„Van verkoop alleen kan ik niet leven les geven in mag geen na zijn sluitingstijd A AAM EN Uil msm Drinkwater duurder elf procent OPERATIE 666 bender VORDERT VOLGENS PLAN AGENDA t de camera Vraagtekens bij jenstraat V oorne-Pntten gSSEEEEZ^ EESHa tuisifegeef: gesehenkbon Muzikale proeftijd i 1 I die beschermt! Stank frustreert woningplanmng GEEN VERKOOP MAANDAG DICHTMAKEN Kinderen willen piotse- i ling trambestuurder, ver- pleegster of vader worden, ff Of pianist. ff Ook dit laatste ver- |1 neemt u met enige arg-jfr' •waan, temeer omdat bij de-* ff voorbereidingen een pianè niet gemist kan worden I§ Bender- K.& D-dfe in zijn ruim 120'- jarig be- tf staan wei weetdaf/ftiet eik «I kind een Rubinstein wordt -weettiier raadop. U krijgt een piano thuis en de mu zikale; proeftijd van 1 uw 'kind begint.; Blijft het; na enige: tijd, pij Moedër-0'r-ligt-een-kip- in-'t-water, dan geeft u de piano terug en betaalt u .alleen de huurprijs. Zijn de resultaten - weliuidender, dan; betaalt u de koopsom onder aftrek iterf'de reeds betaalde hltur. Het is maar een van did vele 'adviezen waarmee we altijd voor u klaar staan.1 v-. f kettnerSCduwaer Verkenner» Enthousiast Rotterdam: W.de Withstraat 32 vandaag morgen Booreiland DE ROTTERDAMMER PAGINA 3 2 DONDERDAG 18 NOVEM8ER 1971 Het winkelen in warenhuizen is nietalleen iets kopen, maar ook een prettige bezigheid. En een van de aantrekkelijkhe den is, dat men zo volkomen vrij kan kijken, passen of op- zetten. zonder een enkele koop- dwang. Er is echter één "maar" aan ver bondenwarenhuizen zijn juist door die vrijheid ook een ideaal jachtterrein voor zakken rollers en kruimeldieven. En jammergenoeg, ook een grote verleiding voor hen, die niet zo vast in hun schoenen staan en hun goede, eerlijke naam op het spel zetten, door iets mee te nemert zonder be taling En dan praten we nog niet over de kinderen die ook tegen zich zelf beschermd moeten worden. Een zorg voor Uw portemonnee of taseen zorg voor ons een zorg voor de politie. Ons uitgebreide gesloten t.v. circuit maakt een permanente kontröle mogelijk. Op onze dis co-afdeling staat één van de monitoren. Hier krijgt U een indruk hoe bet-mogelijk is al onze afdelingen voortdurend te overzien. II kunt ze duidelijk zien, dé ca mera's aan de pilaren, die er aan meewerken, dat dë: verleiding voor hen, die zwak zijn en voor kinderen, vermindert. Nu kunnen wij zeggen, dat win kelen in een warenhuis niet al leen een prettige, maar ook een veilige bezigheid is. Een waarschuwing die terecht kwam, want maar al te vaak blijkt, ook uit advertenties, dat hier maar al te vaak de hand mee wordt gelicht Het blijkt echter niet bij deze bran- (Van een onzer verslaggeefsters) ROTTERDAM „Ik verkoop lang niet elke dag een orgel. Vaak genoeg is de omzet per dag m niet hoger dan een tientje of vijf- ches. Een wanhopige muziekhande- entvvintig gulden. Daar kan je onmogelijk van leven. Vooral niet als de vaste lasten voor de winkel hoog zijn, zoals hier". Vorige week kwam via de persvoorlichtingsdienst van de politie de waarschuwing dat scherper gecontroleerd zou wor den op de sluitingstijden da gelijks om klokslag zes uur, be halve op de vastgestelde koop avond van met name show rooms van meubelen, caravans en tweedehandsauto's. ROTTERDAM De milieuhygiëni sche factoren, neergelegd in het rap port van dr. L. C. Clarenburg, maken het de planologische commissie van de Rijnmondraad onmogelijk een uit spraak te doen ovér het rapport „wo ningbouw in Rijnmond". Het enige wat vaststaat is, aldus gecommitteerde P. Th. Biersma (streek- en bestemmingsplannen), dat Rijnmond om redenen van milieuhy giëne helaas lang niet altijd kan toe staan hetgeen sommige gemeenten willen. -Hij dacht daarbij aan. plannen tot uitbreiding van Rozenburg en Poortugaal. Voorlopig is nog een diepgaande studie nodig eer bet Rijnmondbestuur tot beleidsconclusies op woningbouw gebied kan komen. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM Er is in de opzet van het industriegebied Botlek, Europoort en Maasvlakte de fout ge maakt, dat er geen enkele ruimte is opengelaten voor een pijpleidingen- baan, aidus Rijnmondgecommittëerde P. Th. Biersma (streek- en bestem mingsplannen) woensdag in de verga dering van de Rijnmondraadscommis- sie voor de planologie. Daardoor, zo constateerde de heer Biersma, is het noodzakelijk, dat deze leidingen in een „straat" door het a- grarische gebied van foorne en Putten komen in. een strook van 75 meter breed, die grote invloed heeft op de hele planologie van dit gebied. De commissie kreeg woensdag een eerste nota onder ogen, waarin nog •heel wat vraagtekens zaten. Over het algemeen volgt deze „lei- dingenstraat" de hoogspanningsgelei dingen en de rijkswegen. De grond daarvoor wordt onteigend, een rijks vennootschap zal de „leidingenstraat" exploiteren, met zeer strenge garan ties ter voorkoming van calamiteiten. Hoe een onverhoopt optredende ca lamiteit echter. moet worden bestre-, den,; is nog- een open vraag, te'meer,' daar er door de leidingen niet alleen aardgas,, olie en water worden ge transporteerd maar ook zeer. giftige en gevaarlijke chemicaliën. De commissie oordeelde een diep gaand onderzoek hoogst noodzakelijk. ziet sinds enkele dagen zijn zaak be dreigd. En hij zal niet de enige zijn. De heer H. L. Kunst (58), eigenaar van de orgel-, piano- en muziekin- strumentenhandel Het Muziekcen trum aan de Bierens de Haanweg in Rotterdam-Lombardijen stelt ronduit: „Van de verkoop alleen kan Ik niet leven. Dan moet ik naar de bijstand." pe klanten van de heer Kunst, die bij hem een muziekinstrument kopen, krijgen les in het bespelen hiervan ook. „Al 45 jaar geef ik les, de laatste acht jaar hier aan de Bierens. de Haanweg. Het is een bepaalde service aan de klanten. Per slot van rekening kun je - hen moeilijk een instrument verkopen en hen dan laten zoeken naar iemand die les wil geven." De heer Kunst is beslist niet de enige instrumentenhandelaar die les geeft. Het zijn. er velen. Het probleem is echter niet dat hij les geeft, maar waar hij les geeft: in de winkel aan de Bierens de Haanweg. niet verkocht worden. De heer Kunst brengt daar echter tegenin dat hij niets verkoopt. „Nog voor geen stui ver", zo vertelt hij. „Maar er zijn le gio mensen, die overdag geen lessen kunnen komen halen, die werken. Moet ik dan tegen hen zeggen: zie maar dat je het ergens leert?" „Afgezien daarvan, de verkoop al leen brengt niet genoeg op. Met het geven van lessen kan ik net de vaste kosten van deze zaak betalen. Die zijn vrij hoog, huur, verzekering voor brand en inbraak, gas, licht...." „Bovendien, dit is een uitstekende plaats om les te geven. Niemand heeft er last van, geen buren, nie mand die last heeft van „herrie", als je orgelspel tenminste zo wilt noe men. En hoeveel mensen worden in flats niet dol van het geoefen op pia no's. Laat iedereen blij zijn, dat ik hier in mijn winkel les kan geven." hSBWBK En dit is nu net het criterium. Geen winkelier mag na sluitingstijd mensen in zijn zaak hebben. Er mag Carcoats. in ribcord, corduroy of tweed. In bijna leer of bijna bont. Aantrekkelijk soepele materialen, met soepele prijzen. Vlot gesneden wereldjes van beweeglijkheid. Huisman heeft ze. Allemaal. Ook voor de jonge mannen. 't Zijn uitschieters onder de aanschietersl 18 november De Doelen gr. z.: FLPh.O. o.l.v. Willem van Otterloo. Soliste: Helen Watts, alt. Mahlers 3e symphonie. Vrijdag: idem. 20.15 uur. Piccolotheater: i.s.m. Theaterunie: Plm Peters Productie met "Kleine Ka- re! en zijn strijd tegen de kastraten. 20.15 uur; T/m 20 nov. 19 november Openhofkerk, - Pendrecht. Concert door G. v. Putten, orgel en clavecirn- bel, Jacq van Oortmerssen. orgel en Karei van Hove, blokfluit. Werken van Bach, C. P. E. Bach en Handel 20.- uur. laurenskerk: Pauzeconcert door Henk G. van Putten. Hij speelt werken van Bach. 12.45-13.15 uur. 20 november Rott. schouwburg: MR.T. met de pre mière van "Rinkelrooien" van Erie Schneider, die ook de regie voert, 20.15 uur. Zondag: idem Breepleinkerk: Frans Kuster speelt verken van Frescobaldi, Bach, Franck, Tournemiere en Langiais. 20 - uur. Schiedam: Stedelijk Museum, orgel concert door John Lemcker. 15.- uur De Doelen gr.z.: Matinee op de vrije zaterdag. Radio Phllh. Orkest o.l.v. Ro berto Benzi. solist: Gabrlël Chodos. Werken van Weber, Van Beethoven, Respighi en Rossini. 15.- uur. De Doelen gr. z.: Chr. Zang en Ora- toriumverem. ..Sursum Corda" o.l v. Jan ce Breet. Solisten: Anette de la By^ s°pt".: Reinata Heemsker, alt; Marius Altena, tenor; Rob Hol, bas. drs. Gert Oost, orgel en het Gew. Orkest van Zuid Holland. Werken van Bacty en Mozart. 20.15 uur. De. Doelen gr.z.: Concert door Bud dy Rich en zijn orkest. Jazz, soul en rock 24.- uur. Alblasserdam: Geref. kerk, leplaan. Kamerorkest „Gasparo da Salo" m.m.v. Cor de Haan orgel. Werken van Bach, Franck, Corelll, Hëndel en Mozart 20.- uur. Hofpleintheater: Wegens overgrote belangstelling geeft Paul van Vliet een extra nachtvoorstellmg van zijn "One man show". 24.- uur. De Doelen kl.z.: Recital d.h. Ameri kaanse duo Keith Brian, fluit en Karin Keys, piano Werken van Hoffmefster, Van Beethoven, Butilleux, Berry en Prokoview. 20.15 uur. De Doelen gr.z. Italiaanse songfesti val ..3e Canteuropa" m.m.v. Milva, Gianni Morandi en Rita Pavone. 20.- 22 november Piccolotheater: N.R.T. Piccolo-groep met „De speeltuin" van Samuël Meye- ring en Otïo Maria Jongsrius, spel met accent op de Improvisaties van dë spelers. Van 22 t/m 25 nov. Dlnsd. t/m woensd. ook 14.30 uur. Rott. schouwburg: Toneelgroep Theater met „De rit over het Boden- meer" 20.15 uur. Scheveningen. -St. Anthonius Abt Orgelconcert door Plet van Egmond met werken van Karg Elert, Saint Saëns. Rheinberger, Vieme, Messiaen en de concertgever. 20.15 u. 21 november De Doelen gr. z.: R.Ph.O. o.i.v. Wil- lem van Otterloo. Solist: Gerard Hette- fa. viool. Werken van Bartók, Mozart en Tsjalkowsky. 14.30 uur. WOENSDAG 24 november Odeon: Experimentenserie. Loek Dikker's muziekgroep t.w. Lodewijk de Boer, altviool; René van Ast, cello: Martin van Duynhoven; slagwerk: Maarten van Regteren Altena, bas; en Loek Dikker, piano. 20.15 uur. DONDERDAG 25 november De Doelen kl.z.: Jong talent. Andrew Zaplatynsky, viool en Mary Zaplatyns- ky, piano en N'me Kwint, harp 20.15 uur. Rott. schouwburg: nederlandse Ope rastichting met „II barblere di Sivig- lia", 20.15 u. De Doelen, gehoorzaal. Nieuw Jid- disj-lsraëlisch theatercabaret met Willy Brill. Pleter v.vi' Staak en Felke Bosch- ma. t/m 28 nov. 20.- uur. VRIJDAG 26 november De Doelen, gehoorzaal: Uitreiking van de Anna Blamanprijs aan de heer H. C. J. Romer voor zijn poëzie. Tevens uitreiking van de Hendrik Chabotprijs a.d. heer J. N. v. Munster 16.- uur. ZATERDAG Alexanderpolder. Immanuëlkerk, Ber- lagestraat. Chr. Mannenkoor „Pr. A- lexander" o.l.v. Wim Hardenboi. Me- dew. jeugdkoor „De Lage Lancertjes" o.l.v. 8ep Stienstra-Timmer, Han Stienstra, plano 20.- uur. Ridderkerk: Goede Herderkerk, Or gelconcert door Frans van Tilburg. Verzoekprogramma 20.- uur. wel degelijk modieus... KORTE HOOGSTRAAT 15 1e MIDDELLANDSTRAAT 98-100 W0LPHAERTS8OCHT 218-224 Anderhalve avond per week wordt het les-orgel aan de Bierens de •Haanweg gebruikt. Op diezelfde tijd geeft de zoon (26) pianoles In de ruimte achter de winkel, de expedi tieruimte. Ook dat mag niet, alleen als de deur die toegang geeft tot de winkel wordt dichtgemaakt. Een suggestie die bij de heer Kunst meteeri de vraag oproept: „Wat als er brand uitbreekt? Het is tevens een nooduitgang. En als Ik dan naar het toilet wil, moet ik eerst buitenom lo pen." Reeds twee avonden uitgerekend de ies-avonden heeft de heer Kunst bezoek gekregen van de politie met de mededeling dat zijn winkel gesloten moet zijn en dat hij geen klanten binnen mag nebben, „Heel vriendelijk hoor, maar ik zit er toch maar mee. Binnenkort moeten er bo vendien twee gezinnen van deze zaak leven, want mijn zoon die ook in •de zaak is gaat trouwen." Dat de economische controle dienst in heel Nederland scherper aan het' opletten is, blijkt trouwens uit de verhalen van vertegenwoordigers. Groningen, Breda en Dordrecht wor den in de winkel aan de Bierens de Haagweg genoemd. Stuk voor stuk muziekinstrumentenhandelaars, die les geven aan hun klanten. Voor elk van hen zal het een probleem worden dit op te lossen. Natuurlijk, het is simpel gezegd: geen lesgeven in de winkel. Maar de ze oplossing zal voor velen niet ge schikt zijn, zoals in het geval van de 'heer Kunst, die in Rijsoord woont. Én laat daar je klanten hiaör eens hele maal naar toekomen voor een uurtje les. Noodgedwongen dan naar de bij stand? Voor de heer Kunst en zijn zoon een onaanvaardbare gedachte. heer H. P. Kunst met leerling in zijn winkel. Kom 5 december JP *3^% verrassend origineel T BB voorde dag/"—" Geef 'n voor een Biijdorp Jaarabonnement D'r is niets waarmee u een dierenllel- hebber blijer maakt En dët voor f 20.-, Voor S5+ers f12.50. Stort, Kado-ideeZ: onder vermelding Dl.'jdcrp rilerenwle!van wat u wenst, 'n unieke draai- 't betreffende schijf die aües bedrag op vertelt over 30 giro 384741 van dieren f225. J&i— jak Diergaarde ■roWTtfa Biijdorp ROTTERDAM B. en W. van Rotterdam stellen dé gemeenteraad voor alle drinkwatertarieven te ver hogen met. gemiddeld tien procent. Zoals bekend past deze verhoging in de beleidslijn, dat de - ten behoeve yan de waterwerken in', de Biesbpsch gemaakte investeringen rendabel moe ten worden gemaakt. Voor de kleine verbruikers komt'de tariefsverhoging neer op XI 1/9 pro cent of voor een gemiddeld gezin acht tot negen gulden per jaar. Vóór de verbruikers, die hèt water via een rneter afgeleverd krijgen be- - tekent dit geen verhoging van het vastrecht van 5,25 per kwartaal maar wel een kubieke meterprijs van zeventig cents in plaats van 63 cents zoals tot nu toe. Dat laatste geldt ook voor de kleine verbruikers in (Hoek van Holland en de afnemers in Voorne en Putten. Voor de grote verbruikers komt de verhoging neer op 9,9 procent 3jjé Ook de scheepvaarttarieven gaan mee omhoog. M Piet Smit deskundig in klank bouwt weer aan door Jan Ladcnius ROTTERDAM De aloude werf van Piet Smit jr. in 1871 in Slikkerveer opgericht bouwt weer een passagiers schip. Het lijkt zelfs alsof men nooit weggeweestis maar tussen de Noordam van de HAD van voor de oorlog en het nu onder handen zijnde cruise-schip voor Cunard, ligt een mensenleven, hetgeen eens temeer duidelijk wordt, als men zich realiseert, dat een nieuwe scheepsbouw- generatie de bouwers van toen is komen vervangen. Bouwnummer 666, zcals het Cu- nard-schip nu nog te boek staat, is op een wat vreemde wijze op de helling van1 Smit terechtgekomen. Een Ame rikaanse maatschappij met de veel omvattende naam Oyerseas National passag ersscïi ip Airways bestelde bij de Rotterdamse Droogdok Maatschappij, partner van Piet Smit, een cruise-schip en nam maar meteen een optie op nog twee vaartuigen. Nog voordat de bouw goed en wel begonnen was, bleek echter dat de ONA te hoog gegrepen had. De Engelse Cunard Line stapte iri het door ONA gemaakte plan en wat eigenlijk niemandhad verwacht ge beurde toch*. Het zusterschip van de Cupard Adventurer werd besteld, waarmee de rederij de optie op het derde schip waarmaakte nadat de op tie-termijn voor nummer twee was verstreken. Hoe onverwachts deze hestelling afkwam, blijkt uit het feit, dat de RDM inmiddels contracten had gete kend met de Amerikaanse Sea Land Service voor de bouw van supersnelle containerschepen, een lucratief con tract waarmee echter wel de hellin gen volgeboekt waren. Toen Cunard dan ook de bijna vergeten optie ho noreerde, ging het groter verband, waarvan de RDM deei uitmaakt, een woordje meespreken en kreeg de di rectie van het Rotterdamse bedrijf in augustus van het vorig jaar de moei lijke taak het tweede Cunard-schip te bouwen. Moeilijk, niet zozeer vanwe ge de bouwtechnische kant know how roest niet maar wel vanwege de opleveringsdatum die vaststond. „De opdracht kwam er op neer, dat wij binnen veertien dagen voor vele miljoenen guldens materiaal moesten inkopen om het schip op tijd te kun nen opleveren, aldus ir. J. van Herk de man achter de bouw van de 66G. Onze eigen organisatie moest in no- tlme opgetuigd worden om de opera tie uit te voeren. Vooral voor wat de coördinering van het werk betreft, vergde dat de nodige zweetdruppels. We hadden wel het voordeel, dat men bij onze partner aan de Hey- plaat nog druk bezig was, zodat onze mensen met eigen ogen konden zien, hoe het straks zou moeten. In ploegen deden de Smit-mensen dienst als ver kenners. Deze manier van voorbereiding be tekent overigens niet, dat de RDM- bouwwijze ook die van Piet Smit is. We werken volgens een geheel eigen schema, aldus ir. Van Kerk. Het re sultaat zal een identiek schip zijn, dat gereed gekomen is op een geheel an dere manier. Waarom niet één (kostenbesparend) plan? Van Herk: Zoals dat maar al te vaak gaat bij het bouwen van sche pen. ontbrak het ook de RDM aan voldoende tijd om bet ontwerf) voor het schio rp paoier te zetten. De be dongen levertijd maakte het noodza kelijk. dat de bouw begonnen moest worden, terwijl de tekenaars nog be zig waren. Het is onvermijdelijk dat hierbij bepaalde consessies gedaan moeten worden, die niet altijd een effectieve werkwijze mogelijk maakt. Vandaar ons eigen schema, aldus de .heer Van Herk. Het resultaat mag er zijn. Op de helling is het casco van het nog naamloze Cunard-schip nage noeg voltooid, hetgeen wil zeggen dat het werkschema op de voet gevolgd wordt. Is de werf gelegen tegenover het stadion waar woorden taboe zijn blij met dit in feite verplichte, nummer? Van Herk: Het is voor ons het grootste project van na de oorlog en dat zegt ai vol doende. In totaal is er zo'n 80 miljoen gulden mee gemoeid. Daarbij komt, dat het personeel de opdracht over duidelijk met enthousiasme heeft be groet. Door het open venster van het kan- toor van de heer Van Herk worden deze woorden kracht bijgezet, door flarden las- en timmer geluid van de 470 mensen die dagelijks aanhet schip werken. Bouwnummer 666 moet op tijd zijn, want in maart van het volgend jaar komt de grote plons. Vijf maanden daarna moeten de puntjes op de i gezet worden, door de inmiddels door RDM opgeleverde Cunard Adventu rer een zusje te geven. Wat daarna komt? Ir. Van Herk wordt direct wat voorzichtiger in het kiezen van zijn woorden. Op programma staat nog de bouw van een gigantisch dekhuis voor één van de Sea Land schepen. Maar er is reden om aan te nemen dat er van de zijde van de offshore industrie activiteit loskomt. De cner- gievoorraad raakt immers langzaam maar zeker uitgeput en de oiiemaat- dagelijks schappijen hebben er steeds meer geld voor over, om op nu nog onbe kende diepten van .zo'n 1000 meter naar het vloeibare goud te zoeken.. Benoemingen: Groningen (RU): tot gewoon lector in de toxicologie Dr. R. A. de Zeeuw; tot gewoon lector in de Franse taal R, L. de Dardel. Nijme gen (KU); tot buitengewoon hoogle raar op persoonlijke titel in de medi cijnen. (arbeidsdermatologie) Dr. K. E. Malten. HOTTEKDAAI: Hofpleintheater: 20 A5 Paul van Vliet: Piccolo Theater 20.15 Lieve ianet Kozentours; De Doelen.' 20.15 Rotter dams PhUharmonisch Orkest: Hervormd Centrum: Rott. Rijweg 78; 20.00 bijbellezing <is. Monster: Opstandlngskerk: LlspleJn: 20.00 ..Een christelijke nederzetting Jn Is rael door ds. C. B. Bavtnck; HEYPLAAT: D. C. Endcrt Stichting: 2U.00 wijkraadsvergadertng SPLTCENISSE: Gemeentehuis: 13.30 be handeling van de begroting: VfAxamecxvEES: Gemeentehuis: 20.00 gemeenteraadsvergadering: ROTTERDAM: Stadhuis: 14.00 openbare commissievergadering sport en recreatie; ZDIDLA?,"D: Gemeentehuls: 204X1 Ge meenteraadsvergadering WADDCOCVEEXKruiskerk: 20.00 ope ning Kruiskerk; CROOSWIJTK: Buurthuis: 20.00 vergade- ring wljkorgaan; IJSSELMONDE: Dienstencentrum Grote Hagen 22 20.00 wijkraaasvergadering. ROTTERDAM: Piccolo Theater: 20.15 Kleine Karei en zijn strijd tegen de kas traten: Luxor Theater; 20.03 'n Maagd op je dak: SCHIEDAM: vergaderzaal Rijnmond: Stationsplein 2: 15.30 vergadering raads commissie voor verkeer en vervoer: BLEISWUK: Zaal ..Sjalooin": 9.45 conle- rcntle raad der Europese gemeenten: SCHIEDAM: Gemeentehuis: 15.00 openba re vergadering rioolwateraUvenr.gsschap „Xieuwe Maas": OUDERKERK AAN DE IJSSEL: De Har monie: 13.30 ledenvergadering IJsclub Een dracht maakt macht; hoogvliet*, serviceflat voor bejaarden „De Kulk: iSJO' opening De Kulte: ROTTERDAM: Restaurant Engels: 1330 receptie iO-jarig bestaan Tamboer en Trompetterkorps „Euro-Band"; CAPELLE AAX DEN IJSSEL: 14.« ope ning postkantoor. BERGSCHENHOEK: Gemeentehuis: 14.00 ingebruikneming tunnel; ROTTERDAM: Trefcentrum: 20.00 ope ning Trefcentrum; Goudserijweg: 15.00 opening JJe Arend" en „De Zeemeeuw". Het zal mij niet verbazen, als onze groep straks opdracht krijgt voor de bouw van offshore- equipment, aldus de heer Van Herk. Het krijgen van „plotse linge" orders is voor Piet Smit in elk geval geen probleem. Klachten stadsbezorging: maandag t.m. VTltd. 18.30-13J0. zaterdag 17-18. teL 115588. Schiedam Lange Kerkstr. 82. tel. 268282 Vlaardlngen: J. Verheij. Diepenbrock- straat 41. tel. 243345 Maassluis: De Jong tel. 3812 agentschap Maassluis: Mevrouw lirouwer Plersonstaat 35. Woerd voor de dag: Bijbellezing en overdenking, tel 14100. Xlacbtcn gellucis- htnder en lurhtvervulling: Centrale Meld en Regelkamer Rijnmond tel. 010—15000i>. spreekuren sociale raadsleden: ma., eu., vr.t Coornhertstr. 19. 8-11: Jenslusstr. 57 14 16; Provenierssingel 57, 3-U: Klaver- str. 52 9-11: Ruigewaardstraat 34 u-16: BJa- zoenstr. n 14-46, dl., wo„ do.: Korte Lijnbaan 3d 12-14: vr.

Trouw / De Rotterdammer | 1971 | | pagina 1