r -_i ar usm Bouw sporthal in zicht Sportraad stoeide met cijfers van begroting Bedrijven voelen weinig voor „meer inspraak" AGENDA PRISMA V „Hitparade" in De Waag Hakkert Schiedam halve eeuw muziek GflS mmm hoofdbode-concierge Grote show WERKSTER i p|rp!iiyyi i f. o versluizen scheffer Eerste ronde was suecesvol Vatenf abrieken gaan fuseren NCGOV houdt districtsdag Burgerlijke stand Rode Kruis bereikt record bloedafname Overweg te smal voor verkeer 11 dakrail M Pater Preusting in Opstandingskerk: Diploma-uitreiking bedrijfsscliool WF Tafeltennis Bijeenkomst comité „Statenvertaling" Collectebus gestolen Expositie beroepen in Schiedam en Vlaardingen Vogelvrienden doen hun best voor tentoonstelling Andere taken Hitparade ton groeneveld in T TREFPUNT KERKPLEIN 11 MAASLAND Meerjarenplan Democratisering modehuls p Gtnctcidg. G7t dagelijks Watersport BROMFIETSERS GEWOND PRISMA 1) 100% waterdicht - incabloc shockproof - oabreakbors veer - plat model - edels taal 125.- V 2) incabloo shockproof -100% waterdicht dos óók Bestand tegen (nat) huishoudelijk werk 99.- PRISMA o.m. verkrijgbaar bij BRÜNOTT N.V. JUWELIER J. DRENT P. MERKES N.V. JUWELIER RIKKOERT EN ZN. JUWELiER AAP v. DIGGELE Él «GEMEENTE VLAARDINGEN gemeente Schiedam secretarie kadoos anders dan andere kadoos Ir een dacblad zit u dus goed met mr advertentie* gekende merken iRK.mwumie «w Probeer het eens met een Koeriet SE ROTTERDAMMER Pagina 4 2 WOENSDAG 9 OKTOBER 19^ MET VELE SPECIALE AANBIEDINGEN TOT EN MET VRIJDAG 11 OKTOBER A.S. Geopend: van 14—22 «ur. Betaling in overleg te regelen. Bij aankoop van een BANKSTEL een waardevol geschenk CADEAU 'firma vlaardingen Floris de Vijfdelaan 136 Tel. 341382 Van Hogendorplaan 31 Tel. 345182 Meubeishowroom: Dr. Wiardi Beckmanstraat 3-5 Tel. 343086 Bent u niet in de gelegenheid deze grandioze show te be zoeken dan bestaat de gele genheid (na telefonische af spraak 010 348086) dat wij u thuis halen en brengen. VLAARDINGEN Met de be- Vlaardingse Raad voor Sport en handeling van de begroting is de Recreatie dinsdagavond in een expirimenteel stadium gekomen. Voor de eerste maal in het prille bestaan van de sportraad stoei den de leden met cijfers en duel leerde voorzitter C. Walstra met de heer G. Wapstra over de wijze waarop de raad kenis had gekre gen van de begroting. De openbare vergadering In het stadhuis liet zich positief uit over de bouw van de sporthal. N« de goed keuring van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland binnen is, aldus voorzitter Walstra, zal de goedkeu ring van het rijk een kwestie van enkele dagen zijn. Behalve het aanvragen van subsi die bij het Kijk zal contact moeten worden opgenomen met de Neder landse Sportfederatie. Verder kon de heer Walstra meedelen dat deze week nog een laatste bespreking zal worden gehouden over technische aangelegenheden. De heer M. Hoogerwaard vindt het noodzakelijk dat naast da begroting een meerjarenplan wordt vastgesteld om een inzicht te krijgen in de nood zakelijke voorzieningen. In 1963 is de sportnota verschenen met een groot aantal wensen, neergelegd in een vijfjarenplan. Tot op heden zijn niet alle gestelde idealen c°realisaerd. Een stap in de goede richting ue sporthal, een tennispark en de uit breiding van de zwemaccommodatie, maar meer zaken staan op de lijst van verlangens. Wat moet er nu gebeuren, zei hij, met de steeds groter wordende korf bal- en handbalverenigingen. De ac commodaties zijn niet aangepast aan <Van onze verslaggeefster) SCHIEDAM „In de praktijk blijkt; dat de bedrijven niet zo ge porteerd zijn voor inspraak van de werknemers. Bij de mwSerue fusies ontstaat het mentsgevaarlijke beeld, dat er meer macht in minder handen konit. pit kan resulteren in de ont kenning van de mondigheid van de werknemer." Pater Preusting die optrad als in leider tijdens de wijkvergadering in de benedenzaal van de Opstan dingskerk, "belegd door de hervormde, gereformeerde en rooms-katholieke geestelijkheid bracht onder meer naar voren, dat het gezag op het ogenblik in een kritieke fase ver keert. Overal wordt een doorbreken van zeker onbehagen gesignaleerd, wat aangeduid zou kunnen worden als anarchie. Maax blijkens de kritiek functio neert het gezag niet op de juiste wij ze. In tegenstelling tot een tijd, die nog niet lang achter ons ligt, worden bepaalde beslissingen niet meer aan vaard, omdat zij als onjuist worden gevoeld en ook, omdat ze niet ver wacht werden. Er is een groeiende afkeer tegen autoritair optreden, deze kan de gezagsdrager zelf, de beslis singen en de manier waarop ze geno men worden, betreffen. pater Preusting was van mening, dat de democratisering van de sa menleving zich doorzet en haar spo ren trekt door gezin en maatschappij. Hij zag ook een toenemende indivi dualisering, mede door het meer ge compliceerd worden van de samenle ving. „Het gaat niet om het handhaven, maar om het scheppen van orde". Gezag moet creatief zijn en tevens op open en duidelijke wijze uitgeoefend worden. In tegenstelling tot de gang van zaken in de bedrijven, zag pater Preusting de democratisering zich vooral manifesteren in het huwelijk (nieuwe huwelijkswetgeving) en op de scholen („de leraren zullen hun kennis beter moeten verkopen"). De vrouw verovert haar positie door be tere opleidingskansen en de scholier laat zich niet meer op autoritaire manier gezeggen. Mede door meer keuzemogelijkheden verdwijnt de au toritaire wijze van besturen. Na de pauze ontspon zich aan de tafeltjes, die door groepjes deelne- mersCsters) uit verschillende- groepe ringen waren bezet, een geanimeerde discussie over drie van tevore» op tapler verstrekte vragen. Algemeen was men van mening,~dat het volgen van een-zogenaamde „harde lijn"-in de opvoeding, door de overheid en de geestelijkheid, vermeden moet wor den. Er werden enige voorbeelden gege ven van inspraak in het bedrijfsleven door werknemers, hoewel die, zoals die zich op het ogenblik voordoet, als onvoldoende werd gekenschetst. „De arbeider heeft niet alleen het recht, maar ook de plicht zich verant woordelijk te betonen voor de gang van zaken in het bedrijfsleven voor zover dat mogelijk is." Op de volgende bijeenkomst, die maandagavond 4 november wordt ge houden, zal de taak en de zin van de kerk in de samenleving worden besproken. 99BVW vfaardmaen achlsdamseweg 57® Platen halen bij G. P. VAN DAALEN Jr. Gefcouw Irene; Hervormde Schoolvereni ging 2». Bijkantoor „De Rotterdammer", Lange Kerkstraat 82. Klachten bezorging: maandag t/m vrij- dae 18.30 tot 19,34 uur en zaterdag 11 tot 18 uur. Johan Gröneveld, v. Marumstraat 24b, tel. 153179. Politle-alannnummer: 26.48.68. GG en GB: 26.SS.31. Alarmnummer voor meldingen luchtver vuiling en geluidshinder! 23.26.26, rhsotheefci Couka, Qroenelaan 126, tel. 266023. (Van onze verslaggeefsters) SCHIEDAM De leerlingen van de Bedrijfsschool van Wilton-Fije- noord, die in mei examen deden, krijgen vrijdagavond hun diploma's. De avond zal worden geopend door de heer W, G. E. Valk, chef afdeling vorming en opleiding, onder wiens supervisie de bedrijfsschool valt. Hierna zal ingenieur B. Wilton een toespraak houden en prijzen uitrei ken aan leerlingen met de beste exa men-resultaten. De geslaagden krijgen hun diplo ma's ontvangen van de chef afdeling vorming en onderwijs, waarna de se cretaris van de ondernemingsraad, de heer B. Blommers, een toesrvaak zal houden. Na de pauze is er gelegenheid tot bezichtiging van de tentoongestelde examen-werkstukken 1968. de stormachtige ontwikkeling van deze verenigingen. De heer G. Wapstra vindt het een moeilijk te verteren zaak dat de raad nogal onvoorbereid de cijfers van de begroting te zien krijgt, vooral ook omdat de sportraad het adviserend lichaam is voor de gemeenteraad. Met betrekking tot de kampeer boerderij aan de Van Baerlestraat vroeg de heer Hoogerwaard of de slaapzaalaccommodatie verbeterd zou kunnen worden en of er een verwar ming zou kunnen komen. Ook sprak de heer Hoogerwaard over de nood zaak van den brandtrap. De heer S, Barendregt zei dat de boerderij grote aandacht heeft en beloofde een ver betering van de voorzieningen. De heer J. van Aperen bracht het rapport, van de Stichting Mid den-Delfland ter sprake. In een breedvoerig betoog vroeg hij zich on der meer af of de watersport niet zou moeten worden afgeremd. De wa tersport staat voor een grote ontwik keling, waarvoor voorzieningen moe ten worden getroffen. Wanneer ik nu zie, aldus de voor zitter van De Bommeer, dat er na jaren praten nog steeds geen zeil- meer is, dat de verontreiniging van het water groot is en dat we nog steeds een xattenoverlast hebben, vraag ik me af waar we aan toe zijn. Nu al liggen er boter, in het wilde weg gemeerd in de Vlaardingse Vaart. Versterkers bij G. P. VAN DAALEN Jr. VLAARDINGEN Het tafeltennisseizoen ls voor de plaatselijke verenigingen suc cesvol begonnen. Er werden 30 wedstrijden gespeeld waarvan er 20 werden gewonnen. 3 gelijk gespeeld en zeven in een neder laag eindigden. De acht juniorenteams van Intiem deden het uitstekend door zes wedstrijden te winnen. Ondanks het succesvolle begin viel het resultaat van Intiem 1 tegen, van Amroba I werd met liefst 10—0 verloren. De andere eerste klasser. Hollandlaan, speelde 35 gelijk tegen Noad 3. De drie tweede Wassers behaalden de volle winst. HoUandlaan 2 -won met 1—3 van Deroda l. intiem 2 versloeg Elan 3 met 6i en Intiem 3 won met dezelfde cijfers van Repeiaer 1. Wat de resultaten van de verenigingen betreft: Intiem behaalde 15 punten uit 11 wedstrijden: URTTC 10 uit 5: HoUandlaan 8 uit 8; Shel! en Sunlight belden 4 uit 2; Windmolens 2 uit I, terwijl alleea Flardin- ga puntloos bleef. Van de zeven verenigingen kwamen er vier tot de maximum score: dat waren Shell, Sunlight, URTTC en Windmolens. MAASSLUIS De N.V. Machi nale Kuiperij A, de Neef en de Vaten- en Kistenfabriek C. van Toor Cz. N.V. te Maassluis hebben besloten tot samenvoeging van hun oudernemingen. Hoewel de bedrijven voorlopig op dezelfde voet zuilen worden voort gezet verwachten zij door rationali satie hun marktpositie te verbeteren met name met betrekking tot de export. Er bestaan geen plannen personeel te laten afvloeien. Het is de bedoeling dat de heer J. Hoegen, directeur van De Neef, die om gezondheidsredenen reeds enige tijd zijn functie niet meer kan waarnemen, binnenkort zal aftreden. {Van onae verslaggeefster) SCHIEDAM De Nederlandse Christelijke Geheelonthouders Ver eniging houdt zaterdag 18 oktober haar districtsdag in gebouw Christe lijke Sociale Belangen. De nestor van deze vereniging, de heer Holster (79) die zich reeds talloze jaren in Schie dam beijvert om belangstelling voor de doelstellingen van de vereniging te wekken en gaven voor de massale uitgifte van Kerstpakketten bijeen te krijgen, heeft in samenwerking met anderen. als besluit van de districtsdag een feestavond georga niseerd. De toegangsbewijzen a vijftig cent zijn verkrijgbaar bij de heer Wou ters, huisbewaarder van Christelijke Sociale Belangen. Onder meer zal de film „De dertien ezels" worden ver toond. SCHIEDAM De zestienjarige bromfietsbestuurder A. A. P. P. liep vanme-wn waarschijnlijk een gebro ken heup op toen hij geen voorrang gaf aan de door de 29-jarige winkel bediende A. v. O. bestuurde perso nenauto. Het ohgeluk gebeurde op de hoek van de Nieuwe Mathenes- serstraat-Van Berkenrodestraat. P. werd met de GGD naar de Dr. No- letstichtmg gebracht en daar opgeno men. Gisteravond laat slipte ter hoogte van pand 60 in de Lange Kerkstraat de 32-jarige bromfietsbestuurster me vrouw A. V. van W.-D. De GGD heeft haar met een hersenschudding naar de Dr. Noletstichting gebracht eft vandaar naar huis. Het natte weg dek was oorzaak van de slippartij. SCHIEDAM Geboren: Wilhelnuna dv F K Zandbergen en N W de Koster: Je roen A zv c Beukers en A P w van Steen: Christa M dv A Leeuwenstein en C A de Frel; Nancy dv A C W van Gerdln- gen en L A Nlcoïle; Martijn P L zv F L van den Heuvel en M J C L J Seelen; Bernardma J dv D den Haan en A Bocr- ma; Marcel zv F Fontijne en T M van Sehieveen; Astrid P C dv C Westerveld en M A Groeneweg. Overleden: A Keij, li; M H Bakker, 84 wed J W Hentzen. In eerste instantie gaf voorzitter Walstra de heer Van Aperen te verstaan dat de noodzakelijke voor zieningen voot* de watersporters een nationaal probleem is. Radio en tele visie hebben zich ermee bemoeid. De gemeente Vlaardingen kan niet veel doen. Ik zal als bestuurslid van de Stich ting, zei de heer Walstra, al het mo gelijke doen om aan verbetering mee te werken. In dat verband vroeg de heer J. van der Linden nog of de sporthal niet ingeschakeld zou kun nen worden bij de ontwikkeling van de watersport. De heer Hoogerwaard vroeg de raad voorts nog een duidelijke uitspraak inzake de kunstijsbanen van de Vlaardingse IJsclub. De heer Walstra zei dat er contact is geweest met de Stichting Kunstijsbaan, maar dat zij eerst met concrete plannen moeten komen. Voor de komende winter ziet het er naar uit dat op de ijsbaan nog geen kleedgelegenheid kan worden gebouwd. Improvisatie is daardoor noodzakelijk. MAASSLUIS «s» De afdeling Maassluis-Maasland-Hoek van Hol land van het Nederlandsche Roodc Kruis heeft in de kantine van de Verenigde Touwfabrieken weer een bloedafname-avond gehouden. De 278 halve liters bloed (vorig jaar 264) die spontaan werden afgestaan beteken den een record voor deze afdeling. Er waren 28 donors die voor de eerste maal bloed afstonden. Twee ■donors uit Maassluis en één uit Ro zenburg gaven voor de veertigste maal bloed. Deze avond werden vier Landsteiner plaquettes uitgereikt en dertien Landsteinerpenningen. Volgende week dinsdag zal in Hoek van Holland weer gelegenheid zijn bloed af te staan. Daar wordt dan een bloedafname-avond gehouden in het Groene-Kruisgebouw aan de Con- cordiastraat, die begint om kwart over zeven. Wie vervoer naar Hoek van Holland wil hebben kan zich melden op nummer (01899) 3343. VLAARDINGEN Het plaatselijke comité Schïedam-Vlaardingen belegt donderdagavond om 8 uur in het kerkgebouw van <3e geret gemeenten in Nederland aan de Jacob van der Windstraat een bijeenkomst Ds P. J. Dorsman, hervormd predikant te Staphorst zal een lezing houden. HOEK VAN HOLLAND Bij de Berghaven wordt hard gewerkt om de overweg in de Harwichweg klaar te krijgen. Maandag is een begin ge maakt met het plaatsen van automa tische halve overwegbomen. Nu de Rietdijkstraat is afgesloten, moet alle verkeer van en naar de Harwichboot gebruik snaken van de nieuwe over weg. Gebleken is dat dit wel eens moei lijkheden oplevert omdat de nieuwe overweg vrij smal is. Grotere voer tuigen, zoals vrachtwagens en bussen, die in de richting van de Berghaven rijden, moeten soms enkele malen voor- en achteruitsteken om de bocht en de overweg te kunnen „nemen". VLAARDINGEN De grote zaal van gebouw Triangel was dinsdag avond goed bezet met dames, die de jaarlijkse ringvergadering hielden van de hervormde vrouwenbroepen CJVB te Vlaardingen.Hoogtepunt van de bijeenkomst vormde hef' optreden van de journaliste Scheherazade, die op boeiende en soms humoristische wijze vertelde over haar reizen en belevenissen in diverse landen. Zo bezocht zij twee jaar geleden India waarbij zij als opdracht van haar werkgever te horen kreeg: „Ga daar eens kijken wat ze met onze melkpoeder hebben gedaan?".Schehe- razade vertelde onder meer, dat er in sommige gevallen zelfs nog te weinig water was om de melkpoeder aan te maken. Zij sprak ook over Vietnam, waar zij vorig jaar verbleef, en over Indonesië vanwaar zij in juni terug keerde naar Nederland. Na een zaalwedstrijd onder het motto: „Wat is dat", ging spreekster in op de vragen. De avond werd gesloten door de ringsecretaresse, mevrouw A. Ploeg-Van Es. SCHIEDAM De pas geleegde collectebus voor de tbc-bestrijding die in de hal van het Tuberovage- bouw aan de Stadhuislaan stond is ontvreemd. Vanmorgen heeft de ad ministratrice aangifte gedaan. SCHIEDAM Vanaf morgen avond, donderdag, tot en met woensdag 16 oktober draait in het Passage Theater „De laatste trein uit Katanga'* op werkdagen om 14 en 20.15 uur (behalve woensdag) en za terdag om 14, IS en 21 uur. Toegang 18 jaar. Kindermatinee: woensdag 14 uur „Kwajongensstreken van Span- ky." (3- Tijdens de nationale speelweek die van 26 oktober tot 11 november in het Speelweekpand Warande 3 in Rotterdam wordt gehouden verleent het Sehiedamse duo Kol Simcha met Israëlische liedjes medewerking aan het lunch- en dinerpauzeprogxamma. PRISMA dameshorloge ROTTERDAM: winkelcentrum: binnenweg Telefoon Uitu ROTTERDAM: STREVELSWEG 61 a - f Telefoon 21 ROTTERDAM: NIEUWE BINNENWEG 66 - «8 -- Telefoon 25 SCHOONHOVEN: dealer Lekstreek HAVEN 5 (nabij Edelambachtshuisj Telefoon 01823 VLAARDINGEN: BE ZAAK VAN VERTROUWEN D. DE DERDELAAN 1 - Telefoon JlSigg VL AARDINGEN/SCHIEDAM Het gewestelijk arbeidsbureau houdt voor de hoogste klassen van de lage re scholen een beroepententoonstel- llng, Deze expositie is een eerste oriëntatie op het gebied van de be roepskeuze, die later bij het voortge zet onderwijs wordt uitgebreid. In Vlaardingen wordt de ten toonstelling gehouden van 4 tot en met 15 november in een van de scho len in de binnenstad. De Sehiedamse leerlingen kunnen de expositie be- izchtigen van 18 tot en met 28 no vember in de kantine van de openba re lts. Deskundigen zuilen toelichting geven. De expositie zal niet alleen tijdens de schooluren voor de leerlingen geo pend zijn maar tevens op twee avon den in de week. Het is de bedoeling dat dan ook de ouders van de scho lieren een kijkje zullen nemen. (Van onze verslaggeefster) 'SCHIEDAM De voorbereidselen voor het winterprogramma van de bond van Vogelliefhebbers zijn in volle gang. De gratis toegankelijke tentoonstelling, die van 29 november tot en met 3 december in twee bo venzalen. van „Arcade" gehouden wordt eist veel inspanning van leden. Alle vogels moeten een jury van ze ven keurmeesters passeren. Tijdens de dinsdag gehouden con tactavond van de afdeling Schiedam werden tai van vragen over ziekten, kweek, voeding, hulsvesting en ver erving van kleur kanaries en tro pische vogels op een forum, bestaan de uit de heren Droge, Veerman, Vermaas en Mollinger afgevuurd. De ze heren gingen diep op de proble men in. Uit de bus kwam een ophanden zijnde contributieverhoging, waaro ver het bestuur met de districtscom missaris een bespreking zal voeren. Mevrouw Mollinger, echtgenote van de Delftenaar Mollinger, die in het gehele land lezingen met dia's houdt, uitte haar bezorgdheid over de vogelstand in Nederland. Zij was vooral beducht voor de insecticiden, die dikwijls een funeste werking op water en bodem uitoefenen. Ook de toenemende vervuiling van de kust door olie betekent een grote ramp voor onze waad- en zwemvogels. (Van onze verslaggeefster) SCHIEDAM „Hakkert" een begrip voor Schiedam. Vijftig jaar geleden vestigde de heer B. Hakkert zich 'toet zijn muziekzaak in het pand Hoogstraat 17—19. Het werd de - eerste Sehiedamse zaak in piano's, harmoniums, platen en bladmuziek. Thans zwaait de kleinzoon, de heer B. Hakkert (37), samen met zijn echt genote, mevrouw J. M. Hakkert-van Krimpen (30) de scepter over de zaak, die zich «middels heeft gespecia liseerd in de modernste afspeelappa ratuur, grammofoonplaten en muzie kinstrumenten. De piano's en harmo niums zijn verdwenen en hebben plaats gemaakt voor de andere arti kelen. Achtendertig jaar geleden werd de winkel verplaatst naar Hoogstraat 163. Na alle ups en downs in de voor vele zaken moeilijke jaren, begon er een jaar of twaalf geleden wat schot in de zaak te komen. De heer Hak kert kocht de drie oude huisjes aan, die voorheen arbeidersgezinnen huisvestten, en ging ongeveer twee jaar geleden over tot de koop van het pand Sluisstraat 6a en 6b. Deze huizen behoren tot het oudste gedeelte van Schiedam en grenzen aan de achterkant aan pand Hoogstraat 163, wat ook zo'n driehon derdvijftig jaar geleden werd ge bouwd op de oude fundamenten van een klooster-herberg voor schip perskinderen. Nu heeft de heer Hakkert een groot terrein tot zijn beschikking. In het pand Sluisstraat wil hij de nieu we uitbreiding van de muziekschool onderbrengen. Hij hoopt in overleg met monumentenzorg het pand zijn waardig cachet terug geven. De heer Hakkert heeft als adviseur en jurylid ook een belangrijk aandeel in allerlei culturele manifestaties in Schiedam. Op Koninginnedag geeft ONI onder zijn leiding altijd acte de présence in zieken-, rust- en bejaar dentehuizen. (,,'s Avonds zak je dood moe in je stoel, maar je weet, dat al die mensen naar je uit zitten te kij ken.") Thans beijvert de heer Hakkert zich om in samenwerking met orga nist Jac. P. Bekkers en het Comité Orgel Grote Kerk een grammofoon plaat op de markt te brengen, waar- van de opbrengst bestemd is voor vernieuwing van het orgel. Woensdagavond geeft het echtpaar Hakkert een fifty-in voor „naaste medewerkers". Deze wordt gehouden in de zaal van dansinstituut Sitton aan de Lange Haven. Zaterdagmid dag volgt eenzelfde fifty-in voor de klanten in het pand aan de Hoogstraat In Sociëteit „De Waag" wordt za terdagavond een grootscheepse Hak- kert-hitparade gehouden, Zaterdag 1$ oktober en zaterdag 26 oktober staan namelijk beide in het teken vaa cca Hakkert-grammofoohplaah Op 19 ok tober wordt de tweede plaat van de Rijnmondband op de markt gebracht De band trekt dan door Schiedam en geeft in en om de zaak van Hak kert op de Hoogstraat een concert De plaat „Veertig jaar Harmonie Wilton Fijenoord in Schiedam" geeft aanleiding tot een optreden van het gehele W.F. korps rond en in de be kende muziekzaak. De heer Hakkert trad als promotor voor dit korps op bij de grammofoonplaten maatschappij. De Wilton-Fijenoord Harmonie trekt dezelfde middag door Schiedam om deze feestelijke gebeurtenis luister bij te zetten. Bij het gemeentelijk woningbedrijf kan worden geplaatst een Werktijden: 's morgens van 06.00 uur tot 09.00 uur maandagavond van 17.30 uur tot 19.30 uur Uurloon 3,32 bij 23 jaar en ouder. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatie zenden aan het gemeentelijk woning bedrijf, Emaus 31, of zich 's morgens aanmelden evt. na telefonische afspraak (010—350411). GEZELLIGE BEHAAGLIJKE GOEDKOPE VEILIGE WARMTE Bij de secretarieafdeling Interne Zaken kan worden geplaatst een taak: o.m. dagelijks toezicht op de huis houdelijke- en bodediensten van de secretarie. vereisten: -een behoorlijke algemene ontwik keling: representatieve en leiding gevende kwaliteiten. Kennis van de moderne talen en het bezit van het rijvaardigheidsbewijs B-E strekken tot aanbeveling. Salaris tot 884,— p.m. afhankelijk van leeftijd en ervaring; 6% vakantietoelage; IZA-aiekte- kostenregeling; AOW-premie wordt niet in gehouden; dienstkleding. Voor het verrichten van diensten buiten de normale werktijd bestaat een toelageregeling. Het betrekken van de conciërgewoning is ver plicht. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Sollicitaties graag binnen 14 dagen aan burgemeester en wethouders met vermelding van volledige personalia, opleiding en ervaring. bi) kuiperstraat 19 naast e a telefoon 351804 vlaardingen ■J ,v a. ;-5j,s y; VAKKUNDIGE VOORLICHTING EN GOEDE SERVICE OOH NB DC KOOP VINDT BU

Trouw / De Rotterdammer | 1968 | | pagina 2