NS weigert gehandicapten lekker thuis zelfgebakken patat friet eten friet da's pas patat Shell niet weg uit Zuid Afrika Tandheelkundige hulp kan in gevaar komen Onderdeel van werkende wijvenplan van Dolle Mina Wonderlijk vnimiiel voor vakman en pin possim! Prinsje zes jaar Zweetvoetenlucht in Schiedam Bonden eisen een andere overeenkomst van Stevin-KMW Het weer Onverkort Ziekenfondsraad verwerpt overeenkomst Gelijk loon Affiches Weinig verandering TROUW/KWARTET VRIJDAG 27 APRIL 1973 BINNENLAND T3/KS Vandaag wordt de oudste zoon van prinses Beatrix en prins Claus, zes jaar. De kleine Willem-Alexander, hier op zijn fietsje. De foto werd gemaakt door prins Claus. Van een verslaggever AMSTELVEEN De Ziekenfondsraad heeft de overeenkomst ver nietigd die de fondsen voor 1973 met de tandartsen hadden afgeslo ten. Volgens de vertegenwoordiger in de raad van de Maatschappij tot bevordering der tandheelkunde, kan deze stap tot ernstige moei lijkheden leiden bij de tandheelkundige hulp. Uitstappen CHU voor KVP-ARP pijnlijke zaak Door P. L. vau Enk DEN HAAG—De definitieve verwijdering vau de CHU uit het kahinet-Den Uyl dat bijna op poten staat, is op liet Binnenhof niet meer al? een verrassing gekomen. De CH-fractie heeft nooit staan te dringen om de samenwerking met links te herstellen: de sfeer bij de PvdA is te drammerig en abso lutistisch, te zeer bezwangerd door agitatie voor mannen bij wie zaken als bedaardheid en nuehterheid hoog genoteerd staan Dat de fractie de afgelopen maanden haar weerzin meestal verborgen heeft gehouden en zich door KVP en ARP heeft laten meetrekken in de toena deringspogingen tot PvdA c,s. moet vooral worden toegeschreven aan de hardnekkigheid waarmee drs. A. D. W. Tilanus de confessionele eenheid voorop heeft gesteld. Maar nu het ernst wordt, nu het kabi net-Den Uyl spoedig werkelijkheid lijkt te zullen worden, zijn de tegen stellingen niet meer te verbloemen. Dinsdag a! heeft het maar weinig ge scheeld of het conflict in de fractie zelf was naar buiten gekomen. Door voor het eerst m zijn leven en dwars tegen zijn irenische natuur in de por- tefeuillekwestie te stellen, lukte het Tilanus nog de breuk met KVP en ARP voor zich uit te schuiven, al moet het reeds toen voor Aantjes en Andriessen geen pretje zijn geweest, te merken dat hun offer van een mi nisterszetel aan de CHU in die kring blijkbaar maar matig gewaardeerd werd. Formateur Ruppert heeft met nagelaten, het de CH-fractie nog eens duchtig m te scherpen dat het aan Andriessen en Aantjes niet heeft gele gen; "uw beide zusterpartijen hebben hun uiterste best gedaan de eenheid met u te bewaren door teneinde die te behouden te uwen behoeve een offer te brengen', schreef hij woensdagavond in een brief die overi gens m vastbeslotenheid niet onder deed voor het befaamde oeuvre van zun collega Burger Nu de CHU met meer meedoet kan de KVP de haar toegemeten vier mi nistersposten onverkort bezetten, maar dat is precies het enige m deze hele geschiedenis dat KVP en ARP plezierig kunnen vinden- een gelukje btj een groot ongeluk. Zeifs de KVT zal nu moeten inzien dat het christen democratische eenheidsstreven op een échec Is uitgelopen. Er waren al plan nen, de drie partijen door middel van een federatie onder voorzitterschap van prof. dr. P. Steenkamp aan el kaar te binden (de ene. ongedeelde partij was al afgeschreven), maar zeifs dit nietige resultaat zai moeten worden bijgezet m de rij van desillu sies. De nota van de contactraat zai 19 mei de organen van de dne partij en wel passeren, maar organisatori sche consequenties van die eenstem migheid zullen wei uitblijven en die waren voor de KVP nu juist altijd de kern van de zaak. Men kan op het Binnenhof Andriessen al horen aan kondigen dat hij 19 mei met zijn vriend Aantjes wil gaan vissen of zo iets. Voor de ARP zijn de gevolgen van het afhaken van de CHU waarschijn lijk nog wat pijnlijker. Zijn aanhang heeft het er toch al moeilijk mee, te begrijpen waarom er. onder ongunsti ge condities en tegen de overduidelij ke wil van Biesheuvel in, met de PvdA geregeerd moet worden. Dat de CHU waarmee AR-kaderieden in gemeenteraden en provinciale staten nauw samenwerken aan de kant is Vervolg van pagina 1 "Wie iets begrijpt van de zorg voor gehandicapten kan beseffen dat de vlugge, veilige en voordelige NS met deze maatregel de gehandicapten een klap in het gezicht geeft', zegt Jan Wit c, die als maatschappelijk werker belast is met de zorg van geestelijk gehandicapten. De Leidenaar Witte is bijzonder ver bolgen over het feit, dat een groep gehandicapten, die jarenlang van de NS-»i;en genoten heeft, nu niet lan ger mag deelnemen. Vorig jaar had een echtpaar zich tijdens de reis aan de gehandicapten gestoord. Het echt paar probeerde handtekeningen te ver zamelen voor een protest aan het adres van de NS. Geen van de deelne mers aar. de reis voelde daar iets voor. Het echtpaar heeft toch een brief aan de Spoorwegen geschreven. Toen de leiding van de groep dit jaar aan het loket van de Spoorwegen ver scheen, werd er wat geheimzinnig ge daan, moest er met Utrecht gebeld worden, en kwam uiteindelijk het be richt, dat 'de reis volgeboekt was'. Jan Witte; 'Ik ben ook met een aantal NS-rcizen meegeweest: uitstekend ver zorgde groepsreizen, maar het blijven groepsreizen. Ik heb me vorig jaar aan een groep luidruchtige Amster dammers gestoord. Maar de NS gaat toch ook geen bepaling opnemen, dat Amsterdammers van deelname worden uitgesloten?' De heer Witte maakt zich zorgen over deze maatregel van de Spoorwegen. Hij ziet het al voor zich; een gezin met twee kinderen, onder wie een mongooltje. In de stationshal zal een vriendelijke receptioniste nee zeggen. Of misschien aan de ingang van het hotel. 'Dat moet een klap zijn voor dp ouders'. Geestelijk en lichamelijk gehandicap ten kunnen natuurlijk aanstoot geven. 'Maar de mensen, die zo gauw aan stoot nemen aan hun omgeving, moe ten voortaan maar zelfstandig reizen of thuisblijven', aldus de heer Witte. gaan staan, zai de twijfel in AR-kring zeer versterken. Waarschijnlijk is ook dat het aantal twijfelaars over en te genstanders van de formatie in dc Tweede Kamerfractie zal toenemen. Of het uitstappen van de CH-fractie voor Den Uyl een gunstige ontwikke ling is, staat voorts zeer te bezien. De onmiddellijke gevolgen zijn dat hu het kabinet tegenover zijn aanhang met aanmerkelijk meer kans op suc ces zal kunnen verdedigen dan wan neer de CHU toch zou hebben meege daan. Dat was met erg geloofwaardig geweest voor mensen die de CHU al zo vaak reactionair hebben horen noe men. Maar de stabiliteit van het kabmet- Den Uyl is met een oppositionele CHU niet gediend. De fracties van KVP en ARP kunnen met doen alsof het jarenlange samenwerken en rap porten schrijven met de CHU alleen maar zoiets is geweest als een on schuldige tijdpassering. Het overleg met de CHU-fraetie bijvoorbeeld zal vermoedelijk wel worden volgehou den. De KVP en de ARP zullen pro beren te voorkomen, dat zij nog ver der van de CHU verwijderd raken. Anderzijds zullen zij de CH-fractie keer op keer willen bewijzen, dat zij er verkeerd aan heeft gedaan, af te haken: zij zullen willen tonen dat er ook m deze coalitie mrgelijkheden zijn, het 'eigen beleid' waar te maken. Het een zowel als het ander kan niets anders betekenen dan: een scherpere, kritische koers tegenover het kabinet en dat kan voor Den Uyl, die zijn aanhang moet laten zien dat het alle maal anders en veel beter kan, alleen maar lastig en misschien zelfs fataal zijn. Van een onzer verslaggevers SCHIEDAM Aan de lange lijst 'mi lieu-luchtjes' is sinds donderdag een meuwe toegevoegd in de vorm van een 'zweetvoetenlucht' die zo'n vijftig Schiedammers er toe heeft gebracht met dichtgeknepen neus de meld- en regelkamer van Rijnmond te bellen. Volgens Rijnmond is de lucht afkom stig van schoonmaakwcrkzaamheden. Hoewel de opsporingsambtenaren di rect in actie kwamen is men er met m geslaagd de stank-bron te vinden omdat na een kleine twee uur de vieze lucht verdween. Aangenomen wordt dat de zweetvoe tenlucht veroorzaakt is door boter- zuur ADVERTENTIE Zéif thuis patat friet bakken naar eigen smaak: haal zo'n zak voorgebakken Dam-Friet in huis even frituren en... het hele gezin kan smullen! Dam-Friet is een diapvries- produktvan Dam-Chips en verpakt in 't zakje met de rode ruit. A an een onzer verslaggevers DEN HAAGDe Kon. Sliell i- niet van plan zit h uit Zuid-Afrika terug te trekken, zoals de Vereldruad van Kerken aan verschillen de bedrijven Iieeft gevraagd. Voigens de president-directeur van de Kon. Shell. mr. W. A. Wagner, zijn de beloningen van de zwarte werkne mers m Zuid-Afnka 'zonder enige uit zondering voldoende. 'De lonen liggen belangrijk boven het bestaansmini mum'. zo zei hii. 'En dat met sinds kort, maar al jaren'. 'Voor de beloningen hanteert Shell een indeling die mets te maken heeft met ras. godsdienst of wat dan ook Hetzelfde systee.n wordt gebruikt bij promoties', aldus de heer Vagncr. 'De geschiktheid van dc desbetreffende man of vrouw is onze enige norm'. Ook de secundaire arbeidsvoorwaar den zijn naar zijn zeggen dezelfde voor blank en zwart 'Iedereen heeft te maken met dezelfde pensioenfonds, dezelfde ievensverzeker.ng en dezelfde vervoerstoelage'. In het pensioenfonds zijn voor de zwarte werknemers zeifs verfijningen aangebracht 'omdat on der hen veelwijverij voorkomt'. Wel is het de niet-biartken van over heidswege verboden om zich te orga niseren m vakverenigingen en om huizen van de Kon, Shell te aanvaar den in blanke gebieden. 'Wat betrett de vakveren'g'ngen echter', aldus mr. Waenor. "er is in onze bedrijven in zuidelijk Afrika geen enkele vakvere- n.g.ng werkzaam. Wij beschouwen dat als een compliment voor ons bedrijf. Mr. Wagner antwoordde gistermorgen tijdens de aandeelhoudersvergadering op vragen van de heer Groenendijk, lid van dc Werkgroep Kairos Onder luid e-n herhaald applaus besloot de heer Wagner; 'Wij lopen voorop wat betreft de verbetering die li", mijnheer Groenendijk, nastreeft. Kon. Shell heeft in Zuid-Afnka grote uitbrei dingsplannen en is met van plan weg te gaan. Dat zou m hoge mate 'unfair' zijn. We hebben er een taak. Het ver mijden van d'.e taak zou wél iets ge makkelijker zijn' 'Kritische' aandeelhouder Croenendijk kon naderhand nog weinig zeggen op het wat emotionele betoog van de heer Wagner. Wël was hij verheugd, dat de president-directeur van de Kon. Shell hem had uitgenodigd voor een gesprek over de activiteiten van het concern m Zuul-Afnka. 'Die ope ning is er in ieder geval', aldus de heer Groenendijk. Zie ook de fin.-ecnnonische pag. De Ziekenfondsraad vond met name de overeengekomen verhoging van de praktijkkostenvergoeding voor de tand artsen ruim dertien procent onaanvaardbaar. Het netto honorari um voor de tandartsen had met ruim elf procent zullen worden verhoogd. De heer P. D. A. van de Heij de van de Maatschappij tandheelkunde voor spelde dat veel tandartsen als zieken fondsmedewerker zullen bedanken. De Maatschappij zal proberen, nog voor 1 juli met de fondsen tot een nieuw ak koord te komen. Op die datum loopt de automatische verlenging van de overeenkomst-1972 af. Daarna zou een algemene vergadering van de tandartsen de oude regeling nog eens drie maanden kunnen ver lengen. Lukt dat niet, dan zouden fondspatiënten rekeningen gepresen teerd kunnen krijgen, die ze dan maar bij het fonds moeten zien ver goed te krijgen TEGENSTAND De Ziekenfondsraad keurde gisteren de nieuwe overeenkomsten met de specialisten en de apothekers wel goed, ondanks heftige tegenstand vooral van de werknemersvertegen woordigers. De vakbeweging vond dat er onvoldoende matiging was be tracht. De netto honoraria van de spe cialisten gaan 11,92 procent omhoog, die van de apothekers 11,86 procent. De heer A. Riemen (NKV) noemde dat onaanvaardbaar. De matiging die vorig jaar is betracht, wordt volgens hem achteraf weer ingehaald, en dan nog wel op basis van een loonindex waarin een extra verhoging van de minimumlonen doorwerkt. Dat van die structurele verhoging nu juist de genieters van hoge inkomens profite ren, vond de heer Riemen 'navrant'. De matiging van vorig jaar had be staan in het afzien van een verhoging op grond van nog te verwachten loon stijgingen gedurende 1972. De tarie ven mochten nu volgens de ministe riële richtlijn worden aangepast aan de loonstijging over een penode van 16 maanden: van augustus 1971 tot eind 1972. Door deze inhaalmanoeu vre, aldus de heer Riemen, is het re sultaat van de onderhandelingen to taal in strijd met het Centraal ac- coord. Werkgeversvertegenwoordiger mr. H. van Brussel kon de bezwaren wei be grijpen: 'Er wordt wel gematigd, maar UTRECHT De branchecommissie wegenbouw (waarin de drie bouwbon den en het Zwarte Korps, de machi nisten in de wegenbouw, zijn verte genwoordigd) vindt dat de eenzijdig door de directies van Stevin en de Koninklijke maatschappij wegenbouw (KMW) opgestelde overeenkomst over de zekerheidsstelling van de werkne mers bij toetreding van KMW tot Ste vin, moet worden veranderd. Bove- dien vindt zij, dat er een overeen komst moet komen tussen de Stevin- groep en de betrokken vakbonden. Volgens de KMW zuilen er geen werknemers worden ontslagen. De branchecommissie bepleitte voorts om bij verklop van het ene aan het andere bedrijf het personeel, dat me de gezorgd heeft voor de aantrekke lijkheid van de aandelen, ook een deel van de koopsom te verstrekken, zoals de voorzitter van de christelijke bouwbond reeds heeft gezegd. Over beide verlangens van de bonden en het Zwarte Korps wordt nog gepraat. De commissie eist dat zij ten aanzien van structurele ontwikkelingen in de Stevingroep bij de gesprekken betrok ken blijft, met name wat betreft de wegenbouw- en asfaitdivisie. Binnenkort ombudsvrouw aan het werk Van een onzer verslaggeefsters DEN HAAG Over een week of drie zal, speriaal voor vrouwen, die werken of die graag zouden willen werken, maar hiervoor de mogelijkheden niet krijgen, een ombudsvrouw komen. Het idee voor deze ombudsvrouw is afkomstig van Dolle Mi mi, Men heeft op het ogenblik al contact met iemand van het secretariaat voor vrouwenarbeid van liet NW, die wel voelt voor dit 'ombudsvrouw-schap'. Het is de bedoeling, dat alle vrouwen, die zich in de he dendaagse maatschappij op de een of andere manier gediscri mineerd voelen, met name in de werksfeer, met hun klach ten terecht kunnen bij deze ombudsvrouw. Wanneer de plannen voor het instellen van deze functie helemaal rond zijn, zuilen naam en adres van deze vrouw bekend gemaakt worden. Het optreden van deze vrou welijke tegenhanger van Mar cel van Dam is een van de on derdelen van het werkende wijvenplan van Dolle Mina. Het werkende wijvenplan is een actie die duurt van 1 mei 1973 tot 1 mei 1974, waarin speciaal aandacht za! worden geschonken aan de positie van de werkende vrouw, die, vol gens dc initiatiefneemsters, nog steeds "uitermate beroerd' is. De actie is verdeeld in zes derdeien, die eik twee m. den lang de speciale aandai t van de actievoerende Dolle Mina's zullen krijgen. Begon nen wordt met het onderdeel 'gelijk loon voor gelijke ar beid". Uit de staking bij Opti- lon m Winschoten is onlangs nog gebleken, dat vrouwen nog steeds moeten vechten om gelijk loon voor gelijke arbeid te krijgen. Ook bij andere be drijven bestaat de ongelijke betaling - hoewel wettelijk eigenlijk niet meer toegestaan nog. De actie, die speciaal ten bate van de 15- en 16-jarige meisjes gevoerd zal worden, die met heel kleine loontjes worden afgescheept, heeft als tweede onderdeel 'volwaardig-part-ti- me-werk', waarmee wordt be doeld, dat de part-time-werk- sters in de bedrijven niet be schouwd mogen worden als ■aanhangsels', die in slechte tijden zomaar zonder meer ontslagen kunnen worden, voor wie minder goede ar beidsvoorwaarden gelden etc. Verder komen nog aan de or de in het actiejaar: gelijke kansen in opleiding en be roep, geen discriminerende be lastingmaatregelen, gratis crè ches en gemeenschappelijke woonvoorzieningen (zoals was ruimten en keukens), waar door het meer vrouwen moge lijk gemaakt wordt buitens huis te gaan werken. Ter gelegenheid van alle zes onderdelen van de acties zul len speciale affiches worden uitgegeven en evenementen, zoals filmavonden e.d. worden georganiseerd. Aan het einde van het actie jaar (1 mei 1974) wil Dolle Mina een zwartboek uitgeven, met daarin alle klachten van vrouwen, die men in het dan afgelopen jaar gekregen heeft. Iedere vrouw kan een bijdrage leveren voor dit zwartboek, wanneer zij het idee heeft, dat zij in haar werk gcdicrimi- neerd wordt of omdat zij zich achteruitgezet voelt, omdat zij wel zou willen werken, maar er de gelegenheid niet toe krijgt Brieven voor dit zwartboek kunnen gericht worden aan Dolle Mina, postbus 1587, Den Haag. Op 1 mei, de openingsdag van de actie, zullen de eerste De werkneemsters van de OpUIon-ritssluitingenfabriek in Winschoten staken voor een gelijke be taling voor gelijke arbeid. exemplaren van dc affiches worden aangeboden aan de Optilon-vrouwen tn Winscho ten. die als eersten in staking zijn gegaan voor een loon. gelijk het beroerde is dat het systeem leidt tot een resultaat dat hetzelfde is als wanneer er nooit gematigd was.' Hij zou het dan ook 'onverteerbaar" vin den als de overeenkomsten voor 1974 weer zouden worden afgeleid van het Indexcijfer van de regelingslonen. Maar voor dit jaar wilde hij zich toch wel bij de richtlijnen van de minister houden. De overeenkomsten werden goedgekeurd met 23 tegen 16 stem men bij 2 onthoudingen. Behalve de werknemersvertegenwoordigers stem den twee kroonleden tegen (prof. dr. P. Muntendam en dokter A. F. J. Gentis) en één werkgeverslid, dra. N. A. Vaandrager, Eveneens goedgekeurd werd de over eenkomst met de huisartsen, waarin het uiteindelijke honorarium door na calculatie wordt bepaald, net als de ambtenarensalarissen. ADVERTENTIE Om een. idee te geven: Hontrot herstellen, Kieren afdichten, tussen kozijn en munr of langs de trap. Scheuren en naden blijvend af dichten, ook rondom cv-pijpea. Trapleuning muurvast zetten. Be tonreparatie. Uitgesleten trap of vloer uitvlakken tot "nul" zonder afbrokkeling. Dat sag u op de Tv- rekXame! Van dik tot ragdun pla muren. Tegels zetten op hout or spaanplaat of betonemailla erf over oude tegels, Spaanplaat naadloos verlijmen. Pleisterlaag repareren op muur of schoorsteen, Opnieuw voegen. Dakpan vastzetten. Stop verf bijwerken. Betonnen ramen beglazen. Dunne plek to goot repa reren. Lek balkon dichten. Batten tegen muur hechten. Nu. gemakkelijker ên vlugger en beter STOPPEN, AFDICHTEN, VOEGEN, UITVLAKKEN, PLEIS TEREN, PLAMUREN EN EER STELLEN met: PORTON, do ia Zwitserland ontwikkeld» èen-com- ponentige, dus een kant-en-klare, kunsthars volpasta, met enorm# hechtkracht aan èlk materiaal, droog of vochtig, binnen of buiten, ook aan glas! Blijvend thermoplas tisch en waterdicht, Krimpt niet, zet niet uit, scheurt niet. buig- en slijtvast. Onschadelijk voor da han den. In de emmer onbeperkt hond- haar, dus geen resienvarlies. 1/2 kg 1 kg 2 kg 5 to? f4,95 8,75 ƒ15,60 ƒ30.50 Van onze weerkundige medewerker Het weer is gisteren wat versomberd. In het noorden werden rond het mid daguur de straten lichtelijk nat, maar veel water kwam er niet uit de wol kenvelden. Daarvoor waren ze te wei nig verticaal ontwikkeld. De tempera turen bleven m het noorden wat la ger (circa 11 graden) dan in 't zuiden (12 a 13 graden). Hoe meer naa. het zuiden toe, hoe zachter: Brussel 15, Luxemburg 17, Nantes 18, Bordeaux 19, Marseille en Pau 20 en Toulouse 21 graden Celsi us. Ook in Engeland viel de tempera tuur onder een vlakke hogedrukzeme niet uit de toon, vooral niet in Bir mingham met 17 graden en het vlieg veld Heathrow btj Londen 18 graden Celsius. Als topstation in Duitsland ronden we Trier met 17 gr. Hamburg ett Bremen moesten tevreden zijn met 10 en 11 graden, Leipzig 13. In War schau bleef het één graad kouder dan in Salzburg (13). Praag en Bmo haal den de 15 graden, Locamo 18, Kieto 19 graden Celsius. In Zweden was Kalmar met 13 graden eert uitschieter, want Sundsval kwam niet hoger dan 6 graden en Lu lea kreeg maximaal 3 graden Celsius. Hoger op in de bergen is de tempera tuur duidelijk minder laag don enige ftjd geleden: Kohier Asten (Sauer- land) op 780 m. hoogte registreerde een maximum van 8 graden boven nul, de Zugspitze (3.000 m.) meldde nu nas 4 graden bij sneeuwval De hoogste berg tn Noorwegen: Fanarar ken (2.000 m) registreerde in de afge lopen nacht circa minus 15 graden Celsius. Een Zwarte-Zee-depressie bracht in oost-Europa plaatselijk regen van be tekenis, onder meer m Roemenië en Bulgarije. In het huidige weertype komt in Nederland weinig verande ring. Een koufront boven ons land, afscheiding tussen zachte lucht in het zuiden en koudere m het noorden, kan moeilijk uit de voeten komen. De kans op neerslag van betekenis blijft voorlopig klein. Weerrapporten van gisteravond 7 u.; max-- temp van pisteren en neerslag tussen "s morgens en s avonds 7 u.: Amsterdam aw. bew 13 graden 0 mm. De Bilt, licht bew 14 9. Deelen licht bew. 13 0, Eelde zw. bew. 11 0. Eindhoven licht bew, 15 9. Den Helder geh. bew. 9 0 2. Luchth. R'daro licht bew 13 0, Twente geh. bew, U 0. VUs- stngen licht bew. 14 0, Zd.-Limburg onbew. 34 0. Aberdeen zw. bew. 7 0.4, Athene on bew. 20 0. Barcelona half bew. 18 0, Berlijn half bew. Ji 0.3, Bordeaux Ucht bew. 19 0. Brussel onbew. 16 0, Frankfort zw. bew. 1# c. Cenève zw. bew. 14 0, Helsinki regen 0.1. Innsbrtlek zw bew. 15 0. Kopenhagen half bew. 9 0.1. Lissabon zw. bew. 19 8, Lo- carnG half bew. IS 0, Londen licht bew. 13 tl Luxemburg xw. bew. 17 0. Madrid s». bew. 2C 0. Jialag3 onbew. 18 0, Mali ore» llchl bew. 20 0, MUnchcn onbew. 42 0, Nice hal! bew. 16 S. Oslc half bew. S 9, Parijs onbew. IS C. Rome onbew 14 0. Spilt hall bew. 16 0, Stockholm licht bew. We nen onbew 14 0, ZUrich geheel bew. 13 0. Casa Blanca onbew 22 C, Istanboel regen 14 4. Las Palm a i zw. bew. 24 6, New York re gen Tel-Avls niet ontv., Tunis balt bew 2C 0 Hoog water, 28 april: Vllssingen: 10.22— 22.50. Haringvliet a.d. zeezijde: 11.51 Rotterdam 0.1313 09, Scheventngen: 11 27ljmulden: 12.11—: Den Melder: 2 1815 16Harllngen: 3.11—17.51; DelMjl: 7.43—19.58.

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 5