Sparta tikt chaotisch FC Den Haag van de mat ALWEER SCHOENMAKER! EXCELSIOR TERUG IN LOOPGRAVEN -■garogggaaa- VAN 0-0 NAAR 5-2 HAGENAARS KWAMEN NOG GOED WEG WM Schwartz neemt zestien spelers mee naar Sofia Aad den Butter brak neusbeen FC Brugge óp schot Een van de vele spectaculaire mo menten In het doelgebied van FC Den Haag. In de rug gedekt door Weimar weet doelman Ton Thle het gevaar te keren. Rechts Sparta's aanvoerder Hans Eijkenbroek en op de achtergrond Sjaak Roggeveen, Spsrta—FC Den Haag 5—2 (3—1) door HANS REISMANN maandag 13 september 1971 - pagina* 11 - t: 'K'-a- >~- JkjrJ 0 le min Strijd !s nauwelijks begonnen oC Janus Kowalik -kopt de bal na een vrije trap van Hans Venneker (Korevaar had HeUerman gevloerd) vallend langs de In 7Ün uitzicht belemmerde Ton Thle (5—0) 4e min Doesburg redt voor doorgebro ken Klela 6e min Roggeveen mist voor apen doel 7e min. Hans Venneker kanjort bal in hert-zijnet. - j- 16e min. Verwoestend schot van Jan Klijnjan belandt op de vuisten van Thle; Advocaat redt ten koste van hoekschop. 0 2to min. Na hoekschop Vfln Kristensen stompt Thle de bal voor de voeten van de geheel vrijgelaten KUJnJan. die vanof de rand van het strafschopgebied op magnifie ke wijze inknalt. 2—0. 0 22e min. Doesburg redt in een reflex na een van dichtbij door Harold Berg afge vuurde kopbal. 24e min Mansveld lijkt na een voorzet van Waalbeek hands te maken, maar scheidsrechter Lau van Havens gaat nlel op Spartaanse smeekbeden om een straf, schop ln. 24e min. Kjeïa faalt, na fout van Wal beek, voor open doel, 0 27e min. FC Den Haag komt terug. Ad vocaat passeert Visser, zijn voorzet wordt door Kiela „verlengd", de bal draalt om Ter Horst heen en Berg schiet vanaf de linkervleugel rHak (211. 0 28e min. Een prachtig GO-mcler schot van Charley Bosveld wordt door Weimar net even aangeraakt, waardoor de bal on bereikbaar voor Thle ln het doel vliegt, 3 e 31e min. Vaclev Jezek ruilt verdediger Welmar voor aanvaller Pas 40e min. Klela trapt Kowalik ln de borst, maar komt er met een vermaning vanaf 42e min. De Zoete vloert Kowalik: geen penalty. 43e min. Schot van Berg springt op, Doesburg krijgt bal ln gezicht, Roggeveen is net te Iaat 44e min Doesburg redt fantastisch no schol van weer Berg. rust. ?2e r, ouperus vrij op Doesburg af. wil passe ren maar Sparta's goalie plukt bal van schoen 17e ln No] Heijcrman passeert na een twee met Kristensen doelman Thle, maar schiet de bal tegen de voet van De Zoete op! ROTTERDAM, maandag Na Sparta's weergaloze opvoering tegen EC Den Haag/AD0 (52!) was trainer-coack Elek Schwartz begrijpelijk „zeer, zeer tevreden". Behalve blij was Schwartz ook bevreesdbevreesd dat Sparta donderdag in Sofia met een op twee vitale plaatsen gehandicapt elftal de strijd zal moeten aan binden met Bulgaarse bekerwinnaar Lcvski-Spartak. Janus Kowalik, die zelden zo sterk voor de dag is gekomen als uitgerekend in Sparta's „generale", zal er in Sofia om de bekende redenen niet bijzijn en daarnaast bestaat er grote onzekerheid over het meespelen van Jan Klijnjan, Sparta's voortreffelijke „Spiel- macher" moest gistermiddag na een charge van Dick Advocaat voor tijdig met een lelijke enkelblessure afhaken. De ernst van de ver wonding kon na afloop nog niet worden overzien, maar er was wel aanleiding tot grote bezorgdheid. ,,Klijnjan is een sleutelfiguur in mijn elftal", stelde Schwartz vast. „We zullen hem hard nodig hebben, want Levski is een fantantische ploeg. Ik heb grote zorgen. Mijn hoop is dat Sparta in. Sofia net zo sterk voor de dag zal komen als vandaag. In dat geval ben ik overtuigd van een goede afloop", Elek Sci.van- stak terecht de lof trompet over zijn. spelers, die op het goed bezette Kasteel (20.000 toe schouwers) grandioos en furieus te keer zijn gegaan. Met name de (vier) aanvallers maakten een onvergetelij ke indruk. Jan. Klijnjan was groots. Nol Heijerman door zijn slimme spel van onschatbare waarde, Janusz Ko walik beweeglijk en razend gevaar lijk en linksbuiten Jorgen Kristensen in een woord magistraal. De manier waarop de m topvorm verkerende Deen tegenstanders passeerde en passjes uitdeelde was om van te smullen. Geweld FC Den Haag was tegen dit geweld bij lange na nipt opgewassen. Nu ge biedt de eerlijkheid te zeggen dat de Hagenaars de poch hadden het duel met een 10 achterstand te „begin nen", want Kowalik had al na dertig seconden de score geopend. En nog voordat de nieuwe combinatie zich goed en wel van de klap had hersteld sloeg Sparta (Kllijnjan met 'n mees terlijk schot) andermaal toe. De Hagenaars kwamen weliswaar tot 12 terug, maar nog in dezelfde minuut bracht Charley Bosveld, meet Dries Visser de zwakste Spartaan, het verschil weer tot twee doelpunten terug en toen raakte FC Den Haag helemaal van de kook. Er was nog geen half uur verstreken en trainer Vadav Jezek zag zich nu al genoodzaakt va-banque te spelen. Hij ruilde verdediger Kees "Weimar voor aanvaller Rene Pas en luj gaf ook laatste mar» Aad Mansveld opdracht te gaan „drukken". De gevolgen waren desastreus, Sparta moest weliswaar vele be nauwde momenten doormaken, maai' in de Haagse defensie verdween het Geholpen door Dick Advocaat, die hem een enkelblessure be zorgde, verdwijnt Jan Klijnjan naar de kant. laatste restje verband en organisatie. Chaotisch liepen de Hagenaars door elkaar heen, ze verzuimden tegen standers af te dekken, medespelers rugdekking le geven en dat bood de Roteterdammers nog zoveel kansen, dat FC Dn Haag naar een afgrijse lijke nederlaag gespeeld had kunnen worden. Fouten „We hebben grove fouten ge maakt", beaamde trainer Jezek na afloop. „En vraag me met naar een verklaring, want ik weet het werke lijk niet Natuurlijk was het een slag om al zo snel met 20 achter te ko men, maar dat was nog met eens het ergste. Het ergste was dat de spelers hun zelfvertrouwen verloren. Achter was er geen enkele organisatie mer. In het veld lagen de verhoudingen fifty-f ïfly. Maar de fouten hebben de wedstrijd beslist". Elek Schwartz diende van repliek: „Ja fouten worden er nu eenmaal al tijd gemaakt. De spelers zjjn> arties ten en een wedstrijd zonder fouten bestaat niet. We hebben - die touten goed afgestraft. Ik ben erg blij. We hebben veel beter, vrijer gespeld dan vorige week tegen FC Twente. En van belang was dat niemand ge mopperd heeft, ook niet bij dte te gendoelpunten. De spelers hebben zich daar schitteiend overheen ge zet". FC Den Haag had xn de tweede helft nog Wijngaarde ingezet - voor Theo v.d. Burch (Jezek: „Thijs is sneller en offensiever ingesteld". V.d. Burch: „Schrijf maar op, het was een tactisch foutje van. de trainer"), maar de wijziging legde geen gewicht in de schaal. Sparta, dat zonder Jan v.d. Veen was gestart (Schwartz: „Ik kan er maar elf opstellen"), bieef.de heersende ploeg. Volkomen, van de kaart zochten de spelers van FC Den Haag na afloop de kleedkamer op en even onder ae indruk droop het Haagse legioen af „Vanavond krij gen we die ellende weer", kreunde er een, doelend op de tv-flitsen en een vervangen. - 24e min. Thijs Wijngaarde komt Theo v, tl Burch vervangen 23c min Janusz Kowalik ontneemt De Zoete de ba! en tikt deze met iperen zetf- behcerstrg ln dc „kleinste" hoek langs 32e min Pas wipt bal na pass Rogge veen over uitlopende Doesburg heen In het doel, 42 36c mm Kristensen pi«s»2rt ve-«ie" bewaker Wijngaarde cn knatt legen Tïiio op 41e In Sublieme pass van Kristenen Svcr tS hsic' 5'crcilct vrijstaande Charles' Boweld, die voor een passend slot zorgt (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, maandag. Zes tien spelers van Sparta zullen mor gen de reis meemaken naar de Bul gaarse hoofdstad Sofia, waar donder dagmiddag om half vijf plaatselijke tijd de eerste ontmoeting voor de Eu ropa Cup voor bekerwinnaars tegen Levski-Spartak wacht. De zestien zijn de twaalf van gisteren, uitgezon derd Kowalik, plus Koudqzer, v d. Sluis, Mom, Bentzon en Pot. Het ge zelschap bestaat voorts uit trainer- coach Elek Schwartz, hulptrainer Leo Steegman, verzorger Henk Kla- msr, ciubarts dr J. P. v. d. Hoeven en de bestuursleden Dolf Aarse en Lou Mast. De groep vertrekt morgenoch tend om tien uur vanaf Schiphol en ze arriveert donderdagavond tegen middernacht weer in ons land. ander riep verbitterd uit: „We mogen nog wel een keer of drie fuseren". Sparta: Doesburg: Venneker. Ter Hors*. Eijkenbroek. Visser; Walbeek Klijnjan (v. d. Veen), Bosveld; HeUerman, Kowalik, Kristensen. FC Den Haag. Thle; Mansveld; v. d. Burch (Wijngaarde), Weimar (Pas). Kore vaar; Advocaat, Roggeveen, De Zoete; Kle la, Berg, Couperus. Go Ahead—Feijenoord 0—1 (0-0) 1 door HANS REISMANN DEVENTER, maandag Barry Hughes, de meedogenloze trainer van Go Ahead Eagles, Jieeft vorige week zijn „andere ik" getoond. Na weken van keihard en verbeten werken, waarvan het rendement vrijwel nihil was, liet Hughes met het oog op de strijd tegen Feijenoord, waarin zoveel kon worden goedgemaakt, de teugels wat vieren en hij koos voor een uiterst milde aanpak. De Brit schiep voor zijn veelgeplaagde adelaars een voornamelijk ontspannen sfeer, met onder andere een avondje onbezorgd kegelen in de plaats van een afmattende training. Het staat ontegenzeglijk vast dat het de spelers van Go Ahead Eagles goed heeft gedaan, maar ondanks het schitterende verweer van de Deventenaren moesten de 23.000 toeschouwers op de volge pakte tribunes toch onthutst toezien, hoe Feijenoord dank zij een doel punt van Lex Schoenmaker het was al de derde keer dat Haagse Lex matchwinnaar werd de volle winst greep (01) „We zijn goed weggekomen", mompelde Ernst Happel na afloop en er was niemand die hem tegensprak. Want Feijenoord had dan wel ander maal zijn. grote klasse geétaleeid het maakte vooral in de eerste helft zo'n beresterke indruk idat het.voor het moreel van Olympiakos Nicosia maar goed was dat er geen Cyprioti sche spionnen op de tribune zaten Go Ahead Eagles heeft alle kansen gehad om tenminste op gelijke hoogte te komen. Vooral in de tweede helft, tvaarin Schoenmakers „gouden" treffer viel, heeft Feijenoord gewankeld. Al zes minuten na de pauze was Egbert ter Mors de uitgebluste Gerrie de Win kel komen vervangen (Hughes: „Bei den hadden de opdracht gekregen om 45 minuten te gaan ,te gaan, te gaan") en ofschoon De Winkel een uitstekende indruk had achtergelaten, bleek de komst van Ter Mors een verbetering. De blonde halfspeler, die indertijd bij Rot Weiss Essen grote furore maakte, groeide tot de beste aller adelaars uit en hij was daarbij ook verreweg de gevaarlijkste Eagle. Drie prachtige schoten leverden net niet het gewenste resultaat op en de goed keepende Eddy Treijtel bofte dat een magnifieke Ter Mors-kopbal recht op hem afkwam. Oerdegelijk Feijenoord trad aan met Theo van Duivenbode en zonder Matthias Mai- wald en het moet gezegd de Rotter dammers hebben opnieuw een yzer' sterke en oerdegelijke indruk achter gelaten. Feijenoord ging op eei.zelfde wijze te werk als in de uitwedstrijd tegen NEC, met dien verstande dat Lex Schoenmaker nu in meer terug getrokken positie opereerde. De opzet was dat Schoenmaker, Van Hanegem, Wery en ook Frans Hasil om beurten in de spits zouden opduiken, respec tievelijk centrale verdediger Oude Wesselink (Somer speelde op het middenveld; zouden weglokken. In het 'bijzonder in de eerste helft lukte het pilan voorbeeldig. Feijenoord con troleerde de strijd, mede door het feit dat de Devetenaren op het mid denveld onvoldoende stoorden. Een meesterlijke rol vertolkte Wim van Hanegem, die in overleg met de medische staf pas in de ochtenduren had besloten te spelen. De Kromme was de beste .Fe'yenoorder en het was bepaald verbazingwekkend om na af loop uit zijn tmond te vernemen dat hij zich nog long met de oude had gevoeld. „Ik heb deze week nauwe lijks getraind", verzuchtte Feyen- oords gelegenheklsaanvoerder. „Donderdag heb ik aleen maar m de goal gestaan en gisteren (vrijdag) heb ik sledhts een half uurtje licht meegedaan. Ik heb nog veel last van die enkel gehad". Waartóe een geheel fitte Van Hanegem zaterdag avond allemaal in staat zou zijn ge weest, zal voor altijd een open vraag blijven. Feijenoord had aanvankelijk geen „centje oijn" met de tegenstander (Schoenmaker en Wery waren al in het prille begin dicht by succes ge weest), maar by het naderen van de rust kwamen de Rotterdammers toch nog in moeilijkheden. Go Ahead Ea gles had in die periode zowaar ook succes, maar Geestmans rake kopbal na een voorzet van Verdonkvond geen genade in de ogen van arbiter Boosten. De heer Boosten na afiloop: ..Geestman heeft zijn tegenstander (Hasil) met twee handen in de rug weggeduwd en daarom heb ik de goal afgekeurd". Geestman; „Hasil hield my af met zijn arm. Tot mijn stomme verwondering kreeg ik een vnye trap tegen". En Barry Hughes: „Het was een glaszuivere goal". Verdubbeld In de tweede helft traden de Ea gles met verdubbelde energie aan en dank zij het sterke spel van Verdonk en Van Marwijk (Ruud Geels onder scheidde zioh alleen met twee goede schoten; voor het overige bleef hij angstvallig uit de buurt van de men sen die hij zo goed kent: Israel en Laseroms) en vooral van Egbert ter Mors werd Feijenoord teruggedron gen, Maar het Deventer aanvalsspel was te simplistisch van opzet on bij de goede kansen, die zich desondanks voordeden, waren de gastheren te ge haast en te slordig. Het doelpunt van Lex Schoenma- Lex Schoenmaker blijkt de hoge transfersom die Feijenoord voor hem heeft betaald dubbel en dwars waard te zijn. Tegen Go Ahead Eagles werd hij voor de derde maal In dit nog zo prille seizoen matchwinnaar. Hier schiet hi] de bal uit de glas- zuivere voorzet van Coen MouiIJn langs Nico van Zoghel. ker in de 60e minuut was zodoende goed voor Feijenoords vyfde zege in successie. Na sterk voorbereidend werk van Van Hanegem, Schneider en Wery kwam de bal bij Moulijn. Coen had zioh nog niet laten „zien", maar ineens kreeg hij zijn „bevlie ging", slalomde toegegeven, met zonder veine door het rechter ver- dedigingsblok van de Eagles en t'ikte de bal met dodelijke precisie in de schoenen van Lex Schoenmaker. De Hagenaar hij stond er toch maar weer! knalde de bal hoog en hard over Nico van Zoghel, 01. Hoenders kwam' nog voor Geest- Aad den Butter (rechts) in duel met Theo Pahlplatz die hem later een gebroken neusbeen zou bezorgen. ExcelsiorFC Twente 0—0 door DICK VAN DEN POLDER ROTTERDAM:, maandag Van alle schone bedoelingen waarmee Excelsior aan de competitie begon, is niet veel m^er overgebleven. Wijs en voorzichtig geworden door enkele bittere ervaringen in de wedstrijden tegen Telstar, Volendam en Den Bosch heeft trainer Joop Castenmiller zijn idealen over boord gezet en is teruggekeerd tot de zuiver op resultaat afgestemde speelwijze, waarmee Excelsior zich vorig jaar onder leiding van zijn voorganger Bob Janse in de ere divisie wist te handhaven. Deze loopgravenlaktiek heeft de Kralingers tegen FC Twente nog niet het eerste doelpunt opgeleverd, maar de uitslag van O0 betekende wel dat Excelsior er een kostbaar punt bijkreeg. Henk Zon altijd goed voor een grap en een grol „Als we met deze Ijzersterke verdediging nu ook nog gaan scoren, dan spelen we het volgend jaar in het toernooi om de Runners Up Cup". Excelsior startte tegen EC Twente in een 134—2 opstelling, met de twee spitsen (Kwakkernaat en Meut- stege) op de vleugels, een formatie die bij een goede uitvoering ook mo gelijkheden biedt op aanvallend spel. Die uitvoering liet echter veel te wensen over. Kwakkernaat en Meut- stege leverden individueel wel aardig werk, maar de samenwerking klopte niet en, van tiet opkomen van. de vier middenvelders kwam. helemaal niets terecht. Alleen de fysiek sterke Frans van der Heide probeerde nog wel eens door te stoten, maar omdat hij over te weinig aanvallende kwali teiten beschikt en de passes van zijn medespelers te lang op zich lieten wachten of te onzuiver waren, bleef liet by pogingen. Toch kwam het doel van Piet Schrijvers in de eerste helft nog twee keer in gevaar, eerst bij een achter waartse kopbal van Kwakkernaat en een minuut of zeven voor rust bij een 'vallende' kopbal van Meutstega op een voorzet van Thijs Libregts. FC Twente, dat met "Willem de Vries in de spits aan de aanval was begonnen, stelde er in die eerste helft heel wei nig tegenover. De Twentenaren wis ten kennelijk geen raad met de speelwijze van Excelsior. Terwijl Epi Drost zijn collega's tot meer agressi viteit aanspoorde en vaak de lange pass hanteerde, adviseerde coach man in het veld (Happel antwoordde, met Hasil door Boskamp te vervan gen), maar Go Ahead Eagles kreeg geen loon naar werken. Barry Hu ghes na afloop: „Onze lïfestory is pech, pech, pech. We hebben gran- dioos gespeeld, maar we zijn wel op twee punten, blijven staan. En dat doet pijn. De iongens waren ecihter stuk voor stuk klasse. We hebben ge toond een van de beste clubs dn de eredivisie te zijn en ons spel van van avond is een grandioze stimulans voor de toekomst. Als onze komende tegenstanders ons vanavond aan het work zouden hebben gezien, zouden ze stuk voor stuk in paniek zijn ge raakt". Go Ahead Eagles (In 1-3-3-3): Van Zog hel: Warnar, Kolkman, Oude Wesselink, Veenstra; De "Winkel (Ter Mors), Somer, Geestman (Koenders); Van Marwijk, Geels, Verdonk. Feijenoord: Treijtel; Schneider, Lase roms. Israel, Van Duivenbode; Hasil (Bos kamp), Van Hanegem, Jansen; Wery, Schoenmaker. Moulijn. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, maandag. Aad den Butter, de middenvelder van Excelsior, heeft in de wedstrijd te gen FC Twente zijn neusbeen ge broken. Ongeveer een kwartier voor tijd kwam bij, nadat hij de bal had weggekopt, op ongel nkkige wijze in aanraking met de toestor mende Pahlplatz, Ondanks het feit dat hij hevig bloedde, speelde Den Butter de wedstrijd uit. Omdat Ex celsior zijn twee wisselspelers al had verbruikt, mocht hij niet ver vangen worden. 'DEVENTER, .maandag Oor spronkelijk was Ad Boogaerts aangewezen, om zaterdagavond het duel tussen Go Ahead Eagles en Feijenoord te leiden. De Dordtse arbiter had de scheids- rechterscommissie van de KNVB echter om een vrij weekend ver zocht aangezien, hij juist deze dagen in zijn woonplaats een nieuwe garage had geopend. Boosten, die gisteren Haarlem HVC zou leiden, werd nu voor Go Ahead EaglesFeijenoord opgeroepen en Frans Derks voor Haarlem—HVC. Theo Boosten za terdagavond: „Mijn vrouw vond het niet leuk, want ze is vandaag jarig". Kees Rijvers om mistig te blijven en het met tempoverhogingen te probe- - ren. Noch het een, noch het ander had resultaat, FC Twente, dat over zijn hoogtepunt heen lijkt het sgoorde dit seizoen pa3 twee keer in vyf wedstrijden miste in het veld duidelijk een leider, een persoonlijk heid, een klassespeler, een man die met een paar bewegingen een vijan delijke verdediging kan openscheu ren. Pastoen Excelsior wat slordighe den beging in de opbouw van een aanval en René van de Kerkhof met een snelle rush kon uitbreken, kreeg De Vries rond de 35se minuut een goede kans, maar de betrouwbare Ed van der Roer kon de bal met een snelle reactie nog juist uit de linker benedenhoek tikken. Ging Excelsior voor de rust nog volgens bepaalde lijnen te werk, in de tweede helft verviel men al snel in een weg-is-weg-taktiek. Het enige excuus wat Castenmiller daarvoor na de stryd kon aanvoeren was dat hij aan het einde van de eerste helft de geblesserde Kleingeld en v.d. Vaart door Bakker en Mühlenburch had moeten vervangen. „Als je tegen een topclub als FC Twente speelt, bren gen ifcwee van zulke noodgedwongen vervangingen je taktiek in gevaar", betoogde hij. FC Twente een topclub? Het leek er ook in de tweede helft niet ojp. Met Willem de Vries weer op zijn oude plaats in het centrum van de verdediging en spelopbouwer Kick van der ValL als vervanger van Huve, kwam er wel wat meer stabili teit in de Twentse ploeg, maar ope ningen maken in de nu vaak uit ze ven man bestaande Excelsior-defen- sie konden Pahlplatz, Jeuring en de (gebroeders "Van. de Kerkhof niet en de oostelijke formatie moest tenslotte haar toevlucht zoeken in primitief pressivoetbal om de Rotterdamse de fensie, waarin Dick van Nierop uit blonk, aan het wankelen te brengen. Een foutje van de overigens uit- stekende "Van dor Roer was Excelsior bijna noodlottig geworden. Theo Pahlplatz kreeg de bal in zeer goede positie aangeboden, maar zijn schot v ketste tegen de paal en in de laatste minuut mocht Excelsior opnieuw niet mopperen, toen Jan Jeuring het doel op-enkele centimeters na miste. Kees Rijvers: „Ondanks het feit dat Excelsior met het hele spul voor het doel lag, hebben we een paar goede kansen gehad. Die moet je er dan indrukken. Feijenoord kreeg za terdagavond tegen Go Ahead ook slechts een kans, maar toen was höt wel meteen raak. In zulke situaties spreekt de klasse". Castenmiller: ,,Ja, ik weet het, het was een rommelige wedstrijd. Toch ben ik erg gelukkig met deze ene punt. Thuis Wil ik graag winnen, maar we moeten realistisch blijven. Deze spelers van FC Twente zijn indivi dueel gezien gewoon beter dan die van ons." EXCELSIOR: v.d. Roer; G. den Butter, .Tetteroo, Var Nierop. Kleingeld (Bakker); 'A- dm Butter, v.d. Heide, Libregts; Meul- stege, Kwakkernaat, v.d. Vaart (Mühleribruch). FC Twente: Schrijvers; Van Ierse!, Drost; Huve (v.d. Val!). Oranen: Notten (Nagy) en Pahlplatz; Vf. v.d. Kerkhof, Jeu ring. De Vries, R. v.d. Kerkhof. Scheidsrechter Van Gem er t. 4.500 toe- schuwers. «r BRUSSEL, maandag (ANP) De uitsla gen van de zondag; voor de hoogste afde ling van het Bellgsche voetbal gespeelde wedstrijden zijn: St. TruldenRacing "Whi te 0—1, AnderlechtWaregem 21, Llersa SK-Beerschot 2—0. FC BruggeDiest 5—O. Antwerp FC—Mechelen 2—0, Standard— C.S, Brugge 10, Bever en—FC, Luik 2—0, Crossing—Union St. Gilles 0L Stand,-na .twee wedstrijden; 1/2 FC Brugge-en Racing "White 4 pat. 3. Anderlecht 3. •-

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1971 | | pagina 4