Mfifift ni 3uwe aut generatie: Peugeot 104 Joh. de Heer Automobielbedrijf B.V. W. J. SPOORMAKER Cheffin administratief medewerkster BUVA energieke adjunct secretaresse I IELFSTANIIG MEDEWERKSTER VERKOO 'STER KGKt ÏFOEP het (kortste) wonder op wielen! Hp WBBÊ OostzeeaSijk 330, Rotterdam, tel. 010-118080. Filiaal Schiedam; Nwe, Malhenesserstr. 11-13, lel. 010-260320 MUKIER SMIT B.V. MUNIER SMIT B.V. TROW/KWARTET ZATERDAG 24 MAART 1978 R28 CJf inB Grote-auto-motor-prestaties. Carrosserie: kwaliteitsstaal beschermd door Iakpantser. Komfort als thuis. Kortste Europese 4-deurs. Of uw garage veel groter is! Ingebouwde veiligheid Preventieve veiligheidPassieve veiligheid Zuinig in onderhoud. Exclusieve inclusieven. f. 8.595,—* voor ROTTERDAM L. M. en OMGEVEND WOLPHAERTSBOCHT 246 TELEFOON OIO- - 27.75.50 Voor onze stoffenspeciaalzaak in het centrum van Dordrecht vragen wij op korte termijn Wij dachten aan een representatieve dame van 2535 jaar met minimaal enige ervaring ip de stoffenbranche, die leiding kan geven aan een enthousiast verkoopteam. Wij bieden 'n uitstekend salaris, aangepast aan de verantwoordelijkheid van haar funktie. Goede sociale voorziening. Heeft u interesse in deze afwisselende en be langrijke baan, schrijft u dan even 'n brief met een korte be schrijving van uw levensloop, liefst vergezeld van een recente pasfoto onder no. 8300 bur. vao dit blad. BUVA is toonaangevend op het gebied van hang- en sluitwerk, bouwbeslag, aluminium profielen en hardgias. Op de verkoopafdeling is plaats "voor eén medewerkster. Zij zal belast worden met gevarieerde werkzaamheden, welke verband houden met orderbehandeling, offertes en calculaties. Groothandel in sanitair, keukens en huishoudelijke apparaten Oudedljkse Schiekade 68 te Rotterdam Overschie vraagt voor spoedige indiensttreding 18 jaar of ouder. Zij zal, een afwisselende taak krijgen zoals typen, het bedienen van telefooncentrale en administra tieve werkzaamheden. Deze functie vereist een irote mate van accura tesse en verantwoordelijkheidsgevoel. Verzoeke een afspraak te maken met de heer R. J. Munier. Tel. 01C 67018! Groothandel in sanitair, keukens en huishoudelijke apparaten Oudedljkse Sckiekade 68 te Rotterdam Overschie vraagt voor spoedige indiensttreding voor onze showroom Leeftijd 23 jaar. Haar taak zal bestaan uit het adviseren en ver kopen van keukens en sanitair aan particulieren, architecten en installateurs. Verzoeke een afspraak te maken met de heer R. J. Munier. Tel. 010 - 670188. - ;N i^St V wv »*V* JR v (V5--: Sctlfe ^W'« Êl de koploper van een de kortste Europese 4-deurs Een volwaardige 4-persoons wagen met 4 portieren, bij een totale auto-kortte van slechts 3 mete 58. is de nieuwe F ugeot 104 daarom „de koploper van een nieuwe auto-generatie"? Ook (en vooral) hierom: de 104 is een nieuwe auto-conceptie omdat hierbij niet om de prijs tot elke prijs laag te houden, concessies aan de kwaliteit zijl gedaan. Want Peugeot stelt, dat een kompakte auto meer das een boodschapper auto'tje moet kunnen zijn. De Peugeot 104 is een kwalitatief per~ fekte, ruime gezins-reis-auto (vandaar are 4 portieren I), die zich niet alleen in de stad, maar ook op de snelweg thuis voelt. De 104 gaat lang mee vraagt zuinig weinig onderhoud (kwaliteit I), terwijl een „onbetaalbare" veiligheid is ingebouwd. Om u die kwaliteit, dat komfort, het klasse-rijden zelf te ïaten ervaren, staan nu overal in Nederland 104's voor u klaar. Vraagt u de Peugeot dealer in uw woonplaats zo'n onverplichte bewijs-rit. 't Overtuigt u meer dan duizend woorden. Uiterst degelijke 4-cilinder in lijn motor die doorzijn brillant nieuwe konstruk- tie, maximaal rendement uit de brand stof haalt. Daardoor een zuinige, schone motor met hoge prestaties. Bovenliggende nckkenas, met 5x ge lagerd! rukas. 50 pk, 135 km/u. Koppel 7,4 m.kg bij 3000 omw/min. waardoor groc trekvermogende 104 trekt gemakkelijk een aanhanger van 700 kg. De Peugeot 104 is gemaakt van kwaliteitsstaal. Door dit betere staal »;n de elektroforèse lakbe handeling is de carrosserie optimaal beschermd tegen corrosie. Floestvrij stalen bumpers, 3rcte kofferruimte: 300 Itr, plaats biedend aan 4 flinke koffers. cm Een auto kan ruimte suggereren door stoeien met vermoeiend korte zittingen en lage leuningen. 0n~ komfortabel I De 'eugeot 104 biedt u echter fauteuils met royale zit kussens en hoog doorlopende rug leuningen, terwijl voor en achter in de auto royale hoofd- en been ruimte is. Matenbreedte voorste fauteuils (op ellebooghoogte) 127 cm. Achter 126 cm. U zit zo komfor tabel sis thuis, .en even rustig want de 104 is ook bij snel rijden opmerkelijk „stil" De 104 heeft 4 portieren, waardoor ook de achterpassagiers gemakke lijk en veilig kunnen in- en uitstap pen. Op de achterportieren zijn in stelbare kinderstaten aangebracht. Overal aanzittende kinderhanden kunnen deze portieren tijdens het rijden niet per ongeluk van binnen uit openen. Totale lengte van de Peugeot 104: 358 centimeter, dus geen parkeer problemen, ook niet voor uw deur De draaistraai is 492 centimeter. Dat is zo kort, dat de 104 zeifs in een zeer smalle straat gekeerd kan worden. Ongeëvenaarde wegligging. Koers- vast-ongevoelig voor de felste wind rukken Onafhankelijk geveerd! wie len. Voorwielaandrijving. Schijfrem men vóór trommelremmen achter. Automatische rembijstellïng en ge scheiden remcircuits. Aan alle kanten ruim uitzicht. Veiligheidssloten. En het aangename rij-komfort dat het ken merk is van Peugeot. Carrosserie met schokabsorberende voor- en achterzijde Passagïerscabina een bijna onvervormbare stalen veilig- heidskooi. Bekleed veiligheidsstuur en gedeelde stuurkolom. Ruitenwissers en (schokdempend) dashboard niet reflekterend. 3-punts veiligheidsrie men vóór. Kwaliteit betaaii zich ruimschoots terug. Daarom is de 104 door de jaren een uitge sproken zuinige auto. Vraagt heel weinig onderhoud. Slechts 1 smeerpunl,dat om de 5000 kilometer doorgesmeerd hoeft te wor den. De onderdelen zijn goedkoop en de service van de 145 Nederlandse Peugeot dealers is van dezelfde hoge klasse en kwaliteit als de auto De Peugeot 104 is kompleet uitgerust met alles wat u van en klasse auto erwacht. Radiaal banden. Elektrische ventilator. Ven tilatiesysteem met twee onafhankelijke cir cuits Ruitensproeiers. 4 Versnellingsbak met sportief pookje. Komfortabele ruimtefauteuils met stoffen zitting en kunstlederen zij- en achterkant Achterruitv«rwarming, wat in ons klimaat een uitkomst is. PEUGEOT 104 excl.btwf. 7.409,48* Importeur Gebr. Nefkens' Automobielmij. N.V. Utrecht. *AF. UTRECHT Kandidaten voor deze functie moeten een opleiding hebben op Ulo/Mavo-nlveau, alsmede enige kantoorervaring. Leeftijd ca. 25 jaar. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties worden gaarne tegemoetgezlen door de heer G. A. van Dalen, afd. Personeelszaken. Ijzerwaren- en Gereedschapshandel B.V., Conradstraat 38 - Groothandelsgebouw D1, Rotterdam. Tel. 010-119562. Op het nieuwe rayonkantoor ven Kok Beheer BV aan de Westb/aak - in het hart van Rotterdam - is een plezierige plaats voor een van omstreeks 22 jaar die degelijk en snel Nederlandse stenogrammen opneemt en uit werkt ten behoeve van één der afdelingshoofden. Vereist: middelbare opleiding. ff ij bieden u een goed safaris, drie en een halve week vakantie, 7% vakantietoeslag, aantrekkelijke studiekostenregeling. Kok Beheer BV behoort tot a'e Kokgroep een onderneming met talrijke werkmaatschap pijen, actief op een omvangrijk gebied van vast goedzaken in heel Nederland en in België. Kok Beheer BV beheert woningen, winkels en kantoren. Het bedrijf verhuurt en admini streert: een volledige dienstverlening aan zijn opdrachtgevers voor de exploitatie van hun vast goed. Hebt u interesse 7 Schrijf dan meteen aan da afdeling Personeelszaken van ons hoofdkantoor Westblaak 230 Rotterdam

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 28