Klok in oude luister gerestaureerd Gemeente-museum maakt begin met kunstklassen piipsa Shell-tafelteimis won in competitie Vier mille schade bij e m AGENDA LEDIKANTEN WIET EXTRA SPIRAAL Expositie van acht Parijse schilders X SERVICE eovanienard VW verwacht druk weekeinde ontvangen Koop vooral geen naaimachine MN DEUJ JA 3 Nog slechts enkele dagen een naaimachine kopen, ongeacht welk merk en dui zend gulden in contanten Weinig bezoekers bij Filmkring Burgerlijke stand Intiem hield verlaat Paastornooi in het parlement Consuls komen naar Schiedam Wegomlegging Meisje beroofd van f 25 Zeventienjarig meisje vermist Inval in gokhuis: 18 arrestaties Felle brand in opslagplaats Aanvaring op Maas Nieuw pand Van Gend en Loos Planken of hardboard overbodiggeen vocht of schimmei meer. KLOKSLAGEN lil»!! mtm. boekhuis den draak MOSTERT kan-zéér. BINNENKORT- HET Vandaag. en morgen en dagelijks 'N HAZET ZAKT NIET DOOR! Karakteristiek Reitsma aan leiding bij schaakclub Materiële schade bij botsingen Bibliotheken leenden meer dan vorig jaar Laagste prijzen! ■•'v'"v:-JB -1 r.f. rv-i'v' .r. ,1'. (Van een onzer verslaggevers) 1 SCHIEDAM. Het Stedelijk Museum gaat starten met zoge naamde „kunstklassen" voor kin deren en volwassenen. Voorlopig 'wordt een begin gemaakt met 'Hrie klassen voor kinderen en één 'v0or volwassenen. Deze worden alleen in de maanden mei en juni gehouden, waarna met september iweer met nieuwe klassen wordt gestart. ne leiding berust bij mejuffrouw t-ees Suringh voor de kinderen en de hjer Joop van Meel geeft les aan de -volwassenen. Beiden zijn beeldende "kunstenaars in Rotterdam. 1 po kosten zijn zo laag mogelijk ge houden want kinderen hoeven slechts „n kwartje per middag te betalen en voor de volwassene bedraagt dit ƒ2,50 oe- avond. In de eerste t ijd w orden voor de volwassenen geen kosten in 'rekening gebracht maar in de loop van ihet nieuwe seizoen is dit wel het geval 'warneer bijvoorbeeld met olieverf wondt gewerkt. De eerste kunstklassen beginnen op raterdag 6 mei om elf uur en woensdag 10 mei om 14 uur voor de kinderen en woensdag 10 mei om 20 uur voor de volwassenen. Het ligt in de'bedoeling dat kinderen van zes tot tien jaar op woensdagmiddag van 14-15.30 in de kur.stklas terecht kun nen en de wat oudere kinderen van tien tot veertien jaar op woensdag- midddag. van 15.30 tot 17 uur en zater dagmorgen van 11-12.30 uur. De kunstklas van volwassenen is op woensdagavond van 20-22 uur._ Be langstellenden worden in verband met de "beperkte hoeveelheid deelnemers per klas. verzocht zo snel mogelijk con tact op te nemen met de administratie van het Stedelijk Museum. SCHIEDAM Sinds enige tijd wor den de wandelaars op de Hoogstraat an de hele en halve uren door kloksla- dienst der gemeentewerken beeft de «ea eraan herinnerd dat de klok in de kabels, leidingen en de plaatsing van tyropaan van het museum-gebouw in de moederklok verzorgd, oude luister is gerestaureerd. •P (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Dinsdagavond gaf de Schiedamse Filmkring in het Monopole Theater voor ruim negentig bezoekers, onder wie veel jongelui, de laatste filmvoorstelling van het seizoen met de realistische film „Ravenkwartier" van do Zweedse filmcineast Bo Wider- berg. De Filmkring had de première van deze film voor het Rijnmondgebied, evenals dat met de vorige „Der Junge Trless" van Volker Sehndorff het geval was. Het is bekend, dat de voorstellingen van de Filmkring uitermate slecht wor den bezocht. Er zijn dan ook geruch ten, dat de kring eerstdaags zal wor den ontbonden. De meeste bezoekers trok nog de dramatische film „De Avondmaalsgasten" van Ingmar Berg- mann, met 120 personen. Maar men kan alieeh blijven draaien bij een vast bezoekersaantal van 150 a 200. Enkele opmerkelijk goede films wa ren Pickpocket van Robert Bresson, de Don Quichot-creatie van de Russische cineast Kozintsef en de Engelse humo ristische roiprent „The Admirable Crighton". In de gelederen van het dagelijks bestuur van de Schiedam. Filmkring zou men het niet helemaal eens zijn over de vraag, wat men nu moet doen. Voorzitter drs. J. E. W. Spronk, "was dinsdagavond door ziekte verhinderd, de voorstelling bij te wonen. Er werd dan ook geen enkele mededeling ge daan. SCHIEDAM Geboren: Hcnricus A /.v S J Hoekstra en j M Huis In 't Veld: Hélene O dv R E Allen en W Overgaauw: Ronald H tv H M Ketel en J verduijn: Klchard zv A Quak en M de Zoete: Johanna C M dv B 4 M de Wolf en M J l Lobker. Overleden: w G van Diejen 19 wed v M Sehell; K F W Pronk 73; M S van Schalk 8Q wed v H Leerentveld. behoeven wij niet te beantwoordenDat is zo - duidelijk als een moderne encyclopedie! verge lijk dat eens met vroeger: tegenwoordig is een encyclopedie een kleurrijke gast en een boeiend verteller. Daarom speelt hij in zoveel moderne gezinnen zo'n belangrijke rol: voor ouders én voorkinderen! veerplelnZ7 vtaardfngen t«f. 3437S0 (Van een medewerkers VLAARDJVGEN Het eerste team van de tafeltennisvereniging Shell Is In de pro- motle/degratie-competltie op de eerste plaats geëindigd, dank zij een gelijkspel (551 tegen Germinal 5. Het team was reeds zeker van promotie omdat eerder met f-4 was gewonnen van Nassaukade 1. De Hollandiaan 3 won wel met 9>1 van VBP 2, maar omdat eerder was verloren van HPV 3, dat ook van VBP 2 won. blij ven de Hollandianen In de vierde klasse. Dit Is ook van toepassing op Intiem dat belde promotiewedstrijden verloor. In de ju- i.ioren-competitle verloor Intiem 1 met 05 van Favoriet 1. De inschrijving voor deelname aan de VIaarding.se tafeltenniskampioenschappen, die op woensdag 17 mei beginnen sluit zater dag. Het bestuur van de t.t. Shell heeft beslo ten de sporthal De VU f sluizen Iedere woensdagavond apen te stellen voor alle eden van Vlaardingse tafeltennisverenigingen. INTIEM In het speellokaal van de tafeltennisvere niging Intiem'hebben bijna alle leden deel genomen de revanches van de kampi oenschappen. die enige tijd geleden werden gehouden Ket bestuur z-xg daarin aanleiding deze wedstrijden të beschouwen als een (zij het wat verlaat) Paastoernooi. Zo waren alle deelnemeers verzekerd van een tiental eie ren, terwijl daarnaast aantrekkelijke prij zen op hel spel stonden. Er werd gespeeld in acht groepen van v"er spelers waarvan de helft in de finales kwam. Van deze zestien spelers hadden er acht kans op de prijzen, die bestonden uit waardebonnen van f 6.50 en 4-50. De vier eerstaankomende waren Sjaak Hoogendljk, Jan Gyorfi, Ger Wapenaar ën /TOONAANGEVENDE' TOTEN METTENTOON SPRPIPEN...' SCHIEDAM Dinsdagavond om tien uur brak brand uit in dé snack bar van de heer B. J. Sandee op de Ook het aangrenzende pand liep scha- De brand ontstond vermoedelijk Na de restauratie van de linkervleu gel van het gebouw was het vele te leurstellend, dat In de algehele restau ratie niet tegelijkertijd de restauratie van deze klok was opgenomen, doch allerlei omstandigheden stonden deze in de weg. Door een gift uit een fondsje, dat de burgemeester kon vormen uit bijdra gen bij opening of heropening, was bet mogelijk deze restauratie afzonderlijk te doen uitvoeren. De N.V. Eysbouts te Asten (N. Br.) heeft een nieuw mötorgedreven wijzer- werk voor -de wijzerplaat geleverd, alsmede wijzers en wijzerplaat volgens een door de Rijkscommissie voor monu mentenzorg goedgekeurd ontwerp. De SCHIEDAM De consuls van vreemde landen brengen woensdag 17 mei een gezamenlijk bezoek aan Schiedam, Bur gemeester H. Roelfsema zal zijn gasten ontvangen in de aula van het Stedelijk Museum. Het gezelschap maakt een rondrit door de stad en bezoekt enkele bedrijven. De organisatie berust bij de Vereniging van Consuls. Chr. Soc, Belangen: Retorica, dlpioma-uit- itlking, 2d. Irene: Ver. De Belangen. Jaarvergadering. to. De Rank: Boerenleenbank, vergadering, Aula Stedelijk Museum: Fleyel Kwartet, concert. 20. Chr. Soe. Belangen: CSC. ledenvergade ring. 20 Museum: S.G.-ToneelwedstriJd, Intermez- o. En toen kwam dr. Brost. Lange tei. Bijkantoor „Be Rotterdammer", Kerkstr. 82. uitsluitend redacttezak 263954, b.g.g. 115588, b.g.g. 346619. Klachten bezorging: Dr. Zamenhofstr. 130. tel. 152400. Belangrijke telefoonnummers: Alarm poli tie tel. 254466. Brandweer 269218. GG en GD 269206. Apotheek: C. Jansen. Swammerdamslngcl U. tel. 264917. m i. Vraag onze rijk geïllustreerde gratis katalogus HAZCT-FABBIEKEN ZEVENBERGEN-TEL.01680-3910* (Vair een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Dinsdagavond open de de directeur van het Stedelijk Museum, de heer J. Paalman in de aula de tentoonstelling van acht Pa rijse schilders, Abboud, Debré. Karskaya, Messagier, Miotte, Moser, Nallard en Reheyrolle. De tentoonstel ling. duurt tot 29 mei. Er was veel belangstelling. Onder de aanwezigen bevonden zich de cultu- rele attaché van de Franse ambassa de, de heer L. Mettra, wethouder me juffrouw G, D.. de Graaff, en commis 3 IVOOR UW AANKOOP afgeregeld. Fabrieksfouten uitgesloten. TIJDENS AANKOOP i deskundig advies. Eik horloge wordt getest en afge regeld op onze nieuwe vibrograph type 1967. Bij voorkeur laten wij U adviseren door gediplomeerde horloge makers. NA UW AANKOOP Ook. na Uw aankoop blijven wi] BIJzondsregarantieennazorgvoor belangstelling voor Uw horloge een lang leven van Uw horloge, koesteren, hiertoe in staat gesteld 2 Jaar gratis verzekerd. door ons eigen, met de meest mo derne apparatuuruitgerust atelier r w LIJNBAAN 50 - ROTTERDAM saris van politie K. Rijpma en echt genote. De heer Paalman zei dat de voorberei dingen voor deze expositie al enige jaren geleden waren begonnen. Na organisatorische moeilijkheden werd de draad van de tentoonstelling weer opgenomen- Eerst moesten nog enige andere tentoonstellingen wor den afgewerkt, zoals „Oranje en Schiedam", voordat deze expositie kon: worden gehouden. Deze tentoonstelling wil de bezoeker confronteren met het werk van acht Parijse schilders, die allen internatio nale bekendheid genieten en die zich ■voor het eerst ais groep in Schiedam presenteren. Merendeels zijn zij tus sen de veertig en vijftig jaar. Het zijn schilders van een zeker niveau en gezag in de Parijse kunste naarswereld. Van ieder der acht schilders gaf de heer Paalman een karakteristiek: Re- oeyrolle (nog niet ten dode opgeschre ven expressionistische abstracte kunst), Abboud (mystiek-oosterse sfeer), Karskaya (iets van de Russische sfeer a la Chagall), Miotte (grote ex plosieve kunst), Nallard (sfeer en dyna miek samengevoegd tot een harmo nische compositie), Moser (grote visue le zeggingskunst), Messagier (groots op gezette en kleurgevoelige compositie cn hechte verbondenheid met de na tuur), Debré (met brede banen en stre ken opgezet werk, waarbij de strakke streek poëtisch is doorbroken door kleurvlekken). De heer Paalman, die zich eerst ln het Frans tot de schilders had gericht, overhandigde de dames Nallard en Karskaya bloemen. Na afloop was er gelegenheid de tentoonstelling te be zichtigen. ITweeSPECIAALZAKEN PAL NAAST ELKAAR., MBT ALLE pSETTlflE ÜEVDL6EN VANPIEN... VOOR U BH VOOR MOSTHRT (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM De Vereniging voor Vreemdelingenverkeer verwacht dat voor het komende extra lange weekein de' weer veel buitenlands bezoek, voor al Duitsers naar ons land zullen ko men. Dit staat in. verband met het zater dag te houden bloemencorso in de bol lenstreek en. omdat er op 1 mei in het buitenland vrijaf wordt gegeven voor „de dag van de arbeid". De Schiedamse hotels en pensions zullen dit weekeinde, zo verwacht men, volledig bezet zijn. Het VVV doet daarom een beroep op de gastvrijheid van alle particulieren die één of'meer kamers ter beschikking hebben. Zij kunnen zich opgeven bij het VW-bu- reau, Plantage, tel. 266000. SCHIEDAM De derde ronde van de huishoudelijke competitie van de schaakvereniging Schiedam is bijzon der snel verlopen, waardoor er enkele verrassende uitslagen waren. Zo won debutant G, den Uijl in d= hoofdklasse van de hoger geplaatste A. Noordergraaf. Koploper L. Reitsma had weliswaar moeite met C. Vrijland maar wist toch de volle puntenwinst te behalen. J. vart Baarle, zojuist voor de tweede maal kampioen van de Rotter damse Schaakbond, hoefde niet te spe len en staat nu met een wedstrijd min der gespeeld een punt onder Reitsma. J. Huizer wist dank zij een overwin ning op W. Planken de.onderste plaats te verlaten. SCHIEDAM Op Koninginnedag (maan dag 1 mei) wordt een. grote sterlampionop- tocht gehouden. Hiervoor zijn de volgende opstelpsaatsen uitgezocht vanwaar om 20.30 uur wordt vertrokken: Singelkwartier, Dieselstraat voor Dalton flat; Nieuwland-Oost, Schlmmelpennlnck- straat, hoek Joh. de Wittsingei; Sehte- dam-Zutd, Nieuwe Maasstraat bij Ned. Herv. Kerk; Schiedam-West. Vondellaan: Nieuwland-West, Dr. Wtbautplein. De muziekkorpsen voor de groepen zijn: Groep I: jeugtfkorps Leger des Heils: groep II; jeugdorkest „OBK"; groep III: Jeugdor kest „St. Ambroslus'1groep IV: drumband van „DOK"; groep V: jeugd-Rijnmondband. Aankomst op het Parkeevplein, Broers vest om ongeveer 20.50 uur. door oververhitting van de oven. Waarschijnlijk was een van de ther mostaten niet in orde. Een bezoeker van de zaak ontdekte het vuur toen de eigenaar zich even had verwijderd. De brandweer wist onder leiding van brandmeester D. de Jager het vuur spoedig te blussen, maar even later ontdekte men dat in het aangre zende pand Gordonstraat 1, .waar de familie Bergmans woont, rook uit de vloer kwam. Het bleek dat het vuur via de niet afgesloten kelderruimte de woning had bereikt De schade in de snackbar is onge veer vierduizend gulden. SCHIEDAM De 46-jarige Rotter damse gemeente-ambtenaar C. L. T. verloor dinsdagmiddag op de Burge meester Knapperijaan ter hoogte van het Sint Jacobs Gasthuis de macht over het stuur van zijn auto toen hij hevig schrok van een andere auto die hem passeerde. Het voertuig raakte de trottoirrand, botste tegen een boom en kwam ver volgens tegen een lichtmast tot stilstand. De chauffeur liep geen letsel op. De 28-jarige aannemer C. A. bezorg de dinsdagmiddag vrij ernstige schade aan drie auto's toen hij, rijdende in zijn eigen auto op de Koemarkt, niet lette op andere voertuigen die daar ge parkeerd stonden. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM De Gemeentelijke Openbare Bibliotheek en de Ge meenschappelijke filialen van de ge meentelijke en r.k. Openbare Biblio theek leenden in totaal 34558 boeken uit (vorig jaar 32.878). Hiervan waren 11.214 boeken romans, 11.407 studieboe ken en 11.937 jeugdboeken. Er waren in maart 8.184 (v.j. 7.234) houders van leeskaarten. Het boekenbezit bezit bedraagt 81.071. (v.j. 76.985). SCHIEDAM Met ingang van don derdag of vrijdag zal de Hargalaan we gens werkzaamheden voor ongeveer veertien dagen voor alle verkeer in beide rihetingen afgesloten. Bezoekers van de sportvelden, dienen 'zolang van de Sportlaan gebruik te maken. Het verkeer van en naar Vlaardingen wordt via de Burgemeester Van Haa- renlaan omgeleid. ROTTERDAM. Een 16-jarige hulp in de huishouding uit de Hillestraat deed bij de recherche aangifte, dat zij dinsdag middag voor het postkantoor op de Brede Hilledijk werd beroofd van een bank biljet van 25. Zij stond haar geld te tellen, dat zij moest storten. Uit het por tiek van het PTT-kantoor kwam een jongeman van ongeveer 20 jaar die het bankbiljet uit haar hand griste en de benen nam ia de richting Katendrecht. ROTTERDAM De politie vraagt inlichtingen over de verblijfplaats van de 17-jarige Maria Antonia Olman uit de Jagthuisstraat. Het meisje ging op 10 apriLj.l. naar haar werk en is sinds dien spoorloos. Volgens de politie was zij op die dag in het bezit van f 40. Het meisje, dat zich ook wel bedient van de achternaam „De Klerk", had plannen .een functie in de verpleging te zoeken, hetzij als verpleegster het zij als verzorgster van ouden van da gen. Maria Antonia Olman is ongeveer 1.65 meter lang, heeft een rond bleek gelaat, blond steil haar. donkere wenkbrauwen en blauwe ogen. Zjj was op 10 april gekleed in een donkere mantel, een wijnrood sjaaltje, grijs groen geblokte jurk en zwarte schoe nen. Een ongeluk wordt niet uitgeslo ten geacht. ROTTERDAM. In de afgelopen nacht heeft de politie een inval gedaan in een pand aan het Noordplein. Er kwamen regelmatig klachten binnen' dat daar werd gespeeld om grote, sommen geld. Toen de politie het huis binnenviel waren 15 mannen en drie vrouwen bezig met een bekend gokspel. Allen zijn naar het bureau gebracht. De 36-jarige P. K. uit Rottendam, die gelegenheid tot het gok ken gaf, is in bewaring gesteld. De be ziekers zijn na opgemaakt proces-verbaal heengezonden. Het spelmateriaal en enkele duizenden guldens zijn in. beslaggenomen. ROTTERDAM In een opslagplaats van autodumpmaterialen W. Lubbers aan de Hoofdweg 137 is' dinsdagmid dag brand uitgebroken. Het vuur richt te op het open terrein een schade aan van 20.000., De oorzaak is niet be kend. De brandweer bestreed het vuur, over een oppervlakte van dertig meter, met drie lagedrukstralen. Na twee uur was men de brand meester. De leiding had .onderbrandmesster J. J. de Groot. Uitgerukt waren de eenheden G3, K4 en 214. ROTTERDAM Dinsdagmorgen ontstond door een misverstand op de Nieuwe Maas ter hoogte van de Rijn haven een aanvaring tussen het Noor se kustvaartuig Bulko (295 ton) en het Duitse motorbinnenschip Klöckner 44 (1396 ton). Van de Bulko werd.de voorsteven ingedrukt, het dek opge bold en het bakboordanker verbogen. De Klöckner 44 kreeg de volgende schade: bakboordsboeïng ingedrukt, de bakboordshuidplaten over een leng te van ca. 6 meter opengereten, de bakboordsbolders ontzet en de roef op het voorschip ingedeukt. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM De heer H. P. J. Hensius, landelijk directeur van Van Gend en Loos, heeft dinsdagmiddag aan de Spóorweghaven de eerste paal geslagen voor de bouw van een expedi- tieloods en kantoren, van Van Gend en Loos. voordat u inlichtingen heeft ingewonnen bij het Pfaff Naaimachinehuis, Stadhuisplein 34, Rotterdam, teL (010) 1219 50 - Hilleviiet 61, Rotterdam-Z. Kee? Schilder; op Hoogendijk na allen on geslagen. De vic spelers, die zich als tweede plaatsten waren Sipke Andree. George Kor- pershoek. Erik Voerman en Guus Huybens. TK zat in de tram en ik had er de smoor in. Dat laatste was gedeeltelijk het gevolg van het eerste. Laat naar bed, murw door de heftige diskussies van die avond (waarover weet ik al niet meer, daar ging het ook niet om). Bij het opstaan druilerige motregen en dan last but not least met de bus en tram naar de dagelijkse arbeid. Wachten in tochtig bushuisje, bus in, hobbelend naar de tram, tram staat er gelukkig, tram in, bestuur der en kaartjesknipper tram uit, praten in behaaglijk warm tram huisje, vlagen van koude wind waaien de tram in, met mijn li chaamstemperatuur zakt mijn hu meur snel, het is half negen. De tram druppelt vol en voor mij gaan twee mannen zitten. Twee steunpilaren van de maatschappij, de ene joviaal, evenwichtig, weinig gecompliceerd, liefhebber van een goed glas bier, afdelingscheftype. De ander een gematigder uitgave, zwijgzaam zoiets van „mijn praten is brommen", vermoedelijk zowel thuis als op zijn werk een onder geschikte, schichtig. De joviale zegt,,'k Was gisteren in Den Haag", de ander bromt. Zo'n iemand is een ideale partn&.? voor een praatgraag persoon die toch geen antwoord verwacht. „Je weet wel, daar demonstreerden die stu denten voor Amerika. Nou met een van die studenten heb ik zitten pra ten in een café, ik bood hem een biertje aan, want je begrijpt wel, dat vond ik enorm leuk, om met zo'n student te praten. Nou, ze hadden veel last onder vonden van die langharige provo's, die liepen er maar doorheen. Op iedere hoek stond wel een politie auto, voor de provo's natuurlijk". De ander hield het bij een diploma tiek zwijgen. De joviale vervolgde opgewekt „Ze hebben een. van die studenten zijn ogen uitgestoken, hij moest naar het ziekenhuis. Zo'n tegende- monstrant, zo'n provo ging naast die student lopen, zei die student toen natuurlijk „Donder op" maar dat vertikte die provo. Die student gaf hem toen een duw en zei nog een keer „Donder op" en die provo had een paraplu bij zich en daar kwam die mee in die student zijn oog". Zijn gepraat ging over in een bulderend gelach. Plotseling brak het af in de stilte van de tram en hij besloot nog wat nagrinnekend lakoniek „.Ta, ja die jongens toch". Verbijsterd stond ik van mijn plaats op en liep naar het winderi ge middenstuk van'de tram. Ter wijl ik mompelde „Mag ik even pas seren" ontmoette ik de afwezige blik van een man met een glazen oog. f tv7AT boven het sterretje staat heeft niets met ontwikke lingshulp te maken. Maar ik wil u toch even vertelle. i dat Johannes Bi- har zojuist verheugd belde. De pu blicatie in onze bladen van zater dag over zijn aktie heeft een reak- tie veroorzaakt. Een mevrouw uit Rijswijk (ZH) heeft aangeboden een of twee middagen per week té ko men helpen. Johannes Bihar is er blij mee. Want hij kan alle hulp goed gebrui ken. Hoe meer mensen zich voor India (giro 100200, Eten voor India, Den Haag) inzetten hoe beter. Ver heugend- is ook dat vanmiddag woensdag in de aula van de Ned. Economische Hoogeschool de studen tengemeenschap haar activiteiten is begonnen. De hogeschoolgemeenschap (NEH en Med. Fac.) wordt in beweging gebracht voor India. Maar Johannes Bihar vraagt zich nu af hoe deze vonk zou kunnen overspringen op andere sectoren van onderwijs. En ik met hem. Hopelijk komen er ini tiatieven. Wie iets wil doen kan Jo hannes Bihar opbellen (112065). Hij zal een open oor vinden! BETROUWBAAR ALS GÉÉN ANDER Grootste omzet Aile bekende merkbanden Remould Gecoverde banden SCWllBMNSTSAAT f.TCL JS131A JATüDACS TOT t 'JUR.C£3«K3

Trouw / De Rotterdammer | 1967 | | pagina 1