Goedereede viert middeleeuws feest Confessionelen achter ontwerp van provincie Hij Films te Rotterdam Scholenbouw in wijk van Bloemendaal ^98 Diepenhorst: verplicht dienstjaar voor meisjes slechts 2 dagen llll Ommoord: subsidie voor relatietraining Vragen over structuurnota Gifschip in Rotterdam gelost '*tm Muziekfestival in Gorkum Wielerronde voor jeugd Raad Gouda verleent krediet nu minder nu minder Woningen in Wielwijk Pleidooi op vergadering5Bartimeüs Wijkraad Hoogvliet niet gelukkig met positie van wijksecretaris Groot succes eerste avondvierdaagse TROUW/KWARTET VRIJDAG 16 JUNI 1972 Regio Ït4 OUD-BEIJERLAND De confes sionele raadsleden in de Hoekse Waard kunnen zich' in beginsel verenigen met het door de pro vincie geschetste ontwerp van een gewest van de Hoekse Waard met Goeree-Overflakkee, met dien ver stande dat hieronder wordt be grepen de Hoekse Waard inclu sief Puttershoek. ;■>- pf.rr.' -I i/*n V! n'nH'- -" V Nieuwe films Prolongaties Reprises Nachtvoorstellingen Kindermatinees GOUDA De woningbouw in de nieuwe stadswijk Bloemendaal verloopt in zo'n hoog tempo, dat de stichting van scholen achterop dreigt te geraken. De gemeente raad heeft daarom, teneinde een impasse te voorkomen, een kre diet van 1,7. miljoen gulden gevo teerd voor de bouw van semi-per- manente en verplaatsbare scho lencomplexen in de wijk Bloemen daal. V Prof. mr. I. A. Diepenhorst ROTTERDAM De subsidiever strekking voor de relatietraining zal in Ommoord worden geconti nueerd. Dat werd donderdag avond op de openbare vergade ring van de stichting wijkgemeen- sehap Ommoord door bet alge meen bestuur besloten. De heer J. van Eekelen, stafmedewerker van het VIA (Voorlichtingsinsti tuut) hield daarvoor een warm pleidooi. ROTTERDAM De wijkraad voor Hoogvliet is niet helemaal gelukkig met de positie van de wijksecretaris in het nieuwe wijkbestel, zo bleek woensdag avond tijdens de wijkraadsverga- dering. Corduroy jeans pak ROTTERDAM Ook in IJssel- monde leven nog heel wat vragen met betrekking tot de structuur nota. In de wijkraadsvergadering van donderdagavond was drs, N. Streefland aanwezig om de vra gen, ook van vertegenwoordigers uit Lombardijen te beantwoorden. Vooral het toekomstigestadscentrum vormde een discussiepunt. Men vroeg zich af, of de 'vooroorlogse gezellig heid' ooit nog een haalbare zaak is, zelfs ais gaat men het centrum 'vol proppen' (een uitdrukking van drs. Streefland) met voorzieningen, die de mensen uit hun huizen moeten lok ken. i «££?v- GOEDEREEDE Het dorpje Goede reede op Goeree-Overflakkee inert uit bundig feest. Gisteren is het driedaag se feest begonnen. Goedereede viert het feest van de bevrijding door de Watergeuzen, nu 400 jaar geleden! Goedereede was at bekend in 1453 toen daar de Elizabethkerk werd ge bouwd; het Raadhuis kwam in 1530 tot stand. Na de verovering van Den Briel door de Watergeuzen op de roemrijke datum van 1 april 1572 was Goedereede de eerste plaats die door de Geuzen werd ingenomen: het werd een bolwerk van Willem van Oranje. Dat gaat Goedereede nu met zijn anderhalf duizend poorters en poorte ressen vieren. Evenals vier eeuwen geleden helpt Den Briel een handje door een kleine honderd manschappen te sturen om op zaterdagmorgen rond 10 uur Goedereede weer te veroveren. Onnodig te vermelden dat alles in onvervalste 16e eeuwse kostuums qe- beurt. Een middeleeuws gebeuren wordt het De bevolking zelf gaat grotendeels ook in het sfeervolle fluweel met goudbrokaat. De poort aan de ingang van het pittoreske dorpje is al ge bouwd, speciaal voor het rammeien, zoals dat ieder jaar in Den Briel gebeurt. Dinsdagavond was al een voorproefje van het feest te signale ren: de generale repetitie van de inname van het dorpje. De bevolking was zo enthousiast dat op deze avond al zo'n honderd Goedereeders het flu welen pak aantrokken. Na de 'inna me' ging de stoet naar het gemeente huis. Terwijl een Spaans legertje het dorp volplakte met plakkaten waarop de 10e penning werd afgekondigd en de 'Bloedraad' werd ingesteld over handigde Coppelstock een oorkonde van burgemeester J. Huurman van Den Briel waarop vermeld de beste wensen aan de bevolking van Goede- Ten aanzien van de snelle ontwikke ling in dit gebied, achten wij het gewenst om vooruitlopend op de wet op de gewesten, te komen tot de instelling van een rechtspersoonlijk heid bezittend lichaam met een or gaan, bestaande uit vertegenwoordi gers van de colleges van b. en w. en raadsleden van de deelnemende ge meenten. Als voornaamste taak voor dit li chaam wórdt gedacht aan het bepalen van hoofdlijnen voor de ontwikkeling in dit gebied na de vaststelling van het streekplan Zuid-Holland-Zuid. Zij spreken het vertrouwen uit dat de raden -in de. Hoekse Waard en op Goeree-Overflakkee zich in gelijke zin zullen uitlaten om zodoende tot een spoedige regeling te kunnen komen. Alhoewel positief staande ten opzichte van gewestvorming zijn de confessio nele raadsleden van Strijen echter van opvatting, dat genoemd standpunt niet past in de te verwachten ontwik keling van de Hoekse Waard. 's-Grarvendeel heeft zich al in principe uitgesproken voor aansluiting bij een eventueel gewest Drechtsteden. llVjtlB -■•..-f»-" >:r-i Tt'. 3".i-ibiV-ü.3»>' 7 „F-- ir 1 -siö -Zt è-lo'Z 3 - Z 4 iV' 'j r' li.' SS»""311ml-TiKfe it ,flSg b iS pbff iftl"' i- K-ij», i- -p j J' f '*C--etiff ÊsbÈlU. reede. Da vertegenwoordiger van het gemeentebestuur, wethouder J. Visser, sprak in zijn dankwoord over de ver bondenheid van Den Briel met Goe- dercede door de Watergeuzen. Gisteravond is het Geuzenfeest van Goedéreede geopend met muziek en show, een concert op de Markt en een lampionoptocht. Vandaag is het feest van 's morgens 10 uur tot 's avonds laat. Het hoogtepunt van het feest op zaterdag omvat rond 10 uur in de morgen de inname van Goedereede door de Watergeuzen. Op dit drie daagse feest gaat de bevolking ge kleed in middeleeuws kostuum. Liefst zes muziekverenigingen plus een draaiorgel geven een muzikale omlijs ting aan dit feest dat zeker een rets naar dit mooie dorpje waard is. GORKUM Acht Amerikaanse bands en vijf Nederlandse topsih-owbands tre den van 5 tot en met 7 juli in Gorkum op. Dit gebeurt in het kader van een internationaal muziekfestival. Op de Groenmarkt zullen de kornsen afwisselend optreden in een spectacu laire en kleurrijke shew. Op de avon den van 5 en 6 juli worden de verrichtingen beoordeeld door een in ternationale jury voor toekenning van de grote 'Festival Trophee'. De laatste avond, 7 juli, wordt de grote finale gespeeld, waarin al'le deelnemende bands in een nonstop programma zul len optreden. RAAMSDONK De jeugdvereniging Raamsdonk, gaat op zaterdag 18 juni een groots opgezette wielerronde voor de jeugd organiseren. Hieraan deelnemen alle kinderen van vier tot en met twaalf jaar. Voor de kleintjes van vier en vijf jaar heeft men opgenomen wedstrijden op een driewieler of skelter. De grotere van zes tot twaalf jaar gaan het op hun eigen fietsen proberen. Het parcours loopt rond met het park in de Corne lls Oomenstraat. Om twee uur gaan de eerste renners van start. CENTRAAL: 'De wilde lady'. Crazy sexverhaai over een onverza digbare lady. 18 jaar. CINEAC AD: 'Arizona Colt keert terug en neemt wraak'. Western vol bruut geweld. 18 jaar. CINERAMA: 'The concert for Bangla Desh'. Een grote popge beurtenis met de 'groten' van het podium, voor een liefdadig doel. 't VENSTER: Hozende Charlie'. Een nieuwe fiim van Vilgot Sjo- man in de serie 'Ik ben nieuwsgie rig, geel en blauw'. 18 jaar. CALYPSO: 'De vier vuisten van de duivel'. Terence Hiil en Bud Spen cer zorgen weer voor kostelijk avontuur. 14 jaar. CINEAC NRC: 3e week: 'Slaapka mer-mazurka'. Scandinavische sex tot aan het weerzinwekkende toe. 18 jaar. CORSO: The French connection'. Strijd tegen de narcoticahandel in ie VS, gebaseerd op ware feiten. 14 jaar. GRAND: Se week: 'De tien gebo den*. Het bekende meesterwerk- van Cedi B. de Mille. a.l. LUMIèRE: 'The burglars'. Spectacu laire thriller over dievenbende en een corrupte politieman. 14 jaar. KRITERION: 'Puppet on a chain'. Spannende thriller, spelend in Amsterdam. 14 jaar. LUXOR: 3e week: 'De langste dag*. Onvergetelijke film over de invasie in Normandië, met een grote be zetting van vermaarde acteurs. 14 jaar. LIJNBAANTHEATER: 38e week: 'Blue movie". Nederlandse sexfilm Verstappen en de La Parra. 18 jaar. PRINSES: 6e week: 'Dokter Zjiva- »o'. Prachtige film naar de roman van wijlen de Russische schrijver Pasternak. 14 jaar. STUDIO'62:3e week: 'The gradua te'. Kostelijke komedie met Dustin Hoffman. 18 jaar. THALIA: 7e week: 'A clockwork orange'. Satire vol geweld en sadis me, 18 jaar. COLOSSEUM: 'De bezwering van de Duivelspas'. Goed gecomponeer de western, 14 jaar. METRO: The whisky war'. Dodend lood voor drank in de tijd dat de ilcohoihandel verboden was. 14 iaar. PASSAGE: 'My fair lady'. De be rende komedie met Audrey Hep burn en Rex Harrison, a.l. REX: 'Captain Apache.' Keiharde western met Lee van Cleef. 14 jaar. ARENA: 'Veel liefs uit Moskou*. Spannend speundersverh&al met sean Connery, 14 jaar. ARENA: *De vloek der despera do's Goed verzorgde western. Vrij. en zat. 0.15 uur, 18 jaar. CALYPSO: 'Levendbij voor keur dood'. Harde western op het gebruikelijke thema van wraak en weerwraak. 18 jaar. Vrij. en zat. 0.15 uur. CENTRAAL: 'Drive... he said'. Een wat te vrijmoedig tijdsbeeld van het Amerikaanse leven. IS iaar. Vrij. en zat. 24,00 uur. CINEAC AD: 'Catch-22'. Orson Welles in knappe film over de waanzin van een oorlog. 18 jaar. 24.00 uur. COLOSSEUM: 'In de klauwen van de mummie'. Griezelsensatie. Zat. 24.00 uur. CORSO: 'De laatste trein uit Ka- tanga'. Oorlogsfilm. Zat. 0.15 uur. t VENSTER: 'Alice's restaurant*. Een intrigerende zedenschets. Elke lacht 0.15 uur. CINEAC NRC: 'De eend met de gouden eieren'. Kostelijke komedie met gezonde moraal. Dag. tot 15.30 uur. COLOSSEUM: 'Rin-Tin-Tin de dap pere wolfshond'. Spannend avon tuur. Zat. en woensd. 2 uur. PASSAGE: 'De wilde zwanen'. Woensdag 2 uur. PRINSES: 'Tiko en de haai'. Zat. en woensd. 2 uur. REX: 'Old Shatterhand'. Bekend Indianenverhaal. Zat. en woensd. 2 uur. 't VENSTER: 'Sjors en Sjimmie in het land der reuzen'. Zat. en woensd. 2.30 u. Het project omvat een vierklassige kleuterschool en een zesklasstge basis school met gemeenschapsruimte. Bij het begin van het nieuwe schooljaar, op 14 augustus, zullen hiervan vier of vijf lokalen gereed zijn. Daarna wordt elke week één lokaal opgeleverd De nood is tot grote hoogte gestegen omdat de r.k, basischool, waarvan het protestants-christelijk onderwijs in af wachting van een eigen complex ook gebruik zou maken, niet op tijd ge reed komt. Deze school zal, wanneer alles meezit, nu pas omstreeks 15 oktober van dit'jaar"opgeleverd wor den. - Een door het ETI ingesteld onderzoek heeft uitgewezen dat er iri 1980 in Bloemendaal dertien kleuterscholen en dertien basisscholen noodzakelijk zijn. Wethouder J. Kruijsheer (onder- wijs) merkte in dit verband op, dat de nu te bouwen semi-permanente sdholen in de (naaste) toekomst onge twijfeld ook elders in Bloemendaal benut zullen moeten worden. De woningbouw krijgt weer nieuwe impulsen nu de gemeente met bp woningbouwvereniging 'Gouda' over eenstemming heeft bereikt over de stichting van 520 woningen in Bloe- mendaal-Oost. Van dit project beho ren 400 huizen tot de zo dringend noodzakelijke woningen met 'lage hu ren'. De bedoeling is nog dit najaar met de bouw te starten. De (oude) woningen, die de gemeente voor de uitvoering van saneringsplan nen aankoopt, zullen wanneer dat maar enigszins mogelijk is niet direct worden dichtgetimmerd of afge broken. Wethouder drs, J. Borgman (ruimtelijke ordening) verklaarde in ADVERTENTIE Natuurlijk stelt U hoge eisen aan Uw foundationwant dat is een eerste vereiste voor een goed figuur. Beha's waarvan de cups met of zonder fiberfill-vulling zijn, ver kopen wij, in AA-cup (65 t/m 75), A-cup f.70 t/m 80) en B-cup (70 t/m 90), in diverse kleuren voor nog géén drie gulden. Vrijdag en zaterdag verkopen wij op de parterre deze baba's in diverse modellen en in AA- cup (65 t/m 75), A-cup (70 t/m 80) en B-cup (70 t/m 90), per stuk voor -v tal best ui'Jn ADVERTENTIE Nooit meêr misgrijpen', wan neer er ineens een ladder in Uw kous schiet.... als U maar tijdig van de juiste aanbieding ge bruik maakt. 6 Paar naadloze plain nylons, met teen- en hielversterking en ladderstop in boord en teen. Deze plain nylons, in normale kousenkieur en de maten 9 t/m 1014 in handige harmonica- verpakking voor nog géén dria gulden. Naadloze.plain nylons voor nog géén 50 ct per paar Vrijdag en zaterdag verkopen wij op de parterre deze naad loze plain nylons met teen- en hielversterking en ladderstop in boord en teen, ma ten 9 t/m 10%,g per 6 paar voor Géén schrift of teh best HARDINXVELD-G'DAM Het slaan van de eeerste paal voor 47 woning wetwoningen in Wielwijk markeerde deze week een belangrijke ontwikke ling aan het bouwfront. De heer L. Vogel, wethouder van sociale zaken, klom in de heikar om het sein te geven voor de sociale woningbouw in dit nieuwe bestemmingsplan. Voor het eerst wordt een complex opgetrok ken voor gezamenlijke rekening van Volkshuisvesting en Woningbouwvere niging Giessendam, Het architectenbureau Leo de Jonge te Rotterdam heeft deze woningen ont worpen en ze zullen worden opgetrok ken door de NV vh B. M. van Houwe- lingen te Hardinxveld-Giessendam, welk aannemingsbedrijf het complex nog voor de winter onder de kap hoopt te hebben. Intussen kunnen de toekomstige be woners reeds een indruk krijgen van hun nieuwe domein, omdat elders in Wielwijk 32 koopwoningen van dezelf de architect en aannemer in aanbouw zijn die afgezien van enkele details, gelijk zijn aan de woningwethuizen. Reeds voor de bouw werd begonnen waren ze alle 32 verkocht. De huurprijzen voor dit nieuwe com plex moeten nog vastgesteld worden. Er zal globaal 270 per maand voor gevraagd worden. (ADVERTENTIE) antwoord op vragen van de heer G. Kooyman (AR-CHU), dat de in rede lijke staat verkerende woningen eventueel via een opknapbeurt 70 lang mogelijk verhuurt zullen blijven of worden. De raad stemde voorts in met de verkoop van een perceel grond in Bloemendaal II aan NV Bouwfonds Nederlandse Gemeenten, die daarop vier proefwoningen bouwt. De toe komstige bewoners van deze premie- woningen kunnen uit deze types een keuze maken en ook inspraak krijgen bij de verdere inrichting. Van een onzer verslaggevers ZEIST Prof. mr. I. A. Diepen horst heeft in zijn jaarrede als vnorJtter van 'Bartimeüs' gepleit voor het instellen van een ver plicht dienstjaar voor meisjes. De professor zei zich ervan bewust te zijn, dat daar 'praktische moeilijk heden' aan zijn verbonden, maar toch meent hij 'dat men deze rich ting moet inslaan.' Nauw daaraan gekoppeld moet vol gens prof. Diepenhorst zijn een verdere doorvoering van de eman cipatie en een volstrekte gelijkstel ling in bezoldiging voor gelijk waardige arbeid van vrouwen en mannen. Prof. Diepenhorst kwam tot deze uitspraken niet omdat Bartimeüs door personeelstekort wordt be dreigd. Daarvan is op dit moment geen sprake. 'Bartimeüs kampt met andere problemen, waarvan de snel stijgende verpieegprijs een van de grootste is. In dit verband no'emde de heer Diepenhorst het 'onbegrij pelijk' dat de PTT opnieuw een verhoging van de tarieven heeft aangekondigd, zonder zich er ken nelijk rekenschap van te geven dat op die manier de kosten voor cha ritatieve verenigingen, wat hun correspondentie en de verzending van materiaal in verband met de propaganda betreft, verder stijgen. Prof. Diepenhorst verweet de" over heid te traag te werken wat be treft de procedures die voor nieuwbouw geiden. 'Wanneer Bar- timeushage, de nieuwbouw van Bartimeüs in Doorn, voltooid is kan tevens het koperen feest van de onderhandelingen worden ge vierd en dan nog geruime tijd na de eigenlijke datum. Wat bij hu- welijken een hoogtij is kan bij de afwikkeling van administratieve za ken als deze niét als zodanig wor den beschouwd', vond prof. Die penhorst. Sprekend over 'Bartimeushage' in Doorn zei de voorzitter van 'Barti meüs' dat daar de afgelopen twee jaar veel is tot stand gebracht: er worden nu reeds 140 kinderen ver zorgd. Twee jaar geleden is er met dit werk op bescheiden schaal begonnen waar bij vooral de functietraining voor vrijwilligers veel aandacht heeft go- kregen en nog zal krijgen. Eri s een rapport verschenen waarin wordt be schreven dat het contact tussen teen ers en ouders is verstevigd. Veel mensen hebben profijt van het gepropageerde werk dit onder het motto: 'Helpt de vrijwilligers de wijk bewoonbaar te maken'. Groepen van tien a twaalf mensen oefenen regel matig met daartoe bevoegde leiders. Hoewel niet iedereen het erover eens was dat dit werl moest wordengesub- sideerd kreeg het voorstel toch alle bestuursstemmen. Medegedeeld v erd dat het communi catiecentrum pas het volgend voorjaar kan worden geopend omdat de order bevestiging naar de Belgische firma De Wijkraad maakt bezwaar tegen het feit, dat door een eventueel conflict met de wijkraad ook de .functie van hoofd hulpsecrctaris, die door de wijksecretaris wordt vervuld, in het geding komt etegen een koppeling van beide func ties bestaat in principe geen bezwaar bij de wijkraad, maar men vindt de rechtspositie van de toekomstige amb tenaar een moeilijke zaak. De wij kraad zal zijn bezwaren aan b. en w. kenbaar maken. Ook over de begrenzing van het wij- kraadsgebied zal het gemeentebestuur worden bericht. Uit de kaart bleek, dat de enkele huizen in het industrie gebied niet binnen het wijkraadsge- bied van Hoogvliet vallen, maar we thouder H. van der Pols heeft destijds meegedeeld, dat de woningen op de Petroleumweg bij Hoogvliet behoren. Een wijziging in deze zin vond de wijkraad dan ook gewenst. die het project gaat bouwen, niet tijdig is verzonden. De goedkeuring werd ook verkregen voor de bouw van een wijkrecreatiebad aan de Da- wesweg en voor twee speeltuinen. De heer Koren, voorzitter van de SWO gaf te kennen dat de uitkerin gen uit de miljoenenpot voor het experimentele welzijnsbeleid waar schijnlijk ter beschikking zullen blij ven. Hij voegde daaraan toe dat er één krant een verkeerde conclusie had getrokken door te schrijven dat er mogelijk een dam tegen deze geld stroom zou worden opgeworpen. Jam mer genoeg noemde de heer Kooren geen naam. In onze krant hebben we gesteld dat het SWO zeer verontrust was naar aanleidingvan bepaalde -uitlatingen van ter zake kundige overheidslieden. In een conceptbrief die ons ter hand werd gesteld op een vorige vergade ring en geschreven door het SWO, werd zelfs gedreigd dat met het wel zijnswerk door de betrokkenen zou worden gestopt wanneer de overheid sinstelling waaraan de brief was ge richt, geen garantie voor voortzetting van de geldelijke steun zou geven. Die teozegging is er nu waarschijnlijk gekomen gezien de uitspraken van de praeses waarbij moet worden gecon cludeerd dat de vergadering destijds spoken heeft gezien die er niet waren. de wens van ieders jon gen. In groen, donker bruin, bruin, steenrood, en paars. Maten 116-164 maat 116 bij Coster p. maat De angst voor het wegbreken van woningen ten behoeve van het vinger- sladidee kon drs. Streefland groten deels wegnemen. Hij stelde, dat het" niet de bedoeling is een vingerstad te gaan 'uithakken', maar dat gebruik gemaakt zal worden van de wijziging van het grondgebruik. Ook is de nota geen streefdatum ge steld, waarop het geheel voltooid moet zijn. De vingerstad kan lang zaam. gaan doorwerken, bijvoorbeeld in de lijn Rotterdam-Oost-Capella of in. de groene Rotte, Van alle opmerkingen op de vergade ring zal een resumé worden gezonden naar het gemeentebestuur. «BOTTERDAM ESUiEEriJ BfljJwïiftdttjMft hk_ Slaghekttnttt CrU -Hoossumi BOTTERDAM Meent BOTUROAM Katéndr. Legedijit USSEIMONDE :Winke!cemntmórootUm&nandR HOOGVLIET tWinkefeenmjtr* SCHIEDAM Hoogstrut VLAAHDINOEUïWinfeJeenïruin LSetwid «DQRDRSCHT tSensgeng-SlatenpIcln NIEUW LEKKERLAND De eerste avondvierdaagse in de gemeente, geor ganiseerd door de wandelsportvereni ging '1HC Smit' in samenwerking met de stichting 'Comité '70' is ai direct een groot succes geworden. Het inschrijfbureau kwam handen te kort om alle 492 deelnemers die van start gingen, aan de nodige papieren te helpen. Verschillende plaatselijke scholen doen met grote aantallen kinderen mee en ook de organiserende wandeh sportvereniging leverde tal van wan delaars. Vanavond is de laatste tocht, waarhij het parcours vanaf het Winkelcen trum aan de Pianetenlaan een feeste lijk tietje krijgt, door de medewer king van fanfarekorps en drumband van Apollo en het majorettenkorps Mimako. ROTTERDAM Het als 'gifschip' bekend staande binnenvaartschip Del- ia 7 is in Rotterdam aangekomen. Het was woensdag uit Amsterdam vertrok ken in de richting Maasstad. Maar wie donderdag bij de verschillende haven autoriteiten informeerde waar het schip was en hoe laat het zou aanko men kreeg nul op request Ook het betreffende tankoverslagbedrijf waar het schip zou afmeren en lossen wist mets. Achteraf bleek dat de Delta 7 onder dekking van het nachtelijk duister al in Rotterdam was aangekomen, waar met de lossing was begonnen. Dezer dagen zal het verbrcmdingsschip 'Ma- thias 2' de giftige lading aan boord nemen om het op zee te verbrande. De dolende binnenvaarttanker is nu zijn gevaarlijke lading kwijt. 1k i.'rii+i''," r:-.i - if -V',!'. n"'r 1 - J. 'V* 'i£E. bi".1 - li jlfpflil-i? 'ji> ij],®*' "l'*MwilliiImIm iifflf1 f w(,|' "M, p.'rtjl UfHil i'i'ii - if-- j 'tij 'p*j.ij lifpii' 'i.i "ii;f

Trouw / De Rotterdammer | 1972 | | pagina 2