Nieuwelant had weer een sportief en fleurig aanzien ETVATERVEG Wim zette eerste paal voor theehuis in beweging Hoge spaar cijfers in Schiedam Joh* de Heer Dinsdag 14 juni I960 TKOUW Maassluis A vondvierdaagse ging van start Aanwinsten voor Oudheidkamer „Geron" stelde een regisseur aan Avondvierdaagse gaat op Nieuwe Haven van start Ronde van Schiedam eindigt waar zij begonnen is Maasland Bewoners protesteren tegen afsluiting van parkeerterrein Mutatie bij Schiedamse Ulo Aangespoeld lichaam is niet identificeerbaar Schiedamse GÈFA hield slotfilmavond radio en televisie Excelsior-Zwart Wit 12 In de Zuidbuurt komt Geref. Kerkelijk Centrum Tweede week van Jeugd-Jolijt Zilveren jubileum V oetbalprogramma Geron" nam enige Pernis Jeugdvoetbal P. Bijl met pensioen Omlegging buslijnen Feike Asma concerteerde in Pernis Hoekse bejaarden maken reisje naar 't Sticht Advertentie Advertentie Grundig Televisie 1960 van 1135.- voor 798- Poortugaal Eerste burgers bezochten diamanten echtpaar Door tram aangereden Burgerlijke stand van Schiedam Puzzelrit Dubbele onderbeenbreuk bij verkeersongeval POORTUGAAL Rode Kruiscollecte Variant De Oudheidkamer van Maassluis ont ving een tweetal geschenken, die een karakteristiek plaatselijke waarde be zitten. Het bestond uit een schilderij van de kom van de Haven met gezicht op het ..Kerkeiland" en een fraai gevormde koperen ketel, die destijds door de op varende van de haringlogger M.A, 15 is gebruikt om een „bakkie" te zetten. NED. HERV. KERK Beroepen te Leeuwarden: (vac. <jr A. H. Hellemans!: R. Bos woonachtig je Laagkeppel, laatst, predikant te Drie bergen. GEREFORMEERDE KERKEN Beroepen te Dordrecht (vac. C, M v d Loo): H. M..Dercksen te Barneveld Aangenomen naar Alkmaar, 3de pred pl G. van Loenen te Moerdijk, Bedankt voor Zoetermeer: G. van Loe nen te Moerdijk; voor Hilversum (Vac~ J. Thomas): J. van Leeuwen te IJmuiJ den; voor Siddeburen en voor Zuidland- S. v. d. Veen te Arnhem. Reserve-legerpredikant: Ds. Th. Vollen hoven van Bolnes is door de hoofd-luchu machtdienst beroepen als reserve lucht machtpredikant van de Koninklijke Luchtmacht te Biak op Nieuw-Guinea In overleg met de plaatselijke kerkerasH heeft ds. Vollenhoven dit beroep aan vaat-d. Voor een periode van drie jaar zal hij belast zijn met de geesteüjke ver zorging van de m Biak gestationeerde eenheden van de Koninklijke Lucht- macht. CHRIST. GEREF. KERKEN Bedankt voor Aalsmeer: C. Langbroek te Nieuwe-Pekela: voor Wormerveeri J. H. Carlier te Zutphen, UNIE VAN BAPT. GEM. Beroepen te Alblasserdam: J. v d Veen, kand. te Leeuwarden. SCHIEDAM. De beroepsregisseur de heer Onno Molenkamp uit Roterdam is door de Gereformeerde Toneelvereni ging „Geron" aangesteld als regisseur. Onne Molenkamp is 37 jaar. In 1943 behaalde hij het einddiploma Gymna sium te Hilversum. In 1949 deed hij eind examen aan de Toneelschool \e Amster dam. Hij speelde daarna in de toneel, groep „Comedia" en vervolgens bij de „Nederlandse Comedie". Thans is hij speler bij het „Rotter dams Toneel". Het laatste parcours van de Ronde van Schiedam zal niet zoals oorspronke lijk in de bedoeling lag hedenavond in Kethel worden gereden. Er was geen goed parcours te vinden in Kethel, 'en in overleg met de verkeerspolitie is nu besloten om hetzelfde parcours te rijden als op de openingsavond, al. bij de Buys Ballotsingel. De ronde van Schiedam zal dus eindigen waar ze is begonnen. Om 7.15 wordt het vertreksein gegeven. Verder zal er hedenavond voor kinderen van 613 jaar op de speelplaats van de Willem Brouwersstraatschool aan de Dwarsstraat een spelbijeenkomst warden •gehouden. De ouders worden verzocht hun kinderen hiervan te laten genieten. Dit alles is in het kader van de Jeugd Jolijt Actie 1960. Hedenavond zal de traditionele Avond vierdaagse weer beginnen, waarvan de start in Gebouw Irene plaatsvindt. Tot en met vrijdagavond zal dit massaal wandelfestijn gehouden worden over de diverse afstanden. Met opzet is als startplaats de Nieuwe Haven gekozen, omdat dit centraal ligt. In vorige ja ren heeft men de ervaring opgedaan dat een dergelijke keus organisatorisch de meest juiste is. Om half zeven hoopt men te vertrekken. Opgaven kunnen bij de start nog geschieden. Het Zonnehuls.~De~afdeling Schiedam van de Vereniging Het Zonnehuis houdt haar ledenvergadering op 16 juni nm. 4 uur. Oranjestraat 87. Tot voor kort hadden de bewoners van het verlengde van de Diepenburchstraat te Maasland hun uitpad aan de zijkant van de bakkerszaak van de heer Van Rooijen. Het was een modderig pad. Toen destijds de grond voor deze huizen aan de gemeente overging, werd hier van gemeentewege een flink parkeerterrein aangelegd. De bewoners aldaar maakten voor hun deur een tegelpaadje naar dit parkeerterrein en sloten hun eerste uit pad met een hoge heining af. Vorige week vrijdag verschenen ge meentewerklieden met de nodige palen en een rol prikkeldraad en zetten het parkeerterrein plm. 5 meter vanaf deze woningen af. Het gevolg was dat de bewoners nu zaten opgesloten en hun oorspronkelijke uitgang weer in gebruik hebben moeten nemen. Dit geschiedde door in de reeds eerder geplaatste schutting een doorgang te maken. Burgemeester Groot Enzerink heeft verklaard dat de gemeente in haar recht staat. De grond aldaar isdestijds aan gekocht. Het was toen een rommelig stuk grond. Vanwege de behoefte aan parkeerruimte, werd een parkeerterrein gemaakt, waar 6 tot 8 auto's geparkeerd konden worden. Toen hebben de bewo ners een tegelpaadje naar dit parkeer terrein aangelegd. Zij hebben de afschei ding tussen terrein en tuinen stuk ge knipt en dat mag niet. De bewoners heb ben zich gestoord aan de auto's die er staan, maar het is terrein van de ge meente en de auto's moeten toch ergens geparkeerd worden. Daarom heeft de gemeentede afscheiding opnieuw ge plaatst, opdat het parkeerterrein aan zijn doel beantwoordt. Overigens is gebleken dat niet alle bewoners het er mee eens waren, dat de uitweg door het steegje was versperd. Als men zich stoort aan het prikkel draad, welnu dan zorgt de gemeente wel voor glad draad. NED CHK. VROUWENBOND MAASLAND.Op donderdag 16 juni houdt de afdeling Maasland van de Ned. Chr. Vrouwenbond haar laatste vergade ring van dit seizoen, aanvang half acht in de Magneet, Deze avond wordt ver zorgd door de N.V. Nutricia te Zoeter meer, VEILING MAASLAND. 13 juni To maten A 8,40—8,70, B 8,20, C 8,10—8,40, CC 7,40 per 6 kg; komkommers 0,09—0,28 per stuk, bloemkool 6 per bak 0,280,35, F per bak 0,18—0,30, 10 per bak 0,17— 0,24, 12 per bak 0,140,25 per stuk, an dijvie 0,14—0,21, grote bonen 0,32—0,38, aardappelen 0,35—0,42, alles per kg, sla 0,030,06 per krop, kroten 0,05—0,15; selderij 0,040,06 beide per bos. Wegens vertrek naar Alphen aan de Rijn zal de heer W. van Eg-mond, leraar aan de Rehobothschool aan de Tuinlaan (gereformeerde ULO), Schiedam ver laten. De heer Van Egmond Is per 1 september benoemd tot onderwijzer aan de afdeling Marthastichticg van de geref. Ulo aldaar. Het bestuur van de Gereformeerde Schoolvereniging is er inmiddels in ge slaagd om reeds een opvolger te benoe men. Eveneens per 1 september zal de heer I. 't Hart, thans onderwijzer te Zwijndirecht, zijn taak beginnen als le raar aan de RehobothschooL (hoofd, de heer S. van Asperen). Door de uitbreiding van de ULO, is echter nog steeds een vacature onver vuld. In de maand mei werd bü de Spaar bank anno 1820 Schiedam ingelegd 1.593.2?.",30 en terugbetaald 934.253,87, Een inlegoverschot dus van meer dan 650.000,in één maand, een resultaat nog niet eerder bij deze spaarbank be reikt. Het inleggerstegoed dat vorig jaar op 29 april de 25 miljoen gulden bereikte, bedroeg ultimo mei 1960 reeds meer dan 29,3 miljoen gulden een wel zeer snelle toeneming van de besparingen. Het aan tal spaarders steeg in een jaar tijds met 1631 tot 47.856. E.e.a. is volgens de directeur van de Spaarbank anno 1820, behalve aan de hoogconjunctuur, toe te schrijven aan de vestiging van kantoren een hoofd kantoor cn zes bijkantoren in alle wij ken van Schiedam en de ruime openstel ling van deze kantoren. Het inleggerstegoed en de reserves wa ren per 31 mei 1960 voor 18.962.822,35 belegd in effecten, voor 7.335.319,in onderhandse leningen en voor 4.621.407,37 in hypotheken. Het vorige week vrijdag in de Water weg gevonden dode lichaam, dat in verre staat van ontbinding verkeerde is na uitgebreide onderzoekingen maandag op de algemene begraafplaats ter aar de besteld. Men tast tot ap heden nog volkomen in het duister welk een per soon dit geweest kan zijn. Na onderzoekingen is komen vast te staan dat het niet een opvarende ge weest is van de in januari omgeslagen coaster Bermuda waarvan nog enkele bemanningsleden niét zijn teruggevon den. Het onderzoek duurt inmiddels voort. Er zijn zeer weinig aanknopingspunten. De Schiedamse Afdeling van de Christelijke Film Actie (CEFA). heelt zaterdagavond itf „Irene" een film ge- brcet van een geeel ander genre dan gewoonlijk. De titel „Rivalen in de zes daagse" zegt al, dat de wielersport een belangrijk dee! van deze film opeiste. Iwan, de oudste van twee partners, die in de eerste sprint tegen elkaar uitkomen, is verliezer en zijn zoontje van 7 jaar kan dit niet verkroppen. Het ventje is opgegroeid in de sfeer van (winnen is alles" en heeft geen moeder meer. Alleen op de wielerraces merkt hij een enkele maal zijn moeder op, die de jongere renner als haar favoriet be schouwt en -met hem meegaat. Tegen het einde van de film sdhijnt Iwan de laatste ronde te gaan winnen, maar -met de overwinning in zioht komt hij te vallen en denkt verder nergens anders meer aan,- dan te blijven liggen. Het happy-end v-an deze film is, dat plaats n de echtgenote tenslotte mziet, dat haar plaats niet is bij ds Zesdaagse, maar in het gezin van Iwan en haar zoontje. Ds. J. Couvé heeft de avond met een kort woord geopend, -waarin hij mede deelde, dat deze filmavond de laatste van dit seizoen was. De zaal van „Irene" was matig be zet. Advertentie OOSTZEEDUK 3SO ROTTERDAM De 15 km. wandelaars zagen hun route uitgestippeld in de richting van Schie dam. Via het recreatieoord van de B.P.M. werd het pad gevolgd in het volkstuinen- complex, dat langs de Poldervaart loopt. Nadat ook nog een bezoek werd gebracht aan Kethel keerde men via de Harreweg huiswaarts. Bij de Holyweg ontmoetten de vrolijke wandelaars de veel grotere groepen, die aan het 10 km. parcours deelnamen. Deze laatsten kwamen niet buiten Vlaardingen, maar doorkruisten Vlaardinger-Ambacht. Overal was de stemming uitstekend en ongetwijfeld zien allen verlangend uit naar de tweede dag van de Avondvier daagse, welke ook dit jaar opnieuw een Tijdens het weekeinde hadden er aanrij dingen plaats die nagenoeg alleen wat lich te doch ook ernstige materiele schade op leverden. In de wierstraat botste een per sonenauto tegen een vrachtwagen. Deze wer den bestuurd door de 52-jarige K. uit de Hoek en de 24-Jarlge J. L. uit Den Haag. Al leen de personenauto liep schade op. In de Rietdijkstraat kwamen twee perso nenauto's met elkaar In aanraking. Deze werden bestuurd door de ïl-jarlge B. F. uit Hoek van Holland en de 25-jarige K. de L. uit Nieuwkoop. Eveneens ontstond materiële schade. Vervolgens vond een botsing plaats tus sen een brommer en een vrachtauto op de 's-Gravenzandseweg. Deze werden bestuurd door de 37-jartge C. L. uit de Hoek en de 23-jarige G. c. B. uit Den Haag. De brom fiets werd ernstig beschadigd. Op de Langeweg waren het twee brom fietsers die elkaar raakten, waarvan er een zijn weg zonder meer vervolgde, ondanks het feit dat de andere met zijn duopassaglere kwam te vallen. De kleding van de brom fietser, de is-jarige C. v. A. uit Rotterdam, werd ernstig beschadigd Het 13-jarige meis je c. v. A. uit Rotterdam, achterop gezeten, liep verwondingen op aan haar rechterknie. Be politie speurt naar de elegante wegge bruiker op de brommer die na de aanrijding direct is door gereden. Ten slotte op de Qrusiusweg nabij de Berghaven «en botsing tussen een personen- en een bestelauto. Deze wagens werden be stuurd door de 27-jarige t,. H. uit Den Haag en de 32-jarige G. C. M, M. uit Delft. De personenauto bekwam alleen materiële scha de. De botsing was oorzaak van het achter uitrijden Van de persorienauto. (NA VERLENGING) Op het Zwaluwenterrein te Vlaardingen moest Excelsior in de 92ste minuut van de wedstrijd tegen Zwart Wit '28 het hoofd voor de Rotterdammers buigen, hetgeen tevens het einde van de deel name aan de „Eurobeker" betekende. Nadat de normale speeltijd verstreken was met een gelijke stand (11), was verlenging noodzakelijk. Deze duurde slechts heel kort, want teen linksbinnen De Heer de Excelsiordoelman het na kijken gaf (1—2) werd de strijd, inge volge het wedstrijdreglement, terstond gestaakt. De tweede week van het werkpro gramma van Jeugdjolij't-1980 is. achter de rug en vooral de Ronde van Schiedam stond hier in het teken van de bedang- jSteOkhg. De animo hiervoor-werd steeds ^ote» 'ën'flS'Writ van vrijdttgavpffif bij de, De. Wibautstraat ziet de stand er als volgt uit Algemeen ploegenklassement: 1. Ter Braak 27 punten; 2. DES met 46 p„' 3. Stempelfabriek 47 p.; 4. Wamsteker 50 p.; 5. Molenaar 76 p.; 6. Coca Cola 94 p. en 7 HW met 102 .punten. Het individuele klassement gaf de vol gende cijfers te zien. 1. Lepolder 6 pun ten; 2. v. Duivenbode 11 p.; 3. Cino 12 p.; 4. Scholten 13 p.; 5. v. d. Akker 14 p.; 6 Grootendonst 20 p.; 7. De Geer 22 p.; 8. De Ronde 28 p.; 9. Kambeel 33 p. en 10. Van Muster met 37 punten. Maandag zal de Ronde van Schiedam in de Stadhouder-slaan gereden worden en dinsdag komen de renners in Kethel. Ook hier heeft de Rennersclub Schiedam de organisatie weer in handen. SCHIEDAM. De heer M. Eising herdenkt vandaag het feit. dat hij 25 jaar geleden in dienst trad bij Th. J. L. v. d. Berg's Etemietfabriek. Vanmiddag is ter gelegenheid van dit jubileum in Restaurant Europoort een receptie gehouden. De voetballiefhebbers van Vlaardin gen kunnen a.s. zaterdag weer getuige zijn van een belangrijke wedstrijd op het terrein van Zwaluwen. Doordat nl. afgelopen zaterdag op hetzelfde terrein Zwart Wit van Excelsior M. won (21 na verlenging), kwamen HBSS en Zwart Wit in de eindstrijd voor de „Euro- beker". Deze ontmoeting moet op neutraal terrein gespeeld worden en hoewel het oog aanvankelijk gevallen was op de terreinen van PPSC of DHS in Scfliie- dam, hebben beide besturen besloten aan het Zwaluwenterrein de voorkeur te geven. Deze wedstrijd zal -a.s. zaterdag plaatsvinden en beginnen om 15.30 uur. Bij gelijk spel zal 2x7% minuut ver lengd worden, waarna strafschoppen eventueel de beslissing zullen moeten brengen. Be juniorleider van Excelsior, Jaap Molendijk, Iaat geen middel onbeproefd voor het geven van ontspanning aan de jeugd. Voor deze week zal hy vijf jeugd- elftallen laten aantreden. Het programma luidt als volgt: maandag 13 juni op het DOTO-terrein de ontmoeting tussen Doto-adspiranten en Excelsior-adspir anten woensdag 15 juni op het Excelsior-ter- rein drie elftallen van Excelsior-adspi- ranten tegen S. C. Delta-adspiranten (Hoogvliet) Vrijdag 1 juni op het Excelsior-terrein de Excelsior-adspiranten tegen de Her vormde Zondagsschool. Bü verhindering omgeven bij voor noemde jeugdleider. Ring 34, De wedstrijden beginnen op alle dagen qm 6.45 uur, Op 4 oktober a.s. hoopt de heer P. Bijl, concierge van het Geref. Jeugdgebouw de 65-jarige leeftijd te bereiken en dan zijn functie te beëindigen. In verband met de vacature roept de raad der Geref. Kerk sollicitanten op, die hun sollicita ties schriftelük tot zaterdag 25 juni kun nen inzenden bü de secretaris van de Commissie van Beheer, de heer G. van Genderen, Burg. v. Esstraat 238 te Per nis. Deze betrekking biedt geen volle dagtaak. Mooie bovenwoning komt vrij. Vanwege het pleinconcert door de Chr. harmonievereniging .Concordia" aan de Ozingastraat op dinsdag 14 juni a.s. rij den de aiutobuslijnen 36 en 55 vanaf 8 uur tot half tien een gewijzigde route, nl. Burg. v. Esstraat, Schuytstraat, Burg. Verduynstraat, Ozingastraat en Overhandstraat Eventuele belanghebbenden dienen hiermede dus rekening te houden. RECTIFICATIE In ons bericht van zaterdag jl. is per abuis de opbrengst van de toneelavond voor de actie 4 x Z N weggelaten. Dit moet zijn 584,24. Gisteravond hebben weer velen die van orgelmuziek houden, volop genoten van het concert, dat door FctKe -Asma gegeven werd in de Geref. KerK tc Pernis. Op het nieuwe orgei z(jn door deze bekwame orga nist prachtige nummers ten gehore gebracht, die de bewondering afdwongen van de aan wezigen. Helaas kon van ons blad geen muziekre censent aanwezig zijn. maar wij mochten van andere ingewijden vernemen dat er van een op hoog muzikaal peil staande avond sprake was. Begonnen werd met Toccata over Psalm 146 door Jan Zwart, gevolgd door samenzang. Verder vermeldde het program ma werken van J. S. Bach (Andante uit So nate rv en Fuga in G dur), Handel (Con certo no. 10 in d moli Adagio-Allegro, Aria en Allegro), F. Mendelssohn (Variaties uit Sonate VI) en S. Landsman (Andante). En tot slot Fostludium en Koraal over Psalm 72 11, dat op ver-zoek van de heer Dorst uit volle borst vanwege het imponerend spel van de begeleider Asma werd meegezongen. Ruim 160 personen woonden deze uitvoering by, hetgeen zeker niet gering is in aanmer king genomen het reeds gevorderde seizoen en de repetitie van een groot zangkoor met grote liefhebberij voor orgelconcerten. Bo vendien is dit het 4e concert in een jaar tijd, hetgeen bewijst dat er voldoende animo voor bestaat. HOEK VAN HOLLAND Het is ook dit jaar weer gerukt de. Hoekse ouden van dagen een autotocht te kunnen aan bieden met als bestemming Zeist en om streken, Op woensdag 15 juni vindt het vertrek plaats om 9 uur des morgens vanaf de Liohttorenstraat. Dientengevol ge zullen de ouden van dagen reeds om 8.30 afgehaald worden. Ook dit jaar kan, indien het weer medewerkt, de tocht zeer aantrekkelijk zijn. Hieronder volgt een routebeschrij ving: De reis wordt begonnen naar Rotter dam. Op het Mareonieplein in Rotterdam aangekomen, gaan we de Mathenesser- weg op, over de Mathenesserbrug links door de van Citterstraat, via de Beukels- dijk, Weena, Hofplein, langs de „Heli port", over de Goudse singel, Oostzeedijk linksaf bij -de Willen Ruyslaan langs de Plaszooxn. Meii volgt dus de richting Gouda. Door het gebied van. de Hol landse IJssel komt men in Gouda aan. Ca. 12 uur wordt het vertreksein ge geven en gaat de tocht verder via Mont- foort naar Utrecht. Mèt Dankenmét DJD.B. (Donkers Dienst Betoonwaagt U de stap van radio naar t.v.! Dankers, Coolsingel 47, Advertentie PERZISCHE TAPIJTEN laat uw kostbaar bezit nazien en repareren maar... door een vakman telefoon 119320 m f I ROTTERDAM Ufl W KEIZERSTRAAT II». Gratis toez. afb. en beschr. TeL 37110 RADIO TAX MiddelIandpL 19, K'dam. Burgemeester Heusden van Vlaardin gen heeft met zijn echtgenote twee echt paren, die deze dagen zestig jaar ge trouwd zijn, met een taart verrast. Zon dagmorgen om half elf bood het echt paar Heusdens een taart aan aan het echtpaar v. d. PijlOmmering, Bejaar denflat, dat deze dag hun trouwdag her dacht en vanmiddag bracht men een bezoek aan het echtpaar v. d. Linden v. d. Zwarts, Sweeltnckstraat 52, dat vandaag haar diamanten bruiloft viert. Zaterdagmiddag is de 69-jarige f Ruizeveld, wonende in de Schiltskoui- straat te - Poortugaal, bü het oversteke» van de overweg bij de Kerkachterw» door een traimstel van de R.T.M. in grepen en met zün rijwiel in de sin kings'de 'trambaan geslingerd. Personeel van de tram-'bracht hes snel op het droge en de arts P. .Grew verleende de eerste hulp. Met ulv'''e?1 dige kneuzingen werd hij overgebraco naar het Zuiderziekenhuis. WaarscIUF lyk heeft de heer Ruizeveld bü bet pa.' seren van de overweg de tram niet merktj die om 1 uur uit Hoogvliet vertrokken in de richting Poortoga»; De tram kreeg ongeveer 20 minute'' vertraging. Woensdagavond om 7 uur hotte AMBC „Poortugaal" een puzzelrit, vanaf het Wapen van Poortugaal. SCHIEDAM. Geboren: Elizabeth H d v J J Hölzken en A M A CoUignon; Birgit- ta J M d v Ch J BBhm en J J Rh van der Heiden; Adrianus z. v. H. Kemellng en R. Mettes; Yvonne E. M. d. v. A. J. Oos- terholt en E. M. de Kievith; Anneiies d. v. J. Schuurman en A. van der Weijden; Cor nelia M d. v. A. M. Pannekoek en C. M. van IJzendoom; Catharina J. d. v. C. J, Boekweit en C. M. J. Daalmeijer: Apolionius c. v. M. Dettmeljer en M. M. Kamp. SCHIEDAM. Geboren: Elizabeth H d v J J Höizken en A M A Collignon; Birgit- ta J M d v Ch J Böhm en J J Rh van der Heiden; Adrianus z. v, H. Kemellng en R. Mettes; Yvonne E. M. d. v. A. J- Oos- terholt en E. M. de Kievith; Anncïies d. v. J. Schuurman en A. van der Weijdem Cor nelia M d. v. A. M. Pannekoek en C. M. van Uzendoorn; Catharina J. d. V. C, J. Boekweit en C. M. J. Daalmeijer; Apolionius z. v M. Dettmeljer en M. M. Kamp. R.H 6.13 755 14.6 De motorrijder G. J. W. N. uit botste maandagmiddag bij het i™18}! tegen een tankwagen van de Shell, stuurd door M. D. B. uit R. die lui®3, komend van de Groene Kruisweg ot Kleidijb op wilde rijden. De motorrijder werd met een dubb»' onderbeenbreuk vervoerd naar het Bef» wegziekenhuis in Rotterdam. De in Poortugaal gehouden collecte voor' het Rode Kruis heeft 1410,15 op gebracht en het paatselijk comité is de 'bevolking dankbaar voor dit mooie re sultaat.

Trouw / De Rotterdammer | 1960 | | pagina 2