Indrukwekkende staat van dienst B. van Toledo wordt de nieuwe hoofdcommissaris Havenbouwer ir Koomans (7 6) overleden Misschien één noodwinkel voor bewoners Burgemeesterswijk Vierhonderd zandlopers gestart Israël Mandoline Orkest ga f open llichtconcert nü stukken voordeliger 17.9S a korting OFFICIEEL HEUGAFELT DEALER Leider van grote projekten Overweging B WMaassluis: Geen offiële opening meer van exposities heetmam VAN HOEK VAN HOLLAND NAAR DEN HELDER I Slecht weer bedierf gecostumeerde mars Visconcours in Beatrixpark Vrienden RPhO missen invloed in leiding Verkeersmaatregelen voor Kethel-Dorp YLAARDIMGiN Heugafelt-tegels Heugaflaor Heugalux en Heuga minitegels N.V. v/h Wed. D. van Heusden Markt 3-7«50-6ö (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN De heer B. van Toledo, van wie wij vorige week reeds officieus meldden, dat 'hij waarschijnlijk de nieuwe hoofd commissaris van politie zou worden, heeft zijn benoeming inderdaad ontvangen. Hij zal met ingang van 16 augustus zijn werkzaamheden opnemen en een dag later dóór burgemeester mr. J. Heusdens offi cieel worden geïnstalleerd. Ontslag Elalage-wedstrijd van VW in HvH Oorkonde Mareoniplein (Van een onzer verslaggevers) MAASSLUIS De Burge- nfeestersvrijk krijgt misschien eén noodwinkel. Dat kan worden opgemaakt nit het antwoord van B en W aaq de gemeenteraads fractie van de PvdA, die hierover i' schriftelijke vragen had gesteld. Vierde wethouder SARDEROFCARNEOOL Drie weken vertrouwd kiezen uit de mooiste collectie van. Nederland Wat niet is afgeprijsd pat weg mei 10% i» xv joyMrc (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM In een wate rig zonnetje en met groot en thousiasme zijn gistermorgen zo'n vierhonderd „zandlopers" begonnen aan een zesdaagse strandwandeltoeht van Hoek van Holland naar Den Helder. Van af Station Strand zeulden ze rraet koffers, plunjezakken en tassen naar restaurant Het Jagershuis. Daar zat organisator -Henny Horman in een volkswagen klaar om lunchpakketten, koffiebon nen en gele vlaggetjes uit te delen. Is raël-rnando line - orkest in Maassluis een titel waar wij trots op zijn, omdat wij uit ervaring, de sterkte, het effect en de mogelijkheid kennen van Een uitkomst voor ieder huis. geen filialen slankmakend Lycra- panty-corselet kan over uw panty-kousen gedra gen worden. Kruisje met sluiting, verstelbare stretch schouderbanden, nu stuk ken voordeliger fN ALLE 22 FILIALEN VAN De bijna twee meter lange hoofd commissaris werd op 23 april 1922 in Steenbeek geboren. Zijn vader was daar korpschef van de politie. De heer Van Toledo is gehuwd en beeft vier kinderen. Hij is Hd van de Ne derlands Hervormde Kerk. Zijn voorganger, de waarnemend eommiss ms van politie J. W, F. Dor-' leijn neemt vrijdag 14 augustus om half 4 afscheid van he1- Vlaarüings politiekotps. Hem is per 1 september eervol ontslag verleend. Hij heeft zich 20 jaar voor de gemeentepolitie ingezet. Per 1 januari gaat hij een. leerstoel bezetten aan de politieaka- Van zaterdag 1 tot zaterdag 8 augustus houdt de V.V.V. een etala gewedstrijd voor de jeugd tot veer tien jaar. In vijftien etalages in het gedeelte van Hoek van Holland be grensd door de Huydekoperstraat, de Prins Hendrikstraat en de Rietdijk- straat, worden voorwerpen neerge legd die daar niet thuishoren. Deelnemersformulierenl, verkrijg baar bij de VW, kunnen tot zaterdag S augustus uiterlijk 16.00 uur worden ingeleverd. Er zijn drie prijzen be schikbaar gesteld: een draagbare ra dio, een fototoestel en een platenbon. demie in Apeldoorn. "Het hoofdcom- missariaat was vakant sinds mr. dr. C. N. Peljster .vorig jaar hoofdcommissa ris van de Haagse gemeentepolitie werd. De heer B. van Toledo momenteel hoofdinspecteur en korpschef van de gemeentepolitie in de Noord-Oostpol der heeft een indrukwekkende staat van dienst achter de rug. In 1940 be gon hij zijn loopbaan bij de politie als adrnmistratief ambtenaar bij de gemeen :enolitie van Arnhem. Tijdens de oorlog verrichte hij illegaal werk, waarvoor nij van president Rooseveld een oorsonde ontving. Na de oorlog hervatte de heer Van. Toledo zijn studie en nu het behalen van het rijksdiploma aspirant inspec teur van politie trad hij in 1947 in dienst bij de gemeentepolitie van Rotterdam als adjunct-inspecteur. Een jaar later werd hij tot inspecteur bevorderd. Tot en met 1949 had de heer Van Toledo deel uitgemaakt van de geün'formeerde politie. Na een jaar bij de Rotterdamse recherche te zijn geweest stortte hij zich medio 1951 od het oplossen van verkeers- vraagstukken. Van 1955 tot januari 'SI werkte hij bij de zeden- en kin derpolitie In die periode was hij te vens lid van de commissie werving politiepei soneel, gaf hij recherche- cursussen en hield hij in het kader van de public - relations causerieën over het politiewerk. Hoofdcommissaris Van Toledo kent de omgeving van Vlaardingen uitste kend. Twee jaar was hij souschef van het politiebureau Mareoniplein in Rot terdam en had hij veel contact met zijn Vlaardingse collega's. Na in 1962 bevorderd te zijn tot hoofdinspecteur tweede klasse, werd hij in januari belast met de opbouw van het politie korps in de Noord-Oostpolder. Ook de bouw van het nieuwe politiebureau geschiedde onder zijn leiding. In 1965 werd htj benoemd tot hoofdinspec teur. Naast zijn politiewerk heeft de nieuwe hoofdcommissaris vele lief hebberijen. Hij Ls voorzitter van het verbond «oor veilig verkeer in de Noord-Oostpolder, secretaris van de politicvereniging van Overijssel, lid van de commissie vorming politie personeel Overijssel 'en Gelderland, lid van Pro Juventuie en lid van de Lionscluh Noord-Oostpolder. SCHIEDAM Ondanks de drei gende wolken was er maandagavond toch nog verheugend veel publiek naar de Plantage gekomen, om daar de prestaties te beluisieren van het „Israël Mandoline-orkest". Gelukkig is het ook tijdens deze manifestatie droog gebleven, en de bezoekers heb ben, blijkens het herhaald opklinkend applaus, met veel waardering van het gebodene kennis genomen. Nadat vooraf de volksliederen van Neder land en Israël waren gespeeld, open- Met deze vragen ondersteunde de frictie de activiteiten die de bewo ners van de Burgemeesterswijk en van de Jac. Boezemanstraat zelf heb ben ondernomen, mede omdat de jbouw van het winkelcentrum Ko ningshoek nog enige tijd aal vergen. In hun antwoord aan de fractie spreken B en W het vertrouwen uit dat met de realisering van de eerste fase van dit winkelcentrum üi Maas sluis-West spoedig zal worden begon nen en dat voor de bouwtijd op an derhalf a twee jaar moet worden ge rekend. f Daarom hebben B en W besloten in het belang van de bewoners van de Burgemeesterswijk de plaatsing van een noodwinkel in overweging te ne~ -men. Hierover moeten echter nog advie zen worden ingewonnen van de ste- debouwkundige jhr. ir. J. de Ranitz en van het Economisch Technologisch Instituut voor Zuid-Holland. .Vol gende week dinsdagavond kan de ge meenteraad zich erover uitspreken. - In deze vergadering zal de gemeen teraad ook het officiële besluit over de aanstelling van een vierde wet houder moeeten nemen. Op basis van fc overeenstemming die de toekom stige fracties daarover hebben bereikt stellen B en W de van. 1 september tot 31 december 1971 voor zijn sala riëring benodigde gelden beschikbaar testellen. Voor de opslag van vloeibare brandstoffen willen B en Vt op advies van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten een verordening in het leven geroepen zien. 'De doelstelling ervan ia de verontreiniging van de bodem door ondeskundige opslag van gas-, huisbrand- en stookolie tegen te rian. De agenda vermeldt verder ver scheidene onderwijsvoorstellen en het doen. van een uitspraak over het be roep dat de heer A. P. Brokx heeft ingesteld tegen de weigering van B en W op diens verzoek aan, de Govert van Wijnbade éen tweedehands auto handel met werkplaats te mogen ves tigen. Het college stelt de raad voor de weigering te handhaven. Op grond van een overeenkomst tussen de gemeenten Rotterdam, Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en Dordrecht moet ten slotte woitfen toe sloten tot verhoging van het zeeha vengeld met 25 procent. Dc verhoging zou op 1 oktober 1970 moeten ingaan en betekent voor de gemeente Maassluis een meerop brengst van ongeveer ƒ20.00# per jaar. WISSELMARKT AMSTERDAM, 27 joh Contante prijzen: Londen g.6054—S SI, New Yorlc 3.60543,6054, Montreal 3.4954— 3.4954, Parijs 65.30-65,35, Brussel 7.26—7.2654, Frankfurt SS.23-39.2e. Stockholm 69.4454—69 4954. Ziirich 83.B854—83.S3J4 Milaan 57.2754— Kopenhagen 48.04—48,09, Oslo 50.42— 50.47, Wenen >3.97132®, Lissabon 12.5S5i^-12,59s,i, Madrid 5,14—5.29 (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN Wegens geld-' gebrek zullen de kunstexposities in de Vlaardingse Visbank niet meer of ficieel worden geopend. Vorig jaar hebben de organisatoren (de com missie voor Beeldende Kunsten) al een extra subsidie van 500 gulden moeten aanvragen, omdat maar wei nig kunstwerken konden worden ver kocht Om nog verder te bezuinigen zal de tentoonstellingsagenda dit jaar niet verder worden uitgebrid. De commissie wil de exposities door een vaste kracht blijven laten verzor gen.' Het werk van deze man droeg ertoe bij dat de tentoonstellingen in het afgelopen seizoen op een hoog peil stonden. Dat was ondermec-r af te meten aan he't grote aantal bezoe kers. Door zuinigheid te betrachten wil men proberen de vaste kracht te behouden. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM Vrijdag te, 76 jaar oud, overleden ir. N. Th. Koomans, oud-directeur van het gemeentelijke havenbedrijf van Rotterdam. Toen op 1 juni 1959 ir. F. Fosthuma de directie van het gemeentelijk ha venbedrijf van hem overnam had ir, Koomans niet minder dan 27 jaar Eangdit bedrijf geleid. De heer Koomans, die in 1925 in dienst der gemeente Rotterdam trad als ingenieur bij gemeentewerken, werd in 3932 directeur van het ha venbedrijf en hij is dus een van de sleutelfiguren geweest in de wederop bouw van de haven na de oorlog en d ontwikkeling tot de giootste haven ter wereld. De grote havenprojekten, die nu zijn uitgevoerd en die het uiterlijk van het eiland Rozenburg helemaal hebben veranderd zijn mede door zijn hand tot stand gekomen. Scherp gevoelde hij de noodzaak van die projekten- en van hem is dan ook de bekende uilsoraak over de havenont- wikkeli-ig: „Rotterdam heeft hijgend achter de feiten aangehold en tot nu toe naar buiten de schijn kunnen op- Steen van de maand augustus Dë warme, roodbruine kleur geeft deze chalcedoon een bijzondere bekoring. Als u een apart en smaakvol geschenk zoekt in deze haast klassieke kleur, komt u dan eens kijken naar de mooie exem plaren die onze collectie rijk is. sieraden met sarder van af 45.- edelsteenkundïge f.ga. H diamantexpert g.i.a. HHI LiJMBAAM 32 filiaal: oostzeedijk 155-157. rotterdam houden dat het die ontwikkeling voor is." Bij zijn afscheid verklaarde de toe nmalige burgemeester mr, G. E. van Walsum: „Door zijn werkzaamheden, heeft hij een stempel gezet op de ont wikkeling var Rotterdam in de laat ste kwart eeuw." De heer Van Wal sum" voegde daar nog aan toe dat de belangstelling van de gehele Neder landse bevolking op de haven was gericht. De hele diensttijd van ir. Koomans was gekenmerkt door uitbouw en ontwikkeling, ondanks de vernieti ging in de oorlog. Zijn werk was be gonnen met de Merwehaven, het eindigde met de Botlek- en Euho- poostprojeken. Zoals zovele bekende Rotterdamse figuren was ir. Koomans van huis uit niet eens een Rotterdammer. Hij was geboren in Zaltbommel en na z^n studie in Delft, waar hij in 1919 zijn.. ingenieursdiploma behaalde ging hij voor de Hollandse Beton Maat schappij naar het toenmalige Neder lands-I idi n waaruit hij zes jaar la ter repairieerde. ïr. Koomans was ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw, officier in het Franse Legioen van Eer en officer m The Order of The British Empire. De begrafenis geschieddé in alle stilte. VEILING WESTERLEE DE LIER. 27 juli, Aardappelen (resp. prijs en aantal) 33-47. 8506. Poters '18-26. Andijvie 48-74. 2300. Dub6. bonen 130-140, 70. Snijbonen 210-240, 1300. AUeante 369-430; Gold. Champ. 380-470; fotaal 870. Komkom mers AA 41-49: A 37-42; B 31-36; C 27-34; J> 26-3260.700 exp. en 8.3nobinnenl., totaal 67.009; kg 26-29. 5200. Netmeloenen resp. blank en rijp; 655-85 110-135; 8 50-65 85-90: 10 25-35 55-65: 12 40; totaal 10.700. Arianas- mel.: 8 175; 10 150. Suikermei.: 150-153. 300. Ogenmel.: 511S-150; 8 90-130-, 10 75-110; 12 55-75; 15 25-40; totaal 3700. Bospeen 20-41, 2000. Paprika 30-34, 240. Peterselie 18-20, 3000. Postelein 39-68, 970. Perziken 10-33. 1950. Pruimen kg. 85-220. 1700. Selderij 6-7Vi. 1300. Spinazie 63-71, 1200. Sla I 6-14. 38000. Bloemkool; 6140-173; 8 118-123: 10 77: totaal 1700 Tomaten; Aextra 330-340; C extra 325-330; A I 325-340; B I 320-325; C I 320-330: CC I 320; 51.900 exp. en 1.400 binnenl. totaal 53.300. Uien kg. 42-47, 300. Hode kool 14-27, 350 Kroten 30-37, 160. Terwijl hij daar rustig mee door ging vertelde hij: „Ik ben hier twaalf jaar geleden gewoon voor de gein mee begonnen. En wat eerst een grap was is nu uitgegroeid tot een natio naal gebeuren. Toen waren er 32 deelnemers en dat zijn er ieder jaar meer geworden. De tocht is precies 140 kilometer lang en de eerste stop is vanavond in Wassenaar „daar doen we de. ad ministratie wel;;, zegt Horsman tegen wandelaars die nu hun geld al kwijt willen en dan gaat het verder naar Noordwijk, Velsen, Egmond, Calland- soog en dan tenslotte Den Helder. De eerste jaren was het prceies omgekeerd: toen liepen de wande laars van Den Helder naar Hoek van Holland. Dat is nu veranderd omdat in negen van de tien gevallen de wind uit het zuidwesten waait zodat de wandelaars hem dan in de rug hebben. De jongste zandloper is negen jaar en de oudste 74. Ze komen overal viy -VrW S| vandaan en er zijn er zelfs die vorige week de vierdaagse meeliepen en gis termorgen toch weer present waren. Er zijn ook veel jonge deelnmeers die deze tocht wel aandurven omdat hij iets minder zwaar is dan de vier daagse. De zesdaagse strandtocht is een be grip aan het worden in de wandelwe reld. Wie één keer mee heeft gedaan komt vaker. Een mevrouw uit Bra bant zegt: „Ik vind het zo jammer maar ik mag niet meer mee doen van de dokter. Maar ik heb vanmorgen wel de trein genomen om de wande laars uit te kunnen zwaaien. Het was koud maandag, In tegen stelling tot vorig jaar toen de wande laars in de gloeiende hitte begonnen aan de tocht naar Den Helder. De badpakken van toen hadden nu plaats gemaakt voor truien en in het restaurant werd druk gedebatteerd over dc vraag of je nu wel of niet een regenjas mee moest nemen. Alle standaardtypen van alle wan deltochten waren weer aanwezig. De bruinverbrande, in shirt, de niet zo jonge vrouw met een rand van haar trui onder het jack uit, meisjes op wandelschoenen en op hoge hakken, de sportieve man met gebogen armen, de kantoorbediende in badstoftrui, giechelende MMS-meisjes die het ook wel eens willen proberen. Er zijn er ook die na de wandeling vanaf het station amechtig neerzijgen op een stoel. Kennelijk nu al moe. er gaat ook een trein naar Den Heider. Henny Horsman zelf gaat met de auto. „De eerste jaren heb ik wel ge lopen maar nu neemt de organisatie je te veel in beslag". In de stopplaatsen worden 's avonds tenten opgeslagen op voetbal velden omdat alle hotels en campings meer dan volzitten. KANTOREN 'Dagblad "De Rotterdammer", bijkantoor Schiedam: Lange Kerkstraat 82, tel. 260362; redactie: R, M. van Houweiingen, Julianalaan 84, tel. 265764; klachten be zorging: Joh. Grönefeid, Singe! 93, te!. 263538, 18.30-79.30, zateidags 18-19 uur. Bijkantoor Vlaardingen: Smalle Haven- straat 11te!. 346775; redactie-. J. Jille, té!. 351905; klachten bezorging: H. Verbeïj, Diepenbrockstraal 41tel. 343345. Agentschap Maassluis; P. C. Western, Bil- derdijklaan 60, tel. 8905. Alarmnummer voor luchtvervuiling en mel ding geluidshinder voor Schiedam en Viaor- dingen: te!< 262626, de het ensemble,dat geleid wordt door de bekwame musicus Moshe Ja- cobson, het programma, dat met een uitgebreide versterkersapparatuur ook voor de verst-verwijderde luiste raars duidelijk hoorbaar was, met een "klassiek werk", te weten het driedelige concert voor twee mando lines en orkest van Antonio Vivaldi. De solopartijen klonken bijzonder fijn en ook het ensemble, dat trou wens steeds tot grote accuratesse in staat bleek, leverde hier een muzikale prestatie van niveau. Opvallend fraai werden de vele „echo's" verwezen lijkt. Vervolgens hield het orkest een warm pleidooi voor' twee eensdeels gevoelige en anderzijds levendig-dan- sante composities van de Israëlische componist Mark Lavry, resp. Emek (de vredige vallei) en Hora (een volksdans). Na een combinatie van Hollandse en Israëlische volksliede ren en een drietal Chassidisch-Joodse liederen, werd het concert besloten met het bekende Hava Naguila. Het ensemble laat zich dinsdag avond nogmaals horen, en wel in het Wijkgebouw „De Ark" te Maassluis, aanvang 20.00 uur. MAASSLUIS Na een succesrijk optreden op het Wereldmuziekcon cours m Kerkrade zal het Israel- -Mandoline-orkest vanavond, dins dag, een concert geven in gebouw "De Ark aan de Rembrandtlaan. Het programma, dat voor 2 aan de zaal re koop is, is tevens bewijs van toe gang. Jongeren en bejaarden krijgen 0.50 reductie. HOEK VAN HOLLAND Onder erbarmelijke weersomstandigheden, werd zaterdagavond op de Hoekse camping een gecostumeerde optocht gehouden. Medewerking verleenden de drumband van Schiebroek, en da drumband en het majorettekorps van Hoek van Holland. In de kantine werd later op de avond nog duchtig doorgefeest. Da muzikale leiding was in handen van de Hoekse boerenieutband. De prijs- winnaressen van de optocht waren Willy van de Hoven en Jelanda Kor® ner. Wet afgelopen weekend is op het kampeerterrein ook weer de jaar lijkse fancy-fair gehouden. Er was natuurlijk weer allerhande te doen en het was dan ook behoorlijk druk. De grootste bron van vermaak was opnieuw het rad van avontuur. Het „lunapark" is zaterdag van start gegaan. Van een lunapark was» echter nauwelijks sprake, want het is echt bedroevend zoals het er uit ziet. Er staan drie of vier tenten en dat is dan alles. SCHIEDAM Ztaerdag 8 augustus wordt in de vijvers van het Prinses Beatrixpark een viseoncours gehou den waaraan iedereen kan meedoen. Het is een van de onderdelen van de vakantieweek en wordt georganiseerd door de hengelsportvereniging „Schiedam en omstreken" op verzoek van de Schiedamse Gemeenschap. 's Morgens van' acht tot elf uur wordt gevist door -deelnemers die ouder zijn dan 15 jaar, terwijl de jeugd 's middags van twee tot vier uur aan de beurt komt. Na beëindiging van de wedstrijden worden in het theehuis „De Ketel" in. het Prinses Beatrixpark de prijzen uitgereikt. Tot en met S augustus kan men inschrijven bij de WV-Plantage en bij 'de firma's Mak Broersvest, v/h Van Leeuwen Broersveld, de Vries Groenelaanen Blom Vlaardingerdijk. Het inschrijfgeld bedraagt één gul den; bejaarden, minder-validen en de jeugd betalen ƒ0,50. "(Vaneen onzer verslaggevers) ROTTERDAM In een brief aan de Rotterdamse gemeenteraad heeft de Vereniging Vrienden van het Rotr terdams Philharmonisch Orkest haar teleurstelling uitgesproken over het voorstel van B. eu W. aan de ge meenteraad met betrekking tot de Structuurwijziging van het orkest. Want de vereniging heeft in dat voorstel gemist dat aan haar het recht wordt toegekend een voordracht in te dienen voor twee bestuursleden van de Stichting Rotterdams Philhar monisch Orkest. Dit recht heeft de vereniging altijd gehad sedert de op richting van de stichting in 1937. De vereniging ziet het ontnemen van dit recht ais te pijnlijker, omdat zij meent 'te worden beschouwd als de geïnstïtutionaliseerde vertegenwoordi ging van dat deel van de burgerij dat zich als vaste kern rond het orkest schaart. Zij vraagt" de gemeenteraad na drukkelijk, het recht toj indienen van een voordracht voor twee stichtings bestuursleden door de vereniging niet te niet te doen. SCHIEDAM Het gemeentebe stuur heeft in verband met de ver keersveiligheid - op het traject Schïe- damseweg - Noordeinde -Laan van Spaland - Lindeijerstraat in Kethel enkele maatregelen afgekondigd. Zo krijgt de oostzijde van de Schiedam- seweg een .stopverbod en komt èr on derbroken witte streep vanaf de Dr. Sauerstraat tot aan de Kerklaan. Verder geldt vanaf de Laan van Spaland tot aan de Dr. Sauerstraat met ingang van vandaag een inhaal- verbod. Het gemeentebestuur doet dit naaf aanleiding van Vragen van het VToè-' gere raadslid P. J. Beekman (Kath.)' die over het verbeerserloop in het oude dorp Kethel al dierse maten wagen heeft gesteld en hierover in februari een interpellatie hield. Op het voorstel in het bedoelde tra ject éénrichtingverkeer in te stellen gaat de verkeerscommissie niet in. (COOP VEÏ.UWSE E'IERVEILHVG BARNE. VELD) Aanvoer 312.720 stuks, stemming levendig, prijzen in f per 100 stuks: eigeren, van 53/54 «ram 7.72 - lï.65; 56/57 8.55 - 9.51; 81/62 8J0 - 10.49; «5/66 9.77 - 31.24. Vette Kalvermarkt Barnelveld' 27/7 Aan voer 1052 stuks, handel stroef, prijzen fin. per kg lev sew), ie kwal 3.61» - 3.75; 2e Erwal 3.45 - 3.55; 3e kwal 340 - 3.40. VEEMARKT' ROTTERDAM, 28 juliAanvoer: Totaal 203 dieren, weekaanvoer 4143, 150 slachtrunderen,435 gebruiksvee, 98 vette kalveren, 111 graskaïveren, 1537 nuchtere kalveren, 1 paard, 2 veulens. 283 .schapen en 37 bokken. Prijzen per kg.: Slachtrunderen ex tra kwal. 5.20—4-5.50 lë kwal, 4.40—4.85 2e kwal. 3.85—4.15 3e kwal. 3.75385 Vette kalveren le 3e kwal. 3.303.40 Nuchtere kalve ren 130—1.75 Stieren 4.505.10 Worstkoeien 3.753.85 Prijzen per stuk: Kalf-' en melk- 10751575 vare koeien 7751200 aarzen 9501100 pinken 675875 granskalveren 450525 mestkalveren 200325 schapen 70110 lammeren. 70—135 Overzicht: Slachtrunderen aanvoer tets minder, handel kalm, prijzen als gisteren Kalf- en melkkoeien aan voer groter, handel rustig, prijshou dend Vare koeien aanvoer gewoon, handel traag, prijzen onveranderd. Vaarzen en pinken aanvoer klein, handel stil, prijzen konden gehand haafd blijven Graskalveren aanvoer groter, bande! redelijk, prijzen als vorige week Vette kalveren aanvoer minder, handel willig, prijzen konden nauweLijks gehandhaafd, blijven Nuchtere kalveren aanvoer iets min der, handel stug, prijzen iets hoger Schapen en lammeren aanvoer kor ter, handel rustig, prijshoudend. Telefoon 342232—348818

Trouw / De Rotterdammer | 1970 | | pagina 1