Stadhuisplein weer leeg? 6; mmmmm BEETJE FEEST BIJ AFDELINGSCLUBS? Lems vraagt standpunt regering Hoogovens Gobra in Bluesville Club 98 SCHIEDAM C'70-PAVIUOENS WORDEN MOGELIJK AFGEBROKEN Intiem gaat nieuwe periode tegemoet K.N.V.B.-clubs Zaterdagvoetbal Heenvliet tegen herindeling Voome E. G. de Maim adjunct-dir. van YYY Politie zoekt oplichter Yan de Merk wil hernieuwing hinderwet- Boomplantdag op 31 maart en Putten Bejaarde man doodgereden Drie kinderen aangehouden RET-verkooppunten langer open ?v,:_ vrijdag 26 maart 1971 - pagina 5 Het brede trottoir aan de zuidkant van het Weena zal volgens de jongste plannen geheel worden gevuld met paviljoentjes, door groen beschutte bankjes, een vijver, gekleurde koepel tjes en andere speciaal op de voet ganger gerichte elementen. De afkortingen betekenen: P Paviljoens G (laag) Groen W Water Z Zandbak 0GQ.00C STATIONSPLEIN] O0Q0 000O0000© GÖS000O01 O0000000 0000 Q0Q.G..00.00 iHOFPLEIN PHILIPS RAVlLXÈN «WXIB. door HAN VAN DER MEYDE Als de heer G. M. van Dort, een van de directeuren van cïe NV Stadhuisplein op zijn standpunt blijft staan en daar is alle kans op moeten alle bouten paviljoens van het Stadhuisplein verdwijnen en komen er ook geen andere voor in (Ie plaats. (De heer Van Dort is nauw betrokken bij de verhuur van ruimte aan winkeliers en bedrijven in ge- houw „Hermes", dat vrijwel de hele zuidgevel van het Stad huisplein beslaat.) Hij had al ernstige bezwaren tegen de paviljoens in 1970 - het jaar van de ludieke „Communicatie '70" maar heelt er toen niet» van gezegd. Ook nu heelt hij bedenkingen legen de paviljoens, zelfs al worden ze gehergroepeerd, zoals de bedoeling van de gemeente Rotterdam en de Stichting C '70 i». De heer A. J. Fibbe, organisa tor van „Communicatie 70", die met talrijke gemeentelijke dien sten de zorg voor een nieuwe op stelling en exploitatie van oude, nieuwe, eventuele veranderde paviljoens heeft, is ernstig teleur gesteld over de houding van som migen uit het Rotterdamse be drijfsleven. Nadat „Communicatie '70" was af gelopen, vonden velen dat er ondanks de geboekte successen aan het spoor paviljoens dat door de binnenstad liep, gesleuteld moest worden. „Het heeft lang geduurd," zo zegt de heer Fibbe, „maar tenslotte 2Ün alle dien sten akkoord gegaan." Er werd een nieuw patroon door de stad gelegd, waarbij waren betrokken: Weena Wjnbaan, Stadhuisplein, Coolslngel, Beursplein en een stuk van de Van Oldenbarneveldtstraat. Bjjna 300 vierkante meter kan, als alle pavil joens staan, worden verhuurd. Zou aan alle vraag voldaan moeten worden, dan was er bijna 5000 vierkante meter Omwonenden van paviljoens die mogelijk bezwaren zouden kunnen hebben tegen een paviljoen, zijn vol gens de heer Fibbe van te voren be naderd. „Met bezwaren is rekerting gehouden," zo zegt hij. „En nu blijken de grootste bezwaren van het be drijfsleven te komen. Sommige ma ken misbruik van de mogelijkheden. Voor het Stadhuisplein zijn drie plan nen gemaakt. Steeds Is er, ook mei de heer Van Dort overleg geweest en is de opstelling aangepast. Hij is nu te gen en bereid de zaak „uit handen te geven" en voor de rechter te brengen. Dat betekent dat het stadhuisplein een verloren zaak is, want de rechter hoeft alleen maar te vragen naar het bestemmingsplan en daar staan de pa viljoens niet op. Het wijzigen van een bestemmingsplan kan wel vijf jaar duren," verklaart de heer Fibbe. Vol gens hem hebben de betrokken win keliers op het Stadhuisplein baat ge had bij de paviljoens in de tijd van „Communiatie '70". Zij 2ouden dan ook geen overwegende bezwaren heb ben wanneer de paviljoens er weer zouden zijn. Fibbe: „Als men het er over eens is dat 1970 een succes was, dan moet 1671 bewijzen dat het een succes is geweest." De heer Van. Dort: „Ik vind het oncstetisch. Buitenlanders vragen me of we nog steeds met noodwinkels zitten. Ook het 'lawaai is geen be zwaar. Je kunt geen behoorlijk tele foongesprek meer voeren. Vanmorgen ben ik op het stadhuis gaan kijken, waar de plannen ter Inzage liggen en daar zag ik, dat' er nog meer paviljoens moeten komen, zij het wat uit elkaar getrokken. Ik vind ze te massaal." werkt. Overigens doen vele andere za ken graag mee of zijn geen notoire te genstander van „iets cloen aan de leef baarheid van de stad". Jungcrhans, Slavenburg, de winkels op de kop van de Lijnbaan en op de Lijnbaan zelf, op het Weena, op het Beursplein en an dere op de Coolslngel hebben geen be zwaren. Plannen Wat tonen de plannen die nu in ka mer 223 op het stadhuis ter inzage lig gen? Het Beursplein wordt zodanig veranderd, dat er aan de kant van Vroom en Dreesmann een soort afslui ting komt door een uit 20 elementen bestaand paviljoen. Aan de andere kant van het Beursplein is rekening gehouden met twee iets kleinere pa viljoens van tien en elf paviljoens. Daartussyn zijn drie nog kleinere pa viljoens geprojecteerd. Op dat Beurs plein komt weer een podium te staan. Aan de overkant van het Beursplein is tegenover de Ami'O-bank een vier tal paviljoens gepland, die soms zeer grillig van vorm zijn. Twee zijn vrij groot 28 en 13 elementen twee zijn veel kleiner 7 en 2 elementen. Zij grenzen aan het bestaande ge bouwtje van Engels en komen deels t« staan op de plaats waar verleden jaat het station van de kabelbaan was ge plaatst. Zoals gezegd komt het nieuwe pa viljoen van Charley's Tante in de Van Oldebarneveltstraat ook weer voor de zijkant van de Bijenkorf te staan. Het krijgt meer elementen: tien. Aan de kant van de tramrails wil de EET ruimte benutten voor wachtende pas sagiers, de verkoop van kaarten en het verstrekken van reclamemateriaal Bezwaren Bezwaren zijn dus gemaakt tegen de twee paviljoens voor de Bijenkorf, die 20 cn 10 elemeniten groot zijn. In de buurt van De Slegte komt een vrij groot paviljoen van 15 elementen te staan. Wat er nu staat, moet worden verbouwd. Verderop, bij een muziek winkel is tussen de twee metrotrap- pen een paviljoen van 12 elementen geprojecteerd. Aan de kop van het Stadhuisplein, recht tegenover het stadhuis dus, staan twee paviljoens. Zij zullen ogen schijnlijk slechts ten dele behoeven te worden aangepast. Ze bestaan uit ne gen elementen elk en zullen naar alle waarschijnlijkheid niet weg hoeven. Anders is het met de paviljoens die vóór hot Hermes-gebouw aan het plein zelf staan of zouden moeten ko men te staan. In de planning is reke ning gehouden met drie paviljoens. Een, het middelste, bestaat uit elf ele menten en een terras, De twee andere zijn samengesteld uit tien en zeven elementen. (ADVERTENTIE) Ergert U er zich aan dat Uw man bij het kopen van schoe nen, eerder naar het "makke lijke" dan naar het "mooie" kijktdan is een bezoek aan onze schoenenmarkt zeker de moeite waard. Daar vindt U deze herenmo lière, naar de laatste mode ge maakt en met een bijzonder komfortabele leestdus kort om de schoen die U zoekt. Moderne heranmclière met sier- perforatie, uitgevoerd in een aparte kleurschaduwbruin,keu ze uit de maten 42 t/m 46, per paar voor nog géén veertien gul den. schaduwbruin Vrijdagavond om 6 uur begint op de schoenenmarkt, tussen- verdieping parterre, de verkoop van deze moderne herenmolière meteen goede leest, in de kleur schaduwbruin en de ma ten 42 t/m 46, J per paar Ook maandagmorgen open Géén tel. of schrift best Er zijn meer herwaren ztö het dan tegen bobouwing van een stuk Cool slngel. Hotel Atlanta, Peiger en de Bijenorf hebben geprotesteerd tegen de paviljoens voor dc Cineac en voor de ingang van het warenhuis. De Bij enorf blijkt geen bezwaar te hebben tegen het paviljoen „Charley's Tante" in de Van Oldebarneveldlstraat, al zal dat wel verplaatst moeten worden. De heer Fibbe vindt het een „on verkwikkelijke ontwikkeling" ,dat uit gerekend het bedrijfsleven niet mee- De grootste opknapbeurt krygt het flnnlsilierel Weena, waarvan wij een tekening pu- bllceren. Volgens de heer Fibbe levert dat de minste technische problemen op. „Het was door Havodam al omge- ploegc en het wordt door ai het groen en de paviljoentjes ook erg gezellig. Aan de zuidzijde gaat de EET net zoiets doen als in de Van Oldebarne- veldtslraat. Aan de noordkant van het Weena wil de heer Fibbe een podium hebben ter verlevendiging van het „Mierennest", zoals,de kashbah is om gedoopt, Dat podium komt in de plaats van dat op het Stadhuisplein, dat er niet komt, als ook de paviljoens zouden verdwijnen. VLAARDINGEN, vrijdag. De ta- fltcnnisvoreniging Intiem gaat een nieuwe periode tegemoet waarin de hoop voornamelijk is gevestigd op de jeugd. Het bestuur is er in geslaagd een sponsor tc vinden, waardoor het mogelijk is geworden, dat de trai ningsuren zullen worden uitgebreid en dat tevens een gediplomeerde gesala rieerde trainer zal worden aangetrok ken. Een overeenstemming betreffend een geldelijke bijdrage is tot stand ge komen met de directeur van de tech nische handelmaatschappij JU A. Eijlo n Co. aan de Industrieweg te Vlaar- dingen. Intiem-voorzitter M. v.d. Knaap, se cretaris B. Mudde on de jeugdsccreta- ris, Gerard Wapenaar hebben dit be reikt met de heer J. W. Oppenheim, directeur van dc N.V. en daarmede is één van de wensen van Intiem in ver vulling gegaan. Ondanks een redelijk goed draaien de voetbalpool waarvan de organisatie al vele jaren in goede handen is van de fam. Huybens, zag Intiem eerder geen mogelijkheden om dc wensen in het gewenste stadium te verwezenlij ken. Met het bedrag, geschonken door de psonsor, is het mogelijk, dat het be stuur er in zal slagen de tafeltcnnis- sport in Vla afdingen op een hoger plan tc brengen. Het is de bedoeling om met de huidige talentvolle jeugd, zo snel mogelijk zien door te breken naar de landelijke klasse. Van de KNVB clubs staat DHS als enige Sehiedamse club met kansen voor de titel. Wil het die kans behou den, dan zal het zondag op eigen ter rein Alb lasser dam moeten kloppen en waarom zou dat niet lukken' Schiedam, dat niets meer te winnen of te verliezen heeft ontvangt het Vlaardingse VFC en zal er op gebrand zijn dit team met een nederlaag naar huis te sturen. Daarom verwachten we in het sportpark Harga een fel duel met veel publiek. Excelsior, dat zo prachtig leider Hollandiaan weerstond mag nog van de vermoeienissen uitrusten, omdat het vrij is. In het zaterdagvoetbal speelt HBSS •niet, PPSC echter wel. Voor de Schie dammers staat er niets meer op het spel. maar het bezoekende TOGR moet winnen om degradatie te kunnen ontlopen. Bij PPSC is men vast van plan de sportieve plicht te doen in deze wedstrijd die in tegenstelling tot anders om half drie begint. Ook daar is dus een Interessante strijd te ver wachten. Hier heeft in de afdeling GTB al een paar keer een steek laten vallen. Het is de technische mannen niet ge lukt alleen aan de kop te blijven. Het moet zaterdag dan ook van het bezoe kende WIA winnen, wil het een kans houden op de promotie naar de eerste klasse. GSS tenslotte speelt uit tegen CCO en een gelijkspel zit daar wel in. (Van een onzer sportmedewerkers) SCHIEDAM, vrijdag. Het komende voetbalweekein.de kan voor verschillende Sehiedamse clubs zeer belangrijk zijn. In de afdeling spelen Ursus en SVDPW niet, maar toch kan het bij die clubs zondag avond een beetje feest zijn. Immers de uitslag van de wedstrijd Germinal Dindua kan nu reeds de be slissing brengen wat betreft het niet degraderen van beide clubs. Als Dlndua, het duel verliest en dat grenst wel aan de mogelijkheden, kan het in de nog' resterende wedstrijden de beide Sehiedamse clubs niet meer inhalen en zijn. zij dus gevrijwaard voor degradatie. Voor Martinit staat er ook een zeer belangrijke wedstrijd op het program ma. Het moet namelijk een uitwed strijd spelen tegen ASB. De Rotter dammers hebben alleen nog baat bij winst, want zelfs een gelijkspel 20u hun al uitschakelen voor het kam pioenschap. Martinit heeft het behalen van de titel in eigen hand. Het moet gewoon de laatste drie wedstrijden, inbegrepen die van zondag a.s. winnen om zich zeker te weten van een pro motie naar de KNVB, Voor WF is nog niets verloren. Ook dit team heeft een beetje het lot in ei gen hand. WF heeft nog vier wedstrij den te spelen en als het die nu alle vier eens zou winnen, dan bestaat er een mogelijkheid dat het behouden blijft voor de eerste klasse. Animo moet dan wel een beetje meewerken, want deze vereniging heeft uit de res terende vier wedstrijden zes punten nodig om veilig te zijn. mits WF alles zou winnen. Dat lijkt een onmogelijke opgave en dat zal zondag dan wel blijken als PFC op bezoek komt. In de tweede klasse lijkt het noodlot van FCN onafwendbaar. Als het zon dag de uitwedstrijd tegen Blijdorp verliest, is het zeker van degradatie. DRZ heeft tegen het bezoekende Zwart Wit voldoende aan een punten verdeling om veilig te zyn en dat zal dan ook wel gebeuren. {Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM vrijdag. Bin nenkort is de benoeming te verwach ten van de heer E. G. Mann tot ad- junct-direkteur van de V.V.V. te Rot terdam, Hij volgt de heer B, Smeding op, die 22 maanden geleden vertrok naar de V.V.V, te Amsterdam. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERD* lJI, vrijdag. De Rotterdamse politie zoekt een „oude bekende" die zich schuldig maakt aan oplichting. Het is de man die zich gis termiddag aandiende bij een 82-jarige vrouw in de Schepenstraat. Hij vertelde dat hij een overbuur man was. Zijn vrouw zou plotseling naar Purmerend hebben moeten rei zen omdat zijn moeder op sterven lag. Inderhaast zou zijn vrouw thuis alles hebben afgesloten en geen sleutel hebben achtergelaten. Of mevrouw een paar boterhammen en wat geld voor de reis had. De vrouw waarschuwde dc politie, Rechercheurs lieten haar foto's zien. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, vrijdag. Het Rotterdamse gemeenteraads- en ka merlid drs A. ,J Lems (PvdA) heeft aangekondigd dat hij volgende week in de Kamer vragen zal stellen over de hoogovenkwestie. De heer Lems wil welen of het waar is dat in de contactgroep waarin regering, provincie, Rijnmond en Rotterdam zitting hebben is meege deeld dat de hoogovenvestiging op de Maasvlakte voorlopig van de baan is, en dat de mogelijkheid van een alter natieve vestiging wordt onderzocht. Op grond van welke overwegingen wordt dit standpunt thans ingenomen? vraagt de heer Lems zich af. Hij zou willen weten hoe het woord „voorlo pig" in dit verband dient te worden geïnterpreteerd. Tenslotte zou hij graag zien dat de ministers alle gege vens openbaar maakten die hebben bijgedragen tot de standpuntbepaling. (Van een onzer verslaggevers) ROTTE RDABÏ. vrijdag. Het FvdA-raadslid drs W. van der Vlerk vraagt b en w of het mogelijk is om in te vernieuwen hinderwetvergunningen eisen gesteld kunnen worden die kun nen en. moeten leiden tot wezenlijke vermindering van de luchtverontreini ging, veroorzaakt door de nieuwe maar ook door de bestaande installa ties. Hij wil weten of het college daartoe eventueel bereid is. Van der Vlerk geeft het volgende lijstje van bedrijven, die hun installa ties het vorig jaar hebben vernieuwd uitgebreid' Shell raffinaderij: nieuwe crude distiller; Shell chemie: oplos- mi ddelenfabriek; Esso raffinaderij: crude distiller; Gulf raffinaderij: aro- matenfabriek; Akzo: vinylchloridefa- briek; Ertsoyerslagbedrijf Europoort. Het raadslid vraagt of deze bedrij ven een definitieve hinderwetvergun ning hebben en of er bedrijven zijn die nog zonder zo'n vergunning wer ken voor reeds bestaande, dan wel pas gebouwde installaties. Hij meent dat in verband met uit breiding en/of vernieuwing een hin derwetvergunning moet worden ver nieuwd, en vraagt of b en w het daar mee eens zijn. Voorts informeert Van der Vlerk of het juist is, dat het colle ge nog steeds de bevoegdheid heeft om hinderwetvergunningen af te ge ven of te wijzigen ook ten aanzien van genoemde bedrijven zolang gs nog niet effectief de haar, in de wet op de luchtverontrenJging, toegeken de bevoegdheden uitoefent. VLAARDINGEN -De Nationale boomplantdag zal ook dit jaar niet on opgemerkt aan de Vlaardingse school jeugd voorbijgaan. Na 31 maart zal de Van Beethovcnsingel verfraaid zijn met 127 bomen. Deze zullen (onder toezicht van personeel van de ge meentelijke plantsoenendienst) wor den geplant door de leerlingen van de vijfde klassen van de lagere scholen, voornamelijk uit het centrum van de stad. Ongeveer 270 kinderen zullen aan dit plantfestijn deelnemen. Zij zullen in de morgenuren in de burgerzaal van het stadhuis bijeenkomen. De wethouder van onderwijs zal dan een toespraakje houden. Daarna gaan de kinderen naar het plantterrein waar het planten te 10 uur zal beginnen. De organisatie is in handen van de afdeling onderwijs en culturele zaken, samenwerking met de afdeling (ADVERTENTIE) Zij herkende positief een man die bij plantsoenen van het bedrijf gemeente- de politie bekend staat als oplichter. werken. HEENVLIET, wijdag. Een com missie uit de bevolking heeft donder dagavond tijdens de raadsvergadering van Heenvliet aan burgemeester en wethouders namens 85 procent van do circa 2000 Inwoners door middel van een lijst met handtekeningen gepro testeerd tegen de herindeling van Voorne en Putten. Zoals bekend wil len Gedeputeerde staten de twaalf ge meenten op dit eiland tot drie terug brengen. - (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag Zaterdag avond 27 maart in de Bluesville 69 Club de groep Cobra. Een formatie van slechts enkele maanden oud, die zijn eigen aard enthousiast geaccep teerd zag door het publiek. De groep heeft een angstaanjagende, aggressie- ve act en maakt muziek met een „heavy sound". Een van de leden van „Cobra" heeft vroeger bij „the Yard- birds" gezeten, de groep die ook gita risten als Eric Clapton, Jimmy Page en Jeff Beck voortbracht. In het voorprogramma van zater dagavond a.s. speelt de Vlaardingse groep „Clear Out". De sfeer van de hele avond wordt compleet gemaakt door do lichtshow „Sunny Light Ex plosion". De Bluesville 69 Club Is, zoals gevoeglijk bekend mag worden geacht, gevestigd In gebouw Arcade aan de Lange Haven. De toegangsprijs bedraagt 4,50. Een enorme partij gordijn- en meubelstoffen met een korting van 30 tot 50% vindt U nu op onze eerste etageen niet alleen maar gewone drukstof- jes, maar zelfs deze luxe Itali aanse damast. Italiaansedarpastvoorluxe over gordijnen..,.. en sterk genoeg om Uw bankstel mee te bekle den. U kent het vast wel dit lu xe opgewerkte damast van rond een tientje per meter. Tijdens deze aanbieding koopt U het per meter, extra breed 125 cm, keus uit de drie meest verkoch te kleuren, voor nog géén ze ven gulden. Italiaanse damast 125 cm breed Vrijdagavond om 6 uur begint op de 1e etage de verkoop van deze prachtig opgewerkte Itali aanse damast in de kleuren fraise, goud cn groen, 125 cm breed, nu per meter Ook maandagmorgen open Géén tef. of schrift best (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, Op de Gerdesiaweg in Rotterdam is de 73- jarige J, M. Mietrop uit deze stad gis teren bij het oversteken, van een. voet gangersoversteekplaats aangereden door een auto. Hij werd enkele meters weggeslin gerd en met ernstig hoofdletsel naar het Dijkzigtziekenhuis gebracht. Hier bleek dat hij reeds was overleden. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, - De recherche van de kinderpolitie heeft drie scholieren van 12, 13 en 14 jaar aangehouden. Zij hebben ingebroken in vier scholen in Zuid en maakten hierbij enkele honderden guldens buit. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, vrijdag. Met in gang van donderdag zullen de RET- verkooppunten langer open zijn. Het verkoop- en inlichtingenbureau in de centrale post op het Stations plein zal dan van maandag t/m vrij dag zijn geopend van 6 tot 23 uur, op zaterdag van 7 tot 23 uur en op zon dag van 8 tot 23 uur. De bezetting wordt verdubbeld om het publiek sneller te kunnen helpen. Het verkoop- en inlichtingenbureau op het Zuidplein (bij het autobussta- tion) zal van maandag t/m vrijdag zijn geopend van 6 tot 23 uur, op za terdag van 7 tot 23 uur en. op zondag van 8 tot 22 uur. Nieuw is het verkoop- en inlichtin- genbure u van de RET in Schiedam, dat per 1 april wordt gevestigd in het tramhuisje op de Koemarkt, Ope ningstijden: maandag t/m vrijdag van 6.30 tot 19 uur, op zaterdag van 11 tot 19 uur en op zondag van 11 tot 18 uur. In de nabije toekomst zullen boven dien nog eigen verkooppunten van de RET worden geopend op de hoek van de Coolsingel en de Van Oldenbarne- veltstraat (nabij de Bijenkorf-ingang van het metrostation Beui's) en op de randweg in Rotterdam-Zuid, ROTTERDAM, Op de Oostzeedijk in Rotterdam is de 54-ja rige pensionhouder A. Wabbijn uit deze stad gisteren bij het overstekon aangereden door een auto. Met een ernstige hoofdwond werd hij opgeno men in het Dijkzigtziekenhuls. VLAARDINGEN Geboren: Alexandra, d„v. D. P. Stom, en A, van Wltzenburg, VI., Bachstraat 1. Jan Oscar, z.v, A. C- de Klerk en N, Bestman VI.Landatraat 130, Heieen, d.v. J. H. de Slechte en N. F. den Outer, VISperwerlaan 581. Maxco Hendrik, z.v. H, de Herder en M, Bovenberg. V],, Heem raadstraat 41, Arno, z.v. A. A. Peek en M, v.d. Valk, Maassluis, Seringenstraat 70, Ma rton Gertrude, d.v. C. J. van. Ree en A. J. Treuren, VI., Stationsstr. oe, Johanna Ma ria. d.v, J, verloop en J. W. v.d. Berg. VI., Rich. Holstraat 85, Jacobus Johannes Mar- (Inus z.v. w, J. M. Walbeek cn M. E. van 't Oor', VI,, Roemer Vis schorst raat 5ö, Marta Fietemelia Johanna, d.v. K. Otterman en M. H. A. v.d. Rand, VI., Van Leeuwenhoek straat 63. Janette Susanne, d.v, W. Kluyt en T. Wljma. VI.. Spechtlaan 508, Mariaka, d.v. C. van Tienen cn G. Schut, VI., Spoör- slngel 137, Overleden: Wlllenm Henneveld, 02 jr, echtg. v. H. M. van der Ende,. VI., Flatge bouw 174. Geertruida Sophia van Schouwen, 79 jr. wed. v. J. van Kampen, VI., v.d, Duyn van Maasriamlaan 79,

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1971 | | pagina 2