Boele's Scheepswerven en Machinefabriek b.v., Bolnes U M verpleegkundige DOCENTEN ziekenverzorgster FAMILIEBERICHTEN secretaresse van het algemeen secretariaat ziekenverzorging een best beroep voor aktieve jonge mensen 1 september begint onze nieuwe opleiding Rotterdam-Hillegersberg HOOFD (vrouwel k of mannelijk) Protestantse Interkerkelijke Stichting Bejaardenzorg Hendrik Ido Ambacht Voor het verzorgingstehuis 'De Blye Borgh' te Hendrik Ido Ambacht, dat plaats biedt aan circa 100 bejaarden, wordt voor spoedige indiensttreding gevraagd een (gediplomeerd) Salan«regelmg van de L.S.B (met o.a. onregelmatig heidstoeslag) is van toepassing. Interne huisvesting behoort tot de mogelijkheden. Sollicitaties te richten aan de Direktrice Mej G. D. Eikelenboom, Gerard Alewijnsstraat 18, Hendrik Ido Ambacht. VERPLEEGTEHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM spelen met kinderen TROXJW/KWiARTET ZATERDAG 21 APRIL 1973 Kl4 Marieke Irene A. Vermeer E. Vermeer-van Dnyn A. ?ser M. Visser-Groen A. in 't Veld G. in 't Veld-Stoppelenbnrg Marios Boon en Ina de Koning Johannes van Buuren Arie Johannis van Dijk op de leeftijd van 55 jaar Poortugaal: L. van Dijk-Grocneweg Rotterdam: Ria Toronto (Can.)Leny Oud-Vossmeer: Nel en Jacques Poortugaal: Lize en Ivces Poortugaal: Arie en Gert Dirk Valk Dirk Taal zoekt contact met belangstellenden voor de functie van tot de werkzaamheden behoren o.a. de volgende zaken: P het verzorgen van correspondentie van de directie, P het verzorgen van vertrouwelijke correspondentie van enkele topfunctionarissen, het selecteren van binnenkomende post en telexberichten en het regelen van de distributie daarvan, het voorbereiden en notuleren van stafbesprekingen, het verzorgen van buitenlandse reizen van directie en staf. Gezien de veie internationale contacten welka het bedrijf c iderhoudt, is een secretaresse opleiding, een goede talenkennis en het kunnen stenograferen in Nederlands en Engels ge wenst. Geboden wordt een goed gehonoreerde, zeer afwisselende en daardoor boeiende werkkring in een dynamisch bedrijf. Voor een goede huisvetting verleent het bedrijf desgewenst alle medewerking. Met hand geschreven brieven worden onder nr. 940 ingewacht bij: Psychologisch Adviesbureau Deen b.v Westerslngei 33, Rotterdam-3003, telefoon 010 - 362711 STICHTING 1NOONHUIZEN VOOR OUDEREN vraagt voof has? verzorgingscentrum Borgsate in het bezit van het diploma A, bij voorkeur ook van B. - Salariëring volgens de regeling van de Stichting Landelijke Samenwerking Bejaar- dentehuizenorganisaties - Premievrije pensioen- of spetrregeling - Onregelmatigheidstoeslag - Voor huisvesting kan gezorgd worden. Voor inlichtingen kunt u bellen 010-18.03^0 en vragen naar zr. Dekkers. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan de directie, Meidoomsingel 181 te Rotterdam-12. STICHTING WOONHUIZEN VOOR OUDEREN pq Johan Herman van Dijk FAMILIEBERICHTEN KUNNEN OOK WORDEN OPGEGEVEN AAN ONZE AGENTEN. Ben je 17 jaar geweest en heb je na de lagen: school ten minste 3 jaar voortgezet algemeen onderwijs gevolgd 7 Neem dan kontakt met ons op. Want We bieden je een aantrekkelijke combinatie van theorie en praktijk in ons verpleegtehuis met ruim 100 bedden. De op leiding duurt 2 jaar en wordt afgesloten met het officiële dipioma. De salariëring en overige voorwaarden zijn overeen komstig de hndelijke regelingen. Meer weten? Vraag vrijblijvend nadere inlichtingen bij het hoofd van de opleiding, tel. (023) 3310 50. Sollicitaties kennen eveneens aan haar worden gericht. BOERHAAVELAAN 50 - HAARLEM Pm 'pwüÉ 7 HET GEZELLIGE BOEK voor plezier In huls en buiten Christelijk Gymnasium SORGHVLIET Elke WERKDAG (behalve alerdags bestaat er 's 'onds tot acht uur gelegenheid to het telefonisch opgeven van familieberichten die ïog de oigende ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onde no. 020 - 220388. Ook op ZONDAGAVOND Is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. AT ENTTE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK Teneinde correcte behandeling te bevordert 'ordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk ie doen geschieden. „Ik dank U, Gij hebt mij zo wonderlijk gemaakt, ontzaglijke tor*>deren zijn al Vw werken. Psalm 139 11 Graag willen wij u later, leien In oma blijdschap ovei de ge- oorte va ons Dochtertje en Zusje ,T. B. van Andel-Molenwük van ndel Gerard Peter Nieuwe Pekelt Goede Vrljdas 20 april 1973. Kerkstraat 3 Met SanVbaarhe delen wij u mede dat onze Ouders en B.V. zondat 29 iprU a.s. 23 Jaar getrouwd zijn. PU en Jan Cerda Cees De Her. 15 april 1873, Burg. san Doornlaan 17. V kunt hen hiermede geluk wensen: zaterdag 5 roei a.s. van 3 tot S uu a.m. en gebouw 't Centrum", Hoofdstraat 100, De Lier. In plaats van kaarten. Blij en dankbaar hopen wij op M pril met elkaar feestelijk ti gedenken dat onze ouders en grootouders en 30 Jaar getrouwd zijn. Er Is gelegenheid len geluk te wensen op donderdag 26 april van 19.30-21.00 uur 1 Sehu::ers- hof. ïurg. Drljberpleln, Slle- drecht SHedrecht. april 1973. Lljsterweg 22. Wijngaarden: A. W. Brandwijk-Visser J. Brandwijk SHedrecht: n. visser J. 1 sser J, Visser-Zwaan Dordrecht: M. S. visser Papendrecht: A. Visser J. C. Visser-MIchlelsen en kleinkinderen. D.V. 27 april jus. hopen onze geliefde Ouders en Groot ouders en het feit te herdenken, dat zij 40 jaar geleden in het hu welijk traden. Rotterdam, april 1S73. Wolphaerlsbocht 197a. Gelegenheid tot felicïierei op die dag van 19.3021.30 uur in de Bethlehemkerk, Van Onseienstraat 29. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. IN PLAATS VAN KAARTEN Deze maand zijn onze geliefde Ouders en Grootouders Francien Boon-Eygenraam 30 jaar getrouwd. Receptie op zaterdag 28 april tussen vier uur en half zes in de hal van de Ontmoetingskerk te Den Haag, Louis Davidsstraat 2, hoek Aaltje Noordew ierstxa a t Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Den Haag, 18 april 1973 Aronskelkweg 180. M-Lv. 8 mei: Wassenaar. V. Z. v. Nijveltstoaat 313 (flat 402) Psalm 146:5 (onberijmd) Met dank aan de Here zullen wij 25 april onze 55-jarige ichtveremgutg gedenken J. D. Reyueveld en K. Reyneveld-van Egmond In vertrouwen op de Here gaan wij onze verdere levens weg. Koudekerk aan de Rijn, april 1973. Lagewaard 18. A Dien je bent niet dood - de Heer heeft je geroepen bij Hem te wonen in Zijn glanzend huis; Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, Je hebt ze nu want je bent veilig thuis. Na een langdurige ziekte is stil van ons heenge gaan onze lieve geb. 3 juni 1951 D. de Koning J. F. H. de Koning-Klein Rudolf Evelien Zwijndrecht, 19 april 1973. Jan Campertstraat 27. Geen bezoek aan huis De crematie za In besloten kring plaatsvinden op dinsdag 24 april te Rotterdam. Vooraf zal om 11.00 uur in de aula van het Re- faja-ziekenhuis te Dordrecht een korte rouw dienst worden gehouden, geleid door ds. J. Mans- velt In aansluiting hierop zal van 11.3012.00 uur ge legenheid zijn tot condoleren. Op Goede Vrijdag in Jezus ontslapen onze lieve Vader en Opa sedert 18 september 1961 weduwnaar van S. van Vuuren op de leeftijd van 77 jaar Psalm 3116 Mijn tijden zijn in Uw hand". Wateringen: L. v. d. Gaag-van Buuren G. v. d. Gaag Hans, Machteld Den Hoorn: D. Nowee-van Buuren J. Nowee Riny en Henk Sonja, Jacques Han Scheveningen: J. Ter!ou\v-van Buuren A. Tertouw Delft. 20 april 1973. Hugo de Grootstraat 93. Correspondentie-adres: Dijkshoornweg 72, Den Hoorn (post Delft). De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Bouwcentrum. Ooslsingcl 146, Delft, alwaar gelegenheid is tot bezoek zaterdag van 3-4 en van 7-8 uur n.m. Ie er. 2e paasdag van 3-4 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de n- manuelkerk, Schoerunakerstraat 1 te Delft, dins dag 24 april a.s. om 2.30 uu waarna de begrafe nis zal plaatshebben op de Nieuwe Algemene Be graafplaats ten oosten van Rijksweg 13 te Delft om ca. 3.30 uur. Geen bloemen ENIGE KENNISGEVING Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve Ouders en Grootouders Yo Pio Tscliiu en Carolina Emilia Francïsca Tscliin-de Roos De kindexen cn kleinkinderen 's-Gravenhage, 18 april 1973. Laan van Meerdervoort 63. Correspondentie-adres: Beriiozplein 29, B er kei Rodenrijs. Onze ouders zijn opgebaard in „Het Bouwcentrum", Van Diemen- straat 167. Bezoekuren van 12 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben dinsdag 24 april te 3 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van „Het Bouwcentrum" te 2.30 uur. Geprezen zij de Here, dag aan dag draagt Hij ons, die God is ons heil. Psalm 68:20 onberijmd Na een zeer moedig gedragen lijden heeft God in Zijn Heerlijkheid opgenomen snijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa, mijn Zoon, onze Schoonzoon, Broer Zwager en Oom Kleinkinderen en verdere familie Poortugaal, 18 april 1973. Kerkstraat 41. De overledene ligt opgebaard in het verenigings gebouw „de Haven" Emmastraat 9, Poortugaal. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden zater- iagmiddag 21 april a.s. om 3.00 uur in de Geref. kerk aan de Emmastraat, waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden >p de Algemene Be graafplaats te Poortugaal omstreeks 4.00 uur. Jezus zeide: 'Ik ben de Opstanding en het Leven, die n Mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestorven'. In vast vertrouwen op Gods barmhartigheid is ontslapen onze lieve, zorgzame Man, Vader en Grootvader Jozef Martinus Strengholt op de leeftijd van 82 jaar. Dordrecht; L. Strengholt-van Valen H. van den Berg-Strengholt P. L. van dei; Berg H. I. Ambacht: P. Buitendijk-Strengholt P. Buitendijk Soest: A. G. Strengholt-Lips Heiloo: L. Strengholt A. ff. Strengholt-van Keulen Dordrecht: L. Strengholt en kleinkinderen. Dordrecht, Goede Vrijdag 20 april 1973 Vreedonklaan 24 Geen bloemen. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren: maandagmiddag 23 april a.s. van. 4 tot 5 uur in huize Vreedonk, Vreedonklaan 2 te Dordrecht. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 24 april om 13 uur op de Algemene Begraafplaats, Nassauweg. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in huize ïedonk, aanvangend 12 uur. Na afloop van Je begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Dankbaar voo1? alle liefde en zorg waarmee hij ons heeft omringd, geven wij U kennis dat bi Jezus is ontslapen mijn lieve Man, onze Vader en Opa Johannes Adam de Jager in de leeftijd van 74 jaar- „Gij hebt mijn rechterhand gevat". Uit aller naam M. de Jager-de Groot 's Gravenhage, 20 april 1973. Durbaastraat 80. Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den woensdag 25 april om 13.15 uur in de Val- kenboskerk ingang Loosduirtsekade 359). waar na de begrafenis zal plaats vinden om 14.3C jut op „Westduin'". Ockenburghstraat 27 te 's Gra- venhage/Looaduinen. In Jezus ontslapen onze geliefde Zwager Johannes Adam de Jager echtgenoot van M. de Jager-de Groot, in de leeftijd van 74 jaar. Alphen a/d Rijn: J. Smit-de Groot N. Deelstra-de Groot P. Deelstra P. Baerveldt-de Groot Leersum: A. de Groot M. de Groot-Verhoeven Rotterdam: E. Loos-de Groot W. Loos Rotterdam, 20 april 1973- Wij zijn diep bedroefd door het bericht dat Jan-Hendrik van Bijleveld door een ongeval om het leven is gekomen. Hij was bijna 9 jaar. Leiderdorp, 194-'73. Leerlingen, ouders, medewerkers en bestuur van de Chr Onderwijsgemeenschap 'Samen Onderweg". „Zij is verlost, God heeft haar welgedaan". Heden overleed onverwacht tot onze diepe droef heid on«c Schoonzuster en Tante Maria van der Meij weduwe van Jac. Faas Leiderdorp: N, H. Verhoog-Faas Lisse: J. de Vreede D. Faas H de Kooker J. Faas Wassenaar: A M. Biecdvcld M. C. Faas Nichten en neven Sassen hc>m, 19 april 1973. Ben ik vermoeid, Jk voel Zijn trouwe hand". Nog onverwachts heeft God tot Zich genomen onto lie ve Zuster. Schoonzus',- en Tante Gerdina Kok echtgenote van A. van der Galièn, op de leeftijd van SS Jaar. Amsterdam: D. C. KOk W, Kok-Kutteraan Bennebroek: C. Kok Rotterdam 3 I Sttenstra-Kok P. Stienstra Schiedam: c Kok R Kok-Schellens Aalten: A. O. C. Kok C. Kok-van Hulst Neven en nichten De begrafenis ral plaatsheb ben laterdag 21 april jp d< Nieuwe Algemene Be graafplaats aan de Verleng de Traay te Driebergen, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula. wel ke om 14.00 uur aanvangt. Heden nam de Heere plotse ling an ons weg, te Dor drecht. terwijl hij een kort besoek aan Nederland bracht op de leeftijd van 53 jaar, onze lieve Zwager en Broer. echtgenoot van J. van Noort. woonachtig te Sandiilon (Fr.) Dordrecht: J, v. Noort Ph. B v. Noort H. v. Noort J. v. Noort-Sxnaal Zwijndrecht. T. v. Noort D. v. Noort-Brand A. v. Noort-Valk P. v. Noort Oosterbeek: M. v. Gelder-v. Noort Groningen A. Los-v. Noort A. A. Los Capelle a/d IJssel: B. J. Dekkers-v. Noort J. B. Dekkers Dordrecht: L. v. Noort Dubbeldam: J. v. Noort A- v. Noort-w pelt Dordrecht, 20 april 1973, Dubbeldamsche weg 201. „D" eenvoudigen wil God steeds gadeslaan." Psalm IJS 4 Na een kort ziekbed nas» de Heere van ons onze Heve Man. Vader. Schoonvader. Grootvader. Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom in de ouderdom van S6 jaar. Uit aller naam: J, Taai-Keus Scheveningen, 20 april 1973. Markensestraat 200. De rouwdienst za! worden gehouden woensdag 25 april om 10 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. waarna de teraardebestelling aldaar zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 9.30 uur. een Voor uw deelneming ons be toond na bet heengaan van ome lieve zoon en broer, Cornells Jacobus Rog onze hartelijke betuigen wij u dank. Gaarne hadden wtl n persoonlijk witten bedanken maar door de vele reacties is ons dit niet mo gelijk. Mede namens verdere familie. M. Rog. Leidschendam. april 197S. Prinses Annalaan 337. Voor uw medeleven ondervon den na het heengaan van mijn Ueve Man betuig ik u mede namens mijn kinderen mijn hartelijke dank. Door de vele reacties is hei mij niet mogelijk iedereen per soonlijk te bedanken. L van Dljk-Baksteen Scheveningen, aprü 1973, Zwolsestraat 365. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij het plotseling overlijden van onze lieve Vrouw, Moeder, Behuwdmoedcr en Oma Cornelia Korving-den Heijcr Uit aller naam: T. Korving Scheveningen, april 1973. Drogersdijk 67. Ik zal aan het stof der aard ontvlien En dan eeuwig Jezus zien! Bij het plotseling overlijden er de begrafenis van mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader en Opa Marinus den Hertog hebben wij ondervonden wat belangstelling en medele- ven kunnen betekenen. Wij :ijn erdoor gesterkt en getroost in de wetenschap dat Jezus, onze Verlosser, leeft! Namens allen: A. A. den Hertog-Berkhout Delft, april 1973. Hof van Delftlaan 48. A 3 :M i-J* - spelen %- met I kinderen DOOR RUTH DIRX Aardig apaelgoed km van eenvoudig ma teriaal. boeiende «pol letjes en toverkunstj e vouw-, knip- an plak werk. het voorbereiden van feestjes, enz. Een overvloed van prak tische Ups voor 5«rsl- Uga toon met kinderen van 4 tct 14 Jaar. Een bron van genoegen voor da kleintjes; een beek vol Inspiratie voor Jonge tienera, die er tolkenr waar nieuwe w(je «Jd-plazfertJes In zullen ontdokken. Met een groot aantal tekeningen, geb. f 9.95 Verkrijgbaar In da boekhandel 'S-GRAVENHAGE Johan de Wittiaan 22 - tel. 070-337649 Gevraagd per I augustus 1973 voor: WISKUNDE NATUURKUNDE 9 i 11 uur 15 17 uur Combinaties zijn mogelij:. Men kan ook voor een kleiner aantal lesuren solliciteren. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de rector, Drs. J. C. Geusebroek, adres scbool. Het Bestuur van de oecumenisch georiënteerde Prof. Dr. J. H. Gunning-Vereniging te Rotterdam vraagt met ingang van 1 augustus 1973 voor zijn drie-mansschool "De Reehorst", school voor zeer moeilijk opvoedbare meisjes, een De school is gelegen in en verbonden aan het meisjeshuis "Vredestein". Vakleerkrachten aan wezig. Vereisten: 1. Ruime ervaring, liefst in het z.m.o.k.-onder wijs. 2. Bevoegdheden: voor een vrouwelijk hoofd volledig bevoegd aant. r, k, en j; voor een mannelijk hoofd volledig bevoegd akte r aant j. Dispensatie voor akte r of aantekeningen wel licht mogelijk. 3. Prot. of Kath. levenshouding. 4. Krachtige persoonlijkheid. Sollicitaties aan de alg. direkteur, drs. J. van Belle, Mathenesseriaan 224, Rotterdam. Bureau- telefoon: 010-230090/235016. Een kennismakingsgesprek met de alg. direkteur is te allen tijde mogelijk. Informatiemateriaal over het werk van de Ver eniging (scholen, internaten, m.o.b., jeugdpsy chiatrisch ziekenhuis) op aanvraag gratis ver krijgbaar.

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 14