MIEUW playtex STEP-INMET WONDERIASnC AGENDA Gemeenteraad voteert krediet Schetsontwer p voor aula verraadt originaliteit Koopcentrum Vlaardingén officieel van de grond Verolme Elektra N.V. te Maassluis PRESENTATIE VAN STRUCTUURPLAN zakken zaken AAN DfUJN J Jaarvergadering Groene Kruis Schaaktiental HVO won van Lombardijen mf' TSF I won van De Hollandiaan t h vrouwelijke buffethulp Feestavond van Helpt Elkander Beheerder voor woonwagenkamp Auto-bestuurders na botsing gewond Bejaardeubond houdt j aarvergadering Mini-raketbaan naast r.k. Nieuwlandkerk F ilm-instructieavond van Sociale Dienst ff f29,50 IN ALLE 21 FILIALEN VAN Vandaag en mGrgen en dagelijks Waarborgen Schuurtje Tarieven Dit zijn 4 ringen uit de eindeloze collectie van Siebel fn een plezierige, gastvrije omgeving kunt u op uw gemak passen en meten. Graveren zonder kosten en terwijl u wacht De ringen worden uw hele leven lang gegarandeer en - indien nodig - gratis vergroot of verkleind. Rotterdam - Stadhuisplein 24-26/CoolslngeI 50 Den Haag - Lange Poten 11 Haarlem - Grote Houtstraat 63 Amsterdam - Kalverstraat 123 Wikkelaars Proefveldmonteurs Fijn kenstruktie plaatwerkers Transporteurs Monteurs meet- en regeltechniek Efektro-monteurs reparatie binnen en buiten Efektro-monteurs scheeps- instaflaties Elekfro-monteurs landinstallaties CINCINNATI - NEDERLAND N.V. I Ci AANLEG ONDERHOUD en REPARATIE LICHT- en KRACHT- INSTALLATIES zijn belangrijke DE ROTTERDAMMER Pagina 4 DINSDAG 26 MAAPt j, MAASSLUIS Twee personenau to's, bestuurd door A. Boelhouwers ers J. A. Terlouw uit Vlaardingén, ?Jjn op de kruising Van Wijnkade - Keucheniusstraat tegen, eikaar ge botst Beide bestuurders raakten ge wond. Het ongeluk gebeurde doordat Boelhouwers geen voorrang verleen de aan de voor hem van rechts ko mende auto met Terlouw. Beide voertuigen werden zwaar beschadigd. 9 MAASSLUIS Burgemeester W. J. D. van Diick opent maandag 1 april om 19.ao uur de verkeersweek van het Verbond voor Veilig Verkeer in de showroom van de firma Wijnands in de Taanstraat. HOEK VAN HOLLAND Vrijdag 29 maart zal er In de gemeente een Chi nees-Indisch restaurant worden geopend. Het dsaagt de naam „Ta! Yang" en is gevestigd in de Prins Hendrikstraat 168. Pfaytex Step-ln metWonder- lastlct Zachter, koeler, ster ker... een groter comfort dan U ooit heeft gekend. Wordt niet geel, blijft wit, kreukt niet en de stretch kan er-niet uit gewassen worden. SCHIEDAM De afdeling Kethel van de Zuidhollandse Ver. „Het Groene Kruis" houdt maandagavond 1 april in De Bank een algemene ledenvergadering, waar o.a. de statu ten en het huishoudelijk reglement zullen worden gewijzigd. In het bestuur zijn aftredend me vrouw Jongste-Quartel en de heren Bijl en Tammens. Beiden zijn her kiesbaar, maar tot voor de aanvang der vergadering kunnen tegenkandi daten worden opgegeven. Ook zal een voorstel worden be handeld tot verhoging van de contri butie tot 18 per jaar bij een inko men van meer dan 550 bruto per maand en tot 10 per jaar bij een inkomen van minder dan 550 bruto per maand. Verder moet een tweede wijkverpleegster worden aangesteld. Mededelingen zullen worden gedaan over verschillende in de toekomst te nemen maatregelen tot uitbreiding van de werkzaamheden. Ten slotte wil men bij voldoende belangstelling overgaan tot gymnastiek voor be jaarden. Chr. Soc. Belangen: C.B.C, vergadering, 20: Wljkver. Nieuwland, ballet, 18 30. Chr. Soc. Belangen: Ned- Bond van Overheldspers.. vergadering, is. Geref. Jeugdhuis: NCVB-centrum, paaswHdlng, 20. Wijkcentrum: Watersportver. De setiie. ledenvergadering. 20. Agentschap „De Rotterdammer", mevr J. van Gog, Dr. Zamenhofstraat 139, tel. l5.24.oo (ook klachten bezorging) Alarmnummer brandweer: 26.91.23 Alarmnummer politie: 26 46 66. Apotheek: Westendorp, parkweg 201, tel 26 76.74. GG CD: 20.92 90. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM De gemeente raad heeft maandagavond een krediet van 830.000 beschikbaar gesteld voor de bouw van een aula op de algemene begraaf plaats. Verscheidene raadsleden toonden zich verheugd dat B. en W. eindelijk met een plan op tafel zijn gekomen, dat niet al leen aanvaardbaar is maar ook originaliteit verraadt. Toch waren er bezwaren. Deze wa- yen vooral gericht op de globale ra ming van de kosten, die aan de hand van het schetsontwerp is gemaakt. Anderen vroegen opheldering over het dak met zijn lichtkoepeltjes van plastic, die voor een vrij gedempt daglicht in de aula moeten zorgen. De heer H. A. D. Campman (kath.) zei dat het plan kampt met vele nict-opgeloste problemen van tech nische aard. Het Architecten- en In genieursbureau Spruijt en Den But ter, dat het ontwerp heeft gemaakt weet nog niet of de constructie van het dak moeilijkheden zal geven. Zo ja, dan moet naar een andere oplos sing worden gezocht. De heer Campman vreesde onder meer hierdoor een overschrijding van het krediet. Naar zijn mening zou het beter zijn geweest eerst het plan bestekklaar te maken en dan pas over te gaan tot de kredietaanvraag. Hij vroeg waarborgen dat het krediet van ƒ830 00 niet zal worden overschreden. Ook de heer A. van Rossum (soc) was van mening, dat het krediet te vroegtijdig is aangevraagd. Boven dien had hij bedenkingen tegen het dak, dat door vogel- en industnevuil mogelijk helemaal niet doorschijnend zal blijven met alle financiële gevol gen van dien. Ook hij had liever ge zien dat de architect het plan verder zou uitwerken, alvorens het in de gemeenteraad te brengen De heer B. E. Collé (comm.) vond het dak eveneens een zwak punt m het plar.. Dat de architect naar een andere oplossing zal zoeken wanneer de constructie moeilijkheden ople vert, vond hij te vaag. Indien daartoe moet worden overgegaan, diende dat te gebeuren onder toezicht van het bedrijf gemeentewerken, zonodig in samenwerking met adviseurs. Hij was enigszins benauwd voor de consequenties van deze originele bouw Drs J. Houtman (lib.) was een ge heel andere mening toegedaan. „Ik heb wel eens gezegd dat het maken van allerlei plannen zo duur wordt, dat we voor hetzelfde geld niets an ders dan een schuurtje kunnen neer zetten. Daarom ben ik blij dat het plan voor een aula er nu eindelijk is" Burgemeester H. Roelfsema sloot zich bij de woorden van het liberale raadslid aan. De gemeente heeft al eerder twee ontwerpen laten maken, die allebei om verschillende redenen met aanvaardbaar waren. „Het wordt eindelijk tijd dat we gaan bouwen". Toch kon hij zich de m de raad heersende bezorgdheid voorstellen. Hij noemde de oplossing eenvou- dig. Bij een overschrijding van het geraamde krediet moet de raad een aanvullend krediet beschikbaar stel len, voordat met de uitvoering van niet geraamde werken kan worden begonnen. De constructie van het dak noemde hij origineel. Wanneer de ar chitect naar een andere oplossing moet uitzien, zal het bedrijf gemeen tewerken daaröp toezicht uitoefenen. Het voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de bouw van de aula werd met algemene stemmen aangenomen. Zo niet het voorstel de tarieven van de graven te verhogen. Mr. J B. Schueler kath stemde tegen. Niet omdat hij geen verhoging van de taneven wenste, integendeel. Hij is van mening dat de tarieven sneller moeten worden aan gepast ter verkrijging van een slui- tendeexploitatie. Het voorstel be helsde echter een verhoging in twee fasen. Weihouder mr. P. van Bochove zei dat een snelle aanpassmg van de ta rieven met gewenst is, omdat veel mensen dan voor het probleem ko men te staan, dat de begrafenisverze keringen te laag blijken te zijn af gesloten Daarom geven B. en W. de voorkeur aan het geleidelijk opvoe ren van de tarieven, zodat de polis sen kunnen worden aangepast. Mevrouw A. C. M. Blaauw-Ricu (pac.soc.) maakte bezwaar tegen het verschil In de tarieven. „We worden gewoon naakt geboren en voor de dood is iedereen gelijk. Het is uit de tijd in een bepaalde klasse te begra ven". De heer Van Boehove ant woordde, dat nabestaanden in veel gevallen dit wensen, „Daarmee moet de overheid rekening houden." (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM De afdeling Schie dam van de Algemene Bond van Be jaarden houdt op donderdagmiddag om twee uur in Musis Sacrum haar jaarvergadering. Ter inleiding zal het dameskoor van de vrouwehclub „On der Ons" enige liederen zingen. Voor de pauze wordt de huishoude lijke agenda behandeld en daarna is er bestuursverkiezing. Aftredend zijn de eerste secretaris L. Wielaard en de bestuursleden mevrouw P. Se- meijn-Jongebreur en de heer J. Groeneweg De aftredende bestuursleden zijn herkiesbaar. Door tussentijds bedan ken van een der bestuursleden is er een vakature. Hiervoor stelt het bestur de heer H van Lith kandi daat VLAARDINGEN Het derde schaaktiental van HVO heeft de wedstrijd tegen Lombardijen. omge zet in een voorlopige 63 overwin ning. De partij van Westerhoff werd afgebroken. De winstpunten kwamen van Mooy, De Goede, Wannet, Van Dam en Leegsma. Hoos en Sparre- boom kwamen beiden tot remise. HAVO 4 speelde in en tegen Hille- gersberg en keerde huiswaarts met een 4VsiVt afgebroken stand. Cor- tenberghe moest zijn partij afbreken, maar vermoedelijk zal hij deze bij het uitspelen in wmst omzetten. Hier werden de overwinningen behaald door P. en W. C. Sodderland, Ruigrok en Gyorfi, Degelmg bracht het halve punt op zijn naam. VLAARDINGEN Vrijdag 29 maart houdt Pro Rege een Bkngo-avond In ge bouw Triangel Da opbrengst is bestemd voor de uitbreiding van het militair tehuis ln Olrschot De avond begint om acht uur en de toegang is vrij. maassluis Niet minder dan 269 halve liters bloed is afgestaan door Inwo ners van Maassluis, Maasland en Rozen burg en omgeving voor het Roode Kruis in de Kantine van de Verenigde Touwla- brleken. verloven CUD a US" "CUMULUS Model 605, Model 701, i 166,- per paar. 218,-per paar. CUMULUS Model 551B, 165,- per stuk. Model 607, 176,- per paar. juweneas VLAARDINGEN Na een lange t (V. en D.), J. Nagtegaal (schoenenma- SCHIEDAM Zaterdag 18 mei wordt weer de jaarlijkse Koningin Wilhelmina Mars gehouden over de afstanden van acht, veertien, twintig, 25 en veertig kilometer. Vele mu ziekkorpsen zullen de wandelaars op hun tocht vergezellen. Inlichtingen over de mars worden verstrekt door Ph. van Oordt, Oldenbarneveldt- straat 79, tel. 263309. periode in oprichting te zijn geweest, is het Koopcentrum Vlaardingén maandagavond in gebouw Triangel officieel opgericht. De statuten en het huishoudelijk reglement werden on der mer behandeld. Koninklijke goedkeuring van het Koopcentrum Vlaardingén zal wor den aangevraagd. De bestuursverkiezing had een vrij vlot verloop. Tot voorzitter werd be noemd de heer W. H. Bruins (C.&A,), die ook zitting had in het tijdelijk bestuur. Het bestuur, dat uit neven personen bestaat, heeft verder de volgende leden, die de taken in nader overleg zullen verdelen: J. M. den Draak (Boekhuis Den Draak); .J J. A. Frede-riks (juwelier); H. J. J, Hofstee (firma Hofstee); J. de Keizer (Janse herenmodes); G. A. M. Kempers (schoenenmagazijn); J, H. M. Kristel B hoek VAN HOLLAND De Sport vereniging 1946 houdt zaterdag IB me! een wandelmars door De Hoek. De afstanden rijn vastgesteld op acht, teaalf, twintig en dertig kilometer. Inschrijven bij de vol gende adressen: A. Heggelman. Pres. Jan Leisstraat 51, tel. 2189; L. Smith, de Cor- desstraat 66. tel. 2408 en R. Boon, Columbi- sstraat 2S Tot 11 mei kan men inschrijven tegen 1,25, eventueel te gireren op giro 318094. De startbureaus worden gevestigd m de RVS-barakken aan de Rondgang. Door de uitbreiding van onze werkzaamheden hebben wij momenteel plaatsingsmogelijkheden voor: H. A. D. CAMPMAN waarborgen (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Een zesbanig mim- rakettraject m de ruimte naast de r.k. Nieuwlandkerk aan de Mgr. No- lenslaan wordt op zondag 31 maart 's middags om drie uur door de Jeugd commissie van St Jan de Doper de hele jeugd van Nieuwland aangebo den. Velen hebben hard en vrij willig aan de totstandkoming van de race baan meegewerkt. Commissaris van politie C. van der Haagen zal de ope ningsplechtigheid verrichten Wij bieden goede sociale voorzieningen en vast werk. Mocht U hiervoor belangstelling hebben, kom dan eens praten op onze VOORLICHTINGS DAGEN. Wij zijn op woensdag 27 maart a.s. tussen 19,00 en 20.00 uur in Café Mes, Schiedamseweg 17, Vlaardingén; en op zaterdag 30 maart a.s. tussen 10.30 en 12.00 uur in Café-Rest. De Amstelbron, Broersvest 13, Schiedam. gazijn); K. L. Ouwejan (Witteveens modemagazijn). De deelnemêrs komen uit het Liesveld, de Hoogstraat, Korte Hoogstraat, Fransenstraat, Kui perstraat, Breede Havenstraat en het Veerplein. Verder is er nog be langstelling van zaken uit de Waalstraat, Peperstraat en de Ge dempte Biersloot. De - bijeenkomst stond onder leiding van de heer P. L. Kruft, die tijdelijk voorzitter was. SCHIEDAM In de voorlaatste competitiewedstrijd van dit seizoen heeft T.SF. l van De Hollandiaan 2 belangrijk minder tegenstand onder vonden dan was verwacht. Met een 100 zege konden De Looze, v.d. Broek en Schilperoord vanuit Vlaar dingén naar huis terugkeren; een overwinning die zoals de uitslag doet vermoeden moeiteloos is tot stand gekomen. Voor de normale competitie rest nu nog één -wedstrijd; daarna gaan de T,S,F.-ers aan de begin april aanvangende promotie-competitie deelnemen. T.S.F. 2 leed de verwachte neder laag tegen het in deze wedstrijd kampioen geworden w» Insulinde 3: 2-7-8. Peter v.d. Lely en Huug Wit top Koning wonnen elk één partij, maar verder brachten de T.S.F.-ers het niet. De Schiedammers moéten nu hun laatste wedstrijd thuis tegen Sunlight 1 winnen om definitief de 2e plaats op de ranglijst te bezetten en promotiewedstrijden te mogen spelen. T.S.F. 3 had een weinig succesrijke week: twee nederlagen, resp. tegen Overschie en Intiem. Daardoor ver keert dit team thans in degradatiege vaar; de laatste wedstrijd, die tegen 21 up 7, zal erover beslissen of het team zich op het laatste nippertje weet te handhaven. Een stapje dichter bij een definitie ve bezetting van de tweede plaats op de ranglijst kwam T.S.F. 4 door een 8—2 zege op Stokvis. Uit twee wedstrijden behoeven Fred Geyp cs. nu nog één punt om promotie wedstrijden te spelen. De T.S.F.-junioren wonnen op nieuw met 9—i van Xerxes 3. De komende wedstrijd, die tegen T.O.G.B. 2, beslist erover, of de T.S.F.-juiiiorer. het kampioenschap van de eerste klas zullen behalen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Onder auspiciën van de Gemeentelijke Sociale Dienst wordt dinsdagavond 2 april in ge- houw Irene de film „De drie heren" vertoond. De film speelt m een Franse stad, waar dne heren, bewo ners van een moderne stadswijk, merken hoeveel de medemens in hun omgeving tekort komt. Ze besluiten door samenwerking daarin verbete ring te brengen. Deze instructieve film toont duidelijk, op welke manier de moeilijkheden moeten worden overwonnen, die een goed maatschappelijk werk in de weg staan Ir. E. Tonkens, staffunctionaris van het d i re c tera a't-ge n era a 1 voor de Volksontwikkeling en de Recreatie zal de film inleiden Er gestaat gele genheid tot vragen stellen (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM B. en W. zullen zaterdagmiddag 6 april het ontwerp-struetuurplan voor Schiedam publiceren en toelichten. Dit gebeurt tijdens een voorbezichtiging voor de pers van een tentoonstelling in het Stedelijk Museum die geheel aan het plan gewijd zal zijn. De expositie duurt tot en met zondag 21 april en gaat vooraf aan de behan- ling van het plan door de gemeenteraad. Zo mogelijk geschiedt dit in de juli vergadering van de raad. De tentoonstelling zal behoudens enkele avonden die gereserveerd worden •voor bepaalde groepen uit de bevolking, voor ieder vrij toegankelijk zijn tijdens normale openstellingsuren van het museum en s avonds. Zaal3 bekend is het stmetuurplan ontworpen door het stedebouwkundig Rnr^TruAin H. Fiedderus N.V. te Rotterdam. Tijdens de voorbezichtiging zal de heer Fiedderus zijn schepping toelichten. Ook kunt U alle gewenste inlichtingen verkrijgen op de afdeling Personeelszaken van ons bedrijf te Maassluis van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 16.00 uur. a Geen gelegenheid voor een persoonlijk bezoek Vul dan bijgaande coupon volledig in en zend hem naar de afdeling Personeelszaken van Verolme Elektra N.V., Postbus 33, te Maassluis. Binnen ehkele dagen nemen wij dan contact met U op. fabriek van gereedschapswerktuigen VLAARDINGEN vraagt op korte termijn voor haar kantine voor de bediening tijdens de middagpauzes. De werktijden zijn maandag t/m vrijdag van 11.30 tot 14.00 uur. Schriftelijke sollicitaties richten aan afd. Personeelszaken, postbus 98, Vlaardingén. Voor mondelinge sollicitaties kunt u zich melden bij de portier aan de zij-ingang van de fabriek, Schiedamsedjjk20, Vlaardingén, tele foon 010-34.79.44. Naam: O. Adres: U| Woonplaats: Geb. datum: Beroep; N, V.E. 818 R BINNENSINGEL 165.TEL 342486 VLAARDINGEN Ze moeten ineen vloeien mei de lijn van het kostuum. Ze mo gen niet uitzakken. Ze moeten glad zitten. Dat is het geval bij de zak ken van een FORTEX kostuum. Daaraan ziet u dat aan eik onder deel van 'n FORTEX kostuum de grootste aandacht wordt be sleed. Er is niets aan het toeval overgelaten. Kies uit onze prachtige kollektie Korte Hoogstraat 11a Tel. 346151, Vlaardingén. VLAARDINGEN Vrijdag 29 maart houdt de Vereniging van ou ders en vrienden van geestelijk en lichamelijk gehandicapten Helpt Elk ander een feestavond in de Stadsge hoorzaal. De avond begint om kwart voor acht en is bedoeld om het con tact met de vereniging te verstevigen en tevens ter ontspanning van de pu pillen. Voorzitter M. Valster zal het ope ningswoord spreken. Daarna presen teert Gé van de Borden een cabaret- programma met als titel Lachen is gezond. Hieraan werken onder meer mee een accordeonduo, goochelaars, een balletgroep en The Flardinga Girls met een nieuw repertoire. Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM De gemeenteraad heeft maandagavond besloten de functie Van kampbeheerder in te stellen voor het woonwagenkamp aan de Schiekade. Bovendien ging de raad akkoord met het voorstel ƒ15.500 beschikbaar te stellen voor ht treffen van enkele nog noodzake lijke voorzieningen in het kamp. De heer J. J. Hoogcarspel (soc.) noemde he's een wijs besluit, dat Schiedam aan Maassluis en Vlaardin gén mede-verantwoordelijkheid wil geven door middel van een overle gorgaan. waarin beide gemeenten met Schiedam zitting zouden moeten hebben. B. en W. hebben meegedeeld dat het de bedoeling is tot het instel len van een dergelijk overlegorgaan te komen. BURGERLIJKE STAND SCHIEDAM Geboren: Richard SA bi G B Geshot en M M C de Vette: Miranda dv P de Jong en I de Winter; Angela P J M dv M de Bruin en P E Kelderman; Peter zv A M Boogers en N Roefstra; Adrlanus G zv P Kreuk en E van der Kool]; Bert G zv P J van der Kolk en M N Koeman, Jeannette dv A Cvan der Belt en E van der steen: Ingrid M G C dv K Janisch en C J M Dobbelinjr: Ilse dv A J H JGudde en j j van TH: Wendy B J dv F A M van Amerongen en M JCoclüovlns. Overleden: P Rietveld «7; D Klein 34 echtg M Broekhuizen; E A vac Emmerik 65. TN de Bergse Voorpias in Huis. gersberg zwemmen sinds afgelo pen weekeinde honderd vissen rond die om hun achterlijf een merkje hebben gekregen. Als de ongetwij feld weer vele hengelaars na 1 juni want dan pas gaat het visseizoen open hun hengel in die plas "neb-" ben uitgegooid en zo'n gemerkte vu aan de haak slaan, dan hebben ie met recht „beet". Een vis met een merkje betekent namelijk een gratis vls-diner ia restaurant „Erasmus" aan het Stad- huisplein. Dat restaurant had name- lijk de afgelopen paar weken ecu speciaal visfestijn. Men kon er aller, lei soorten vis eten, temidden van is aquaria en vijvertjes rondzwem mende vissen. Nu dat festijn met succes is beëindigd, kwam de direk- tie op het idee die levende vis in hel water 'terug te doen, te merken 0 een prijs op hun „kop" te zetten. U weet het dus als u bent. Ga straks naar de Bergse Voorpias en vis op snoek, karper, zeelt en voorn. Dat zijn de soorten die zijn gemerkt en waaraan wat ie verdienen valt. V/"OOE de rest ga ik het me van- V 4»»- gemakkelijk maken. Ik laat een ander aan het woord. Ja, dan hoort u het eens van een ander zoals een gangbare uitdrukking in onze geachte spreektaal wil. Van wie? Van meneer Cohen, „de snel dichter van Delfshaven", die een ge dicht maakte op het Doelenorgel. Deze week, donderdag 28 maart wordt dat instrument kenmer kend om de z.g. Spaanse trompetten, die er „bovenop" zi'tten Ut SB- bruik genomen. U leest er vrijdag meer van in. deze krant Nu eerst meneer Cohen over Rotterdams nieuwe aanwinst: Gelijk een Nieuwe Stem op aar de..../ zo zal het nieuwe orgel zijn een stemklank van de hoogste waar de i het ideale klankfestijn. het orgelspel dat wij beminnen dringt nu nog dieper tot ons door/ het zal nog meer aan schoonheid winnen he'c is een brön voor ba' gehoor. het nieuwe orgel in de Doelen wordt nu ons aller levensdoel. I ha' appelleert aan ons gevoelen in we zen is de mens niet koel. een wereld vol van orgelklanken waar niemand aan ontkomen kan waaraan wij nieuwe krachten dan ken een meer gevarieerd éian. de Koningin der Instrumenten wordt door - een Keyzer nu bespeelden zo ontwaakt sen nieuwe Lente waarin een stem 00 harten streelt. de stroom zal steeds meer blijden vloeien wij trekken op naar Rot terdam het orgel zal ons blip®11 boeien dit sieraad van de Flentrop stam. wij zijn nu trotse Rotterdammers dit orgel is een Gouden Kroon kunstminnaars - de hartontvlam- mers zij treffen hier de Hoogste Toon. ik kan dit orgel niet beschrijven het is in één woord geniaal.... I her zal tot nieuwe schoonheid drijven de gouden klank der orgeltaal. die datum blijft in de Historie dat is dan 28 maart het nieuwe orgel speelt Victorie.... het met bioemenschat gepaard,

Trouw / De Rotterdammer | 1968 | | pagina 2