BROOD HART bronovo-nebo PATIO BUNGALOWS le NIJVERDAL het onderwijs vraagt RECTOR FAMILIEBERICHTEN 9 (Gen. HeJIenfoorn). üannemersbedrijf H. P0DT en ZONEN B.V, TOORHET DALE CARNEGIE CURSUS operatie - verpleegkundige EMMEN CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP D O C 6II t (c) Lyceum HAVO Ped. Acad. TROUW/KWiAiRTET ZATERDAG 3 FEBRUARI 1973 K14 Adriaan Jacob Dekker Karei Willem Dercksen ds. K. W. Dercksen Dr. J J. BUSKES Bijbels dagboek f 15.90 Jacob Ladcnius echtgenoot van J. G, Oonk - Boek van nu, boek voor de toekomst! ^VS DEO THUIS d©Japansekunst van het bloemen schikken f6.90 ƒ7.50 Mffl WAGENINGEN TE KOOP pracht luxe auto's en bestel wagens, busjes, jeeps, landrovers en motorfietsen. contactuele eigenschappen; groter zelfvertrouwen doeltreffend spreken; leidinggevende vaardigheden; omgang met mensen; enthousiasme STICHTING Het prot. chr. Nebo-ziekenhuis vraagt voor spoedige indiensttreding een Aanstelling in de rang van verpleeg kundige A of le verpleegkundige is mogelijk; promotiekansen zijn aan wezig. Per jaar worden 3500 klinische en poliklinische operaties verricht, o.a. op het gebied van de algemene-, plastische-, kaak-, K.N.O.-, gynaecologische en ortho- paedische chirurgie. Sollicitaties en verzoeken om inlichtin gen te richten aan de verpleegkundig- direkteur. zr. G. Lievaart, Seheveningse- weg 106, 's-Gravenhage, telefoon (070) 51 21 71, Aan de zuidelijke rand van Nijverdal in het plan t'n OALN DIEK' beginnen wij dit voorjaar met de bouw van royale en luxueus uitgevoerde patio bungalows met centrale verwarming, ruime garage, groot zonneterras, voor- en achtertuin. Ind.: Royale hai met kwartsier tegels op de vioer en schrootjesplafond. L-vormige kamer plm. 39 m2 met hoek openhaard met schrootjesplafond. Keuken met betegelde wanden en aanrecht met roestvrij stalen blad met 2 spoelbakken. 3 ruime slaapkamers. Mogelijkheid tot 4 Met veel kastruimte: Badkamer met ligbad en vaste wastafel. Prospectus met uitvoerige inlichtingen en prijzen worden U op aanvraag toegezonden. Koopsom plm. 107.500,— all-in. Eventuele financiering kan door ons worden verzorgd. Wilhelminastraat 13, Nijverdal, telefoon 05486-2394. Op Uw genade sal ik leven, Op Uw gena den doodsnik geven, O Heer, aan Wien ik mij vertrouw! Ges. 160 vers 3 Heden nam God tot Zich, Zijn moegestreden kind» onze zorgzame Man, Vader en Opa op de leeftijd van 77 jaar. Johannes Spek C. C. Spek-van Dongen G. H. Spek G. J. Spek-de Bondt Christa Jan Wouter Schiedam, 1 februari 1973, Lor entelaan 118. Correspondentie-adres: Schicdamseweg 118, Schiedam. Aan het woonhuis geen bezoek. Geen bloemen Geen toespraken De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Eudokia", Bergsingel 215 te Botterdam. Bezoek en gelegenheid tot condoleren: van 19.30 tot 20.00 uur. -mandag De rouwdienst zal gehouden worden doe*.. Je wel eerwaarde heer Ds. B. Baks dinsdag a.s. in de Dorpskerk, Noordeinde te Kethel om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aan de Laan van Spierings- hoek te Schiedam om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in.do aula van de begraafplaats. Bedroefd maar vooral dankbaar voor de fijne jaren die wij samen gehad hebben, geef ik u ken nis van het overlijden van mijn Man, Wirn Burggraaf! op de leeftijd van 26 jaar Psalm 27 Aly Burggraaff-de Bruin 's-Gravenhage, 1 februari 1973. Ametisthorst 147. Wim is opgebaard in een rouwkamer van het Ziekenhuis St Antoniushove, Burgemeester Ban- nlnglaan 1 te Leidscbendam. Bezoekuren van 2-4 en van 7-8 uur. Thuis liever geen bezoek Geen toespraken De dienst van woord en gebed zal gehouden wor den op dlns' 6 februari a.s. om 2 uur in de Pax ChristLKeri, Vlamenburg 2, "s-Gravenhage, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 3 uur op de Ocstei-oegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg i Na afloop gelegenheid tot condoleren in de aula. Mijn lieve PAPPA is naar de hemel gegaan "Wira Burggraaff i 's-Gravehhage, i februari 1973. Ametisthorst 147. genade Is V genoeg" Heden overleed onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot* en Overgrootmoeder Jannetje Dwarswaard-Baan weduwe van Goossen Dwarswaard op de leeftijd van rufm 92 jr. Hotterdam: D. Dwarswaard-Bolte Ugchelen: W. Boelofs-Dwarswaard A. Boelols Öcheveningen: H. Knocster-nwarrwaard A. Knoester Sotterdam: J. pwarswaard M. Dwarswaard-Comljs Slikkerveer: j. Dwarswaard T. Dwarrwaard-Boozeftoom Zwtjndreeht: A. van den Berg- Dwarswaard Klein- en Ach ter k!"'n- kinderen. Zwijndrecht, l febr. '73. Verpleegtehuis ..Swlnhove' Plantage-weg 3. Correspondentie-adres: Mevr. v.d. Bers-Dwarswaard, Karei Dooimanlaan 11 te Zwijndrecht. Geen bezoek - geen bloemen De begrafenis za! plaatsvin den maandag 5 febr. a.8. om 12 u. vanuit de aula op.de alg. begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijn drecht. Heden nam God tot Zich Zijn moegestreden kind, mijn Vader en Mededirekteur Johannes Spek op. de leeftijd van 77 jaar. B.V. Technisch Installatie Bureau „Rotterdam" G. H. Spek Rotterdam, 1 februari 1973, Mathenesserdijk 197. Geen bloemem Geen toespraken. Wijkkerkeraad van de Gereformeerde kerk van 's-Gravenhage-oost geeft met droefheid kennis, dat heden op 26-jarige leeftijd is overleden Wim Burggraaf! Het was hem gegeven onze kerk een jaar lang te dienen als diaken. Met dankbaarheid zullen wij zijn werkzaamheden, die met name op het gebied van het Werelddiakonaat lagen, gedenken. Wij bidden zijn gezin en familie met de woorden van Johannes 6:40 de kracht toe dit zware verlies te dragen. P. de Bruijn, praeses, G. van Vliet, scriba. 's-Gravenhage, 1 februari 1973. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer Wim Burggraaff Zijn liefde en toewijding in de arbeid van de dia- konie zuilen ons immer in gedachtenis blijven. De Heere moge zijn jonge vrouw en kind in dit smartelijk verlies troosten en sterken. De Diakonie van de Gereformeerde kerk van 's-Gravenhage-Oost. 0p 31 januari 1973 ging. na een geduldig: gedragen lijden zacht en kalm van ons heen, mijn lieve Man onze zorg zame Vader. Behuwd-, Groot- en Overgiootvader op de leeftijd van S4 jaar. H. G. De'cker- van Oosten H. J. van der Zeeuw- Dckkei Z. A. van der Zeeuw Kleinkinderen en Achterkleinkind Lelden, 2 februari 1973. Corr.adres: Witte Singel 73. Op verzoek van de overle dene heeft de begrafenis ln stille plaats gevonden op de begraafplaats 'RhJJnhof te Leiden. Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u hiermede .kennis van het heengaan van onze lieve Vader en Opa Teunis Broek sinds 1954 weduwnaar van Johanna Katharina Goedknegt, op de leeftijd van 86 jaar. Zijn wens om naar HUIS te mogen gaan is nu door zijn Hemelse Vader vervuld. Vlaardingcn: W. Broek Naaldwijk: P. Broek J. G. Broek-van der Ent Viaardingen: J. Broek T. Broek-Borst Klein- en achterkleinkinderen Viaardingen, 2 februari 1973, Broekweg 14. Condoleantie-gelegenheid maandagavond van 79 uur in het woonhuis. Voorafgaande aan de begrafenis zal er een dienst worden gehouden op dinsdag 6 februari a.s. in de Pniëlkerk, H: R. Holststraat 40 te Viaardin gen om 2 uur n.m.» waarna de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats Emaus tc Viaardingen. Aankomst aldaar om 3 u. Psalm 178 Maar blij vooruitzicht dat mij streelt, ik zal ontwaakt U lof ontvouwen U in gerechtigheid aanschouwen. Verzadigd met U goddelijk beeld. Bevorderd tot Heerlijkheid na een smartelijk lijden, onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Elizabeth Jacoba Verhagen geboren Van den Broek, in de ouderdom van 83 jaar. Rotterdam: D. van der Voort- Verhagen J. C. van der Voort Rotterdam: H. Verhagen G. Verhagen-Holster Deventer: T. Verhagen C. C. J. Verhagen-As Australië: A. Verhagen A. Verhagen-van Boggelen Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 2 februari 1973, Huize „Waelestein", Schulpplein. Correspondentie-adres: Albert Cuypstraat 18, Rotterdam. Onze moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize „Waelestein", Bezoek en gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 4.305.00 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden dinsdag 6 februari in de zaal van het Leger des Heils, Texelsestraat 17. Aanvang 10.45 uur. Daar na zal do begrafenis plaatsvinden op de Zuider Begraafplaats, Slinge 50, te 12.00 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer te 10.00 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ka pel op de begraafplaats. Psalm 6810, 2 (oude berijming) In Jezus ontslapen op 70-jarige leeftijd ome innig geliefde Man, Vader en Grootvader emeritus predikant te Maassluis, Ridder in de Orde van Oranje Nassau. E. Dercksen-Schaap E. N. Siegers-Dercksen Erik, Elsbeth, Judith H. M. Dercksen A. Dercksen- van der Hoeven Caroline, Marleen N. E. van der Meulen- Dercksen G. van der Meulen Lennart, Gert, Jan J. C. Dercksen C. H. Dercksen-Poortman Karei, Willem, Ronald Monique K. W. Weide-Dercksen H. H. Weide Annemarie, Jeroen Maassluis, 2 februari 1973, Koningin Wilbelminaiaan 18. De rouwdienst zal plaats vinden woensdag 7 fe bruari om 13.30 uur in de Inmanuëlkerk, Nieuwe Kerkstraat te Maassluis. De begrafenis zal hierna in besloten kring plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Maassluis. De besturen van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs en de Vereniging voor Christelijk Schoolonderwijs te Maassluis geven er met diepe ontroering kennis van dat hun ont vallen is hun Ere-Voorzitter en Ere-Lid die zich meer dan 25 jaar met zijn gaven en talenten voor het christelijk onderwijs te Maas sluis heeft ingezet. Met grote dankbaarheid zullen wij hem blijven gedenken en zijn voorgaan moge ons inspireren, om het werk in dienst van zijn Zender voort te zetten tot zegen van het kind. Maassluis, 2 februari 1973. Met droefheid geven wij u kennis, dat nog onver wacht van ons is heengegaan, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Pieter Jacob van Kooten in de ouderdom van 86 jaar Rotterdam: W. van Kooten-van Noord Rotterdam: W. A. van Kooten Barendrecbt: M van Kooten L. van Kooten Lycklama Nijeholt Rotterdam: A. Niemantsverdriet- van Kooten M. Niemantsverdriet klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 2 februari 1973. Boergoensevliet 76. Geen bloemen, geen toespraken, aan huis geen bezoek Mijn man is opgebaard in de rouwkamer van het Ikazia ziekenhuis, Montessoriweg L Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7.15 tot 8.15 uur. De begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden dinsdagmiddag 6 februari op de Hervormde be graafplaats Charlois, Charioisse Lagedijk 680. Aankomst kapel plm. 3 uur. Zijn leven was Christus Zijn sterven gewin Met grote droefheid geven wij u kennis, dat he den, na een kortstondige ziekte in volle vrede is ontslapen mijn innig geliefde Man, o.nze lieve zorgzame Vader, Schoonvader en Opa, Broer, Zwa ger en Oom op de leeftijd van 63 jaar Rotterdam, 2 februari 1973. Ruimersdijk 65. - Corr.-adres: fam. C. J. JP. v. d.-Hoonaard Velgersdijk 175, tel. 0119.99.97, J. G. Ladenius-Oonk kinderen, behuwd- en kleinkinderen Geen bezoek aan huis Geen toespraken De overledene wordt opgebaard in de rouwkamer van het Bouwcentrum CVU, Korte Kromhout 63. Rotterdam. Bezoek maandag van 19.0019.30- uur, tevens ge legenheid tot condoleren. De crematie zal plaatsvinden: dinsdag 6 februari in het crematorium Rotterdam-Zuid, Maeterlinck- weg 101 om 14.00 uur. Getroffen door de overweldigende belangstelling en uw medeleven bij het plotseling overlijden van mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Gerrit Willems is het ons een behoefte u hiervoor dank te zeggen. Familie Willems Oude Wetering, februari 1973, Veerstraat 6. Het is ons onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken bij het overlijden van onze Zoon en Broer Bart Jansen In het bijzonder danken wij directie en personeel van H.N.G. en de bewoners van onze straat. Wij werden er zeer door gesterkt. C. A. Jansen W. Jansen-v. d. Heiden Aad, Cok .en Gerrie Lisse, februari 1973, Witte de Withstraat 29. Frits Bernard en Gert Ebeling m Een wegwijzer die u binnen leidt In dOTileuwe, boeiends en epeel8e wereld van de vi deo. Da videorecorder biedt ongekende mogelijkheden. Een nieuwe wereld gast voor u open: zélf uw eigen tele visieprogramma opnemen en op leder gewenst tijdstip op uwelgen televisietoestel ver tonen! HERBERT POTHORN AAP EN MENS IN DE EVOLUTIE Wie waren voorouders? De vorderingen ven her on derzoek en de strijd der meningen einde Darwin. Eer populalr-wetenschappelijke oriëntatie. Qf Gebonden I4.3U Vcrkrfjgbsai in de boekhandel Wegeningen ehodohayakawa Artistieke bloemechlkkln- gen. afgebeeld in fraaie kleurenfoto's. Nieuwe en modernste toepassingen ven Ikebana. Ean volledi ge handleiding. Met vele schematische tekeningen. York/ilsbsf n V* bttkhtntl»' tor k Kooning Wogulngoa Toneelgroepje 'De Minnostreel' te R. "t Ging zó goed met ons amateurtoneel, dat we dringend ruimte nodig hadden om te repeteren. Adverteren, zei Geesje. O.K. In de krant zo'n rubriek- advertentie gezet, hoogachtend Minnestree!. Gelukt Wa kregen een oude garage fn huur van een toneelminnaar. Zelf opgeknapt. De kuituur in R. is gered.' Het dagblad lauw kulturele F*"? kontaktadros. Kei hhi Verkrijgbaar In de boekhandel Afkomstig van politie technische dienst prima onderhouden - - dus prima kwaliteit eh zeerage prijzen dit koopt u alleen bij ons! Ford Taunus 12 en 17M - Vauxhall Cresta - DAF - Volkswagen luxe busjes en bestel - bouwjaar '66 tot '69. Austin jeeps, - landro vers. Matchless er. B.M.W. Alle wagens met kentekenbe-jrijzèrt SURMACO Te bezichtigen: Burg. de Bmlnelaan 134, ZWIJNDRECHT. Op normale werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur en op zaterdagen van 9.00 tot 13.00 uur. Telefoon 01850 - 24801 en 010 327131. Op een gegeven moment beseffen we dat de waarde van kennis en vakbekwaamheid zijn beperkingen heeft. Op dit punt groeit het gevoel dat er enorme voordelen verbonden zijn aan het ontplooien van onze persoonlijke bekwaamheden, zoals: Jaarlijks iOO.OOO cursisten, dames en heren in 35 landen. UITNODIGING voor de gratis informatie-avond. Rotterdam: maandag 5 februari, restaurant Engels, Groothandelsgebouw, 20.00 uur. Ook klassen te Amsterdam, Haarlem, Alkmaar en Utrecht. Inlichtingen: J. van Dijk, telefoon 010-188771. De Vereniging tot stichting en instandhouding van een Inrichting voor Christelijk Middelbaar en Voorbereidend Hoger Onderwijs te Alphen aan den Rijn. Voor de van bovenvermelde vereniging uitgaande scholengemeenschap voor v.w.o. en h.a.v.o. wordt wegens pensionering van de huidige rector per 1 januari 1974 gevraagd een die het christelijk onderwijs uit overtuiging wil dienen en in samen werking met alle medewerkers wil trachten-aan dit onderwijs gestalte te geven. De scholengemeenschap teit ruim duizend leerlingen. Plannen om een nieuwe school te bouwen zijn in een vergevorderd stadium van voorbereiding. Geledingen binnen de school zullen bij de benoeming betrokken worden. Sollicitaties te zenden aan. de Secretaris van het bestuur, de Heer H. Jongenburger, Mamixstraat 27, Alphen aan den Rijn/ Inlichtingen verschaft de rector, Drs. M. A. Taal, telefonisch te bereiken onder nr. 01720-72154. (Lyceum, Havo, Pedagogische Academie) Gevraagd met ingang van 1 augustus 1973 NEDERLANDS 26—29 uur DUITS 20 uur AARDRIJKSKUNDE 22 uuri) WIS- EN NATUURKUNDE 24—26 uur NATUURKUNDE BIOLOGIE 10 uur i) MUZIEK i) Combinatie mogelijk. Eengezinswoningen en flats beschikbaar. 20—23 uuri) 15—18 uur 15 uuri) 10 uur Zij, die het Christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen, worden uitgenodigd hun aan het Bestuui gerichte sollicitatie te zenden aan de directie van de scholengemeenschap, Baander 23 te Enunen. Inlichtingen verstrekken gaarne: drs. J. de Wilde (Lyceum -f HAVO), telefoon school: 05910-11402, thuis: 05910-12923. drs. M. Brommersma (Ped. Acad.), telefoon school: 05910-11798, thuis: 05910-12865.

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 28