47622 Leeuwarden, Schrans 117, Tel. 05100-39141 Heerlen, Promenade 5, Tel. 045-718233 Nederlands grootste uitzendbureau van industriële werkkrachten Rotterdams Parool vraagt Aanmelden: Westblaakö, Rotterdam-Centrum Telefoon: 13 54 30-15 59 60-23 21 14-26 61 92. Wjj kunnen plaatsen: Ovenbouwers All round metselaars Opperlieden ZEER HOOG LOON. Langdurig werk door keel Nederland. Ovenbouwbedrijf N.V. INOV Postbus 59 - Beek-L. Tel. 1512 (04402) J na 18.00 uur (04402) 2487 Nummerbrtoven, dis Tolgeaa ons oordeel ter zake doende reageren op de-inhoud van de advertentie, worden niet doorgezonden. wii1 Wij kunnen direct plaatsen MACHINE BANKWERKERS Hoog loon en goede werksfeer gaan bij ons samen. "Verdere voorwaar den zijn onder meer vrye werkkle ding, winstuitkering, dienstjaren! toeslag. U kunt telefonisch nader informe ren. Vraagt u dan naar de heer Lens, een dynamische onderneming op het gebied van overslag en opslag van massagoederen. Onze AFREKENINGSADMINISTRATIE verzorgt de behandeling van de uitgaande en inkomende fakturen en vormt aldus een belangrijk onderdeel van het administratieve proces in nauw kon takt met de afdelingen CommerciëleZaken en In koop. Voor deze afrekeningsadministratie, gevestigd in ons modern ingerichte hoofdkantoor aan de Maaskade 113 te Rotterdam, zoeken wij De werkzaamheden bestaan uit het redigeren en controleren- van uitgaande fakturen met betrek king tot overslag en opslag van massagoed en daarmee samenhangende aktiviteiten.' Ervaring op het gebied van fakturering is on ontbeerlijk. Naast .bezigheden van administratieve aard bin nen het kader van de taak van de Afrekenings administratie bepalen de werkzaamheden zich in hoofdzaak tot de administratieve controle op ingekomen rekeningen. Wij bieden naast een boeiende werkkring een goed salaris, 17 werkdagen vakantie en goede sociale voorzieningen. Alle inlichtingen over deze funkiies, arbeids voorwaarden enz. worden U graag door onze n3ken 9e9eTO" «der nr. 010-16 03 22, toestel 173. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan ons adres, Maaskade 113, Rotterdam, "f£J voor dit acryl sportshirt - anders kost het 22.95! Met zo n stoere kapnaad in de rug. Zeven kleuren, en èlle maten tot en met extra large - zolang de voorraad strekt in de afd. Herenmode.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 3