211 fijne caravan-weekends! W. Pluygers voorzitter van blindenbibliotheek Medisch beroepscollege acht zich onbevoegd in zaak beroepsgeheim 'fr-1 maa bib Bestuurscollege wil toch studentenstop universiteit Leiden KOMBI PASEN Oud-katholieke kerk herdenkt 250-jarig bestaan 'De Hoogstraat' houdt reünie Oefenende politie raakt slaags Vier Middelburgers moeten huis uit na huurkwestie Wildgroei bij overloop in Noord-Holland vanuit Randstad slechts f10595.- Demonstratie tijdens hogerberoep Hoogovens Nieuwe ambassadeur van Sowjet Unie I TROUW/KWARTET ZATERDAG 21 APRIL 1973 BINNENLAND T9/K11 door Frans Janse AMSTERDAM De Randstad barst uit zijn voegen. Een te grote concentratie van bevolking en be drijfsleven en een steeds ingewik kelder wordend sociaal en econo misch patroon bedreigen het woon- en leefmilieu. Juist als ge- vplg van deze concentratie is er sprake van, een onbillijke verde ling van de welvaart in ons land. Het gemiddelde inkomen in de Randstad ligt hoger dan elders in het land. Maar ook in de Rand stad zelf zijn de verschillen groot en de beter betaalden verlaten de stedelijke gebieden. De armen moeten wél blijven. f •Van onze Haagse redaktie DEN HAAG De heer W, Pluygers, president-directeur van de Ne derlandse Dagblad Unie wordt voorzitter van de Nederlandsche blin denbibliotheek. Aan de algemene ledenvergadering, die volgende •week donderdag bijeenkomt, is hij door het bestuur voorgedragen. Den Helder UTRECHT Het Centraal medisch tuchtcollege heeft in hoger be roep een principiële en daardoor wat Ingewikkelde uitspraak gedaan over de grenzen van het medisch beroepsgeheim. Twee vragen Niet alieèn wonen (Jen de MAZDA 818 Kombi: betere kombinatie is er nauwelijks te vinden voor die prijs... Van onze onderwijsredactie LEIDEN Ook de rijksuniversiteit te Leiden zal dit jaar niet aan een studentenstop kunnen ontkomen. Het college van bestuur wil daarom het besluit van de universiteitsraad om geen stop aan te vra gen bij de Kroon voordragen ter vernietiging. i, IK NESM SINDMK DAT A8<WNEMENr OPNIEUWE ReVH i Hos PSt kWASTAAL WN /VAAM IS: adres: plaats: D. IK NES MET ARf£ GEWEN W/E HET EERST SU VE SR/EVENSUS tS.J - - r' i BEVOLKING SPREIDT ZICH NikA U/11 i 11 7 Om deze en om nog andere redenen vinden regering en randstadprovincies het noodzakelijk dat er een evenwich tiger bevolkingsspreiding plaatsvindt, met als logisch gevolg een evenwichti ger weivaartsspreiding, De grootste operatie in dit kader is de zogeheten overioopoperatie van de noordelijke Randstad (het zuiden van de provin cie Noord-Holland) naar de zogenaaro de groeikernen in Nocrd-Hoiland, Als groeikernen zijn aangewezen Alkmaar, Purmerend en Hoorn, terwijl in de IJsselmeerpolders de toekomstige stad Almere een inwonertal wordt toege dacht van ongeveer 250.000 omstreeks het jaar tweeduizend. 'Bevolkingsovcrloop vanuit het ene gebied in het andere treedt op, zodra de bevolkingsgroei van het ene gebied de opnamecapaciteit van dat gebied te (ADVERTENTIE! Tussen nu en eind september liggen zo'r. 25 lijna weekends en een hele caravanvakantie - als u nü uw caravan koopti Bestel het boekje „ABC voor caravan kopers" én laat uw caravandealer u deskundig adviseren. Het boekje ontvangt u na overmaking van jr 3,50 op postgiro 162120 i.n.v. SRC, Amsterdam. Vermeld „ABC". Publikatie van RAI afd. caravans De heer Pluygers volgt deze weck op 72-jcrige leeftijd overleden heer J. C. W, Onderdenwijngaard op. die 25 jaar lang voorzitter is geweest. Met de verkiezing an de heer Pluy gers wordt een hand gelegd in de communicatiewereld tussen de grafi sche industrie (uitgave van dagbla den, weekbladen en andere periodie ken) en de lektuurvoorzienmg door raiddel van het brailleschrift en ge luidsbanden. Zoals bekend heeft de Van een onzer verslaggevers UTRECHT Op 27 april is het 250 jaar geleden dat Comeiis Steenhoven werd gekozen tot aartsbisschop van Utrecht. Met deze verkiezing was de oud-katholieke kerk na een lang con flict met Rome officibele en feit ge worden. Dit 250-jarig bestaan wordt volgende week vrijdagavond om 2(1 uur herdacht in het oud-katholieke kerkgebouw aan de Juffrouw Idastraat te Den Haag. Aan deze her denking zat .worden deelgenomen door de drie oud-katholieke bisschoppen van ons land. aartsbisschop mgr. M. Sok van Utrecht, mgr. G. A. van Kleef van Haarlem en mgr. P. Jans van Deventer, wonend te Den Haag. Namens de r.k. kerk zal mgr. dr. J. Mueller, bisschop van Groningen, aanwezig zijn. Zaterdagmiddag 28 april om 14 uur vindt te Utrecht in de voormalige Schuilkerk aan de Ma- riahoek een herdenkingsbijeenkomst plaats, waarop de historische achter gronden zullen worden belicht door Om- oud-katholieke sprekers: prof, P. 51 Maan, deken van het kapittel, drs. P Smit, kanunnik cn pastoor te Schiedam, en dr. J. Visser, docent dogmatiek aan de Nijmeegse universi- Jeit In het forum hebben onder meer zitting- mr J. A C. Jonge, voorzitter van het internationaal congrescomité aar. de oud-katnoliekc kerk, mr. J. A. van de Ven, voorzitter van de oud- katholieke synode en de r.k. prof. dr. d Lescrauwaet M- S C uit Tilburg. Jjekumemsch deskundigen heer Pluygers de leiding van het dagbladconcern, dat het Algemeen Dagbiad met een aantal kopbladen en andere periodieken en huis aan huis advertentiebladen uitgeeft. De Neder landse blindenbibliotheek onder lei ding van directeur J. van Rossem heeft belangrijke initiatieven, geno men bij de ontwikkeling van de ver menigvuldiging van geluidsbanden en de automatisering van het drukken van braille (zie elders in deze krant), De nieuwe voorzitter van de blinden bibliotheek zal, zo is de verwachting, ook zitting nemen in het bestuur van de stichting het algemeen gesproken weekblad. Dit weekblad, waarvan de 'lezers* de exemplaren thuis krijgen in de vorm van geluidshanden en casettes voor de corapactre; orders, heeft een oplage van ruim 1.300. Be halve bij Winden en slechtzienden vindt dit weekblad met een samenvat ting van het nieuws en veel achter grondinformatie de laatste tijd meer aftrek bij bejaarden. LEERSUM Het revalidatiecentrum 'De Hoogstraat' in Leersum bestaat dit jaar een kwarteeuw. Ter gelegenheid van dit jubileum is er een reünie voor oud-patiënten en aud-personeeisleden. Wie op saterdag 16 juni naar Leersum wil komen, moet vóór 15 mei even een briefkaartje sturen. Het adres: Revali datiecentrum 'De Hoogstraat', Leersum is voldoende. In november 1972 werd een basisoier- cenkomst bereikt tussen de r.k. kerk en de verschillende oud-katholieke kerken, welke dit jaar van kracht wordt. Deze overeenkomst omvat een beperkte gemeenschap tussen beide kerken, vooral inzake de bediening der sakramenten, de zorg voor bejaar den en zieken, de katechese en maat schappelijk werk. De oud-katholieke kerk telt m Neder land ruim 10 000 leden. In andere landen zijn er gezamenlijk 600.000 oud-katholieken van wie 370.000 in de Verenigde Staten. boven gaat en deze groei in het andere gebied wordt gerealiseerd', al dus dr. ir. R. van de Waal in een leergang voor bestuursleden van wo ningbouwverenigingen- en corporaties. Var, de Waal constateerde m oktober 1B72 in san overzicht naar aanleiding van het feit dat tien jaar geleder, het 'Rapport westen des lands' tot stand is gekomen, dat er wel spreiding heeft plaatsgevonden, maar dat een gevoel van tevredenheid met op zijn plaats is, omdat de overvloedige over loop niet terecht is gekomen op de plaatsen, die men daarvoor had uitge kozen', Hij constateert met name 'wildgroei' en ongebreidelde en ongewenste groei van kleinere gemeenten (suburbanisa tie) in de directe omgeving van Am sterdam, terwijl het beleid er nu juist op gericht is geweest om op ruime afstand van de hoofdstad een aantal kernen tot ontwikkeling te brengen, die te zijner tijd zoveel mogelijk een eigen sociaal, economisch en cultureel leven zouden moeten gaan leiden. Van fouten moet je Ieren zou je zeggen en men mag dus verwachten dat het tegenwoordige beleid erop gericht is m het verleden gemaakte fouten te vermijden. Hoewel er aan wijzingen rijn, dat met name de pro vinciale overheid van Noord-Holland voldoende moeite doet om tot een beter, geïntegreerder en effectiever ruimtelijk beleid te komen, is er ook een aantal feiten, dat erop wijst, dat in de gigantische problematiek van de ruimtelijke ordening van west-Neder land nog iteeds te weinig wordt inge grepen. Wij noemen hier een wille keurig aantal van deze feiten. Het met ais overloopgebied aangewe zen Den Helder heeft grote uitbrei dingsplannen. Es* wordt gerekend op een stevige bevolkingstoename. Werk gelegenheid biedt vooral de marine en er zal wat toenemende werkgele genheid zijn in visserij en daarvan afgeleide werkgelegenheid. Uitzicht op vestiging van grote, zo mogelijk arbeidsintensieve bedrijven is er niet. Da nieuwe wijk is excentrisch gelegen ten opzichte ran de binnenstad, waar een zeer grote sanering gepland is sn waar de centrale voorzieningen zullen komen. Een advies van de Nederlandse Spoor wegen om de nieuwe wijk dan in ieder geval te bouwen langs da spoor lijn Alkmaar-Den Helder werd van de hand gewezen met ais argument de aanwezigheid van 'geheime' NAVO- installaties in dat gebied. Achteraf blijkt dat deze installaties zullen ver- Een zenuwarts was na onderzoek tot de overtuiging gekomen dat een twaalfjarig meisje door haar ouders op ontoelaatbare wijzo was mishan deld. Hij had zijn bevindingen tegen de wens van de ouders in gerappor teerd aan de Raad voor da kinderbe scherming, met het voorstel een be schermende maatregel (waarschijnlijk ontzegging uit de ouderlijke macht red. uit te lokken. Na een klacht van de ouders oordeel de het Medisch tuchtcollege in eerste aanleg dat de arts geen schending van het beroepsgeheim kon worden verwe ten. Het Centraal college is nu, zij het op andere gronden, tot hetzelfde oordeel gekomen. Het College in eerste aanleg had over wogen dat, als mededelingen van een arts aan darden ter bescherming van een minderjarige tegen zijn ouders m diens belang noodzakelijk lijken, het beroepsgeheim zo'n mededeling met mag verhinderen. Het College oor deelde verder dal de arts 'uit hetgeen hij waarnam het redelijk vermoeden kon putten dat klagers (de ouders van het meisje) bij het hanteren van lichamelijke tuchtiging als middel van opvoeding, geoorloofde grenzen daar van overschreven'. En daarmee was de zaak m eerste instantie rond. Maar de ouders gingen in hoger be roep, en dat bracht het'Centraal me disch tuchtcollege in actie, dat met zijn overwegingen aanmerkelijk ver der ging. He, Centraal college ver klaarde zich namelijk met in staat of bevoegd, te beoordelen of de arts over wie geklaagd was, zakelijk gelijk had. 'De beantwoording van de vraag of een arts zijn beroepsgeheim mocht schenden in verband met een op hem rustende plicht (de bescherming van het kind), zou de beoordeling eisen van een beslissing gevormd op grondslag van observatie van subtiele factoren, getoetst aan hoogst persoon lijke opvattingen. Geen tuchtrechter is in staat of bevoegd die toetsing te controleren.' De taak van de tuchtrechter, aldus het Centraal college, beperkt zich tot twee vragen. Ten eerste of de arts het onderzoek waarop zijn bevindingen berusten op medisch verantwoorde en dus voldoende zorgvuldige wijze heelt verricht, En ton tweede de vraag of de arts, op grond van die bevindin gen, in redelijkheid had mogen ko men tot zijn conclusie doorbreking van het beroepsgeheim. Het College ziet daarmee nadrukkelijk af van een oordeel over de vraag of de afweging van belangen in dit of een ander bijzonder geval, juist was. Daarbij 2011 de hoogst persoonlijke benadering van de arts zelf, 'waar het uiteindelijk om gaat', lang met altijd tot zijn recht komen, schrijft het tuchtcollege, In een commentaar op de uitspraak legt mr. W. B, van der Mijn, stafju rist van de Maatschappij tot bevorde ring der geneeskunst, uit dat hiermee bepaald niet het hek van de dam is. 'Het beroepsgeheim is een zwaarwe gende plicht voor de arts, waaraan hij slechts mag voorbijgaan indien zwaar* derwegende belangen dit rechtvaardi gen. Een zwaarderwegend belang zal in geval van kindermishandeling vaak aanwezig zijn, daarbuiten zelden.' dwijnen. Wanneer de geprojecteerde woonwijk inderdaad gebouwd zal wor den en er ook mensen zullen komen te wonen, zullen er enorme verkeers stromen tussen de nieuwe wijken en de binnenstad ontstaan. In groeikern Hoorn heeft de federatie van woningbouwcorporaties geweigerd een gemeentelijk uitbreidingsplan', Grote Waal II' geheten voor haar rekening te nemen. De voornaamste reden voor de weigering was dat er teveel hoogbouw gepland wi (vanwe ge het silhouet van de IJsselmeerkust, blijkens een aan wethouder Wiese van onder meer ruimtelijke ordening toegeschreven opmerking) en dat de huurprijzen zodanig zouden komen te liggen dat hier niet meer gesproken kan worden van sociale woningbouw (de goedkoopste woningen zullen op tenminste 250 gulden per maand ko men en dat geldt maar voor een gedeelte van de nieuw te bouwen huizen). Bij de opzet van de "overloopoperatie' is voornamelijk gekeken naar wonin gen en naar woningbehoefte. Volgens drs, H.M. de Bruyn, planoloog van de Nederlandse Spoorwegen, is er geen sprake van een 'geïntegreerde opzet', waarbij niet alleen de woonbehoefte een factor is, maar waarbij met name de infrastructuur (het geheel van voorzieningen, met het accent op ver voersvoorzieningen) een even belang rijke rol moet spelen. De infrastruc tuur, en dan vooral werkgelegenheid en goede vervoersvoorzieningen, die nen volgens drs. De Bruyn (en hij is de enige niet) al aanwezig te zijn, voordat een begin wordt gemaakt met grootscheepse uitbreidingen. Een rechtstreekse spoorwegverbinding Amsterdam-Purmerend-Hoorn kan, als alias meezit pas op zijn vroegst rond 1983 tot stand zijn gekomen Meestal zit alles niet mee en vooral de aan sluiting op het Centraal Station in Amsterdam via een tunnel vormt een levensgroot probleem. De werkgelegenheid, de kurk, waarop het hele overloopbeleid zou moeten drijven, willen er geen rampzalig gro te verkeersstromen ontstaan, kómt maar niet van de grond. KVP-staten- lid en secretaris van <kt Kamer van Koophandel en fabrieken in Westfries land er; Waterland drs. Th. Koning, ziet voorlopig ook geen ontwikkeling, dlc erop wijst dat hier binnenkort verandering in komt. De verslagen van de Kamer van de afgelopen jaren spreken over deze kant van da zaak dan ock sombere taal. Ook het pas verschenen jaarverslag over 1972 van de Regionale raad voor de arbeids- markt Noord-Holland is zeer pessimis tisch over de vestiging van nieuwe arbeidsplaatsen in de groeikernen. Er wordt op gewezen, dat de regering aan de ene kant wel spreiding wsl bevorderen, maar dat spreiding van de werkgelegenheid door diezelfde re gering wordt tegengewerkt omdat het de bedoeling Is dat de selectieve in vesteringsheffing ook gaat gelden voor althans het grootste deel van het over loopgebied, Wanneer de te verwachten aantallen mensen zich m de groeikernen zullen gaan vestigen valt te vrezen, dat, gezien de huurprijzen en het dure vervoer de groeikernen bevolkt zullen gaan worden, door de middenklassen, terwijl in de oude gebieden de laagst betaalden zullen achterblijven met al lé nadelige gevolgen van dien voor beide categorieën gebieden. Bovendien zal een zeer groot beslag gelegd worden op de open ruimte tussen de noordelijke Randstad en de groeikernen doordat de aanleg van zesbaans- en -achtbaanswegen op de duur niet uit kan blijven, waardoor (ADVERTENTIE) rnoiormet bovenliggend» nokkenas «Wettischs ?ai tssprotwn - 2-tralhtdtn ruitewïssars - achtsruftriJSemperi kooikarrossetio -gesdietdan remsysteom - radlaalbandsn slaapstoelen - waarschuwings- knipperlichlneerklapbara acfilarüanfc elektrisch verwarmde achterruit. mst »1 pk rr.ofor (met 104 pk motor: f 10995.-) (prijzen Intel. BTW] Imp. teven» dealer voor Oen Haag e AUTO PALACE - DE 8INCKKORST B.V. P0STSUS148 DEN HAAG BINCKHORSTLAAN 3I2-32JTEL, 070-556100 AMSTERDAM; Ludriks Automobiel bedrijf, Overamstelstraat 17-19. Tel. 020-351420. Zaterdags geopend. Tel. na 7 uur 02903-1551. AMSTERDAM: Automobielbedrijf A. v. d. Braak,, Burg. v. Leeuwen! aan 31. Tel. 020-131755-130727, AMSTERDAM: Mazda Amerlcaln, Kerk straat 176-183-387. Tel. 020-239451. 238568. Zat. geopend van. 10.90 u. tot 14.00 u. Donderdagavond van 19.00- 21.00 aur. BUSSUM e.o: Autobedrijf Croes Co., Landstraat 102 Telefoon 02159-14528. GRONINGEN: Autobedrijf vënêina Geuistraat - Barestraat 3-39. Telef. 050-251604*, b.g.g. 250227. ROTTERDAM: Autobedr. M. Speelman, Struytenweg 15, bij Boergoensevliet. Telefoon 010-293061-297641. WIRDUM: Garage Antuma, Oude Rijks weg 23, Tel. 05967-220. Dealer voor geheel N.O. Gron. Komt heden naar onze show. de overloopoperatie goheel aan haar doel, namelijk het openhouden van de ruimte, voorbij zal schieten (De ge meente Hoorn rekent erop dat twee derde van de nieuwe bwoners foren, ze" zullen zijn; ook de provincie houdt rekening met een zeer sterke toename van het forensisme), In een volgend artikel de weergave van een vraaggesprek met mr. J, Roelse, gedeputeerde van Noord-Hol land voor de ruimtelijke ordening). Van een verslaggever AMSTERDAM De schaarse voorbij gangers in het westelijk havengebied van Amsterdam hebben donderdaga vond de sensatie van hun leven ge had. Op een terrein aan de Kabelweg, dat toebehoort aan de Motorcrossvere niging Amsterdam, speelde ziel» een hevig vuurgevecht af tussen politie en 'gangsters', dat bijzonder realistisch aandeed. Het ging hier om een viermaandeltjk- se oefening van de politieopleiding- school voor leden van het parate peloton. Zij waren onderweg voor een minder luidruchtige oefening en kre gen toen de radiomededeling, dat bij de Kabelweg een geldtransport was overvallen. De chauffeur van de geld wagen zou zijn neergeschoten, de aan- vallende gangsters, zeven in totaal, hadden zich over het terrein ver spreid, Er volgde een hevig treffen, ook toen de politiemannen in de ga ten hadden gekregen dat het hier eveneens een politieoefening betrof. Van de zeven 'gangsters' ,-rdet er tenslotte vijf overmeesterd. De andere twee kwamen zich keurig netjes mel den toen het eind van de* oefening werd geblazen. DIEMEN Op Eerste Paasdag wordt in de Geref. Bethlehemkerk in Die- men (Schoolstraat 6, aanvang vijf uur na middag) een bijzondere kerkdienst gehouden. Aan deze dienst werkt het jeugdkoor The Religion Singers mee. Spreken zal ds. P. S. Veldhuizen over het onderwerp 'Ik wil zo graag leven',- AMSTERDAM Op 23 april vindt in Amsterdam het hoger beroep plaats dat de industriebonden- NW en NKV hebben aangespannen tegen de uit spraak van de rechter in Haarlem bij het kort geding Hoogovens-industrie bonden. Tijden; het hoger beroep 1 vindt een landelijke demonstratie plaats onder de leuzen: Voor inwilli ging van de vakbondseisen; Voor on verkort stakingsrecht voor alle arbei ders; Ook voor ambtenaren en Steun de aktie Kom Op. De demonstratie start om U uur op het Beursplein en zal worden, afgeslo ten met een meeting waar sprekers uit politieke partijen en vakbonden het woord zullen voeren. Van een verslaggever MIDDELBURG Vier Middelburgse gezinnen is aangezegd dat zij binnen een half jaar da door hun bewoonde flats moeten ontruimen omdat zij ten huurverhoging niet wensen te beta len De flate zijn eigendom van het inijnwerkerspensioenfonds, die ze in beheer heeft gegeven ran het admini stratiekantoor Zuid-Limburg in Heer len. Na het afkondigen van de huurilbera- l'saüe in 1970 werd de huur van de flats verhoogd van 133.50 tot 190,- per maand." Enkele'weken geleden kregen de bewoners, het gaat in to taal, om 107 .gezinnen in envenzovele s flats te honen dat de horen per 1 april met 8 procent verhoogd weiden, Een t inmiddels opgericht actiecomité liet het administratiekantoor weten dat men dit niet pikte, omdat volgens de öuuradvieseonsmissie de huren toch ai- te hoog waren. De vier onderte^e- naars van het protest kregen dë aan- zegging hun huizen voor I november te ontruimen. - (ADVERTENTIE) Pasen- is lachen door je tranen heen. Lees er over in het nieuwe nummer van Hervormd Nederland. Ik abonneer mij op vraageeu, proefnummer van Hervormd Nederland, f t NAAM: 1 ADRES; PLAATS: f GIRONUfiMEB; v Abonnementsprijs ƒ18,per halfjaar; ƒ36,— per jaar. Abonnementen kun nen elk ogenblik ingaan. Bon - ingevuld in BLOKLETTERS l in envelop (zonder postzegel) verzenden aan: Hervormd Nederland Antwoordnummer 1776, Den Haag. Het college van bestuur heeft de raad per brief meegedeeld dat het raadsbe sluit tot onoverkomelijke moeilijkhe den zou lelden. Volgons het bestuur is het in strijd met het algemeen be lang. De minister van onderwijs kan alleen in die «diversiteiten een studentenstop afkondigen die erom gevraagd hebben. Als Lelden de enige universiteit is die geen stop aanvraagt betekent dit dat alle studenten die elders hun neus sto ten naar Leiden willen. Het college van bestuur heeft becijferd wat dat kan betekenen. Voor de stu dierichtingen geneeskunde, tandheel kunde, biologie en farmacie hebben zich in totaal 5000 studenten aange meld. De andere universiteiten hebben voor deze richtingen samen een capa citeit opgegeven van 2650 eerstejaars studenten. Dat betekent dat er 2250 studenten teveel zijn die dan allemaal een plaatsje in Leiden zouden moeten vinden. Daar is de capaciteit voor de genoemde richtingen echter niet groter dan 365. Het bestuur van de Leidse universiteit wil de hele zaak nog eens ter sprake brengen in een extra vergadering van de universiteitsraad op 26 april. Het besluit van.'de universiteitsraad om geen studentenstop aan te vragen is vooral verdedigd door de student-leden in de raad. Ze vinden dat "Den Haag" verantwoordelijk is voor de noodsitua tie aan de universiteiten. Wanneer er dan een stop nodig is, moet de minis ter daar zelf maar voor zorgen, maar de universiteiten kunnen daar niet om gaan vragen. MOSKOU Alexander Romanow is benoemd tot nieuwe ambassadeur van de Sowjet-Ume in Nederland. Zijn voorganger, Wladimir Lawrow, zal een nieuwe functie aanvaarden. De in 1912 -geboren Romanow heeft de hogere technische school in Mos kou bezocht en een opleiding voor diplomaten gevolgd. Hij is sedert 1946 in diplomatieke dienst Hij is o,m. in Engeland werkzaam geweest en heeft de functie van ambassadeur in Nige ria vervuld. 1 ADVERTENTIE BeN Cf/rRMPPèN EN IN OPEN ENVELOP ZONDSP Postzegel stolen naar: nieuwe revs/, ANTWOORDNUMMER. 7/^8, AMSTERDAM

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 11