Vlaardingen naar 80.000 Straks Deel vo ruimte voor duizend leerlingen van „Spieringshoek" week in Bethelkerk99 wil nu een nieuw Politie zoekt aanrander Engels gezin zingt bij LdH op het Liesveld Liesveldjeugd denkt aan demonstratie m GRATIS CONSUMENTEN VOORLICHTING OVER 42 WASAUTOMATEN SCHIEDAM AANGIFTE LEERLINGEN 3.3» 6.3» Caravanbedri j f naar v.m. veiling Groenoord boekte 40Ö.ÖÖ0ste bader Groep buitenlanders in Vlaardingen Aankoopvereniging in jaarvergadering voor de cursus 1969-1970 Voor eigen sociëteit Burgerlijke stand Oude dakgoot door regenval bezweken 6. P. VAN DAALEN Jr. Landelijk record Inbraak j es Lading frisdranken viel op straat EZ, ENORM VOORDEEL Lesauto in brand voor .eiXe :;autoscnade en anti-foBStbëhandelïns DE ROTTERDAMMER PAGINA 4 (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Op donderdag 21 augustus, wanneer de lessen op de middelbare scholen weer beginnen, zal zonder enige officieel vertoon vast een gedeelte van de nieuwe r.k. scholengemeenschap Spieringshoek in gebruik worden genomen. Aangezien het gehele complex pas begin 1970 geheel gereed zal zijn, wordt het nieuwe onderkomen van het vroegere Spieringshoeklyceum ook dan pas officieel geopend. 11 Kwart ton ■IIIMigMUHIBBlH gmpMiUgggwamw Andere wens SCHIEDAM en dagelijks VLAARDINGEN vandaag en morgen en dagelijks Fataal ritje Wel voorstellingen - CARROSSERIEf A3R.iïK Gei ntuurbaan -1U ZWEEDS "Roltefdam -12 VSÏA-IiCN .ïe:. 1EC;°5 WOENSDAG 13 AUGUSTUS 19*0 (Van een onzer verslaggevers) VLAAEDinGEN Het Inwonertal neemt de laatste maanden steeds sterker toe. Vorige maand groeide de bevolking met 177 personen tot een totaal van 77.927. Wanneer deze aan was doorzet, zal Vlaerdingen nog voor 1971 het inwonertal van 80.000 hebben bereikt. De groei van de bevolking is te danken aan een groot geboorteno- verschot, terwijl vorige maand even eens een flink vestigingsoverschot te noteren viel. Er vertrokken 66 gezinnen, in to taal 299 personen, naar elders en er kwamen 90 gezinnen, in totaal 385 personen bij. In de maand juli wer den 134 kinderen geboren en 43 aan giften van overlijden gedaan. Het aantal vorige maand gesloten huwe lijken bedraagt 44. (Van onze medewerker) WAASLAND Toen in oktober 1966 de Maaslandse Veiling baar poorten sloot, heeft men niet kunnen vermoeden dat pas in 1969 dit grote object van ruim 18.000 m definitief een andere eigenaar zou krijgen. Ei genaar is geworden de firma Ooms Caravanbedrijf aan de Middelbroek- weg te Honselersdijk, die haar be drijf naar Maasland overbrengt en tevens de verkoop van boten ter hand gaat nemen. De grote loods die nog maar enkele jaren oud is, wordt met glas gedicht en gaat dienst doen als showroom. De verdere plannen van de heer Ooms bestaan in het maken van insteekhaventje en de bouw van een gelegenheid voor de inrichting van een snelbuffet SCHIEDAM Gisteravond om acht uur kwam op de Westmo lenstraat een vier meter lage dakgoot naar beneden. Zij was 'topzwaar ge worden door de grote hoeveelheid re gen. Verder bleek dat de goot geheel verrot was. Aangezien er gevaar bestond dat de rest van de dakgoot ook op straat terecht zou komen, heeft men alles gesloopt Deze nieuwe middelbare scholenge meenschap, die tot de grootste m.o.-scholengemeenschappen van het Rijnmondgebied behoort, krijgt haar hoofdingang aan de Van der Brugghenlaan. Het gebouw ligt vlak bij de Laan van Spieringshoek en het sportpark Harga. Er is in hat nieuwe complex plaats voor 1000 leerlingen. Ook met uit breiding is rekening gehouden: er is namelijk hiernaast nog eens plaats voor 200 leerlingen. Sinds 1956, toen de school in Schiedam van start ging, huist de tegenwoordige scholengemeenschap in twee houten noodgebouwen. Deze ■VLAARDINGEN Ongeveer zes jaar geletien werd voor de hervormde wijkgemeente Bethelkerk een orgel fonds'ingesteld om te komen tot het aanschaffen van een nieuw orgel voor bet kerkgebouw aan de Burge meester VerkadeslngeL De toenmalige wijkpredikant ds. J. van Noort nam zelf het initiatief en daarna werd een comité opgericht. Het orgel verkeerde in slechte staat en thans staat het er nog net eender voor. Men heeft zich bezonnen of het orgel gerestaureerd zal worden of dat men zal overgaan tot aanschaffing van een nieuw elektrisch orgel. Reeds ln 1964 werden proeven ge- nemen met een elektrisch orgel waarna het woord aan de kerkgan gers was om mede te beslissen wat er zou moeten komen. De keus viel toen op een nieuw pijporgel, al werd met de mogelijkheid rekening gehouden om onderdelen te gebruiken van het huidige orgel. Maa ral spoedig bleek, dat vele on derdelen niet vervangen konden wor den. De balgen zijn niet best meer en ook het voetpedaal is slecht. Het orgelfonds sprak bij velen aan en er werd gestreefd naar een bedrag van ƒ25.000,- In februari 1965 had hot comité 7.500,- bijeengebracht. In diezelfde maand organiseerde men een bazaar, die in enkele dagen tijds het bedrag opbracht van ƒ4.869.80 Er kwamen nog enkele gif ten achteraan en zodoende had men vrij spoedig de helft binnen van het streefbedrag van een kwart ton. Er werden 500 „Bethelkerkjes" ge- m-akt Mooi uitgevorde spaarpotten de vorm van de Bethelkerk. In de 'orblokken in het kerkgebouw was en is ook gelegenheid om geld achter te laten voor het orgelfonds. De be jaardenkring liet zich niet onbetuigd Vraag map met belangrijk docu- jnentaüe-materiaai üvef wasautomaten met vergelijkende prijslijst Zo kunt u pas goed oordelen en uw keuze bepalen. U ontvangt deze documentatie map GEHEEL GRATIS P ik ontvang gaarne gratis map documentatie wasautomaten. naam adres 5 Schrijf op uw enveloppe R „MODERN" 5 antwoordnummer: 1933 J Rotterdam. m Geen postzegel opplakken. en schonk een bedrag, terwijl enkele bedrijven samen ƒ350,- aan het fonds overmaakten. De kinderen van de zondagsschool zorgden, voor honderd gulden en aldoende ging het saldo van het orgelfonds regelmatig m- hoog- Het orgel verkeert echter nog steeds ln dezelfde staat en het ver nieuwen kost veel meer dan. men toen had gepland. Bovendien gaat nu de wens uit naar een orgel met twee klavieren. Ook wil men de speeltafel van het orgel naar beneden ver plaatsen, dit in verband met de repe tities van het Bethel-koor. Het nieuwe orgel moet ook meer stemmen hebben dan hét huidige or gel, Er'is dus nog veel geld nodig om een nieuw orgel te kunnen aanschaf fen. De stand is momenteel rond ƒ29.000.- maar dit is lang niet vol doende om een orgel aan te kopen, dat voldoet aan de eis van vandaag. HOEK VAN HOLLAND De Hoekse politie krijgt de laatste tijd herhaaldelijk klachten over jonge meisjes die aan het Bonnepad hij het Staalduinsebos worden lastig geval len door een onbekende man. Het betreft hier steeds meisjes van tien tot veertien jaar. Ondanks herhaald posten kon de politie de man tot nu toe niet ar resteren. Het is een forse man van middelmatige lengte met donker glad haar. Hij is tussen 25 en 30 jaar oud en draagt soms een zonnebril. Hij berijdt als regel een blauw/grijze bromfiets. Bijkantoor .«De Rotterdammer": Lange Kerkstraat 82, tel. 26.63.82. Klachten bezor ging: Jog. Gröneveld, Singel 93, tel. 26.35.33. maandag t/m vrijdag 17.30-13.30 en zaterdag 17—18 uur. Redactie Schiedam: R. M van Hou well ngen» Jullanalaan 84c, Schiedam, tel. 26.57.64 fr.g*. 11.55.88, tst. 156 Alarmnummer voor melding luchtver ontreiniging: 26.26.26. Alarmnummer poli tie: 26.46.66. ApotheeK: 't Gouden Hert, St. Llduinastraat 58a, tel. 26.83.64. Stadsgehoorzaal: Vriend... verraad mij niet, film us Jr., 20, ïmmanuelkerk: inter- teerteelljk avondgebed, 19.30 tot ze. Emmastraat 71: dienst herv gerei comité, ds. J- CatSburg, 2». Stadsgehoorzaal: Sa men uit Saen thuis, lilm a.l., 20. Bijkantoor „De Rotterdammer"! Smalle Havenstraat 41, tel. 34.67.7S. Alarmnummer politie, GG en GD: tel. 34.34.44. Alarmnum mer voor melding luchtverontreiniging: 25.ï«.2«. Klachten bezorging: H, VerhelJ, tel. 34.33.45. Apotheek: Wester-apoüïeek, Voorstraat 53, tel. 34,23.63. Apotheek Maasulsls: Rijnmond, Mozartlaan, tel. 2a». staan vlak bij de nieuwbouw. Aange zien een van deze gebouwen op de plaats staat waar een sportterrein moet komen, ligt het in de bedoeling nog dit jaar met de afbraak van dit onderkomen te beginnen. Het tweede noodgebouw wordt pas afgebroken als het hele nieuwe scholencomplex in gebruik is. De eerste paal van het nieuwe scholencomplex, waarvan de bouw en inrichting in de miljoenen loopt, werd in december 1967 geslagen. Het, omvat een hoofdgebouw, een lessen- gebouw en drie ultra moderne gym nastiekzalen. In het hoofdgebouw zijn twee te kenlokalen, een muziek- en hand werklokaal, een bibliotheek, een aula, kleedkamers, garderobe, toiletten en een keuken. Dit gebouw heeft drie lagen. Op de eerste verdieping vindt men de administratieruimte, de ka mer voor de rector en een verblijf voor de leraren. Verder is op deze verdieping nog een dokters- en verpleegkamer, In de aula is plaats voor 400 leer lingen of andere bezoekers. Zij is zo danig ingericht dat er toneel- en filmvoorstellingen en concerten kun nen worden gegeven. Uit het 'hoofdgebouw is er een rechtstreekse verbinding met het les- sengebouw. Dit bijna 19 meter hoge gebouw omvat 28 leslokalen, drie aardrijkskundelokalen, een talen- prakticum, twee natuur- en twee scheikundelokalen en een ruimte voor- biologie, een handwerkruimte en woning voor de conciërge en en kele bijlokalen. 1 Van de leslokalen zijn er drie zo geconstrueerd dat men de tussenwan den naar beneden kan laten zakken, waardoor één grote ruimte ontstaat. De wanden komen dan terecht in de spouwen van de lokalen die een ver dieping lager liggen. Verder zijn er nog doucheruimten en kleed gelegenheden gymnastiekzalen. Het ligt in de bedoeling dat volgen de week van dit geheel 20 leslokalen, drie aardrijkskunidelokalen en het ta- lenpraktium in gebruik worden geno men. De helft van het aantal leerlin gen zal in het nieuwe gebouw dage lijks les kunnen ontvangen. Natuurlijk PLATENBONNEN halen bij: (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Het Bad Groenoord in Schiedam heeft gisteren zijn 400.000ste bezoeker gehad. Door de enorme drukte is men vergeten pre cies aan te tekenen wie het is ge weest. Afgelopen zondag was voor het Schiedamse openïuchtbad een record dag; maar liefst 9500 personen pas seerden de kassa's. Deze cijfers staan in sterk kontrast met de geplande cijfers ,bij de ope ning. Toen was men er al blij mee als 100.000 bezoekers per seizoen naar het bad zouden komen. De 400.000 zal ongetwijfeld niet het einde zijn, want aangezien er volgens het KNMI weer een klein hittegolf je op komst is denkt men dit seizoen gemakkelijk de 500.000 te kunnen ha len. Overigens zijn de 400.000 een absu- luut Nederlands record. Geen enkel ander bad in ons land zou op drie kwart van het seizoen al zoveel be zoekers binnen de poorten hebben gehad. SCHIEDAM Er zijn weer tal van inbraakjes gepleegd. Zo kreeg de firma Alhamo, een groothandel in kruidenierswaren aan de 's-Grave- landseweg, bezoek. Er werd niets ontvreemd. Verder is de electrische boortol van J. A. gestolen. Zij lag in de niet af gesloten kelder van zijn woning aan de Mgrs. Noienslaan. Ook het benzinestation van de fir ma Van der Kamp aan de Vlaardin- gerdijk kreeg bezoek. Hier had men zich toegang verschaft met een valse sleutel. Er zijn drie transistorradio's en één autoradio verdwenen. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN Majoor en mevrouw Thomson-Wood uit Engeland zullen zaterdag de openluchtsamenkomst op het Liesveld Cs avonds om half zeven) en de beide bijenkomsten in de Legerzaal in de Baanstraat 5 leiden. Het Engelse echtpaar is verantwoordelijk voor'de gang van zaken in het jeugdwerk van het Leger des Heils te Southampton. Samen met hun drie kinderen vormen zij een bijzonder muzikaal gezin. Zij zullen dan ook tijdens de samenkomsten enkele instrumentale en vocale bijdragen leveren. Majoor R. A. Berkenbosch uit Den Haag treedt op als tolk. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN Het gemeente bestuur heeft maandag in de histo rische hal van het stadhuis de deel nemers aan de Seventh International Summer Course on Industralization 1969 ontvangen. Burgemeester mr. 'J. Heusdens, wethouder E. P. van der Veen en gemeentesecretaris A. Kra nenburg vormden het comité van ont vangst. De cursus wordt in het kader van de ontwikkelingshulp gegeven, door de Nuffic (Netherlands Universities Foundation for International Co-ope ration) in samenwerking met de mi nisteries van economische zaken en buitenlandse zaken. De groep, die dit jaar een bezoek aan Vlaardingen bracht, bestond uit 21 deelnemers. Ze waren, evenals vo rige jaren, afkomstig uit landen, die in hun economische ontwikkeling achtergebleven zijn. De burgemeester heeft een korte schets van de industriële ontwikke ling van Vlaardingen gegeven, waar na gelegenheid bestond vragen te stellen. Het bezoek werd afgesloten met een rondleiding door het stad huis. MAASLAND Ondanks c?e warm te was de opkomst voor de jaarlijkse ledenvergadering van de Coöp. Aan koopvereniging zeer bevredigend. Het bleek dat de samenwerking met de Aankoopvereniging Westerlee niets te wensen overlaat. Besloten werd het batig saldo van 8.772.71 toe te. voegen aan de reser ve, waardoor deze steeg tot 136.367.01 De verkoop van huishoudelijke artikelen en appara ten is sterk toegenomen. De verkoop van brandstoffen is met 60 ton terug gelopen. Oorzaak hiervan is het'ge bruik van aardgas. In verband met de samenwerking met Westerlee moesten de statuten worden gewijzigd en wel in die vorm, dat de leden van Maasland evenals de leden van Westerlee voor een bedrag van ƒ2.500 aansprakelijk kunnen worden gesteld. Omdat ech ter geen tweederde deel van de leden aanwezig was komt dit punt in een volgende vergadering nog eens aan de orde. Wel was er over dit punt een uit voerige bespreking. Het waren vooral de kleine afnemers die zich tegen de statutenwijziging opstelden. GEMEENTELIJKE MIDDELBARE HANDELSAVONDSCHOOL met 3- en 5-jarige cursus St. Liduinastraat 35 - Schiedam is mogelijk op; maandag, 18 augustus 1969 van 19.30 - 21.00 uur dinsdag, 19 augustus 1969 van 19.30 - 21.00 uur voor het EERSTE tot en met het VIERDE leer jaar, afhankelijk van vooropleiding. Bezitters van het MULO- of MAVO-dipIoma kun nen tot de vierde klasse worden toegelaten. Het lesrooster omvat: Nederlandse, Engelse en Duitse taal en handelscorrespondentie, Boekhou den en Bedrijfsleer, Organisatie en techniek van de handel en handelsrekenen, Rechts- en Wets- kennis. Aan het einde van het DERDE en VIJFDE leer jaar kan een Rijksdiploma worden behaald, dat vrijstelling voor het Middenstandsexamen ver leent. SCHIEDAM Op de VlaarcJinger- dijk ter hoogte van de Julianalaan gingen gistermiddag op een vracht auto twaalf kratten met flessen frisdrank aan het schuiven. Via de achterklep kwam alles op de straat terecht. Het verkeer ondervond vertraging. van de Liesveldjongeren veroorzaakte een enorme ravage, nadat hij zonder rijbewijs achter het stuur van een perso~ nenauto was gekropen. Hij reed. een kapsalon binnen en maakte op die manier weinig reclame voor de eigen sociëteit, die de Liesveldjeugd graag wil hebben onder het motto: „Dan maken wij op het winkelplein geen herrie meer." (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN De Liesveld jeugd, ook wel ongeorganiseerde jeugd genoemd, laat het er niet bij zitten. Dc jongens en meisjes hebben de koppen bij elkaar gestoken om hun verzoek aan het gemeente bestuur voor een eigen sociëteit nog eens krachtig te ondersteunen. Over het hoe en wat wordt overleg ge pleegd. De jongeren kwamen in aktie na de brief van zo'n vijftig Liesveldbe woners, waarin heftig werd gepro testeerd tegen het „brommergeweld" op het winkelplein. De jongens en meisjes schreven ook een brief aan de gemeenteraad, waarin ze verzoch ten om steun voor een sociëteit in het centrum van de stad. De Liesveldjeugd was sterk verte genwoordigd bij de vergadering van de gemeenteraad, toen beide brieven aan de orde kwamen. Zij kon horen dat diverse partijen veel voelden voor het verzoek, dat ln handen van B. en W. werd gesteld am advies. De jongeren zijn bang dat de zaak op de lange baan wordt geschoven en zijn van plan zaterdagmiddag op het Liesveld een demonstratie te houden. De burgemeester zou reeds vergun ning zijn gevraagd op het winkel plein te mogen demonstreren met een mars en met het schilderen van leu zen op de straattegels. Weinig reclame voor de wensen van de Liesveldjeugd maakte gister nacht de zeventienjarige scholier A. P. P., die met een grote personenauto de etalage van een kapsalon aan de Frantsenstraat binnenreed. De eige naar van de wagen, die' daarvoor met vier „Liesveldjongeren" een ritje had gemaakt, reed intussen rondjes met de brommer van de scholier. Deze laatste dacht dat hij dan wel GERON NIET NAAR TONEELWEDSTRIJD (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM De gereformeerde Amateurtoneelvereniging „Geron" zal dit ajar niet deelnemen aan de .S.G.-toneelwedstrijd. Reden: men heeft al zeven jaar achter elkaar de ze wedstrïj dgewonnen en was ook het afgelopen seizoen mte het to neelstuk „Nar cn profeet" (een be werking van „Korckzak en de kinde ren" van Erwin Sylvanus) eerste. Steeds was het bij deze wedstrij den voor Geron, een ,-,op de tenen lopen" en veel repeteren. Dit seizoen wil men het eens kalm aan doen. Daarnaast bestpnd het plan om vol gend jaar mee te doen aan de alge mene Schiedamse revue, die ter gele genheid van het 25-jarig bestaan van de bevrijding in Schiedam op de planken zou worden gebracht. We gens gebrek aan geld is die revue echter inmiddels al weer van de feestlijst geschrapt. Voor oudere doorgewinterde spe lers zou het geen 'bezwaar zijn ook dit jaar weer eindeloos te gaan repe teren voor de S.G.-toneelwedstrijd, maar voor de jongeren wordt het een steeds grotere opgaaf. Bovendien heeft men het gevoel toch niet verder te komen. Geron zit namelijk bijna aan. de top van het amateurtoneel, wat mede te danken is aan het feit dat zij di verse malen met een beroepsregis seur werkte. Ook voor andere toneel verenigingen is het niet leuk dat Ge ron maar ja'ar op jaar wint. Nu zij een keer niet mee doet krijgt de wedstrijd een andere winnaar, wat een stimulans moet zijn. Daarnaast zijn van Geron zijde be paalde bezwaren tegen gebouw Irene, waar dit jaar de S.G.-toneelwedstrijd wordt gehouden. Men is gedwongen naar deze zaal uit te wijken, aange zien Musis Sacrum voorgoed de deu ren voor de cultuur op slot heeft gedaan. Voorzitter A. Noordzij stelt voorop dat Gern verliefd is op de intimiteit van het zaaltje, maar dat het toneel te klein is om goed uit de voeten te komen. Er zijn ook bezwaren tegen de kleedruimten. Er zijn echter plannen om het ge bouw Irene te verbeteren. Veel aan ruimte zal er evenwel niet worden gewonnen-, vooral niet in dé diepte van het podium, wat voor een goede toneeluitvoering een eerste vereiste is. „Overigens", zegt tie heer Noordzij, „dat er nog geen beslissing is geno men of de S.G.-toneelwedstrijd dit jaar wel doorgaat en zo ja, of de wedstrijd inderdaad in „Irene" zal worden gehoitden. Voor haar 700 donateurs zal Geron dit seizoen wel een of twee voorstel lingen geven. Welke stukken er wor den gespeeld is nog niet bekend en in welke'zaal weet men ook nog niet. In heel Schiedam is geen zaal te vinden waar je als 'amateurtoneelvereniging uit de voeten kan en dat is, aldus de heer Noordzij, toch een belachelijke zaak. De Stadsgehoorzaal in Vlaardingen biedt wellicht een uitkomst, maar, zo vervolgt de heer Noordzij, een beslis sing hebben wij nog niet genomen, „Verleden jaar hebben we een keer in de Vlaardingse Stadsgehoorzaal gespeeld, wat .zonder meer een genot was. Toen we weer in Schiedam op traden bemerkten we pas wat we in deze stad van meer dan 80.000 inwo ners missen." De subsidie aan de amateurtoneel verenigingen is ook een heet hangij zer. Verleden jaar kreeg Geron van de gemeente Schiedam, dus min of meer van de Schiedamse ge meenschap, 300 gulden maar alleen hét decor bij „Kofckzack" kostte ai ƒ2800. De decors van Geron stonden altijd opgeslagen op de zolder van Musis Sacrum, Nu dit gebouw dicht is dient men ook hiervoor naar een andere ruimte te zoeken. j Hoe Geron dan aan de benodigde financiën kwam? Hoofdzakelijk door uit te spelen tegen een aardige gelde lijke bijdrage. Kwam men dan nog geld tekort dan moest de clubkas eraan te pas komen. Over de toneelwedstrijd wil voor zitter Noordzij nog wel wat kwijt: „Ons optreden tiaar was ons visite kaartje voor de uitwedstrijden. Daar op kregen we de uitnodigingen en ook daarom gaven we ons tot het uiterste. Deze uitvoering moet voor ons de kanlier van het seizoen zijn. Indien we op het podium van het gebouw Irene terecht komen gaat dit niet. Daarom voor ons dit seizoen geen S.G.-toneelwedstrijd." mei de auto mocht rijden, hoewel hij zelfs nog te jong voor een rijbewijs is. Bij het inrijden van 4 Frantsenstraat raakte hij een gepar keerde auto,verloor de macht over het stuur en schoot dwars over hei middenpad, een paar rijwielbeugels vernielend, de winkelpui binnen. Een enorme ravage was het gevolg. De politie arresteerde de scholier en het gemeentelijk woningbedrijf zorg de ervoor dat het raam nog in de loop van de nacht werd gedicht. Nie mand raakte gewond bij de gevaar lijke manoeuvres van de jongeman. bfjzonder mooie Lycra beha met 3-dellge voorgevormde kanten cups en stretch schou dwbandjes, normaal 5.95 Lycra panty (slipmodel) slank afkledend, luchtig In'het jarretels, «.95 Enorm voordelig dragen, afneembare jarretels, normaal (.95 Enorm voordelig ZIE WAT HET USCHEELT! IN ALLE 22 FILIALEN VAN FOUNDATIONS. SCHIEDAM Geboren: Dennis Sata en H C E Geeratz; Jacob J zy J Speksnijder en H J Vermeulen: YurlMJY M Blanker. en A Brussé; Anita dv G J Vree er. H Ussenberg; Roland W zzw Hate en M K Collé; Martin Jw®, man en 1 J Frieser: Lisa F dv F - Goudszwaard en MAi. Molenkamp, m win zv C Muilwijk er, G T J Hfj™]1; Marcel zv M Pape: en L L Jure: SlgrM.« A J Jvan der Moezel en M H C Freuj. Henricus L zv P B van Hees en CM.» Baartmans. i: Overleden: M van Lamoen 73 wed J Slootï. SCHIEDAM Gisteravond raakte op de Nieuwe Mathenesserstraat e® lesauto van P. in brand. De °orz®~ was een lekkende bezineleiding.Mtt een schuirr.blusapparaat, afkomst® uit de auto van P. J. A. .Z is het vuur bedwongen. De lesauto all-risk verzekerd. yr\ V H-.v:

Trouw / De Rotterdammer | 1969 | | pagina 2