m Jaarverslag streekziekenhuis Concentratie verwacht van gezondheidszorg KRALINGEN '70 M j m - jSsJite 'S m 'H wêê i hia. i Prive-zwem bad iteren groeibriljant heetman^,jjW Geslaagden op W. m ilfe. Maatregelen voor verkeer Opbouwwerkers willen geen voorbarige beslissing Containeydiensi Ierland Rupsenjacht in Schiedam Benoeming bij Alcoa (Nederland) Nieuwe chr. kleuterschool Bachs orgelmis in Pauluskerh draaa fteter met BAim Haven- en kadegeld fors omhoog «iSi f I unieke wedstrijd voor zondagsschilders ter gelegen held van 75 jadr ter ijneulen lO.OOO gulden aan prijzen 250 gulden Dalende tendens in suikerverbruik DE ROTTERDAMMER PAGINA 3 DINSDAG 15 Jünï l?7ï grootse wedstrijd voor vrijetijdsschilders 10.000 gulden aan prijzen Prijsuitreiking door burgemeester W. Thomassen Expositie van de 150 beste 'kunststukken Wie kan er meedoen? Waar en wanneer inleveren? De jury Kent u dit aantrekkelijke systeem om langzamerhand een ring in uw bezit te krijgen met een grote brillant? Het gaat zo. U koopt bij ons een ring met een kleine brillant, b.v. voorf 125.-. U kunt die steen dan telkens ruilen voor een grotere en u hoeft dan alleen het verschil BSMpM bij te betalen. Wilt u er meer over weten? Wij zullen hRsSÉKÏ u graag volledig informeren. m v m gjvrasg'l gerust uw foto-film-vakman A'feenvsrtegenwoordiging voor Nederland- N.V.WÏfem van Rijn,Postbus8005, Amsterdam HARDINXVELD-GIESSENDAM In Boven-Hardinxveld moet een groot aantal verkeersmaatregelen worden getroffen, met als belangrijkste het éénrichtingverkeer op de buurt en in gebruikstelling van de „omleidings route" door de uitbreiding. De kosten voor het plaatsen van de borden, ver keersruiten e.d. worden geraamd op 13.000,— Aan weerszijden van de schoten in de Rembrandtstraat komen borden met het opschrift, „Let op onze kin deren". Er is daar een veel grotere verkeersdrukte te verwachten en deze scholen worden door honderden kin deren bezocht. HARDINXVELD-GIESSENDAM De door de raad vastgestelde nieuwe verordening haven- en kadegeld zou op 1 fabruari in werking treden, met fors verhoogde tarieven. In verband met een aantal wijzigingen ten aan zien van de goedkeuring, moet de in werkingtreding nu worden uitgesteld tot 1 januari 11)72. Een meevallertje dus voor de schippers en watersport liefhebbers die van de haven gebruik maken. WOG STEEDS leeft het popfestival van Kralingen in en zelfs ver bul ten Rotterdam. Kwamen vorige week de eerste positieve berichten over de film „Stamping Ground", er Is nu ook een fotoboekje over het festival verschenen. ..Kralingen '70. 'n grote biijde bende", uitgegeven door Uitgeverij Knippenberg in Utrecht en voor zesenhaive gulden ^verkrijgbaar in vrijwel alle boekhandels en grote platenzaken. Deze fotoreportage geeft een eerlijk beeid van het popfestival, niet alleen van de festivalgangers, maar ook van de mensen die „de blijde bende" waar over zoveel te doen was geweest, we! eens met eigen ogen wilden aanschou wen. Het enige wat u er niet In zult vinden zijn de popgroepen die optraden. Ge probeerd is de sfeer zoals die die drie lange dagen en nachten In het Kralingse Bos was, weer te geven en Ik kan niet anders" zeggen, dan dat de uitgevers daar aardig in zijn geslaagd. öuiae)t|K blijkt uit het boekje dat het toch maar kon In Krallngen, ondanks alie siormen van verzet voor het zover was. Geen wanklanken.'geen agressie, rr,33r sfechts een „grote, biiide Hands", die als één gemeenschap op een klein stuk arond leefde. En na „lezing" van „Kralingen "70" kan ik alleen maar zeg gen: jammer dat het niet weer kan. ÏETS HEEL ANDERS: Wist u dat de Stichting Student voor Europa zo merkampen organiseert voor Rotterdam se en Haagse kinderen, die om financië le redenen niet met vakantie kunnen gaan? De prijzen van de kampen zijn zeker niet te hoog en bovendien zijn eventueel nog kortingen mogelijk. De kampen zijn dit jaar in: Ees, voor jongens en meisjes van 10 tot 12 jaar, van 17 juli'tot 7 augustus, kosten f125. Oidenbroek, voor jongens en meisies van 12 tot 14 jaar. van '7 juli tot 31 juli, kosten 75. Coiomendv In Enqeland, voor jongens en meisjes van 14 tot 15 iaar, van 17 juli tot 31 juli, kosten 150. Er zijn nog plaatsen vrli. Wie mee wil ken zich zo spoedig mogelijk aanmelden bik Student voor Europa. Eendrachts- streat 174b, Rotterdam, telefoon 143837 co maand?" "an IR tot 21 uur on op vóidot ven 16 tot 18 uur. GORKUM In de nabije toe komst zullen in het hele gebied van de Alblasserwaard, Vijf- heerenlanden en het Land van Heusden en Altena vrijwel zeker concentraties plaats vinden wat betreft de voorzieningen ten be hoeve van de volksgezondheid. Die te verwachten concentraties zullen zich mogelijk niet alleen beperken tot de in die gebieden werkende ziekenhuizen, maar wellicht uitstrekken over ver pleegtehuizen en op het gebied van de geestelijke volksgezond heid werkende inrichtingen. In het jaarverslag van het streek ziekenhuis in Gorkum wordt een ont wikkeling in die richting als vanzelf sprekend aanvaard en min of racer voorgestaan. Men wijst er op dat in het gehele land samenwerkingsorga nen verschijnen, waarin' meerdere ziekenhuizen, verpleegtehuizen etc. samenwerken en zelfs fuseren. De hierdoor te verkrijgen resulta ten zijn in het jaarverslag in positie ve zin tot uitdrukking gebracht. Men voorkomt verspilling en een grotere continuïteit in de verzorging kan worden verkregen. Bovendien zulten op langere termijn, door combinaties de verpleeg- en behandelingsmoge lijkheden worden vergroot. „Met dit alles is de patiënt gebaat en dit moet toch uitsluitend het doel zijn", aldus het jaaroverzicht De binnenkort van kracht worden de wet op de ziekenhuisvoorzieningen dwingt reeds in een richting van combinaties in breder verband. De bestuurs- en beheersvorm van een publiekrechtelijk lichaam -r en dat is het streekziekenhuis biedt daartoe ai 1e mogelijkheden. Andere voordelen die var. een con centratie verwacht worden zijn o.m. een betere taakverdeling en verder gaande specialisatie. Dat alles tegen de achtergrond van het doel om bin nen de gegeven mogelijkheden datge ne, te doen wat kar. strekken tot heil van de patiënt. ROTTERDAM Het team van op bouwwerkers te Rotterdam via de raad voor Maatschappelijk Wel zijn door de gemeente Rotterdam in staat gesteld om door middel van de methode van opbouwwerk de Rotter damse bevolking zoveel mogelijk te betrekken bij zaken aangaande de eigen leef-situatie spreekt zijn verontrusting uit over een dreigende voorbarige beslissing van de Gemeen teraad van Rotterdam. Het voorstel van B. en W. aan de gemeenteraad om te komen tot de bouw van de Wiltemstunneï heeft vol gens het team vergaande gevolgen voor de toekomstige struktuur van Rotterdam. In wezen wordt door dit voorstel een struktuurplan gefor ceerd, waarvan de gevolgen door de verschillende wijken nauwelijks te overzien zijn. Voorts vraagt het team zich af wel ke consequenties de uitvoering van dit plan heeft ten aanzien van toekom stige financiële mogelijkheden betref fende voorzieningen in het kader van de leefbaarheid in de wijken van Rot terdam. Het team is van mening dat door deze procedure de democratie in de stad Rotterdam grotelijks geweld wordt aangedaan. Het dringt er op aan dit plan met eventuele alternatieven en alle moge lijke consequenties voor de toekomst van de gehete stad te onderzoeken en aan de bevolking kenbaar te maken, cm zodoende via een dan mogelijke in spraak tot een democratische besluit vorming te komen. Sinds de opening van het streekzie kenhuis in 1960, is dit het eerste jaar overzicht waarin moeilijkheden i.v.m. de personeelsbezetting ontbreken. De huidige bezetting wordt goed ge noemd, ook in de sector verpleging, waar men voorgaande jaren soms met ernstige tekorten te kampen had. Even opmerkelijk als onverwacht is de terugloop in het patiëntenaanbod, die men deels toeschrijft aan de va kantieperiode, maar anderzijds niet geheel verklaarbaar acht. In totaal waren er 2900 verpleegdagen minder, hetgeen een mindere opbrengst van ongeveer 250.000 gulden betekende. Toch heeft men geen beroep behoe ven te doen op de door de aangeslo ten gemeenten ter beschikking gestel de voorschotten. Al enkele jaren bestaan er plannen voor uitbreiding van het ziekenhuis, maar de daarmee gepaard gaande procedure wordt langzamerhand e.n lijdensweg. Er valt dan ook nog geen zinnig woord over te' zeggen, Het jaarverslag spreekt van een moei zaam verlopen van de besprekingen met de ziekenhuiscommissie. Hoewel van de zijde van het zie kenhuis telkenmale .zoveel mogelijk aan de eisen van die commissie tege moet is gekomen, .heeft men nog steeds geen goedkeuring .op de uit breidingsplannen gekregen. Tijdens de vergadering van de Raad van Be stuur heeft Dr. C. de Groot, direk-. teur-geneesheer, die plannen aan de hand van de maquette toegelicht. De eerste pannen dateren reeds uit 1964, toen het bestuur besloot een in tegraal plan te maken dat tot het jaar 1980 in de behoeften zou voor zien. Maar indertijd is bij de bouw van het streekziekenhuis al'.es gedaan Aan de Llbanon-Scholengemeensehap zijn geslaagd voor de afdeling H.B.S.-A: M. J. Blok, R. P. Bok, G. R. den Braber, J. J. van Dalen, J. T, Donkervoort. E. A. van Dilk. T, L. ITansz, c. E. Geersen. A. H. van Grondel, J. de Jager, P. de Jong. A. R. F. van Krimpen, C. A. P. Lampe, E. Landman, M. J. Laurens, A, P. van Meer, R. J. B. Piasmans, P. H. Schouten. B. E. van der Valk, B. J, de Vin, K. M. van vugt. H. T. van Zoest, w. Akkersdljk, Y. W. Boon, P. E. J. Donselaar, T. R. V, de Frcl, N. c. van Geest, P. de Groet, J. F. B. Hasselt, A. Hoogenboezem, E. A. H. M. Hoogeweesen. C. Köhler, J. Kriek. F. V. Laforêt, M. A. Legeln, c. van der Plaat, s. A. Renting, C. A. van Rikxoort, J. B, Rtngelberg, E. M. Ringeling, J. A. P. van Roon, E. T. P. Ringeling, J. A. P. van de Witte, A, M. Zuldgeest. SCHIEDAM De jeugd heeft in Schiedam al enkele dagen een nieuwe sport ontdekt namelijk het verzame len van rupsen. Ontelbare rupsen houden zich op in het struikgewas. Volgens de, plantsoenendienst gaal het om de Ringelrups en de rups van de bastaard satijnvünder. Er is inder daad sprake van een wat verhoogde aanwas van deze diertjes door dc droogte. De huidige regen zal echter wel een opruiming houden. Echt schadelijk zijn de rupsen niet. AV'jG"; ROTTERDAM De heer Miram W. Cooper (40) is benoemd tot direc teur van de Rotterdamse fabriek van Alcoa (Nederland) N.V. Hij is de op volger van de heer W. W. Williams, die naar de Verenigde Staten terug keert. De Rotterdamse fabriek, die in 1968 in bedrijf kwam, produceert Tabular Alumina door middel van een uniek procédé van hoge temperatuur tech nologie. Tabular Alumina wordt ge bruikt als grondstof voor de vervaar diging van vuurvaste stenen en. bekle dingsmaterialen met een hoog. alu- miniumgehalte die vooral toepassing vinden in de staal- en petrochemische industrieën. De heer Cooper is scheikundig in genieur. Hij trad in.1956 in dienst van Alcoa en was voor zijn-benoeming-in Nederland werkzaam op het tledrijf in Bauxite Arkansas (V.S.). orr. te voorkomen dat men zou kun,- nen uitbreiden. Vandaar dat het laatste plan in feite het vierde plan is. aldus de uiteenzetting van dr. De not. Dat een uitbreiding dringend ge wenst is, blijkt o.a. uit het feit dat men in de tuin van het ziekenhuis vier barakken heeft moeten bijbou wen, Uitbreiding van het ziekenhuis, wat tevens een interne verbouwing met zich brengt, wordt een bijzonder kostbare zaak. Dr. De Groot consta teerde zelfs dat het bouwen van een geheel nieuw en ruimer ziekenhuis wellicht een goedkopere weg zal zijn, hoewel ook daar bezwaren aan kle ven. ROTTERDAM Coras lomiaair Eireann, de nationale Ierse Transport Maatschappij, zal haar aktiviteiten gaan uitbreiden met een huis-tot-huis container- en unit load dienst tussen Ierland en Europa v.v. De maatschappij zal daarbij ge bruik maken van de bestaande scheepvaartverbindingen naar en van Ierland. Tussen Rotterdam en Dublin v.v. wordt tevens met een groêpage- dienst begonnen. In Rotterdam vindt de groepage op het terrein van Gene ral Steam aan de Bunsch'of.enwsg plaats. Aan Ierse zijde in Dublin, Voor de nieuwe diensten, waarin alle soorten stukgoed worden betrok ken. heeft "CIE de General Steam Transport Company te Rotterdam als Nederlandse agent aangesteld. Bent u een, enthousiast zondagsschilder?" Dan zult u nu vast en zeker nog heel wat enthousiaster worden. Want piotseiing hebt u de kans om met het schilderstuk dat uw "meesterwerk" is een prijs tussen 250 en 3000 gulden te winnen. En alsof dèt nog niet genoeg is, kan 't nog geëxposeerd worden ook. Dat alies omdat Ter Meuten, ter gelegenheid van het komende 75- jarig bestaan, in samenwerking met Het Vrije Volk een wedstrijd organiseert, die u op 't lijf is ge schreven (of liever: geschilderd). Doe mee aan de U kent Ter Meuten ais het waren huis dat z'n prijzen laag houdt. Maar de prijzen, die Ter Meulen aan de winnaars van deze schil derwedstrijd uitlooft zijn feestelijk hoog. Kijk eens wat u winnen kunt: 1e prijs 3.000 gulden 2e prijs 2.000 gulden 3e prijs 1.000 gulden 4 prijzen van 500 gulden 8 prijzen van Op vrijdag 3 september, 's avonds om 8 uur reikt burgemeester VV. Thomassen in ons warenhuis de hoofdprijzen uit. Dit "happy end" van de schiiderwedstrijd betekent het begin van de jubi leumviering. Feestelijk onderdeel daarvan wordt de: Dat is de extra beloning voor de 150 hoogst geklasseerde inzen ders: expositie van hun kunst werk in de expositieruimte op de 2e etage van het warenhuis, waar tot voor kort professionele schil ders exposeerden. Stel u voor. iedereen die ais amateur de schil der-of tekenkunstbeoefent.Twee- dimensionaie kunststukken in al le technieken worden geaccep teerd, dus ook lithografieën, te keningen en grafiek. Elke amateur kan met één kunstwerk aan de wedstrijd deelnemen. Kunslstukken kunnen, metopgave van naam, adres en beroep van de maker, tot uiterlijk 10 augustus worden ingeleverd bij de receptie van Het Vrije Volk, Slaak 34, Rotterdam. •De jury, die de kunstwerken zal beoordelen en de prijzen zal toe kennen, bestaat uit de heren J. Paalman, Bertus Schmidt en Dolf Welling. Over de wedstrijd en de uitslag kan niet ge correspondeerd worden. HARDLNXVELD-GIESSENDAM Het bestuur van de vereniging „Een school met de bijbel" vraagt van de raad medewerking voor de bouw van een kleuterschool in het bestemmings plan Boven-Hardinxveld (westelijk gedeelte). Men heeft de stichting van een tweeklassige school op het oog. In dit deel van de gemeente staan nog geen scholen en er is behoefte aan uitbreiding van het bijzonder kleuter onderwijs. Als datum voor de ingebruikneming wordt I- januari 1973 genoemd. Als het zo ver is kan het derde lokaal bij de bestaande kleuterschool aan de Pieter de Hoochstraat worden opgeheven. De gemeente heeft het voornemen om in dit gedeelte van Boven-Har dinxveld een eenklassige openbare kleuterschool te bouwen. ROTTERDAM Ir 1739 gaf Johann S. Bach zijn derde deel van de „Klavierübung1' uit. Onder de naam „Orgelmis" worden uit dit boek de zes Cathechismuskoralen van Martin Luther, een Kyrie en een Glo ria, 'heide als kerklied behandeld, een inleidend Preludium in Es en een afsluitend Fuga in Es uitgevoerd. Maandagavond is dit gebeurd in de Pauluskerk door leerlingen van het Rotterdams Conservatorium uit de klasse van André Verwoerd. Het wa ren Jacques van Oortmerssen, die de inleiding en het Kyrie vol tempera ment speelde, Ton Kos, die de delen 3 en 4 benevens de slot-fuga het volle pond van klankschoonheid gaf, Lam bert van Eekelen, die in de delen 5 en 8 zeer muzikaal spel liet horen, en Egbert van Goor, die in de delen 6, 7 en 9 in gedegen, muzikaal en tempe ramentvol spel niet voor zijn colle ga's onder deed. Teneinde het de toehoorders duide lijk te maken, om welk koraal het gaat, liet de bekende Duitse Bach- kenner Hermann Keller zo'n veertig jaar geleden op een Bach-feest in Kiel de koralen zingen vóór ze werden ge speeld, Dat gebeurde ook maandag avond en wel door de Koorklasse van het Conservatorium onder de rustige leiding van Joop Schets, die tot fraai klinkende samenzang wist te komen. Het was een interessante uitvoering, die alle medewerkenden aan het slot van het concert een hartelijk applaus als dank opleverde. G. M. Dersjant BODEGRAVEN Volgens een 36-jarige landbouwer uit Bodegraven had hij aanvankelijk geen gedachte gehad om een re- creatiegélegenheid te gaan in richten, maar toen hij eenmaal bezig was een privé-zwembad te bouwen, bracht dat hem op het idee daaraan ruimer betekenis te geven. Dat bracht hem even wel in moeilijkheden, want ppdat hij het zwembad reeds vrijwel klaar Had, deed het probleem van de vergunning zich voor. Daarvoor werd hem door de kan tonrechter te Alphen aan de Rijn- ƒ1500 boete opgelegd, van welk von nis de landbouwer in hoger beroep kwam bij de Haagse rechtbank. Ver dachte verklaarde dat het aanvanke lijk niet zijn bedoeling was het ROTTERDAM Het huishoudelijk verbruik van suiker per hoofd van de bevolking geeft een licht dalende ten dens te ziciu. maar het totale suiker- verbruik in Nederland zal toch gelei delijk blijven toenemen als gevolg van de bevolkingsaanwas cn van het toenemende gebruik van suiker in velerlei produkten, in het bijzonder ijs en frisdranken. Dat schrijft het bestuur van de Coüp. Ver. Suiker Unie in het jaarverslag over 1969)70, Zoals bekend, werd in juli 1970 een ■nieuwe coöperatieve vereniging Sui ker Unie met direct lidmaatschap van individuele bietentelers opgericht. Deze verwierf via een 'omwisselings aanbod de belangen in de vier coöpe ratieve verenigingen, waarvan in het jaarverslag de gecombineerde jaarre kening wordt gepresenteerd. Deze gecombineerde jaarrekening heeft betrekking op de periode 1 ok tober 1969 tot 31 december 1970. een periode van 15 maanden waarin twee bietencampagnes vielen. De verlen ging van het boekjaar was nodig in verband met de liquidatie van de vier coöp. verenigingen. De suikerproduktie in 1969/70 be liep 444.800 ton in de campagne I960 en 410.500 ton in de campagne 1970, in totaal dus 855.300 ton. zwembad te gaan exploiteren. Tot dusver werd gebruik gemaakt van een watertje, dat sterk'verontreinigd werd. Daarom werd in overleg met familie en kenniasen besloten een eigen zwembad in te richten. Aanvankelijk was het bad uit hout opgetrokken, doch toen er een beton nen rand opgezet werd, viel het onder de voorschriften. Intussen had ook de gemeente plannen om inDe Meye een recreatiegelegcnheid te scheppen. „Ik zie meer brood in een recreatie boerderij of "zo dan in de veehoude-, rij", verklaarde de landbouwer. Toen het eenmaal zover was, had hij ook vergunning aangevraagd voor bouw van 21 zomerhuisjes en een ka novijver. Die aanvragen zijn inmid dels door het gemeentebestuur afge wezen, doch het zwembad is er nog. De Officier van justitie wilde wel re kening houden met de omstandighe den en volstaan met de boete die in dertijd bij het kantongerecht was ge vorderd 800. De verdediger mr. J. Steegman ging het verloop van deze zaak na. Uiteindelijk wilde verdachte afzien van de plannen doch het gemeentebe stuur bleek voorshands geen bezwaar, te hebben tegen de aanwezigheid, van het zwembad.. Het staat nog steeds niet vast, of inderdaad De Meye re creatiegebied zal worden. Er is aan de ANWB om advies gevraagd en daarop wordt nog gewacht. Maar in tussen hebben bewoners van dat ge bied bezwaren tegen de plannen in gediend. Men zit dus nu in de onderhande lingspositie 'hetgeen ook voor ver dachte een onaangename situatie is. Hij concludeerde dan ook tot vernie tiging van het vonnis van dc kanton rechter, subsidiair tot niet strafbaar heid of vermindering van de geldboe te. De rechtbank zal op 25 juni vonnis wijzen. HARDINXVELD-GIESSENDAM Dank zij het feit dat het aantal in woners van de gemeente de 14.000 heeft overschreden, kunnen met in gang van 1 januari de nieuwe nor men voor de wethouderswedden wor den gehanteerd. Deze zijn van toepas sing voor gemeenten van 14.000 tot 18.000 inwoners. Het salaris van de wethouders-komt daardoor op ƒ10.850,exclusief de salarismaatregelen van 1 januari en 1 april. Dit wordt althans door de burgemeester aan de raad voorgesteld. Tevens wordt de raad in overweging gegeven zich akkoord te verklaren met een automatische aanpassing van deze wedden aan de algemene salaris maatregelen voor overheidspersoneel. edelsteenkundigo f.g.3. diamantexpert g.i.e. fijn baan 32 taf. 116670oostzeedijk 155 rotter dam Uitslag van het aan de Oh. Scholenge meenschap Oude Hoven gehouden elndv men H.B.S.-B. de dames: Bos, A. Otoot- and; Bruin. c. de Siledrecht: Es, M. van Sliedrecht: Hoek, R. D. van den Werken dam: Jong, E. de Gorinchem: Kerkhof, L. Gorinchem; Schouten. H. J. Andel; Werk man. J. F. Gorinchem: de herer.: Askes, G. H. W. Gorinchem: Beulink. D. G. Gorin chem: Diefenbach, .J Rh. siledrecht: Dragt, D. J. Gorinchem; Driel, A. H. van Werkendam: Jong. W. de Siledrecht: Kor- tenhoeven, J Hardinxveld-Giessendam; Leeuwle, M. C, Almkerk: Mes. P. Sile drecht; Muilwijk, Y. Glessenburg; peuter, G. M. da Nieuwendljk; Buis, J. Woudri- chem; Verhagen. A. P. Gorinchem; Visser, C H. Werkendam; Volders, F. H.Asperen; Vugt, J. van Woudrichem; Wijk, Ph. van Gorinahem: Bakker, K. Hardinxveld-Gies sendam; Baks, W. Woudrichem: Bogerd, M. H. Leerdam; Boggelen, G. van Herwil- nen; Bouman, J. A. Sleeuwljk; DUkema. J. B. Gorinchem; Drunen, A. van Werken dam: Dunnen, Ph. M. den Schoonrewoerd: Duljnhouwer. P. Werkendam; Eijk, .J H, van Siledrecht: Glessen, W. van de Leer dam: Groot. E. B. M. Gorinchem; Kore- vaar. H. Gtesserburg; Nap, c. W. F. Go rinchem: Oprei, W. Sleeuwljk; Prins. J. Hardinxveld-Giessendam: Smits, D. Andel; Timmerman, .J. Sleeuwljk; Verhaar. D. Hoornaar; Visser, M. G. Gorinchem: Wes- terkjken. J. Meeuwen; Wieland, F. M. Go- rlnwtem; Wilhelm, P. tv. Gorinchem; Win gerden, d. van Hardinxveld-Giessendam; Afgewezen: 3 kandidaten.

Trouw / De Rotterdammer | 1971 | | pagina 1