0.= BONT CHU-kameriid uit kritiek op WD-campagne 98 Verkeers ongeluk If ii9 armbanden met Bwü Alblasserwaardigheden Markten 3'598,:1 Woonwerkwinkel in Rotterdam Koninklijk goud Bouwplannen gaan niet door in Rhoon Parkeerheffing ter financiering bouw garages Raad Poortugaal 170 t:m4?5 <j Aiblasserdam Hardinxveld- Gkssendam Heukelum Gorinchem Leerdam Nieu w-Lekkerland Noordeloos Burgemeester van Maasland geïnstalleerd Kunst nu minder Samenwerking Voor meer nieuws uit Rotterdam e.o. zie ook pag. 11 THE FURSH#P Boersma opent GAB-kantoor Vergunningstelsel w 1 Aanwinst nu minder \kadotipkadotipkadotipkadotlpkadotipkadofi\ TROUW/KWAKTEÏ DINSDAG 21 NOVEMBER 1972 REGIO R Van een onzer verslaggeefsters MAASLAND 'Dankbaarheid voert de boventoon, jegens God dat ik dit ambt mag aanvaarden, jegens koningin Juliana dat zij mij in dit ambU'heeft willen be noemen'. Dit zei maandag de nieuwe burgemeestér van Maas land, de heer J. van den Brink, na zijn installatie door loco-bur gemeester J. Kwakkelstein. ter meulen het wlnkeIeri waiaitcL sinterklaas ROTTERDAM CHU-Kamerlid Jac. Huijsen, voorkeurskandidaat van de CHJO heeft zaterdagmid dag tijdens een verkiezingsbijeen komst van de CHJO Zuid-Holland in Rotterdam flink tegen het ver kiezingsprogram van de WD ge schopt. Hij noemde de partijcam pagne de 'neerslag van een poli tiek borrelpraatje', die de kiezer willen vangen door hem te raken in zijn conservatieve elementen. Hij vreesde voor een politiek van 'pappen en nat houden' als de combinatie met de WD na de verkiezingen wordt voortgezet. Ier meulen tiet winkelen waard Van een onzer verslaggevers SPIJKENISSE -- 'De werkloos heid is de ergste kwaal van onze maatschappij en een van de moei lijkst oplosbare problemen. We kunnen dat niet doen met allerlei kreten, maar slechts met een doelbewust beleid via een vaste koers door vakbekwame mensen. Er is daarvoor nog meer studie nodig onder andere naar het voor komen van werkloosheid'. effen (erlenka marquisette IbOcra.^js a |49 180,cm j^25 jj 2T'0 c;v:^75 n ►09 - fa a 1 'Groene oase in het westland behouden' ADVERTENTIE 'Ik had nimmer durven hopen dat mijn ambinatie tot het ambt ran burgemeester zo spoedig vervuld zou worden en dan nog wel in de gemeen te waar ik ruim vijf jaar als gemeen tesecretaris werkzaam ben geweest U weet allen welke grote waarde ik hecht aan collegiale samenwerking en ik doe een dringend beroep op u op deze basis verder te gaan.' Voorafgaande aan de installatie zei loco-burgemeester Kwakkelstein: "De gemeenteraad van Maasland spreekt er gaarne zijn voldoening over uit dat de persoon, die schuil ging achter de wensen en hoedanigheden, die door de heer Van Geest in de vergadering van 20 juni op voortreffelijke wijze naar voren werden gebracht ook met terdaad tot burgemeester is benoemd.' 'Men hoort nogal eens de verzuchting slaken, dat de inspraak vanuit de gemeenteraad niet of nauwelijks in die benoeming is terug te vinden. Wij in Maasland zijn over deze inspraak zeer tevreden, temeer omdat de be noeming van een secretaris tot burge meester In een,en dezelfde gemeente toch tot de hoge uitzonderingen mag worden gerekend.' De heer Kwakkelstein vestigde er de aandacht op dat de heer Van den Brink zich er nimmer voor heeft geschaamd te zijn voortgekomen en nog steeds nauw betrokken te zijn bij de CHU. 'Dat siert een mens, dat ROTTERDAM De stichting 'Wo nen' heeft op het adres 's-Gravendijk- wal 34b te Botterdam een WoonWerk- Winkel geopend, een cratief cen trum waar mensen die met hun wo- ning en woonomgeving actief bezig zijn, kunnen werken en experimente ren. De individuele bezoeker of de bezoe ker in groepsverband wordt in staat gesteld om met elementen schaal 1:20 eigen woonproblemen aan te pakken om vooraf te weten of een gekozen oplossing bevredigend is. Een binnen huisarchitect is aanwezig om mogelij ke oplossingen te bekijken en waar nodig of gewenst advies te gevén," Interieurfoto's, tekeningen, maquettes en een leestafel met literatuur kun nen daarbij een bron van inspiratie zijn. Voor een uitgebreide woondokumenta- tie en vragen over het wonen zoals vloerbedekking, wandafwerking, e.d. kunnen de bezoekers eveneens bij 'Wonen* terecht. De stichting 'Wonen*, voorheen geves tigd aan de Korte Lijnbaan, is een onafhankelijke, sociaai-eulturele in stelling, niet gebonden aan enig com mercieel belang en wordt gesteund door de Ministeries van Cultuur, Re creatie en Maatschappelijk Werk en van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. De Woon Werkwinkel 's-Gravendij- kwal 34b te Rotterdam telefoon 010- S6421S is geopend van dinsdag t.m. vrijdag van 10—17 uur. zaterdag van 10—13 uur. Toegang vrij, geen ver koos. ADVERTENTIE Maak zelf Uw japonnen, pakjes .cn pantalons van deze prachtige stoffen, die wij nu door eikaar, gedurende één dag, voor een absurd laag prijsje verkopen. Dubbelbrede winterstoffen, 140 en 150 cm breed, in vele dessins en kleuren. Dezè prach tige winterstoffen koopt U nu door eikaar per nieter voor slechts één tientje. eenma lig© aanbieding winterstoffen i. 140 en 150 cm breed. 'Zuiver wollen jacquard jersey- ?-" V 'i-.' i Zuiver wollen "fantasie tweed -Z >'".s Wolr'polyüstef:(uitstof Acryl streep.'jersey Dinsdagmorgen om 9 uur be gint op de parterre da verkoop van deze prachtige, dubbelbrede winterstoffen, 140 en 150 cm breed, nu per me ter voor Géén schnft. of tel. best siert dus ook een burgemeester, als hij tegelijkertijd de kunst verstaat boven de partijen te staan en wij verwachten dat u die kunst zult blij ken te verstaan', aldus de loco-burge meester. De heer Van den Brink vestigde de aandacht op de positie van de ge meente Maasland. 'Graag en terecht presenteren wij Maasland als een groene oase .Reeds in de jaren vijftig hebben gemeentebestuur en gemeente raad zich afgevraagd hoe het aanwezi ge wei te bewaren. Ook wij zullen er voor vechten dat dit Matste stukje wei in het Westland bluft bestaan. Wij zullen er voor zorgen dat hier gezonde agrarische bedrijven blijven.' Over de samenwerking met andere Westlandse gemeenten binnen het in tergemeentelijk overlegorgaan zei bur gemeester Van den Brink hier per soonlijk over geporteerd te zijn. Na mens de gemeenteraad sprak de heer A. C. van der Hoeven, die erop wees dat de raad ruim vijf jaar geleden een goede keus gedaan heeft bij de benoeming van de heer Van den Brink toen als secretaris. 'Dat die keus goed is geweest, wordt nu bij uw benoeming tot burgemeester be-; vestigd.' De heer Van der Hóeven -noemde enkele punten, die als eerste op de komende vergadering aandacht zullen vragen. 'De woningrood, dankzij uw initiatief wordt-een flink aantal wo ningen gebouwd. Het onderwijs zal in de toekomst steeds meer onze aan dacht gaan vragen, omdat er nog steeds meer uitbreidingen en vernieu wingen worden ingevoerd. Daarnaast haakte de heer Van der Hoeven in op de sport in al zijn facetten. Hij stelde dat het jammer is, dat de uitvoering van het sportpark, fase 1, nog steeds niet verwezenlijkt kan worden en we zullen alles moeten WADDINXVEEN Uit handen van loco-burgemeester P. Lips ontving de heer J. A. Nooteboom zaterdagmorgen in het gereformeerd verenigingsge bouw de - eremedaille verbonden aan de orde van Oranje Nassau in goud, omdat hij veertig jaar in dienst was van de NV Stoei- en Meubelfabriek H. A. v. Berkesteijn. De heer Nootebpom trad op 7 novem ber 1932 in dienst van Van Berke steijn en is gedurende 25 jaar bedrijfs leider over een personeelsbestand van 70 man. De heer Lips prees de trouw van de jubilaris. Naast zijn gewone werkzaamheden was de heer. Nooteboom van 1954 tot 1959 een van de organisatoren van de avondvierdaagse Gouda. Ook heeft de jubilaris zich verdienstelijk gemaakt bi] de bescherming bevolking te Gou da, waarvan hij van 1948 tot 1966 blokhoofd is geweest. RHOON In de driehoek Gaarde - Tijsjesdijk en Perelaer zal niet ge bouwd worden. Er waren plannen om in dit gebied 32 be jaarden woningen te bouwen. Gedeputeerde Staten kunnen zich hiermee echter niet verenigen, omdat met deze bouw een gedeelte van de groenvoorziening wordt opge offerd. Bovendien zou het beter zijn het plan dichter bij het centrum te situeren. B. en w. zijn het met deze zienswijze eens. De raad, die maandag 27 novem ber des avonds om 8 uur vergadert wordt dan ook voorgesteld de herzie ning van het bestemmingsplan in te trekken. Aandere voorstellen zijn: verhuur sportterrein gelegen aan de Zwalu wenlaan aan de chr. sportvereniging RWR; met ingang van 1 maart 1973 aankoop van gronden met opstallen voor de aanleg van de Rivierdijk van de heer J. de Klerk en aankoop van gronden bij de Tijsjesdijk in'verband met de woningbouw van de ervan C. J. Veidhuijzen en van gebr. Veldhuij- zen. aanwenden om dit verwezenlijkt te krijgen.' Na deze kanttekeningen zegde de heer Van der Hoeven burgemeester Van den Brink de steun toe van de ge meenteraad in de hoop dat er in de komende jaren veel goeds tot stand zal komen in het belang van de gemeente Maasland en haar inwoners. Namens het gemeentepersoneel sprak loco-secretaris Allewijn: 'Gaame zeg ik u de volledige medewerking toe van het gemeentepersoneel bij de ver vulling van uw taak. Wij zullen ons 'ook met u ais nieuwe 'burgemeester vanzelfsprekend volledig inzet- 'ten voor onze mooie gemeente.' ADVERTENTIE) komt ook voor* U Een staaltje van het kwekers vakmanschap, waarvoor Neder land terecht beroemd staat...» deze prachtige Amaryllisbol. Een supergrote bol, die normaal rond de zes gulden kost, gaat U nu kopen, liief in- een gewooir papieren of piastic zakje, maar in een fraaie geschenkverpak king, kompleet met pot, scho tel, aarde en kuituurbeschrij ving, voor nog géén drie gulden. met "Bontwaarborg-certificaat"- Lijnbaan 36. Rotterdam, iel. 310-1250-33 bij Hillon. Hotel, naai»! Thalia Theater De heer Huijsen legde de nadruk op het belang van een homogeen kabinet, wanneer men werkelijk structurele za ken wil aanpakken. Hij was somber gestemd over de mogelijkheid met de WD samen een homogeen antwoord op de noodzakelijke structurele veran deringen te geven. De heer Hiuijsen noemde de linker vleugel van de PvdA in dit verband de 'vijfdp colonne van Wiegel',' die de WD helpt, Den Uyl uit het Catshuis te houden. De heer Huijsen betreurde de houding van de PvdA tegenover regeringssamenwerking met de confes sionele partijen, omdat volgens hem de progressieve drie en de christen democraten veel raakvlakken hebben. Het CHU-kamerlid noemde recon structie van het kabinet Biesheuvel minder logisch dan wordt voorgesteld omdat DS'70 zich steeds verder ver wijdert van de andere vier regerings partijen en omdat de VVD geen benul heeft van het feit dat men in een overgangsfase zit, waarin structu rele veranderingen noodzakelijk zijn. Chris van Gulik, landelijk voorzitter van de CHJO, zei in zijn openings woord dat de voorkeurscampagne van de christelijk-historische jongeren is voortgekomen uit onvrede met de be staande politieke situatie. De CHJO wil een nieuwe politiek, gericht op de medemens en het welzijnsbeleid, waarin progressieve en redelijke krachten worden gebundeld tot een vooruitstrevend meerderheidsbeleid in Nederland. De heer Huijsen is, aldus de voorzitter, bereid zich in te zetten voor deze politiek. Dinsdagmorgen om 9 uur be gint op de tussenverdieping par terre, de verkoop van deze Amaryllisbollen, keuze uit de kleuren rood, rose en oranje, nu jn fraaie geschenk doos voor 2 Géén schrift, ofte!, best. VISSERIJ BERICHT VLAAKDINGËN 20 november AANVOER; VU 34, 427 stcurharing en 95 makreel;,.. Vh 103, 397 steurhirlng en 108 makreel.- - PRIJZEN: Volle harding Westkust 140; steurharlng westkust 149—f 153: «teurha- rïng ijle 73—75: steurharlng Kanaal 75—90: makreel OS—72. VEILING B LEIS WIJK 20 november Kaskomfcommcrs: 75 en op 89, 00 en op 82, 50 en op 71—73. 40 en op 0205, 35 en op 42. 30 en op 30. Kaskomkommers krom: 80. Sla 12 kg 22.50—23. 13—14 kg 24.50—27, 15— lfl kg 28.50—33.50, 17—18 kg 29—35.50, 19— 21 kg 28—32.50, 4 kg 37—40.50. 5—28 kg 43.50—47. Tomaten binnenland: A 6.00 7.60. B 4.80. C 2,00. CC 2.50. Andjrvle 28— 41: witlof: A 901.25, B 65—1.30, spruiten A 5861, B 50—52: uien 28—37; paprika 90— 3.10. Heden werden aangevoerd: glassla 300.000 stuks; tomaten 100 bakjes; kaskomKontmertt 9400 stuks, kromme komkommers 400 kg; spruiten 10.000 kg ROTTERDAM Volgens de Parkeer- nota-1972, die het college van B. en W. aan de gemeenteraad heeft aange boden, zal voor 1990 een garagebouw voor 35.000 parkeerplaatsen in de bin nenstad nodig zijn. Tévens moet een parkeerfonds worden geschapen, als mede een gemeentelijke organisatie die het betaald parkeren en de bouw van parkeer- en stallingsgarages kan regelen. Voorts moet een vergunnin genstelsel voor inritten van de grond komen en moet het plan van de gemeente het 'voetgangersgebied' uit te breiden gerealiseerd worden. Ter financiering zal een nachtstal- lingsbelasting van 170 per auto wor den geheven. Als men er van uit gaat dat het rijk voor 50 pet in de finan ciering deelneemt, kunnen door deze heffing tot 1984 mogelijk 131 stal lingsgarages worden gebcfcwd. 'Werkeloosheid ergste kwaal maatschappij' Dit stelde minister drs. J. Boersma van sociale zaken maandagmiddag bij de opening van het nieuwe kantoor van het Gewestelijk Arbeidsbureau in Spijkenisse. Dit nieuwe kantoor heeft als rayon: Voorne, Putten, Hoeksehe Waard en Goeree en Overflakkee, en vervangt het oude kantoor in Oud- Beijerland. Naar aanleiding van het feit dat er in Zuid-Holland momenteel 25.000 werk loze mannen en vrouwen zijn en dat er in de provincie 17.000 buitenlandse werknemers en bijna vierduizend bui tenlandse werkneemsters zijn, zei de minister dat er meer samenwerking dient te komen ea dat niet allerlei organen afzonderlijk zich met dit pro bleem moeten bezig houden. De minister wil graag dat als coördi nator zal optreden de Regionale Raad voor de Arbeidsmarkt Hij waarschuw de ook tegen een ongeremde situatie dat tot 1980 de beroepsbevolking nog een aanvulling van elders van 40.000 mannen en vrouwen zal nodig heb ben. Daarom "is" volgens hem in de ont- werp-wet' op de selectieve investe ringsregeling voor het Rijnmondge bied een vergunningstelsel voorzien. Hij was overigens bijzonder tevreden met het nieuwe gebouw dat onder één dak is gebouwd: met de plaatselijke bibliotheek. Het- gebouw is" ontwerp van architect Karsbergen uit. Krimpen aah de IJssel. Het bestaat uit een groot aantal ho- RAAMSDONKSVEER De 76-jarige G. J. de Wit uit Raamsdonksveer is maandagmiddag in zijn woonplaats door een autobus overreden. Hij stak met zijn fiets ovèrwachts de weg over. In het ziekenhuis te Raamsdonksveer is de man overleden. POORTUGAAL De gemeenteraad komt dinsdag 28 november, des avonds om 8 uur in openbare vergade ring bijeen. De agenda vermeldt on der meer voorstellen tot het treffen van een aantal verkeersmaatregelen aan dé F. v.d. Poest Clementlaan en aan de Krulsdijk bij café-restaurant 'De Viersprong', het verlenen van een krediet voor de aanleg van een fiets pad langs de Schroeder van het Kolk- la&n en het beschikbaar stellen van een krediet in verband met de aanleg van een plantsoen langs de F. v. d. Poest Clementlaan. ninggraten, waarbinnen een boeiend en interessante werkruimte is verkre gen. Er zijn nu al bijkantoren in Middelhamis en Oud-Beijerland. Ook in Brielle worden regelmatig zittin gen gehouden. Er werken bij het GAB-Spijkenisse, inclusief de direc teur. D. Brussaard en inclusief de bezetting van de bijkantoren dertien personeelsleden. Het gebied dat vanuit dit nieuwe kantoor wordt bestreken, telt 163166 inwoners. Uit de cijfers blijkt dat vooral Spijkenisse met een sterke werkeloosheid te kampen heeft. Er is een grote behoefte aan banen voor gehuwde vrouwen, zowel in vast ver band of als part-timer Ook de minis ter zei dat een toename van werkgele genheid voor deze categorie met aan gepaste werktijden en kindercrèches 'wenselijk zou zijn'. Over het gebouw zei de minister nog dat ér. de kenmerken te vinden zijn van de nieuwe opvattingen zoals die in de experimentele arbeidsbureaus - nieuwe stijl (waarvoor kortgeleden toestemming is verleend om se in ie stellen) verwerkt zijn, alhoewel die nieuwe zich op nog veel breder terrein zullen gaan bewegen. Burgemeester P. J. Bliek noemde-het' arbeidsbureau een aanwinst voor het vooraieningenpeLl van zijn gemeente. Het onderstreept volgens hem. de cen- 1 tram-functie van Spijkenisse, Hij wees er verder op dat de gemeente zelf probeert aan die stijgende werkeloos heid wat te doen in de vorm van de ontsluiting -van nieuwe industrieter- ,reinen„ die, bovendien.,.nodig zijn in verband met-het versnelde bqjgpro- granrma van woningen waarraöf mi nister Udink plannen, heeft. Spijkenisse zou volgeiïs die plannen veertienhonderd woningen per jaar moeten bouwen. De burgemeester zei tenslotte te hopen dat, gelet op h'.t grote aantal scholen en-" het grr ce aantal jongeren, er meerjeugdooxtsu- lenten aan, het nieuwe GAB verbon den zullen worden. Vandaag en morgen (woensdag) is er van 14-tot 16 uur en-woensdagavond bovendien van 19 tot 21 uur voor een ieder gelegenheid het nieuwe school gebouw te bezichtigen en kennis te nemen van de taken van het GAB en eventueel vrijblijvend informaties in te winnen over arbeid en de arbeids markt Ook worden er rondleidingen georganiseerd. ADVERTENTIE Het is bijna niet te galoven, maar voor slechts een paar gul- den hangt deze prachtige vitra ge bij* U voor het raam. Een fabriekspartij effen terien* ka marquisette in maar liefst 5 breedtes, koopt U nu bij ons met kleine schoonheidsfoutjes uit de prijsserie van f 3,75 t/m f 5,75 voor nog lagervprijzen. Dinsdagmorgen om 9 uur be gint op de Ie etage de verkoop van dtsto fabriekspartij effen terlenkamarquisette fn 5breed- tes. Géén schrift, ofte!, best GEERTRUIDENBERG Het' ge meentebestuur heeft maandag ingevol ge de hinderwet de chemische fabriel Transicol gelast om met haar werk zaamheden onmiddellijk te stoppen Transicol loost haar afvalwater opkdi rivier de Donge en wordt gezien ai; een van de ernstigste vervuilers. ADVERTENTIE lm 11 r~)|TY| Een brilianten armbandis een "«Al- AAAMi-l_MJy;tarst persoonlijk geschenk. En een waardevaste belegging. Kies hem daarom met zorg. Kijk, alvorens u besluit, ook bij Meelman. De brillantaxperts met een unieke collectie en een al evei. uniek BSêSf3!V| Certificaat, dat elk risico uitsluit. De prijzen beginnenI bij 565.-. edeisteenkundige f.g.s. diamantexpert g.i.a. lijnbaan SZ tel. 716670 oostzeedijk ISS /otterdam Woensdag zal in het verzorgingshuis van het bejaardencentrum Groene Zoom van 14 tot 17 uur een uitver koopmiddag van handwerken wor den gehouden. Secretaris J. Maaskant van Hardinx- veld-Giessendam heeft aangekondigd dat hij wil vertrekken. Dat doet hij dan op medisch advies. Hij wil met vervroegd pensioen gaan. Het is be kend dat de heer Maaskant de laat ste jaren vaak ziek was. Hij zegt in zijn ontslagbrief dat zijn vertrek in het belang van de gemeente is. De heer Maaskant was dertig jaar ge meente-secretaris van deze gemeen te, Overigens is ook secretaris G. vd Zalm ziek. De Stichting Jeugd welzijn is actief bezig met twee projecten. Het eerste is de peuter speelzaal in Drijvershof in Boven- Hardinxveld. Vorige week was hier voor de eerste ouderavond. Van de 28 kinderen waren zeventien moe ders en twee vaders aanwezig. Het huishoudelijk reglement is bespro ken. Ook werd een werkgroep peu terspeelzalen geformeerd uit de aan wezige ouders. De ouders vinden overigens dat tekorten door de ge meenschap gedragen moeten wor den. Het tweede project is de jeugd van 'over het spoor'. Het open huis in de kleuterschool van de Emma- straat bleek zaterdag een groot suc ces. Zestig kinderen van zes tot dertien waren onder leiding creatief bezig. na de verkiezing als volgt kunnen uitzien: voorzitter H. Spiering te Sleeuwijk, le secretaris A. Klop te Hardinxveld-Gïessendam (De Savor- nin Lohmanstraat 16, tel. 01846 2440), 2e secretaris W. H, van Hou- welingen te Hardinxveld-Giessen- dam, penningmeester W, van Veen- endaal te Gorinchem; leden: G. Baan te Giessenburg: mevrouw M. van Pelt te Nieuwendijk, mevr. G. Ring- lever te Gorinchem, mevrouw J. Verbeek te Gorinchem en mevrouw C. J. Verspuij te Hoornaar. Vrijdag vergadert de vereniging Phi ladelphia om 19.30 uur in de grote zaal van De Heul in Gorinchem. Omdat de heer Vliem gaat vertrek ken als bestuurslid zal er een be stuursverkiezing moeten worden ge houden. Het nieuwe bestuur zou er Op zaterdag 25 november en zater dag 2 december zal het Heukelums Mannenkoor de jaarlijkse uitvoering geven onder leiding van dirigent Th. Moger. Ook zal het toneelstuk Het Verraad van A. M. de Jong worden opgevoerd. Woensdagavond zal in Leerdam een bijeenkomst worden gehouden waar een Leerdamse huurdersvereniging zal worden opgericht Alhoewel het initiatief is uitgegaan van de PvdA'er Marcel van Dam. meent men toch dat een eventueel op te richten vereniging buiten de poli tiek moet staan. Wel heeft men reeds contact gezocht met de diverse vakbonden. Deze vergadering wordt gehouden in het wijkgebouw Patri monium aanvang 20.30 uur. Het Groene Kruis in Nieuw Lekker- land houdt op 30 november om 19 uur een algemene ledenvergadering in de kleine zaal van het sportge bouw. Ondanks een nadelig slot zal het bestuur nog geen contributiever hoging voorstellen tenzij wordt overgegaan tot aanstelling van een regio-wijkverpleegster. In dat geval zal de contributie worden verhoogd met 2,50 per jaar. In aansluiting op deze vergadering houdt de Ne derlandse Hartstichting om 20 uur in de grote zaal van het sportge bouw een voorlichtingsavond. De heer M. R. Wagenaar, cardioloog te Dordrecht, zal spreken over hart- en vaatziekten. De afdeling Noordeloos van het Groene Kruis zal donderdagavond 23 november een ledenvergadering hou den in het nieuwe wijkgebouw. Er zal moeten worden gesproken over het bestuursvoorstel de contributie te verhogen. Daar zijn diverse rede nen voor, de benoeming van een tweede wijkverpleegster en verhoog de afdracht aan het hoofdbestuur.

Trouw / De Rotterdammer | 1972 | | pagina 2