Eerste paal geslagen voor 333 woningen in de Westwijk Yijf officieren beëdigd bij het Korps Mariniers in Rotterdam Korfbaluitslagen Gemeentewapen van Maassluis e*v t is- Xowddc op 'Fe*uifwj Eerste paal voor nieuwe brug Schiedam Schaakclub Schiedam Vlaar dingen Twee inbraken Maassluis Afscheid dr. Hoenderdaal van remonstr. gemeente Afdeling Poliofonds in Vlaardingen Vlaardingse haring handelaren huldigden W. M. W. Don „Zonnebloem" opende wintercursus Maasland Burgerlijke stand van Rotterdam démonstraties - attracties - .médeikeuken 'h Gouden ring?b HEET.MAN - Lijnbaan 92 Dinsdag 23 september 195g TROUW Brand in lijstenfabriek Directeur Cincinnatie vertrekt naar Y.S. Botsing met bromfiets Advertentiën Nog slechts 1 dag Tot Woensdagavond 11 uur geopend. Woensdagmiddag 2 u. gratis bioscoopvoorstelling voor de kinderen. .Burgerlijke stand van Schiedam Burgerlijke stand van Vlaardingen -'Jé.'-* Advertentie Weinig winst voor ODO Op het voorplein van de Van Ghentkazeme van het Korps Ma riniers te Rotterdam heeft van morgen de plechtige beëdiging plaats gevonden van vijf beroeps officieren. De generaal-majoor der Mari niers, H. Lieftinck nam de eed af. Hieraan vooraf ging het gebrui kelijke ceremonieel. Na het voorlezen van het Ko ninklijk Besluit door de adjudant van de commandant, volgde het commando „Vaandel voor". Visserijberichlen Vergadering Beambtengroep VLAARDINGEN. Op donderdag 25 september om 8 uur zal door de Christe lijke Besturenbond, P. K. Drossaertstraal 89, belangrijke onderwerpen behandeld worden. J VLAARDINGEN. Maandagmiddag werd om kwart voor twee de eerste paal voor de nieuwe brug over de oude haven geslagen. De betonnen paal was 16 m en 70 cm lang. HU werd schuin geslagen onder een hoek van 20 graden. Fa. Nederveen uit Rotterdam voert het werk uit. In totaal zullen 172 andere palen voor dit werk nodig zün. VLAARDINGEN. Een begin van brand werd in de lijstenfabriek aan de Oosthavenkade door voorbijgangers ont dekt cn geblust. Een vergeten gasstel fiati een rubber slang in brand gezet. De 9-jarige Marie Davids ontdekte de brand en haar moeder alarmeerde de politie. De 25-jarige W. Scheper en de 26-jarige J. Westdijk sloegen een ruit in en verschaften /ach toegang tot het gebouw, waarna zij het vuur doof den. De brandweer behoefte niet op te treden. Schade van betekenis werd aan gericht. SCHIEDAM Afgelopen vrijdag avond werden weer de gebruikelijke wedstrijden voor de Huish. competitie gespeeld. Allereerst werd op deze avond 4 nieuwe leden welkom geheten door de voorzitter, de heer G. v.d. Berg. De gezellige sfeer en de vriendschap pelijke geest onder de leden, hebben S.C.S., die binnenkort haar 20-jarig be staan gaat vieren, gezond en ^terk ge maakt. Nieuwe leden zijn steeds van harte welkom en kunnen elke vrijdag op de clubavond in ,.Ons Huis". Lange Ha ven 33 komen kennismaken De uitslagen van de gespeelde partij en voor de competitie zijn. A. HólzenJoh. de Boer 01; C Vrij landA. Noordcrgraaf 01; H. Boele J. v.d. Velde 10; J. C. RoozenG. v d. Beig 01; J. van GrootveldJ. v.d Ruit 01; R. KosterA. van Etten 0i; Chr. Slagmoolen JrA. Leerentveld 10 G. van WindenC. Meyer J0; G. D. van IJzendoornW. Hoegee 01: H. PlankenJ. Th. Penning 0—1; W. Koog- jeH. Fietersen 01; R. v. d. HoekJ. van Otterloo 01; Chr. Slagmoolen Sr A. Schee'e 10. NEDERLANDSE HERVORMDE KERF Beroepen te Zoutelande (toez.): j van Dullemen te Oudcga. Bedankt voor Kollum Fr. (toez.)- g A. de Ridder te Gennep. GEREFORMEERDE KERKEN Beroepen te Bussum: L. Rignalda to Borne. Bedankt voor Ave-cest: J. Nieron to Dwingelo. GEREF. KERKEN ond. art. 31 Examens Aan de Theologische Hoge school te Kampen is geslaagd voor he' kand. examen de heer M. R. van do. Berg te Kampen. er CHRISTELIJKE GEREF. KERKEN Tweetal te Kornhorn: T, Brienen' te Mussel en J. J. Rebel te Murmenvoude- te Nieuwpoort: J. Kcuning te Baren- drccht en J. C. van Ravcnswaaij t. Schevcningen; te Elburg-Doornspijk: B Bijleveld te Noordeloos en M. S. Roos te Alplien aan den Rijn. GEREFORMEERDE GEMEENTEN Aangenomen naar Barneveld: P van der Byl te Rhcnen die bedanktevoor Zoetermeer. BAPTISTEN GEMEENTEN Drietal te Groningen: W, Harkcma te Den Haag, J. Bosma te Arnhem en S Zijlstra te Eindhoven. EVANG. LUTHERSE KERKEN Drietal te Middelburg-Vlissingen: A Jense te Gouda, J. A. Roskam te Bever- wijk-Velscn en W. F. ten Rouwelaar te Bodegraven. SCHIEDAM Bij de wijnhandel Hoogerwerff, Chabot en Visser, Van Straalen, Monsieur en Erkelens N.V. aan de Lange Haven te Schiedam heeft de afgelopen nacht een hevige brand gewoed. De brand brak tegen twee uur uit op de bovenste verdie ping van het pand, dat binnen enkele minuten in een vuurzee herschapen werd. Op de zolderruimten van deze voormalige branderij was verpakkings materiaal opgeslagen, dat uiteraard een gretig voedsel voor de vlammen vormde. Via het belendende perceel het woonhuis van de majoor Souverein van het Leger des Heils drongen de met groot materiaal uitgerukte manschappen van de Schiedamse brandweer naar de vuurhaard, die •met acht stralen - elk met een capa citeit van duizend liter per minuut werd, bestreden. Van vier kanten kon het vuur worden aangevallen en bij dit blussing sweric werd gebruik ge maakt van een magyrusladder. Om kwart over drie was de brandweer on der leiding van de onderbrandmeester J. C. Putter de brand reeds mees ter. De brand werd het eerst ontdekt door een voorbijganger, de heer J. A. Hemsbroek, die op weg naar zijn huis in. het nachtelijk duister een vlammen spel in het historische gebouw ont waarde. Door het doortastend optre den van de brandweerlieden is voorko rnen, dat de brand naar de belenden de percelen is overgeslagen. Alleen het materiaal op de zolderverdieping is verbrand. De lager gelegen ruim ten hebben uiteraard veel waterscha de geleden. Daar het pand tevens een fictief entrepot voor wijn is, was de inspec tie van de dome nen gewaarschuwd en de hoofdverificateur H. J. B. Kruis man was spoedig ter plaatse om bij de ontruiming de nodige faciliteiten te verlenen. Voorts waren bij- het tolus- smgswerk aanwezig districtsinspecteur Roelofs en hoofdinspecteur Van Lange van de Rijksbranóweerinspectie te Utrecht. Alle leden va.n de directie van de wijnhandel vertoeven in het buitenland, zodat nog geen nauwkeu rig overzicht van de schade verkre gen kon worden. Hedenmorgen om zeven uur werden de laatste slangen uit het pand ge haald. Er was toen van het dak van het geteisterde pand niets anders over dan enkele verkoolde spanten. VLAARDINGEN. De directeur der Cincinnatie, de heer A. R Didday gaat de Cincinnatie verlaten en vertrekt naar Amerika. Zijn opvolger is nog niet be kend. KOSTELOZE INENTING VLAARDINGEN Op woensdag 24 sep tember 1958 van 23 uur n.m. zal door het gemeentebestuur, ingevolge de ettelij ke verplichting, gelegenheid worden gege ven tot kosteloze inenting tegen de pokken voor kinderen, die de leeftijd van twee jaar nog niet hebben bereikt. Deze kosteloze inenting zal plaats vinden in het G.G D. gebouw, Hoflaan 7 te Vlaar- dingen, waarbij de mcntlngskaart moet worden overlegd De ouders, die hun kinderen niet lieten Inenten worden er aan herinnerd, volgens artikel I der Inentingswet 1939 verplicht te zijn een bewijs van inenting in ie leveren voor hun kind de leeftijd van één jaar heeft bereikt. Wanneer geen inenting plaats vindt moet een verklaring worden overgelegd, op een bij de G.G.D.. Hoflaan 7 verkrijgbaar formulier, waaruit blijkt waarom de inenting achterwege blijft. SCHIEDAM. De matroos D. T. J. J. D. kwam gisteren op de Koemarkt te Schiedam in botsing met een brom fiets. Hij liep een linkerbeenfractuur op en werd naar de Dr. Noletstichting over gebracht. SCHIEDAM. Bij de N.V. Spanjers Handelmaatschappij te Schiedam is in gebroken. De dieven verschaften zich toegang door een raam uit de spanning te nemen. Een bureau werd opengebro ken, waaruit een geldkistje inhoudende 20,werd ontvreemd. Eveneens ingebroken werd by de familie A, de K. in de Anna van Buren- straat. Via de achtertuin en keukendeur kwam men binnen. Een brandkastje met een gewicht van 70 kilo werd meegeno men. Hierin bevonden zich diploma's, spaarbankboekjes en polissen. BEURS VOOR MODE EN HUISHOUDING Op de sluitingsdag uitreiking van een extra groot aantal waardevolle geschenken. J SCHIEDAM. Het eerste twaalftal van de Chr. Korfbalclub O.D.I. heeft sinds lange tijd weer een overwinning op Femix 2 uit Leiden kunnen behalen. Odi speelde zaterdag op Boshoek een voortreffelijke wedstrijd, de rust ging in met 31. Na de rust werd weer opnieuw goed gespeeld en deze wedstrijd eindigde met een verdiende zege 63. Het tweede twaalftal was minder for tuinlijk en verloor in Maassluis met 83 van Maassluis X, Het derde twaalftal speelde ook op eigen veld en ontving het derde twaalftal van K.O.A.G.ook zy verloren de wed strijd en wel met 36. De rust ging in met 3. Ook de junioren verloren deze week en wel de A-tjes met 140 van T.O.P. a in Rotterdam en de B-tjes van Or. Nas sau c met 1—0. Het programma voor a.s. zaterdag luidt: V.E.S. 2—O.D.L; O.D.L 2—D.I.O. 2; D.I.O. 4OJD.I 3; junioren: OD.I. A— BL Wit a; O.D.I. b—BLtreffers a. AMOY" GEBOUW ROTTERDAM i/m 2* SEPT. (Van een onzer verslaggevers) De nieuwe hoogleraar aan het se minarium der remonstrantse broeder schap te Leiden, prof- dr. G. J. Hoen derdaal, heeft zondagmorgen ln "eën door hem gelelde dienst tri'de'Dtfde Remonstrantse Kerk aan de Keizer^-" gracht te Amsterdam afscheid geno men van de remonstr. geref. gemeen te aldaar, waaraan hU aebt-en-een- half Jaar als predikant verbonden Is geweest. De druk bezochte dienst werd o.a. bijgewoond door burgemeester Var. Hall en zijn gezin, door mr. J de Wilde, lid van de commissie tot de taken van de broederschap, en door afgevaardigden van andere kerken en kerkelijke organisaties te Amsterdam. De scheidende predikant, die prof. G. J. Sirks aan het seminarium op volgt, werd toegesproken door 'de voorzitter van'de kerkeraad dr. D. J- H. Vermeer, en door de oudste der predikanten van de Amsterdamse ge meente ds. W. Mackenzie. Na de persoonlijke toespraken zon gen koor en gemeente in beurtzang de scheidende predikant Psalm 121 toe, zoals die onberijmd was getoonzet door de cantor-organist van de Nieu we Remonstrantse Kerk te Amster dam de heer Wim ter Burg. In zijn toespraak wees dr. Vermeer erop hoe dr. Hoenderdaal die vroeger zelf koos voor het predikambt, thans door de broederschap is gekozen om anderen tot dit ambt op te leiden. Geboren: Lconardus z.v. J. J- van Hees en H. M. W. van den. Boom, Adri- ana J. d. v. T. B. Speeker en M. van Katwijk, Herman G. z.v. H. G. Ouiboter en C. M. Meijvogel, Andreas ,W z.v. G. C. Winkes en T. Hendriks, Robert z.v. C. Jacobsen en A. T. G. Baumann, Tjeerd z.v. T. B. F. Leijdékkers en A. Lippinkhof, Karin J. E. H. d.v. G. H. Hoorman en S. C. M. Arends, Jaccubus z.v. J. G. van Roest en K. de Wit, Cor nelia M. d.v. L, H. B. Gram en H. C. Hersbach, Helena d.v, J. Hoogstad en E. Dalmaijer. - Overleden: F. van der Burg, 75 jr., M. Weers, 42 jr. VLAARDINGEN. Men wil in Vlaar dingen een plaatselyke afdeling stichten van het Prinses Beatrix Poliofonds. En kele voorbereidende besprekingen hier over zyn reeds gehouden en nu hoopt men spijkers met koppen te slaan op een bij eenkomst, die vanavond om 8 uur wordt gehouden in de zaal op bet dakterras van het Kolpabad. Op deze bijeenkomst hoopt men een comité te vormen, dat verdere activitei ten zal ondernemen om tot het oprichten van een plaatselyke afdeling te komen. Voorts hoopt de heer G. W. van Weste ring, voorzitter van de afdeling Zuid- Holland een causerie over de organisatie te houden. Verder wordt er deze avond een film vertoond, getiteld: ,,Twee dagen uit". VLAARDINGEN. Werd donderdag avond de heer W. M. W. Don op het stadhuis gehuldigd en mocht hü daar de hoge koninklijke onderscheiding ontvan gen een niet minder hartelijke ontvangst werd hem maandagmiddag om 4 uur in het Reederhnis aan de Westhavenkade door de gezamenlijke haringhandelaren van Vlaardingen bereid. Van alle kanten waren vrienden van de heer Don geko men en geen stoel bleef onbezet. De heer P. Hoogerwerf, voorzitter der Vereniging tot bevordering der haring- handel heeft deze middag woorden van waardering en vriendschap gesproken. Aan het einde van de speech dankte de heer Hoogerwerf voor de vele atten ties, die de heer Don zyn omgeving tel kens bewees. Hij onderstreepte deze waarderende woonden met een tastbaar bewys. De heer Don mocht, een fraai radiotoestel in ontvangst nemen, terwijl zyn echtgenote bloemen werd aangebo den. Hierna (hield de heer Don een toe spraak, waarin hij dank bracht voor deze hartelyke ontvangst VLAARDINGEN. Hel was bijzonder gezellig in „De Zonnebloem" aan de Westhavenkade maandagavond, waar de nieuwe wintercursus geopend werd. Alle meisjes groepen waren voor deze keer verenigd en gezamenlijk zette men opgewekt het werkseizoen weer in. Voor deze avond waren alle groepen meisjes tegelijk uitgenodigd. In zekere zin was cUt een experiment, want er waren nn hele groepen, die elkaar niet kenden. Ongeveer 80 meisjes gaan de nieuwe cursus beginnen. Zij zijn in drie groepen verdeeld en krijgen 5 uur per week les. Deze lessen worden gegeven van 4 uur tot tien over acht wekelijks. De werkgevers zien het nut hiervan in en zijn bereid hun personeel voor het volgen van deze algemene vormingen ontwikkelingscursus een uur of langer vrijaf te geven. Ook is er nog de z.g.n. vrije groep, die alleen in eigen tijd de cursussen kan volgen. De cursus wordt gevolgd door meisjes van alle groeperingen en kerkelijke rich tingen. Met de Christelijke Huishoud school is overeengekomen, dat zij voor de leraressen zal zorgen. Mej. W. M. H. v. Vessem, die vanaf 1 januari in Vlaar dingen werkzaam is als leidster van het Zonnebloemwerk, sprak maandagavond een kort welkomstwoord en vertelde iets over de Zonnebloem. Verder stonden er nog op het program ma een aardige uitbeelding door een tien tal meisjes van het woord zonnebloem en de bekende film van Jan Schaper „Vlaar dingen koerst op morgen" VLAARDINGEN. Visserijberichlen, Zaterdagmorgen. Vangsten: VI 14 5 kant jes. VI 70 4. VI 78 17. VI 79 geen vangst: V) 89 8, VI 97 weinig. VI 112 17, VI 115 20 nog 60 netten, VI 132 25 nog 18 netten, VI 142 6. VI 153 130, VI 172 2, VI 197 10, VI 199 25, VI 206 17, nog 40 netten, VI 216 1 kantje nog 100 netten. Maandagmorgen: VI 70 6 ktj. VI 112 10 VI 132 6, VI 142 weinig, VI 216 5 nog 40 nt Rest geen vangst „w i.jjA ,iï> 11 Is. j&ffUAw«w* <- J ja RFi A. KEMg VLAARDINGEN. - Geboren: Catha- rina Amolda, d. van N, van den Bos en J. Bouman, Christina, d. van XL Groeneveld en M. B. van Leeuwen, Arend, z, van J. de Vries en J. de Raaf, Leendert Adrian us, z. van A. .van der Linden en C. ZwaaL Ondertrouwd: Marinus Schepen, 25 jaar en Jozephina van het "Wout, 19 j. Casimir Frederik Hulst, 28 jaar en Lijntjes van Steensel, 19 jaar, Arie Cor nells Fool, 22 jaar en Johanna Helena de Groot, 18 jaar. Getrouwd: Franciscus Philippus van der Knaap, 25 jaar en Helena Johanna Maria van Mil, 25 jaar, Antonius Wil helmus Gerardus Wester]aken, 30 jaar en Henny Maandag» 26 jaar. Dirk Adri- aan Smit, 27 jaar en Nelie Jacoba Coen- radie, 21 jaar, Leonardus Jacobus Loog- xnan, 26 jaar en Tïhea Derks, 21 jaar. Overleden; Liedewij de Zeeuw, 47 j-, echtgen, van J. de Ligt. MAASLAND. De wedstrijd, die O.D.O. zaterdagmiddag tegen het Delftse Excelsior 2 speelde, gaf ongeveer het zelfde beeld te zien als de beide voor gaande competitiewedstrijden: aanvan kelijk een aantrekkelijke, ongeveer gelijkopgaande stryd maar tegen het eind een duidelyk overwicht van de tegenparty. gevolg van grotere routine en beter uithoudingsvermogen. Nadat Excelsior met 20 de leiding had genomen en O.D.O. met een zeer fraai doelpunt de achterstand wist te verkleinen, kwam nog voor de pauze de Maaslandse gelijkmaker: 2—2. $Ja de rust liep Excelsior tot 42 uit, welke stand tot voor kort voor het einde ge handhaafd bleef. Toen voerden de Delf tenaren'in een krachtig slotoffensief de stand tot 82 op, in de laatste minuut door O.D.O. nog gewyzigd in 8—3. O.D.O. 2 speelde in Vlaardingen tegen Spirit 2 en liet het er na de rust (31 voor O.D.O. 2) een beetje bij zitten toen Spirit alles op alles zette en er dan ook in slaagde met 4—3 te winnen, O.D.O. 3 speelde op eigen veld tegen Maassluis 2, waaraan het geheel de eer van de overwinning moest laten: de gasten wonnen (na een ruststdnd van 3—0) met 92. Alleen de Maaslandse junioren kwa men. deze middag tot winst: zij zege vierden op duidelijke wijze over Spirit b. Na een ruststand van 51 wonnen zy met 91. Op het voorplein van de Van Ghent kazerne te Rotterdam zijn vanmor gen vijf officieren beëdigd. Het vaanael stelde zich met de vaan- delwacht op tegenover de te beëdigen of ficieren, de tweede luitenants der mari niers Th. H. F. van Hees, W. Kayzer, G. H. van den Brink, G. Ringenaldus en T. Nolles. Daarna vond de eedaflegging plaats. Tegen kwart over tien was de gewapen de troep aangetreden, waarbij de Mari nierskapel en de tamboers en pijpers waren ingedeeld. Vele militaire autori teiten, waaronder de vice-admiraal G. B. Fortuyn, commandant Zeemacht Neder land, woonden deze plechtigheid bij. Na de beëdiging hield generaal-majoor Lieftinck een toespraak, waarin hij wees op de plichtsbetrachting, ijver, toewij ding, doorzettingsvermogen en vakbe kwaamheid, die voor een officier onont beerlijk zijn. ..Daarnaast", zo vervolgde de generaal, „zal het u niet mogen ont breken aan zelfvertrouwen, het gevoel van eigenwaarde, zelfcritiek eu gevoel voor humor. Voorts wordt van u verwacht de voort durende zorg en aandacht om het wel en wee der ondergeschikten. Ten slotte is daar de liefo'e voor het Korps en hetj steeds instandhouden en uitdragen van de korpsgeest. Indien gU deze waarden weet eigen te maken dan zaj uw loopbaan als of ficier vreugde en voldoening geven voor u zelve en voor aUen die onder, naast en boven u staan." Na de beëdiging namen de officieren in tegenwoordigeheid van de generaal Op 24 juli 1918 is aan Maassluis een diploma uitgereikt, waarbij de gemeente werd bevestigd m het bezit van haar wapen. Blijkens een uitvoerig rapport van de gemeente-archivaris, de heer D. van Baaien, is evenwel noch de beschrij ving, noch de afbeelding van het wapen op het diploma voorkomende heral disch juist te achten. Deze omstandigheid, waarbij zich andere factoren voegden, hebben er toe geleid, dat in de afbeel dingen van het gemeentewapen nogal wat variatie voorkomt. Dit acht het college van B. en W. onge wenst en bovendien in stryd met het karakter van dit zegel te achten. Het verdient naar de mening van het college.; aanbeveling aan Hare Majesteit de Ko ningin te verzoeken het wapen der ge meente vast te stellen naar authentieke ■gegevens en daartoe een nieuw diploma uit te doen reiken. Aangezien Maassluis in de vorige eeuw onder de steden is gerangschikt, zou bij het verlenen van een nieuw diploma daar mede rekening kunnen worden gehouden door het aanbrengen van een passende kroon. B. en W. zijn van oordeel, dat het alleszins aanbeveling verdient er naar te streven, dat te dezer zake de juiste situatie inderdaad schriftelijk wordt vastgelegd en stellen de raad voor daar toe aan Hare Majesteit de Koningin een adres te zenden en tevens te verzoeken boven het wapen een kroon te plaatsen. RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN GRONINGEN. Geslaagd voor het docto raal tandheelkunde 2e gedeelte: mej. G. Wes ters. Nw PekeJa. H F van Dam. Hoogeveen en E J Pouten, Nijmegen. Voorbereidend examen godgeleerdheid J Ka merling, Utrecht. PROMOTIE UTRECHT. Aan de rijksuniversiteit te Utrecht is de heer L Vroman te Gouda ge promoveerd tot doctor in de wis- en natuur kunde, op een proefschrift getiteld: ..Sur face contact and tromboplastin formation Het proefschrift verschaft inzicht tn het pro ces der bloedstolling. Promotor was prof dr. H J Vonk 's-GRAVENHAGE, 23 sept. Spanvissers UK 5 en UK 52 met f 680, UK 60 en UK 125 met t 1400. UK 22 en UK 104 met I860. UK 35 en UK 66 met f 580. UK 31 en UK 103 met f 800. OD 22 en SL 41 met f 230. Voorts 6 kustvissers met in totaal f 2100 aan verse vis. Notering per kg: groot middeltong f 3.50 3 80. klein middeltong f 3.453.52 tong 1 I 2.853.10, iem 2 f 2 842.90. Notering per 40 kg: groot middelschol f 4250. middel schol f 42—44. klein schol f 30 5034 50. schar f 2428. wijting f 2032, Notering per 50 kg: pilchards t 1114.40, Aangevoerd 1600 kan tjes .gezouten haring. Notering maatjes zout klein f 34.5043, maatjes zout groot f 38— 41, volle haring f 37.6041.90. steurharing 3039, ijle haring I 34.3035.40, alles per kantje. Verwachte aanvoer voor woensdagmorgen 10 tot 15 kustvissers. Op deze avond, belegd door de Be ambtengroep, zal de heer TV. Vonkciran secretaris van de beambtengroepsraoa aanwezig zijn. Het onderwerp luidt: „Hoe denkt U over de salarissen in de CA.O, VLAARDINGEN—-Kerkdienst. Woens dagavond om half acht hoopt ds. D. Rus tige uit Hierden voor te gaan in Liefde en Vrede.

Trouw / De Rotterdammer | 1958 | | pagina 2