u
Wie is onze beste
K©ki p©M
J\
1 OKA
'Vl
Nieuwe autobekleding nodig?
U bent veel beter uit
bij de specialist!
Quicar
'O T O
PIL M
Uaan
ILAMRA T!L
UITSLAGEN VAN
WIELERCLUBS
ifo
>•«14 - maandag £8 september 1570
voorraderen, zoon
V0_KSWAGHN3E^ITTERS
IVW-onderdelen
I Accessoires
I Bekledinfi
en doe-het-zeivers
ZEER SCHERPE
PRIJZEN
KoBelvangerstf. 16, hk. eajonets!r.,tel-A6 2277
Waptnslraati2,Zui<Usl. 17 1317
'3-GrsvendljKwal. Zaterdags geopend tot 6 uur.
unj
eisen:
VERSE WAAR
VAN
BOSSELAAR
Autobektederlj
Qulcar
Rullstraat BO
Rotterdam
Telefoon 237110
Aditiirollf«ltiitrcwf lo*h - 7«l«'
11 6375 - 2* Middellondifoot
23-Ttl. 234644 Rorterdo.m,
INDIEN U
WENST OOK
VOLGENS AFSPRAAK
Jrakman heren kapsalon
lïiHurltswag 46 telefoon 12B264 rotterüam
KEENSTRAAT 36 SPAAN5E POLDER
Tel. 15 24 88 - 15 21 98 f
De lezers van het Rotterdams Parool gaan samen met de sport
redactie bepalen wie de beste voetballer is van het voetbalsei
zoen. 1970-1971 in Rotterdam, Schiedam en Vlaardingen.
Hiertoe kunt u elke week voor de woensdag een briefkaart toe- -
zenden aan Het Rotterdamse Parool, Westblaak 9-11, Rotterdam.
U geeft hierop een djferwaardering van één tot en met tien
voor elke speler van de door u bezochte wedstrijd van de semi-
profclubs: Feijenoord, Sparta, SVV, Excelsior, Fortune Vlaar
dingen of Hermes DVS. Bijgaande de waardering van onze sport
redactie over j.l. zondag. Aanstaande zaterdag zal in deze krant
het uiteindelijke resultaat van deze week staan van uw en onze
puntentoekenning. Het gemiddelde van het totaal aantal punten
geeft het behaalde weekcijfer aan. De aan het einde van het
seizoen opgestelde weekeijfers bepalen dus wie over het gehele
seizoen genomen de beste voetbaiprestatje heeft verricht. De
speler, die aan het einde van het seizoen het hoogste gemiddelde
heeft verzameld, wint de zilveren Paroolbeker seizoen 1970-1971.
Dat Feijenoord tegen ADO niet verder dan 00 is gekomen,
heeft niet gelegen aan Wim Jansen. De onlangs getrouwde Feij-
enoorder stuwde weer als vanouds en hij was weer overal aan
wezig. Voor zijn goede spel werd Jansen dan ook beloond met
een 9. Maar liefst dertien spelers kregen deze keer een 8. Op
vallend is, dat hierbij niet één Sparta-speler is, Zo kwam bij
voorbeeld Hennes met vier achten heel wat beter voor de dag.
De waarderingen zyn:
FEIJENOORD: TreUtcl 7; RomeUn 7, Laseroms 7, larael 8, Vftn Dul-
venbode 7; Hanll 8, Jansen 9, Van Hanegerr 7; Wery 6, Klndvall 7 <Van
Daele 7), Moulljn 7.
SPARTA: Doesburg 7; Venneker 7, Ter Horat 7, EUkenbroek 7, Visser
7; v.d, Veen 7, Walbeek 6, KHJnjan 7; Heijerman 6, Kovvalik 6 (Koadljzer
6), KrUtensen 7.
EXCELSIOR; v.d. Roer 6 Vermunt 7); G. den Butter 7, Tetteroo 6,
MühJenbnich 7, Kleingeld 7{ A. den Butter 6, Llbregts 7, v.d. Heijden S;
Van Toorn 7, Van Toledo 8, Kwakkemaat 8,
SVV: Van der Velden 7: Van Beek 8, Clrie 7, Mauriti 6, V.d, Kortnut fi.
Mulder 6, Pansier 7 (Van Holst 6), Warnaar 6;Dutina 5, Voratenboa 8.
Bassant 6 (Van Herpen 6).
HERMES DVS: Rut* 7; Van Baarla 7, v.d. Burg 8, Van Nlcrop 8, Viaser
8; Flaes 7, Klein 7; v.d. Stelt 6. Ruls 8, Van Kooien 7, VanDuppcn 6.
FORTUNA VL.: Rcljs 8; Baksteen 6, Kobbemond 7, Boom 7, C. Bouraan
7i Pijl 6, De Vries 8, De Heer 8; J. Bonman 7, De GooU«r 7, RcUgeraberr
7.
Weer onder oude diraktlef
RESTAURANT-SNACKBAR
OOK VOOR VERZORGING
DINERS - LUNCHPAKKETTEN
(ook voor overwerk)
1E MIDDELLANOSTR, 51, TEL. 230447
Men oordeelt nadrukkelijk
kip van Koolmees verrukkelijk!
tlUTC
MIDDELLAND-
STRAAT 48
hoek VGrovendljhwal
Neem kip beet von do grill mee
naar hui*.
Elke dag ver*, ook 's londags.
- B-ELFTALLEN. Eerste klasse: He!jnond
Sport—Go Ahead 2—2, NEC—Feijenoord
2—2, ADOAZ'67 S—1, DWS—FC Dsn
Bosch 2—1, Voiendam—Haarlem i—2.
G-VAV—Ajax 4—J. Spurts—Holland Sport
2—1, SVV—PSV 34, Tertstar—FC Twente
2—0. Tweede klasse A: Vitesse—Hsrscles
l—O, de Graafschap—Blauw Wit 0—0. SC
CarmtmurVeen-dam 3—2. de Votewijckers
—EDO 3—0, ZFC—SC Drente 0—0, HVC—
Heerenveen 2—4, Gooiland—PEC 0—2, RCH
—AGOW 3—1. O: Willem U—RBC 4-3.
Eindhoven—WV 1—1. MW—Fortuna VI.
0—o, Limburgia—Utrecht 2—t, Excelsior—
Rod a JC .1—0, Hermes DVS—JSTAC 2—4,
DEC—FSC 1-2, BaronieNQAD 1.2.
AMATEURVOETBAL
Eerste klasse A: ZW—OVVO 1—1,
Stormvogels—Holandia 3—0, Rood Wit A—
SDW 0—1, De Spartaan—DCG 2—3. Uit
hoorn—AUomaarse Boys 2—0, Zandvoort-
meeuwen AFC l0. B: Papendrecht—de
Musschen 2—0, UVS—F'ulcs '1—41. Neptunus
Goud3 13, RVCïtopdenburg I—1,
Zwujrrdrecht—O vorm aas 0—1, Lugdunum—
CW 4—2, C: MOW—Sn eek 0-1, Zwaag-
wesbeinsJe—Spol. Assen 2—1, Leeuwarden
Gormanious 2—1. Vedocltas—Emmen 2—1.
Hartoema OpeindeDrachten I—0. Alcldes
CEC l—O. D: de Treffers—itietvogeis 1—
2, Ede—Be Quick Z 4—1, RKHW—DOS'19
1—1, Qulok *20—Bilermafk 01. Spel. En
schedeHengelo 00, Victoria BoysRhe-
dm» >1—0. E: Helmond—AHiance 1—0. TOP
—Concordia SVO 2—0, DESK—RKC 5—2.
iddelburg—Veorse Boys l—1. Sparta "25
TSC l-O, Geldrop—Sehijmtel 2—1. F:
RIÖS "31de Ster 3—1, Caesar—Spel. Irene
40, MKC—Sanderbou't 3—0, SVM—Alam-
nia 20, KeerRj>errnoc-d 2—0, Voerendaai
WUhetmina '08 4—1. Tweede klas A:
Xerxes—HBS 3—1, Laakkkwartier—Wilhel
mus tt—3, ODBBlauw Zwart 4—1, TOGB
LFC 1—0, ONA—Spant® an "20 4—2, DHC
VUC 1—1. B: DHS—ODS 6—1. Emma—
Leorviias 0—1, Leerdam Sport—CKC 1—1,
SHkkKirvecr—Unitas 2—2, Olympia DCV
012. EBOHAlblasserdam 1—3. Derde klas
A: HW—Texas 1—1, VCS—Dslft 3—I.
Naaldwijk—RKDEO 2—1. SJC—Lisee 2—1,
Toljlingen—Docoa 0—2, VEP-ADS 3—1. Br
Groeneweg—Soheveningen 1—0, Ce'.eritas
—DHL (1—2. Quick H—VOC 1—1, FDK—Al
phen d—3, RAVA—Ooal 0—0, RKAW—To-
negirio O—'1. C: PostduivenWesttendia 2
-d, VDLTedtro 2—5, RFC—GSV 0-0, Ve-
j&. to—Verburch 2—4, Tra nsva BaDHZ 2—3.
HfEege rsb erg—RKWI KI—l. D: Bardlnx-
5»; veld-Dubbeldam oo. HOV—St. Volharden
r 0—3, Merwesteljn—DcL 1—2. SVW—Schie-
broek '1—2, EDS—DRL 1—4, Flakkee—NUm-
wemawom 1—*1.
Vierde klas A: van Nispen—SJZ 2—0,
Ooievaars—Quick Steps X—2, Concordia—
WSB 2—2, Foreholte—ASC 3—0, Warmim-
da—Concordia H 1—1. B: Kranenburg—
Spoorwljk 3—1, Graaf Willem II/VAC—Fïa-
minga'5 1-4, BMT-WP 2-2. Alüor—Eftdo
2—2, Riipwetering—VTL 1-3. C: Nieutverkerk
—Woerden 1-1. Moordr.-Donk 2-2. Bodegra-
ven-ESTO 2-1, Wassenaar-BGC Flareant 1-2.
Unlo—Moerkapelle 2—1, D: QDI—Lenig en
j Snel 01, Waddinxveen.Vredenbuxg 1—0,
- Archipel—Full Speed 2—2, AJphla—BEC 4
.„<—1, Wippolder—HMSH 1—0. Et Excetsior*20
t Noorden 0—1, Aeolus—VIOs 0—0,
- -Cromvliet—DSO 3—1ParaatAVesterkwar
tier 0—1. OUveo—Hollandiaan 0—7, F: D£H
RCD o2. smvSchiedam 1—1. Lekker-
- kerk—Bergambacht 1—1, DOK—DIS 1—1,
.stolwijk—VFC 2-2, Zuiderster—H10N 1-2.
O: Eurosport—Mcrwede 2—4, SSW—OSS
2—1, MerweboysIFC l1, 's Gravendeel
RIOS 20. Satumus—Geluksvogels 11,
ProgressSCR 1—2. H: Helle voetsluis—
WCR l—1, OW—FIOS 0—2. Poo-rtugaal—
Voorwaarts 2—0. LMO—Puttershoek 1—2,
HillesluisOud Beterland 1—3. DBGC—
Sliediecht 1^3, Res. eerste klas: DCV 2
Neptunus 2 1—1, Overmaas 2—Sparta 3 0—
2. ADO 3Feijenoord 3 2—1, RVC 2—Excel-
sior 3 S0. Gouda 2—Leerdam Sport 2 22,
»«CRC 2—UVS 2 3—1. Res. tweede klas: Ai
UVS 3—HBS 2 2-0, Scheventagen 2—VUC
2 0—0. Quick 2—DHC 2' 2—3. Roodenburg
1-0. B: CW 2-ADO 4 4—0, DHZ 2-EDS 2
11, Musschen 2—ON A 2 1O, Spar-
In an'20/2—RFC 2 l—O, VFC 2—HOV 2 2—0,
Woerden 2—Xerxes 2 1—1. C: CW 3—SVV
~3 1—2, Alblasserdam 2—EBOH 0—3. DFC
-Papenc..
-klas: A: VCS 3—BMT 2 3—1, WSB 2—
Teylingen 2 12, Lugdunum 2—Lisse 2 0
3, ADS 2^Laakkwartier 3 l—0. Wilhelmus
2GONA 2 14). B: GDA 2—Lenig en Snel
- 2 X—HBS 3—Westerkwartier 2 3—0, Al-
?hen S-1FC 2 1—0, Lisse 3—HMSH 2 0—3.
araat 2—VIOS 2 1-0, C: Gouda 3—Moor-
- dreebt 2 1—O, Overmaas 3—VEP 2 1—0,
Coal 2—Stolwijk 2 3—0, Neptunus 3—Mus-
schen 3 1-3, GSV 2-ONA 3 3—1. D: HVV
2—Quick 3 24, Laakkwartier 4—Tonegldo
i-2 1—2, BEC 2—Naaldwijk 2 2—0. Verbureh
2—Cromvliet 2 11, Wassenaar 2—Celeritos
£X2 1—0, E: Rijswijk 2—Quick 4 5—2, Olympia
2—DHL 2 1—2, HBS 4—TDGB 2 2—3, West-
J&ndia 2—RVC 3 6—1. RA VA 2-Velo 2 0—0.
EKWTK 2—Fortuna VI 2 0-1. Hollan-
f, dia an 2HUlegersberg 2 11, Schlebroek
2—VFC 3 1—3, RFC 3—Donk 3 1—1, DCL
2—Olympia 3 3—2, Schiedam 2—Hion 2 1—
O. G: SCR 2—OVV 2 0—1. HOV 3—Flakkee
2 10, EQD 2—TnansvaÜB 2 51, Leonidas
2Poortugaal 2 3—0, Tediro 2—Overmaas 4
4—0, Hellevoetsluls 2—CW 4 3—0. II: Pa
pendrecht 3—ODS 2 0—1, Emma 2—Neptu
nus 4 2-0, Slikkerveer 2—SMV 2 "3-0. St.
Volharden 2—Excelslot'2Q/£ 4—1. Fluks 2—
DHS 2 J—0. Sliedrecht 2—DFC 4 2—1,
Spart aan "20/3Fluks 3 2—0, SVV 4—DCL 3
2—0, Unitas 3—SVW 2 1—3. Leerdam Sport
3—HOV 4 1—0.
I Zaterdagvoetbal: Eerste klas A; Zwart
Wlt'zflDe Zwerver 3—0, Ter Leede—
Noordwijk 00, iJsselmeervogels—Heer-
jansdam 2-42, DOTO-SHO 2-1, Quick
Bays—Kozakken Boys 0—0. B: Harkemase
BoysW-EC 3—0, Dovo—Be Qulck'28 6—0.
Hulzen—Spakenburg 0l. Nunspeet—
GVW 1—2, WVF—SVZW 2—1. Tweede
klasse Ai De Meeuwen—Excelsior M 3—1,
Rljaoord—"s-Gravenzande 0—1, NEO'25—
Zuidvogels 2—1. CSVD—Arnemuiden 2—1.
SpljkenisseHBSS 4—1. B: Woudrlehem—
NSW 1—6, NDSM—Zwaluwen 2—0, ASWH
RVVH I—1, HCSC—VRC 1—2, Amstel
veen—Slzo 2—0, WEST H. Derde klas A:
PP5C—Naaldwijk 2—0. ARC—Zuid land 1—
0, Haaf ten—Oranje Wit 1—2, Monster—
Groote Eindt 11, 's-Gravenzande—JAC
1—1 gest., MW2Ï-TOGB 3—2. B! Spirit—
Loosduincn 3—3. Scheveningen—Meiissant
l—o, WGZJodan Boy» 1—2, Barendrccht
—De Zwervers 13, SSS—Capelle 3—2, Dip
Hpghe—Vlaardingen 1—3. Vierde klas A:
NSU'70—SVOW 1—1, UVS—Om as 0—i.
Semper Altius—Hazersw. Boys 3—0, Duno
^Excelsior P 20, Koudekerk;—Oegstgeest
4—0, Nw. Lekkerland—HVO 1—0. B: DSO
De Lier 5—0, HermandadKatwijk 16/
Unicum—DSVP 2—0, MaasdijkDuinoord
1—1. Hoekse Boys—TSB 0-1. TAVV—
Schoonhoven 3—1. C: Woubrugge—Be Fair
0—2, ZevenhovenSNS 5—0, Bolnes—Maas
dam uitgest., HelnenoordVoorpe 3—5,
PlershilPelikaan 21, Rozenburg—Hoog
vliet 2—3. D: GUS—Meerkerk 2—0. Har-
dinxveld—Arkel 1—1. Ameide~ASH 3—0,
Wieldrecht—LRC 0-0, WNC—Eversteln 1
-2, Sliedrecht—Groot Ammers 1—i. Rei.
jansdam 2—De Zwerver 2 4—1, NSW 2-
Capeile 2 9—2, Excelsior M 2—ARC 2 1—1,
Zuldland 2—Noordwijk 2 2—4. B; Doto 2—
CSVD 2 2Spljkenlsse Mon3ter 2 11,
Uniccm 2—'s-Gravenzandse 2 2—2, Zwart
Wft'28/2—RWH 2 2—6. SHO 2—ASWH 2
1—2, Zwaluwen 2—PPSC 2 3-3, Res. derde
klas A: HVO 2—RCL 2 1—3. JAC 2—Vlaar
dingen 2 0—3, Oestgeest 2—ARC 3 2—2.
Zwaluwen 4—Quick Boys 4 2—7, Ter Leede
2—Katwijk 3 3—1, CSVD 3—Rozenburg 3
30. S: Zwaluwen 3—Duno 2 12, Excel
sior M 3CSVD 4 2—2, Loosduïnen 2—
Maarsdijk 2 t}—2, Hazersw. Boys 2Sempsr
Altlua 2 4—1, 's-Gravsnzande 2—Die Haghe
3 3—2, Scheveningen 2Quick Boys 3 2
C: TOGR 2—Excelsior P 2 0—0, TSB 2—Ro
zenburg 2 01. Capelle 4—Zwart Wit'28/4
4i, Ba Fair 2Unicum 3 2—2, Jodan Boys
2HBSS 2 3—1. DRoda Boys 2—Zwart
Wjt'28/3 1—1, WGZ 2—SSS 2 2—2. Capelle
3Ba rand recht 2 1—4. Oranje Wit 2—
Groote Liodt 2 12, Kozakken Boys 2—
SHO 3 3—2, Groot Ammem 2-EWH 3 1—
3.
BVB: Eerste klas a; aSbst. Hooger 1
d, DZBHekelingen 0—1, Groen Witten
NRC 3—3. Martlnit—FSV Pretoria 7—0,
Roakanje—Demos 3—6, B: Belvedere—WF
I—1, Bolnes—RDM 2—2, <PFC—Slod 2—1,
Rising Hope—SVDP a-«, WF-GLZ of C:
Bloemhof—Ursus 1—1, WftWDindua 2—2,
VOB—Dllettarrt 11 Germinal, C roos wijk
1—2, Tweede klas a: Alexandria '69—Nado
V O—0, DOZ—FCN '96 2-4, S.t Lodewtjk—
Blijdorrp 3—1, Noorderkwartlfcr—Swlft
Boys 2—0 Schledamse Boys—Hoogvliet 3
1. B: DRZ—OBVV 9—1, HWD—Zwart Wit
2—1, Indus "67—DESV 1—2, Nestoro—Actl-
vitas 3—<1, USC—Metro 2—3, C: Vierpoldere
DOC 0—9, WOHAVS 4—6. SCO—Euro-
ka 32, SFC—Meeuwenplaat 34, Derde
Klas A: Victoria—Pechvogels 1—3, Varken-
oord—Radio 3—2, Par.ts^rhoyx—A.VO/ZVC
9—3, Garibaldina—Boezemkwartier 04
gest. Dlrkslanö—VND 1—6, 0: De Roef—
TOGZ 16—1, Olympia—Soag 3—3 gest. Maas
Sportteiia l—l, Hurricanes—Smeetsland
0—1, Alblrto—RWB 1—1. C: SVO—Florrl-
sant/OBR 3—1. RBT—Kreekboys 4—2, Rot
terdam—SVO i5, Real Farbo—Roga 41,
Afrikaander Boys—Wico 1—2,
Res. eerste kUs: A: Hennes DVS 4
Xerxes 3 1—<2, OW 5Sparta 5 >11. Mus-
schen 4Spartaan "20/4 41, RFC 4Excel
sior 5 1—6, B: Caol 3—TOGB 3 2—0. DHS
3—Zuiderster 2 1—2. DHZ 3—Sparta 6 1—4.
Xerxes 4Feijeenoord 6 i—2. C: VDL 2
Sparta 7 1—1, ODI 2—Hillgersberg 3 4—3,
Martlnit 2—Slikkerveer 3 3—1. Feijenoord 7
—Slikkerveer 3 3>1. Feijenoord 7—Neptu-
Neptunus 5 1-1. D: SMV 3—Hillesluis 2 2-2
RDM 2—Feijenoord 8 05, HOV 5—Sparta 8
3—1. DJS 2—*t Noorden 2 6—1. E: Flos 2—
LMO 2 t—2. VOC 3—Feijenoord 9 4—1.
Sparta 9—Exc. 20/3 2—3, DEH 2—VeorW. 2
1—2, Schlebroek 3—EDS 3 4—2, F: Mus-
schen 5—Hollandiaan 3 3-6, Fiakkee 3—
SVDPW 2 l—l. Coal 4—Aeoïus 2 1—9. CKC
3—Leon Idas 3 af. G: WCR 2—Oud Bey er-
land 2 1-2, St. Volharden 3—DRL 4 6—2.
Puttershoek 2—Belvedere 2 3—1. EDS 4
Spartaan '29/5 4—0. H: DHZ 4—Hion 3 1—6,
Soturftus 2—Bftlvedre 3 5-3, Leomdas 4—
Xerxes 5 4—0, Excelsior '20/4—Slikkerveer
4 6—3, I: SFC C—FSV Pretoria 2 1—1, Eu
rosport 2VDL 3 4—3, DBGC 2-OW3 4—
2. J: St. Haoger 2—Bloemhof 2 1—5, Hak
koe 4—Rising Hope 2 6—fi, NRC 2—Dilet
tant 2 02. Nado V 2—Bolnes 2 0—2, K:
Coal 5VOB 2 2—2. EDS 5—Nestor» 2 4—1,
DRZ 2—Demos 2 4—2, DHZ 5—Schiedam 3
0-3. L: Zwart'Wit 2—Animo 2 2-4. Rising
Hope 3GLZ 2 1—6, Siod 2—Dilettant 3 8
—2. Eurosport 3—Activltas 3—2, M: USC
2—Eureka 3 3—3, Noorderkwartier 2—WIco
2 C—S, DESV 2—St. Hooger 3 1—1 N: Var
kenoord 2—Animo 3 1—2, Rising Hope 4
DDC 2—1, Hes. Tweede klas: A: SVV
5—Overmaas 5 4—1, Feijenoord 4>1Excel
sior 9 1—2, CW 6—Hennes DVS 5 2—1,
DCV 4Sparta 16 5-6. B: SW 6-Over-
maas 6 3—2, Poortugaal 3RFC 5 30, Her
mes DVS 6CW 6 5-1; Excelsior 7-Spar-
ta 11 0-B. C: Overmaas 7Excelsior 20/5
5-0. Feijenoord J2RKWIK 3 1-1.
Transvalia 4'Fortuna 5 3—0; DCV 5—Aeo
lus 3 2—5; D: RFC 8—Neptunus 6 5—3;
Musschen 6Coal 6 01; Excels]or'20/6
HOV 6 1—6: E: Xerxes 5—RDM 3 5—3;
Voorwaarts 3Fortune 6 1—5; ODI 3—SVV
7 i—o; F: Spaman*20/8—Oud BeijerJand 3
2—2; Slikkerveer 5Aeolus 4 B—3; Flos 3
—DCV 6 6—4; EDS 6—VOC 2—3; G: Nieu-
wenhoom 2—SFC 3 6—3; Germinal 2—Zui
derster 3 3—2; FSV Pretoria 2—DJS 3 0—1;
CW S—DHS 4 l—l; H: Hekelingen 2—
Xerxes 7 6—1; Saturnus 3—RFC 8 23.
Lemictas 5—Be.vedere 4 1—2; DHS 5—PFC
2 1—7; i: Leonidas 6—Transvalla 5 4—2:
ODI -P-Spartaan"20/7 6—4; HWD 2—DCV 7
5—0: FSV Pretor.a 4HiJlegersberg 4 0—1:
J: TOGB 4—ASB Z 6—3: SVV 6—Nieuwen-
hoorn 3 3—4; Hjliesiuis 4—VDL 4 2—4; K:
Wico 3VDL 5 44: St. Volharden 4—Ur-
sus 3 2't Nooid n 4—Leonidas 7 5—a
Hillegersberg 5—AVS 3 3—I: L: SMV
4Animo 4 20; Slikkerveer 6Voor
waarts 4 1—2; SCR 4Spartaan'20/8 1l;
Puttershoek 3—Maas 2 4—6; >1: SVDP 3~
DRZ 3 1—0; St. Volharden 5—VFC 5 3—4:
Rockanje 2—FCN'63/2 4—1; N: SFC 4—
WCR 3 1—5: Martinlt 3—WRW 3 4—0; Roga
2SI. Lodewljk 2 31 Hoi.and'nan 6—ASB
3 O—4; O: VFC 9-WF 2 2—U USC 3—
Zwart Wtt 3 3—2; HWD 3-Schisdam 4 2—
5: P: Zwart Wit 4—DOK 2 4—2; NRC 2—
Bloemhof 3 0—5; Heilevoetsïuis 3—Groen
Witten 3 2—D; y: USC 4-Nado V 3 1—2;
Meeuwenp'aat 2—VND 2 21l; Hurricanes
a—Metro 2 2—2: Demos 3—st, Lodewljk 3
7—0 gest,; R: Snuetsicnd 2—Eurosport 4
5I: SCO 2—Groen Witten 4 7—0; Nestoro
3—Hollandlaan 7 D1; FSV Pretoria 5Bel-
veere 5 11; Meeuwenplaat 3—DRL 6 2—2;
T: Siod 3—Saturnus 4 2—1; T: Siod 3—sa
turnus 4 2—1; DOZ 2—RET 2 5—0;
AVO/ZVC 2—Eureka 3 2—1; Res. derde
klas: A: RFC 9CKC 5 6—1; Hermes DVS
7—Xerxes 8 2—1; n: Xerxes S—Excel-
sior'20/T 10—9; Neptunus 7—Fortuna 7 0—2;
DHZ 7—CW 10 6—7; C: Xerxes 10—DHS 6
1—2; VOC 6—Spartaan "20/10 4—1: HOV 8
CVV n 4—1; D: Transvaiia 6—OW 4 0
1; Voorwaarts 5—Overmaas 10 80; VOC
7Hillesluis 5 61: Neptunus 8—Coal 7 0
1; E; Zuiderster 4—Nieuwenhoorn 4 1—2;
Progress 3—Musschen 7 1—l; LMO 4—DRL
7 2—3; Neptunus 6—DJS 4 3—0; F: Zuider-
ster 5—VFC 4 1—6; RKWIK 4—Schiedam 6
2—2; TOGB 5—Hion 5 7—i; Musschen 8—
DJS 5 s.n.o.; G: SVDPW 4—DHS 7 6-2;
EDS 7—SCR 3 4—2; DZB 3—VDL 6 5—3; II;
Transvaiia 7—SVV 10 1—7; SVDPW 5—Ger
minal 4 1—5: Hillesluis 6—TOGB 6 2—X;
Fortuna 8—SMV 5 7—1; 1: Zulderster 6—St.
Volharden 8 3—4: Tedlro 5RDM 4 3—8;
Progress 4—EDS 8 24; Aeolus 5Hollan
dlaan 7 I3; <J: Belvedere 6—Schiebroek 5
2—3; DRL 8—Zuiderster 7 2—5; DZB 4—
DCL 8 2—7; LMO 5CKC 8 2—2; K:
RKWIK 5—ROckanje 3 2—1; VDL 7~Pro-
gress 5 12; Schiebroek 6—Hillegersberg 6
1—2; LMO 6—Nado V 4 0-/1; L: Zuidemer
8—DRL Q 6-2; WF 3—ASB 4 4—5; VDL B
—SVDP 4 1—2; TOGB 7—RKWIK 8 2—2:
M: Ursus 4—Hoogvliet 2 1—1; Eurosport 5
—Rising Hope 5 4—3; Crooswijk3—Dtndua
3 6—0; Eureka 4—DBGC 4 2—1: N: Schie
dam 7—Germinal 3 3—3; Hellevoetsluls 4—
Martlnit 4 4—2; GLZ 3—Harvards 2 2-1;
Bolnes 4—Demos 4 7—1; O: NRC 4—Sagu
Boys 2 1—7; Groen Witten S—GLZ 4 .7—3;
Bloemhof 4—VierpoWers 2 2—2. P; RWB
2—Metro 3 1—6; De Roef 2—Dirksland 2 4
3: Noorderkwartier 3Rotterdam 2 1—0:
DRL 16—Alexafidria'86 1—5: St. Hooger 4
—WOK 3 3—2; GLZ 5—Dindua 4 3—4;
DESV 3SVDP 5 6—1', Indus'87/3—Radio 3
6—1: q: Eureka 6—SFC 7 6—2: Roga 4—
Togz 2 2—1; WOK 5—Animo 7 4—1: R:
Hoogvliet 4—Wico 6 7—0; Albireo 2—Var
kenoord 4 2—1; S: Victoria 3—BUjdorp 6
16—2; TOGB 6—Vlerpolders 5 5—3; Animo
8—Rockanje 4 6—1; AVS 4—HWD 7 3—7;
T: AVS 5—Hekelingen 5 sn.o.l OVV 6—SCO
5 2—9; Bolnes 6—Schiedamse Boys 5 13—1;
AVO/ZVC 3—Martinit 7 3—3 gest.; Animo
9Indus'67/4 6—2; DRZ 6—Afrikaander
Boys 2 1—1; V: AVS 6-HOV 10 2-0;
Schiedamse Boys 6—FCN'06/4 9—3; W: SCR
6—Puttershoek 5 2—5; Florrisant/OBR 4—
Varkenoord 5 6-0; ASB 6—HWD 8 6—1;
DOK 5—Afrikaander Boys 3 DOK n.o.; X:
Hoogvliet 5—HWD 8 HWD n.o. Y: OHW
3—USC 5 4—1; Noorderkwartier 5—RWB 3
TOGB 11 2-9; Radio 4—St. Hooger 8 6-0;
ft: Swift Boys 3Meeuwenplaat 4m 1—1;
St. Lodewljk 5St. Volharden 7 0—2;
Kreekboys 2—DOZ 3 52; Eureka 5Rising
Hope 6 1—1; S; St. Hooger 5Smeetsland 3
n.o.; Nestoro 4DESV 4 3—3; Maas
3—Alexandria'66/3 16; Blljdorp 4Radio 2
3—1; T: Schiedam 8—Schiedamse Boys 3
0—12; Swlft Boys 4—SCO 3 3—7 gest.;VND
3DRZ 4 8—0; Nado V 6—Hurricanes 3 4
—0; U: Varkenoord 2FSV Pretoria 7 1—2;
Schiedamse Boys 4—DOK 3 3—3; SCO 4—
Victoria 2 4—2; Meeuwenplaat 5EDS 9 0
—5: V; Vlerpolders 3—DRZ 5 6-0: Roga
3—Hellevoetsluls 5 41; Nado V 7—Animo
5 1—5t IV: De Roef 3—ODI 5 3—4; Pechvo-
geU 3—Vierpolder* 4 60.
5-3:
—Slikkerveer B 3—3; Xerxes 13Musschen
n 3—1: DCL 7—Hilleshils 7 4—11; D: For
tuna 10—VFC 3 2—3; Xerxes 14—Schie
broek 7 02; Spartaan"20 13—Exceklor'aO 9
2—3; Leonjdas 10—St. Volharden 8 1—5; E:
SVDPW Spirtian'20 14 0—3; Schiebroek
8~Coal 9 4—1; HOV 9—Transvaiia 8 6—2;
F: WCR 4—TOGB 8 1—5: DRL 11—DJS 8
2—7; G: Belvedere 7—Coal 10 6—0, ODI 5
Poortugsal S 1—1; SFC 5—Martlnit 5 5—
0: NRC 5~-Voorwaarts 6 2—3. H; SCR 6—
Bolnes 5 32; DRL 12Saturn us 5 3—4; j:
WRW 4Transvaiia 9 4-t; SCR 7—Leoni-
das 12 24; K: Schiedam 9-HWD 5 3—3;
ASB 5—Bloemhof 5 6—2, L: Hlllegersberg
7Schiedam 10 1—2; Oud Beljerland 4
Eurosport 6 6—i; M: SVDP 6—Belvedere 9
2—2 gest, FCN'66 3—Hollandiaan 9 3—1:
Harva.ds 3—DBSV 3 6—1; N; Actlvltas 4—
Nado V 6 3—4; Siod 4—SVJ 2 l—l; St. Lo
dewljk 6—Groen Witten 6 6—4; O: DDC 4
—Maas 4 4—1; Real Parbo 2—Wico 5 6—6
gestP: CVV 13—RKWIK 8 Z—5; Dindua
5~Noorderkwartier 4 31,
Eerste klas: Hlllegersberg—RSM 3—3:
DVO'32—Den Bommel 2—1; Zuiderpark
SDV 1—0: ZW—WFB 4—2. B: Hellevoet
sluls— Hhoon 0—1; Maluku—OFB l—0; Stel
lendam—Lombards jen 1—0; ZBVH—VVOR
2—1.
Tweede klas A: GTB—Groen Wit 2—1:
Herkingen—WIA 3—0; Mase—Egelantier
Boys 2—1: Sunlight—GOZ 0—1. B: Barkel
—Energie Boys 0—1: DOS'32—NTVV 3—7:
Goudsw,Boys—Satfiltet 63: Rijnmond—
Cion 1—1; Smitshoek—Rockanje 3—0.
Derde klas A: A!exandrla'6s—Veronica
2—1; MFBGSS 2—1 Nelson—CCO 0—3:
Puttershoek—Fiakkee 2—2; WHK-GVMD
5—0: emit—DBGC 0—2. B: BVCB—SRA 3
0; DES'67Vulcyon Zwaluwen 40; GSV
Set-o—Oldi 1—0: GGK—Nationale 11;
Zlnkwegse BoysLSV'61 1—4).
Hes. eerste klas; A; Barendrecht 3—
KBSS 3 30; NSW 3—Spijkenisse 3 3-2;
PPSC 3—TOGR 3 3—4; Zuldland 3—MW'27
2 l—l; De Zwervers 2—SSS 3 3—0. B: Ex-
eeisior M 4—PPSC 4 7—1; Hermandad 2—
Spijkenisse 4 5—2: NSU'70 2—ZW 2 0— I;
RVVH 4HBss 4 22; Unicum 4Helnen
oord 2 9—3. C; SDV 2—Barendrecht 4 2—1;
Lombardljen 2—Zuiderpark 2 2ulderp.n,o.;
NBSw 2Bolnes 2 42; Voorne 2—Zwart
Wit'28 5 3-3; ZBVH 2-Capelle 5 1-2. D:
DVO'32 2—Rijnmond 2 1—0; Energie Bova
2—Stellendam 2 0—2: Groen Wit 2—BVCB
2 1—2: Oude Maag 2—Botlek 2 0—1; VVOR
-HVO 3 3—2. E: ZW 3—Capelle 0 2-2;
NTW 2—Smitshock 2 2—1; WIA 2—DOS'32
3 2—1; WIA 2—DOS'32 3 1; Satellet
De Zwervers 4 3—2; Unicum 6—Masc 22—5:
Zwart Wit'28 1—Berkel 2 3—3; BVCB 3—
Groen Wit 3 3—1.
Res. tweede klas: A: DOTO 3RWH 5
1—1; Excelsior P 3—Zuidland 4 7—0; Ro
zenburg 4—Hoogvliet 2 1—4; RSM 2—Zwa
luwen 5 1—6; TOGR 4—SHO 4 3—2. B; Ex
celsior M 5DVO'32 4 1—3; Hlllegersberg
2MW'27 3 2—0; RVO 4—GTB 2 6—1;
TSB 3DOTO 4 6—0 gest.: Vlaardingen 3
—HBSS 5 5—0, C: GOZ 2—Plershil 2 1-0;
Melissant 2—De Zwervers 5 3—0; Rhoon 2
—Barendrecht 5 3—5; Spijkenisse 5—Her-
kingen 2 4i; SSS 4Egelantier Boys 2 3
—O. O: Barendrecht 6Hellevoetsluls 2 1—
2; Excelsior P 4- -TOGR 5 1—9; RWH 6—
voome 3 1—2; Zuiderpark 3—Hoogvliet 3
3—4. E: HBSS 6—Capelle 7 4—2; WO R3—
HVO 52—7; NSUUO 3—Maluku 2 s.n.o.; F:
Unicum 7—PPSC 5 0-1; MW '27 4—HBSS 7
3—1; Vlaardingen 4—DVO'32 5 2—2; Excel
sior M 7~Hermandad 4 10—1. G: Hellevoet,
sluis 3—TOGR 0 3—3; Rockanje 2—Lom
bard ij en 5 4—1; SSS 5—Excelsior P 5 0—7.
II: Cion 3—Capelle s 0—2 GSS 2—HVO 6
4—1; Oldi 2Sunlight 3 0—5; Vlaardingen
5—Alexandria'68 2 4—3. Is Botlek 3—Capel
le 9 6—3; Energie Boys 3—ZW 4 01.:
Zwart Wit'28 8—RWH 8 l—l; TOGR 7—
DOTO 5 3—3: J: HVO 7—Groen Wit 4 2—4:
PPSC 6—Sunlight 4 2—1; Veronica 2—Bol
nes 3 2—6; Zwaluwen 7Berkel 3 4—2. K:
Barendrecht Bzulderpork 4 1—3; Egelan
tier Boys 3—Rijnmond 3 2—3; LombareilJen
4—Hellevoetsluls 4 3-4; RWH 9—Rockanje
3 42. h: BVCB 5—Botlek 4 I-6; Capelle
ID—DOS'32 4 6—4; Zulderoark 5Unicum 6
3-4; Lombardljen 5—VVOR 4 1—3; M: Ca
pelle 22—Vulcyon Zwaluwen 2 3—1; Ege
lantier Boys 4—GGK 2 3-2; Energie Boys
4TOGR 8 4—3; GSV SeTO 2—SDV 4 2—4.
Res. derde kl&j: A: DVO'32/8—GSS 3 1—
6; MVV'27/5—HBSS 8 3—2; Vlaardingen 6
—Excelsior M 8 33: B: Excelsior P 6—
LSV'61/2 1—2; Hoogvliet 4—Egelantier Boys
5 3—2; C: Alexandria'66/3—Unicum 9 6—1;
GSS 4—Excelsior M 9 6-5; HVO 9—HBSS 0
1—4; I): Sateller 3Zwaluwen S 6—1; WIA
3—DVO'32/7 2-2; DOS'32/5-GTB 4 3-1;
Capelle 12Ma'c 4 4—2: RSM t—Spljkenla-
se 8 0—10; Zuldland 5—Egelantier Boys ff
16—1; F; Berkel 4—CCO 2 3—2; VVHR 2—
Onlt 2 2—2; WIA 4—Hlllegersberg 4 220;
Cion 3Ntionale 2 50; G; Oude Maas 3—
Zwart WU'28/9 1—2; RVVH 10—Voome 4
1—2: Zwerver» 6—Spijkenisse 7 12—2,
DOTO 8—Zuidland B S—2: H: Ï>1FB 3—
Zwervers 7 3—0; NSW 5—MeSlmnt 3 3—4;
SHO 5— Hoogvliet 5 110; SmitsJioek 3—
Rozenburg 6 3—1; I: DVO'32 8—Satelliet 4
3—9; HBSS 10—MVV'37/7 0-3; HVO 10-
Excelsior M 10 0—4; Vlaardingen 8—GTB 5
08; J: SHO 0—Helnenoord 3; SNS
2—Goudsw. Boys 2 3—2: NBSVV 3—ZBVH
3 4—0; WBF 2—SSS 7—0, K: Helnenoord
4—Puttershoek 2 2—4; NSW 6-GOZ 4 3—
3: NTVV 3—Den Boemel 2 1—4: OFB 2—
Piewhll 3 B—2: L; D'L/32/6Energie BoysS
2—0. Berkel 5WD 5 4—1; SDV 5—HVO
11 5—0; Zwalu ven 16—Groen Wit 8 0—7.
M: Alexandria '66/4—Hermandad 5 2—3;
VVOR 5—Hi liege rsberg 5 382; Unicum 16~
Br,.-kei 6 4—1: WIA 6— GVMD 2 11—I: N:
GSS 5—DVO'32/8 5—2; HVO 12-Suiillght 5
5—1. Satelliet 5—MVV '27/B 1-3: Zwaluwen
11—Excelsior M 1] 3—0; O: Berkel 7—CCO
3 1—2; DOS'32/7—Alexandria'68/5 7—3;
Energie Boj? 6-Groen Wit 7 6-1: SRA 2
—Onlt 3 4—0; P: GGK 3—DOS'32/8 0—2;
GSV Sero 3— Nelson 2 0—7; TOGR 9—Hllle
gersberg e 31: Zwervers 9Zwart Wit
T8/10 3—4; Q: Barendrecht 9—SHO 7 1—2;
Byflek 5Zwervers 9 15—6; Jt: Capelle
13Zwervers 10 51; Rhoon 4~Groen Wtt
6 1-6, RVVH U—ZW 8 1—3: S: Excelsior
M 12—DVO'32/10 2—1: HBSS IIVlaardin*
gen 9 1—4; HVO 13—Zwaluwen 12 9—2;
Sunlight 5—Satelliet 6 4—0, T: Roden
burg 7—SS3 7 6-1; Rijnmond 5—SHO 8 0-9;
Excelsior P 7—ZwartWlt'WU 2-6. U: RWH
12—Capelle 14 0—0; SDV 6—WIA 7 1—8;
VVOR 6—Hlllegersberg 7 0—3; V; Onlt S—
Lombardljen 7 9—2; SDV 7—WIA 8 WIA
teruggetr.; VVHR 3Vulcyon /Zwaluwen 3
4—6; DOS'32'9—Bolnes 5 II—l W: Botlek
6—Masc 5 9—0; Egelantier Boys 7Rhoon 5
04; Rijnmond 6—RSM 5 2—2, Spijkenisse
0—Zwart Wit'28/12 3—1: X: ZW 7—Smits-
4—DOTO 7 1—S; Zwart Wlt'28/13—Zwer
vers 12 14—1: GOZ S—Smitshoek 5 4-
RWH 14—Zuldland 7 2—4.
Hoofdklasse. LUTO—Westerkwartier 63,
ZKC—De Danaïden 6—7. HKV—Die Haghe
2—5. Archipel—Blauw Wit 61, Ons Eiber-
rest—Rohda 6—7. Overgangsklasse. A:
TrekvogelsKoog Zaandijk 6—6, Dïetos
De Regenboog 5—4. Perni_x—Rapldrtas 10—
8; Ako—Dato 8—7. B: Spangen—Wordt
Kwiek 2—7, Oost ArnhemN5&s 4—4. Stan,
friesSamos 3—1, Zuiderkw.VÈ 1—2. C:
PSV—PKC 4—7, AKC—SSS 7—6, Het Zui
den—RODA 107, Quick—Sparta 7—7, Res.
Hoofdklasse A LUTO 2—Wesierkwartler 2
5—2, Het Zuiden 2—PSV 2 5—3, Deews 2—
Die Hague 2 6—S. Ons Eibern.2—Rohda 2
6—5, PKC 2—Blauw Wit 2 2—4, Eerste klas
se B; OVVO—Kinderdijk 4—7. GKV—SMS
16—2, Vr-schaar—KOAC 3—5. C: Swlft—
KNS 7—6 opv. KNS. KV5—PAMS 7—9. Vic.
OriéntlsO. Eiland 7—0 D: Ready—Fluks
3—2. VEO—Phoenix 5—2, De Algemene—
Fortuna 5—5. Tweede klasse A: Rozenburg
HPV 4—3. AchillesH5V 5—4. Quick—
Gymnasiasten 4—4. B: FiksKwiek (za.)
S—6, Merwic—Terheyden 4i, ODO <D)—
Crescendo 7—6, D: Or. Nassau—Swift (M>
B5. Antmo—Tjoba 5—4, HKC—Snel 2—6.
Derde kLsse A: Charlois—Hoogvliet 3—4,
DKV—TOV 7—6. Merwede—ELKV 7-5.
derkw,—Dubbel Zes 3—7, Eureka—Madjoe
12-4, KwiekSchiedam 3-9.
Derde klasse D; TOP—Velocitas 8—3,
AvantiIjsvogels 57. Maassluis—Vitesse
34; E: Warmond—ODI s.n.o. SpiritValto
2—5, Fluks—ODD (M) fl—2. Kes. eerste
klasse A; Vic. Orfentis 2—Excelsior 2 6—0.
Etbern. 4—Kindetdijk 2 10—9; B: Danaïden
2—Ons Eibernest 3 86, Die Haghc 3—For
tuna 2 3-8, HKV 2Deetos 3 4—5, Pernix
2—Algemene 2 5—5. Res. tweede klasse A;
Het Zuiden 3—Ons Elbero. 5 10—2, Bolnes
2—TrekvogeSs 2 3—6 gest. Excelsior 3—Ons
Hul 2 6—8; B: Phoenix 2—Quick 2 51,
HKV 3—Zuiderkw. 2 1—8. Vic. Orlentis 3—
Ready 2 37; C: Fluks 3-LOns Eiland 2 6
3, Kwiek 2—Spangen 3 4—3, Regenboog 3
—Swift 2 4—4. Res. derde klasse A: Roaen-
burg 3—Merwic 2 s.n.o, Oiympiaan 3
Gymnas. 2 58, Quick 3—Achilles 3 43;
B: Sperwers 3—Ona Elbern. 6 9—2, Danaï
den 3Deetos 4 53, DES 2Het Zuiden 4
3—4; C; BKC 2—Eureka 2 4—3, HPV 2—
OSCR 2 8—3, ODO 2—Algemene 3 5—0: D:
KVS 2—TOP 2 8—2, VEO 2—Avanti 2 7—2.
Or. Nassau 2—Ado 2 3—1.
"AFDELING ROTTERDAM
Eerste klasse A: Unicum—USV 7—6, Hes-
co—De Bermen 1—6, Ter Gouw—Actief fi
*11, Blauw Wit—NIO 3—6. B: Olympia—
Weidevogels 2—6, Kapellen—Nieuwerkerk
4—1. Res. Eerste klasse; Ons Huis 3Vlaar
dingen 2 '1(2, Velox 2Wion 2 6—7, Schie-
dom 2Trekvogels 3 23, Sperwers 4—
THOR 2 3—7.
Tweede klasse: A: Ons HKUIS 4—De
Bermen 2 3—4. HPV 3—De Spartaan 2 2—6.
Succes 2—Het Zuiden 8 'I, Schiedam 3—
Actief 2 54. Bi Ten Donck 2—Rozenburg
4 7—2. Charfo:s 2—Succes 3 2—2. Sperwers
5—Eureka 3 16-6. 'c; bl.Wlt 2—TOP 2 2—1.
Sagllta 2—KOAG 3 12—4. Kwiek 2—Nieu-
werk. 2 4—3. D: RWR 2—Vittesse 2 13—1,
Derde klasse: A: Reeuwijk—Vriendensch.
4—6. Jodan Boys 3—Sportief 12—6, IJssel-
vog.—Kapellen 2 0—i. B( EurotopOr.
Nassau 4 3—1. c< Thor 3—Eurotop 2 6—0.
ODI 3—NIO 3 22, Vitesse 3Bolnes 35—2.
D: Weldevog, 2—Kwiek 3 6—6. NIO 2—Sa-
EltU 3 16—0. Zuiatn 6—Sportlef 2 M—0. E:
Vlaardingen 3—Unicum 3 5—6. Wlon 4—
Hortmowfraoi
Presenteert voor do maand september
y Kintto
Mflrlène Ccfrfor Show
Pvijy Col Girlf
SfttOMEE
Jennie Gerd»e
Armondlno Retail
Acrobatisch Jongleur
Sirtp-TeiBs Act
Modsrn Bïllat
Perjisebe 8u>kdansofes
mst haar Folkior* Otkast
Lady/ZanQures
Italiaans Dans
en Showorkest
(Van onze sportredactie)
ROTTERDAM, maandag. Uitslag
clubontmoetiRE b(j De Rotterdamse Leeuw,
waaraan door renner» van verscheiden*
clubs werd deelgenomen.
A-ki. 50 km In 1.15 uur. l. T. Graal (A);
2. A, Raaymokers (RL): 3. F, Grootzwjigers
(A); 4, H, Uittenbogaart (A); S, H. Vlek
(A).
B-kl. 40 km in 1.05 uur: 1, G. Bulling
<AV. 2 P Vcnix <RL>: 3. S. Olsthoom
(RL); 4. C, Ouwerkebk (F); 5. B, Brouwer
tn.
Aspiranten, 25 km: I. A. Apon (RL>: 2
B Kouwenhoven (RL); 3. P Grootengoed
(A); 4. G. Bielefeld IEV. 5 P, Kruis (RL).
Jeugd: 1. B. Schcnkeveld (BL); 2. C
Heus IA): 3. A. Bernaards (A).
Ten Donck 3 8—3. HPV 4—Overkant 3 2—1.
Actief 3—OSCR 4 03. F: Trekvog 4—Suc
ces 4 0—6, Velox 3—Heseo 2 1—5. Unicum
2—Bermen 3 7—0. Ter Gouw 2—'WION 3
2—2, O: Eurotop 3—Sperwers 6 4—S.Succes
5—Char!q s 3 3—2 AhoyOns Huis 3 n.g.
Schiedam 4Spartaan 3 9—2.
DAME 5 We$t«n, Ie KI. Voord aanKievi
ten l—l. Gooi—BDHC 2—0, Laren—HGC
2—2, HBS—Amsterdam 1—2. Prom. kl. Br
HIC—RBC 1-0. Victoria—HDM 2—1, FIT
Zandvoort 1—4, Groen GeelAmesfoort
6—0. HEREN. Westen, prom. k). a, HIC—A-
mersfoort 3—1, Groen Geel—Hudiio 0—3.
DSHC—Kameloen 2—0, Asvlon—Rapid 1—0.
Ze kl, a. HUIegersbargRijswijk 2—0,
Randwijck—Ledden 0—1. Spirit—Strawber
ries 3—2. RBC—Kraaien <1—0. 2e kl. b_
Soest—AeoiU3 2—2, Gooi—Alkmaar 2—1,
Ring Pass—Tempo 00. HBS—Te Werve
4—0. OOSTEN ie M. HattemZwolle 1—4.
Upward—Arnhem 0—0, PW—Apeldoorn I
—0, Union—'Nijmegen 0—2. NOORDEN. Je
KI. CGHC—Groningen 1—3, LHC—GHÖS
6—0. HMCRVA 2l, Gron. st.EmmeJl
DA5IES. ï-asd. eerste klaise: EBHV—
VZV 5-8, SEW'63—Athene 7—6, DWS-A-
dam—De Blinkert 7—4, Athleta—de Schut
ters 9—3. Beg. tweede klasse F; Hercules—
DWS 6—7, Westlandiawinlmo 4—3, Snet-
wiek—Vires 7—10, Quintus—Actief 6-7.
Reg. 3e klasse; EHC—Hygiea 2 7—ii, Ver-
burch 2-ADO 7—2, Wilton—AHC'28 2—4.
HEREN. Land. eerste klasse: UDI—Eindho
ven 12—ls, Dongen—de Meeuwen 15—15,
OosterholtV en L 9—11, Athcmio—Herroe»
S—5, Reg. tweede klasse F: HVL-DW5
15—9, Westlandia—Hellas 2 10—S. Snelwlek
—Dynamo 6—5, Qulntus—Schutters 14—7.
Keg. derde klasse: Atömlum—Neptunus
10—12. Vir«—Actief 8—11, HVP—Roda
—10. DAMES - 7
UVG 6-5,
"~IS.'.PAJIES' Af<J- rr0m- Klasse: Spartaan
—UVG 6—5, HVZuid—Hoogvliet 8—2, DWS
2—Neptunus 2—1, Hollandfp-in—Roda $—1,
AM. eerste klasje; Dynamo—OUveo 6—0,
bchmiers 2—Unitas 2—0, Meeuwen—Actief
228. DWS 3—Wilton 2 13j, Afd. tweede
klasse: Vires 2—Snelwlek 2 6J, OUveo 2
—Achilles 5—7, ADO 2—Atomium 03,
UVG 2—WIK 4—3. Afd. derde klasse;
Olympia—Meeuwen 2 5—9. HEREN. Afd.
prom. klasse: WIK—Snelwlek 2 6—9.
Schutters 2—Hollandiaan 6—12, DWS 2—
Meeuwen 2 84, Unitas—Wilton 7—13. Afd.
eerste klasse A: Neptunus 2—Actief 3 6—7,
Wilton 2—DWS 3 206, Dynamo 2—Ato-
mium 2 12—4, Snehvlek 3—WIK 2 12—6,
Afd. eerste klasse B: Actief 2—Achilles
15—f2, MOK—Snelwlek 4 II4. Hoogvliet
Spartaan 5—10, VlreS 2—UVG 1111, Afd.
tweede ktasSe A: Meeuwen 5—'Vires 3 4—12,
DWS 4—Meeuwen 4 41. Hollandiaan
3Unitas 2 7—2, Scylla—Roda 2 4—12. Afd,
tweede klasse B: UVG 2—Schutters 3 6—7,
Vires 4Olympia 8—10.
Spaans voetbal
MADRID, maandag (ANP) De 'Ut*
slagen v*n de dit weekeinde voor de
Spaanse eerste divisie gespeelde wed
strijden zijn: Real Zaragozxa—Atletlco Ma
drid 6—1, FC Sflbadell—FC Malaga 5—2, FC
Elche—Real CIJon 5—6, Espsnol Barcelona
—Real Socjedad San Sebastian 0—0, FC Va
lencia—FC Se villa 0—1, Union Las Pa lm a 5
Atletico Bllb._3 1—1, Real Madrid—FC
Granada 3—2, Stand san kop; I. FC Scvllla
drie gespeeld, zts punten: 2. Atletlco Ma
drid 3-5. 3. Real Soctcdad 3-4, 4. FC Barce
lona 2-3.
(ADVERTENTIE)
Als U deze leuke visitetassen
ziet zult U niet willen get oven
dat ze zo goedkoop zijn
maar bet is toch echt 20
kom daarom eens langs en over
tuig Uzelf ervan.
Een grote partij damesvisit©-
tassen in diverse vlotte model
letjes verkopen wij nu in de
kleuren bruin, zwart en cognac,
bijzonder voordelig voor nog
géén zes gulden.
geheel gevoerd
Morgenvroeg om 9 uur begint
op de parterre de verkoop van
deze grote partij damesvisite-
tassen in diverse modelletjes,
alle geheel gevoerd, keuze
uit de kleuren zwart,
cognac en bruin
Ook maandagmorgen open
Géén tel. of schriftbest