zakken zaken Voor meubels en woningtextiel Warenhuis Hofstee wordt omgezet in speciaalzaak r/: RENAULT# 10 DORZONJ Enthousiaste jeugd genoot van klassiek H Competitie tafeltennis is nu op de helft 4 AGENDA Echtpaar Van Wezel 60 jaar getrouwd boogaard Burgerlijke stand 548.- 98 Automobielbet Irijf Schade door storm in Schiedam Voor Intiem dreigt degradatie Verzeker U1M6 nog van WARME WINTER- GEZELLIG HEID met KOLEN Dienstencentrum is voor alle bejaarden Forumavond PCG over begroting INBRAKEN R. van Duffelen won met „plus" BLAUPUNKT Juliana verloor Herdenking van gevallenen gezellig Vet/tegen. Klaprooscollecte zijn belangrijke Voor uw slanke, luxueuze BV- Kunstcentrum houdt ledenvergadering ^Beleven... Bestaf even. Binnen is binnen Brandje op bouwwerk Discussie over de toekomst van de kerk in Triangel V KORTE HOOGSTRAAT 15 VLAARDINGEN Trekkende hond: hersenschudding Duitsers aangehouden DE rotterdammer 1 )RTEX B SCHIEDAM De brandweer heeft gisteren nogal veel werk gehad door de storm. Van het pand Juliana- laan 98 kwam een stelling naar-bene den. Gelukkig was op dat moment niemand op de stelling aanwezig. Wel liep een geparkeerde auto, eigendom van W. M. M. R., een flinke deuk in het dak op. Ook zijn er weer diverse televisie antennes recht gezet of verwijderd. Dit was het geval in de Lekstraat bij pand 80 en op de Singel 159. Verder raakte van het pand B. K. laan 228 het zonnescherm los. Aangezien de bewoners niet thuis waren is het zonnescherm verwijderd. Gisteravond raakte door onbeken de oorzaak de alrminstallatie van ju welier De Vlerk aan de Rotter- damschedijk in werking. Nadat de politie een onderzoek had ingesteld en had vastgestelddat het „loos alarm" was, heeft men de rinkelende bellen tot zwijgen gebracht. VLAARDINGEN «-* Het Vlaardings Kunstcentrum houdt maandagavond 17 november een algemene ledenver gadering in zaal Harmonie. Op de agenda staat onder meer het punt bestuursverkiezing. Aftredend zijn mejuffrouw M. C. - Edelman en de heer W. N. Benoist. Beiden stellen zich herkiesbaar. Het bestuur stelt voor in de vaca ture, ontstaan door het uittreden van de heer A. v. d. Berg te benoemen de heer F. G. Verhoef. De vergadering begint om'kwart over acht. VLAARDINGEN De helft van de tafeltenniscompetltie is gespeeld en voor- enkele verenigingen wordt het tgd zich te herstellen voor het te laat is en degradatie een feit zal wor den. Dit geldt zeker voor Intiem, dat alle wedstrijden verloor en alleen de laatste plaats bezet. De Hollandiaan deelt met nog twee andere verenigingen de laatste drie plaatsen zodat ook hier gevaar aan wezig is. Shell bezet de voorlaatste plaats en De Windmolens staan weer geheel onderaan de ranglijst. De verenigingen Sunlight, Flardin-- ga, URTTC, TOG en K. en K. behoe ven zich geen zorgen te maken en zul len zich wel weten te handhaven. Kampioenskansen zijn alleen aan wezig voor het Maassluise WTV, dat slechts één punt verspeelde. In totaal werden 44 wedstrijden ge speeld waarvan er veertien werden gewonnen, 2 verloren gingen en zes onbeslist eindigden. TOG kreeg het zeer moeilijk tegen 21 -Up, dat naar de bovenste plaats TELEFOON 264596 en dagelijks lonkt. Na een 04 achterstand kwam TOG moedig tot 44 maar daarna had men met vpeljpech te kampen en werd met 64'Verlóren. TOG 2 kwam zelfs met een 5—1" achterstand nog terug en dank zij Pleysier, die in top vorm was, werd juist nog met 5—5 gelijk gespeeld. PARTNER Flardinga 1 dankte haar 6—4 over winning op Chevron 2 aan het goede spel van De Jong (3), terwijl ook het dubbel werd gewonnen. Bij de Wind molens was Jan Braber weer de man. met een hattrick maar zijn mede- spelers kwamen ,niet tot scoren en zo won KL en K met 64. URTTC 1 had weinig moeite met Stadhuis 2, dat in eigen huls met 82 verloor. Shell verloor kansloos van - TOGB, dat met 10—0 beide punten thuis hield. Sunlight verloor ook al en wel met 8—2 van NFK 2. Alleen De Jong wist twee punten bij elkaar te slaan. De junioren van Intiem hadden niets in te brengen tegen Red Star, dat met 91 won. Dik Oppenheim redde de eer. TOG 1 kwam tegen De Wildert 1 tot 55 dank zij Bram en Frans Capelle. MAASSLUIS Naar schatting heb ben zaterdag na de niet-officiële in gebruikneming al circa 300 bejaar den een bezoek gebracht aan het Dienstencentrum aan de Lijnstraat. De penningmeester van het Stich tingsbestuur, de heer J. P. de Jager, maakte duidelijk, dat nu de voorbe reidingsfase achter de rug is, de be zoekers zelf vooral verantwoordelijk zijn voor een goed gebruik van aüe attributen die in het dienstencentrum ter beschikking staan. Heel nadrukkelijk stelde hij dat het dienstencentrum ter beschikking staat van alle Maassluise bejaarden en niet alleen van de bewoners van het com plex bejaardenwoningen. Zodra een leider of leidster is be noemd, zal een begin worden gemaakt met de organisatie van een aantal clubs, waarin men zijn hobby's zal kunnen beoefenen. In de grote recreatiezaal staan twee biljarts. Daarnaast is er allerlei spel materiaal. In de kleine recreatiezaal is voldoende gelegenheid zich daarmee bezig te houden en bovendien is daar de bibliotheek ondergebracht, die nu al ruim 700 boeken bevat. Door middel van radio, bandrecor der en platenspeler is het mogelijk de sfeer nog verder te verhogen. xrLAARDINGEN Het warenhuis Hofstee, dat al sinds eind vorige eeuw is gevestigd op de hoek 'van Hoog straat en Brede Havenstraat, gaat een nieuwe toekomst te gemoet. De directie heeft be sloten het over een andere boeg te' gooienwaarbij het karak ter van warenhuisoverboord wordt gezet en een koers wordt uitgestippeld naar een speciaal zaak in meubels en woningtex tiel. Dit betekent dat een aantal afdelingen, dat in de nieuwe opzet niet past, zal worden opgeheven door 'het houden van een verbouwingsopruiming in de komendê maanden. Want ook de inrichting zal aan', de nieuwe plannen van Hofstee worden aangepast door een in grijpende verbouwingr, die aan de eisen van deze tijd nol- doet. Tijdens de verbouwing zal de verkoop gewoon doorgaan. Alle aandacht zal worden besteed aan het publiek, dat zo onge stoord mogelijk moet kunnen winkelen. Naar verwachting zal het geheel vernieuwde ge bouw volgend voorjaar voor het publiek officieel kunnen worden geopend:' - SCHIEDAM Op de 11e egage van de in aanbouw zijnde Z-flat op het Sibeliusplein ontstond gister avond om acht uur brand in een be kisting. De brandweer, is ruim twee uur bezig geweest om de rookontwik keling en het brandje te bedwingen. De schade is gering. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN De Protestants Christelijke Groep (PCG) in' de ge meenteraad houdt dinsdagavond 11 november een forumavond in gebouw Triangel aan de Fransenstraat. Ge sproken zal worden over de ontwerp begroting van de gemeente voor 1970. De PCG-raadsleden willen sugges ties en ideeën horen, teneinde hun kiezers -zo goed mogelijk te kunnen vertegenwoordigen tijdens de behan deling van de begroting einde deze maand. Aan de andere kant bestaat er bij de kiezers een grote behoefte aan informatie, hetgeen tijdens vorige forumavonden wel is gebleken. Ook dit jaar willen de PCG-leden graag ingaan op de vragen, die vanuit de vergadering worden gesteld. Op deze wijze willen zij meer inzicht ge ven in de problemen, waarmee een gemeenteraad worstelt. De vergade ring begint om acht uur. SCHIEDAM Gisteren zijn weer diverse kleine inbraken gepleegd. Het begon op het Chopinplein waar in een directiekeet van een bouwbedrijf werd ingebroken. Uit een bureaula is een bedrag van 200 meegenomen. Ook is ingebroken bij een expedi tiebedrijf' aan de Strickledeweg. Uit een niet afgesloten geldkistje is een bedrag van ƒ454,17 ontvreemd, ter wijl uit een ander kistje nog eens 51,80 werd meegenomen. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN Het maandblad van sociëteit '„de Stoof", een afdeling van CJV Liefde en Vrede, heeft als naam „Plus" gekregen. Het sociëteits- bestuur had bij het verschijnen van het eerste nummer een wedstrijd uit geschreven voor het ontwerpen van de omslagtekening van het. "maand blad. Deze wedstrijd is gewonnen door R. van Duffelen, die voor zijn ontwerp een platenbon heeft gekregen. Hij heeft de omslagtekening gemaakt naar aanleiding, van de door hem geko zen naam Plus, waarvan de letters op moderne wijze tot een geheel zijn ge componeerd. In het blad wordt onder meer infor matie verstrekt over in en rond de sociëteit te houden activiteiten. Zo zal vrijdagavond 14 november om kwart over negen de film „Cul de sac" van Roman Polanski worden gedraaid. Vrijdagavond 21 november zullen dia's worden vertoond van de verbouwing van gebouw Obadja, waarin „de stoof" is gehuisvest. Verder wil men binnenkort starten met een jeugdtoneelgroep en zal van woensdag 5 tot zaterdag 30 november een expositie worden gehouden met werk van de 26-jarige Dirk Kats. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN Maandagavond 10 november wordt in gebouw Trian gel aan de Fransenstraat een bijeen komst gehouden, waar prof. dr. H. A. M. Fiolet het woord zal voeren. Als opponent treedt op drs. K. Blei, her vormd predikant van de Vlaardingse Rehobothwijk. Onder de titel „De tweede reforma tie" is onlangs een nieuw werk van prof. Fiolet verschenen. Dit boek is volgens de auteur een uitnodiging aan de kerken van de reformatie om de Rooms Katholieke Kerk te helpen bij de geloofscrisis, waarin zij verkeert. Maar ook schrijft hij: „Dringender nog dan de eenheid van de kerk is de vraag, of er in de toekomst nog wel een kerk zal zijn". Prof. Fiolet zal op deze punten in gaan op een aantal discussieavonden, die op initiatief van boekverkoper A. Pontier worden gehouden onder het motto „De grote veranderingen in deze tijd". De eerste bijeenkomst van dit seizoen is georganiseerd in samen werking met de Vlaardingse gemeen schap van kerken. Toegangskaarten zijn voor een gul den verkrijgbaar bij boekverkoper A. Pontier aan de Smalle Havenstraat. De bewoners van de wijk Holy kun nen, indien gewenst, terecht bij het woonadres van de heer Pontier aan de Albertine Agneslaan 47. De bij eenkomst begint om acht uur. LAARDINGEN Het .echtpaar A. B. J. Wezel- Zabel uit de Sweelinckstraat 53 was zondag zestig jaar ge trouwd. De heer en mevrouw Van Wezel, die'beiden 82 jaar zijn, kregen maandag bezoek van burgemeester en mevrouw Heusdens. Het bruidspaar mocht uit handen van mevrouw Heusdens een taart ontvangen. NIEUWSTE /V PRONKJUWEEL k 'Oyjss/ t SCHIEDAM Juliana heeft het tegen Octopus in Alkmaar niet kun nen bolwerken. Door het vroege aan- vangs-iijdstip moest Juliana,, na een lange treinreis en een race tegen de klok, per taxi, totaal onvoorbereid met de wedstrijd beginnen. In een onverwarmde veilinghal met een ru we betonnen Vloer waarbij het pu bliek tegen de speelveld-lijnen stond, verloor Juliana de eerste set met 15—10. Het goed ingespeelde Octopus heeft ook in de tweede/set getoond beter tegen deze omstandigheden te zijn opgewassen dan Juliana. Keer op keer tastte de Juliana-verdediging mis op de snel uitgevoerde Alk- maarse aanvallen. De Juliana aanval, de laatste wedstrijden goed op dreef, maakte er niets meer van. Verdiend ging de setzege met 154 naar Octo pus, De derde set leek Juliana eindelijk de moeilijkheden te boven. De aanval draaide weer en liep zelfs uit naar 09. Met de steun van een 20 voorsprong kwam Octopus echter te rug tot 69. De Juliana opleving bleek slechts van korte duur want via 810 won Octopus met 1512 en daarmee met 30 de wedstrijd. SCHIEDAM De gereformeerde Magnalia Deïkerk wordt langzamer hand het Schiedamse Concertgebouw of De Doelen. Gaven achtereenvol gens verleden week het Schiedams Vrouwenkoor en het muziekkorps van het Leger des Heils een geslaagd concert, gisteren en vandaag was het de beurt aan het Gewestelijk Orkest Zuid Holland uit Delft dat in het ka der van de .schoolconcerten twee da gen een doorlopende voorstelling gaf. -Ruim 2500 kinderen, verdeeld over vier ".voorstellingen, werden uitvoerig voorgelicht "over de klassieken, te uit voerig want de roerige menigte- was niet meer in bedwang te houden. Gastdirigent en directeur van de Delftse muziekschool Pierre van Hau- we beval vol vuur de klassieken aan aan zijn rumoerig toekijkend publiek. Hij raakte daarbij zo in de ban van zijn eigen woorden dat hij de tijd vergat en de ouverture Der Frei- schütz, die op het programma stond, wegens tijdgebrek moest worden ge schrapt. Toen hij ook nog het instrumen tarium» uitvoerig aan zijn publiek voorstelde-was de maat helemaal vol eri vroegen "de jongeren zich af waar zij-nu voor gekomen waren, voor een uitvoerigèL.voprdracht over 'de klas sieke muziek,-die net zo goed in het leslokaal kon worden gegeven of voor het aanhoren van klassieke muziek. Na veel gepraat werd dan toch ein delijk de dirigeerstok geheven en in eens waren de jongeren ademloos. Even geëmotioneerd als dirigent Pier re van Hauwe had gepraat; dirigeerde hij ook. Na'een voortreffelijke muzi kale uitvoering van Beethovens ouverture Egmont stonden de jonge ren als één man op en gaven'dirigent en zijn gewestelijk orkest een dave- 'rend applaus. -> Al na de uitvoering- van een min istens even voortreffelijke, ouverture SCHIEDAM Zondagmiddag om 12 uur wordt bij het oorlogsmonument in de Plantage een korte en sobere plechtigheid gehouden ter herdenking van de gevallenen uit de beide wereldoorlogen. Tijdens dezeplechtigheid zal bur gemeester H. Roelfsema namens het gemeentebestuur en de inwoners van Wandsworth een klaprozenkrans bij het monument leggen. 677.-, -Wilhelm Tell van Rossini moest diri gent Pierre Hauwe maar liefst vijf maal terugkomen en het orkest werd bij de aftocht stormachtig toegejuicht. De dirigent vertelde na afloop: „Het dankbaarste publiek op dergelijke concerten is altijd het publiek, dat in de hoogste klas van de lagere school zit". -Het grote succes van het muzikale gedeelte is ongetwijfeld te danken aan de voortreffelijke akoestiek van de ..Ijerk, die bij menig_ Schiedams muziekensemble al befaamd is gewor den. - - R. M. van Houwelingen. SCHIEDAM Naar" ik aan neem, zullen ér onder ons velen zijn voor wie deze collecte toch nog wel enige toelichting behoeft. Nu dan, met de opbrengst van deze .landelijke collecte worden de verwanten van hén, 'die hun léven lieten voor onze* vrijheid, in* staat gesteld om de zichtlh: Nederig larid bevindende -graven* van htm* dierbare doden te bezoeken. fzZ .Voor menigeen betekende^ zo'n bezoek reeds de vervulling van", een jarenlang gekoesterde wens.4' Zaterdag 8 november a.s. wordt deze jaarlijkse collecte gehouden. De organisatoren vragen nog vele collectanten. Zij die enige tijd voor dit goede doel willen afstaan kunnen* op die dag vanaf 's mor gens 9 uur in Gebouw „Arcade", Lange Haven 71, een collectebus afhalen. Mocht u bij uw gang naar of .doorde ..stad geen collectant(e); tegenkomen, dan. kunt' u altijd uw bijdrage storten op'giroreke ning no.* 416000 ten name'van fhef- Nederlands Oorlogsgraven-'Comi té, Herengracht 231 in Amster dam. Schiedammers, zet Uw beste beentje voor. Schiedam, 3 november 1969 de burgemeester van Schiedam, H. Roelfsema. VLAARDINGEN De politie heeft in een caravan gisteravond de 47-jarige Duitser J, G. en de veer tienjarige H.W.E., beiden -afkomstig uit Keulen, aangehouden. Zij waren zonder middelenvan bestaan. De" opsporing van de veertienjarige jon gen was via Interpol verzocht. De recherche stelt een nader on derzoek in. nübeduidend goèdKopep eenmalige aanbieding 120 cm breed PAGINA 4 2e moeten ineenvloeien met de lijn van het kos tuum. Ze mogen niet uit zakken. Ze moeten glad zitten. Dat is het geval fai{ de zakken van een FORTEX kostuum. Daaraan ziet u dat aan elk onder deel van 'n FORTEX-kos tuum de grootste aandacht wordt besteed. Er is niets aan het toeval overgelaten. Kies uit onze prachtige kollektie. L SchiedamsewégH.t.o. Stadsgéh .l'Vlaardingen, tel. 347812 oorzaal A Korte Hoogstraat 11a Tel. 346151, Vlaardingen. Bijkantoor „De Rotterdammer", Lange Kerkstraat 82, tel, 26.73.82. Klachten bezor ging:! joh. Grönefeld, Singel 93, tel. 26.33.38. rna. t/m vrijdag 18JO-X9JO en zaterdag i&~ig uur Redactie Schiedam: B. M. van Houwellngen» Julianalaan 84c, tel. 26.57.64, b.S.g. 11.55.98, toest. 166. Stedelijk Museum: Tot 1 december: 70 ■laar Stedelijk Museum, van Oudheidska mer tot eigentijdse.kunst. Galerie Punt 4: lat'27 novem&er 2 exposities: Jan Rljn- ders» schilderijen; Dik Bonman, keramiek. Alarmnummer politie: tel. 26.46.66. Alarmnummer luchtvervuiling en meldin gen geluidshinder: tel. 26.26,26. COMPETITIE TAFELTENNIS De overige uitslagen luiden: Hobart 1 Intiem 2 5—5, Insul. 2 Intiem 3 9—1, Stokvis l intiem 4 7—3, Intiem 5 EME 1 7-8, TOG 5 Intiem 6 8—5, HFV4 Intiem 7 4—6, Hoteb 4 Intiem 8 7—3, intiem 9 Roteb 7 10—0, Diveko 5 Intiem 10 7—3, intiem 10 v. Melle 2 4—6, Amroba 6 Intiem 12 1—9, Intiem 13 Roteb 9 5—5, Holl. 1 TOG 3 4—6, TSF5 Holl. 2 8—2, Tava I Holl. 33—7, WOP 2 Holl. 5 6—4, stadh. 2 URTTC 1 2—8, URTTC 2 21 Up 7 2—7.URTTC3 Milkst. 6 6—4, URTC 4 Nio 3 9—1, TOGB 5 Shell 1 10—0, 21 UP 8 Shell 2 8—2, TSF io Wlndm. 2 9—l,Xerxes7— Sunl. 2 7—3, Overschie 9 Flard. 2 S—4, TOG 4 21 Up 5 3—7, TTCK 1 TOG6 9—1, Smit K 2 TOG 7 3—7, l.wa2— TOG 8 5-5, TOG 9 DSS 3 6—4, B. tl B. 2 TOG 10 6—4, TOG 11—'Wilder!*. -3, TOG 12 Diveko 6 4—6, Roteka 4 TOG 13 7—3. SCHIEDAM De collekte van „Helpt Eikander de algemene vereniging van ouders en vrienden van geestelijk mlsdeel- verleden week een bedrag van 15.307,04 op. van de Firato eure techniek SCHIEDAM De zestienjarige mevrouw A. H. K.-K. liep gistermiddag een hersenschudding op, toen zij bij het eind punt van de lijnen 1 en 8 op de Koemarkt door haar hond te snel uit de stilstaande tram werd getrokken en viel. Per GG en GD ls de vrouw naar de Dr, Noletstlchting gebracht waar rij werd op genomen. SCHIEDAM Geboren: Berdlna CGiv J G Reniers en G P Peters: René zv G J Onverwacht en T A den Hartog; Julian zv D Lever en I M Ford; Cornelia L dv L. MieloQ en C L van der Linden; Mima P dv W S E Fikkie en A P Promes; Willem H R zv w Hamel en A N R L Millet; Marco J zv J Vons en J Zagwijn; Robin •zv M A J Batenburg en P C H Steenber gen. Overleden: H de Ruiter, 73 wed v H •KJlJnoot; G H 'Löke, 77; A J Meljboom, 73. •Getrouwd: D Borst, 23 en J W A van Dijk, 20; P A Blanken, 23 en N Gonlag, 13; J van der Kooij, 33 en M T J Poutus, 19; J 'Vlaander, 39 en L P L Lebleu, 46; C van den Enden, 21 en A A W den Boer, 21; T 'de Jong, 18 en V C Jepson, 22; J Vis, 22 en E J Otten, 21; C van den Berghe, 33 en E BLumenthal, 20; L C Goppel, 19 en J van der Linden, 17; A M van Dijk, 22 en S S van Dijken, 20; H Struiksma, 22 en M. Goos, 21; J M Ouwerkerk, 22 en J Duijves, 18: M G Huijzer, 21 en J S van der Valk, 20; G de Ruiter, 19 en A E C van Hagen, 19; A Sclrulze, 27 en A P M Olivier, 23. Ondertrouwd: W van Aalst, 23 en J W Roderburg, 20; G Breetveld, 21 en E C W Barten, 18; Q A J Ham, 25 en M A M Vollebregt, 20; M C J Hermus, 41 en E M Landsbergen, 37: B de Jong, 24 en C de Vlieger, 23; D Nels, 23 en C J van der Gaag, 21; J Oomen, 18 en E A Polderdijk, 17; H J Ottenhof, 23 en E Kok, 22; N J C van Sehaick, 22 en H J Vervloed, 18; H Sluimer, 25 en J M Moermans, 21; R D .Veldman, 23 en E Zwaneveld, 23; T de Weerdt, 33 en S van Ameijden, 26; H W-eljts. 25 en D Brok, 23; W P Windhorst, 19 en J E van den Herik, 18: AM J van den IJssel, 23 en J J van der Hoek, 21, SCHIEDAM Geboren: Jolanda d.v. F, woensdregt en J. Veth; Johannes M. H. z.v. J. M. H. van der Windt en M. Ilmer; Alexandra F. d.v. P. A. Biemans en G. J. C. Peek; Reinier z.v. G. E. T. de Groot en C. A, A. Eerenberg; Gerda d.v. W. Vogel en G. Sonneveld; Arle P. z.v. P. A. Dik en J. Mulder; Judith d.v. G. J. L. Houdljk en M. Alblas; Anita J. d.v. J. Mouthaan en G. Meijer; Michél A. J. z.v. A, J. van Harme ien en A. M. E. L. van Hassel; Anna C. d.v. P. H., Wutsman en B. Trouwborst; Emiel P. z.v. B. F. van der Munnlk ea E. C. Bijl: Patrick z.v. L. J. Boon en C. Staat; Judith d.v. C. Daleboudt en J. W. Koogje. VLAARDINGEN De Nederlandse Christelijke Bond van Overheidspersoneel houdt vrijdag een familie-avond in ge bouw Triangel. IDe toneelvereniging Animo komt er het blijspel „De dans om de duiten" van Joop smith opvoeren, vooral reikt hoofdbestuurder A. N. Augustijn aan enkele jubilarissen Insignes uit. De toe gang Is gratis en naast leden zijn ook hun familieleden welkom. Aanvang acht uur. eenvoudige bediening I Extra ComfortAutomatische scherp te-instelling door electronisch bestuur de druktoets-kanaalkiezers van voor' met inruil. of 6.05 per week. BOOGAARD VAKSPECIALIST Schep sfeer met goede verlichting. Veilige ver lichting. Verlichting van de vakman. Van, Eia. kv. Dam, BINNENSINGEL 165 TEL. 342486 - VLAARDINGEN Waarom bij andere zaken roe ken naar betaalbare overgor- dijnstof als Ter Meulen morgen gebloemde gordijnstof -ver koopt met 2 gulden voordeel? Eenmalige aanbieding filmdruk overgordijnjtof van 100% ka toen. Fraaie drukstof met rijke bloemdessins bedrukt in fijn te kombineren kleuren, 120 cm breed, per meter, vopr. nog géén drie gulden. Morgenvroeg om 9 uur begint op de eerste etage de verkoop van deze filmdruk overgordijn- stof van 100% katoen,, in fraaie kleuren bedrukt, 120 cm breed, per meter voor 2 Ook maandagmorgen opto Géén tel of schrift best

Trouw / De Rotterdammer | 1969 | | pagina 2