Jaap leur: bondsman van zuiverste water KB Bekerfinale sluitstuk van slopend seizoen Fusie nutsbedrijven stagneert weer I H 3M1 V erpleegcomplex ontlast bej aardentehuizen mmm?. Dode bij slippartij Jeugdbende opgerold IB Sportknipsels IPMfeM Symposium piekenhuissbouw Soepele betaling GEB-rekeningen Nieuwe secretaris ÜMÜ Pop-concerten voor Bangladesj Grote kracht Schiedam vraagt uitstel 8 j fflQüW/KWARTF/T VRIJDAG 23 JUNI 1972 Regio K19 ROTTERDAM 'Soms word ik 's morgens wakker en dan denk it eigenlijk ben ik mesjogge. Ik jou op mijn 68ste een rustig le ventje moeten leiden. Maar even later ga ik toch weer met plezier aan het werk'. jacobus Hendrik Keur, secreta ris-penningmeester van de afde ling Rotterdam van de KNVB !(voor de ouderen nog altijd de &VB) vertelt het allemaal blij moedig. Het is hem bepaald niet aan te zien dat hij vanavond in 'het Rijnhotel recipieert ter ge legenheid van het schier wonder baarlijke feit dat hij 50 jaar 'bondsofficial van de afdeling Rot terdam is. Ui Hm Jaap Keur in een hem vertrouwde omgeving. NUNSPEET De bekerfinale tussen ACV en Zwart Wit die morggenavond om zes uur in Runspeet wordt gespeeld, bete- fent dan eindelijk het sluitstuk 'van de competitie 1971-1972. Of dat sluitstuk ook het klapstuk van -het seizoen zal worden is zeer on waarschijnlijk. Beide teams hebben immers het nodige werk al verzet en dat cul- iinineerde de laatste weken in een duidelijk ondermaatse vorm. VLAARDINGEN De integratie van de nutsbedrijven van Schie dam, Vlaardingen en Maassluis heeft opnieuw stagnatie opgelo pen. De vergadering van de col leges van deze drie gemeenten, die deze week zou worden gehou den, is uitgesteld op verzoek van de gemeente Schiedam. È2' Sii5f8SÊ?sKf ft*" s'Al If ■9S111B GOUDA Het verpleegtehuis voor langdurig zieken, dat deze week aan de Livingstonelaan in het stadsdeel Bloemendaal in aanbouw is genomen, krijgt binnen het kader van de totale dienstverlening door zieken- en bejaardenhuizen een belangrijke aanvullende funktie te vervullen. Het complex met zijn 124 bedden is bedoeld om de zieken huizen en ziekenzalen van de bejaardentehuizen te ontlasten. ft HAASTRECHT Gelijktijdig met de sanering van het dorps centrum voert de gemeente ook belangrijke rioleringswerken uit. Op de Hofkamp en Stein na, dat al van riolering is voorzien, zal de rest va nhet dorp riolering krijgen. Begonnen wordt in de wijk Agterpoort, waar de riole ring zal worden aangesloten aan die van de Hofkamp, een werk van ruim een miljoen gulden. Voor de financiering van dit bedrag heeft de gemeenteraad onlangs beslo ten een geldlening van 950.000 aan te gaan met de Bank voor de Neder landse gemeenten. damesvoetbal W -1 'to die vijftig jaar is Jaap Keur uitge- Igroeid tot dè man van de afdeling 'Rotterdam. In die stad en verre om- Ijtreken is er geen secretaris van een 'voetbalclub te vinden die Keur niet ient Keur is de BVB en de RVB is 'Keur. Althans zo lijkt het voor een Duitenstaander, maar Jaap Keur zegt 'er zelf dit van: 'Natuurlijk heb ik er genoeg voor gedaan, maar als al die anderen van de afdeling Rotterdam er ook niet zo onnoemelijk hard voor perkten, nou, dan was er nog niets van terecht gekomen. Neem zo'n me vrouw Van Eek nou. Die werkt hier al 27 jaar en komt uit een gezin, waar alles om voetbal draait. Ze is in «dienst van de afdeling Rotterdam, Jaaar 's zondags staat ze gratis bij -VOO in de kantine en daar is haar Tman ook n°8 eens bestuurslid van.' Een uitspraak die Keur typeert. Hij waardeert zijn medewerkers in hoge mate, maar ook typerend in die zin dat hij het voor zichzelf heel gewoon vindt om 50 jaar lang keihard maar onbezoldigd voor al die voetballers en voetballertjes te werken. Jaap Keur beeft in die jaren allerlei functies bekleed. Hij begon als actief voetballer van De Jonge Spartaan en Sparta, werd scheidsrechter, consul, lid van ontelJ bare commissies van zowel RVB als KNVB en werd in april 1940 penning meester van de toenmalige Rotterdam se voetbalbond om een maand later bet gebouw van de bond plat te zien worden gegooid door de Duitsers. In 1946 volgde hij de heer Verwey op als secretaris-penningmeester en die functie bekleedt hij nog altijd. Diver se onderscheidingen werden hem in de loop der jaren toegekend met als hoogtepunt zijn benoeming tot erelid van de KNVB in 1969. Wanneer de heer Keur gaat vertellen over de besognes van de afdeling Rotterdam, is hij voorlopig nog niet uitgepraat Het grootste probleem voor zijn medewerkers en hem is altijd de keuringsregeling geweest Keur: 'Met die keuring begint het op zaterdagmorgen om haifacht al en op zondag krijg je dat nog eens. Maar toch is het vooral zondagsmorgens ideaal om hier te werken. Dat is namelijk de enige dag waarop je eens $S M i kst L, .tVA •Ö&4, - \«?j, iH l - Hj- f A' 7.1 .jij W- Üili rustig een stapel werk kunt verzetten. Door de week loopt iedereen in en uit en komt eens een gezellig praatje maken, maar het werk blijft liggen Sinds zijn pensionering (hij was werkzaam op het wij-entrepot van de gemeente Rotterdam) zit Jaap 'Keur de hele dag in het gebouw aan de Witte de Wittstraat. Keur: .Tóen ik gepensioneerd werd kon ik hier ge woon irt dienst komen van de afde ling. Maar waarom zou ik er' geld voor gaan vangen? Ik heb het altijd gratis gedaan en van mijn pensioen kunnen mijn vrouw en ik ook leven Bovendien zie ik nog zoveel clubmen sen die dag en nacht gratis voor hun vereniging werken, dat het niet eer lijk zou zijn als ik nu plotseling geen amateur meer zou zijn.' Overigens is die betaling een stok paardje van Jaap Keur. Hij is lid vaD de commissie herziening van de ama teurbepalingen en alszodanig keert hij zich onvoorwaardelijk tegen de beta ling van amateurs: 'Er wordt tegen woordig natuurlijk genoeg gerommeld met geld, maar ik kan je hele reeksen voorbeelden noemen van voor de oor log-waarbij, dat ook-gebeurde.' En die voorbeelden komen dan ook. Hij gaat verder: 'Het zou wèl prettig zijn als r Toch zal met name Zwart Wit zater- dag niet aan kunnen komen met het verhaal gehandicapt 'te zijn, omdat het seizoen zo lang heeft geduurd. ACV .immers begint, wanneer de Zwolse •scheidsrechter P. Karei (de man die UsselmeervogelsZwart Wit zo uit stekend floot) het startschot geeft, •ook aan zijn 49ste wedstrijd van het seizoen. En dat voor 'n team dat pas «een jaar in de top van de zaterdaga- amateurs meedraait. t Niettemin is inen bij de Assense club bijzonder verheugd in de finale te j ajn gekomen, al was het alleen maar j omdat dat toch nog een confrontatie )met Zwart Wit tot gevolg heeft. Pen- J ningmeester Crajé: 'Het seizoen heeft nu lang genoeg geduurd, maar juist m de bekerfinaie zullen de jongens er «'es nog eens uii willen halen. Het is tenslotte cok het afscheidsduel van Ab en Remmo Gritter. Hoewel we «geen speciale informatie over Zwart CWit hebben ingewonnen, weten we ^natuurlijk zo ook wel dat het een verschrikkelijk lastig klusje wordt Ik •slaat me dan ook niet over het resul taat uit' £&CV kampt voor deze finale met een H>aar blessures. Sumeru, Pauli en Oos- £hng hebben maandag in de strijd om »5et kampioenschap van Assen (ACV *is daarvan inmiddels winnaar) een -paar tikken opgelopen, waarvan de ^gevolgen nog niet geheel duidelijk s-tijn. Zijn alle spelers weer fit, dan zal t?et volgende team in de arena komen: Rotterdam op 12 en 13 oktober ,-pnstaande wordt in de Doelen in Rotterdam een symposium over zie- 'tkenhuisbouvv tehouden. De symposi- rinncommissie staat onder leiding van prof. D. C. den Haag, hoofddirecteur •van het Academisch Ziekenhuis in ^Rotterdam. Er zal gesproken worden nieuwbouw, revalidatie en reacti- C??ril\:', operatiekamer en sterilisatie, £~?alyse, enz. Er worden excursies naar ^diverse ziekeninrichtingen georgani- d: Kiekenbos; a: Pieter, Bulstra, Rose- ma en Pauli; m: Verhagen, Sumeru en Oosting; v: Remmo en Ab Gritter en Dijkstra. Ook bij Zwart Wit is niet duidelijk hoe de opstelling er precies uit zal zien. Joop Hak is inmiddels met va kantie naar Spanje vertrokken, zodat Piet Borremans en Theo Blaak op de vleugels zullen opereren. Hoogstwaar schijnlijk ziet de formatie van trainer Wim van der Gijp er als volgt uit: d: Reitsma; a: De Winter, A. en C. Wander en Helleman; m: Van der Sande, Viergever en Ter Mors; v: Blaak, Steur en Borremans. Betekent dit duel voor ACV het af scheid van twee prominente aanval lers (Ab Gritter gaat naar FC Gronin gen en zijn broer Remmo naar SVZW), voor Zwart Wit houdt deze finale tevens het afseheiu vm Ger Reitsma in. GOUDA - De talloze Gouwenaars, die door de forse edndafreienigen van het GEB over de periode novem ber 1970januari 1972 in financiële moeilijkheden dreigden te geraken, kunnen genist zijn. Het GEB is be reid gebleken voor deze rekeningen, waarvan ruim 100 met bedragen van 500 tot 1500 gulden, een soepele beta lingsregeling te treffen. Burgemeester en wethouders hebben dit meegedeeld in antwoord op schrif telijke vragen van het socialistische raadslid mevrouw J. Dik-van Straten, Deze had gewaagd van onrust onder de betrokkenen, omdat velen de on verwacht grote bedragen niet direct konden opbrengen, ïïet college stelt voorts dat de in een aantal gevallen ontstane moeilijkhe den ten gevolge van de invoering van het nieuwe betalingssysteem (twee maandelijkse termijnen en daarna de eindafrekening) voor de volgende jaar lijkse afrekening zullen worden on dervangen. Het GEB doet dat door een betere schatting van het verbruik van gas en elektriciteit en een aanpas sing van de termijnbetalingen. De Gouwenaars, die de onlangs ont vangen eindafrekening niet ineens kunnen voldoen, kunen zich "met een verzoek om 'gespreide betaling* tot het GEB wenden. Dit moet wel schrif- telijk gebeuren. 's-GRAVENDEEL In de raadsver gadering van maandag 26 juni zal de raad een keus doen uit twee sollici tanten voor de functie van gemeente secretaris. Deze vacature is ontstaan na het vertrek van de heer J. King ma. De twee sollicitanten zijn: T. den Breejen uit De Lier en J. Reinders uit Noord wijk. Tiiinbo 'Uw onder psychologische druil gezet WESTLAND De gezamenlijke orga nisaties van het Westlandse tuinbouw bedrijfsleven en de Tuinbouwstruc- tuurcommissie Zuid-Holland willen rust voor de tuinders in het West landse glasgebied. 'De onrust die is ontstaan toen de provinciale plannen bekend werden om tienduizend hui zen op Wateringse tuinbouwgronden te bouwen werkt frustrerend. De tuin bouw wordt op deze manier onder een zware psychologische druk gezet'. Deze wens uitte de georganiseerde "Westlandse tuinbouw onlangs in Naaldwijk op een hoorzitting over de studierapporten, van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten inzake de toekomstige ruimtelijke en bestuurlij ke structuur van het Westland. Deze studierapporten mondden uit in drie mogelijke alternatieven voor West-, lands toekomst; namelijk op de huidi ge voet voortgaan (tuinbouw bedrij ven en woningen bouwen), ruimte geven aan de tninbouwontwikkeling en de -.woningbouw, tot een minimum beperken' en als laatste mogelijkheid voorrang' geven aan woningbouw. Kiezen voor dit alternatief betekent op de duur het verdwijnen van de glastuinbouw uit het Westland. Het is niet verwonderlijk, dat de tuinbouworganisaties op de hoorzit ting kozen voor het tweede alterna tief: alle ruimte geven aan de tuin bouw. De daarbij passende bestuurlij ke structuur is dan volgens het geor ganiseerde tuinbouwbedrijfsleven één gemeente Westland. Die ene gemeente Westland kan dan later een onderdeel uitmaken van een groter gewest Een duidelijke voorkeur voor de andere partners in dit gewest werd niet uit gesproken, al wordt gedacht aan de •gemeente Delft en de ten oosten van -het Westland gelegen gemeenten die ook een overwegend glastuinbouwka- rakter hebben. De Tuinbouwstruetuurcommissie Zuid-Holland noemde op de hoorzit ting het Westland een gebied, dat uitzonderlijk geschikt is voor de vesti ging van glastuinbouwbedrijven ge zien onder meer de ligging,- het kli maat en .,e infrastructuur ervan. Daardoor is nu een streek ontstaan, waar een bijzonder grote concurren tiekracht van uit gaat. Een concurren tiekracht die zijn duidelijke invloed op de gehele Nederlandse glastuin bouw beeft. Aantasting van het Westland betekent daarom in feite aantasting van de gezonde bestaansbasis van de gehele Nederlandse glastuinbouw. De Westlandse tuinbouworganisaties zijn dan ook van mening, dat een beleid dient te worden gevoerd, dat een groot glastuinbouwcentrum als het Westland gezond houdt. Een be leid ook; dat die tuinbouw de moge lijkheden biedt zijn concurrentie kracht verder te ontwikkelen en dat de tuinders vertrouwen geeft in de toekomst. - Direct resultaat van de hoorzitting was het besluit om als'georganiseerd Westland tuinbouwbedrijfsleven over leg te openen met het Intergemeente- lij kOverlegorgaan Westland. er sponsors waren. Tenminste wan neer het de verenigingen zijn die daar profijt van hebben. Niet de spe lers van amateurclubs moeten daar wel bij caren. Ais zo'n sponsor ballen, trainingspakken of ander materiaal beschikbaar stelt, juich ik dat alleen maar toe. Dat is een sociale functie.' Jaap Keur heeft het bondswerk in de loop der jaren enorm zien toenemen: 'Vooral nu ook het damesvoetbal zo enorm hard groeit en er in september gestart wordt met de zaalvoetbalcom petitie scheelt dat weer een flinke hoeveelheid werk. Tenslotte heb je in" het weekend, als alles draait, ook nog eens zo'n 1100 wedstrijden die afge werkt moeten worden. Maar ik heb er nog steeds geen genoeg van. Dat komt ook omdat mijn vrouw het accepteert Want als die ooit bezwaar zou maken, zette ik er subiet een punt achter. Ik ga als het er op aankomt liever van de voetbal af dan van mijn vrouw.' Er zou nog een reden kunnen zijn waarom Keur ooit zou stoppen. Hoe wel die zich waarschijnlijk nooit voor zaldoen, noemt Keur hem toch: 'Komt er een dag waarop ze zeggen, daar heb-je die ouwe weerr dam stap ik er meteen uit Tenslotte moeten de clubs je accepteren.' ROTTERDAM Bij een slippartij op de Tankweg in Rotterdam is donder dag de 25-jarige technisch inspecteur F. J. H. v.d. Stege uit Bilthoven om het leven gekomen. Het slachtoffer zat in een personenauto die bestuurd werd door zijn collega, de 29-jarige technisch inspecteur J. H, M. Kessels uit Woudenberg. De bestuurder is met zwaar inwendig 'letsel in het Zuiderziekenhuis opgenomen. De personenauto kwam in botsing met een vrachtauto. De chauffeui hiervan kwam met de schrik vrij. De materiële schade was groot. DEN HAAG —De heer P. II. J. Scholten, directeur van de Dalton- Mavo 'Cornells Planting' herdenkt op 25 juli dat hij 40 jaar aan het Haags gemeentelijk onderwijs is verbonden. In het begin van juni werd op be stuurlijk niveau informatie ingewon nen omtrent de standpunten van de provincie en het openbaar lichaam Rijnmond met betrekking tot de voorgenomen integratie. Tijdens deze bespreking is gebleken dat zowel Rijnmond als de provincie zich positief opstellen om een eventu ele fusie van de nutsbedrijven. Het Vlaardingse college van burgemeester en wethouders besloot in principe ;becedd- te blijven tot^een..fusie Man de nutsbedrijven en dit mede te delén op de op 19 juni te houden vergadering. Het Schiedamse college van burge meester en wethouders heeft in de te Den Haag gehouden bespreking echter van het indertijd genomen principebe sluit om tot integratie te komen, de uiteindelijke" beslissing', in verband met de ontwikkeling op "bestuurlijk, terrein, eerst over enkele maanden te nemen en de colleges van Maassluis en Vlaardingen van één 'en ander op de hoogte te stellen met de medede ling, dat het college van Schiedam het niet opportuun acht, de bespre king op 19 juni doorgang te doen vinden. In de deze week gehouden vergade ring van het Vlaardingse college van b. en w. werd besloten akkoord te gaan met een uitstel van terzake té hemen beslissingen tot uiterlijk 1 sep tember a.s. Mocht op die datum door het gemeentebestuur van Schiedam nog geen beslissing zijn genomen, dan acht het Vlaardingse college van b. en w. zich niet langer gebonden aan het genomen principebesluit Dit omdat een langer voortduren van de huidige onzekere toestand niet in het belang wordt geacht van de nuts bedrijven, en het personeel daarvan ROTTERDAM De politie in Rotter dam heeft een jeugdbende opgerold, die in de afgelopen maanden in de Maasstad dertien inbraken-pleegde en elf bromfietsen stal. Vijf jongens in de leeftijd van 16 tot 19 jaar zijn inmiddels voor de offiéier van justitie geleid. Tegen negen jongens is proces verbaal opgemaakt. De buit bedroeg 14.000. Het geld is opgemaakt in café's en eafetaria's. ,Twee leden van de bende' waren ai .eerder door de politie aangehouden in verband met inbraken.Zij waren op 26 april j.l. uit het huis van bewaring ontslagen. Een dag later pleegden zij opnieuw inbraken. BSKgs ra m ROTTERDAM Weer wordt er In Rotterdam een kerk gesloopt. Ditmaal is het de r.k. kerk, aan de Strevelsweg op de hoek van de Lange Hilleweg, die als markant punt langs de drukke verkeersader naar het zuiden, gaat verdwijnen. Weer is het sloper Struijk die kogel letterlijk door de kerk jaagt. En voor lopig zal hij genoeg hebben,- want meerdere kerken staan op de nominatie om met de grond gelijk gemaakt te worden. Riolering Haastrecht Het verpleegtehuis, ontworpen door het architectenbureau Hendriks, Campman en Tennekes te Rotterdam, omvat vier verdiepingen met een tota le oppervlakte van 6500 vierkante me ter Het complex, dat over ongeveer anderhalf jaar gereed moet zijn, vraagt een investering van 3,2 miljoen gulden. Het complex is een project van de Stichting Verpleegtehuis Bloemendaal, die zeven jaar geleden de eerste plan nen op tafel legde. Vorig jaar kwam de definitieve goedkeuring van het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid af. Tijdens een bijeenkomst na het slaan van de eerste paal merkte wethouder P. Binne (sociale zaken) met voldoe ning op, dat Gouda momenteel ook druk bezig is in de grote behoefte aan bejaardenwoningea te voorzien. Mo menteel zijn er 300 van deze huizen, nog eens 300 zijn er in aanbouw en voor 400 worden voorbereidingen ge troffen. De verwachting is tat Gouda over enkele jaren aan de vraag kan vol doen. Wethouder Binne stelde in dit verband dat het wellicht zinvol is nu reeds de gedachten te laten gaan over een centraal plaatsingsbeleid. HAASTRECHT De zo op het oog zeer landelijke Liezeweg, waarvan de sloten echter een 'open riool' vormen. De sloten verspreiden een ondraaglijke stank en daarom zal de demping hiervan voor de bewoners zonder meer sen ver ademing zijn. SCHIEDAM Op zaterdag 1 en zon dag 2 juli hoopt de sociëteit Ducdalf in Schiedam een muziekavond te hou den waarvan de opbrengst bestemd zal zijn voor de oorlogsslachtoffers in Bangladesj. Er is contact gelegd met een aantal pop-groepen die gratis aan deze avond zullen meewerken. De eerste avond begint om acht uur en is om 2 uur afgelopen, de volgende avond gaan de deuren om 12 uur dicht. Het werk, waaronder de demping van de sloten langs de Liezeweg, zal bin nenkort aanbesteed worden. Wat nu nog water is langs de Liezeweg, wordt na de demping aan de ene kant van de weg een wandelpad en aan de overzijde fietspad. Na de introductie van dit plan zij bij de bewoners van de Liezeweg echter nogal wat bezwaren gerezen. De slo ten langs de Liezeweg zijn in feite open riolen. Al tien jaar klaagt men over de ondraaglijke stank. De komst van passende riolering, die de ge wraakte sceptic-tanks zal vervangen, is dan ook toe te juichen. Maar waarom, zo vragen de bewoners zich af, moe ten de sloten daarvoor gedempt wor den en moet het laatste stukje lande lijk Haastrecht worden opgeofferd? Een groep bewoners wees er op dat de riolering net zo goed door de tuinen kan worden aangelegd. Het blijkt echter dat het aanleggen van riolering door de tuinen technisch vrijwel onmogelijk is. Voor zwaar ma terieel zijn ze onbereikbaar. Boven dien zullen de sloten, al komt dan de riolering in de tuinen te liggen, nog het mikpunt van vervuiling blijven. Het is bovendien bijna stilstaand wa ter. Burgemeester L. Cnossen op een hea ring over deze zaak: 'Het is echt in het belang van de milieuhygiëne, dat de sloten worden gedempt. Dat heeft voor de bewoners net zo goed voorde len. Ze raken de bruggen kwijt, die hen jaarlijks veel geld aan onder houd kosten. De gedraineerde tuinen kunnen op de riolering worden aange sloten. Er is bovendien gesteld dat zij zei kuimen bepalen waar de inrit naar het erf komt te liggen.' Om alle risico's bij dit rioleringsplan te vermijden iedereen weet wel dat de bodemgesteldheid in de Krimpe- nerwaard puur slecht is heeft Haastrecht voor de ontwikkeling van de plannen een op het gebied van rioleringsaanleg gespecialiseerd inge nieursbureau ingeschakeld. Gedurende de maand juni zijn de heren voetballers nog nauwelijks be- Teid een serieuze wedstrijd aan te pakken en mocht dat uit bittere nood zaak toch gebeure'n, dan zijn de excu ses (voetbalmoe, de zoveelste wed strijd, te warm) niet van de lucht. En nu weten we wel dat er in het damesvoetbal lang zo veel wedstrijden niet worden gespeeld, toch is het opmerkelijk dat de dames er in juni nog even stevig tegenaan- gaan. Er wordt momenteel druk gewerkt aan een sterke selectie voor het Neder lands dameselftal dat in het komend seizoen internationale wedstrijden gaat spelen. Op het terrein van OW in Oostvoorne wordt a.s. woensdag om haifacht een selectiewedstrijd ge speeld tussen een Rotterdams selectie team en een elftal van speelsters uit Voorne en Putten 11 MARATHON Voor het eerst sinds 22 jaar wordt er in Rotterdam weer een marathon ge houden. Op zaterdagmiddag 1 juli om halfvijf vertrekken op het Lange Pad in het Kralingse Bos zo'n tachtig lopers, waaronder grote namen als Aad Steijlen, No op den- Oordt en Rudi Mol. De deelname van de Neder landse kampioen Geet Jansen (ook kandidaat voor de Olympische Spelen) is nog onzeker in verband met een „lichte blessure. De organisatie is in handen van Rotterdamse Atletiekvere niging Metro. De bezoekers zullen, wanneer er resp, 15, 20, 25 30 en 35 kilometer van de af te leggen 42 kilometer en 195 meter zijn wegge- draafd, op de hoogte worden gebracht van de tussenstand. Om ongeveer kwart voor negen vindt de prijsuitrei king plaats in de kantine van de korfbalvereniging Velox aan de Boa- dreef WANDELEN De wandeisportvereniging Sportvogels uit Zuilichem en Waalkanter uit Ga meren houden morgen een gezamen lijke 'Twee dorpen "Waaltocht*. Omdat er in deze omgeving al zo veel toch ten worden gehouden, hebben de ver enigingen besloten het nu in een keer te doen. De start vindt om 14.15 uur bij het dorpshuis in Zuilichem plaats. Het startbureau te vanaf 13.30 uur open.

Trouw / De Rotterdammer | 1972 | | pagina 3