Haal heerlijke ZWANENBERG palingworst in huis! BOTTERDAM Burgemeester legde eerste krans Schiedam herdacht doden in een druilerige regen Zilver bij dubbeljubileum Aantal verfsporen gaf de doorslag bij kantongerecht mmm I Herfkens feeble 5 mKADI AGENDA MN DtlU JA 7? I Laatste rolprent bij Fïlmkring Dit is dè jas! GRONINGEN "Jeklmkd Vanavond feest in Magnalia Deikerk Wat geeft U &^ttertonnnmr M7 Eens iets héél anders op de boterham Boete van 7.5 voor rijden zonder bewijs Man botste^toen hij sigaret opstak Kind bij oversteken aangereden Meisje bij botsing ernstig gewond Inbraak bij firma -uït- GEMEENTE SCHIEDAM flE botter DAMMER DONDERDAG S MEI 196S t I' Toespraken De meest ideale jas voor elke dag, elk seizoen, elke gelegen heid. Eea jas met grote allure. DE JAS BLAZERS PANTALONS modehulst vandaag en morgen *-« ess&aastf N"„ •as Pagina 3 iAP Opliouwdap-1966 wordt de culturele 5VJ i rï g' 11 kroon op de wederopbouw van Kotter» dam jeaet. Want ?oals bij vele gelejtenlie* i' den I1 gcregd, De Doelen, bet Schouwburg plein en de ondergrondde Schouw burgpar- irtrgarage rullen bet middelpunt zijn van |de gebeurtenissen van 18 nit i. Het hoogte- tjjtont i' dan ook de» a\oud» de opening van S,„ De Doelen door burgemeester VT. Hiomas- »en Verder ral Opbouwdag dit jaar een Henehtvanogelegenlieid worden. Want de pachter van de Schouwburggarage i« het ConMirtium de» Parking-, een Bru«dbe oncierncining Het feestprogramma begint om kwart over elf met de opening van deze j, parkeergarage. Die geschiedt op de eerste trrdieping daarvan aan de ryde van de Holterdarn-e Seliouwburg, de zuidzijde dut. f Mevrouw Yionne van Lejnseele. wethouder l van kunstzaken der gemeente Briieael, mr. H. Bavinck, wethouder van openbare wet» leen van Botterdam en ir. J. A. C. Tillema, ghoofddirecteur van gemeentewerken, zullen het woord voeren De directeur vart liet lonsortmm de» Parking» zal mevrouw Van Icjmrcle een ticket verkopen voor liet par- jkeren van haar auto. Die wagen is een 1 Ford uit 1928, eigendom van de beer B C. Tiemens uit Den Haag, lid van de His torische Automobiel Vereniging Nederland. Met een tweede wagen, een DKV7 uit 1936, zal de zoon van de beer Ticmens „een kostbare lading" de Seliouwburggarage bin. i rieitbrengen. Na een rondgang door de ga- rage gaat bet gehele gczelachap genodigden via de uitgang bij De Doelen naar een terras Igj het Rjjnhotel, welk terras zodanig is e ingericht dat men een idee heeft van de gezelligheid die er straks op het Schouw, burgplein zal zijn. Op het Schouwburgplein zal de marinierskapd der koninklijke ma rine onder leiding van kapitein der mari niers J. jp. Laroo een concert van twintig minuten geven, waarna de wethouder van financiën en kunstzaken, mejuffrouw mr. |J Zeeleziberg, een korte toespraak houdt. Vervolgens geven 450 dames van de huiv- VTOuwengymnastiek van de raad voor de lichamelijke opvoeding een demonstratie. Tachtig leerlingen van de gemeentelijke school voor de detailhandel hebben onder leiding van directrice mevrouw drs. J. C. BUakenstein en hun leraren weken lang gewerkt aan „bouwstenen", waarmee zy „De Doelen zullen voltooien". Zodra de laatste steen is gelegd geven honderden door de jeugd opgelaten ballonnen een ji kleurrijk slot aan de demonstraties. De ge- hruikeluke Opbouwdaglunch worsh gehou den in het Rtjnhotel. Ir. J. van den Berg, voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rotterdam, zal namens het Comité „Rotterdam-1970" de tafelrede spreken. Boven de stad zullen vliegtuigen «en sleep met het opschrift „De Doelen open" door de lucht voeren. Tn de kleine concertzaal van De Doelen zal de heer H. M. Kraayvanger, een der drie architecten, hts vertellen over het muziekleven in Rot terdam, waarna mr. dr. K. P. van der Mandele namens de burgerij een aantal kroonluchters aanbiedt. Het middngpro- SCHIEDAM De heer H. C. Schipper Bit de Amalia van Solmstraat viert vandaag zijn veertigjarig jubileum bij het automobielbedrijf Vink en Co. Hij werd onderscheiden met de eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Het jubileum van de heer Schipper (61) die bü Vink chef monteur is, valt samen met de viering van het veertigjarig bestaan van het bedrijf, ter gelegenheid waarvan een show in de Margriethal wordt gehouden. Burgemeester H. Roelfsema die vanmorgen de officiële opening van de auto show verrichtte, speldde onmiddellijk daarna de heer Schipper de medaille op de rever. SCHIEDAM De Rotterdammers J. J. M Z en J B stonden woensdag voor de kantonrechter, omdat de een gereden bad zonder rijbewijs en de ander de één zonder rijbewijs had laten rijden Boven» uien bleek de uitlaat van zijn wagen niet in orde „Ik dacht dat dat mocht", begon Z „wanneer er tenminste iemand naast je zit die wel rijden kan De kantonrech ter knikte. „Waar zat de handrem''' vroeg hij „Vlak naast het stuur", ant woordde Z „Het mag alleen wanneer die ander die rijden kan onmiddellijk kan ingrijpen wanneer er iets gebeurt en dat kan natuurlijk met als de handrem on der het stuur zitDaar had Z. niets meer op te zeggen De officier van justitie eiste 75 gulden of vijftien dagen voor het rijden zonder rijbewijs en twee maal 30 gulden of zes dagen voor het laten rijden en de uitlaat „Ik kon", besloot hij, „ook nog een ver volging instellen wegens het onbevoegde berijden van een. ondeugdelijke auto, maar dat vond ik iets te veel van het goede B zei de geeiste straf voor hem wel wat aan de hoge kant te vinden, hetgeen hem van rechterlijke zijde de geruststel ling bezorgde dat hij nog vijf a zes we ken de tijd had ®m te betalen zodat het bedrag zelfs uit een wekelijks zakgeld bijen te sparen viel. Ook Z vond de boete aan de hoge kant „Ik heb een schikking thuis gekre gen, zei ze, waarop stond dat ik maar 40 gulden behoefde te betalen eh nu moet u er ineens 75 hebben." Het werden er tenslotte toch veertig. 'P i i 11 i i framma wordt besloten met een rondgang i do«r Dc Doelen. Des avonds is er een gala- til j concert m De Doelen en tijdens de pauze van dat concert zal omstreeks kwart over negen op het Schouwburgplein een vuur- kerk worden afgestoken. Dat zal dus een I dor zeer zeldzame gelegenheden zyn, dat er een vuurwerk midden in dc stad zal zyn te bewonderen. Om veiligheidsredenen zal het echier geen vuurpijlen of bommen be. vatten. Die avond zal het stadhuis geheel 1 in feestverlichting staan. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Ondahks de re gen was er woensdagavond toch vrij veel belangstelling voor de 21e herdenking der Gevallenen in de Plantage. In de stoet, die on geveer dezelfde indeling had als vorige jaren, liep ditmaal een de putatie Turkse werknemers mee. Het hoogtepunt van de stijlvolle plech tigheid was het ogenblik, waarop burge meester H. Roe'fsema, gevolgd door fami lieleden van verzetsstrijders, afgevaardig den van banden, verenigingen en scho len, de eerste krans legde aan de voet van het monument aan de Gerrit Ver- boonstraat Daarna volgde het hoomsig- naal voor twee minuten stilte en het gemeenschappelijk zingen van het Wil helmus. gOMBERE herdenking tn de druile rige regen by het monument opji de Gemt Verboonstraat. bracht. De muzikale en vocale omlijstmf van deze herdenkingsbijeenkomst stond óp een kwalitatief hoog peil en was b.j- zonder sfeervol. In de Grote Kerk werd om half negen de jaarlijkse herdenkingsdienst gehou den Het volle kerkgebouw bood een im posante aanblik De Harmonie Wilton-Fij- enoord onder leiding van directeur J. Til. Jansen opende het programma met de bekende liederen* „Wilt heden nu tre den", „O God onze hulp" en „Blijf bij mij Heer als de avond valt". Daarna zong het Gemengd Koor Arbeiders Zang vereniging Excelsior onder leiding van de dirigent Leo Smit het „Ecce Quomodo Moritur" van Handel en het „Beati Mor- tui" van Mendelssohn Later op de avond speelde de Harmonie nog „Pams Angeli- cus" van Cesar Franck, „Het Ruwhouten Kruis", een parafrase van A. Delbaye en ..Judex" van Chr. Gounod, waarna het Gemengd koor nog een requiem, „Judex" en „Machtige Eendracht" ten gehore (Van een medewerker) SCHIEDAM De Vlaardinger J. S. moest zich woensdag voor het kantonge recht verantwoorden omdat hij met zijn wagen met aanhanger een ander had gesneden, tengevolge waarvan een botsing was ontstaan. S. die hiervoor enl- ge tijd geleden al had terechtgestaan had dit ontkent, zodat de kantonrechter de zaak had aangehouden om ook nog een getuige te horen. Deze vertelde de afgelopen woensdag dat hij met matige snelheid werd inge haald en dat S. te vroeg naar rechts was gekomen, zodat hij de wagen niet meer had kunnen ontwijken, ondanks het feit dat hij met kracht had geremd. Ik heb ook nog hoornsignalen gegeven, zei hij, maar die meneer reageerde daar niet op. Oak vertelde de getuige dat bij een poli tieonderzoek verfsporen op de wagen wa ren aangetroffen van dezelfde kleur als wagen, hetgeen S. eerst had ontkent, y>t*.y y' 4MM- M&SPh&k i ?<J&> Nwe Binnenweg 466 - Rotterdam maar later, toen de politie zei ze che misch te zullen laten onderzoeken, had toegegeven. Ze zeiden, onderbrak Sdat ik nog met jarig zou zijn wanneer bleek dat ze toch van die andere wagen zouden zijn en toen dacht ik, misschien hebben ze toch wel gelijk. De officier van justitie zei, dat hij wel wilde aannemen dat S. volledig te goeder trouw was geweest en dat de aanrijding met veroorzaakt was door bewust te wild rijden. Maar het is en blijft een ernstige verkeersfout, besloot hij Hij eiste tegen S. een boete van 60 gulden of 12 dagen. Mr Van Vloten maakte hier tenslotte 50 gulden of 10 dagen van. F. E. V. verscheen voor het hekje omdat hij zonder rijbewijs gereden had met een wagen waarvan het stuur met deugde. Dat was de tweede maal, is het met.., merkte de kantonrechter op. V. knikte. De eerste maal heb ik geschikt, zei hij. Verder voerde hij niets tot zijn verdediging aan, behalve dat hij de wa gen vrijwillig had laten slopen en de belofte dat hij nooit meer achter het stuur van een wagen zal gaan zitten. Tenminste niet zonder rijbewijs. Ik ben er niet gerust op, zei de officier van justitie, dat de verdachte met weer in een wagen kruipt. Tegenwoordig heb je er al één voor vijftig gulden. Hij eiste tegen V. straffen van 100 gulden of 20 dagen, 40 gulden of acht dagen en een voorwaardelijke hechtenisstraf voor de tijd van zeven dagen Mr. W E van Vloten deed hiervan tenslotte nog 25 gul den at Pastoor H. M. J. Stoelinga zei in zijn toespraak, dat de oorlog bij allen die hem hebben meegemaakt, een lidteken heeft achtergelaten. Als opgave van de nieuwe tijd noemde spreker de taak van de naaste te dienen. Drs. H. Wissmk, Hervormd predikant te Schiedam, besloot zijn rede met het Onze Vader. Tezamen met het Gemengd Koor en de Harmonie werd tot slot het eerste en zesde couplet van het Wilhel mus gezongen. Onder de aanwezigen bevonden zien burgemeester H Roelfsema. commissar's van politie K. Rijpma, de wethouders P van Bochove en W. van Schooneveld, gemeentesecretaris mr. M J. M. Blok en de eerste en tweede voorzitters van de Stichting Viering- en Herdenking Natio nale Feest- en Gedenkdagen, de heren J. van der Griend en G Rosman Gistermor gen verzorgde het Oorlogsgravencomité De Klaproos op de algemene begraaf plaats een kranslegging op de graven van de in Schiedam gesneuvelde militai ren. ROZENBURG Tijdens een dinsdag avond gehouden vergadering van het hoofdstembureau werd de nummering van de kandidatenlijsten voor de komende ge meenteraadsverkiezing vastgesteld. De vol gorde Is aldus 1 CEÏO', 2 PvdA; 3 AR; 4 VVD; S GPV; 6 KVP. 7 PSP. meemvorm ay—s - sesMffssMEWpw» ~DURGEMEESTER H. Roelfsema leg- de de eerste krans. Lovable Lazy Bra om u"vrij"te voelen. Helemaal van stretch-kant - heerlijk! Gemaakt om thuis te dragen. Draag 'n Lovable Lazy onder dus- ter, housecoat of pyjama 's ochtends, 's avonds, 's nachts. 100 stretch kant. omgezoomd tnec Lastex, Lycra maagbandje, vóórsluiting Maten A/B en C/D, wit, f5,95 in alle filialen van en van (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM De Schiedamse Film- kring houdt op dinsdagavond 10 mei in het Monopole-Theater haar laatste film avond van het seizoen Vertoont zal wor den de vele malen bekroonde film ,3an- diti m Orgosolo" (Bandieten m Orgosolo) v§n de Italiaanse regisseur Vittono de Seta Het decor van de film vormt het woeste berglandschap van Sardmie, waar eenvoudige herders met een. bijna pre historische, primitieve inslag leven in een omgeving, die nog met veel verschilt van de Homerische tijd. Deze schuwe, eenzelvige heden gaan gebukt onder de angst voor het gezag, in de gedaante van lompe en onverschillige carabinieri. Men verdenkt een van de herders ten onrech te van medeplichtigheid van moord, op een politieman. Dit is dan het uitgangspunt van het verhaal. De regisseur appelleert met zijn artistieke visie op de schoonheid van het landschap op de esthetische gevoelens van het publiek en met de menselijke toets in de tragische ontwikkeling van dit rustieke drama op de Bijbelse, maatschappelijke ehtiek, die In elke me demens de naaste ziet. SCHIEDAM De 36-jarige assis tent-bedrijfsleider A. C. Z. uit Rotterdam verloor woensdag op de Jan van Rie- beeckweg de macht over het stuur, nadat hij zich onder het rijden even bukte om een sigaret op te steken. Zijn wagen botste tegen de stilstaande auto van de dertigjarige vertegenwoordi ger J. M. uit Rotterdam. Beide auto's werden ernstig bescha digd. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM De zesjarige Dirk van Vliet stak woensdag plotseling de rijbaan over van de Schimmelpennlnckstraat en kwam onder een bromfiets terecht, bestuurd door de 38-jarige opzichter A. J. Het kind raakte slechts licht gewond. Nadat het door de GGD ter plaatse was behandeld kon het jongetje weer naar huis gaan. VLAARDINGEN Op het kruispunt Prof. Mekelstraat-Prof. Rutgersstraat gaf woensdagmorgen de zeventienjarige M. B. geen voorrang aan een bestelauto. Bij de botsing die volgde raakte het meisje ernstig gewond. Zij is naar het Holyzie- kenhuis gebracht. VLAARDINGEN In de nacht van woensdag op donderdag is er ingebroken bij de firma Knaap en Jurgens in de Mercunusstraat De inbrekers hebben m het gebouw een grote ravage aangericht Bovendien werd er veel vermeld. Geld wordt er echter niet vermist. SCHIEDAM Vanavond (donderdag) houdt de Gereformeerde Werkcommissie Nieuwland ter gelegenheid van de bevrij dingsdag een feestelijke bijeenkomst in de Magnalia Dei-kerk. Hoewel deze avond valt in het kader van de gewone wijkavonden, kan ledereen deze gezellige avond bijwonen. De organisten C. Dub- beid, G. Passchier en G. van der Schoor hebben zich bereid verklaard hun mede werking te verlenen. Ook het Nieuwland- koor onder leiding van de heer Van der Schoor zal zich doen horen en waarschijnlijk zal ds. P. R. Everaars op de piano voor een muzikale omlijsting zorgen Op deze drievoudige film-, zang- en muziekavond krijgt men ook nog een kleurenfilm van hat huwelijk van de Kroonprinses te zien. In de pauze wordt een kopje koffie aangeboden. De toegang is gratis, maar er wordt wel een deurcol lecte voor het wijkwerk gehouden. De bedoeling van de werkcommissie is, dat zowel jongeren als ouderen deze wijk- avond zullen bezoeken Het meest verrast zai zij zijn als U eens iets anders geeft dan degebruikeiijke Moederdag-attenties I Het DANKERS- TEAM staat klaar om u hierbij ta adviseren. Maak Moeder blij met bijvoorbeeld een mooie grammofoonplaat in een genre, waarvan zij persoonlijk houdt. Een gasaansteker, een koffiemolen, handmixer, of een der andere vele ga- schenken uit onze elektrische huishoudelijke apparaten- afdeling. Als u een groter geschenk wilt geven denk dan eens aan een eigen draagbare transistor-radio voor haar. Wat het ook mag worden. Welk bedrag u ook wilt ba- steden. Wij verpakken uw cadeau voor haar tot een extra sierlijk Moederdaggeschenk. Ccolsingel, bij ingang Metrostation Stadhuis In barathea, yereey en flannel ln de kleuren blauw, groen, camel en bruin vanaf 89,— tertenka, „trevlra vanaf 39,75 schiedamseweg «t vlaardlngen lal. 3202 Irene; filmvoorstellingen, 10—11.30, 14 30—1600,20 —2130 Msgnalie Dei-kerk; "Werkcommissie, film-, zang- en muziekavond, 20. Musis Sacrum: Commissie Eurobal, Be- vrijdingsbal, 20. Irene: Avro-Audities, 19. Pers. Ver. Smits Co, 20, Bijkant. De Rotterdammer: Lange Kerkstraat 28, uitsluitend redaetiezaken, te.. 263954 (bgg. 010-115588 en 01898-6619) Agentschap; J. v. Gogh, Dr. Zamen- hofstr 139, tel 512400. Klachten bezorgen: Agentschap zie bo ven. dg. van 18 30-19.30 Belangrijke telefoonnummers: Alarm politie 284656; Alarm brandweer 269123; Alarm G G, en G.D. 269280. Apotheek; Gouka, Groenelaan 127, tel 268035. Liebknecht in hechtenis genomen. Berlijn S Mei. ("Wolff.) Naar wij ver nemen, bevindt zich onder de negen betoogers die den isten Mei op de Pots- damer Platz gearresteerd werden, ook de afgevaardigde Karl Liebknecht. Daar Liebknecht, die bij zijn arrestatie b'urgerkleeding droeg, dienstdoend mi litair is, heeft de betrokken militaire anloriteit een onderzoek ingesteld en op grond van de tot nu toe verkregen gegevens een bevel tot inhechtenisne ming van Liebknecht uitgevaardigd. Zomertijd in Engeland. Engelsche bla den melden, dat de regeertng binnen kort een wetsontwerp zal indienen tot invoering van den zomertijd. Wij dach ten dat Holland altijd achteraan kwam! HET zo ongeveer een maand geleden is dat de Beu- kelsbrug en daarmee de nieuwe snelweg Rotterdam-Schiedam in ge bruik werd genomen moeten mij toch echt een paar dingen van het hart. Laat ik voorop stellen dat ik deze weg een grote verbetering vind. Het gewriemel over de Lage Erfbrug of de brug aan het eind van de Heemraadssingel (die niet zelden tegelijk open stonden), het gemier over de Schiedamseweg en het geploeter om over het Marcom- plem heen te komen behoren alle maal tot het verleden. In kilome ters geeft de nieuwe verbinding nauwelijks of geen winst, maar in tijd zoveel temeer Dat is de ene zijde van de medaille, en laten we deze kant dan maar als de draagzij- de beschouwen. Maar nu iets over de keerzijde. Ik praat niet over de bijzonder vreemde „krakeling" die het 'ver keer van Rotterdam-West naar Den Haag moet maken. Daarover is des tijds voor de openstelling van de nieuwe weg uitvoerig geschreven en ik heb eruit begrepen dat het moeilijk anders kan. Hiermee zal wel samenhangen de wat moeilijke toegang tot de nieuwe weg naar Schiedam vanaf het Aelbrechts- plem. Als ik van de (oude) Beukelsweg kom en ik wil de Beu- kelsbrug over, dan moet ik duvels goed uitkijken dat ik flink aan de linkerkant van mijn weghelft blijf, anders raak ik prompt in de knoop met het verkeer dat rechts aan houdt om op de weg naar Den Haag te komen. "jY/TAAR wat, voorzover nijj be- 1VJ- kend, alle verslaggevers van de brugopenmg over het hoofd zagen is de merkwaardige situatie die ik ervaar als ik uit Schiedam terug-, kom. Ik zie dan dat de nieuwe weg ter hoogte van het Schiedamse sta tion (een juweeltje in de Rijn mond!) over een vrij grote afstand aanmerkelijk hoger ligt dan de weg helft aan de overzijde. Het tweede dat mij opvalt is dat dit hoog gele gen gedeelte niet geasfalteerd is, - maar uit doodgewone kleine steen tjes bestaat. Kon dit nou echt met anders? Mij als leek geeft deze vreemde situatie de indruk dat de gereedko-" ming van de nieuwe snelweg op wel zeer provisorische wijze tot stand gebracht is. Een andere n?re zaak ervaart het verkeer dat voorbij Schiedam ver- dep,, westwaarts,, smoet.,,,De „Schiep damse Burgemeester'van Haaren- Iaan, die op de nieuwe weg aansluit, is namelijk nog steeds niet klaar. Hoe lang is men daar nu al aan bezig? Als ik naar Vlaardingen moet word ik halverwege de Van Haarenlaan langs de nieuwe Sport hal Margriet (m'n compliment voor Schiedam!) de Kethelse pol der ingestuurd om vervolgens via de beruchte Kethelweg, die onder Vlaardingen ressorteert, op da rijksweg naar Hoek van Holland uit te komen. Op deze weg staan de geparkeerde auto's stijf achter el kaar, soms zelfs aan twee kanten, en als ik een tegenligger krijg moet ik stoppen om geen ongelukken te krijgen. Er zullen best redelijke ar gumenten voor aan te voeren zijn dat de asfaltering van de Van Haa renlaan zo lang duurt, maar ik vind dat de gemeente Schiedam had moeten zorgeh dat dit karwei klaar was voor de nieuwe snelweg vrijgegeven werd. Men is warempel al lang genoeg met dit werk be zig! COMS maak ik me zo kwaad *-* (ik moet die kant nog al eens uit) dat ik gewoon de oude weg kies. Ik rijd dan prinsheerlijk over een stil Marconiplein en kan me nauwelijks meer voorstellen dat het vroeger hier zo ontaard druk was. Maar wat me dan weer bar tegenvalt is de slechte toestand van de Rotterdamsedijk. Als er ooit een mooie gelegenheid bestaat om nu eindelijk deze r..weg eens te verbe teren, dan zeker nu. Bij de opening van de Beukelsweg is daarop van verschillende zijden ook al ge zinspeeld. Maar niks hoor! Ja, ik heb de gemeente Schiedam een kat gegeven, maar nou krijgt Rotter dam er ook een. Overigens vlei ik mij met met de hoop dat het zal helpen, want ik heb er niets van gehoord dat een verbetering van de Rotterdamsedijk op de begroting staat. En intussen blijft het verkeer maar toenemen en zullen we het binnen niet al te lange tijd beleven dat de oude weg over het Marconi plein en die ellendige dijk weer even druk zijn als voorheen. Bij Gemeentewerken kan worden geplaatst een meet- assistent voor de buitendienst van de afdeling Grond zaken en Landmeten. Het brutoloon volgens loongroep 4 of 5 is afhankelijk van de leeftijd en de geschiktheid na een praktische opleiding en bedraagt maximaal (bij 25 c.q. 26 jaar) 616,37 en 655,51 per maand, exclusief de vakantie toeslag van 6 Gunstige arbeidsvoorwaarden, zoals 45-urige werk week, gratis werkkleding, gepremieerde spaarregeling en vrije zaterdag. Eigenhandig geschreven sollicitaties onder opgave van leeftijd, opleiding, referenties, enz., binnen 14 da gen in te zenden aan de directeur, Korte Haven 33. "''fSfl

Trouw / De Rotterdammer | 1966 | | pagina 1