Taak tegenover Afrika Kwestie Berlijn in de ijskast Wachten is op verkiezingen in de V.S. Galadiner in Den Haag bezoek Castro neemt Esso en Shell over Volledig akkoord over Cyprus lp Ml Dammers bereiken Moskou ACHT UUR ZONDER ETEN AAN POOLSE GRENS met Weekblad TV komt terug Wijkstra's Arkenbouw D CHROESTSJEWWENEN Koninklijk gezin in augustus met vakantie Olietekort dreigt op Cuba Leveranties door Sow jet-V nie? B 47 van Amerikaanse luchtmacht vermist boven Noorwegen TITAN ONTPLOFT Z uidafrikaanse kerken spreken over apartheid Eerst nooduitgave Ongeregeldheden in Somalia r rnrnm ZATERDAG 2 JELI 1960 :-~i^ A V. Directeur: H. DE RU1U NEGENTIENDE JAARGANG No» 4640 |NvVt Levensverzekering Mij. UBQ ;N.V, Aigem. Verzekering Mij. DBÖ Kromme Nieuwe Gracht 8-10, Utrecht WIJDE WORMER Tel. 02900—3740 Bouwt de ARK VOOR UW LEVEN Wild gedrang Rijke zakenman Reserve ROEKEE RUBBER DE BORSTEL VOOR DE SCHOENZOLEN In elke gewenste maal te leveren, volgens toegè» zonden maat, ma! of tekë* Jj 'ning, in 1 tot 6 dagen» 3Qfc fabriekskorting, R.R.R. Wiichen Tel. 0 8894-293 MINDER KANS OP REGEN J. BE VRIES Ro tierden: Witte de Witaetraa» 38 Telel. 116700 (6 U Poetoue uil Postgiro No M4S19. fClacntendieiut abonnementen 18.au—19 30 ut» Zaterdag» 17—IS nut Telefoon USTOO. Kuveensplera 1 Telefoon 183+87 (3 tllnon) Poatbue 1001 Postgiro No *24867, Klachtendlenat 18.30—19.30 Telefoon 362560 Snul-wee 152 Teint 4570. TTiomaa FCemufsetraat 6 Te lef. 63451. Abonnementsprijs 81 eem brr week 2 85 oer maand t IJO oer trwartSüL Losse nummer» 15 cent Verschijnt daeelljlc» 'i-Gravcnhflge: Dordrecht: Schfodum: T*uxuju* (Geldig tot zaterdagavond) WEINIG VERANDERING Veranderlijke bewolking, met hier en daar een bnl. Weinig verandering in temperatuur. Overwegend matige wind tussen west en noordwest. Morgen: Zon op: 4.25 onder: 21.02 Maan op: 14,30 onder: 00,49 Hnofdreflacteur: Ui J A H. J. S. BRUINS SLOT E nieuwe minister-president van Kongo heelt al dadelijk zijn war aard laten zien. In de hatelijkheden aan het adres der Belgen sprak de de magoog. Loemoemba moet als bewindsman toch inzien dat de verwijten die hij de Belgische koloniale bewindslieden toe voegde. verwijten zijn die straks hem zelf zullen treffen. Want een regering moet nu eenmaal haar gezag laten gel den en degenen die tegen haar rebel leren straffen. Dat zal Loemoemba gtraks ongetwijfeld ook doen of pogen te doen. Maar de woorden van Loemoemba spraken de opgewonden menigte na tuurlijk wei toe. Het spelen op het ressentiment tegen de heerser van gis teren levert meer politieke winst op dan het wijzen op de onomstotelijk positieve resultaten van het Belgische bewind ten behoeve van de Kongolese bevolking. Merkwaardig 1» In dit verband ook de royaliteit die het Kongolese parle ment jegens zichzelf betracht. Omge rekend in Nederlands geld ontvangt een parlementslid in Kongo f 35.000.- per jaar. En dat in een land dat kapitaal arm is en onomstotelijk aangewezen is pp hulp yan buiten, zowel in de vorm van geld als van deskundigen. Men is geneigd te zeggen: Dat kan niet goed gaan. Ze kunnen het niet aan. De bekwaamheid is er niet en het moreel en de moraal is er niet om een staat op de been te houden. TOCH zou het zeer onverstandig zijn om met dergelijke beschouwin gen te volstaan. Want wij staan voor het feit dat deze ontwikkeling niet te gen te houden was, gezien de historie van de laatste vijftien jaar. Het Westen doet afstand van de heer schappij in Afrika omdat het zwarte ras in een vrijheidsroes bevangen is waar tegen geweld niet meer bruikbaar is. Een drang naar vrijheid, die zich vaak wel in revolutionair geweld uitte het geen laakbaar was, maar waarin toch ook een zedelijk goed gelegen was. In leder geval een drang die niet meer te stuiten was. Wij hebben de dingen dus te aan vaarden zoals ze zijn. Wat houdt dat in? Naar onze mening houdt dat in dat wij or.s niet blind staren op Loemoemba c.s. maar dat wij da noden en behoeften van de Afrikaanse volken en de Afrikaanse staten moeten blijven zien en daarin voor ons een taak zien. De westelijke wereld, die Afrika loslaat uit de kolo niale verhouding, moet dat Afrika nu dp de heen helpen. Dan zal het Wes ten niet meer worden gezien als de kploniale exploitant maar als helper. -Men behoeft daarbij niet te verdon keremanen dat het Westen daar ook belang bij heeft. Wij zijn niet gebaat evenmin als de Afrikanen zelf met een Afrika dat in anarchie ten. on der gaat. We zjjn ook niet gebaat met een Afrika dat in de greep van het communisme of van de islam komt. Maar wij moeten helpen, zonder heersers-pretenties. Wij zullen daarbij niet al te zeer onze westerse normen aan de regeerders daar moeten op dringen. Wij zelf hebben er van Karei de Grote tot Cort van der Linden over gedaan oro onze huidige democratische status te btreiken. Men moet Afrika ook tijd gunnen. „Maar wij moeten ons zelf geen tijd gunnen met de hulp. Want wat dat be treft moet er veel en vlug gehandeld jyorden. >:Het zal menselijkerwijs gesproken van onze houding nu, jegens Afrika afhangen wat er Van deze wereld te recht komt. iiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiNiiiiiiiiniiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii) Advertentie) .'Leven!-, Studie- sen Uitzet-, Lijfrente 7 Pensioen- en Begrafenisverzekeringen 4 Braad-, Inbraak-, Ongevallen en W.A.-verzekeringen. UBO voor alle verzekeringen. rechtstreeks bouw-kopcr *mnB (Van een onzer verslaggevers) E EN gebruinde jongeman van twin tig, witte -zeilpet ónder de arm, licht zomerkostnum, brede glimlach zo beende gisteravond kroonprins Con- staiVijn van Griekenland over het plat form van Schiphol. Weinig meer dan een glimp was van hem te zien toen hij zich met grote, haastige passen, van het vliegtuig uit Athene (een toestel van Onassis' luchtvaartmaatschappij) naar de ge reedstaande hofauto van Soestdijk be gaf en hij met grote snelheid werd weggereden. De journalisten hadden het nakijken. „De kroonprins is ten eerste vermoeid en ten tweede ls hü hier strikt privé", zei de Griekse persattaché G. E. Kap- sambélis. PRINS CONSTANTIJN is naar ons land gekomen om deel te nemen aan de zeilwedstrijden die vandaag tot en met 10 juli bij Muiden op het IJsel- meer worden gehouden. Hij logeert, ^op uitnodiging van koningin Juliana, tien dagen op Soestdijk, waar hij kennis sen heeft: de prinsessen Beatrix en Irene kent hij o.m. van de cruise met het koninklijk jacht „Agamemnon over de Middellandse Zee en van de hofbals in Brussel en Stockholm. De Griekse kroonprins is een enthou siast zeiler. En een goed zeiler. Tijdens de recente Kieler Woche legde hij, in eenzeer sterk internationaal gezel schap, beslag op de derde prijs in de Drakenklasse. Ook op het IJselmeer komt hij uit in de Drakenklasse: hij heeft twee jachten en een bemanning van drie koppen meegebracht. „Buiten de zeilwedstrijden zal de kroonprins niet te spreken zün", aldus de persattaché. „In Muiden kunt u met hem praten. Dat wil zeggen: over zeilen. De kroonprins is hier voor sportieve doeleinden." De koninklijke familie zal vanaf. 10 augustus aan boord van de „Piet Hem en „De Groene Draeck" een zomer vakantie doorbrengen in de wateren van Zuid-Italdë en Sicilië. Het konink lijk gezin zal 30 augustus naar Neder land terugkeren in verband met de verjaardag van H.K.H. prinses Wilhel- mina. Koningin en Prins zullen met de prinsessen Beatrix en Irene in de eer ste helft van september enige evene menten van de olympisohe spelen in Rome meemaken. PlE Russische premier Chroes- tsjevv heeft zijn Oostenrijkse gastheren gisteren meegedeeld, dat h(j het probieem-Berlijn voor lopig in de ijskast wil houden tot na de ambtsaanvaarding van een nieuwe president in de Ver. Sta ten. Hij verklaarde niettemin hard te zullen werken om tot een oplossing van dit gevaarlijkste van alle vraagstukken van de koude oorlog te komen. Chroestsjew deed zijn verkla ring vergezeld gaan van een nau welijks bedekte waarschuwing ïan de burgemeester van Berlijn, Brandt, dat by „op moet passen wat hij doet", Oostenrijkse leiders deelden vertier mee, dat Chroestsjew hun had toevertrouwd, dat hij nooit meer zaken zal doen met presi dent Eisenhower maar bereidt za! zijn met een nieuwe Amerikaanse president naar een topconferentie te gaan. Op een gala-receptie, die gisteravond In het kasteel Schönbrunn werd ge houden, liet de Russische minister van Buitenlandse Zaken, Gromyko, zich In dezelfde toon uit. Hij verklaarde dat de Sowjet-regerlng zal blijven vasthouden aan haar ontwapenings voorstellen en geen nieuwe voorstellen zat doen tot de Assemblee bijeenkomt, „Wij wensen zo uitvoerig mogelijke besprekingen met deelneming van neutrale en andere lande», die geen stem hadden op <ïe Geneefse confe-» rentte, zei Gromyko, maar de Sowjet- Dnie zal blijven deelnemen aan de be sprekingen over een kemstop." De meer dan 1000 gasten op het kasteel toonden niets van de gereser veerdheid, waarvan de Weners giste ren en donderdag hadden doen blijken. Zij deden bijna hysterische pogingen om Chroestsjew van nabij te aanschou wen. Toen Chroestsjew. omringd door le den van de veiligheidsdienst de re ceptiezaal binnenkwam, drongen gas ten. fotografen en verslaggevers op. Dienbladen met gevulde glazen werden de kelners uit de handen gedrongen. Er ontstond een wild gedrang. Toen de bewakers Chroestsjew eenmaal in de receptiezaal hadden gemanoeu vreerd, versperden zij de deuren. Al leen regeringspersonen en buitenland se diplomaten van hoge rang werden binnengelaten. Na twee uur te nebben gekeuveld er werd in die tijd geen enkele toost uitgebracht ging de Sowjetleider naar huis, waarbij het woelige toneel, dat zich bij zijn aankomst had afge speeld, zich herhaalde. IN paleis Huis ten Bosch In Den Haag boden Koningin en Prins gisteravond de Argentijnse presi dent, Frondizi, en zijn echtgenote, een galadiner aan. Ook prinses Beatrix was hierbij aanwezig. Op de foto: een ongedwongen ogenblik tijdens de aankomst. (Zie: ook el ders in deze editie.). Des middags had Chroestsjew 5n een autofabriek in een Weense buitenwijk uiting gegeven aan zijn handelsaspira ties. ~Ui zei namelijk tot arbeiders in deze fabriek dat h(j het gehele land wel wilde kopen. „Pakt het In en ik neem het mee naar huis", zei hü gekscherend. De premier werd op de autofabriek hartelijker ontvangen dan elders tij dens zijn bezoek aan Oostenrijk. In deze fabriek hebben dfe communisten een meerderheid in de fabrleksraad. Chroestsjew zei: „Ik ben hier als een rijke zakenman die naar een jaar beurs Is gekomen met veel geld op zak. Wij kunnen alles kopen. De enige voorwaarde is dat jullie lets van ons kopen, zodat wij geld hebben om te betalen voor wat wij van jullie ko pen". Met slechts één week tussen ruimte werden in ons land deze foto's gemaakt: twee mannen die in het centrum van de. (intematio- ,nale) belangstelling kwamen door een gesprek, dat zij met elkaar zouden hebben doch dat niet plaats vond. De Argentijnse president Fron dizi (boven) zien we hier tijdens het gesprek dat hij vrijdag met Nederlandse journalisten in kasteel Oud Wassenaar voerde. De Israëlische president Ben Goe- rion (beneden) werd precies een week eerder in Hotel Des Indes vereeuwigd. Tijdens beide pers conferenties viel enige malen de naam Eichmarm Imperial Tobacco of Can. keert een inte- rimdiv. uit van $0,I2H. Briggs Mfg. Netto-verlies le kwart S 66.028 tegen een winst van 36.055 of 0.03 per aand. in 1959. De 50-jarige bromfietser A. B. uit Abbenbroek is op het kruispunt van de Meeldijk en de Groene-Kruisweg I te Den Briel door een auto aangereden en op slag gedood. Engeland en Cyprus hebben nu vol ledige overeenstemming bereikt over de militaire basissen die Engeland zal blijven houden als Cyprus onafhanke lijk wordt, aldus is officieel bekendge maakt in Nicosia. In een gezamenlijk communiqué wordt de overeenstemming na onder handelingen van 13 maanden bekend gemaakt. Vermeld werd, dat de volgende pun ten opgelost zijn: 1. de tekst van een verdrag betref fende de insteUing van een republiek Cyprus. 2. De grenzen van de basissen. 3. De toekomst van de gebieden waar de basissen gevestigd zijn. 4. Het bestuurssysteem in de basis sen. 5. Financiële bijstand aan de repu bliek door de Britse regering. Het hoofdkwartier van de Ameri kaanse luchtmacht in Europa te Wies- baden heeft meegedeeld, dat een B-47 verkenningsstraalbommenwerper ho ven noord-Noorwegen. wordt vermist en waarschijnlijk is neergestort. In de officiële bekendmaking stond dat het vliegtuig een elektro-magne- tische verkenningsvlucht maakte; Een uitgebreide speurtocht met vliegtuigen is over geheel Scandinavië ingezet, aldus het communiqué. Gewoonlijk is er een bemanning van drie aan boord. Het toestel is ook uitgerust voor foto graferen. Er werd niet gezegd of het vliegtuig nabij de Russische grens dan wel daar over had gevlogen. Een woordvoerder van de lucht macht in Wiesbaden bevestigde dat het toestel behoorde tot het strategische luchtcommando en gisteren uit Enge land was opgestegen. „Het werd gisteravond om ongeveer 10 of 11 uur xerug verwacht," voegde hij eraan toe. Het eerste prototype van de Ameri kaanse intercontinentale raket „Titan" Is vrijdag kort na de lancering te Cape Canaveral geëxplodeerd. De lucht macht heeft bekendgemaakt dat de veiligheidsdienst de raket heeft ver nietigd toen bleek dat de instrumenten niet goed werkten. De bijna 30 meter lange raket begon onmiddellijk na de lancering vervaar lijk te slingeren, maakte op bijna 200 meter een scherpe zwaai naar links en sprong toen uit elkaar. De brok stukken kwamen rokend en brandend op de grond terecht. De 87-jarige J. G. H. C. Lebbing uit Bussum is, toen hij met zijn fiets de Ceintuurbaan nabij het viaduct wilde oversteken, door een uit Hilversum komende personenauto aangereden. Het slachtoffer is op weg naar het Majellaziekenhuis overleden. De Cubaanse premier Fidel Castro heeft gisteren de laatste twee buiten landse olieraffinaderijen op Cuba overgenomen. Hü staat daardoor voor het ernstige vraagstuk dat hij zijn land voortaan moet voorzien met olie van de verafgelegen olievelden in de Sow- jet-Unie. Castro nam de Installaties van de Esso Standard en de Shell Oil in Cuba over in resoluties, waarin beide maat schappijen ervan beschuldigd worden een wet van 1938 overtreden te heb ben door te weigeren in hun installa ties ruwe Russische olie te kraken. Hierdoor zijn alle normale olie zendingen uit het Westen naar Cuba afgesneden met uitzondering van een kleine hoeveelheid eindproauk- ten en is het vooruitzicht ontstaan dat het land gaat snakken naar olie tenzij het middelen kar. vinden om de import van ruwe Russische olie ten minste te verviervoudigen. De waarde van de Installaties van de twee maatschappijen bedraagt meer dan honderd miljoen dollar. Eerder had Castro reeds de Texaco overgeno men. De regering-Castro heeft nu aan de 3 maatschappijen een schuld van onge veer 60 miljoen dollar voor reeds in gevoerde olie. De bestaande reserves aan benzine en andere olieprodukten op Cuba wor den geschat op 10 tot 30 dagen. De Sowjet-IJnie is met Cnba con tractueel overeengekomen ongeveer een vierde deel te leveren van de da gelijkse Cubaanse behoefte van 60.000 vaten. Woordvoerders voor Castro ver klaren, dat het Kremlin hem beloofd heeft te voldoen aan alle oliebehoef ten tegen prijzen die lager liggen dan Cuba de Amerikaanse en Nederlands- Engelse importeurs moest betalen. Maar deskundigen in Havanna betwij felen of de Sowjet-Unie de 20 tot 25 grote tankschepen kan vinden die no dig zijn voor het vervoer van zo'n hoe veelheid ruwe olie van de Zwarte Zee naar Cuba: De medewerkers van Castro heb ben op verschillende alternatieven gezinspeeld. Sommigen zeggen, dat Mexico bereid is olie aan Cuba te verkopen. Anderen zeggen dat zelfs andere Amerikaanse maatschappij en bereid zullen zijn de ruwe olie te raffineren voor de raffinaderijen die nu staatseigendom zijn gewor den. Inmiddels treft het Nederlandse-, Amerikaanse-, en Britse personeel voorbereidingen om Cuba te verlaten. De meesten zullen vertrekken zonder hun huisraad mee te nemen, omdat de Cubaanse Bank een speciaal verbod hiervoor uitgevaardigd heeft. (Advertentie) DE DOELMATIGSTE VOETENVEGB» Hygiënisch, practischononyersliilbMt, Koopt uitsluitend 'open ringmaHon, het onderhoud is gemakkelijker e» voordeliger. Aan beide' zijden gekar teld, DAARDOOR' DOELMATIGER. et«i De zeven niet rooms-katholieke ker ken van Zuid-Afrika zullen bijeenko men om te hespreken of apartheid in druist tegen de christelijke leer, aldus heeft de Wereldraad van Kerken be kendgemaakt. Deze zeven kerken, die zeer ver deeld zijn in hun houding ten op zichte van de apartheidspolitiek van de regering, zullen later dit jaar een conferentie houden waaraan alle rassen zullen deelnemen „om de be tekenis van het Evangelie in de be trekkingen tussen de rassen te be spreken". De conferentie zal gehouden worden onder auspiciën van de Wereldraad van Kerken. (Advertentie) «latuuHijk...- (Van een onzer verslaggevers) NADAT zü acht uur zonder eten en drinken bij een Poolse grenspost zijn vastgehouden, zün de dammers R. C. Keiier en F. Gordijn vrijdag avond laat in Amsterdam aangeko men. Zij waren woensdag vertrokken naar Moskou, maar zijn, omdat zü niet in het bezit waren van doorreis- visa voor Oost-Duitsland en Polen, nooit in de Russische hoofdstad aan gekomen. De Ned. Reisvereniging, die de reis per trein (de nieuwe lijn Hoek van HollandMoskou) organiseerde, heeft hiermee geen rekening gehou den. Ook op de sowjet-ambassade in Den Haag is er niet op gewezen, dat heer Keiler vertelde ons, dat de voorbereidingen voor deze reis be paald niet goed waren geregeld. Op 21 mei kwam bij de Kon. Ned. Dam Bond telegrafisch een uitnodiging binnen, ee ninvitatie, die nooit per brief is bevestigd. Maandag jl. ont ving men opnieuw ee ntelegram; dt was de bevestiging. „Keiler en Gor dijn werden vrijdag verwacht." ook deze formaliteiten vervuld moes- De moeilijkheden begonnen eigenlijk ten worden. al woensdag in Amersfoort, toen Keiler en Gordijn zouden deelnemen bleek, dat de heer Keiler een groen aan een'damtoernooi, dat morgen in formulier toonde, terwijl het een wit Moskou begint. De teleurgestelde moest zijn. Er volgden vele telefoon tjes, ook over de bescheiden van de heer Gordijn. Die bleken evenmin in orde. Toen dit geregeld was, kwamen de volgende strubbelingen bij de eerste Oostduitse grenspost. Na veel ge praat kregen de Nederlanders uit eindelijk toch een tijdelijk doorreis- visum. De reis werd vervolgd tot de Poolse grens. Daar bleek de douane onvermurwbaar. Keiler en Gordijn werden uit de trein, In een huisje langs de spoor lijn gezet en de lange wachttijd be gon. Zij mochten alleen dicht in de buurt van de post een totaal ver laten streek wat heen en weer wandelen. Direct teruggaan kon niet, want daar voor werd de verbinding te spaar zaam onderhouden. Donderdagavond eerst werd de reis naar Oost-Berlijn aanvaard. Weer wachten; op de trein die 's avonds om tien uur naar Ne derland vertrok. Toen de heer Keiler geld ging wisselen voor twee reisbiljetten, mocht hij er aan het station maar één kopen. De heer Gordijn moest eerst zelf wis selen en vervolgens ook zelf een kaartje kopen. Alles werd nauwkeu- ring genoteerd. Het scheelde overigens heel weinig of de heren werden teruggestuurd naar Warschau. Opnieuw deugden de doorreisvisa niet. Nauwelijks hadden de dammers hun plaatsen ingeno men, o£ de trein reed weg. (Van een onzer verslaggevers) HET weekblad T.V, komt, in nieuwe uitgave, terug. Donderdag 7 juli komt het eerste nummer uit. De eerste weken zal het blad nog in: een nood uitgave verschijnen; daarna ml hel weer een rijk geïllustreerd orgaan zijn, aldus hoofdredacteur P. A. G. de Ruwe. Het nieuwe weekblad T.V. zal wor den uitgegeven door de N.V. Weekblad T.V. Tot oprichting van die N.V. is te Amsterdam besloten door een groep Nederlandse uitgevers, drukkers en industriëlen, die de uitgave van een vrij. en onafhankelijk televisieblad gecontinueerd wensen te zien. „Het blad zal uiteraard dezelfde vrij® geest ademen en uitvoerig over de komende televisie- en radiopro gramma's berichten", aldus een com muniqué van hoofdredacteur De Ruwe, di evoorts aankondigt, in een serie artikelen in het nieuwe blad de ge beurtenissen van de laatste tijd open hartig te onthullen. Op de eerste dag van de onafhanke lijke republiek Somalia hebben zich to Mogadiscio ongeregeldheden voorge daan waarbij één persoon, is gedood en dertig gewond. De wanordelijkheden braken gisteren uit na betogingen van elkaar bestrijdende partijen. Van de dertig gewonden hebben 22 schotwon den. De ongeregeldheden begonnen met een betoging van oppositiepartijen voor het parlementsgebouw. De betogers, ge leid door vrouwen, wierpen met stenen waarop de politie hen. met waterstralen te lijf ging. Na de eerste botsingen zette de po- litie straten af en richtte zij mitrail leurposten in. De menigte bleef door de. straten trekken met brandende takken. Vol gens de betogers is bij de verkiezing van de parlementsleden uit Italiaans Somahland fraude gepleegd. Terwijl deze straatgevechten aan de gang waren hechtten de 90 leden van de wetgevende vergadering van voor malig Italiaans en 25 leden van de wetgevende raad van voormalig Brits Somaliland officieel hun goedkeuring den samensrnelting van beide gebie- Vervolgens kozen zij de 52-fariffe Aden Abdoellah Osman tot eerste voor- malikf ^resl<^ent van republiek So- Aden Abdoellah is voorzitter van de wel™ Yan Italiaans Somaliland ge- (Van onze weerkundige medewerker) Ook tijdens het weekeinde zal de temperatuur nog beneden normaal blyven, hoewel er toch een kleine stijging wordt verwacht. Ook de kans op regen neemt verder af. Deze ver anderingen houden verband met het langzaam eindigen van de aanvoer van koude lucht. Aangezien in plaats daarvan nog geen warme luchtstro- m\"j> komt, zal de zon, die nu en dan achter de wolken vandaan komt, voor een stijging van temperatuur zorgen. (Advertentie) Commissionair!, in effecten, oz. Achterburcwal 173 Telef, ZitlSS Privé: oiymoiakade 60 Telef 71M15Z AMSTERDAM

Trouw / De Rotterdammer | 1960 | | pagina 1