Zes moties getuigen van onvrede ■■i Qn Films in R'dam nodigt u uit voor een speurtocht. Commissiewerk te weinig openbaar Spoedige beslissing over Metro-Oost Dodelijk ongeluk bij ECT 98 spas gel nu uit autobedrijf „Victoria" S.V. Aan gevolgen ongeluk overleden spas gel nu uil Robert Mitchum in avonturenfilm Orgel en zang in Duyststraatkerk ir ld Fluit en vleugel tr ld TROUW/KWARTET VRIJDAG 27 APRIL 1973 REGIO R3 tariefsverhoging van de Rotterdamse elektrische tram aan de orde kwamen. Prof. Christiaanse vertolkte met zijn mede namens de KVP- fractie gestelde vragen het onbehagen van de hele raad, welk onbe hagen zich ten slotte ontlaadde in zes moties hoewel het in eerste in stantie slechts ging om het voor kennisgeving aannemen van de nota van B. en W. waarin de door het rijk gestelde voorwaarden waren neergelegd. ROTTERDAM Welke beleidsruimte is ons nog gelaten? Welke mogelijkheid tot beslissing hebben wij nu nog?, zo verzuchtte prof. dr. J. H. Christiaanse (prot. chr.) donderdagmiddag in de Rotterdam se gemeenteraad, toen daar de rijksregeling van de exploitatietekor- „tuu yugeu^lueiue iarieisver- ten voor net openbare vervoer en de door het rijk voorgeschreven hoging, gezien het reizigersverlles, dat i t>„h. j - - van te hoog opschroeven van tarieven iJi Drie tegelijk Nieuwe films Prolongaties Reprises Nachtvoorstellingen Kindermatinees termeuler» het winkelen waard Ontdek zelf de klasse van Mercedes-Benz Rotterdam, Westblaak 20-22, tel. 010-123666 Zwaerdecroonstraat 2-23, tel. 010-259550 Rotterdam-Waalhaven, Albert Plesmanweg 29-33, tel. 010-294866 Schiedam, Strickledeweg 99, tel, 010-155255 Vlaardingen. Van Beethovensingel 140, tel. 010-346305 Capelle a/d IJssel, Bermweg 286, tel. 010-332753 Een speurtocht langs develeveilige modellen van Mercedes. Om te beginnen: de 200 en 220 modellen met de zuinige 4-ciiinder benzine motoren. Dan de Diesels 200 D en 220 D, die komfort op een per fecte wijze met economie combi neren. Daarna de representatieve modellen'230, 250 en 280, die uitgevoerd zijn met krachtige 6-cilinder benzinemotoren. Vervol gens Mercedes' nieuwe dimensie in autorijden: de onlangs geïntro duceerde S-klasse, die varieert van de 280 S tot en met de 450 SEL.En uiteindelijk belandt u bij de spor tieve modellen als 350SL, 350SLC, 450 SL en 450 SLC, Wagens waar in veiligheid is gecombineerd met komfort van de hoogste klasse. U bent te alien tijde welkom voor een uitgebreide proefrit. Mercedes-Benz rijplezier door veiligheid PvdA komt met verniemvingsnota ROTTERDAM Het is de bedoeling dat in 1975 wordt-begonnen met de aanleg van de metro-lijn in de Prins Alexanderpolder. De studie over het uiteindelijke tracé van de metro naar het oosten, is vrijwel gereed en deze zaak komt nog voor de vakantie in de ge meenteraad in discussie, aldus wethouder H. W. Jettinghoff donder dagochtend in de gemeenteraadscommissie voor stadsontwikkeling en volkshuisvesting. ;j bloembak I asbest-cement Bijbehorende haken vanaf f £98 per stel, Raad morrend naar rijkscuratele quenties van het ingrijpen van de kant van het rijk niet geheel rijn te overzien. Hij opende de rij moties, waarschu wend tegen ongebreidelde tariefsver- het gevolg is. De raad aanvaardde de ze motie met alleen de stemmen van de communisten tegen. Mevrouw H. de Vos-Krul (comm.) kwam met een eigen motie, volgens welke er bij het rijk zou moeten wor den aangedrongen op overname van de begrotingstekorten zónder voor waarden. En dat zou enerzijds dwars tegen de nota van b. en w. ingaan en anderzijds betekende dit niet minder dan aanvaarding van de positie van Rotterdam als 'armlastige' gemeente, die een hand ophoudt tegenover het rijk. De motie haalde het niet maar kreeg weL steun van D'66, een aantal socialisten, waaronder wethouder drs J. Riezenkamp en de heer A. Mos van 65f. De uitslag was vijftien voor en 24 tegen. De heer J. H. KersthoJt (lib.) vroeg voor wat betreft de parkeerplannen voor de binnenstad aandacht voor bin nenstadbewoners. Door de verdubbe ling van de parkeergeiden en vooral door het ook op koopavonden toepas sen van de parkeermeters kunnen die helemaal niet meer met hun auto uit de voeten. Wethouder mr H. C. G. L. Polak (ver keer) beloofde dit punt nog eens na der te bezien. De hoofdlijnen van die voorwaarden "waren reeds een maand geleden in de raad besproken en daar hadden zij eenzelfde onbehagen en gevoei van machteloosheid ontmoet. Want het rijk neemt de tekorten van de Rotter damse begroting over, maar trekt daartegenover alle beleid aangaande het openbare vervoer in de stad aan zich. De gemeente Rotterdam mag weinig meer doen dan het beleid van het rijk uitvoeren. Prof. Christiaanse kwam dan ook met een aantal van grote zorg getuigende (ADVERTENTIE) vragen: 'Wat gebeurt er, als het rijk minder voelt voor metro-verbindingen dan Rotterdam?' En een moelijk te verteren pil was voor prof Christiaan se het feit, dat de opbrengst van de parkeerheffingen zonder meer naar het openbare vervoer toe moeten, ter wijl Schiedam en Vlaardingen voor wat betreft hun parkeergeiden geheel vrij zijn .En dat terwijl Rotterdam zonder enige tegenprestatie het open bare vervoer in Schiedam en Vlaar dingen verzorgt. De heer E. C. Reinhardt (D"66) con- gen de muur stond en dat de conse- dat blijft u met uw dochtertje als u nu deze leuke klompschoentjes voor baar koopt. Meisjesktompschoen met een solide zool, het bovenwerk van blue en rood denim. Dit fijne zomerscboentje koopt u nu voor nog géén acht gulden. Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij op de tussenverdie- pingparterre deze meiijesklomp- schoentjes in blue en rood de nim, maten 27 t/m 35 voor Géén t*L of schrift, best. ROTTERDAM Deze week vertoont het Rotterdamse filmprogramma wei nig vernieuwingen. Lumière brengt echter een onderhoudende avonturen film die door de tijd warempel drie titels heeft gekregen. Zij is uitge bracht onder de titel "Wrath of God' die in Nederland werd vertaald in 'De parasieten' en thans 'De duivel kent geen halleluja' heet. De inhoud van dit werk, geregisseerd door Ralph Nelson, is een roman adaptatie waar Nelson eveneens voor tekent. Het the ma is al meermalen gebruikt. Man nen, ter dood veroordeeld, krijgen een bedenkelijke kans om aan de galg of het vuurpeleton te ontglippen, in dit geval als ze de aristocratische re bellenleider La Plata voor de plaatse lijke dictator likwideren. Het zijn drie louche figuren, t.w. de Ierse Amerikaan Jennings, de afvallige priester Van Home en de duistere fi guur en wapenhandelaar Keogh. De laatste verkoopt wapens aan de meest biedende, ongeacht wie of wat ze zijn en willen, waardoor hij door de over heid als een gevaar gezien wordt Kort om, de drie kerels (Robert Mitchum, Frank Langella en John Colicos) heb ben ditmaal geen keus en gaan. La Plata beheerst een groot deel van het bergachtige land en heeft zich ver schanst In een waar fort dat de gehe le omgeving beheerst Het boeiende element is nu hoe de drie mannen langs de weg van vele hachelijke avonturen, dat uitloopt op een fel vuurgevecht, de keiharde en wrede La Plata doden. De thans 57-jarige regisseur Ralph Nelson, die in 1926 zijn eerste film 'Requiem for a Heavyweight* uit bracht. heeft daarna prodjikties ge bracht waarin alle gradaties van emo ties en gevoeligheid die de mens maar hebben kan, zijn verwerkt Daarom is hij meermalen verrassend. Ditmaal heeft hij wat humoristische situaties geschapen en heeft hij zijn stokpaar den zoals b.v. in 'Soldier Blue' opzet telijk niet bereden. Met de hoofdfi guur Robert Mitchum is hij er in ge slaagd om er een onderhoudende avonturenfilm van te maken. Lumière. 18 jaar. H.St. CINEAC AD: 'Cosa Nostra.' Bruut verhaal van een Maffia-moorde naar, Film die sterk herinnert aan 'De Peetvader'. 18 jaar. LUMIèRE: 'De duivel kent geen halleluja.' Een onderhoudend avonturenverhaal met Robert Mit chum en Rita Hayworth e.a. 18 jaar. REX: 'De dag der vergelding.' Kei harde western, gebouwd op het be kende wraakthema. 18 jaar. ARENA: 2e week: 'The mechanic.' Film vol zinloos geweld. 18 jaar. CALYPSO: 3e week: 'De hofnar'. Kostelijke komedie met Danny Kajre. a.l. CENTRAAL: 2e week: 'Vroegrijpe meisjes en hun tijdelijke partners.' Duitse sexfilm. 18 jaar. CINEAC NRC: 7e week: 'De ijze ren vuist.' Film uit China waarin we geconfronteerd worden met won dt'rba a rli j ke veeh tte chnieken. 18 jaar. CINERAMA: ve week: 'De vier vuisten de lucht in'. Terence Hill en Bud Spencer als luehtpiraten. li jaar. COLOSSEUM: Zie Cineav AD. GRAND EN THALIA: 10e week: 'Turks Fruit', naar de roman van Jan Wolkers. 18 jaar. KRITERION- 'Modern times.' Een van de mooiste creaties van Char lie Chaplin. LIJNBAANTHEATER: 7e week: "Niet voor de poesen.' Raddmakers' nieuwste film. Een thriller 'ver sierd' met sex. 18 jaar. STUDIO'62: le week: 'The Canter bury Talcs.* Pelgrimsverhaien ver teld door de bekende regisseur Pa- «ohm, 18 jaar. ;t VENSTER: 4e week: 'Macbeth', in de filmversie van Roman Po- lanski. 18 jaar. CORSO: 'Grand Prix'. Gebeurtenis sen op en achter de racebairdn met de coureurs. 14 jaar. METRO: 'Tbe Poseidon adventure.' Indrukwekkende weergave van een scheepsramp. 14 jaar. PASSAGE: 'Bij de beesten af.' Bert Haanstra houdt de toeschou wers de spiegel voor met bijzonde re dierenbeelden, a.l. ARENA: 'Een dollar voor een lijk." Harde western. Vrij. en za. 24,15 uur. CALYPSO: 'De verdoemden.' Een wat teleurstellend produkt van Vis conti over de staalbronnen van Nazi's in 1933. Vrij. en za. 24.15 uur. CENTRAAL: 'Dokter is een lief hebber.' Sexkomedie. Vr. en za. 24 uur. CINEAC AD: 'Blind terror.' Thril ler met ten top gevoerde ver schrikkingen. Za. 24 uur. COLOSSEUM: 'Violent City.' Char les Bronson als keiharde killer in een thriller. Za. 24 uur. CORSO: 4e week: 'De groene baret ten.' Een niet geheel eerlijke oor logsfilm. Za. 24.15 uur. GRAND: 3e week: 'Midnight cow boy'. Prachtige film van regisseur Schlesinger. Za. 24.15 uur. 't VENSTER: twee films van Ho ger Corman met Peter Fonda. T.m. zo. 'Wild Angels' en tot wo. 'The Trip'. 24.15 uur. CINEAC NRC: Uit Hollywoods Lachfabriek. Plezierige slap-sticks. Elke dag tot 15.30 uur. COLOSSEUM: 'Kuifje en de Zon netempel.' Za. ma. en wo. 2 uur. LUMIèRE: 'Plnnocchio.' Kostelijke Walt Disneyfilm. Za. ma, en wo. 2 uur. LIJNBAANTHEATER: 'Old Shat- terhand.' Za. en wo. en ma. 1.30 uur. PASSAGE: 'Nils Hogersson's won dere reis'. Wo. 2 uur. REX: 'Dik Trom en het circus.' Za. ma en wo. 2 uur. ROTTERDAM Sinds een paar jaar zijn de Rotterdamse orgelliefhebbers niet m de gelegenheid geweest om Ab Ouwens —die voorheen vaak in Rot terdam-Zuid concerteerde te horen omdat hij organist in Zeist is gewor den en nog langer is het geleden dat er op het orgel in de Duyststraatkerk een concert is gegeven. Dit heeft Ab Ouwens dan woensdagavond gedaan met het grote risico va de televisie als concurrent. Zeer rustig speelde hij de eerste twee van vier koraalvoorspelen van Johann S. Bach, stevig klonk 'Herr Christ', sterk ritmisch 'Erbarm' dich mem' met de lage staccato-accoorden onder de cantus firmus. Indrukwekkend klonk het begin van de 'Fantasie in g' van Jan K. Kuchar. die een fraaie pastorale met hoge fluittonen bevatte. Rijk genuanceerd werd het 'Adagio in C, KV 617A' van Mozart gespeeld, en dat was ook het geval met de 'Berceu se op. 31 no. 19' van Louis Vierne. wiens koraal uit hetzelfde opus mis schien wat aan de langzame kant werd gehouden. Aan het slot van het concert klonken werken van eigen bodem: 'Variaties over Psalm 6' van de concertgever rustig de eerste variatie, met vlugge figuurtjes in de begeleiding de twee de en de derde met heel hoge pianis- simo-fluiten en de 'Suite over Psalm 42' van Cor Vos, waarin vooral het levendige Duo, het zeer zangerige Trio en de juichende tonen boven de cantus firmus in het pedaal van de finale opvielen. Ook nu maakte het spel van Ab Ou wens een gezond muzikale indruk en hij Week ook een volgzaam begeleider te zijn van de sopraan Joke Ruijsch van Dugteren, die liederen van Jo hann S. Bach en Johann W. Franck en de aria 'Er weidet seine Herde' uit Handels 'Messiah' met een zuivere, volle stem, die in de hoogte wat ge spannen klonk, ten gehore bracht zon der door geschakeerde voordracht te boeien. G. M. Dersjant ADVERTENTIE De heer J. Mastik kwam met drie mo ties, waarin werd gevraagd de op brengst van de parkeergeiden niet zonder meer voor het openbare ver voer te bestemmen maar via de alge mene middelen ook voor andere uit gaven te gebruiken, vrijheid van han delen voor de gemeente Rotterdam voor te treffen maatregelen te bedin gen en de raad een wetenschappelijk verantwoorde waardering te verschaf fen van de effecten van de tariefsver hoging, waarop de raad dan een be slissing zou kunnen nemen. De moties kwamen er allemaal zonder stemming, zij het dat de communisten tegen bleven. En de heer E. C. Reinhardt (D'66) sloot de rij met een motie waarin werd gepleit voor invoering van een vier-rittenkaart. Mr. Polak wilde die motie in de commissie nader bezien. De heren Mastik en G. E. Meijboom (soc.) stemden tegen. Ondertussen kwam het bij de debat ten over dit voor alle raadsleden zo moeilijk te verteren stuk-tot bewogen redevoeringen. Algemeen was men van mening, dat hier wel heel erg werd aangetoond, dat de financiële verhouding tussen rijk en gemeenten volkomen verkeerd ligt In dit kader beschouwden alle sprekers de maatregelen van het rijk als lapmiddelen, die Rotterdam en straks ook de andere grote gemeenten wel aan geld helpen, maar niets oplossen. Degenen, die de gemeentelij ke autonomie van Rotterdam zagen aangetast, kregen van wethouder Po lak te horen, dat van die autonomie nog maar heel weinig sprake is. 'De situatie die wij ingaan verschilt slechts gradueel, niet principieel met die van tot nu toe.' De heer F. J. van der Heijden (kath.): 'Zullen we dan stemmen? Dan zijn we er meteen afi' Wethouder Polak: 'Dat hangt af van de voorzitter.' Burgemeester W. Thomassen: 'Ik heb volledig autonomie ter zake van het negeren van interrupties!' Wethouder Polak constateerde nog dat Rotterdam de eerste is van de vier grote gemeenten, die deze rege ling te verwerken krijgt. Uit de ma nier waarop de brief van de minister aan het Rotterdamse gemeentebestuur is opgesteld blijkt, dat Den Haag, Utrecht en Amsterdam precies zo'n brief zullen krijgen. (ADVERTENTIE) Loodbandstore is er nu ook voor mensen die kleur durven bekennen! Fantasie store met loodband, een prachtig hangende vitrage, 210 cm hoog. Deze store koopt u nu in de kleuren geel, bruin, oranje en paars voor nog géén zeven gulden per meter. li*'iiildtiii IllfVIIIII Jiil IfilliltBI «KJMIH i;it:?jvv«« «is ut t l' ,*5 r:£ Ml'»?*- tlF'UIHI riiniii .aacnuff* amirs lil'' liittiflMTi nu jiiirf Mdvir-.dttur» :!iür -Mi tjj'i» i r. .f:i -t JMWMll iu.-v.: '.««"I •urn.'/.'. .ssptttwjt* unaiciiatin «nut t iliü't»\i' f 'i' iUirtil mot i i Jliiiilfc ittnift n. ti iliiimiitüiiiitii'-; is v .rtv:i tiiKtit mi itu iit». - Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij op de te etage fanta sie loodbandstore in geel, bruin, oranje en paars, 210 cm hoog, per meter Géén tel of schrift, best. ROTTERDAM Dat Carl Reineckc van huis uit pianist was in de tweede helft van de vorige eeuw was hij een beroemdheid was te horen in de belangrijke pianopartij van zijn 'Sonate voor piano en fluit, op. 167', die het grootste gedeelte van het Kof fieconcert woensdag in de Doelenhal vulde. Dat Elizabeth van Malde deze piano partij het volle pond gaf pleit voor haar stevige technische basis en voor haar muzikaliteit, en in deze beide ei genschappen deed fluitiste Nine Slig- ter niet voor haar onder. Zo werd het een lust naar deze sonate te luisteren: fraai zong de fluit boven de vlugge pianoklanken in het Allegro, vol bui telingen was het Allegretto vivace, heel mooi werd het Andante tranquil- lo gespeeld en aan het eind van het snelle laatste deel kwam de melodie toch weer te voorschijn. Heel goed sloot hij deze competitie aan de 'Fantaisie, op. 79' van Gabriel Fauré, eerst zangerig, dan vol geest flonkerend. Beide kunstenaressen oogstten terecht langdurige bijval voor hun bijzonder fraaie spel en hecht samenspel. GJVl.Dersjant ROTTERDAM —Zowel mr J. H. Mentink (D'66) als drs A. J. Lems (soc.) brachten donderdagavond in de gemeenteraadscommissie voor algeme ne zaken de kwestie van de openbaar heid van de commissievergaderingen aan de orde, waaraan volgens hen bei den wel het nodige schort: er worden teveel onderwerpen in besloten verga deringen behandeld, die in feite een openbare behandeling vereisen. Volgens de verordening is openbaar heid regel, beslotenheid uitzondering en beiden verlangden, dat in iedere vergadering gemotiveerd wordt vast gelegd, welke onderwerpen openbaar en welke besloten worden behandeld. Burgemeester Thomassen beloofde, de- commissies er bij en kunnen we met een maatregelen nemen'. Epg 42 -T'J: Hij voegde daar aan toe: 'Ik wil ko men met een in alle opzichten goed voorstel. Daarvoor doe ik mijn uiter ste best Er is nog tijd genoeg voor alle voorbereidingen.' Dë hefen W. J. van der Have eh J. Mastik van dë Socialistische gemeente- raadsfraeüe komen op 10 m.aJ in de commissie met een eigen nota over de sanering en rehabilitatie van de oude wijken en de stadsvernieuwing in het algemeen in de commissie voor stads ontwikkeling en volkshuisvesting. Op een volgende vergadering zal deze commissie intern de nota bespreken. De heer Jettinghoff kon alvast vertei len dat er intern meningsverschillen zijn over de noodzaak te komen tot een commissie stadsvernieuwing dan wel dat de bestaande commissie stads ontwikkeling en volkshuisvesting met de begeleiding van de stadsver- nieüwing moet blijven belast Een moeilijk punt in de commissie vergadering was de uitvoering van het spreidingenbeleid ten aanzien van gastarbeiders, Surinamers en Antillia- nen. Daarover is, aldus de heer Jet tinghoff, advies gevraagd aan de wijk- organen. Het gaat hier om de men sen die hun gezinnen laten overko men en een van de moeilijkheden was dat het heel moeilijk is criteria aan te leggen voor wat betreft deze gezin nen. Veel wijkorganen konden in het geheel geen bruikbaar advies geven, andere organen wensten eenvoudig in een bepaalde straat of buurt geen bui tenlanders of Surinamers meer toe te laten. Maar in de praktijk bleek, aldus de heer Jettinghoff, heel vaak, dat het betreffende gezin reeds in zo'n huis woonde. Dat was geschied zonder woonvergunning maar met toestem ming van de huiseigenaar. Die men sen kunnen niet op straat worden gp- zet: de woonvergunning werd voor de ze eer goedkope woningen ingesteld, toen er al mensen in zaten. ROTTERDAM De 55-jarige ijzer werker J. de Rek van de' Wolphaerts- bocht, die maandag met zijn brom fiets op de Schulpweg tegen een geparkeerde auto reed, is in het Dijk- zigtziekenhuis overleden. De man, die juist een voetbalwedstrijd had geleid, moet de stilstaande wagen niet opge merkt hebben. Met een schedelbasis- fractuur werd hij naar het ziekenhuis gebracht. De heer Jettinghoff zette uiteen dat als zo iemand naar de rechter gaat met de mededeling dat de overheid hem een woonvergunning weigert en dan de overheid beschuldigt van on behoorlijk bestuur, die man in alle opzichten gelijk krijgt •Bovendien is-de maatregel betreffen de het spreidingsbeleid geschorst en dat houdt in dat een woonvergunning nooit kan worden geweigerd op grond van dit spreidingsbeleid. De heer Jettinghoff: 'Ik heb me in dertijd niet voor niets verzet tegen dit spreidingsbeleid'. Per jaar worden op deze manier 1800 woningen bezet door gastarbeidersge zinnen op een totaal bestand van 70.000 goedkope woningen. Bij Surinamers en Antiilianen is de zaak nog moeilijken deze mensen zijn Nederlanders en ook al zeggen wijken dat zij het 'evenwicht in de wijk ver storen' dan is daaraan nog niets te doen, tenzij men discriminatie Wil toepassen uitsluitend op huidtskJeur. Men kan niet eens aan de namen zien dat men met-anders gekleurde Neder landers heeft te doen. ADVERTENTIE Ook al zit U 3 of 4 hoog op een flat, toch kunt U een bloemen tuintje hebben-,.. Bijzonder mooie bloembak van asbest-ce ment, ook zeergeschikt voor in de huiskamer of gang. Afmetingen 70 x 14 x 14 era. U koopt 'm nu extra voordelig voor nog géén zes gulden. SLIKKERVEER Nadat de tewaterlating eerst vier maal door de stakingen was verhinderd is donderdag bij IHC- Gusto te Slikkerveer het stuurboordgedeelte van een Russische pijpenlegger te water gelaten. Hoewel er vaker halve schepen worden gebouwd, schijnt het nog niet te zijn voorgekomen dat men een half schip in de lengte bouwt. Het stuurboordgedeelte dat nu van stapel liep meet 107 x 12 meter. Het even grote bakboordgedeelte zal bij lHC-werf de Klop te Sliedrecht te water worden gelaten. Ook dit deel ligt al geruime tijd klaar voor stapelloop. Oorzaak yan deze vreemde bouw is de vaarbreedte van rivieren en kanalen naar de Kaspische Zee, waar de pijpenlegger gaat wer ken. In het dok van Wilton te Schiedam zal een proefkop peling plaats hebben en zal de apparatuur beproefd worden. Daarna gaan beide delen achter elkaar naar de plaats van bestemming, waar zij te water definitief gekoppeld zullen worden. ROTTERDAM Op het terrein van Europe Container Terminus in het Rotterdamse havengebied is donder dag de 22-jarige werkstudent J. Rose- boom uit Delft om het leven geko men. Het slachtoffer bestuurde een personeelsbusje dat in botsing kwam met een zandauto. In het Dijkzigtzie- kenhuis is hij arm ernstig hersenletsel overleden. De naast hem zittende 26-jarige werk student H. K. Tjon-Sien-Kie, eveneens uit Delft, liep snijwonden in het ge zicht op. Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij in om tuincentrum, 2e etage, deze fraaie bloemtak ken van asbest-cement (taat tucht door), afmetingen 70 x 14 x 14.cm (i.v.m. expeditie- drukte zelf' meenemen s.v.p.) voor 5 GUn fet of schrift, best. V

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 3