FILIA Hearing voor ongeorganiseerden Irene Schiedam broedt op een ieusfdraad nieuwe stiil Snelle ontwikkeling Syntor in viif iaar Federatie van chr. partijen Siso-bazaar moet tien mille geven Seth Gaaikema plus Nationaal Ballet GEEN ELEKTRICITEITSPALEN MEER IN MAASLAND op de (770 Sterke vraag in metaalsector houdt aan Nieuiv bedrijfspand in gebruik De Toverbal in de raad Songfestival in De Haven Deze maand in schouwburg: Ook De Hoek zal zich presenteren Bibliotheek in Maassluis wil meer subsidie GRATIS CONSUMENTEN VOORLICHTING OVER 42 WASAUTOMATEN UW-Bejaardenkoor zingt voor radio G. P. VAN DAALEN Jr. De Fakkel treedt op in Stadsgehoorzaal Eerste paal Behoefte IN PROVENIERSHUIS Lijnbaan 61, Rotterdam Bouwplan realiseren Drie balletten VLAARDINGEN Hoewel het aantal werklozen, ingeschreven bij het gewestelijk arbeidsbureau Nieu we Waterweg-Noord, over september een verhoging van 225 tot 260 te zien geeft, blijft de vraag naar werkne mers op hoog niveau. Het aantal openstaande aanvragen onderging in september zelfs een stijging van 2993 tot 3019. Vooral de vraag naar geschoolde metaalarbeiders blijft groot, maar daaraan is praktisch niet te voldoen. In Schiedam gaat Schiecarton een belangrijke rol spelen bij de fabrica ge van vouwdozen. De American Can Company, waartoe het bedrijf be hoort, heeft namelijk besloten de vouwdozenfabricage voor Europa ge heel in Nederiand te concentreren Als gevolg hiervan zal Schiecarton aan haar personeelsbestand enige uit breiding moeten geven. Morgen, donderdag, opent het ge westelijk arbeidsbureau een beroe- pententoonstelling in de Commenius- school aan de Singel 5 in Schiedam, die tot en met vrijdag 17 oktober zal' duren. Van dinsdag 28 oktober tot en met donderdag-13 november wordt deze tentoonstelling opgesteld in het schoolgebouw Parkweg 4 in Vlaar- dingen. Saatom: charmant deux- Pïèces in klassieke stijl voor "rei^aardagsprijsl Jersey,ruitdessin in diverse tinten, t/m maat 48. Prachtig afgewerkt. te verlenen zullen de leden worden benoemd door het college van B. en W. of door de gemeenteraad. Wat betreft de leeftijd van de leden zou, afgezien van het jongeren-element, een voorkeur moeten uitgaan naar personen berieden de 50 jaar. Verder zou, „aldus B. en W„ „om een doorstroming te bevorderen, het instellen van een gelimiteerde zit tingsduur gewenst zijn." Men denkt aan vier jaar, met de mogelijkheid dat een lid éénmaal wordt herbe noemd. Tot slot merken B. en W. nog op, dat er verschillende organisatievor men mogelijk zijn. Dit zijn resp. een vereniging, een gemeentelijke stich ting, een gemeentelijke bestuurscom missie en een gemeentelijke advies commissie. De uiteindelijke vorm laat men graag over aan de jeugdraad nieuwe sty 1. bouwen was er eigenlijk nog niet, omdat Syntor eigenlijk nog moest beginnen, maar wel stond al gauw een bord aan de Ampèrestraat met de tekst: „Hier komt Syntor". Het. heeft er ongeveer anderhalf jaar gestaan, waarna de eerste paal werd geslagen en in het najaar van 1966. was 240 vierkante meter van de gereserveerde grond bebouwd met een bedrijfshal, waarin tevens tij delijk een kantoor werd ingericht. Het bedrijf groeide snel en heeft mo menteel 25 mensen in dienst. De bedrijfsruimte werd al gauw te klein, vooral ook omdat de verwer king, verkoop en fabricage toenamen. De duizend vierkante meter werd volgebouwd volgens het ontwerp van bouwkundige L. Waardénburg door aannemer Th. Werner en Zoon. De nieuwbouw zal zaterdag in gebruik worden genomen. Het pand bestaat uit een voorbouw, waarin op de begane grond een hal, uitvèerderskantoor en ontvangstka mer zijn ingericht. Op de eerste ver dieping bevinden zich directiekamer en kantoor. In laagbouw voigen het magazijn, laboratorium, de fabricage- h'al en de afdeling van de verwer- kingsploeg met onder meer drie was plaatsen voor de servicewagens en materialenopslag. De idee van oprichter en directeur Van den Oever om te voorzien in de grote behoefte aan plastisch-elastisch afdichtingsmateriaal is juist geble ken. Het leveringsprogramma van Syntor omvat allerlei' soorten kitten, die in de bouwsector en bij scheep vaart-, auto- en andere industrieën worden toegepast. Syntor fabriceert haar eigen che mische produkten, maar verkoopt en verwerkt daarnaast ook die van fa- bricage-concurrènten. Met het tot stand komen van de nieuwe bedrijfs ruimte is Syntcr in de gelegenheid voorlichtingsavonden met foto- en filmmateriaal te verzorgen voor ar chitecten, uitvoerders en andere func tionarissen. v Bij de inrichting van het pand heeft mevrouw Van den Oever een grote stem in het kapittel gehad. Bovendien bezit men in de glazen pui van de ingang een fraai kunstwerk van de Rotterdamse glazenier A. J. A. Heetman, waarin doör de helm van Mercurius. twee kolven, labo ratoriummateriaal en een werkende man het werk van het bedrijf wordt gesymboliseerd. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN Zaterdagmid dag wordt met een receptie van drie tot vijf uur het bedrijfspand van Syntor N.V. aan de Ampèrestraat 9 in gebruik genomen. Tevens viert directeur G. van den Oever het feit, dat hy het bedrijf vijf jaar geleden heeft opgericht. Eind 1964 waagde hij de grote stap z'n baan op te zeggen en voor zich zelf te beginnen. Hij stichtte de N.V., die voorziet in de behoefte aan al lerlei plastisch-elastisch afdichtings materiaal voor de bouw. Hij begon zijn bedrijf, samen met z'n vrouw, in drie garages. Reeds na tien dagen reserveerde hij grond voor een nieuw bedrijfs pand in de industriepolder „De Ver gulde Hand" tot een oppervlakte van duizend vierkante meter. Geld om te SCHIEDAM - De heer A. M. Schoof, die jarenlang bestuurslid is geweest van het Nederlands Katho liek Ondernemers Verbond, afdeling Schiedam, gaat de stad verlaten. Daarom biedt het bestuur hem een afscheidsreceptie aan op dinsdag 21 oktober van 19 tot 21 uur in het café-restaurant Europoort aan de Maasboulevard 9. De heer P. J. J. Mertens, ver bondsvoorzitter van het NKV, komt op vrijdag 10 oktpber naar Schiedam. In de grote zaal van gebouw Arcade spreekt hij over de Miljoenennota en het.NKV. De bijeenkomst begint om kwart over acht. Voor de bijeenkomsten in het ka der van het nieuwe gemeentelijke jeugdbeleid denkt men aan het Pro veniershuis, waarvan men hoopt dat het binnen niet al te lange tijd als Schiedamse „cultuurtempel" zal wor den ingericht. Om de jeugdraad rechtszekerheid ROZENBURG Ook in Rozenburg zjjn de Anti-Revolutionaire Partij, de Christeiyb-Historische Unie en de Katholieke Volkspartij gekomen tot een vorm van samenwerking. Ruim een jaar geleden werd be sloten een werkgroep samen te' stel len omte onderzoeken of en hoe samenwerking mogelijk zou zijn. Dit heeft geresulteerd in de op richting van een Federatie Christen democraten, waarvan de samenwer kingsvorm is vastgelegd in een sta tuut dat door de drie partijen is goedgekeurd. In dit stuk neemt de procedure voor de opstelling van één kandida tenlijst een belangrijke plaats in. Eveneens het artikel over de bereid-, heid tot samenwerking met andere partijen. Er is geen sprake van versmelting van de drie partijen tot één, wel is er een overkoepelend bestuur dat het statuut moet uitvoeren. Dit be staat uit zes leden, van elk der drie partijen twee. Met deze bundeling van krachten verwachten de drie christelijke par tijen beter opgewassen te zuilen zijn tegen de problemen die deze moderne tijd in dit dynamische gebied stelt. Natuurlijk PLATENBONNEN HALEN bij (Van een onzer verslaggevers) MAASSLUIS Ruim veertig ongeorganiseerde jongeren van de Maassluise sociëteit „De To verbal" zijn' gisteravond bij de gemeenteraad op visite geweest. Zoveel stoelen heeft de publieke tribune in, de kantine van de Caland-LTS lang niet en voor zoveel mensen had de conciërge 'ook geen koffie. Maar de lang harige en goeddeels zwaar be baarde jongens en hun vriendin netjes namen genoegen met een plek op de vloer,En op een droogje zitten zijn ze gewend. De knapen en meisjes be schouwden hun aanwezigheid in de raadszaal als een. demonstra tie van hun behoefte aan een ruimtelijke accommodatie, waar ze al heel lang naar uitzien maar nog nergens hebben gevonden. Toen burgemeester Van Dijck de vergadering had gesloten voelden zij zich, als ieder ander groepen, de kantine te verlaten, maar op het schoolplein deed wethouder van onderwijs en jeugdzaken J. Smit goede zaken met. hen. In de eerste plaats bedankte hij hen voor hun belangstelling en voor de ordelijke wijze waar op zij zich hadden gedragen. In de tweede, plaats vertelde hij dat hun belangen zijn aandacht heb ben en al onderwerp van gesprek hebbenUitgemaakt met een ver tegenwoordiger van het ministe rie. In de. derde plaats maakte de wethouder hun duidelijk dat er in Maassluis nog instellingen be staan die over ruimten beschik ken die voor de sociëteit geschikt zouden zijn. En ten slotte maakte de heer Smit met het bestuur van „De Toverbal" een afspraak voor vrijdagavond om dan te bezien of op korte termijn aan hun verlangens tegemoet geko men kan worden. Met die toezeggingen was „De Toverbal" voorlopig tevreden. De vijf politie-agenten, die de hele avond een oogje in het zeil had den gehouden, konden toen in rukken. (Van een onzer, verslaggevers) VLAARDINGEN Clubhuis De Haven houdt woensdag 22 oktober in het gebouw aan het Weeshuisplein 18 het vierde songfestival voor jongens en mpisjes van tien tot dertien jaar. Dit zangfestijn is een jaarlijks te rugkerend hoogtepunt' aan het wor den," waaraan elk jongetje en meisje mag meedoen. Elk jaar stijgt het aantal deelne mers en steeds weer is het song festival een feest voor kinderen en ouders. Een heuse jury, onder meer bestaande uit een paar bekende tie nersterren, wijst de beste zanger of zangeres van Vlaardingen aan. Er zijri diverse prijzen te winnen én men wordt begeleid door een bij zonder muzikaal combo. De organisatoren van het herfst- songfestival willen er nog eens dui delijk op wijzen, dat de deelnarrié voor iedereen openstaat. Ook dé.kin deren, die geen lid van het club-, huis zijn, kunnen zich opgeven bij De Haven: Weeshuisplein 18 links. Het inschrijfgeld bedraagt een gul den. De voorselectie wordt woensdag middag 22 oktober om twee uur ge houden. 's Avonds om half acht be-- gint de finale. De toegangsprijs be draagt een gulden. In verband met het songfestival worden van maan dag 20 tot en met zaterdag 25 ok tober geen clubs gehouden. Een hoopgevende drukte vanmorgen hij de opening vait de Siso-bazaar in de Magnolia Deikerk. In hoeverre de vele kijkers ook kopers waren was op het moment dat deze foto 'werd gemaakt nog niet bekend. Vijfwinkel de bazaar had geopend bleek al dat de huisvrouwen van heinde en ver naar Nieuwland waren gekomen. Er werden goede zaken ge daan. Blijft deze tendens zich handhaven, dan zal de opbrengst wellicht de f 10.000 te boven gaan- en komt gere formeerd Schiedam wee.r een stapje nader tot de bouw van de zo noodza kelijke kerk in Kethel-Groenoord. SCHIEDAM De heer J. Vijfwin kel heeft in zijn functie van I'd van de kommissie van beheer van de ge reformeerde kerk vanmorgen de 21ste Siso-bazaar geopend. Zij wordt gepouden in de Magnalia Deikerk aan de Albedastraat en de volledige opbrengst is bestemd voor de bouw van een nieuwe (gereformeerde) kerk in Kethel-Groenoord. Na een kort welkomstwoord van mevrouw ^Schuring bracht de heer Vijfwinkel hulde aan cis. K. H. Schu ring, predikant van de Zuiderwijk, maar tevens „bouwpastoor" van de Ketbelse kerk. In zijn eentje heeft hij al f 50.000 bij elkaar gebedeld. De heer Vijfwinkel vertelde verder dat ernaar wordt gestreefd de Siso-bazaae-, die tot en met vrijdag avond is geopend, f 10.000 te laten opbrengen. Daadna verplaatste het grote ge zelschap zich naar de hal, waar voor de toegangsdeur van de vergaderzaal een koord was gespannen. De heer Vijfwinkel knipte het door en hier mee was de 21ste Siso-bazaar geo pend. Deze Siso-bazaar is een eldorado. In de grote vergaderzaal staan le vensmiddelen, handkleedjes, oude boeken en andere snuisterijen op gesteld. Verder neemt de loterij een belangrijke plaats in. Op de galerij is de afdeling antiek en oude ansichtkaarten en foto's die bijzonder in de aandacht staat Ver der is er op de begane grond een poppenkast voor de jeugd en een ruimte waar de horecasfeer aan zijn trekken komt. Vanmorgen, net nadat de heer HOEK VAN HOLLAND Ook Hoek van Holland zal een bijdrage leveren aan de manifestatie C '70, uiteraard in samenwerking met de Rotterdamse organisatoren. Een' plaatselijke commissie zal de mogelijkheden trachten te coördi neren. Wijkraadsleden en verenigings bestuurders hebben al een voorlopig plan opgesteld om De Hoek in Rot terdam te presenteren. £>e gedachten gaan uit naar een nauwe samenwerking met de Oranje vereniging en de VW. Voor Hoek van Holland zelf is het aantrekkelijk naast het reeds be stelde zomerprograrnma nog meer dere manifestaties in de wijk te kun nen presenteren. Anderzijds acht men het belangrijk om Hoek van. Holland zo massaal mogelijk in Rotterdam te laten op treden. Het ontwerp-programma van de commissie omvat dan ook naast de plaatselijke bevrijdingsviering een gezamenlijk optreden op het Rotter damse Beursplein. Een verkleind mo del van de vuurtoren zal daar als blikvanger fungeren. Architect Bak ker zal het ontwerp zo maken dat deze vuurtoren een geluidsinstallatie krÖSt. Waarmee dagelijks „verse" in formatie over het afgelegen Rotter damse gejneentedeel kan worden ver strekt. Aan het programma, waarin een grote parade is opgenomen, zullen al le plaatselijke verenigingen deelne- men. MAASLAND Uitgaande van de vleF plaatselijke vrouwenorganisaties werd dins dagavond in het Trefpunt door het modehuis De Lange uit Maassluis een modeshow ge geven. In de grote zaal van het Trefpunt was geen plaats onbezet. In allerlei genre werd herfst- en winterkledlng geshowd. (Van ëen onzer verslaggevers) VLAARDINGEN - Onder auspiciën van het Vlaardingse Kunstcentrum worden deze maand in de Stadsge hoorzaal twee voorstellingen gege ven. Morgenavond treedt 't cabaret gezelschap van Seth Gaaikema op en vrijdag 31 oktober is het toneel voor Het Nationaal Ballet. Beide voorstel lingen beginnen om kwart over acht. In het maandblad van het Viaar- dings Kunstcentrum schrijft het be stuur, dat de abonnementenverkoop een succes is geworden, De leden krijgen een reduktie wanneer zij op een aantal voorstellingen' inschrijven en het resultaat is, dat het bestuur nu al van een goede zaalbezetting voor alle voorstellingen verzekerd is. Seth Gaaikema presenteert samen met Tonny Huurdeman helpprogram ma „En"ik, zei Seth". Het pro gramma is in grote trékken hetzelfde als in het vorige seizoen, maar er zijn enkele belangrijke nieuwe facetten .aan toegevoegd. Van .het gezelschap Wim Kan werd Marnix Kappers ge- engageerd. Een nieuwe naam is Na- tascha Emanuels, bekend door haar optreden in Ramses Shaffy's pro gramma „Shaffie verkeerd". „one manshow" heeft geregisseerd;! heeft de regie. Leden en niet-leden kunnen don derdag van 10 tot 13 uur en 's avonds voor de voorstelling aan de kassa van de' Stadsgehoorzaal kaarten be stellen. De prijzen voor niet-leden; bedragen op de diverse rangen ƒ7,50,1 ƒ6,50 en ƒ5,50. Gelegenheid tot tele fonisch bespreken bestaat morgen!; van 11 tot 13 uur onder nummer' 340500. Het Nationaal Ballet komt vrijdag 31 oktober met drie balletten. Het zijn „Nachteiland" van Rudi van. Dantzig, „Pit en Bolster" van Henryk. Tomaszewsky en „Kompositie" van) Robert Kaesen. Leden en niet-leden kunnen op de dag van de voorstelling van 10 tot 13 uur en 's avonds aan de zaal' kaarten bestellen voor ƒ7,50, 6,50 en 5,50. Voor jongens en meisjes tot en met zeventien jaar kost dit een gulden of ƒ1,50. exclusief plaatsbe spreken. Dit laatste geldt ook voor de voorstelling van Seth Gaaikema. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN De toneelgroep De Fakkel voert zaterdagavond 18 oktober in de Stadsgehoorzaal bet blijspel ,,'n Appeltje voor de dorst" op. Na dit blijspel in twee bedrijven van Marcel Mithois is er bal met medewerking van het Romani Kwin tet onder leiding van J. Stehouwers. De toneelvoorstelling begint om kwart over acht. De regie heeft de heer C. Spiljard. De toegangsprijs bedraagt ƒ2,25. MAASLAND De leden van de Maas- om 8 uur In het Ttefpunt btfeen. Het wordt, een contactavond waar de leden 2elf ultv- spraak kunnen doen over de activiteiten V3" het a.s. winterprogramma. Besloten is reeds om van 26 tot en met 29 november een vogeltentoonstelllng te houden. MAASLAND Tengevolge van een x^an* kement aan haar bromfiets botste middag de 20-jarige bromfietser S. bU Maaslandselaan tegen een lichtmast. Zij een diepe hoofdwond op, die ehbo-ers plaatse hebben verbonden. De bromfiets wera zwaar beschadigd. (Van een onzer verslaggevers) MAASSLUIS Op de hoek P.C. Hooftlaan-Roemer Yisscherstraat is ruimte gereserveerd voor een gebouw voor de Stichting Verebigde Openba re Bibliotheek Maassluis, maar de nu tweeëneenhalf jaar bestaande stich ting heeft ondanks een voordelig sal do van ruim ƒ23.000 op de exploita tierekening 1968, voor nieuwbouw geen geld. Niettemin is het zoeken naar een betere huisvesting een van de meest urgente punten in het programma van het bestuur, want het onderdak op de Haven 27 is door de rijksinspectie voor openbare biblio theken afgekeurd. Men heeft in het overvolle gebouw de -boeken zo overzichtelijk mogelijk gerangschikt, maar toch moest een aantal kasten in de lees-j en studie ruimte worden geplaatst. Voor het personeel is nauwelijks werkruimte overgebleven en de jeugdbibliotheek is ook al zeer krap gehuisvest. Al met al Is een verhoging van de gemeentelijke subsidie alleszins wenselijk en noodzakelijk, icsudthinveg TEYJ Het stich tingsbestuur meldt dit in zijn jaar verslag over 1968. Het is het eerste jaarverslag van de stichting, waarin de Stichting christelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek te Maassluis Vraag map met belangrijk docu- mentatie-maleriaal óver wasautomaten met vergelijkende prijslijst. Zo kunt u pas goed óórdelen en uw keuze bepalen. U ontvangt deze documentatie map GEHEEL GRATIS Bijkantoor „De Rotterdammer": Lange kerkstraat 82. tel. 267381. Klachten bezor ging: Joh. Grorteveld.' Singel 93, tel. 263533, ma. t/m vrijd. 18.30-18.30 en zaterdag 18-18 uür. Redactie Schiedam: R. M. van Hou- wellngen, Julianalaan 84c, tel.. 265764, b.g.g. 115588. toestel 156. Alarmnummer; 262626. Alarmnummer politie: tel. 264666. Apo theek: Jansen, van Swlndenstnm 41, tel. 264917. Tentoonstellingen: Galerie De Graaft tot 9 okt.: schilderijen van de heer Berkelmans; Slso Bazar: t/m vrijdag 10 oktober, dag. 10-17, 19-22, (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN Het negentig leden sterke UW-Bejaardenkoor Vlaardingen, dat dit jaar zijn twee de lustrum viert, is uitgenodigd te komen zingen voor het radiopro gramma „In 't Zilver" van de NCRV. Het koor vertrekt maandag 8 de cember naar Hilversum voor het maken van opnamen. Deze eervolle uitnodiging is te dan ken aan het optreden van het be jaardenkoor tijdens Vokaal '69 in de Stadsgehoorzaal, vorige maand. Twee leden van de NCRV-radio kwamen luisteren met als resultaat, dat van de zeven koren die aan dit concert deelnamen het UW-koor onder lei ding van mevrouw M. v. d. Kuijl-van Witzenburg werd gevraagd voor de radio te komen zingen. De opnamen zullen woensdag 17 december worden uitgezonden. Om dat het dan Adventstijd is, zullen vijf kerstliederen worden gezongen. Me vrouw P. van Dorp-Walbroek zal het koor op de piano begeleiden. Het tweede lustrum van het koor wordt woensdag 29 oktober gevierd met een feestavond in de Ichthus- kerk. Ik ontvang gaarne gratis map documentatie wasautomaten. gg naam adres- plaats Schrijf op uw enveloppe „MODERN" 5 antwoordnummer: 1938 Rotterdam. M Geen postzegel opplakken. IIBIIHH1IHUIIII en de Algemene Openbare Biblio theek Maassluis samenwerken. Het bestuur wil graag zo spoedig mogelijk met de nieuwbouw begin nen, maar zolang de financiële ex ploitatie niet is - gewaarborgd acht men neiuwbouw onverantwoord. Voor de Westwijk bestaan plannen voor de vestiging van een filiaal. Het aantal lezers is in de twee jaar dat de stichting bestaat tot 1630 gestegeb. Muziek en regie De muzikale leiding is in handen van Henk van Dijk, bijgestaan door Ad Wolthers en Gildo Del Mistro. Paul Melton, die onder meer de Engelse versie van Toon Hermans' (Van onze correspondent) MAASLAND - Dinsdagmiddag heeft burgemeester F. J, Groot Enzc- rink met enige forse bijlslagen aan de laan van Van Geest de laatste elektriciteitspaal geveld. Daarmee behoorde hetgehele bovengrondse ieidingennet van Maasland tot het verleden. Bij dit veor Maasland bijzondere gebeuren waren aanwezig de wet houders C. C. Oosterlee en A. Buite laar, gemeentesecretaris J. van den baardshoeve, waar burgemeester Brink, de raadsleden A. van der .Groot Enzerink wees op de grote Hoeven, W. van Geest en J. van der omvang van het bedrijf. In de loop Wel, de heer J. Smit, directeur van van vijftien jaar is dertig km boven- het electririteitsbedrijf met zijn ad- grondse leiding verkabeld, wat ruim ministrateur J. van Velzen, de heer 7,5 ton heeft gekost. Het werk is in J. Timmermans, directeur gemeente- de loop der jaren in etappes uitge- bedrjjven en gemeentepersoneel dat voerd. iets met de elektriciteitsvoorziening Tot deze verkabeling werd destijds te maken heeft. besloten om veiligheidsmaatregelen. Nu de laatste paal is verdwenen is Na de officiële handeling begaf dit, aldus de burgemeester, een feit het gezelschap zich naar de Likke- om bij stil te .,iaan. Het bedrijf van Maasland beschikt over dergelijke materialen dat gebre ken binnen de kortst mogelijke tijd waar dan ook verholpen kunnen wor den. De medewerkers zijn allen vak mensen die hun taak verstaan. In de loop der jaren zijn alle licht masten vervangen door alluminium masten. Als aandenken ontvingen de aan wezigen een asbak met het wapen van Maasland met een inscriptie „G.E.B. Maasland, okt. 1969."

Trouw / De Rotterdammer | 1969 | | pagina 2