N01UNDM KORUM Tunnel van IJsselmonde naar Lombardijen open Automobilisten (onder invloed) maakten brokken BESTELBUSJE ROLT VAN DE MOLENDIJK w Man stal van alles om drank te kunnen kopen AyAyAyAyA AGENDA Station in september klaar Mogelijkheden in toekomst voor metro Heerjansdam wil een weekmarkt Burgerlijke stand Industriële vorm geving in Schiedams Museum m Burgerlijke stand Vier jongens uit trein gezet Winkeldief had ivinkeltje thids boogaard - PHILIPS gj Sleutelbeen gebroken Paus onderscheidt dr. Kouwenhoven Vrouwen aangereden Onwel en overleden mmm Weer spaaroverschot Lekkage in huis Van trap gevallen Prinsenpolderopen in Alexanderstad MEER INWONERS IN MAASSLUIS Zo vlogen de duiven Auto's beschadigd Raad Heerjansdam Bromfietser gewond boogaard 1 derqtterdammer maandag 15 jim AFWEZIG TOT 5 AUG. C. CAZEMIER NOG NIET KLAAR SWO EN WIJKRAAD met zes roltrappen naar boven en naar beneden DEEL VOOR DEEL VOOR DEEL AANBIEDINGEN van nieuwe, interessante boeken voor halve prijs. Kom Kijken Kom Kiezen Veerjplein 27, tel. 343760 DÉ SPECIALIST MET EEN GÓEDE SERVICE Voor mensen die letten op KWALITEIT en PRIJS Vandaag en morgen en dagelijks Vakantieprogramma Apotheken Pagina 4 2A Op de aantrekkelijke, totale HOLLANDIA collectie (ondergoed, lingerie en nachtkleding), óók op de allernieuwste artikelen van dit seizoen, nü tijdelijk Ja, 10% KORTING op de vastgestelde prijzen, dus 'n CONTROLEÉRBAAR VOORDEEL Iedere vrouw, die ook in de op ruiming prijs stelt op kwaliteit en controleerbaar lagere prijzen moet nü profiteren Vanaf a.s. donderdag in alle 21 filialen van -FO'JNDATtOMS HEERJANSDAM Het belang rijkste agendapunt van de donder dag 25 juli te houden raadsvergade ring is het voorstel van burgemeester en wethouders om over te gaan tot het instellen van een weekmarkt. Over dit onderwerp is al een publica tie geweest waaruit bleek dat 98 pro cent van de inwoners hier voor stem den. Uit het voorstel van B. en W. aan de raad blijkt nu dat het uiteenvalt in een meerderheids- en een minder- heidsvoorstel. De meerderheid van het college acht het instellen van een weekmarkt een mogelijkheid om de inwoners, die thans regelmarig de weekmarkten in de omgeving bezoe ken, binnen de gemeente in de gele genheid te stellen een markt te be zoeken. Tevens overweegt het college hierbij dat markten zuigkracht op kooplustigen uit de omgeving plegen uit te oefenen wat ook van belang is voor de plaatselijke middenstand. Een minderheid van het college is echter van mening, dat er weinig be langstelling voor een weekmarkt zal bestaan. Dit minderheidsstandpunt is de reden geweest dat B. en W. een onderzoek hebben ingesteld met bo vengenoemd resultaat. ROTTERDAM Er is bij de bouw rekening gehouden met de mogelijkheid naast de trappen tussen het spoorwegstation Lom bardijen en de onder het viaduct gelegen tramhalte roltrappen te bouwen om het voetgangersver- verkeer te vergemakkelijken. Er is zelfs bij de fundering rekening geh ftuden met de bouw van een metro-viaduct over de gehele kruising van de Spinozaweg met de spoorlijn van Rottendam naar Dordrecht heen. Maar dat is een zaak van de verre toekomst. Dat prachtige vooruitzicht bood wethouder J. Reehorst vanmorgen toen hij de verkeerstunnel opende in de Spinozaweg, die Lombardijen met ïJsselmonde verbindt. Met die opening kwam een eind aan de misère: te voren was er (Van een onzer verslaggevers) VROUWENARTS Voor spoedgevallen St. Clara ziekenhuis. SCHIEDAM Vrijdagavond botste een personenauto, bestuurd door de 22-jarige kantoorbediende M. T. L. H. tegen de <joor de 18-jarige scholier F. M. W. bereden bromfiets. De bestuurster van de auto had niet bemerkt dat zij gepasseerd werd door de bromfiets. De bromfietser werd met een gebroken sleutelbeen opge nomen in de Dr. Noletstichting. ROTTERDAM Dr. P. J. A. M. Kouwenhoven, 34 jaar lang directeur van het rk. St. Fransiscuscollege, is onderscheiden met de pauselijke orde van de H. Gregorius de Grote. Dr. Kouwenhoven is in 1900 gebo ren in Den Haag en studeerde wis- en natuurkunde te Lieden waar hij in 1927 promoveerde. In 1922 werd hij leraar in Overveen. In 1926 was hij voorzitter van de oprichtingsver gadering van de KRO. Voorts was dr. Kouwenhoven ja renlang bestuurslid van het avondly ceum en rijksgecommitteerde bij het afnemen van eindexamens van mid delbare scholen. Maassluis De Stichting Maasslulsse Gemeenschap heelt het plan om In de vakantieweek op zaterdag 10 augustus van- al halt drie 's middags skelterwedstrilden te houden. Het Is de bedoeling, dat de bedrijven en middenstand mét één ol meer teams meedoen. slechts de overweg bij het nood-stati onnetje Lombardijen, die per uur veertien keer dicht moest! De tunnel is een werk, dat door de Spoorwegen is uitgevoerd, maar waarin de gemeente Rotterdam elf en een half miljoen heeft gestoken, te gen de Nederlandse Spoorwegen vier miljoen. Mr. J. K. J. Muller, districtschef Zuid-West van de Nederlandse Spoorwegen, vertelde iets over het verloop van de werkzaamheden. Het gehele werk is nog niet klaar. De tramhalte is nog niet ingericht, de trappen naar het station Lombardij en zijn er nog niet, het station zelf is nog niet klaar. Volgens het werkschema zullen pas begin september alle sporen in de lijn Rotterdam-Dordrecht op hun de finitieve plaats door het nieuwe sta tion gaan en het is de bedoeling dat tegen die tijd ook bet station in ge bruik zal worden genomen. Technisch bezien is dit viaduct een nogal gecompliceerde zaak: tram, au toverkeer, fietsers, bromfietsers, voetgangers en straks wellicht de metro komen hier samen en bewegen zich door elkander. Al die stromen moesten zo doelmatig mogelijk wor den geordend en gebundeld. Aansluitend op een opmerking van de heer Reehorst, dat de nieuwe tun nel de verbinding vormt tussen een wijk met een wijkraad en een wijk met een sociaal wijkopbouworgaan sprak het IJsselmondse wijkraadslid J. Bijl niet alleen namens zijn eigen wijkraad maar ook namens het op- bouworgaan van Lombardijen. Hij memoreerde de belangrijke verbetering in de relaties tussen bei de wijken, die door deze tunnel tot stand is gebracht, waardoor de be woonbaarheid in deze buurt sterk is toegenomen. Zoals men weet, maakt de tram reeds lang gebruik van deze tunnel. De opening van vandaag geldt de verkeerstunnel voor auto's, fietsers, bromfietsers en voetgangers. De beruchte overweg in de Smeet- landsedijk wordt niet direct voorgoed gesloten. Die zal nog tot het nieuwe station gereed is dienst moeten doen om de bewoners van Lombardijen het mogelijk te maken het noodsta- tion te bereiken. SCHIEDAM Twee overstekende voetgangsters, de 61-jarige mevrouw M. W. v. H. uit Groningen en de 69-jarige mevrouw C. van T.-L. uit Schiedam werden zaterdagavond op de hoek Lange Kerkstraat-Broersvest geraakt door de 17-jarige scholier P. J. H. die op een bromfiets reed. Me vrouw Van H. liep enige ontvellingen op en mevrouw Van T.-L. werd met een hersenschudding in het Gemeen teziekenhuis opgenomen. SCHIEDAM Vrijdagavond zakte de 68-jarige G. v. d. Bil van het St. Janshofje l op de Broersvest in el kaar. Hij is door de GGD naar het Gemeenteziekenhuis vervoerd. Tij dens het vervoer bleek de bejaarde te zijn overleden. ThE eerste en ook de laatste, want de rijbaan is voor voet gangersverkeer niet bedoeld voetgangers, die vanmorgen door de pas geopende tunnel in de Spinozaweg liepen. Van links naar rechts mr. J. K. J. Muller, chef exploitatiedistrict Zuid- West van de Nederlandse Spoor wegen, wethouder J. Reehorst en wijkraadslid J. Bijl van IJssel monde. ROTTERDAM Drie autobestuur ders zijn dit weekeinde voor ont- anchtering in bewaring gesteld, na dat zij onder invloed van alcohol aanrijdingen hadden veroorzaakt Twee van de dronken automobilisten hebben hun rijbewijs moeten inleve ren. De derde was niet in bet bezit van een rijbewijs. Op de West Varkenoordsebocht was het zondag de 59-jarige vloeren- legger A. W. uit Rotterdam die met zijn auto tegen een verkeersbord reed. Vervolgens ramde hij een afba kening die over een afstand van vijf meter werd beschadigd. Zijn auto liep ook zware schade op. Op het in deze tijd van het jaar met vakanties, logeerpartijen en weekenden naar buiten, kunt U een royale reistas niet missen. Reistas, een sterke tas van prima materiaal, met brede bo dem, dus veel ruimte. Net trek- slulting, sloc en brede riem met knipsluiting. Een prima afge werkte tas voornoggéén negen gulden. politiebureau constateerde men dat de man beslist niet in staat kon wor den geacht zijn auto te besturen. Vanaf de Aveling werd de 36-jari- ge steigerbouwer B.V. uit Spijkenisse aan. het bureau Slinge gebracht V. had even tevoren op de Groene Kruisweg met zijn wagen een aanrij ding met een personenauto veroor zaakt. De auto werd zwaar bescha digd en de bestuurder ervan kreeg bovendien nog een pijnlijke schou der. V. reed na de aanrijding met zijn bestelauto door, maar kon even later op de Aveling worden aangehouden. Hij bleek eveneens danig onder in vloed van alcohol. De auto had hij weggenomen van het terrein van zijn werkgever aan de Maashaven. Hij was niet in het bezit van een rijbe wijs en verder is het kentekenbewijs in beslag genomen omdat de auto twee gladde banden had. De 22-jarige plaatwerker J. van N. uit Vlaardingcn veroorzaakte ook door overmatig gebruik van alcohol een aanrijding met een andere auto op het Maastunnelplein. Deze auto werd zwaar beschadigd terwijl Van N. na de botsing doorreed. Later kon hij In zijn woning worden aangehou den. SCHIEDAM Geboren: Gerrlt A z.v. A, M. Jongebreur en W. A. Verhoeven. Overleden: J. M. D. de Groot 2; A. A. van DeijcSc. 79 wed L. Kruljer: G. Joage- jan, 90; J. F. van den Bos, S3. «spitst SCHIEDAM In het stedelijk museum wordt op 5 augustus een tentoonstelling over industriële vormgeving gehouden onder de titel: „Vormgevers van vandaag en mor gen". Hieraan nemen 22 Nederlandse ontwerpers deel en drie academies, waar een opleiding in deze richting wordt gegeven: de Rietveldacademie in Amsterdam, de academie voor beeldende kunsten in Den Haag en de academie voor industriële vormge ving in Eindhoven. De tentoonstelling bewijst, dat de industriële vormgeving op alle moge lijke terreinen haar weg heeft gevon den. De rijk geschakeerde onderwer pen, variërend van scheerset, tele foon, theekopje, fiets en brand- blusapparaat, geven dit duidelijk aan. Gedurende de expositie zullen ie dere middag om 3 uur twee kleuren films worden getoond. SCHIEDAM Ondanks de vele opnemingen voor vakantiedoeleinden heeft de' Spaarbank anno 1820 in de maand juni weer het respectabele spaaroverschot van ƒ859.199,04. In deze maand werd ƒ4.718.152,41 inge legd en 3.858.953,04 terugbetaald. De groei van de spaarbank heeft zich in het tweede kwartaal stevig voortgezet, mede door uitbreiding van het aantal diensten en nieuwe spaarvormen. VLAARDÏNGEN Een bewoner van de Delftseveerweg ontdekte za terdag in zijn huis een lekkage. Toen hij op onderzoek uitging bleek dat de wateroverlast afkomstig moest zijn van de buren. Omdat zij niet thuis waren waarschuwde de man de politie, die zich toegang tot de woning verschafte. De agenten zagen een kraan openstaan, die de buren hadden vergeten dicht te draaien voordat zij met vakantie waren gegaan. VLAARDÏNGEN De 68-jarige mevrouw J. M. KoningTroost viel vrijdagnacht in haar woning aan het Van 's-Gravendijkplein 19 van de trap en bleef bewusteloos ligeen. Een huisgenote vond haar en alar meerde de politie, waarna de GGD de vrouw naar het Holyziekenhuis bracht. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM In het winkelcen trum Jacob van Campenplein (wijk Het Lage Land van Alexanderstad) heeft de heer A. v.d. Windt het café-petit restaurant „Prinsenpolder geopend. In veertien dagen is een voormalige groentehal verbouwd, zo dat de ingebruikneming bij het begin van de bouwvakvakantie kon geschieden. „Prmsenpolder" (de naam heeft be trekking zowel op het gebied als op de prinsen Claus en Willem-Alexan- der) is het tweede café in dit stadsdeel. Men meent dat daaraan wel behoefte bestaat, met name aan het biljart, dat is opgesteld. Het ge bruik van kleine „snacks" is ook mo gelijk. De heer v.d. Windt, die ook het café „Maasboulevard", Oostplein op zijn naam heeft staan, kon deze zaak me de tot stand brengen dankzij bemoei ingen van Heineken's Brouwerijen en de distilleerderij De Keizer. Hij en zijn vrouw ontvangen de gasten, la ter zal een personeelslid als beheer der optreden. 4 Hoek van Holland Ondanks het slechte weer Is het in het weekeind bij zonder druk geweest. Duizenden auto's stroomden ln de richting van het strand. Het gevolg van het slechte weer Is, dat het in het dorp bijzonder druk is. De hore- ca-bedrljven in het dorp zijn dan ook bepaald meer tevreden dan de strandex- ploitanten. "j RIDDERKERK Zaterdagmiddag is de 32-jarige D. J. Noordzij uit Rid derkerk wonder boven wonder onge deerd uit, een busje gekropen, dat van de Molendijk afviel. De bak ker-bezorger, die met de auto van zijn werkgever op de terugweg was naar Ridderkerk, kwam op de Molen dijk een tegenligger tegen, die zeer langzaam reed op het midden van de dijk. Om hem te ontwijken moest hij de berm inrijden, waar hij een lantaam- paat frontaal greep. Het busje sloeg van de dijk af en rolde naar beneden. Halverwege bleef het liggen op een grintpad. Op de plaats van het ongeval stond het elfjarige Ridderkerksé meisje M. J. Lagendijk, dat door het rollende busje werd geraakt. Zij is met ver wondingen aan het jtechteronderbeen MAASSLUIS in de eerste helft van dit jaar is de Maasslulsse bevolking met 831 personen toegenomen. Er is een geboorteo verschot an 347 en een vestigingsoverschot van 487., Op l juli telde Maassluis 23.059 inwoners, 69 meer dan op l juni. BERKEL EN RODENRIJS Geboren: Theodorus SMtvPP Hermes en P M van den Bulk: Carla dv H van der Drilt en J J D van Maaren: Freek A zv J A Odijk en M A van Kuik: Marinus B Th zv A H C Sneis en A M Kneppers: Erik R zv R R Rodenburg en G J Zegens. Getrouwd: A R Mak en R M Christensen: G Roodsant en E Bossche. Overleden: A Jansen wv T L de Groot 85. HEERJANSDAM De Anjercol lecte heeft een bedrag van ƒ732,25 opgebracht. De 528 leden van de ver eniging „De Macht van. het Kleine" hebben in het le halfjaar ƒ562,50 bij eengebracht. (Vaa een onzer verslaggevers) ROTTERDAM Omstreeks vijf uur zondagmiddag zijn, op verzoek van een conducteur van de NS, vier jongens uit een trein gezet op het station te Hoek van Holland. De jon gens, in de leeftijd van zestien tot achttien jaar hadden mede-passagiers lastiggevallen. De trein kreeg zestien minuten vertraging. Op onze tassen-efdeiing, parter re, verkopen wij deze royale reistassen, ln de kleuren eognaeen bruin Ciin ut, of schrift, best. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM Voor de officier van justitie is vandaag geleid de 56-jarige W. H. v, d. G-, die de afge lopen twee weken zich heeft schuldig gemaakt aan diefstal van een kostuum en een aansteker uit een pension aan de Cooihavenstraat. Bij een warenhuis aan de Hoogstraat waar hij in de keuken werkte, deed hij tijdens de vakantie van de cheffin een greep in het bestek. Hij nam ongeveer honderd stuks mee. Uit een Iade stal hij tweehonderd gulden. Aan de Molenwaterweg was hij op een nacht de zondagschool Bben Haezer binnengegaan om een regenjas en tien tennisballen weg te nemen. De man zette alles om in drank. O Zaterdag is op aanwijzingen van een verkoopster van C A op de Coolsingel aangehouden de 47-jarige kantoorbediende A. M. die een suède-vest had gestolen. Toen de po litie bij de man thuis ging kijken, werd voor enkele duizenden guldens aan goederen gevonden die hij bij de diverse warenhuizen had gestolen. Zaterdagmorgen is aangehouden de 29-jarige lasser O. B. die in de hal van het Centraal Station een bankbiljet van duizend gulden uit handen van de 57-jarige mevrouw G. S. had gegrist. De vrouw kocht een treinkaartje. BARENDRECHT Het Recreatieschap „Oude Maas" heeft aanbesteed het bui tendijks gelegen gebied in de Johannapol- der tussen de Rhoonse haven en de Al- brandwaardse haven. Het betreft het ont graven van het hooggelegen terrein en het ophogen van het gorzengebied. Het gebied is bestemd voor openbare recreatie. Er waren 20 inschrijvers. Laagste was Gebr. Romers NV uit Rozenburg met ƒ579.500. 0 Hoek van Holland. Bij het opmaken van de kas ontdekte de pompbediende van een benzinestation, dat hij een half tientje had ontvangen. Hij had het opgevouwen gekregen van een onbekende man, die voor een tientje aan benzine in zijn wagen Het gooien. 4 Hoek van Holland Het zevenjarige zoontje van de Hoekenaar J. S. gleed van de stang van de flets van zijn vader en kwam met zijn linkervoet tussen de spa ken. Met ontvellingen en een bloeduitstor tingen moest hij onder doktersbehandeling worden gesteld. 4 Hoek van Holland Sinds zaterdag draalt weer het „Lunapark". Het is ook dit Jaar weer bescheiden van opzet. Het draait tot 28 juli. VLE1SWIJK De postduivenvereniging Bleiswijk - Moerkapelle hield zaterdag j3 juli jl. een wedstrijdvhicht met oude dui ven vanuit St. Dents. Afstand 380 km. Gelost werd om 5.40 uur. Aankomst eerste duif 11.05 uur. Uilslag: G. Koole 1. 2, 13. 16. 17; J, van der Linde 3, 6, 8, 11, 13: J. DulvesteUn 4: J. Verhage 5: H. Smaal 7, 12: C. Zwere 9, 20; A, Lamens 10. 15. 18: j. Beider 14; D. Huurman 21. Met jonge duiven werd vanuit Vilvoorde gevlogen. Afstand 125 km. Gelost om «9.St uur. Aankomst eerste duif 11.05 uur. Uitslag: D. Verbeek 1. 8. 16; J. de Oude 2. 3, 19, 20; B. Hertog 4; J. Beider 2: G. Boudesteljn 6; w. Meier 7; G. Koole 9. 10. 13. 14; A. Lamens 11; J. Duivesteijn 12: J. van der Linde 15. 17. 18. Verwacht wordt, dat het eveneens ln de Johannapolder geprojecteerde zwembad binnenkort zal worden aanbesteed, 4 BARENDRECHT Gedeputeerde Sta ten van Zuld-Hollarsd hebben besloten de kruising Mlddeldljk-Camlsseweg als voor rangskruising aan te wijzen met dien verstande, dat het verkeer op de Middel- dijk voorrang heeft. 4 BARENDREOHT Met Ingang van 1 oktober Is mevrouw Wolvers-Van Lente uit Ridderkerk benoemd tot hoofdleidster van de chr. kleuterschool ln Smltshoek. Zij volgt mevrouw Bochove-Beerta op, die afscheid heeft genomen. Zij is 3 Jaar hoofdleidster ln Smltshoek geweest. 4 BARENDRECHT Maandagmorgen om 8 uur zijn van het gemeentehuls 35 leden van de Chr. Wandslsportvereniging „Marijke" vertrokken om deel te nemen aan de Vierdaagse. Het ligt in de bedoe ling, dat op vrijdag 19 juli een bus met belangstellenden naar Nijmegen gaat om de wandelaars op te halen. 4 BARENDRECHT Het prot.-chr, ver pleeghuis voor bejaarden, dat gebouwd zal worden door een groot aantal diaconieën op de eilanden Hoeksewaard en IJsselmon de, zal ln Oud-Beijerland Romen. Hiervoor Is reeds een perceel grond gereserveerd. VLAARDÏNGEN Zaterdagnacht in de Vettenoordsepoder verschei dene auto's beschadigd. Van twee wagens geparkeerd aan de Paral lelweg werd de antenne afgebroken en bovendien moest een linnen kap van'een van de wagens het ontgel den. De kap werd met een mes opengesneden. De eigenaar van een auto die in de Chopinstraat geparkeerd stond, ontdekte zondagmorgen dat een kussen en een knipmes waren gesto len. De auto was niet volledig afge sloten geweest. Verder werd uit een wagen aan de Westhavenkade een fototoestel ontvreemd. naar de Clarastlchting overgebracht De tegenligger, die niet genoeg doorrij ruimte liet, schijnt niets van het ongeval te hebben gemerkt. Hij is tenminste zonder zich om het on geval te bekommeren doorgereden. HEERJANSDAM De gemeente raad vergadert donderdag 25 juli om half acht. De agenda bevat ce vol gende punten: voorstel tot het instel len. van een weekmarkt, een krediet van ƒ25.896 voor verlichting van Dorpsstraat, Devblsluis, Develweg en' Lindtsedijk en wijziging van de win- kelsluitingsverordening. BLEISWIJK De achttienjarige bromfietser H.. uit Bergschenhoek werd vrijdagmiddag gewond toen hij tegen de auto van een Amerikaanse botste bij de Van Wani.ngstraat De bromfietser kreeg een zware hersenschudding en hoofdwonden. Hij is naar het Eudokia-ziekenhuis te Rotterdam gebracht. De bromfiets werd totaal vernield. HEERJANSDAM <f= Mejuffrouw M. Monshouwer behaalde het diplo ma stenografie. Henny Kramer be haalde het diploma typen. Voor de primaire opleiding slaagden aan de huishoudschool „De Baeme" te Ba- rendrecht M. de Deugd, J. Groene- veld, N. G. H. Simons, A. C. Verschoor, F. C. de Bruin, en G, de Jong. Voor assistente huishouding slaagde aan deze school H. Toepoel terwijl P. Groeneveld, M. M. N. Ver ver, H. E. M. Kooiman, C. J. de Rui ter en T. Wiekeraad het diploma Assistente Algemene Vorming be haalden. PERNIS Aan de Hogere school voor scheepswerktulgkundigen, Wm. Buyte- wechstraat te Rotterdam, Is voor het ln Den Haag afgelegd eindexamen (diploma VD) geslaagd Theo Rozendaal. wonende Overhandstraat 59, Aan het Charlolslyceum te Rotterdam slaagde voor het eindexamen Paul Zwa nenburg. wonende Fljkenweg 288. Schiedamseweg n1 Voor alle PHILIPS producten naar het PHILIPS-CENTRUM (uw verhouwen waard) Laurenskerk, Orgelconcert 'Gustav leoa- hardt. 29. Centr. Filadelfia, Opend. bUbdv cursus, 20. melandseplein 68: Geref. Gem in Ned, kand. De Groot (Veenendaai), 19.45. Cen trum Filadelfia, Jong. Contact. 20. Klachten stads bezorging: 16.39-19.00 zater dag 17-18 uur, tel. 115588. Bijkantoor De Rotterdammer, Bree 59b. tel. 192553. Woord voor de dag: Bijbellezing en «vcrdenïln», tel. 14100. Klachten luchtvervuiling: iet 282887. Dinsdag 16 Juli: Jeugdland. Wcsueedh* 149, Energiehal. 19—17: Poppenspel J- lissen. N.H.V.O., Seringenstr. 10; Jeugava Hete mr. Janno. SV Meeuwenplaat Steur weg, 10; Filmvoorstelling. Cr. VolKWU» Van Reijnstr. 32, 10: poppenspel J. New- sen, sv Afrlkaanderpl.. Afrik.plcui Jeugdvarlété mr. Janno, SV Pascal terlinck, Pascalweg. 14; Filmvoorstelling De Brandaris. Adrlanalaan. 14. Chariots: 19.00 u. Hardlopen met hinaer nissen, SV De Waal, Oudenhoomrtr, 10. Overschiet Film In Musica, 10: Voetoai len 9 t/m 11 jaar in de Hoogmadestr. Pendrecht: Doe-Feest, Middelhamisbol. 10-12,14-16. J Groot-ïJssel monde; Handenarbeid, School De Fakkel. ReUerdijk, 10enlt Oud-Zuid: Diefje met verlos Straatwse* nen - Poiderbuurt. Schlebroek: Brandaris, tilmvoorst. Heyplaat: Speelt. Karlmunstr., bulteiape len jong. en meisjes 6-lfl jr.. 14-16 1 ®Jo -speelt, ter. Rondolaan, bouwen Jong,"8" v. Jongens 8-14 Jr. <t.m. 25/7). 10-16. (Van 12 tot 19 Jul!) ri. Rechter Maasoever: Duiterman Groot. Benthulzerstraat 13. tel. 3«b Geraons. sehlekade 99a. tel. 243311 ol zwgy Klelnpoiderapotheek. Duyveateinstr. o. 151422. KtigeJ, Cl. de Vrieselaan -• JS' 23222B. V. vollenhovenstr. 58. tel. l«l™ Ramlehapotheek, Ramlehweg 43. teI.wff Van de Vecht. Mathenesscrweg lllc. wf 230765. Ploeg-Groot. v. BeethovensinK«J tel. 227130. Linker Maasoever: Apotng Heij plaat, Courzandseweg 49,tei. Pleinwegapotheek. Pleinweg 66a. tel. 2™ Riet. Langenhorst 255. tel. 2742». Dri tfj nus, Belierlandselaan 112. tel. 193581. B°®f vliet. Pernis. Spijkenisse: V. d, Desdemonastr. l. Hoogvliet, tel. (Ol»1 163243.

Trouw / De Rotterdammer | 1968 | | pagina 2