Maassluis krijgt fraai postkantoor Tachtig-mans-fomatie primeur voor Rotterdam? 98 Actie in Schiedam: kind help t kind Jaarboek van en voor de jeugd Marktberichten Een schone (muziek) droom..... Flippen metKlopKlop Bouwen aan een stadwaarin naar Gods wet wordt geleefd Groenswaard 3 in uitvoering Nieuwe scholen Bibliotheekzaken in Schiedam Plastic vuilniszak nu definitief Op Zestienhoven komt tweede afhandelingsagent betaal nu minder TROUW/KWARTET WOENSDAG 16 AUGUSTUS 1972 RlC Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM Met het vertrek van de SGP-er C. N. van Dis uit Rotterdam en daarmee uit de Rot terdamse gemeenteraad verliest die raad een van zijn opvallend ste figuren. Uiterst nuchter als het om zakelijke dingen gaat. Zeer deskundig, als er financiële consequenties in het geding zijn. Getuigend van Gods eer, als een ontwerp-besluit van b. en w. of een andere situatie daartoe aan leiding geeft. En scherp stelling nemend, als zijns inziens Gods eer dreigt te worden aangetast door een be sluit van zijn mede-raadsleden. Dat stelling nemen geschiedt soms door de eenvoudige mede deling dat hij wordt geacht te hebben tegengestemd, maar het gebeurt ook wel eens door een scherpe, vermanende rede, waar in de raad wordt voorgehouden, dat die op de verkeerde weg is. Verantwoordelijkheid Individuele mens Politiek opgegroeid MAASSLUIS Maandag 21 au gustus wordt in Maassluis het nieuwe postkantoor in gebruik genomen in het nieuwe winkel centrum Koningshoek, dat nog in aanbouw is. Het postkantoor krijgt een bijzonder hoog huis nummer: 2101. Dit is het eerste voorbeeld van de woonplaats- adrescode, die de PTT wil invoe ren. 'fiéPa voor Van een onzer verslaggeefsters ROTTERDAM Een superfor matie temidden van de vele pop groepen die Nederland al kent, zal opvallen. En hoewel dat nu niet direct het eerste uitgangs punt is van de twee initiatiefne mers, Willem de Wit (23) en Piet Berkenbosch (20)toch zullen zij alleen al op grond daarvan de be langstelling niet ontlopen. Subsidie t, -AfH /AriVj Ir. C. N. van Dis verlaat de Rotterdamse raad Er zijn mensen, die de heer Van Dis en ajn uitspraken met een schouder ophalen afdoen, omdat hij in alles negatief zou zijn. Dat geldt zeker niet voor de Rotter damse raadsleden en voor het college van b. en w., die de heer Van Dis hebben leren kennen als een volko men integer mens, respect afdwingend voor zijn grote morele moed. Christen zijn Is voor hem geen beginselverkla ring maar een zaak van zijn volle hart, zijn levensstijl en zijn levensin houd. Hij heeft ook zijn politieke tegenstanders iets wezenlijks te zeg gen. Of hij, zoals vaak voorkomt, alleen staat en een gehele raad tegenover zich ziet, is dan niet werkelijk van belang. Want de heer Van Dis weet dat hij alleen maar mag terugvallen op de Allerhoogste Toetssteen, die een compromis met bepalende waar den nu eenmaal nooit kan toestaan. Men ziet hem vaak als conservatief en dat beeld is eerder schijn dan werke- Bjkheid. In de plicht tegenóver de Allerhoogste vallen betrekkelijkheden als conservatief of progressief weg. Het ontbreken van radio of televisie in zijn huis heeft niets te maken met 'i Ui.Ur.i- ,.3 Jf A ft;" jU-M ij g=1'* Of, het krampachtig vasthouden aan vroe ger. Hij beseft ten volle dat radio en televisie eenvoudige technische hulp middelen zijn. Maar daaraan zijn, zo weet hij, naast de goede kanten ook heel sledrte, die funest zijn voor het gezinsleven. De hem door zijn levensovertuiging opgelegde verantwoordelijkheid; mee bouwen aan een stad, waarin meer dan nu wordt geleefd naar Goddelijke wetten. Waarin de mens zich bij alles wat hij doet afvraagt of dit nu is, wat God van hem wil. Toen de gemeenteraad Indertijd het tien-jarenpian voor de recreatie aan de orde stelde, waarschuwde hij: de mens zal bij brood alleen niet leven, maar uit alle woord dat van God uitgaat. Maar hij nam het op voor het indivi du, de mens die niet is georganiseerd in verenigingen of organisaties, voor, zoals zijn eigen definitie is 'de onge organiseerde natuurgenieter', de mens die heel alleen van de natuur wil genieten of het kind dat wij spelen met zelfgekozen vriendjes buiten vere nigingsverband. Voor deze groep wil de heer Van Dis parken en vrije speelgelegenheden. Hij verheugt er zich op dat de mens meer vrije tijd krijgt en over een grotere welvaart beschikt. Maar hij waarschuwt ook, dat niets de welvaart zozeer verstport als de zonde. Hij wil, hoe dan ook, de zondag geheiligd zien en hij zal zich met alle kracht verzet ten tegen, iedere stap van de overheid, die daarvoor een beletsel zou kunnen zijn. Staat er niet in de Bijbel dat het de mens goed gaat, zolang die naar Gods inzettingen leeft, maar dat de stormen komen, zodra hij zich daarvan af keert? Hij is geboren op 22 maart 1923 in Huis ter Heide als zoon van het bekende oud-Tweede Kamerlid ir C. N. van Dis. Dat houdt dus in, dat hij 'in de politiek is opgevoed'. De grote voormannen van de Staatkundig Gere formeerde Partij heeft hij gekend: ds Kersten, ds Zandt. Maar zelf zou hij pas op latere leef tijd actief politicus worden. Ka zijn middelbare schoolopleiding en zijn studie voor het staatspraktijkdi- ploma accountancy kwam hij op de afdeling begrotingszaken van het mi nisterie van financiën en later bij de rijksaccountantsdienst. Toen in 1958 de groslijst van de SGP voor de Rotterdamse raadsverkiezin gen werd samengesteld, ontbrak zijn naam daarop: hij had het raadslid maatschap helemaal niet gezocht! Uit de partij werd op het laatste ogenblik de aandacht op zijn naam gevestigd en hij ging daarop niet eens gretig in: de heer Van Dis meende dat hij voor raadslid niet geschikt was. dat er beteren dan hij waren te vinden. Maar hij werd lijstaanvoerder en kwam in de raad op 2 september 1958. Daarmee wist hij zich een plicht op gelegd, die hij nauwgezet vervulde in een éénmansfraetie hetgeen hem een uitermate druk bezet leven opleverde. Aan de spanning van dat leven heeft hij zich nooit onttrokken. Want hij was tot die plaats geroepen ter ere Gods. De heer B Leentvaar volgt hem op. Het nieuwe postkantoor is zeker een vooruitgang voor Maassluis. Meer dan tien jaar hebben bevolking en perso neel van de PTT zich moeten 'behel pen' met een tijdelijke huisvesting, die, hoewel zo goed mogalijk aange past, toch nooit een echt postkantoor kon worden genoemd. De vooruitgang voor Maassluis is dui delijk, vooral als men bedenkt dat het oude postkantoor moeilijk te bereiken was - aan de smalle Veerstraat over de nog smallere Goudsteenbrug - ter wijl het nieuwe pand van alle kanten langs brede straten beriekbaar is. In de onmiddelijke omgeving is boven dien voldoende parkeerruimte. En moesten de klanten zich in de kleine voorkamer, die de wachtruimte vormde, verdringen voor de drie lo ketten, in de Koninshoek komen er maar liefst zeven. Niet allemaal in dienst van de PTT, loket nummer 6 wordt bezet door het Ziekenfonds. In het nieuwe kantoor is behalve aan ruimte en doelmatigheid ook gedacht aan sfeer, er komt een ruime schrijf tafel, een makkelijke bank en een paktafel, die in een ruimte staan waarin een blauwe tegelwand, een kunstwerk, de glazen buitengevel en BARENDRECHT —Aan het begin van het nieuwe seizoen komt de her vormde een gereformeerde jeugd van Barendnecht met een primeur: een jaarboek, waarin alle activiteiten van de jeugd van beide kerkgenootschap pen keurig worden opgesomd. Uit deze opsomming blijkt, dat de jeugd een flink aantai activiteiten ontplooit. Tevens is in dit jaarboekje opgeno men het programma van de jeugd- week, die gehouden wordt van maan dag 28 augustus tot zondag 3 septem ber. Dit programma ziet er gevarieerd uit en omvat ondermeer, fietspuzzel- tedht, een speciale avond van en door de Spoorwegen, optreden schrijver Toon Kortooms en arbeid voor de zieken. De jeugdweek wordt afgeslo ten met een jeugddienst die op zon dag 3 september, des avonds om half acht in de Triomfatorkerk wordt ge houden. Voorganger is ds M. Hiensch van het leger des Heils. Coöperatieve Tuinbouwveiling Botterdam e.o. K&sXom Summers 99 en «p 38, 75 31-35, 60 23- 25, 50 17-19, 40 15, K'askomkommere krom 15- 16 Giassla A 18-1» 03, Tomaten binnenland A 4 60-5.30. B 4 90.5.20. C 4,20-4.70. CC 2 40- 2 50, Snubonen 1.30-1.90. Andijvie 37. l'edcn werden aansevoerd: Glassla 18 500 stuk-i- Tomaten 32.660 bakjes. Kaskomkoni- mers 192 3SQ stuks. Kromme komkommers 5.490 kg- Coöperatieve Tuinbouwveiline Zuidhollandse Eilanden Bintje 20-27 p. Jee Eigenheimers 22-28, Ban- ma 19-22, Eersteling 22-21. Andijvie 35-56. Bloemkool 6 st. p. bak 78-129 p. >t. 8 st 62- 92 10 »t. 45-71. Dubbele bonen 77-12/ p. kg Snijbonen 240-340. Rode kool 7-17 Spitskool 23-32. Kroten 25-35. Selderij 9-16 p bos. Peterselie 11-19. Prei 57-67 p. kg. Rabarber 21-24. Sla la 12-26 p. st. I!a 6-11. Spinazie la 91.104 O, kz. Uien 20-43. geschoond 44-48. Ontario ïla 70-150 p. kz. Czar ia 210-210. Oranja Annanas lieloen 6 st. p bak 199-212 r, st. 8 St. 166-185. 1» St. 103-126, 12 St. 81- 101. Xetmelóen 6 St. p bak 92-107 p. at. S st 6.37 10 St. 59-77, 12 st. 42-60. Ogcnmeloen 8 st, p. bak 170 p. st 10 St. 149-161. 12 st 346, 15 St. 99- Tomaten la 450-460 p bak. lb 42e- 465. le 330-370, Coöperatieve Tuinbouwveiling Barendrecht co Omstreken Aardappelen Doré 25-26 aanvoer 3 000 kg. Eigenheimers 25-29 aanvoer 5^000 kg. Andij vie 32-49 aanvoer 37.000 kg. Bloemkool 6 st. 52 J.I4, 8 Et. 62-90, 10 st. 58-72 aanvoer 21.000 'st Komkommers 76-90. 41-43, 61-75. 37- 38 51-60, 29-34. 41-50, 18-1» aanvoer ,6.000 st.' Komkommers krom 17-26 aanvoer 4.000 kz. Kroten AI 49-51 MI 54 aanvoer 1.800 kg. Peterselie 27-42 aanvoer 3.000 bs. Postelein 1 18-1.40 aanvoer 1.000 kg. Pret 42-52 aan voer 4.000-tg. Prins esse bon en 1.00-1.56 aan voer 14.090 kz. Rode kool 17-34 aanvoer 8.000 kz Selderij 9-19 aanvoer 4.000 bs. Sla natuur 17-24 aanvoer 90.000 st. Spinazie 4,-80 aanvoer 9.000 kg. Spitskool 62-80 aanvoer J ceo kg. Spruiten A 61-54 B 47 aanvoer 1 600 kg Tomatén A 4.60-5.00 B 4.3M.7Ü, C 3 50 CC 2.33 aanvoer 3.600 baJcjes« XJitn 23-«>6 aanroer 20.000 ks- -«ORDRECHT De heer G. J. Vos- Kuyl zal vrijdag 18 augustus worden gehuldigd ter gelegenheid van zijn vijftigjarig jubileum in dienst van de KV Victoria biscuit- en chocoladefa briek: De huldiging zal om 11 uur worden gehouden in de boven7.aai van ADVERTENTIE Heel njeuw,. heel rn.odem.heel kleuricjen vooral fiee! goedkoop is deze cretonne voor keuken, logeer- en slaapkamer. Moderne struktuur cretonne in rood,-goüd en groen van 120 cm breed, per metervan f4,93 voor nog géén drie gulden. Woensdagmorgen om 9 uur be gint op dele etage de verkoop van deze moderne struktuur cretonne in de kleuren rood, goud en groen., 120 cm breed, per meter 2 Géén schrift of tel. best WADDINXVEEN Met de uitvoe ring van de eerste fase van het bouw rijp maken van Groenswaard 3 zai bin nenkort een aanvang worden gemaakt, zodra de goedkeuring van gedeputeer de Staten hiervoor is verkregen. D;t betekent dat dan gelijktijdig een be gin zal worden gemaakt met de bouw van de tunnel, die de verbinding gaat vormen met de Vondelwijk en Groenswaard 3. Dc tunnel komt vanuit de Vondelwijk in het verlengde van de Staringlaan onder dc spoorlijn door. Gedeputeerde Staten hebben reeds beslist dat met de bouw van de tunnel mag worden begonnen. De tunnel is niet bestemd voor het vrachtverkeer, maar uitsluitend voor voetgangers, fietsers en personenau to's. Hun grote plan, of een schone droom, is een popgroep te formeren die maar liefst tachtig man telt Het geheel staat nog wat op losse schroeven, hoewel zij cr al zo'n maand of twee over (dag) dromen. Pas sinds een week of twee komen zij het met schroom de eerste aanmeldingen binnen. Xodig, om met te zeggen broodnodig om het geheel te kunnen laten slagen, zijn nog zo'n zeventig music. Geen beroeps, maar ze moeten natuurlijk wel kunnen spelen én noten lezen, gezien de grote plannen van het twee tal. Want op het repertoire komen met alleen stukken voor van Frank Zappa of Mick dagger, maar ook Bach en Mozart. Waarschijnlijk de laatste twee wel m moderne versie, maar dat bete kent toch dat van de musici een behoorlijke muziekkennis geëist mag worden, wii de kersverse groep niet als een nachtkaars uitgaan. Veel toekomstige leden zoekten Wil- lr-m en Piet onder de studenten aan dc Rotterdamse Muziekschool, waar Piet gitaar en drums studeert, en bij het conservatorium, waar Willem net zijn toelatingsexamen heeft gedaan. Daarnaast kunnen natuurlijk ook be staande popgroepen in de tachtig-for matie worden opgenomen. Toch houdt dit voor de laatsten een gevaar in. Want hoe zal zo'n grote formatie een bestaansmogelijkheid vinden. Het overtreffen van een groep als de Engelse formatie Pee-Wlute, momenteel een van de grootste, is natuurlijk prachtig, maar er zijn meer factoren, belangrijke, die een rol spe len. Neem alleen al de economische zijde van het geheel. Daar hebben de initia tiefnemers nog nauwelijks over ge dacht. Zeker, subsidie vragen, maar dan zal toch eerst die tachtig-mans- formatïe er moeten zijn. Dan zullen aïjn-Jnji.. uk-Lc,, - mJké It?!®! k&"':2U2-, §i2k& .S/JirtS ru gjöA4M,Xr -LLh.i ei resultaten moeten kunnen worden getoond. En om dat te kunnen, zal er gerepeteerd moeten worden, wat op zich al moeilijkheden oplevert. Want waar moet zo'n enorme groep repete ren. 'Er is een kans dat we terecht kun nen in Het Trefcentrum in de oude Jaminfabriek', vertelt Piet Berken bosch. 'Het beste zou natuurlijk De Doelen zijnBlijveno ver nog een aantal andere economische factoren en hoewe! Willem en Piet ervan uit gaan dat de economische kant het geld verdienen geen vereiste is, toch moeten zij rekening houden met het feit dat een tachtig-mans-formatie niet in een volkswagenbusje geladen kan worden. Daar zijn minstens twee volledige bussen voor nodig, aange zien de instrumenten ook nog mee moeten, om maar te zwijgen over Links Willem de Wit, rechts Piet Ber kenbosch. Nu nog met z'n tweeën op het dak, straks met z'n tachtigen? eventuele geluid3kasten en verster kers. Toch blijft het tweetal vol goede moed vasthouden aan hun superfor matie, die volgens hen zeker leven skansen heeft in een land als Neder land en een stad als Rotterdam. Hoe wel Piet eerlijk toegeeft dat er 'hier weinig mogelijkheid is om jezelf te ontplooien', wat dat dan ook voor die tachtig man mag betekenen. Wie belangstelling heeft kan zich op geven bij Willem de Wit, Herman Dullplaats 48 A of bij Piet Berken bosch, De Lax Reystraat 101 A, tele foon: 272314. een eenvoudig houten plafond een goede functie vervullen. Bovendien komt er ook een fotocopië- erapparaat en een zelfbedieningsruim te, die dag en nacht geopend zal zijn. Hier staan postzegelautomaten, een geldwisselautomaat, 260 postbussen, een schrijftafel en een telefooncel, met een apparatuur, waarmee de hele wereld bereikbaar wordt. Natuurlijk is de PTT niet vergeten te denken aan bejaarden en invalieden. Het bor des is voor hen zonder enige moeite toegankelijk. (ADVERTENTIE) caloriearm f 1A7 per pakje i leuk tecepc op elk zakje SCHIEDAM Aan het begin van het nieuwe schooljaar 1972-1973 zijn twee nieuwe schoolgebouwen in gebruik genomen bij hel openbare onderwijs de W. A. Lieflandschool voor LOM aan de Schiedamseweg (tegenover het Bad Groenoord) en het vier-klassige noodgebouw op het z.g. 'Metropad' ten noordoosten van het Bachplein, De W. A. Lieflandschool, tevoren ge vestigd aan de Fahrenheitstraat 2, is gestart met ongeveer 50 leerlingen maar dit aantal zal deze maand nog wel groeien tot ongeveer 65 leerlin gen. Volgende week zullen de twee kleutergroepen beginnen met onge veer 18 kleuters. Het nood-schoolgebouwtje op het Me- tropad telt vier lokalen.. Daarvan zijn er maandag twee lokalen in gebruik genomen met 66 leerlingen door de openbare basisschool 'Ouverture' van het Bachplein en één likaal met 37 leerlingen door de openbare kleuter school "Mallemolen' eveneens van het Bachplein. Het vierde lokaal zal (voorlopig) leeg blijven aangezien de leerkracht ontbreekt. De 'Ouverture'- school telt in totaal ongeveer 290 leerlingen op het Bachplein plus de dependance op het Metropad. PAPENDRECHT De nieuwe spor thal 'De Laaght' zal op zaterdag 16 september officieel in gebruik worden genomen. Men heeft de staatssecreta ris van cultuur, recreatie en maat schappelijk werk, de heer H. J. L. Vonhoff, bereid gevonden de ope ningsceremonie te verrichten. SCHIEDAM™ De federatie van-her vormde zondagsscholen in Schiedam gaat zaterdag 16 september een actie houden die in één dag ƒ20.000 moet opbrengen. Het doe! van de actie, die onder, het motto 'Kind helpt kind' - wordt gehouden, is geld bijeen te krij gen voor nieuwe medische apparatuur in het ziekenhuis van Foumbon in Ka meroen. In dat ziekenhuis werkt sinds een jaar of twee de Sclüedamse arts R. IVeemhorff. In 1970 zond de zending van Schiedam hem naar Kameroen, Dokter Weemhorff moet op het ogen blik nog zijn werkzaamheden verrich ten in een ziekenhuis dat de toets der kritiek niet kan doorstaan. Het is bouwvallig en veel te klein. Met name de kinderafdeling moet worden uitge breid, en er is dringend nieuwe me dische apparatuur nodig. Om dit te realiseren dient een bedrag van 20.000 op tafel te komen. De jeugd van Schiedam wil zaterdag 16 september trachten dat geld bij elkaar te krijgen. Eerste opzet is zoveel mogelijk be dden te schenken. Een bed met alles erop en eraan kost 200 gulden: Hoogtepunt van de dag zal een wan deltocht van 5 kilometer worden door Schiedam. De start za! plaats vinden om 13.30 uur vanaf de Plantage en de Dorpskerk in Kethei. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50. SCHIEDAM Een van de grote wensen van dë openbare bibliotheek is een filiaal in Schiedam west te openen. Wanneer deze wens werke lijkheid zal worden is echter nog niet bekend. Er is een rapport opgesteld waarin de spreiding van de biblio theekvoorzieningen aan de orde komt. Het rapport is inmiddels bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Schiedam ingediend. De finaneie- rings en budgettaire mogelijkheden zullen echter in sterke mate bepalend zijn voor de wijze waarop voor de huisvestingsproblemen opgelost kun nen worden. Al deze zaken worden aangeroerd in het verslag over 1971 van de gemeen schappelijke openbare bibliotheek in Schiedam. De Gemeenschappelijke openbare bibliotheek, aan de zaar pit toreske Lange Haven, is namelijk pre cies zeven weken gesloten geweest. Men wilde namelijk het boekenbezit in de centrale bibliotheek reorganise ren en wat overzichtelijker maken. Daarom moest de Ieeszuchtige Schie dammer voor zeven weken uitwijken naar de vier filialen die in alle wind streken, behalve Schiedam west, zijn gevestigd. De sanering bestond uit drie fasen. In de eerste plaats werd het hele boeken bezit opnieuw bekeken en een herin deling toegepast Zo is de hoofdtuim- te, dit is de ruimte waard de uitle ning plaats vondt, geheel gereserveerd voor Nederlandse Romans, de buiten landse romans kwamen nu terecht op de vroegere studiezaal die op de eer ste verdieping is gevestigd. Daar staan nu ook tal van naslagwerken en ge- specialseerde studieboeken. Verder werd het hele boekenbezit gesaneerd. Aan het eindpunt, in .de Opstandmgs-' kerk wordt een ouderwetse bazar ge- houden. Deze bazar wordt om circa 15.00 geopend door mevrouw Roelse- ma de echtgenote van de Schiedamse burgemeester. De bazar zal tot 'sa- vonds 22.00 uur open zijn. Men kan daar touwtje trekken rad van avon tuur. sjoelen, hengelen, bal gooien, grabbelen en nog veel meer. Voorafgaand op deze grote aktie zal op zondag 27 augustus om 10 uur in de Grote Kerk en op zondag 3 septem ber om 19.00 uur in de dorpskerk van Kethei een speciale gezinsdienst plaats vinden. In de Grote Kerk zai voorgaan ds. M. C. Baart en in de dorpskerk ds. S. Gerbrandy. Tevens zal in deze dienst de heer Weemhorff senior iets vertellen over et werk van zijn zoon in Kameroen. SCHIEDAM Met ingang van 1 september 1972 zal, voor het aanbie den van huisvuil door de bewoners van Schiedam aan de Reinigingsdienst uitsluitend, de plastic vuilniszak, mo gen worden gebruikt. Dit betekent dat de traditionele metalen vuilnisem mer geheel uit het straatbeeld zal gaan verdwijnen. De plastic vuilniszak heeft per 1 mei vorig jaar officieel de intrede gedaan in Schiedam. Reeds tevoren maakten zeer veel huisvrouwen gebruik van de plastic zak, als handig middel om het huisvuil af te voeren. Sindsdien is de populairiteit van de plasticzak nog aanmerkelijk gestegen, zodat momen teel reeds een ruime meerderheid van de Schiedamse gezinnen gebruik maakt van de zakken. Per 1 Septem ber aanstaande echter zal uitsluitend de plastic vuilniszak gebruikt mogen worden voor het meegeven' van huis- vuil aan de Reiniginsdienst, ROTTERDAM De luchtvaartmake laar Aerocontacts -NV op het Rotter damse vliegveld Zestienhoven heeft van de gemeente een vergunning ge kregen voor het afhandelen van vlieg tuigen. Aerocontacts verwacht in het najaar doch uiterlijk per 1 januari 1973 het eerste vliegtuig op de lucht-i haven te zullen behandelen. Tot nu toe was Rotterdam Air de enige af handelingsagent op Zestienhoven, Ge noemde activiteiten verrichtte de maatschappij al sinds twaalf jaar/ Aanvankelijk werkten Air Despatch en Rotterdam Air op hetzelfde ter rein. De maatschappijen werden korte tijd later samengevoegd. Nu krijgt Rotterdam Air er concurrentie bij. De afhandeling van Aerocontacts zal in een aparte afdeling onder eigen bedrijfsleiding worden ondergebracht Vooruitlopend op het een en ander zijn extra kantoren en check-ïn balies in het stationsgebouw ingericht Aero contacts heeft tevens loods 14, die voorheen werd gebruikt door de on langs failliet gegane Channel Airways van de gemeente gehuurd.

Trouw / De Rotterdammer | 1972 | | pagina 2