Hoofdstiaat uitbundig bij viering bes99 i Volle zaal chr. geheelonthouders AGENDA TO 8CA Sinterklaas vaart door Schiedamse havens Burgemeester Roelfsema kocht bij zijn vrouw UW 4 ÉS Oude buurt lcreeg nieuw gezicht mm^m Winkeliers kramen hun geluk niet op van stam tot meubel voor meubelen naar de stam j Burgerlijke stand Broei in lading copra-pallets GEMEENTE SCHIEDAM FLATBEDIENDEN Reu kcoinmissie te Rozenburg geïnstalleerd Zaterdag feestelijke intocht "top form Joh*. de Heer (Brom)fietsen bij station horen in de bengels... „Open avond" en weekeinde CHJ Kleuter aangereden door bromfietser Collecte voor Sint Nicolaasfeest in kinder-klinieken BEKENDMAKING Kinderpostzegelaktie gestart Onwel en overleden Deposito-promessen van Mees en Hope NI-HA HUISORGEL nff, ROTTERDAMMER WOENSDAG 16 NOVEMBER 1966 >ïii irv,^ en morgen en dagelijks Liefde VOORUWBELOl^S' exclusief dealer voor Rotterdam Hammond Conn Hohner Fhlllcordï *v "Vt, V Pagina 3 'X 1 hA n- s v s it n :#wk^ %L.5^ï *3 w*, SCHIEDAM De politie heeft dinsdag niet minder dan elf brom fietsen en evenzoveel fietsen meegeno men naar het politiebureau omdat de eigenaars verzuimd hadden hun voer tuigen in de njwielbeugels op het Stati onsplein te zetten. De Opel Caravan auto, die zondag in de Westfrankelandsestraat ten nade ie van H. B. T. J. D. was ontvreemd, is dinsdag op rijksweg 20 te Maassluis teruggevonden. De politie hield dinsdag twee vijf tienjarige scholieren uit Vlaardingen aan, omdat zij op een bromfiets reden waarvan het achterlicht niet brandde. Het bleek dat de bromfiets was gesto len in Vlaardingen, waar zij aan de politie werden overgeleverd. SCHIEDAM Het zal niet dik wijls gebeuren, dat een nieuwe bestrating zo spontaan wordt „gevierd" als gisteren in de Hoofdstraat. De kleurig gepavoi- seerde straat, waar ook nog enkele grote vlaggen klapperden (tegen de avond stak de wind vrij hevig op) onderstreepten de wens van enkele voortvarende zaken lieden om tegelijk met de gloed nieuwe bestrating de Hoofdstraat een nieuw „gezicht" te geven. Zij willen o.a. een aantal etalages van leegstaande woningen voorzien van een keurige en aantrekkelijke uitstalling om daarmee aan te tonen dat er geen sprake is, dat deze oude Schiedamse straat en verkeersader aan het vergrijzen is. Zong vroeger dei Schiedamse zanger Leen de Bruin niet sijn liedje „Van het Spoor naar het Hoofd"? Als hier eens een verkeerstel ling werd gehouden, zou men wel eens tot verbluffende resultaten kunnen ko men. In de helverlichte garage met open deuren van de heer Louis Jurgens (loodgietersbedrijf met vijftig man MODEHUIS MONIQUE;, JonkerFrarisstraat. 115- TeU .121253 VOOR EXCLUSIEVE-DAMESMODE ROTTERDAM De Centraal Her vormde Jeugdraad houdt donderdag 17 november een „open avond" met als onderwerp „Onbehagen en agressie in de hedendagse maatschappij". De spre ker js dr. P. Valkenburgh, verbonden aan het Sociologisch Instituut te Gro ningen. De avond begint om acht uur en wordt gehouden in De Heuvel, St Laurensplaats 5. In aansluiting op deze avond wordt er 26 en 27 november een week-end gehouden, dat in het teken zal staan van .„Anarchie en gezag". Over dit on derwerp zullen spreken mr. A. R. Jol les, vice president van de Rotterdamse rechtbank en Bernard de Vires, provo- raadslid in Amsterdam. Inlichtingen over dit week-end zijn te verkrijgen bij De Heuvel, tel. IS 74 62. SaHJEQAM Geboren: Bram z v "D Buur- nian en N G Waterman, Yvonne <3 v. J Monté en J p Zagwijn; Astrid d.v. J vart Hossum en E H -de Boo; Petrus T z.v. J C van der Hoeven en it Otien; Tessa M d.v. E F S? n en v.-,n Engel; Esther M d.v. H E E Kombout en C B Bovenberg; Eva d V. L ran der Hoest en M K-wait ketste in; Johannes T zv. T G J Kloosterman en T A M Oosterwij-k. Overleden: M P Wensen, 78 wed. whets; T C van Zwieten, 81 wd. Kuil. personeel) werd om vijf uur in de na middag de vernieuwing van het weg dek op feestelijke manier beklonken. Behalve de heren Louis Jurgens, Paul Nolet (distillateur), P. M. Heilker (eige naar van drogerij- en maaldenjbe- dnjf), J. Crama, eigenaar van café-restaurant „De Klok" en voorzit ter van de organisatie van zelfstandi gen in Zuid, deelde een groot aantal werknemers van de bedrijven in de omgeving in de laaiende feestvreugde, terwijl vele zakenvrienden, buurtgeno ten. en zelfs voorbijgangers terloops naar binnen wipten om een vrolijke dronk uit te brengen op de vermeuwde Hoofdstraat. „Veertig jaar werk ik al hier in de bijna 75-jaar oude zaak van mijn vader en grootvader, en nog nooit heb ik hier een goede straat gezien. Sedert tien jaar zijn we al bezig Sedert tien jaar zijn we al bezig ge weest om er een te krijgen en nu hebben we dan eindelijk een nieuwe En wat voor model-straat! Binnen een maand hebben onze goede over buren, de straatmakers (de gemeente lijke straatmakerswerf ligt namelijk ook aan de Hoofdstraat! het voor el kaar gekregen. Fantastisch, zoals die kerels gewerkt hebben en prima was ook de medewerking van het gemeen tebestuur." Aldus da enthousiaste heer Jurgens, terwijl ter instemming allen hun gla zen omhoog hieven! CClilEDAM-ZXJID wil geen achterblijvend gebied zijn en het heeft gelijk! Daarom feest in de Hoofdstraat nu hier eindelijk een behoorlijk en eigentijds weg dek kwam! SCHIEDAM De zesjarige Erik de Regt, van de Westfrankelandsestraat 50b, stak dinsdag dichtbij zijn wonmg vanachter een geparkeerde auto plotse ling de rijbaan over. Hij werd aangere den door een bromfiets, bestuurd door de zestienjarige scholier J. H. W., di het kind niet meer kon ontwijken. Met een hersenschudding en een wond bo ven het linker oog werd het slachtoffer tje naar het Gemeenteziekenhuis ge bracht. ROTTERDAM Van 21 november tot en met 3 december zal een collecte (door middel van lijsten) worden gehou den ten bate van het Sinterklaasfeest voor gehandicapte kinderen in de kli nieken Beatrix, Irene en Margriet Het Sint Nicolaas Comité (onder auspiciën van de wijkraad voor Char- lois) organiseert ieder jaar in deze twee klinieken voor geestelijk en li chamelijk gehandicapten en voor lang durig zieke kinderen een Sinterklaas feest. De collectanten die aan de deur ko men zijn m het bezit van een legitima tie-bewijs, afgegeven door de Sociale Raad. Het gironummer van het Sint Nicolaas Comité js 468755. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM Maandagavond is broei ontdekt in een lading copra-pal lets aan boord van het motorschip Ar- tir van 4459 brt dat in Maashaven ligt. De brandweer bestreed de broei met twaalf stralen. Ongeveer duizend ton van de lading ging verloren door vuur en water. Ook werd een aantal luiken vernield. Door de hevige rookontwikke ling moesten de brandweerlieden ge bruik maken van persluchtmaskers. Adjunct-hoofdbrandmeester H. Dek ker had de leiding. Uitgerukt waren: G i Havendienst 15, A 11. SCHIEDAM Bij de Leidsche On derwijsinstellingen slaagde mejuffrouw C. H. Rotteveel te Schiedam voor het examen doktersassistente afgenomen onder toezicht van de Koninklijke Ne- deriandsche Maatschappij tot bevorde ring der Geneeskunst (art. 20 Wederopbouwwet) Burgemeester en Wethou ders van Schiedam bren- gen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 20 der Wederop bouwwet vergunning te verlenen tot het bouwen van 8 bejaardenwoningen op een terrein, gelegen aan de Delflandseweg, ka dastraal bekend gemeente Schiedam, sectie H no. 1513 ged. Het bouwwerk is in strijd met het vigerende bestem mingsplan (uitbredings plan in onderdelen Nieuw- land 1961). De op dit bouwplan be trekking hebbende stuk ken liggen gedurende een week na de dagtekening van deze bekendmaking ter gemeente-secretarie (Afd. Algemene Zaken, Oude Kerkhof 19) voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden bezwhren tegen het ver lenen van de bouwver gunning schriftelijk bij hun College indienen. Schiedam, 14 november 1966 Burgemeester en Wet houders voornoemd, De Secretaris, U. J. Blok. De Burgemeester, H. Roelfsema. By het Gemeentelijk Woningbedrijf kunnen worden geplaatst voor het schoonhouden van trappen huizen en openbare ruimten in flatgebouwen, alsmede voor het verrichten van enige werkzaamheden aan de technische installaties. Salaris: ƒ485,ƒ647,— per maand. Vakantietoeslag 6 15 werkdagen vakantie, de premiën A.O.W./A.W.W. zijn voor reke ning van de gemeente; deelname aan de 'amb- tenarenspaarregeling is mogelijk; de gemeen te Schiedam is aangesloten bij het I.Z.A In een van de flatgebouwen zal een dienst woning worden toegewezen. Vrij wonen en vrij gebruik centrale verwarming voor per manente aanwezigheid in de woning voor het alarmeringssysteem. eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige in lichtingen worden ingewacht bij de Directeur van de Gemeentelijke Woningdienst, Lange Haven 145 te Schiedam, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Hoewel 18 juni jL feitelijk de herdenkingsdag was, vierde de Nederlandse Christelijke Geheelont houders Vereniging (N.C.G.O.V.) het 75-jarig bestaan van de afdeling Schie- ROZENBURG Loco-burgemeester J. P. Westdijk heeft in een bijeenkomst in het gemeentehuis de zogenaamde reukcommissie geïnstalleerd. Deze com missie bestaat uit een. aantal vertegen woordigers van de omliggende in dustrieën. In zijn mstaliatie-rede zei de heer Westdijk dat het noodzakelijk is waarborgen te scheppen voor mensen, die vlakbij het industriegebied wonen. Deze waarborgen zijn nodig opdat deze mensen, die voor een groot deel in de industrieën werkzaam zijn, m de woonkernen willen blijven wonen. De bevordering van de locale leefbaarheid zal een gemeenschappelijk belang blij ven voor industrie en gemeente, aldus de loco-burgemeester. Een van de taken van de commissie wordt het vaststellen van de hinder, die de bewoners van Rozenburg van de luchtverontreiniging ondervinden. Er zullen enkele waarnemingsposten wor den ingesteld, waar men terecht kan voor het indienen van klachten. Deze adressen zullen nog worden bekendge maakt Uit een mededeling van de directeur van de Chemische Industrie Rijnmond blijkt, dat dit bedrijf belangrijke vor deringen heeft gemaakt door middel van benzoé-zuur de luchtverontreini ging tegen te gaan. De directie van het bedrijf hoopt dat aan deze overlast te gen het einde van dit jaar een einde zal zijn gemaakt. .BOTTERDAM In het Zuiderzieken huis slaagden voor het diploma A (zieken verpleging) de volgende zusters- G. E Bak ker. M. P. E. Tielemans-Beukeboom, J. Bosklopper, C G. Portuin, R. A. Geleynsee, A. Hoogstad, P. de Jong, A. 't Jonk. M. A. Joppe, M. Kuyt, L. v. d. Meulen, S. M. O. de Nil, J. S. v. Poel, M. H. Snoek, G. W. Steenbergen. De Bron: S.G Jeugduitwisseling 198S. reünie. 30. Volksgebonw: NJ.V O.N., Marionetten The ater Operette, 20. Magnalia Del Keck: Ned. Ghg. Vrouwen Bot,-: ledenvergadering, 20 laltontkerk: Chr. Itanr.oDieverenJging Har- pe Davids, concert, 20 Irene: Ned. Ver. van Huisvrouwen, voor lichtingsavond. 20. Bijkantoor De Rotterdammer: Lange Kerkstraat 82. uitsluitend redactiezdken, tel 253954 (b.g g 010 - 115588 en 01393 - 6819) Agentschap: J. van Gogh, dr. Zamenhotstr 133 t! 152400 Klachten bezorging: Agentschap zie boven Belangrijke telefoonnummers: Alarm poli tie 284656. alarm brandweer 282923, alarm G.G. en G D. 238280. Apotheek: Van Westendorp. Parkwee 207, tel 267874. dam. De grote zaal was tot de laatste plaats bezet, toen voorzitter A. de We ger naar aanleiding van 1 Petrus 5 8-9 sprak. Daarna trad de combo „The Salva tion Beats" het muziekkorps van het Leger des Heils te Schiedam op. Hun liederen vielen kennelijk in de smaak. Vervolgens sprak namens het hoofd bestuur ds. H. Ploeg, baptistenpredi kant te Den Haag. Hij constateerde, dat Schiedam reeds 75 jaar een christe lijke dranbestrijdings-organisatie heeft met als leidend beginsel „De liefde van Christus dringt ons". Slechts zolang de ze liefde ons drijft, heeft de strijd bete kenis. De tijd van „het karretje dat langs de zandweg reed", is onherroepe lijk voorbij. Trouwens we moeten voor uit zien. Vergetende wat achter ons ligt, zoals Paulus dat getuigt, aldus ds. Pleoger. Het verdere gedeelte van de avond werd gevuld met de opvoering van „Het onverwoestbare", een toneelstuk gespeeld door vier dames en vijf heren van de toneelgroep O.T.G. Gouda van de hand van mevrouw G. Hamstra-Vos en onder regie van W. Slinger. Het dramatische toneelwerk met een pelukkig einde werd goed gespeeld. TOSCA geparfumeerde Eau de Cologne van f 1.50 af TOSCA Parfum van f2.9Eaf (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Sint Nicolaas zal, ver gezeld door tien Zwarte Pieten, zater dagmiddag om twee uur de Voorhaven binnenvaren. Op Het Hoofd zal de har monievereniging Gusto hem een wel kom toeblazen. Dit jaar voert de rijtoer van de Sint niet door Schiedam-Zuld, omdat niet op Het Hoofd zal worden ontscheept, maar bij de Grote Markt Steeg, vlakbij het stadhuis. De havendienst heeft de Sint alle medewerking toegezegd de - tocht ta doen verlopen. Getracht wordt het schutten van de boot zo weinig mogelijk tijd in beslag te laten nemen. De politie, zal ervoor zorgen, dat het openen van de Koe- marktbrug ook geen oponthoud zal ge ven. De tocht door de havens zal onge- ver een half uur duren, dus tot half drie. De Sint Wordt op zijn tocht begeleid door 3 sloepen van de zeekadetten. Aan boord van een van de sloepen vinden 18 man van de Rijnmondband een plaats. Zij kondigen met schallende fan fares de komst van de Sint aan. Aan boord van de boot, waarop Sinterklaas zich bevindt brengt de boerenkapel van St. Ambrosius Sint Nicolaasliedjes ten gehore. Na twee uur concerteert het Schie damse Politie Muziekgezelschap voor het stadhuis. Ook bi] het aan land gaan van de Sint zal dit orkest de muzikale honneurs waarnemen. Op het bordes van het stadhuis verwelkomt burgemeester H. Roelfsema de Sint offi cieel. Nadat de burgemeester de hoge bezoeker een kopje thee heeft aangebo den wordt gestart voor de rijtoer om 15.15 uur. Begeleid door de ruiters van de Landelijke Ruitervereniging Schie dam zal de Sint op zijn schimmel geze ten de Schiedammers begroeten vooraf gegaan door het Harmonie-orkest en de Drumband van Harpe Davids. De route is als volgt: Lange Kerkstraat, Huis te Riviereweg, Singel, Oostsingel, Van Swindensingel, Marco- niweg, Korte Singelstraat, Broersvest, Hoogstraat, Grote Markt, Vijgensteeg, Spinhuispad, Parkweg, Mgr. No- lenslaan, Nieuwe Darolaan, Nieuwe Ha ven, Westfrankelandsestraat, Rem- brandtléan, Troelstralaan, Dr. Wibaut- plein. De lengte van de route is ruim 6 kilometer. Kethel en Groenoord zijn niet verge ten, al zal het wegens de hoge ouder dom van de Sint ook hij gaat het klimmen der jaren voelen niet moge' lijk zijn de rijtoer tot die wijken uit té breiden. Dé muziekvereniging St Rad boud lzal 'om ongeveer twaalf uur'een mars door deze wijken maken. SCHIEDAM Dinsdagmiddag is de 67-jarige heer J. v. d. B.» wonend aan de Rotterdamsedijk, vlakbij zijn wo ning onwel geworden. Hij werd ijlings naar het Gemeenteziekenhuis gebracht, f UW TOP-FORM adviseur ROTTERDAM: MARINIERSWEG 39-47 MEENT 7K AFD. KLASSIEK TELEFOON |0:0; 12C40Ï VRAAGT ONZE GRATIS CATALOGUS SCHIEDAM Burgemeester H. Roelfsema heeft dinsdagmorgen om half negen in de hal van het nieuwe postkantoor aan de Lange Nieuwsiraai de eerste kinderpostzegels gekocht van zijn echtgenote, mevrouw M. A. Roelf- sema-Poelstra. Het is de veertigste maal dat deze kinderpostzegelactie wordt gehouden. De tafel met de kinderpostzegels staat vlakbij de ingang, zodat men on middellijk nadat men de draaideur is doorgegaan met de postzegels wordt ge confronteerd. De belangstelling voor de zegels was dinsdag bijzonder groot en de dames M, Eysbergen-Vos en M. Schroot-Drooglever Fortuin kwamen handen te kort om de postzegels aan de kopers af te leveren. Beide dames heb ben het werk al meer gedaan. Me vrouw Schroot doet het al minstens tien jaar. „Ik vind het doei prachtig en het werk erg gezellig", zei ze. Elke morgen tot twaaif uur zitten twee dames, die elkaar aflossen, achter de volbeladen tafels. De actie duurt tot en met 31 december. De algehele lei ding heeft mevrouw M. A. C. Taver ne-van Campen. ROTTERDAM De bankiers Mees en Hope zullen vanaf 15 november overgaan tot het afgeven van zgn. de posito-promessen. Tegen storting van ƒ100.000 of een veelvoud van dit be drag geeft deze bank desgewenst de posito-promessen af met een looptijd van een jaax Zoals voor elke promesse geldt kan ook een deposito-promesse aan derden worden overgedragen door middel van een endossement Dit bete kent dat de houder desgewenst voor de vervaldatum over het bedrag van het deposito kan beschikken door verkoop aan derden, hetgeen aan de flexibiliteit van het financieel beheer van onderne mingen, instellingen of particulieren ten goed komt, zo meent Mees en Ho- pe. Deposito-promessen in guldens mo gen, krachtens voorschrift van de Ne- deriandsche Bank, alleen aan ingezete nen van Nederland worden afgegeven. Het systeem van de deposito-promesse heeft in de Verenigde Staten een grote vlucht genomen als „certificates of de posit". De firma Mees en Hope, die met een balanstotaal per ultimo 1965 van ongeveer ƒ675 miljoen naar grootte de vijfde bankinstelling ln Nederland is, verwacht dat ook in ons land de deposi to-promesse in een behoefte zal voor zien. SCHIEDAM Evenals in het be gin van dit jaar houdt NOAD begin 1967 een tafel tenniswedstrijd in de Koopmansbeurs tegen een sterk team van Oud-Internationals. Noad zal enke le spelers voor deze traditioneel wor dende ontmoeting selecteren. Als da tum koos men zaterdag 7 januari 1967. Op deze dag zal tevens de nieuw jaarsreceptie van NOAD gehouden wor den. m 'POT MIJN spijt moet ik terug- komen op het artikeltje van en kele weken geleden over de RTM. Ik heb toen een brief aangehaald van een dame die nogal boos was en terecht naar mijn mening over de ondervonden service van enkele RTM-chauffeurs. Zij wisten de da me en andere reizigers niet juist in te lichten over het vertrek van de bussen. Een chauffeur wist zelfs niet hoe laat hij zelf moest vertrek ken. Het zelfde is nog „dichter bij" Jan Krant gebeurd. Een collega van hem ondervond zondagavond hetzelf de, maar met de bijzonder nare bij komstigheid dat hij daardoor de laatste bus miste naar huis. Alleen dank zij de hulp van een broer die een wagen heeft, kon die collega van mij met vrouw en kinderen de nacht in eigen huis doorbrengen. Nonchalance, onwetendheid, te wei nig vakbekwaamheid of te weinig gevoel voor service aan het pu bliek? Ik weet het niet. Wn collega, die bij aankomst in de stad aan de chauffeur had geïnformeerd hoe laat hij terug kon, had een tijd opgekregen. Die collega had letterlijk gevraagd: „Weet u uit uw hoofd hoe iaat de bus terug gaat?" Hierop kwam een vlot ant woord, dat vertrouwen inboezemde, een misplaatst vertrouwen achteraf. Want toen hij enkele minuten voor het opgegeven vertrektijdstip die avond aanwezig was in de Ro~ sestraat bleek de laatste bus reeds een kwartier daarvoor te zijn ver trokken. Hij vond in het wachtlo kaal van de chauffeurs nog een man. Wat ontstemd htaft hij daarop getracht de directeur - te bellen, maar die gaf niet thuis. De man had willen vragen of hij een taxi kon bellen om zijn gezin naar huis te laten brengen. Zoals gezegd, die broer gaf gelukkig uitkomst Naast de telefoon in het wachtlo kaal voor de chauffeurs hing aan de wand... het knipsel van de vorige „Aan de Lijn" waarin over dit on derwerp was geschreven» mot enke-J le aantekeningen van een' cheLhoe het was 1e voorkomen -(niet dat schrijven, wel die verkeerde inlich- - tingen). Je zou zo denken. Misschien hangt volgende week deze „Aan de Lijn" 'er ook bij, met weer andere aantekeningen. COLLEGA overweegt nu een declaratie in-te dienen bij- de RTM voor veertig kilometer vijftien cent, zijnde de "kosten van *dé' autorit plus daarbij hetteléfoon-j dubbeltje. Wat hij ook gedaan heeft, is de RTM-direeteur maandagmor gen, onmiddellijk te bellen. De direc teur begon met de opmerking dat Voorae en Putten erg moeilijk zit Liefst tachtig chauffeurs moesten in korte tijd worden omgewisseld. Het schijnt bijzonder moeilijk te zijn' om mensen vast te houden. De directeur vond het eigenlijk helemaal niet nodig dat alle chauf feurs de dienstregeling kennen en zelfs niet de vertrektijden op de lijn. waarop zij dienst doen. Voor. mij is dat maar een vreemde, niet te aan vaarden toestand. De chauffeur is toch de aangewezen man om het publiek in te lichten? En als zij het niet uit het hoofd kunnen zeggen, dan kunnen zij toch hun eigen dienstregeling raadplegen?. Ze kun nen ook zeggen: Sorry meneer (of pardon), maar ik weet het niet pre cies. De directeur vindt dat iedereen maar een dienstregeling moet ko pen. Ja, maar als je altijd auto rijdt en slechts zelden van de RTM-bus gebruik maakt, ga je geen dienstre gelingen kopen. Je zou met alle dienstregelingen van streken waar je wel eens komt een boekenkast kunnen vullen. Vanmiddag belde iemand namens de directeur op. Hij vroeg de num mers van de (ongebruikte) kaartjes omdat hy nog steeds aan het zoeken was naar de betreffende chauffeur. Het was gebleken dat er op dezelfde avond iemand had staan wachten op de bus van tien voor twaalf die uiteraard ook niet meer is gekomen. Deze dame was door de R.T.M, met een wagen naar Spykenïsse ge bracht en nu dacht men by R.TJVf. dat die dame de vrouw van myn collega was. Kyk, dat is dan toch weer wel goede service, eerlijk is eerlijk. Ik zal u op de hoogte hou den van de verdere afloop. HET MEEST VOLWAARDIGE 1 Prijs: geheel ORGEL I compleet met Het instrument met een zeld- zaamvolle klank. Joh. de Heer kan u het Ri-ha orgel van harte aanbevelen.1 m Oostzeedijk 330 Rotterdam Tel. (010)115255 if

Trouw / De Rotterdammer | 1966 | | pagina 1