„De laatste ee/i spannende western Dagverblijf gehandicapte kinderen snel in aanbouw Werkbezoek minister drs. Bakker Nog weinig bekend over nieuwe ver en naar Voome en Putten 90 voor t, 02.50 Alyse en Chloé een vervelende seksfilm Mira" naar Cannes AGENDA Vijftig plaatsen aan Marnixlaan ZiiidlancP' Oxfordband LdH naar nieuw veldencomplex Chr. bejaardenhuis in Ridderkerk klaar V erkiezingsavonden bij SGP en GPV ^TaarÖevötfê* Brielse beiaard in restauratie Numansiiorp gaat haven aanpassen pa J afin LUCHTOPNAME RIDDERKERK Hoekse school won voetbaltoernooi Jlfïj 11111 prolongaties ,V'. SPIJKENISSE Minister drs. J. A. Bakker (verkeer en water staat) heeft er tijdens zijn werkbezoek aan Voorne-Putten geen twijfel over laten bestaan dat er sterk bezuinigd moet worden bij allerlei openbare werken. Hij zei: „In dit land wil iedereen alles, we moeten de pas inhouden en ook speciaal voor de tunnelverbindingen naar en van Voorne-Putten. Deze komen er niet allemaal tegelijk v/ie er ook na 28 april op mijn stoel komt te zitten." schoenenmarki entresol Hnringvlietdam Natuurlijk PLATENB0NNIN halen bij G. P. VAN DAALEN Jr. kamerbreed slaapkamer tapijt 380 cm breed Is SMS '11 PAGINA 7 1 VRIJDAG 16 APRIL 1971 Treinen overvallen en I banken beroven gebeurt niet alleen in onze dagen, want I aan het einde van de 19e I eeuw was dat ook al zo I in. het toen al niet meer zó I Wilde Westen. Wel in de [film „One more train to rob" (Ned. titel „De laatste kogel") begint het „spel" met een treinroof en de aan- j zienlijke buit zal op een af- gesproken plaats verdeeld [worden. Timothy Nolan, voor het oog een net en wel- gesteld burger, maar in I werkelijkheid een gróte dief lep. rover is zo begerig dat I hij zijn grote rivaal Harker Pleet voorlopig de gevan- I gen is laat indraaien wegens I het breken van een trouw- I belofte. Drie jaar dwangar- [faeid. Keurig gedrag maakt er twee en een half jaar van I en nu komt Harker om zijn deel. Onderweg weet hij een zending goud, die Chinezen (naar San-Francisco willen I vervoeren uit handen van Nolan's handlangers te red- Idem Zij nemen echter de oude Chinees mee, die de rovers misleidde met dit transport en de goudkisten -met stenen vulde.. Maar Mr. Chang weet waar de eigen lijke goudschat zit. Maar de oude man is nergens bang voor en zwijgt ondanks elke bedreiging met de dood. Als Hark nu bij Nolan komt blijkt hij financieel voor een bankroet te staan. Alleen het Chinese goud had hem kunnen redden. Maar heel slim speelt Hark nu met No lan mee in een plan om het Chinese goud te veroveren. Hark heeft het vertrouwen van de Chinezen door zijn reddingspoging en hij krijgt de opdracht het goud naar San Francisco te vervoeren: i De overval komt maar Hark wil de goed vertrouwende Chinezen niet bedriegen en inplaats daarvan ontmaskert hij Nolan. Hark's laatste schot doodt Nolan, en Harlc laat het goud schieten en hij ontfermt zich graag over de jonge weduwe Kafy en haar rijke erfenis. Regisseur Andrew McLaglen heeft het verhaal van William Roberts goed en spannend verfilmd tot een western met alles er op en er aan: schiet- en harde vechtpartijen, treinoverval- len, wat liefde en wat hu- Hf!®:!!' George Peppard ah Har ker Fleet en John Vernon als Timothy X Nolan, da twee grote rivalen in do film „De laatste kogel". mor. George Peppard als Harker Fleet draagt de ge hele film door zijn voortref felijk acteerwerk en krijgt goed tegenspel van "John Vemon als Nolan, de dief die slimmer denkt te zijn dan Hark. Naast hen de vu rige Diana Muldaur als de schone Katy. De film heeft taart en is uitstekend geti med. Het camerawerk is voortreffelijk en het slot be vredigend. Wat wil men meer van een western? Er zijn vrouwen, die hou den van mannen. Er zijn vrouwen, die houden van' vrouwen. Maar er zijn ook vrouwen die zich zowel tot mannen als tot vrouwen voelen aangetrokken. Alyse uit René Gainviile's film „Alyse en Chloé" is zo'n vrouw. Ze houdt van de fo tograaf Lux en raakt later hartstochtelijk verliefd op Chloé, de directrice van een reclamebureau. Daarmee is het conflict geboren. Alyse wil haar verworvenheden niet prijsgeven. Lux en Chloé willen de aantrekke lijke vrouw voor zich zelf hebben en proberen Alyse tot een definitieve keuze te dwingen. Het geheel sleept zich voort naar het einde, zonder vaart, zonder fantasie en zonder spanning. De plaatjes en de aankondiging „De meest Zweedse van alle Franse films" suggereren nogal het één en ander. Wie daar op af gaat, gal al gauw 'tot de ontdekking komen te zijn bekocht. Ook de lief hebbers van de echte seks film zullen zich nauwelijks met deze langdradige rol prent kunnen vermaken. Veel van hen verlieten de zaai voor het einde van de voorstelling. En gelijk heb ben ze. Het is veel leuker buiten vanaf een terrasje te kijken naar een goedgevulde vrouw in minishorts. Centraal, 18 jaar Arena 14 jaar H. St. 9J Van de'leiding' van het filmfestival te Cannes is be richt ontvangen, dat de film „Mira" van de regisseur Fons Rademakers is geselec teerd en op het festival, dat plaats vindt van 12 tot27 mei a s. ,zsl worden ver toond. De film Mira is een Nederlands-Belgische co- produktie, gebaseerd ep de roman „De teleurgang van de waterhoek" van Stijn Streuvels. NIEUWE FILMS ARENA: „De laatste kogel". Een Amerikaanse western naar een verhaal van William Roberts. Hard en spannend. 14 Jaar. XXX .."CENTRAAL: „Alyse en Chloé". Een film met een sexuee! pFobleem. Een vrijmoedig Frans produkt'ln Zweedse stijl. 18 jaar XXX CALYPSO: 3e week „De uil en de poes". Een vlotte komedie jnget Earbra Streisand. 18 jaar. XXX CINEAC AD: 2e week „Te gek om los te lopen". Jerry Lewis In een knotsgekke komedie. A.L. XXX CINEAC NRC: 7e week „Mira". Een film van Fons Radema- kers naar een roman van Stijn Streuvels. 14 jaar. XXXX CINERAMA: 3e week „Little big man". Een goede western met Dustin Hoffman. 14 jaar. XXXX Ij';':' CORSO: 2e week „Song of Norway". Musical over het leven van Grieg. Uitstekend amusement. A.L. XXXX GRAND: Billy Wilders „Irma la douce". Kostelijke komedie met Shirley McLane. 14 jaar. XXXX HARMONIE: „Voor een paar dollars meer". Een harde western |.met Clint Eastwood en Lee van Cleef. 18 jaar. XXX KRITERION: 2e week „Joe". Hérde film over zelfkant van de V.S. maatschappij. 18 jaar, XXXX LUMIÈRE:"- 2e week „Kelly's heroes". Een aparte oorlogsfilm waarin de zwarte humor niet ontbreekt 14 jaar. XXXX LIJNBAANTHEATER: 3e week „Bedrand in on(t)roerend goed. Aardige komedie met de Funès. A.L. XXX METRO: 2e week „Tora tora tora". Een film over het drama van Paerl Harbcur. 14 Jaar. XXXX STUDIO'62: 14e week „De non van Monza". Drakerige film over een zedenschandaal in middeleeuws klooster. 18 jaar. XXX THALIA: 3e week „Love story". Een romantische film over een jonge maar sterke liefde. 14 Jaar. XXXXX 't VENSTER: 2e week „The graduate". Een kostelijke komedie met Dustin Hoffman en Anne Bancroft. 13 jaar. XXXX REPRISES COLOSSEUM: „Lawrence van Arablë" met prachtige rol van Péter O'Tooie. en vele andere sterren. 14 jaar. XXXXX PRINSES: zie Colosseum. REX: „El Concfor". Een zeer avontuurlijke western met Lee van Cleef. In het genre redelijk goed. 14 jaar. XXX KINDERMATINEES CINEAC NRC: Elke dag tot 3.30 uur: „Kuifje en de Zonnetem pel." COLOSSEUM: „Joe Hammond en de Indianen". Een Neder landse jeugdfilm. Zat. en woensd. 2 uur. PRINSES: „Zorro kruist de degens". Zat. en woensd. 2 uur. REX: „Robin Hood en zijn schelmen". Zat. en woensd. 2 uur. 95 VLAARDINGEN Begin mei .wordt de eerste paal geslagen voor de bouw van een dagverblijf voor gees telijk gehandicapte kinderen aam de Marnixlaan, recht tegenover het nog in aanbouw zijnde bejaardentehuis van Patrimonium. Het dagverblijf wordt gebouwd in opdracht van de Stichting voor gees telijk gehandicapten West-Zuid-Hol- yland te Naaldwijk. Gelijksoortige in- yrichtingen zijn reeds verrezen in Wa teringen, Naaldwijk en Voorburg, terwijl voor nieuwbouw in Spijkenis- ï.'se, Monster, Delft en Alphen aan de Rijn plannen worden ontwikkeld, die deels reeds in uitvoering zijn. ongeveer vijftig geestelijk gehan- v dicapte kinderen worden onderge bracht in de nieuwe behuizing aan de '- Marnixlaan, dis naar men hoopt eind 1971 of begin 1972 in gebruik kan Worden genomen. Het gebouw is ont- - Worpen door architect Bob den Duik r .van het architectenbureau L P. van der Gaag B.N.A. te Den Hoorn. «i- Het omvat vijf groepsnaimten, elk voor acht a tien geestelijk gehandi- 'capte kinderen dn de leeftijd van vijf .Leapte kinderen in de leeftijd van vijf - tot twaalf jaar. Voorts wordt een zwembad aangelegd en een speelzaal alsmede enkele ruimten voor specia listen. De bouwkosten worden ge kraamd OP anderhalf miljoen gulden. De gemeente Viaardingen heeft zich voor één miljoen gulden garant ge steld. De' kinderen, die in het nieuwe 'dagverblijf een onderdak krijgen, ko men uit Viaardingen, Schiedam en Maassluis. Zesendertig kinderen zijn thans gehuisvest in een gedeelte van het voormalig ziekenhuis aan de Hof- singel, dat gesloten wordt zodra de nieuwe behuizing gereed is. De over ige veertien zijn nu nog niet in een inrichting opgenomen. Het nieuwe gebouw komt te staan in. een parkachtige omgeving, die in. samenwerking met de gemeentelijke plantsoenendienst zal worden aange past. Het exterieur van het dagver blijf zal bestaan uit witte betonstenen met kozijnen in zwart hardhout. De vijf groepsruimten krijgententdaken om het geheel een paviljoenachtige indruk te geven èn elke massaliteit te vermijden. De bouw van het dagverblijf is in strijd met het uitbreidingsplan in on derdelen De Wetering. Aangezien geen bezwaren tegen het project zijn binnengekomen en ook Gedeputeerde Staten zich akkoord verklaarden, konden de plannen toch worden ge realiseerd. Enkele weken geleden kwam ook de rijksgoedkeuring af. VLAARDINGEN Ter afsluiting van een toernee door Duitsland brengt de Engelse Oxford-citadelband van het Leger des Heils het komend weekend een bezoek aan Viaardingen. Zaterdagavond is er een muziek festival in.de Rehobothkerk, dat om half acht begint. Kaarten Mj koster Van Everdingen, Soendalaan 91 en bij de officieren van het LdH, Paral lelweg 48. Zondagmorgen wordt de gebruikelijke heiligingsdienst in de Stadsgehoorzaal gehouden, zondag middag om vier uur is er een samen komst in de remonstrantse kerk aan de Hoftaan. Daarop aansluitend treedt de Oxfordband op in een open lucht-bijeenkomst op het Liesveld. ZUIDLAND Hoewel nog niet met zekerheid kan worden gezegd dat het nieuwe sportveldencomplex aan de Stationsweg in Zuidland op de ge stelde streefdatum van zaterdag 1 mei a.s. inderdaad voor gebruik ge reed zal zijn neemt de gemeenteraad volgende week dinsdagavond een be sluit over de verhuur. Het is de bedoeling dat de onlangs kampioen geworden voetbalvereni ging Zuidland, die van haar velden aan de Molendijk moest verdwijnen omdat deze inmiddels door de ge meente aangekochte gronden de be stemming „bedrijfsterrein" hebben gekregen, het complex met de accom modatie voor duizend gulden per jaar gaat huren. Het onderhoud van het complex komt geheel voor rekening van de voetbalvereniging. Het vereni gingsbestuur is daarmee akkoord ge gaan. De raad gaat verder een subsidiere geling voor de volleybalvereniging Zuidland, de chr. gymnastiekvereni ging Dindua en de chr. korfbal ver eniging ZKV vaststellen. Op de agenda staan ook enkele voorstellen tot aan- en verkopen van gronden alsmede een wijziging van de verordening op de keuringsdienst van slachtdieren en van vlees. De vergadering begint om zeven uur. RIDDERKERK Burgemeester mr. dr. C. .J Verpianke verricht vrij dagmiddag 23 april om half drie de officiële opening van het bejaarden tehuis „De Riederborgh" dat verrezen is aan de Bokshoomstraat. Het tehuis gaat uit van de Stichting Protestants Christelijk 'bejaardpnthuis „Ridder kerk". Een dergelijke opmerking maakte de minister ook ten aanzien van de metro in Rotterdam. Ook de metro verbindingen, aldus de heer Bakker, zijn aan prioriteiten gebonden. Eerst doortrekking met tunnel naar Spij- keniase of eerst aanleg naar Om moord, tegelijk is niet mogelijk. De heer Bakker zei dat dit kabinet geenuitsluitsel meer maakt over de Spijkenisser metro. Wel gaf hij toe dat Voorne-Putten wat betreft de verbindingen een probleemgebied is. hem mogen er in dit gebied alleen dan Hoogovens komen (en daarmee stelde hij zich .achter de uitspraak van de Rijnmondraad) als de milieu bezwaren zijn opgelost, en als daar naast de infrastructuur is gereali seerd. Hij gaf het advies de komende twee jaar nog eens goed op de hele materie te studeren en daarbij vooral de arbeidsmarkt in ogenschouw te nemen. Bij Hoogovens zou volgens de minister begrip bestaan voor deze op vatting. In verband hiermee kwam ook de Fm(tnCWringsnot(t voorgenomen vestiging van Hoog ovens op de Maasvlakte ter sprake. Over deze vestiging merkte hij op er wel het belang van te zien voor ons land als basisindustrie, maar volgens Welke man kan nu niet een paar van die waterdichte laar zen gebruiken? Denkt U maar eens aan het werk in de tuin, het schoonmaken van de auto, de watersportliefhebbers, vis sers, en..... voorai aan hen, die zulke laarzen tijdens hun werk niet kunnen missen. 100% waterdichte P.V.C. laars in kuitmodel met zeer dikke anti-slipzool. Een solide laars, geheel tricot gevoerd, -waarin U altijd warme en droge voe ten houdt. Koop ze nu, straks op de camping zult U er veel plezier van hebbenper paar voor nog géén tientje. Vrijdagavond om 6 uur begint op de schoenenmarkt, tussen verdieping parterre, de verkoop van deze waterdichte P.V.C. kuitiaarzen, met tricot voering, ■in de maten 39 t/m 46, kleur zwart 9 Ook maandagmorgen open Géén te!, of schrift best VLAARDINGEN Maandagavond 19 april wordt in een der zalen van de Rehobothkerk een openbare ver gadering gehouden van de Staatkun dig Gereformeerde Partij. De heren M. Golverdingen, jeugdwerkleider in Amersfoort, en ir. L. van der Waal, hoofdbestuurslid van de Gerefor meerde Bond in de Nederlandse Her vormde Kerk, zullen spreken over „Waarom nu staatkundig gerefor meerd?" Aanvang acht uur. Dinsdag 20 april houdt het Gerefor meerd Politiek Verbond een openbare vergadering in de zaal Harmonie. De heer P. van Leeuwen uit Berkel zal er spreken over „Het GPV statisch of dynamisch?" Aanvang acht uur. Tijdens de middagbijeen'komst in 'net kerkelijk centrum De Kern sprak de minister met vertegenwoordigers van o.m. de gemeenten Hellevoetsluis. Rozenburg, Spiikenisse en vap het waterschap De Brielse Dijkring. Na mens het waterschap bood de heer J. Gorzeman de minister een nota aan over de financiering van de werken ter verruiming van de Bemisse ten behoeve van de zoetwatertoevoer naar de Brielse Maas. Het voornaamste punt hierin is de mening dat er van rijkswege meer geld moet komen dan is toegezegd om deze werken te financieren. Volgens het waterschap ligt de oorzaak van de verslechterde situatie geheeï bui ten de eigen invloedssfeer en moeten de instanties die da erslechtering veroorzaken, (het rijk) zorgen voor de financiering van de werken die nodig zijn om de oude situatie te doen her stellen. Bij de huidige stand van zaken zou een bedrag van ruim. 2Vs miljoen gul den voor volle rekening van het wa terschap komen. Het waterschap is echter slechts bereid een miljoen op tafel te leggen. Minister Bakker bestreed -het standpunt dat het rijk automatisch dient te betalen voor de kosten die het gevolg zijn van rijkswerken. U hoeft toch ook bepaalde voordelen niet te betalen", zei hij. De minister gaf het advies dit argument te laten vallen als het waterschap meer geld nodig heeft, maar dat liever bewijzen op meer zakelijke 'gronden. Hij zegde toe de nota met zijn staf te .zullen bespreken. Veel kritiek kwam er uit Helle voetsluis over het ontbreken van aan sluitende wegen op de dam naar Fïakkee die eind van dit jaar in ge bruik komt. Zelfs de tijdelijke weg die de provincie wil bouwen om enig soulaas te geven zal pas na een jaar gereed zijn. BRIELLE De historische beiaard van de St. Catharijnetoren in Den Briel (22 klokken) is gisteren op transport gesteld voor algehele res tauratie. De klokken dateren uit 1660 en zijn van de beroemde Hemony. Het is de eerste stap voor het grote feest van 1972, de Nationale herdenking van „West-Europa 400 jaar Vrij"!, waar toe de Watergeuzen de stoot; gaven. Op 1 april 1972 zal Brielle's beiaard, vergroot met- drie. en een halve octaaf, officieel in gebruik wor den genomen. Met 45 - bellen zal dit klokkenspel een der grootste van het land zijn. p tBOUNES iDe J.V. Jonathan in Bolnes houdt zaterdagavond jaarfeest in de zaal achter cte hervormde kerk. Het programma -vermeldt: jaarverslag met" dia's, cabaret, quiz leden oud-leden en opvoertn-g van de klucht „Een mandje ©leren". Aanvang half acht, toegang vrij. 0 SCHTBDA-M 3>e 3JCVB - Schiedam- Centrum houdt woensdagavond 3i april jaarfeest In het gebouw Christelijke Socia le Belangen (Lange Haven. 73). Opgevoerd wordt de klucht in drie bedrijven „Knoe deltje" van .Aric van der Lugt. Aanvang 19.45 uur. Minister Bakker sloot de mogelijk heid niet uit dat er misschien fouten zijn gemaakt bij de planning, hoewel het ook aan de financiële mogelijkhe den kan liggen. Duidelijk werd de minister verteld dat de dam "in feite onbereikbaar is. De heer Bakker zei hierop dat openstelling pas dan zal gebeuren als er een zekere mate van ontsluiting is. Of dit betekent dat de dam voorlopig niet zal worden open gesteld, werd niet duidelijk. Een andere grief van Hellevoetsluis is de afsluiting van het Voome Ka naal, waartoe reeds is besloten, maar wat nog steeds niet is uitgevoerd. Wethouder Rietdijk hield een pleidooi om op die 'beslissing terug te komen omdat de jachthaven, het zjwembad, kortom de -hele haven van groot be lang is voor de gemeenten en dat zelfs de hele ophouw van de stad ge richt is op dit kanaal, Alleen al het maken van nieuwe .plannen zou extra veel geld kosten; Het waterschap stelt dat als er een lam voorbij de sluizen komt, dat de dijken opgehoogd moeten worden en de bebouwing moet verdwijnen. Volgens wethouder Rietdijk zou het rijk de SCHIEDAM Wethouder me vrouw G. T. Vertoey—De Graaf}, gekleed tn witte heiersjas en dito -helm, heeft gisteren in kethel de eerste paal geslagen voor de nieu we school boor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden. Op de bouwplaats, waar al veel palen geslagen bleken te zijn, maakten de leerlingen er een groot feest van. In een lange optocht werden niet alleen veel spandoeken met treffende, leuzen meegevoerd, maar ook de maquette van de oude school, die op de bouwplaats plechtig werd verbrand. De mees kinderen waren grappig verkleed. sluizen moeten vernieuwen, waarna die verhoging niet nodig is. De minister zei niet op de beslis sing te willen terugkomen. "Wel zal hij binnenkort naar Hellevoetsluis gaan om te praten over eventueel al ternatieve plannen ten aanzien van de waterrecreatie van Hellevoetsluis, Wat de verbindingen van en naar Voorne-Putten betreft, stelde de mi nister dat de beslissing is gevallen dat de vervangende tunnelverbinding voor de Botlekbrug als eerste -zal worden gebouwd. Hij gaf toe dat de Spijkenisserbrug op maximumcapaci teit is. - Over de volgorde van de andere verbindngien zoals de Spijkenisser- tunnel, Zoomsetunnel of Blankburg- tunnel wacht het ministerie op een rapport, waarin adviezen over de volg orde zullen worden gegeven. Wethouder Licvaart uit ROZEN BURG vroeg of het niet mogelijk is nu de oost-west verbinding zolang op zich zal laten wachten eerst een noord-oostverbinding te maken, bijv. dc Biankenburgtunnci. Volgens bur ge meester l*. J. Bliek van SPÏ.JKEN1S- SE zou echter juist de Zoomsetunnel voorrang moeten krijgen in verband met de snelle aanleg van de Brielse- weg. Daarbij moet volgens hem ook zeer snel een beslissing worden geno men over de vervangende Spijkenis serbrug. Is het geen heerlijk gevoel om met Uw voeten in behaaglijk zacht tapijt weg te zakken als U 's'morgensUw bed uit komt.... Op onze tapijt-afdeling,'1e eta ge, vindt U zulk slaapkamer ta pijtvan 100% nylon, liefst 380 cm breed, met rubber wa- feirug Idus gemakkelijk- los te leggen!. Dit slaapkamer tapijt is er in 5 fraaie kleuren w.o. rood en beige, nu per meter voor nog géén drie en zestig gulden. Neemt U de maat van Uw slaapkamer mee? Vrijdagavond om 6 uur begint op de Ie etage de verkoop van dit kamerbrede slaapkamer ta pijtvan 100% nylon met rubber wafelrug. De kleuren groen, bei ge, oranje, goud en rood. Nu per meter, 380 cm Ook maandagmorgen open Géén tel. of schrift, best NUMANSDÖRP Dc N'umans- dorpse gemeenteraad moet volgende weck dinsdagavond een krediet van 700.000 voteren voor het aanpassen van de gcmeentchaven en het haven- kanaal aan de gewijzigde waterstan den Inegeyoiige van de realisering van de Deltawerken, De kosten van dit werk worden ge heel door. het ministerie van verkeer en waterstaat vergoed, maar het kar wei moet in opdracht van de gemeen te Numansdorp worden uitgevoerd. Andere voorstellen die aan de orde komen .zijn: uitbreiding van de open bare. school Middelsluis met twee lo- kalen, aanschaffing lesboeken voor de openbare school Schoolweg, vernieu wing verordening grondbelasting en verstrekking van een aanloopsubsidie aan de Prot. Interkerkelijke stichting voor maatschappelijke dienstverle ning Hoeksche Waard. De vergadering begint om half acht. Speciaal voor onze abonnees tn Ridderkerk werd tn opdracht van uw krant een prachtige LUCHTFOTO GEMAAKT. Werkellfk boeiend om uw eigen woon plaats vanuit dc lucht te zien. Net zo handig als een plattegrond. Wilt u deze luchtfoto bestellen? Dan graas 1 2,tlnklustef verzendkos ten) overmaken op giro ÏS6J9 van Dagblad „Dc Rotterdammer" met vermelding „LuchtfotoRidderkerk". Ook verkrijgbaar aan onze loketten. HOEK VAN HOLLAND De Van Rijckevorsselschool uit Hoek van Holland is winnaar geworden van het in de Paasvakantie gehouden West- lands schoolvoetbaltoemooL De finale werd gespeeld tegen de St. Bartholo- meusschool uit Poeldijk. In Naaldwijk reikte wethouder Stuit gisteren de prijzen uit. BINNENSINGEL165.TEL: 842488 VLAARDINGEN Si

Trouw / De Rotterdammer | 1971 | | pagina 2