'IJshockey wordt net zo populair als Feijenoord' Corrie van Aalst ligt 's nachts nog met open ogen ROTTERDAMS DAGBOEK 'AANKOOP HUIZEN VOOR BAAN METRO AL VERANTWOORD' Üifócfié Geen parkeerregeling bij metrostation Slinge NA PERSOONLIJKE PRIJS IN CABARETFESTIVAL ROTTERDAM RIJNMOND] CANADESE COACH VAN IJHC ROTTERDAM: ï?m Koploper Robad sloeg aanval van Metro af WETHOUDER DE VOS OVER KRALINGEN: Actiegroep studeert op leefbaarheid B en 10 willen huursubsidie niet uitbreiden Wat heb ik? IT Pas twintig Brief aan dagboek Verboden cadeau Deense bazaar Passend gebruik communicatiezuil na gesprek volten pag. 4 - dinsdag 10 november 1070 ROTTERDAM, dinsdag Binnen drie jaar maak ik jullie ijshockeyclub net zo populair als jullie -wereldkampioen voetbal, Feijenoord", Deze boute, van veel zelfver trouwen getuigende uitspraak is van Peter Scott, de 40-jarige Canadese ijshockeycoach, die het afgelopen weekend een voorlo pige overeenkomst heeft geslo ten met de ijshockeyclub Botter dam. Peter Scott vliegt vanavond terug naar Kijft vrouw en. vier kinderen in Vancouver, maar begin december zal hfj opnieuw in Rotterdam neerstrijken om zijn nieuwe club te gaan voorbe reiden op de competitie die aan het einde van het Jaar van start gaat. De Canadees kan dan vijf maanden zijn gang gaan, Aan het einde van dis proefperiode zal hij mét het bestuur van de IJHC Rotterdam rond de tafel gaan zitten om. te onderhandelen over een vijfjarig contract, „Een eerlijke zaak", zegt hij. „Het is begrijpelijk: dat beide partijen de kat even uit de boom willen kijken". Peter Scott is ruim. een week in Ne derland geweest om zich de oriënteren. „Hij heeft kennis gemaakt met de spe lers en eenmaal met hen getraind, hü heeft wat wedstrijden gezien en hij heeft een kijkje genomen in het in aanbouw zijnde sportpaleis Ahoy', waar de IJHC Rotterdam begin 1971 na veel omzwervingen eindelijk vaste grond onder de voetem zal krijgen. „Het wordt een prachtig fetadion", aldus Scott. „Minstens zo goed en mis schien nog wel beter dan de 30 are na's die we in Vancouver hebben. Ik heb gesproken met de matchmaker van Ihet sportpaleis, Charles Ruys. Hij lijkt me een enthousiast man. met wie goed mee samen .te werken valt". Peter Scott, die al op zijm vierde jaar leerde schaatsen, als ze ventten ja- door DICK VAN DEN POLDER PETER SCOTT ...vijf maanden op proef... alge een fuU-professional-contract te kende bij het University Team of British Columbia en tien jaar geleden trainer-coach werd, is in de kwaliteiten van de spelers die hij straks onder zijn hoede krijgt, beslist niet teleurgesteld. „Het is me alleszins meegevallen", vertelde hij. „Ik heb bij Rotterdam zeker tien goede spelers ontdekt. Dat is een goed uitgangspunt. De vier Ca nadezen die voor Rotterdam spelen zullen we de eerste jaren nog niet kunnen missen, maar het is mijn be doeling om binnen drie vier jaar een iteam op te bouwen dat geheel uit Ne derlanders bestaat. Ze mogen wat mij betreft in Den Haag, Tilburg of Den Bosch wonen, maar het moeten Ne derlanders zijn. Ik weet zeker dat we daarmee het publiek zullen pakken. Ik geloof voor honderd procent in de toe komst van ijshockey in Rotterdam. We zullen voer goede, spectaculaire en eerlijke sport igaan zorgen. Ik houd niet van vechten. Wie sportmensen met elkaar op de vuist wil zien gaan, moet maar naar boksen gaan kijken. In Ca nada heeft men dat knokken wel een tijdje leuk gevonden, maar men begint weer hoe langer hoe meer de voorkeur te geven aan schone sport. Snelhetd, zuivere passes en keiharde schoten, dat willen de mensen zien." Hoewel ijshockey altijd zijn grote liefde Is geweest, is Peter Scott geen eenzijdig sportman. Van zijn negen tiende tot en met zijn eenentwintigste jaar was hij tevens een professional basebalispeler. En niet zo'n kleintje, want hij speelde geruime tijd in de' American League voor de Boston Red Sox. „Ik heb die itwee sporten een paar jaar weten te combineren", ver telt hij. „In de winter speelde ik ijs hockey en '3 zomers baseball, maar dat leidde herhaaldelijk tot conflicten. De baseballers waren bang dat ik bij het ijshockey geblesseerd raakte en de ijshockeyers vonden dat ik me meer op deze itak van sport moest concen treren, Ik heb itoen maar voor ijshoc key gekozen, maar ik ben er verschrik kelijk trots op dat ik een van de drie mensen in Canada ben die van de As sociation of Professional Baseball Players of America een gouden invl- itatieplaatje hebben gekregen dat gra tis toegang geeft itcrt alle wedstrijden." Peter Seott staat nu op een keerpunt in zijn leven. In Van couver is hij deelgenoot in een fabriek die plastic artikelen ver vaardigt en bovendien bezit hij een derde van de aandelen van een ijshockeyclub die hij vier jaar geleden oprichtte, Peter Scott is er niet huiverig voor om dit alles achter te laten en zich in een Hollands avontuur te storten. „Er zitten ongetwijfeld risico's aan vast", zegt hij, „maar het hele leven is één gevaar." door ELS FLIPSEN TUSSEN veelkleurige potjes afterhave en parfum de Bijen korf staat Ccrrie van Aalst nog een beetje beduusd te wezen. Ze kan zich nog nauwelijks voorstellen, dat de individuele prijs van „Cameretten", het Delftse festival van studentencabarets,™ juist aan haar werd uitgereikt. Afgelopen zaterdag gebeurde dit, in de aula van de TH. Voor Corrie van Aalst een opwindende, hoogst on gewone zaak. CORRiE: „Ik droom van meedoen aan Hadimassa". (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag Wethouder G. Z. de Vos van Sociale Za ken, Volksgezondheid en Wijkaarjgelegenheden acht het moreel ver antwoord, dat de gemeente nu reeds bezig is met het verwerven van panden in dat gedeelte van Kralingen, dat in verband met de aanleg van de metro zal moeten worden gesloopt, terwijl de Hijksgoedkeu- ring van het plan voor deze metrolijn nog wel tot 1972 op zich zal la ten wachten. De wethouder beantwoordde hier mee een vraag van een van de betrok ken bewoners van. Kralingen, die gis teravond aanwezig waren op de open bare vergadering die de wijkraad van Kralingen speciaal voor deze kwestie had belegd. „Natuurlijk is ontruiming altijd een onplezierige zaak, vooral daar de oneeste bewoners van de ongeveer 240 betrokken woningen in Kralingen sul len willen blijven, terwijl nog lang niet zeker is of dat wel mogelijk zal 2jjn- Wanneer de gemeente pas maat regelen gaat nemen op het moment dat de Rijksgoedkeuring er is, zat dat, zeker dn verband met het zoeken naar vervangende woningen, te üaat zijn", aldus de heer De Vos. Wethouder De Vos was gisteravond niet de enige vertegenwoordiger van de gemeente, die door de Kralinge- maarts gestelde vragen kon beantwoor den. Eveneens aanwezig waren de dl- irefcteur van de Dienst van Stadsont- iwikkoling, drs K. Morée, de heer <J. H. v. d. Hoven van de Dienst Volks huisvesting en drs. J. Bastlaans, di- ADVERTENTIE KORTE UJN0AAN 8. TEL 116710 OOK KRUISKADEHOF bekend.om zijn APPYV-toSMfffiiS CAPVCWH8&H0TIL TREFPUNT VOOR: gezellige sfeer m sublieme kwaliteit zakelijke besprekingen Lijnbaanbezoekers ons café restaurant uitermate geschikt voor uw LUNCHES - DINERS RECEPTIES - PARTIJEN Gelegenheid voor 100/130 personen Gaarne uw telefonische reservering rekteur van de Gemeentelijke Sociale Dienst. De héér Morée kon desgevraagd meedelen, dat de eigenaren van te sto pen panden de waarde van dat pand vergoed krijgen en dat met betrekking tot de vergoeding voor bedrijfspan. een nieuwe wet in voorbereiding is, Waar ivoor de door de sanering ge troffen bewoners vervangende wonin gen zullen komen, is nog niet duide lijk, Vast staat in ieder geval, dat het onmogelijk is nieuwe woningen te bouwen, waarop een huur van rond 25,per week zal rusten. De heer Van der Hoven hierover- „Het is te genwoordig niet meer mogelijk buizen te bouwen, waarvoor minder dan 3000 gulden per jaar huur betaald moet worden. Mensen met een Inko men, dat. lager Is dan 25,000 per jaar, komen dn aanmerking voor huursubsidies." Op de vraag, welk standpunt het gemeentebestuur inneemt ten aanzien van secundaire schaden (o.a. verhuis kosten), kon de heer De Vos antwoor den: „Voor de te maken verhuiskosten bestaat een vergoedingsregeling. Als •vergoeding krijgt men het bedrag van één jaar huur met een minimum van 1500. Voör de hulpverlening bij het verhuizen van bijvoorbeeld bejaarden bestean zogenaamde technische hulp ploegen". Onder enkele bewoners van Kralin gen lijkt ontevredenheid te bestaan over hét feit, dat in Kralingen waar- sehijnljk enkele studentenflats ge bouwd zullen wor-den. Volgens de wethouder is het plan voor de bouw van de2e flats, bijvoorbeeld op het terrejn van de gashouders, nog in dis cussie. De wethouder deelde xnee, dat, overeenkomstig de procedure die bij andere saneningswijken is toegepast, onder de bewoners van Kralingen een enquête zal worden gehouden, waarin naar de wensen van de betrokken be woners gevraagd zal worden. Deze enquête is te verwachten ruim één jaar vóór met eventuele ontruiming zal worden begonnen. Wanneer dat precies zal zijn» kon de heer De Vos niot vertellen. Op de vraag of toepassing van de onteigenLngsprocedure in een tijd van schaarste en inflatie wel verantwoord is, antwoordde de wethouder, dat het algemeen belang van het plan. hierbij de doorslag moet geven. „Het metro- plan is van algemeen beiang voor onze stad en dan kan 'het gebeuren, dat het belang van een kleine groep Rotterdammers enigszins wordt ge schaad. Het is een taak van de ge meente deze schade dan ao veej moge lijk te verzachten''. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag. De ak- tiegroep Voorne gaat een studie ma ken van de leefbaarheid in het Rijn mondgebied. Daartoe zal een xverft-; groep in het leven worden geroepen, die int biologen, sociologen, publicis ten, studenten en mensen uit het be drijfsleven zal bestaan, zo deelt de aktiegroep mee. De werkgroep wil een „grijsboek leefbaarheid" samenstellen, wat een zo exact mogelijke analyse van de leefbaarheid jn hei Rijnmond gebied wil zijn. De werkgroep vraagt iedereen die klachten heeft of infor matie wil verstrekken, zich in verbin ding ie willen stellen met K. Schutter. Thomas a Kempisstraat 18Ö, Vlaardin- gen, of met H. ColUgnon, Van Ostade- laan 2 m Rozenburg, Curatoren van de Nederlandse Economische Hogeschool hebben mr B. Baardman benoemd tot buitenge woon hoogleraar aan de faculteit der rechtsgeleerdheid. Zijn leeropdracht omvat het materieel Europees recht. Van een medewerker ROTTERDAM, dinsdag. De be langrijkste ontmoeting in de landelij ke derde klasse van de badmin ion- competitie was de strijd. tussen num mers een en twee, Robad cn Metro. De Rotterdammers, die één verlies- punt op de Rosenüalers achter ston den, verloren in Brabant. Hoogvliet en EVA wonnen met 7—1 en 8—0 van respectievelijk Zwaluwen en Sita. Metro's eerste nederlaag moet wor den toegeschreven aan het feit dat de beste dame, Ingrid Korperaal, wegens een voetblessure niet van de partij kon zijn, „Erg sneu, anders was hel geen 53 voor Robad geworden. Vol gende keer pakken we ze," was de eerste reactie van pers- en propga- gandaman Jan Vrijdag. Invalster Jane Bijloo moest ervaren dat er een groot verschil tussen het derde en eerste team is, ze verloor driemaal. André de Koek won zijn smgle en samen met Peter Franse ook het herendubbelspel. Peter Franse sleepte met Corrie de Koek in het gemengd dubbelspel zijn tweede en Metro's derde punt in de wacht. Hoogvliet blijft de koplopers nauw in het oog houden. In Utrecht heeft Zwaluwen alleen kans gezien het tweede herenenkelspel te winnet». Ferry Blommaert was de verliezer. Verder had Hoogvliet het alleen nog wat benauwd in het eerste damos- en herenenkclspel. Zowel mevr. Ley gr a af als Matulessi had drie sets nodig om ie zegevieren. De vier dubbels leverde Hoogvliet womig problemen op (7 1). Helemaal geen problemen had EVA. dat Sita met 8—0 verpletterde. De Dclfletiaren werden door do dames Uandu Schoonen, Dinka Nijs, Paula Tahitu en door de heren Jan Schonen en Johan Tahitu volledig overklast De stand ns zes van de veertien te spelen wedstrijden luidt: 1. Robad. 12 pnt. 2 en 3. EVA en Metro 9 pnt. en 4. Hoogvliet 8 prit. De vier andere ploe gen zijn kansloos voor dc bezetting van de bovenste plaats. ROTTERDAM, dinsdag B. en w. van Rotterdam voelen niets voor het voorstel van de Tweede-Kamerleden Van den poel en Berg de aanvullende huursubsidies uit te breiden met een gemeentelijke subsidie voor iedereen die minder dan ƒ10.000 per jaar ver dient en meer dan 1/10 van zijn inko men aan huur betaalt. Wegens de zor gelijke financiële toestand van de ge meente achten b. en w. de2e extra subsidies die in de miljoenen lopen niet verantwoord. m (ADVERTENTIE) Zo'n oude piano kunt IT bij ons inruilen bij aanschaffing van een nieuwe, ie sa RUKENzAÜLANGE KORIE II JN BA AH 20. ROTTERDAM Na werktijd vertelt ze: „Ik ivist niet hoe ik het had, toen Ik ineens naar voren moest komen bij de prijs uitreiking:. Daar stond Ik voor al die mensen, met de zoom uit m'n rok en halen In m'n kousen. En die nt .sen klappen! Ik doe 's naohfs geen oog dicht, alle# spookt nog" door mijn hoofd". „Ik had maar twee liedjes gezon gen. Een over een Friese boerin en centje over een echte Rotterdamse toiletjuffrouw. Echte loinummers, daar hou ik van. Daar kan ik me in uitleven. Dat laatste liedje heeft een referjn. zo van ,rctteketet, allemaal". Ik dacht eerst: die intellectuele men sen zullen wel niet meezingen, maar ze deden het toch. Dan voel je je meteen beter op je gemak." Hoe kom je als demonstratrice van cosmetica in een studentencabaret? Corrie: „Toen ik nog op het ly ceum zat, hing er een keer een audi tie aangeplakt van cabaret „Jan- noel". Ruim twee jaar geleden was dat, en ik zit nog steeds bij dio groep. Hans Engel schrijft alle tek sten cn bovendien zingt hij cn doet hij sketches, soms met mij samen. Drie andere studenten zorgen voor de begeleiding. Onze pianist, Leo nard de Vos. schrijft de muziek. Twee keer m de week repeteren wc en verder treden we op voor vereni gingen of sociëteiten. Eén keer had den wo niet zo'n succes, dat was bij een feestje voor belastingmensen, Wo hadden een speciaal nummer over ambtenaren ingestudeerd, maar dat vonden ie niet leuk." TF/AARUIT bestaat dc Delftse prijs? „Ik heb een cheque van 200, gekregen. Voor dal bedrag mag ik Iets uitzoeken in een kunstgalerie, 't Is gek, toen dc eerste opwinding een beetje was gezakt, ging ik denken: wat heb ik nu eigenlijk?" „Maar aan de andere kant, we moeten toch wel degelijk iets waard zijn, want do jury was met zomaar iets. Lennaert Nijgh zat er m, en Syl via de Leur die vind ik zo gewel dig Cor Lemaire, Michel van der Plas en natuurlijk Wim lbo. Dat zijn toch allemaal mensen die er iets van af weten." In de cosmetica zit Corrie overi gens pas vijf dagen. Dit jaar is ze van school gekomen met weinig vastom lijnde toekomstplannen. ,,Ik heb wcieens gedacht over üc Kleinkunst academie of de Toneelschool, maar dan dacht ik weer dat is toch met voor me weggelegd. Waarom? Ik weet niet.,.. Op school heb ik wel eens toneel gespeeld en later ook in een amateurvereniging, maar dan ga je toch niet meteen denken dat je wat kèn." *OE reageert de familie op het plotselinge succes? Corrie: „M'n moeder Is gelijk dc trap gaan boenen. Zij had steeds ge zegd: ,Voor mij heb je die prijs!', DEZER dagen wordt in de toyJcen Zuidiuyfc en Pen- drecht en. bovendien in Rhoon, Paortugaal, Hoogvliet ert Spij- kenisse een folder verspreid ter gelegenheid van de ope ning van het nieuwe metro- traject ZuidpleinSlinge. In het avondspitsuur van woensdag 25 november begint het feesttoerat dat is het toch, die nieuwe metrolijn. De me- trotreinen, vertrekkend van het station Slinge gaart rijden met een frequentie van drie minuten in de spitsuren en vijf minuten buiten de spitsu ren. In dertien minuten Ajdt men naar het Centraal Sta tion, tegen het normale stads- tarief: vier ritten voor fl,25 twee kwartjes voor een enkele rit voor mensen die niet op geld hoeven kijken. De autobusroutes worden door de ingebruikneming van het nieuwe station niet gewij zigd, Zuidwijkers en Pen- drechters die gewend zijn met de bus «aar het metrostation Zuldplem te ryden, kunnen, als zij hier de voorkeur aan geven of lopen naar het Slin- pe-staiiou te ver winden, dtt btyuen doen. Atleeti de snei- diensten van buslijn 63 (in de ochtend- en auotttispits) zuilen vanaf 25 november hun eind en begintpunt hebben bij sta tion Sltnge in plaats van Zutd- plefn. Automobilisten vinden, zoals bekend bij het Slinge-station ■parkeergelegenheid voor 9Ö0 auto's. Vana/ de parkeerplaats is er een rechtstreekse verbin ding met de perrons van het station. Er is ook plaats voor 400 fietsen en 120 bromfietsen. Het parkeerplateau is duide lijk bedoeld voor de metrogan- gers. Een probleem is dan ook auto's van niet-metroreizigers (dat zijn bewoners vn de om geving) te weren. Hoe dit moet? Er U nog geen oplos sing voor. De wethouder heeft aangekondigd: „Wij zuilen maatregelen beramen om par keren door niet-metroreizigerf tot het uiterste te beperken." maar aan dit soort vage ge meentelijke toezeggingen heeft de automobilist niets. Ook dc vraag of het parke ren betaald moet worden, is nog niet opgelost. In de be leidsnota van wethouder Polak heet hetdat deze parkeer- voorziening „voorshands" gra tis wordt aangeboden. De zaak is duidelijk: dc ge meente w\l eens bekijken hoe het parkeren zich rond. de Slinge gaat ontwikkelen. Loopt de zaak uit de hand, dan komen er regelingen. /N de geschenkengids voor St, Nïcolaas van Vroom Dreesmann, Vendorama nr. S, wordt op pagina 37 aangepre zen „dubbeltonfge hoorns met compressor, met flink geluid", Prijs 34,90. Het apparaat staat bi? de „auto-accessoires", zodat we mogen aannemen, dat we met een autohaom te doen hebben. Nog afgezien van het feit dat toe allerminst behoefte hebben aan dergelijke to- waai-mstrumenten ze zijn verboden als cla-TOn. De roet zegt, dat auto's „moeten uoorsien «fin éen hoorn met vaste toonhoogte". Het te koop aanbieden van hebben op school ge- praaat over lucht-, water en milieuverontreiniging. Wy vinden dat er toch iels moet gebeuren, bijvoorbeeld een de monstratie houden om te Jaten artikelen loaarua-n het gebruik wettelijk verboden is, is onzin nig en getuigt niet van zin voor dienstbetoon, OP 12 november (dat is don derdag) wordt van 10DO tot 22.00 uur voor de eerste keer een bazaar gehouden fn de nieuwe Deense kerk aan de Coolhaven. De kerk, die in. april van dit jaar geopend werd, is tot op heden bezocht door ongeveer 6000 Deense zeelieden en in Nederland wonende Denen. De Nederlandse bevolking krijgt hier de gele enheid kennis ie maken met Deense kunstnij verheid, zoals handenarbeid, keramiek, stof druk en ketstar- fifcelen, Jtfe» kan er het we reldberoemde smörrebród ko pen. Voor tochtig geld kan men aan de tombola en ver schillende loterijen meedoen. zien, dat wij het niet langer meer nemen in die vieze lucht. Wij zijn zeer verontrust over het milieubeheer. Ze bou wen steeds meer stinkende fa brieken om steeds meer stin kende auto's te maken om zichzelf uit te roeien. De men sen moeten eindelijk eens wat gaan doen aan de milieuver ontreiniging. Want ze verkeren in een onhoudbare stituatle zonder dat het merendeel er zich van bewust is. WO willen In het jaar 2000 ook nog leven, maar dan liever zonder zuurstofmasker. Netty Roosevelt (NOS), Aad van den Heuvel (KRO) en Jan van HUlo (NCRV) riepen op tot actie. Wij willen ook actie!! Oproep aan alle schoolkin deren van Nederland, AHe schoolkinderen van Nederland moeten op 6 december In hun eigen woonplaats demonstreren tegen die stinkende, verpesten de troep. Doe mee! Het is voor onze gezondheid. Onderwij zer (es) help mee. Wij zouden het zeer op prijs stellen als u deze brief in aw krant liet afdrukken. Bij voor baat dank. Met vriendelijke groet en hoogachting. Peter Derks, Steffie (5e klas Mook) maar dan riep ik. dat zeg je omdat ik ie dochter ben'." „Leo, dat is mijn vrijer, keek za terdag toen hij naast me liep alsof hij die prijs had gewonnen. Hij is co trots als een pauw. Nee, aan trou wen denk ik voorlopig niet. Leo moet nog vier jaar studeren. In Delft, aan dc T.H. Bovendien, ik ben pas twintig." Heb je, naast cabaret, nog andere hobby's? „Gezellig uitgaan, een beetje dan sen. Af en toe loop ik mee in een modeshow. En natuurlijk voetballen. Daar ben ik wild van. Ik ga altijd kijken, weer of geen wcei*. Naar Leonidas, dat is de club van m'n vrijer." 't L gauw Sinterklaas, heb Je een droomwens? „Meedoen met Hadimassa bijvoor beeld. Dut van allei), satire, cabaret, toneel." ROTTERDAM, dinsdag. De ge meente gaat mot Audit» Vollen, <lc maker van de communicatiezuil op het Stationsplein, overleggen over een passend gebruik van de zuil. Dit zeggen b. en w. in antwoord op de vragen van het PvdA-raaadslid Chris Ribbius, die erop had gewezen dat het werkstuk van Volten een „sta tische toeristische reclamezuil" dreigt te worden In plaats van een communi catiezuil. Het college antwoordt niet op vra gen van het raadslid over de juridi sche aspecten van het gebruik van de zuil, over een eventueel advies vragen aan de afdeling kunstzaken van de gemeente en dc verschillen in oordeel over het huidige gebruik tussen de kunstenaar, C'70 en de directeur van het Bouwcentrum, ir J. van Ettingen. Woensdag 11 november 1970 zal het Amerikaans consulaat generaal de ge hele dag gesloten zijn in verband met de viering van Veteran's Day. {ADI/ERTENTIEJ Wij bieden U nu de geieflenheld om voor heel weinig geld Uw keuken, kamer...., kortom Uw befe huis van nieuwe gordijnen te voorzien. Nu verkopen wij kaukengor. dijnstof met toepasselijke de koraties, bijzonder leuke Engel se drukstof voor de jongens kamer en frisse gordijnstof voor de slaapkamer, logeerkamer enz Drie van onze best verkochte overgordijnstoffen uiteen duur dere serie koopt U nu door elkaar per meter voor nog géén rijksdaalder. keukengordijnstof j gordijnstof voor] de jongenskamer voor qe slaapkamer en logeerkamer Morgenvroeg om 9 uur begint op de 1e etage de verkoop van deze gordijnstoffen voor heel het huis, o.a. keukengordijn- stof. Engelse drukstof en gor dijnstof voor de slaap- of lo geerkamer, e| deze stoffen zijn met maerkleurige dessins bB* drukt, 120 cm breed, nu extra voordelig, per meter Ook maandagmorgen opan Géén tel. of schrift best

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 1