(ervaren) maatschappelijk werker(ster) maatschappelijk huishoudelijke hulp maatschappelijk wer ter Stichting Huize Christina Den Haag groepsleid(st)er werker(ster) ziekenverzorgster bejaardenverzorgster De Hervormde Stichting voor Algemeen Maatschappeï jk Werk te Leiden heeft behoefte aan een In verband met de fusionering is er plaats voor nog een Hervormd Opleid itgscentrum „h euw Ril mzïcht" zoekt: voor verschillende werk zaamheden, bijvoorbeeld koken. Intern of extern. Exper ment ?treekcentrum voor Opleiding en rorming van Werkende Jongeren te Drachten (één van de zes experimentele instituten vooi participat e-onderwijs) vraagt een agogi ich medewerker een onderwijskundig medewerker een sociaal medewerker Sollicitaties te richten aan de Plaatselijke Begeleidingscommissie van het Experiment, Moleneind Z.Z. 71 te Drachten. Inlichtingen worden verstrekt door de projektleider, telefoon 05120-13435. Stichting tot steun Rotterdam en omstreken De Protestants Christelijke Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Wad clinx veen één leidster gezinsverzorging en één leidster be j aardenverzorging liefst Rooms-Katholiek. Inlichtingen bij mejuffrouw J.H.Kapteijn, bureau leidster, tel. 01710-20931. Sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur, mevr. A. C. Lyklema- v.d. Velde, Mulderstraat 45, Leiden. Hele dagen of enkele uren. Mannel jk of vrouwelijk. Tel. 03438-2548. Prot Chr. Be lardencentriim „De Keihof' te Leiden i zoekt een Liefst met ervaring. Eventueel woonruimte beschikbaar. Salariëring en arbeids voorwaarden volgens richtlijnen van de Stichting L.S.B. Nadere inlichtingen kunnen worden Ingewonnen bi de directrice Mevr. A. Bout, telefoon 03434-2441. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice van „De Keihof", Kwartellaan 7, Leersum. -OUiW/KWiARTET ZATERDAG 3 FEBRUARI 1973 T18/K18 bewoond door jongeren die voor predikant studeren en lyceïsten; samen met leiding en personeel een gemeenschap van 35 men sen waarin het prettig werken is De gogisch medewerker heeft primair tot aan dachtsveld de relationele aspektcn van het uitvoe rende werk. Hij zal zich bezig houden met de daaruit afgeleide werkvelden, die te vinden zijn in de externe relaties van het team. Zijn taak ligt in de sfeer van het volgen van de ont wikkelingen en het signaleren van de mogelijke problemen. Hij komt in samenwerking met het team tot mogelijke probleemformuleringen en het kreëren van oplossingsmethoden. De onderwijskundig medewerker is beiast met de om derwijskundige ontwikkelingen van het experiment. Zijn taak ligt in het voortdurend behulpzaam zijn bij het ontwikkelen, toetsen en bijsturen van pro gramma's. Een en ander afgeleid van en voortdurend getoetst aan een ingediend experimenteerplan. Zijn taak ligt verder in het ontwikkelen en opstellen, mede in overleg, met het team, van jaarlijkse experimenteerplannen. De sociaal medewerker is belast met taken, verband houdende met onderwijs- en arbeidsomstandigheden van kursisten. Hij heeft tot taak voortdurend de praktische onderwijs- en arbeidsomstandigheden van kursisten te verzamelen. Hij zal ook trachten een in zicht te krijgen in de faktoren die deze omstandig heden beïnvloeden. Dit zowel formeel als feitelijk. Binnen het experiment bereidt hij oplossingen voor. Hij legt andere organisaties en instanties als vak beweging, arbeidsvoorziening, arbeidsinspektie e.d. problemen voor die om meer struktarele oplossingen vragen. Bij het experiment zijn tevens nog laken te ver richten in het kader van documentatie en rappor tage. Deze taken worden door de genoemde mede werkers in onderling overleg geregeld en uitgevoerd. De funktionarissen kunnen in de uitvoering van hun werk een beroep doen op een landelijk begeieidings- apparaat en wetenschappelijke instituten. Zij worden geacht in staat en bereid te zijn in nauwe samenwerking hun funktie te vervullen. (voogd -instelling) zoekt: Wij vragen iemand die: bereid is samen met het kind en zijn omgeving te zoeken naar nieuwe toekomstmoge lijkheden; bereid is in een team mee te denken over nieuwe ontwikke lingen binnen het maatschap- pel ik werk; in het bezit is van een diploma sociale academie, hiervoor stu deert of een gelijkwaardige op leiding heeft voltooid] Wij bieden: wekelijkse praktijkbegeleiding; mogelijkheid tot supervisie; wekel ikse stafbesprekingen; samenwerking met de consu- lent-psycl later; salaris volgens rijksregeling; dienstauto of kostenvergoeding eigen auto. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de directeur, de heer P. B. van der Schelde - Avenue Concordia 103 - Rotterdam-16. "Telefoon 010-135317. CP2 roept sollicitanten op voor de funktie van voor een vertikale groep. De gedachten gaan uit naar iemand, die 23 jaar of ouder is, die naast een goede algemene ontwikkeling ervaring heeft in de E nderbescherm ig en/of in het clubhuiswerk. Bij voorkeur in het bezit van een erkend K nderbesehermingsdiploma of een daarmede gel k te stellen opleiding. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens richtl inen van de Nationale Federatie voor E nderbescherming. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de directrice of na telefor sche afspraak. Esdoornstraat 18, Den Haag. Tel. 070-330643. vraagt voor spoedige indiensttreding Vereiste opleiding: Sociale Academie, H.S.A., M.S.A.. N XII, N XIX of N XX Geboden wordt: een verantwoordelijke zelfstandige werkkring 11 salaris- en reelitspositieregelin g volgen - landelijke normen 1 autokostenvergoedin moderne bureaiirnimte I hij het zoeken naar woonruimte zal medewerking worden verleend Het werk van de stichting omvat: i gezinsverzorging, bejaardenverzorging en hulp aan chronisch zieken algemeen maatschappelijk werk De stichting werkt tezamen met naburige levensbeschouwelijke en algemene instellingen aan de totstandkoming in 1973 van een A-instelling, t.w. de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Zuidpias. Van de leidsters wordt verwacht, dat zij mede een bijdrage daartoe leveren. Informaties kunnen worden ingewonnen bij mej. J. G. Braggaar, adviseuze gezinsverzorging bij de Hervormde Stichting voor Diakonaal Maatschappelijk Werk in Zuid-Holland, Tuinlaan 18, Schiedam (tel. 010—26 45 00) Sollicitaties te richten aan de secretaresse van het bestuur, drs. G. Blom, De Genestetlaan 8 addinxveen De Stichting- is gestart met een fusieproces op algemene basis, waarbij alle levensbeschouwelijke -instellingen voor;maatschappeï k werk zijn betrokken. Als gevolg iervan is samenwerking met de Gereformeerde Stichting voor Maatschappelijk Werk al gereali seerd. Voor de nieuwe medewerkster is ei behalve het hulpverlenen aan cliënten, mogelijkheid zich te ver diepen in de toekomstige organi satiestructuur van de instelling en de plaats van het algemeen maatschappelijk werk in de sa menleving. Vereist wordt: diploma S.A.; H.S.A. of vergevorderde studie urgentie-opleiding. Salari ring volgens landelijke normen. Prakt jkbegek ding aan wezig. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. CP2 Gaarne bereid tot het geven van alle gewenste dichtingen. Kieuw Ruimzicht, Di ebergse- straatweg 44, Postbus 31, Doorn. CP2 CP2 wélzijns- en vormingswerk CP2 X CP2

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 2