Politieke markt in Triangel in plaats van 77 Huisnummer 70 tè opvallend huisman De Sta iT; top form Erunolt Nu is het tijdvoor Beschuit met aardbeien. AGENDA 12?5 Weer lessen over oud Schiedam Enorme drukte in Hoek van Holland Sportfeesten bij jubileum HVO Gemeente helpt schip kopen Forse schade bij auto-ongelukken Dertig bomen in VHerenstraat Goed resultaat voor Zwaluwen Drie inbraken in Schiedam enorm Museum kocht Cindu en Key enkele werken verwachten groei in 1970 Evangelisatietent in de Westwijk CHJO Vlaardingen houdt forum Maandag 11 mei NOORDHUIZEN: 'T IS EEN ORIËNTATIEPUNT Eerste prijs voor politie-muzikanten Burgerlijke stand moed erd ag PAG! HA 5 ook in de kleuren bleu, geel en marine m Gemeenteraad Beton Verhuizen en verhuizen is twee. Hijs uw bed en uw bankstel en uw eetkamer in de verhuiswagen en rijden maar. Dat is geen. verhuizen, dat is zigeuneren. Echt verhuizen is plannen maken voor het nieuwe huis. Voor nieuwe gordijnen, een nieuwe vloerbedekking, een paar nieuwe meubelen. Daarom zorgde de Stam dat de nieuwe Top-Form koliektie 1970-71 piekfijn klaarstaat om bewonderd te worden. Kom maar kijken. Om zelf de perfekte stijl van Top-Form te ontdekken. Bij de Stam. waar gezelligheid begint "vrijdagavond geopend' r nndaaa. morgen zondag.. sp ter meulen He» winKelfeij^waairci PE ROTTERDAMMER 2 VRIJDAG 8 MEI 1970 Wie eenmaal een corselet ge dragen heeft, wil niet anders meer, want is het geen veilig idee dat vetrolletjes nooit meer zichtbaar zijn. Voor hen die niet alieen eisen stellen aari het korrektievermo- gen van een corselet, maar ook van luxe houden is er dit mo del. Luxueus corselet in de kleuren wit, bleu, geel en marine, met- uitstekend korrektievermogen, beugel voor betere uplift, rits sluiting in voorpand, verstevi- gïngspanden op de heupen en over het achtergedeelte en bre de verstelbare stretch schou derbandjes. Nuniet voor f 19,75, maar voor nog géén dertien gulden. Vrijdagavond om 6 uur begint op de parterre de verkoop van dit luxe corselet met een uit stekend korrektievermogen, in wit, maar ook in de kleuren bleu, geel en marine, 8 cup {konfektiematen 40 t/m 50) voor Elke vrijdagavond totSuuropen Ook maandagmorgen open Géén te), of schriftbest VL AARDINGEN" Tijdens de j voorlichtingsavond van de politieke j partijen, die maandag 11 mei vanaf half acht in Triangel wordt gehouden, zal de discussie tussen het forum en de bezoekers worden geleid door dr. |li, K. Koek. De forumleden zijn: mevrouw L. I van Duijn-Spruijt (PvdA), mevrouw mr. M. L. Hoogendijk-van Holst Pel- lecaan (VVD), J. Hokcx (KVP), dr. H. J. Hofman (D'66), M. H. L. Weststrate sr. (protestants-christelijke groep) en H, Peet (Binding Rechts). Voorafgaand aan deze discussie kunnen belangstellenden deelnemen aan een gespreksgroep over openheid i en inspraak, eigen omgeving burger, onderwijs, dienstverlening stads ever- hetd, jeugdzaken, milieuhygiëne of Rijnmond. Vanuit de „stands" zullen de par- I tijen afzonderlijk de bezoekers over hun programma en politieke verlan- gen informeren. Met opzet heeft men aan deze „politieke markt" een geva rieerd karakter gegeven om de bezoe- kers zoveel mogelijk in de discussie te betrekken en om de verschilpunten tussen de partijen duidelijk kenbaar te maken. VLAARDINGEN Op woensdag 13 mei 5 houdt de NVCB, afdeling Vlaarctingen-Am- jbacht Jaarvergadering in de Immanueikerlc :|aan de Rotterdamseweg. Ne de pauze. waarin een verloting wordt gehouden, zal ïjde toneelgroep van de NVCB onder leiding .jvan mevrouw Nobe! het stuk „Toneel- itrlomfen" op de planken brengen. De j avond begint om 'kwart voor acht. SCHIEDAM Mede gezien de po sitieve reacties op de speurtocht door Schiedam in het vorig seizoen, geeft het Stedelijk Museum opnieuw een les voor de hoogste klas va nde lagere school, onder het motto: „Van Dam in de Sehie tolstad van industrie." Totaal 26 lagere scholen schreven voor deze les in. Ruim 750 leerlingen werden in de maanden maart en april in het museum ontvangen voor de zgn. „foilow-up" na de wandeling, het museum binnente gaan, eerst een wandeling door de oud ebinnenstad van Schiedam. Aan de hand van een route-beschrijving en een vragenfor mulier moesten zij onder leiding van de leerkracht proberen de vragen te beantwoorden en notities te maken. Teruggekomen werd deze wande ling nog eens over gedaan met behulp van dia's, onder leiding van de mu seummedewerker. Vaak ontstonden er aan de hand van de vragen leuke gesprekken met de leerlingen over de geschiedenis van Schiedam en de leefgewoonten van toen en nu. Meer bijzonderheden werden verteld over hetgeen zij tijdens de wandeling ge zien hadden. De les werd afgesloten met de vertoning van een filmpje over Schiedam, dat begint met de tijd van Gravin Aleidis, Slotvrouwe van het Huis te Riviere in de 13e eeuw, en eindigt met modernere beelden van een groeiende industriestad. HOEK VAN HOLLAND De zon nige Hemelvaartsdag zorgde in Hoek van Holland voor een overstelpende drukte. Honderden automobilisten die onderweg waren naar het strand ga ven de moed op en reden naar elders. Op. het strand lagen de mensen vrijwel tegen elkaar en de beschikba re parkeerruimte was al vroeg op de dag gevuld. Strandexploitanten werk ten hard om te voldoen aan de vraag Aaar limonade en patat. Ook op de kampeerterreinen en de camping was het vol. Het verkeer draaide uit op een complete chaos. De reconstructie van het kruispunt Maasdijk de enige verbinding met Den Haag en Rotter dam was daarvan de belangrijkste oorzaak. VLAARDINGEN In het kader van de jubileumviering van het 50-arig bestaan van het Havenbe drijf Vlaardingen Oost NV staan nog enkele sportgebeurtenissen op het programma. Z oxal zaterdag 8 juni een voetbaltoernooi worden gehouden op het terrein van HVO aan de Zwtf- nensingel. Diverse Vlaardingse be drijven tullen voetballers afvaardi gen voor deelname. Op gaterdag 13 juni zal in Maas land in de omgeving van het veiling gebouw een hengelwedstrijd worden gehouden voor personeel van H.V.O. Op zaterdagg 26 september zal een hengelwedstrijd te Maasland worden gehouden tussen hengel vereriigingen van Vlaardingse bedrijven. Op een nader te bepalen datum in september zal een schaaktoernooi worden gehouden. MAASSLUIS In een aanvullend agendapunt voor de raadsvergadering van dinsdag 12 mei stellen B. en W. de raad voor een subsidie van ƒ20.900 beschikbaar te stellen voor de aan koopvan het stoomschip „Langeoog". Dit schip zal worden gebruikt als opleidingsschip van het zeekadet- korps „Maassluis". Het vorige schip van het korps, de „Abraham van der Hulst" was zozeer aangetast door roest dat het moest worden gesloopt. iHet korps kan de aankoop van het schip „Langeoog" niet zelf betalen en heeft een beroep gedaan op rijk, ge meente en provincie. In het kader van subsidiering var. het plaatselijk jeugdwerk achten B. en- W. het ver antwoord een subsidie van 20.900 beschikbaar te stellen. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN los G. P. Noordhuizen heeft de strijd aangebonden met het gemeen tebestuur over de nogal opval lende wijze, waarop hij het huisnummer 70 heeft geschil derd op de garagedeuren van zijn woning aan de Johan Wil lem Frisolaan in Holy. De knalrode, grote cijfers steken schril af bij de hagelwitte garage deuren, Tè schril, vindt de Vlaar dingse welstandscommissie, die een en ander in ogenschouw heeft ge nomen. De commissie acht deze be handeling van de garagedeuren uit esthetische overwegingen niet aan- Per brief van 20 fabruari. werd los Noordhuizen gesommeerd de ro de verf van de garagedeuren te verwijderen en de oorspronkelijk goedgekeurde witte kleur aan te brengen. Noordhuizen, die tweede staatnop de PSP-lijst voor de ge meenteraad, gaf geen gevolg aan dit verzoek. Op 21 april ontving hij een brief van burgemeester en wethouders, waarin hij nogmaald met klem werd verzocht de opvallende huls- nummering op zijn garagedeuren te verwijderen. „Wij brengen onder uw aandacht", aldus B. en W„ „dat u verplicht bent aan dez eaanschrl- jving te voldoen en dat bij nalatig heid de nodige voorziening van ge meentewege, doch op uw uw kosten zal worden uitgevoerd". Inmiddels heeft Noordhuizen in een brief aan de gemeenteraadsle- ven gevraagd het besluit van B. en W. zodanig te herzien, dat hij zijn garagedeuren kan laten, zoals ze zijn; „Ik heb geprobeer d iets unieks, iets persoonlijks aan mijn huis te geven. Volgens mij is dit esthetisch aanvaardbaar. De wel standscommissie heeft de meeste oubollige smaak, die er in onze maatschappij te vinden is". Noordhuizen voert ook aan dat zijn huis door veel mense n als oriëntatiepunt wordt gebruikt. „Vanaf het nummer 70 begint men te rekenen om van daaruit te vin den wat men zoekt. Door de verre gaande eenvormigheid van de in Holy voorkomende huizen vindt een desoriëntatie plaats van dege nen, die in deze wijk rijden, wan delen of op zoek zijn naar een straat, al zijn ze vaker in die straat geweest". „Omdat we nu eenmaal in een trieste opeenstapeling van beton wonen", zo gaat Noordhuizen ver der, „is het nodig om de bewoners van fiats en eengezinswoninge ntoe te staan op een misschien tot nu to ongebruikelijke wijze iets herken baars, iets persoonlijks aan het hu te geven". „Het is te gek allee nmensen die geld hebben om een bungalow te laten zetten met de daarbij beho rende tuinkabouters, plastieken, re- liefs, vijvers, zonnewijzers etc. uit drukking zouden mogen geven aan hun eigen levensstijl." „Het is een kwestie van toleran tie (en daar slaan we ons toch zo vaak voor op de borst?) om toe te staan dat ik mijn garagedeuren kan laten, zoals ze nu zijn", zo besluit Noordhuizen zijn brief aan de leden van de gemeenteraad. Gewoon aantrekken zo'n yippe broek. Oaar zijn alle hippe broeken direkt ouderwets bij. Huisman heeft yippe broeken voor jonge vaders en jonge zonen. Zonen die gezien willen worden. Vaders die zich niet laten kennen: In een goedzittende broek van Huisman.Huisman met 85 jaar ervaring. Wel degelijk modieus Korte Hoogstraat 15 s'nc\ 1e Middellandstraat 98-100 i.OD Woiphaertsbocht 218-224 V*-.' SCHIEDAM De 39-jarige tolk J. Budaij kroop gistermorgen ongedeerd uit een wrak van zijn auto. Hij reed op de rijksweg 20 ter hoogte van het Kethelpiein toen hij de macht over het stuur kwijt raakte en over de kop sloeg. Tegen de vangrail kwam de auto zwaar beschadigd tot stilstand. De 16-jarige Bastiana Gelens en de 20-jarige J. Wetzel moesten gisteren-» middag beiden in het Gemeentezie kenhuis worden behandeld toen zij met de bromfiets tegen de hardstenen stoeprand van de Rotterdamsedijk ter hoogte van het benzinestation terecht kwamen. De 52-jarige BI;S. moest met een hersenschudding in de Dr. Noletstich- ting worden opgenomen oteri hij zon der op te letten het rijwielpad van de Broersvest ter hoogte van de Passage opstapte en werd aangereden door een bromfiets, bestuurd door de 18-jarige K. v. d. M. De 25-jarige C. v. d. Tuijn moest met een hersenschudding en inwen dige klachten worden opgenomen in de Dr. Noletstichting toen hij met een bestalauto in de Nieuwe Damlaan ter hoogte van de Sporthal Margriet over de kop sloeg, tegen een lichtmast te recht kwam en vervolgens nog enige vreemde capriolen maakte. Hierbij werd de chauffeur uit de wagen ge slingerd. VLAARDINGEN In verband met de opening van het winkelcen trum „Holierhoek" zal het kinderkoor een optocht door de Holywijk houden op woensdag 13 mei De wandeling, die om 14 uur begint zal ongeveer een uur duren en daarbij zullen de kinderen uitgerukst zijn met recla meleuzen. In het winkelcentrum zul len de kinderen door de middenstand worden onthaald om daarna weer ge- zemenlijk ker gteu en naaret zemenlijk terug te keren naar de wijkzaal. MAASLAND Wanneer de raad in de dinsdag 12 mei te houden ge meenteraadsvergadering met het be treffende voorstel van B. en W. ak koord gaat zullen bomen worden ge plant langs de 's-Herenstraat. Een suggestie daartoe is gedaan in de ideeenbus van de tentoonstelling „Maasland» groene oase". B. en W. stellen de raad voor ten behoeve van de aanplant een krediet van ƒ4500 beschikbaar te stellen. Voor de bouw van een opebbare noodschool en de aanleg van sport velden in de Commandeurspolder wordt de aankoop voorgesteld van 57G.50 ha grond. Ten behoeve van de bouw van de openbare school wordt een aanvul lend krediet gevraagd van ƒ24.800. Voor de aanschaf van meubilair voor de school wordt 21.420 gevraagd. De raad wordt verder gevraagd en kele kredieten beschikbaar te stellen voor deelneming aan de tentoonstel ling „Westland Promotion '70", voor een alarmeringssysteem in het riool- pompgemaal en tenslotte vragen B. en W. een extra subsidie van ƒ1500 beschikbaar te willen stellen voor de ijsclub „Maaslands Ijsvermaak". De ze club heeft sinds kort een nieuw clubterrein, dat de vereniging op ho ge kosten jaagt. MAASSLUIS Als afsluiting van de viering van de verjaardag van de koningin en bevrijdingsdag wordt vanavond op het braakliggende ter rein tussen de Maasdijk en de West- landseweg een groot vuurwerk gege ven. De organisatie is in handen van de Maasluise Gemeenschap en de wijkvereniging „De Komponist". Het vuurwerk begint om kwart over ne gen. MAASSLUIS Dinsdag 12 mei wordt in het gebouw van de Vrije Evangelisatie aan de Veerstraat 7 een Israel-avond gehouden. Evangelist Th. Dikkes vertoont dia's van zijn reis naar Israel. Verder zullen enkele Joodse religieuze voorwerpen worden getoond en besproken. MAASSLUIS Het gisteren ge houden en zeer geslaagde pupillen- voetbaltoernooi is in de afdeling Al gewonnen door Zwaluwen uit Vlaar dingen. Ook in afdeling A2 behaalde Zwaluwen het hoogste aantal punten. De sportiviteitsprijzen voor de beide afdelingen gingen respectievelijk nzar Zwaluwen en TSB uit Vlaardingen. SW uit Schiedam werd winnaar van de afdeling B, de sportiviteitsprijs ging naar Spartaan '20 uit Rotterdam. Het toernooi was georganiseerd door de pupillencommissïe van de voetbalvereniging „Excelsior M". SCHIEDAM Op Hemelvaartsdag zijn drie inbraken gepleegd. Het Zweedse tankschip „Seven Star" dat bij Tanker Cleaning ligt, kreeg on verwachts bezoek. De bezoeker begaf zich naar de hut van. de gezagvoerder waar een kluisje werd opengebroken. Een bedrag van ƒ700 in vreemde va luta werd meegenomen. Ook is er ingebroken in het zelfbe- dieningsbedrijf van de firma A. Bijl aan de Borodinlaan, hetpas geopende winkelcentrum „De Ketel" Aan de achterzijde van het pand heeft men een ruit opengebroken. Er is voor ƒ1000 aan textiel en voor'ƒ700 aan sigaretten meegenomen Verder is er ingebroken bij apo theek Van Westendorp aan de Park weg. Ok hier had men aan de achter- rzijde een ruit gebroken. Er zijn eni ge bureaus opengebroken, terwijl uit de kas ongeveer 900 is meegenomen. SCHIEDAM - Tijdens het muziek concours van de stadharmonie Phi- teutonia in (Helmond heeft het Schie- damse Politie Muziekgezelschap on der leiding van de heer M. Brilleman een eerste prijs gewonnen in de afde ling fanfare met 305.5 punten. Dit zelfde gezelschap treedt woensdag 13 mei 's avonds 8 uur op in het bejaar dencentrum Spaland. U gaat verhuizen. 1 cl 11 verhuizen? 3 verdiepingen meubelen woningtextiel Vraag het Grote Meubelboek van Top-Form. 'Gratis. Mariniersweg hoek Goudsesinget Rotterdam Den Haag Schiedam SCHIEDAM In de eerste maan den van dit jaar kocht het stedelijk museum enige werken aan en wel een schilderij „Drie schilders in land schap" van Hans Landsaat uit Am sterdam en „Willam Hussem op de fiets" een schilderij van de Haagse schilder Rinus v. d. Bosch. Op de expositie van de Haarlemse beeldhouwer Jan Mulder werd een gepolijst bronzen sculptuur aange kocht en op de expositie van speelob- jecten van Rob Figee werd één van deze speelobjecten aangekocht. Op de expositie van S-'45 werd een gouache van Goaf Smit aangekocht en door een anonieme schenker aan het mu seum geschonken. Deze aanwinsten werden in de rech. terbovenzaal geëxposeerd. Een zeer fraaie koliektie BRILLANTEN RINGEN met volledige zekerheid omtrent echtheid, loupe-zuiverheid en slijpsel, in prijzen van 75.-tot 3000.- WINKELCENTRUM BINNENWEG 45 TELEFOON 1t.GS.1S ROTTERDAM VLAARDINGEN Getrouwd: Benjamin Emanuel den Aantrekker, 25, en Klasine Konijnenburg. 29; Johannes Sluimer, 19 en Anna Maria Korver, 19. Geboren: Marcel, z.v. A. van'Zijderveldt en A. Wiegmann, 's-Gravensandestr. 9; Mieke, d.v. R. Hempel en J. H. Bakker, Maassluis, van Ostadestraat 16a; Martin, z.v. W. van Embden en A. Verhelj, Brielle, Gerard van voornestr. 80: Renee Jolande, d.v. F. T. de Wit en m. w. van der Vloed, Boerhaavestraat 443; Wendela Melissa, d.v. R. Blokland en B. K .de Kort, Geert Groo telaan 227; Monique Desiree Suzanne, d.v. D. C. Pol en J. P. A. C. Koppers. Koe- koekstr. 20. Overleden: Nicolaas Ox, 79 flatgebouw A; Petrus Johannes Antonius van Haren 79. wednr. v. J. Smit, Maassluis, Vondelpark 2. MAASSLUIS De resultaten van het eerste volle boekjaar van de ven nootschap Cindu-Key en Kramer snjit achtergebleven bij de samengevoegde .winsten die de beide maatscthappijen in 1967 en 1968 hebben behaald. Hoe wel dit enerzijds te wijten is aan de aanloopperiode vallen ook andere oorzaken aan te wijzen, die vooral te vinden zijn in de divisies chemie en bouw.» Dit zegt de raad van bestuur van Cindu-Key en Kramer N.V. in het vandaag verschenen jaarverslag van de n.v. D eomzet van de n.v. daalde in 1969 van 131 tot 123,7 miljoen. Het bestuur is echter van mening dat in 1969 de fundamenten zijn ge legd voor een toekomstige groei van de n.v. Vele kosten die in 1969 zijn gemaakt, zijn incidenteel en zullen naar wordt verwacht in de toekomst hun rendement gaan opleveren. In het afgelopen jaar is hoge prio riteit gegeven aan uitbreiding en ver breding van ondernemingsactivitei ten. Het belang in Albitum N.V. te Antwerpen werd vergroot van twin tig tot honderd procent en in samen werking met de dakdekkersfirma Hiller en Co te Graz werd opgericht Key en Kramer te Graz. Het aantal werknemers bij de n.v. steeg van 2477 tot 2565. Het aantal hiervan dat in het buitenland werk zaam was steeg van 138 in 1968 tot 330 in 1969. VLAARDINGEN Ook dit jaar is Vlaardingen het startpunt van een lange reeks van samenkomsten van het Maranatha-comite „de open lucht en tenevangelisatie in Nederland". Op het kruispunt Dirk de Derdelaan - Floris de Vijfdelaan bij de sporthal wordt een grote tent opgezet, waarin op 20 mei 's avonds om acht uur de eerste evangelisatiesamenkomst wordt gehouden. Spreker is de voorzitter van het co mité, evangelist J. B. Klein Haneveld uit Bodegraven. Ook het zangkoor Do Roepstem onder leiding van Jan Jon- geburger zal optreden. Andere mede werkenden zijn: evangelist Th. Dik kes uit Leiden, Martien Plomp uit Stadskanaal en Wim Griffioen uit Oudewater. Tot en met 24 mei is er eike avond een bijeenkomst in de tent. Zaterdag avond zal een jeugdgroep van 35 per sonen uit IJmuiden optreden. Deze avond is afgestemd op de jeugd. Te voren worden in de Westwijk en Zuidwijk 5000 evangelisatiekranten bezorgd. Voorts wordt van 20 tot en met 24 mei elke middag eeen kin dersamenkomst gehouden. Deze be gint om vier uur. Immanuëlkerk; bed, 19.30. interkerkelijk avondge- Pnlëlkerk: Kom zing met ons, ll. Immanuëlkerk: interkerkelijk avondge bed, 19.30. KANTOREN Dagblad "De Rotterdammer", bijkantoor Schiedam: Lange Kerkstraat 82, tel. 266382; redactie: R. M. van Houwelingen, Julianalaan 84, tel. 265764; klachten be zorging: Joh. Grönefeld, Singel 93, tel. 263538, 18.30-19,30, zaterdags 18-19 Bijkantoor Vlaardingen: Smalle Haven- straat 11, tel. 346775; redactie: J. Jille, tel. 351905; klachten bezorging; H. Verheij, Diepenbrockstraat 41tel. 343345. Agentschap Maassluis: P. C Westein, Bik derdijklaan 60, tel. 8905, Alarmnummer voor luchtvervuiling en mel ding geluidshinder voor Schiedam en Vloor- dïngen: tel. 262626. VLAARDINGEN De groep Vlaardingen van de Christelijk Histo rische Jongeren Organisatie wil zich gaan bezinnen op de vraag, wat men als jongeren kan doen bij de komen de gemeenteraadsverkiezingen. Om daaraan gestalte te geven is een bijeenkomst belegd,die donder dag 14 mei zal worden gehouden aan het huisadres van voorzitter J. Abb- ring. De CHJO-leden kunnen dan in- trocuce's meenemen. Uit het jaarverslag van de CHJo, van secretaris M. J. Dorleijn blijkt, dat men vrij actief is geweest. Er werden diverse bijeenkomsten belegd, maar het aantal bezoekers bleef steeds aan de lage kant. Het voorstel om samenwerking van de drie groe pen in het Rijnmondgebied zo veel mogeliujk te bevorderen ondervond waardering bij de leden en het gBat hierbij om de groepen, Rotterdam, Vlaardingen en Maassluis. Tijdens één van de vergaderingen werd door de leden zelf geadviseerd tijdens alle CHJO-vergaderingen, meer nevenactiviteiten te geen creee- ren, teneinde niet in een oeverloze wijsneuzigheid te geraken. Echter is de CHJO per definitie een politieke jongerenorganisattie, hetgeen inhoudt, dat het de bedoeling is om na het zuiver politieke deel, over te gaan tot een gezelligheidsevenement, zelfs al zou dit bestaan uit klaverjassen. VLAAKDINGEN De NCVB, afdeling Vtaardingen-Zuid, houdt op dinsdag 12 mei een vergadering jn de Maranathakerk. Ds. G. H. Quartel uit Rotterdam zal spreken over het „Hooglied". De vergadering be gint om acht uur. Dit is een kado, waarmee U moeder beslist een groot ple zier doet..... een keukengami- tuur gebruikt zij immers elke dag en de vrolijk gelakte heften van dit garnituur maken haar domein nog gezelliger. Zwaar verchroomd fceukengar- niluur, 7-delig, met gelakt hou ten heften in rood/wit en geel/ wit. Dit fraaie kompfete garni tuur met metalen rekje koopt U mi met bijna een tientje voordeel voor nog géén dertien gulden. Vrijdagavond om 6 uur begint in het souterrain de verkoop van deze komplete fceukaitttaf» nituren, 7-delig, zwaar vet» chroomd, met ophangrek, de heften gelakt in rood/wit of geel/wit met J zwarte bies. voor Elke vrijdagavond tot 9 uur open Ook maandagmorgen open Géén tel of schrift, bert' yV;

Trouw / De Rotterdammer | 1970 | | pagina 1