'My Fair Lady' gaat volgens plan door csgpecepf «-lil I O J. Kiéber, waar is Kiéber? Hammer 7i Hoe j bestaat 't! Hes bestaat tb Een valk voor 'n koningin m mm ms door Catherine Gaskin Saillant Voor duizenden §K'ieKeï3 Vissoep TROUW/KWARTET VRIJDAG 27 APRIL 1973 BIAWENLAND/RADIO-TV T4/K6 C~3 CiMttór «frMïuwtvAy «es oPïxmt... Delegatie MARY PERKINS IdfMCHOOP JKTi Akte vsei uAbsa.^ hsstno e dëföpfqnq LOWIETJE Joop Dodejrer trots bij eea aanplakbiljet waarop een strook is geplakt met de verlenging. Onderscheiding voor cineast Van der Enden Studenten Kamerorkest geeft zeven concerten -Maal- Kiéber is dan ook hel enige bandenmerk in Nederland dat zich moeiteloos meet met nummert Kijk naar t.v. en zie met eigen ogen hoe Kiéber oprukt Kiéber, de franse radiaaiband die zo goed op weg is SMIDJE VERHOLEN EN DE BOPPERTJES FERDNAND Radio vandaag TV vandaag NOS 1 AMSTERDAM Woensdagnacht, na de voorstelling in Carré, waar ondanks het voetbal op de tv toch nog zo'n zeven- a achthon derd tevreden bezoekers waren, hoorden de medewerkenden, tot hun opluchting en vreugde, dat My Fair Lady niet op 28 april wordt stopgezet, maar gewoon doorgaat. Tot en met 12 mei in Carré, en dan nog in Apeldoorn, Eindhoven, Ben Bosch, Nijmegen, waar ze My Fair Lady nog best een keer willen heb ben, en vervolgens vanaf 28 mei m De programma's op de beide netten bestonden donderdag voor ruim drie honderd minuten uit informatie. De avond helde dus wel over naar het loodzware. AVRO's 'Cohtmbo' bood de enige ontspanning en uitgerekend de ze keer viel dat beetje verstrooiing ook nog tegen. Een uitdrukking als 'Voor elck wat wils' mag dan een cliché zijn, maar de omroepcomponenten mogen niet vergeten dat zij nog altijd ge houden zijn ernaar te kandelen. Met dit kort 'sermoen' wil ik overigens allerminst beweren, dat sommige in formatieve programma's overbodig of niet boeiend warenHoewel de 'Be richten uit de samenleving' wel eens vinniger waren, zaten in deze afleve ring toch wel een paar saillante trek jes. De heer Tilanus, in de eetzaal van de Tweede Kamer gevraagd naar zijn oordeel over drs. Joop den Uyl, zei: 'Een knap politicus en zeer geënga geerd, maar als premier zou hij meer afstand moeten nemen van zijn partij politiek en meer staatsman moeien worden. Hij heeft er teel de capacitei ten voor, waar hij moet ze nog wel vertonen?. Den Uyh laconieke reactie op het laatste: 'Dat zal altijd wel zo blijven'. En met zijn broodje-koffie ging hij aan een ander tafeltje zitten, i:lak achter Tilanus. Wat je noemt: een kijkje achter de schermen. Het volgende VPRO-programma, Dick Cavetts gesprek met John Huston, leek aanvankelijk ook een enigszins stroeve aangelegenheid te zullen worden. De vermaarde filmregisseur en schrijver voelde zich kennelijk niet op zijn ge mak en was bepaald geen vlotte prater. Zodra had Cavett het gesprek echter op Ierland gebracht, of de sfeer ver anderde. Huston is zich" daar niet zo maar gaan vestigen, hij heeft zich ook intens in de. historie van land en volk verdiept. Zelden zal de achtergrond van de zich al eeuwen voortslepende Ierse tragedie binnen enkele minuten zo duidelijk zijn verwoord als door John Huston. Indrukwekkend. Eob Ris, Jaap Drupsteen en Johan Volkerijk hebben een suggestieve ma nier gevonden om, de voorlopig nog niet zo best uitgekomen welvaarts- droom van enige beneden-Moerdijkse burgemeesters te illustreren. De teke ningen, passend bij wat zij noemden een 'echt Hollands verhaal', veroor zaakten al direct een zekere betrok kenheid. Niet heel ver van je bed, maar vlak voor je neus gebeuren won derlijke dingen. Nijvere agrariërs zijn uit hun polders verdreven en hun gronden verdwenen onder opgespoten zandvlakten, waarop industrieën werk gelegenheid en welvaart zouden bren gen. Maar het resultaat is pover en 'de perspectieven somber. Onder andere doordat zeventig boer derijen zijn gesloopt, is het aantal ar beidsplaatsen met driehonderd vermin derd. En van de twintigduizend ge droomde industriële arbeidsplaatsen, zijn er voor de streekbezooners zelf amper tweehonderd gerealiseerd. Voor de rest heeft zout het voor besproeiing nodige water onbruikbaar gemaakt en bederven die paar aanwezige fabrie ken door hun 'uitwerpselen' nu al dc vruchtbomen, etc. etc. En hier en daar maar hoofden schudden, en het gek vinden dat in de hoek gedreven men sen opstandig worden. TON HYDRA Botterdam en vanaf 10 juni in Den Haag. Gistermorgen werd het verheugende nieuws bekend gemaakt in een haas tig belegde persconferentie in Carré. Haastig omdat de ontwikkeling in de twee dagen na Pasen, en twee dagen voor het aangekondigde ontijdige ein de. een stormachtig verloop hadden. De heer Chr. Burgers, de zakelijke leider, vatte de moeilijkheden nog even samen. De Operastichting Fo rum, die My Fair Lady uitbrengt, wordt gesubsidieerd door. en voor, de provincies Groningen, Friesland, Drente, Overijssel en Gelderland. Maar niet voor het spelen in Amster dam. Terwij! Amsterdam wel zorgen heeft voor het bespelen van Carré, maar niet voor Forum. My Fair Lady trok in Carré een behoorlijk aanta! bezoekers, maar niet genoeg voor de hoge kosten. Het gemiddelde van 1200 werd niet gehaald, ers dus moest er elke avond geld bij. Overleg faalde, zodat het Stichtingsbestuur van Fo rum zei: stoppen. Enige weken gele den al. Eerst kwam er. met moeite, nog een verlenging uit tot aan 28 april. Maar voor de spelers bleef het een onbegrijpelijke zaak, dat een goe de voorstelling, die steeds en overal succes heeft, en in de meeste plaatsen voor uitverkochte zalen speelde, ten slotte nog zou vastlopen op geld. Wij wilden met zoveel succes niet stran den in het zicht van de haven, zei Joop Doderer, het zou zonde zijn als zo'n produktie vroegtijdig aan z'n ein de kwam, en dat er opeens zeventig mensen op straat 2ouden staan, ter wijl ze nog kunnen en willen spelen. Als dit moet stoppen, waar blijven we dan in de toekomst? Dan zou alles in elkaar zakken, want wie zou zo'n pro duktie dan nog weer eens beginnen? De medewerkenden kozen Joop Do derer, Tineke van Leer en Hans Nieu- wenhuis als hun delegatie, die de be langen van het gezelschap en de voor stelling nog eens zouden verdedigen. En dat moest snel gebeuren. Dinsdag avond kon er, in het stadhuis van Enschede, nog een bespreking georga niseerd worden met wethouder Gun ning en de voorzitter van Stichting Forum, de heer Bonenbakker. Na uren bespreken besloten die, dat er een oplossing gezocht zou moeten worden. Samen met wethouder H. Lammers van Amsterdam, die woens dag tussen twee zware vergaderingen door blijkbaar ook spijkers met kop pen wist te siaan. Want 's avonds, tij dens de voorstelling, kreeg Joop Do derer het telefoontje: zeg maar dat het doorgaat. Er is een garantie ge vonden, met medewerking van onbe kende bedrijven. Hoe het gelukt is werd niet geheel duidelijk, maar My Fair Lady werd op het nippertje ge red. Dat is niet alleen van belang voor de spelers, die door wilden werken en niet naar de WW verwezen wilden worden, maar ook voor de vele men sen en dat worden, er in de nog komende veertig voorstellingen toch duizenden die My Fair Lady nog graag willen zien. Het is ook van belang voor de be- speelbaarhetd van Carré en voor vol gende produkties. Want Forum en beide wethouders hebben ook contact gehad met enn. Mogelijk kan met meer, en een betere samenwerking. ISM13N CMMT 6CHUfcW& KAM VegLEJO iB-'BBC zo'n ontwikkeling die voor My Fair Lady bijna [rampzalig was geworden, in het vervolg voorkomen worden. My Fair Lady gaat dus door, dank zij de spelerszelf. Alleen John van Dreelen zal niet meer meedoen, die heeft al eeh fihneontract getekend. Maar hij wérd al eerder vervangen door Jaceo Van Eenesse, die het wel zo leuk doet, en van wie de rol dan weer zal worden overgenomen door Frans Icke. HEERLEN De cineast Eduarci van der Enden is 'woensdagavond in Heer len onderscheiden met de Burgemees ter van Grurisvenpnjs. Deze culturele prijs, die eerder o.m. werd toegekend aan Jhr. W.jSandberg en Bertus Aaf- jes, is 2.500 groot. Van der Enden kreeg de prjjs voor zijn verdiensten als cameraman en fotograaf. Hij werkt sinds 1950 voor de Nederlandse filmindustrie; 'Er is geen Nederlandse film van belang te noemen waaraan hij niet heeft meegewerkt. Van der Enden heeft) het werken van regis seurs mogelijk gemaakt' aldus het juryrapport van de filmcritici B. J. Bertina, H. ten Berge en Ab van Iepe ren. HATTEM Op het ogenblik repe teert 't Nederlands Studenten Kamer orkest (NESKO) niet te verwar ren met het Nederlands Studenten Orkest in Hattem voor een toemee van acht concerten ten bate van de stichting voor vluchteling-studenten. Dit wordt de achtste toemee van dit orkest dat is samengesteld uit onge veer 40 studenten-musici afkomstig uit alle universiteitssteden van ons land. Het orkest staat onder leiding van Joop van Zon en geeft ditmaal concerten in Hattem (27 april), Zut- phen (29 april), Groningen (30 april), Enschede (1 mei). Den Haag (2 mei). Utrecht (3 mei), Amsterdam (5 mei) en Rotterdam (6 mei). In de Symfo nie Concertante van Mozart zijn de solisten Rémy Baudet (viool) en Cees Dekkers (altviool). Verder staan wer ken van Ravel, Stravinsky en Satie op het programma. De concerten be ginnen om 20.15 uur. (ADVERTENTIE! m 750 gr. vis I liter water halve fles witte wijn 1 ui, 1 citroen worteltjes 1 pref, peterselie laurierblad zout, péper 50 gr. bloem 1 dl. room Koop drie soorten vis: wijting, aal en poon. Was de vis goed schoon en zet de vis op met het water en de wijn. Laat het aan de kook komen en schep de vis er dan uit. Verwijder de gra ten, doe deze terug in het kookwater en voeg er de ui, de schil van de ci troen, een paar worteltjes, de stukken pret, peterselie, zout, peper en het laurierblad aan toe. Laat de bouillon nu drie kwartier trekken. Zeef de bouillon en hak dan de vis fijn. Ver meng deze met de bloem en de room tot een gladde massa is ontstaan. Dit alles aan de bouillon toevoegen en nog tien minuten laten doorkoken. (De wijn kan ook door water vervan gen worden). Menutip; v." ,ep, knoflook-stokbrood, citroenvla. Er was niets over het schandaal of de vermoedens, die het hele distrikt al in opschudding brachten en de Lon- dense kranten al hadden bereikt. Hoe ze gestorven was, en wie haar naar haar echtgenoot terugbracht, werd niet vermeld. 'Er wordt een officieel onderzoek in gesteld naar het ongeluk', zei mijn grootvader. 'Ja'. Ik wilde er niet over praten, maar hij hield aan. 'De overlijdensaktie luidt dat ze is gestorven aan een gebroken nek door de val van haar paard. Tot zover is het eenvoudig. Maar ik hoor dat de politie informaties inwint Het ziet ernaar uit dat zij een onderzoek door het parket willen, en dat Galium Sinclair daar zal moeten verschijnen'. 'Ja'. Hij praatte alsof hij er zeker yan wilde zijn dat ik overal op was voor bereid. 2e zouden dat berghuis uit kammen waar Callum en Margaret eikaar hadden liefgehad, en het zou allemaal smerig en lelijk worden. De volgende dag was het weer aan zienlijk verbeterd; de wind joeg de wolken uiteen en nu en dan straal de de herfstzon op de gouden berken. Toen ik Giorsal had gevoederd en terugkeerde naar Cluain was het bij na tijd voor de lunch, en John was bezig de Zondagsjongen af te wrijven na de rit naar Ballinaclash waar hij Samuel Lachlan van de trein had gehaald. Het rijtuig van Ballochtoxra stond er ook. Morag verscheen in de deuropening toen ik de eetkamer wilde binnen gaan. 'Neem me niet kwalijk, juf frouw. De meester gebruikt de lunch met meneer Lachlan en meneer Fer guson, en zij willen intussen zaken bespreken. Mevrouw Sinclair laat we ten dat er voor u gedekt is in de salon'. 'De salon.maar ik kon toch in de keuken eten?' Ik volgde Morag, maar ze draaide zich haastig om en keek me bijna medelij dend aan om mijn onnozelheid. 'Dat zou nooit kunnen, juffrouw. Mevrouw Sinclair zou dat nooit toestaan. En het zou de meester pok niet aanstaan'. En ik moest me tevreden stellen met het zilveren blad op de lange tafel in de salon. Ik at omdat de wandeling naar Giorsal me hongerig had gemaakt, maar was me drvan bewust dat alle voedsel zijn smaak verloren had sinds het moment waarop Callum voor de deur verscheen met de dode Margaret in zijn armen. Ik dacht aan Gavin en Jamie, en aan Fergusons aanwezig heid op Cluain 1 op dit moment. Er was ongetwijfeld iets belangrijks gaande, maar ik zou het niet weten voordat het mijn grootvader behaagde er iets van te vertellen. Maar het kwam in me op, dat Gavin de vallei niet zou verlaten nu Margaret dood was. Ik wist plotseling hoe het zou zijn. Hij zou geen geld meer aanne men van Ferguson, en het zou hem onverschillig laten of Margarets bruidsschat terugviel aan Ferguson of werd vastgezet voor Jamie. Als hij met Jamie uit Bhliochtorra zou moe ten verdwijnen en de sleutels aan James Ferguson imoest afgeven, dan zou hij dat zonder meer doen. Ik dacht aan. het armzalige stuk grond dat hij wilde ontginnen, en waarover hij toen met ma gesproken had. Dit zou misschien de manier van leven worden voor da tiende baron van Ballochtorra en erfgenaam van de Markies van Rostmuir, zonderling en buiten de maatschappij, maar ten slot te zijn eigen bais en met zijn eigen zoon. De besprekingen tussen de drie man nen duurden dehele middag. Eerst tegen dinertijd hoorde ik het rijtuig van Ballochtorra voorrijden. Mijn grootvader en Samuel Lachlan bege leidden Fergusoh naar de voordeur; ze praatten nog steeds maar schudden geen handen. De twee mannen! zagen er oud en moe uit toen ik de eetkamer betrad. Samu el Lachlans zwarte kostuum glom groenig in het ilaatste zonlicht dat 46: 'Kom nou, kom nou', zei smidje Verholen zakelijk, 'Als ik naar een losse kluisdeur vraag, dan moet ik een losse kluisdeur hebben. Niet meer en ook niet minder. En als ik U gerust kan stellen: de kluis zelf is er al. Alleen de deur ontbreekt nog". 'Dan geloof ik, dat ik toevallig heb staan wat U zoekt', zei de ijverige bediende. Volgt U mij maar eens even naar deze toonkamer. Een ju- wééltje, hè, deze deur? De deur is vervaardigd van drie dikke lagen inbraak- en brandvrij vanadiumstaal. Daartussen zijn twee lagen isolerend materiaal aangebracht. Het slot wordt bediend door middel van een wiel met spelpal en letternokken. Ja ja, weer een staaltje van een van die terecht zo wereldberoemde Sleutel en Knip patentlettersloten. De deur is alleen iets kleiner, dan wat U zoekt. Deze meet namelijk precies een beter vijf en tachtig bij een meter vijf 'Dat kan geen bezwaar zijn', merk te smidje Verholen op. 'Dan maken we met behulp van een paar U-ijzers de spouwmuur eenvoudig pas'. 'Ehwatte? O juist! Natuurlijk?' zei de bediende, die wel verstand van kluizen en sleutels had, maar niet de geringste kaas had gegeten van ande re technische zaken, zoals spouwmu ren, U-ijzers en zulks meer. Maar dat wilde hij natuurlijk niet laten mer ken en daarom vervolgde hij druk: 'Natuurlijk, natuurlijk! Pas! Haha! Waarom ook niet, hè? Spouw en pas!' 'Wat nou haha?' vroeg smidje Verholen een tikje bits, 'Vindt U het zo leuk wat ik zeg?' 'Nee, nee pardonehik ehik wou U eigenlijk vragen of het U misschien schikte een kleinigheid op deze deui aan te betalen', stamelde de onthutste bediende, "foor de reservering, be grijpt U?' 'Ik begrijp het', zei de smid. 'Ik zal U een cheque schrijven voor het hele bedrag'. Met Cua groots gebaar haalde de smid cheque boek en vulpen te voorschijn en even later was het bedrag al ingevuld. 'Dit is nog eens een vlotte manier van zakendoen', lachte de bediende blij. 'U wilt de deur zeker zo gauw moge lijk afgeleverd hebben, nietwaar?' "Natuurlijk', antwoordde smidje Ver holen, 'Het adres is tankstation en smederij J, J. F. Verholen, Spruit- jesdreef 3 te Rijkhuyzen' 'Het komt in orde, meneer', antwoordde de bediende en met veel strijkages liet hij de welgestelde royale klant de deur uit... m re. pui gogo 'l f-O door de ramen viel; hij stond direkt op en hief zijn glas naar me op. Maar hij zei wat ik tegen hém had kunnen zeggen: 'Je ziet er vermoeid ut, Kirsty'. Mijn grootvader antwoordde voor me. 'Ach, het is de oogst, en die vervloek te geschiedenis op Ballochtorra. Wel," alsof hij de kwestie daarmee had afgedaan 'de wind is goed drogend. Hebben we nodig na al die regen'. Als om zijn woorden te onderstrepen rammelden de luiken plotseling in een verhevigde wind. Ze dronken hun tweede glas langza mer, maar mijn grootvader zat niet op zijn vaste plaats bij het vuur. Het was erg ongewoon voor hem, de ma nier waarop hij tussen het raam en het buffet ijsbeerde. Er was iets koortsachtigs aan hem dat ik nooit eerder had gezien, iets dat hem zowel opwond als verstoorde. Het was Samuel Lachlan die ten slot te sprak. 'Kirsty, er is iets dat we je moeten vertellen...' Mijn grootvader draaide zich met een ruk om bij het raam. 'Nog niet, Samuel. Nog niet'. Hij gluurde door zijn bril. 'We zijn het erover eens geworden dat zij het moet weten, Angus, waar of niet?' 'Goed dan.' Morag bracht de eerste schalen bin nen en Samuel Lachlan haastte zich naar zijn plaats aan tafel. Maar toen het voedsel voor hem stond leek hij minder geïnteresseerd. Hij at lang zaam en vergat zelfs het zout dat hij altijd zo rijkelijk gebruikte. Ten slotte sprak hij. en mijn groova- der leek blij dat hij het niet hoefde te doen. 'KirstyFerguson gaat op de fles'. 'Op de De deur werd geopend en Morag kwam binnen om tie schalen weg te halen en een appeltaart neer te zetten waar Samuel Lachlan zo van hield. 'Failliet', herhaalde hij toen Morag weg was. (Wordt vervolgd) HILVERSUM i AVRO. 7.00 Nws. 7.11 Ochtersdgymn. 7,20 (S) Dag met een gaatje. (8.00 Nws; 8.11 Radiojournaal; S.30 De groenteman.) 9.00 <s> vingervlug; ktass, an mod. fcamctniuz, KOS: 9 20 Wat heeft dat kind?, pedagogisch» rubr. 9.35 lVaterst. AVSÖ: 9.40 (S) Inleiding tot irtuz.begnp. 10.00 (S) V.d. kleuters. 10.10 (ged.S): Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws; 31.03 Radiojournaal.) 11.30 (S) Horlepiep: serie prosr.'s over volksmuz. 11.55 Beursber. NOS: 12.00 Blik op de derde wereld: int. progr over ontwikkelingssamenwerking. 12.15 Blik op Eur.: int. progr. over de Eur. Integratie. QverhCidsvoorl.: 12.30 Uuz. v.d. landb. NOS: 12.40 (S) Lichte gramm.muz. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nws. VARa: 13,11 Dingen van da dag. NOS: 13.25 Toerisme: toeristische inf. uit binnen- en buitenl. 13.50 Van ta-ta tot totale taal; rubr. over het leven in de taal. 14.03 (S3 Muz, uil de Middeleeuwen en Renaissance. 14.35 Spiegel van Belgle: muz. en nws van onze zuiderburen, 15.00 (S) Zoeklicht op Ned.: rep. en coram, uit alle delen van het land en vee! muz. (16,00 Nws.) VPRO: 17.00 VPRO-Vrijdag; rechtstreeks progr. met poli tieke analyses, rep, achtergrondinf, en te» lef. reacties. (17.00 Act.: 17.55 Med.) (18.00 Nws: 18.11 Act.; 18.15 Rechtstreekss slotmanifestatie VPRo land- en tulnb.serte vanuit Noord-Ned.) KRO: 19.00 Licht ork, 19.30 En toch kerk: serie gesprekken. 16.45 De zingende kerk: muz. In de liturgie. 20.00 Finale KSO-Talentenjachl 1972-73. 21.15 (S) In antwoord op uw schrijven: verzoekpl. 22.00 (S) Kursief: satirisch progr, 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 (S) Goal: sportprogr, met veel mua, 23.55 Nws. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nws. 7.02 Het lovendfi woord. 7.07 (S) Badinerie: klass.muz. 7.30 Nws. 7.42 Echo. 7.50 (S) Badinerie; klass.muz. 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.S6 Gyrnn. v.d. vrouw, 8.45 Moeders wil is tvet. 9.40 Gramm.muz. 10.00 (S) Aubade: mod. kamer- Jiluz. <10.30 Nws.) 11.00 V.d. lleken, 11.54 Rondom Alfrlnk. 21.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee; gevat, progr. <12.22 Wij van het land: 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb.; 12.30 Nws. 12.41 Echo; 13.00 Raden maar.) 14.00 Gramm.muz. 14.30 (S) Interlo kaal op vrijdag. (15.30 14»». 17.00 Zonder grenzen: rubr. over missie eh zen dine. 17.10 (S) Metropols Ork. 17.30 Nws. 17.32 Echo. 18.00 (S) Licht ork. met sol. 18.19 Ullz. van het Geref. Politie, Vefbond. 18.30 Nws. 18.41 Echo. 18.50 Verkenning: nws. feiten en achtergronden op soc.-maaisehappetijk ter. rein. 18.58 MarKtber. VPRO: 19.00 VPRO- Vrijdag: rechtstreeks slotmanifestatie van de VPRO land- en tuinb.serie. <19.50 NOS: Den Haag Vandaag: 29.00 Nws20.05 Akt.) VARA: 21.09 <S) Omroepork., -koor en sol.: Rlass. operflmuz. 23.00 (S) Da Staalkaart. 23.55 Nws. HILVERSUM XIX EO: 7.00 Nws. 7.02 Gospelsound. 8.00 Nws. 8.02 Tussen thee en koffie. <9.00 Nws.) 10.C<9 Nws. 10.03 De muzikale fruitmand. NCRV: 11.00 Nws. 11.03 popcorn. 12.0» Nws. 12.03- Bij Barend, 13.00 Nws. 13.93 Hiep hiep hit hoer! NOS; 14.00 Nws, 14,03 Da Meurders methode. AVRO: 15.00 Nws. 15.03 Top Twen ty I. 16.00 Nws. 16.03 Top Twenty U. 17.00 Nws. 17.03 Radiojournaal. 17.06 Postbus 700: verzoekpl. NOS: 13.90 Nws. 38.02 Joost de Draaver Show. 19.0» Nws. 19.02 Gevolmachtigd: ver zoekpl. 20.00 Nws. 20.02 Dr. Wiener's Meat Show. VPRO: 21.00 Nws. 21.02 VPRO-Vrijdag- avond-Show: gevar. muz.pragr, <22.00, 23.00 en 24.00 Nws en act, 22.55 Med.) 00.55 Nws. BELGIE 324 m (Nederlands) 12.00 Nws, med. en SOS-ber. 12.08 Lichte rauz. (12.50 Buitenl. persoverz. 13.00 Nws. act., weerber. en seheuwburgprogr.'s.) 13.55 Beursber, 14.00 Nws. 14.03 Licht* muz. (15.00 Nws.) 16.00 Nws en beursber. l«-i® Lichte rauz. 17.00 Nws en mod. 17.10 Lichte ork.muz, 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten: 18.25 Paardesportber. 18.30 Wegwijs wezen. 18.45 Sport. 18,55 Taalwenken. 18.57 Grarnm.muz. 18.99 Nws en act, 19.30 Lichte mus. 19.4» Keurig Engels. 19.45 Boekbespreking. 20.98 Gevar. progr. (21.00 splinternws. 22.00 Nws.) 23.00 Nws. 23.10 Jazzprcgr. 23.49 Nws. NEDERLAND 1 NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal NCRV IV,05 Tweekamp - quiz voor middelbare scholieren 19,30 Met liedjes het land in voor achten NOS 20.00 Journaal NCRV 20.21 Met liedjas het land in 21.35 Het Menuhin Festi val Orchestra, met als solisten Yehudi Menuhin en Emmy Verhey: klass. muz. 21.55 Hier en Nu 22.35 Dagsluiting NOS 22.40 Journaal TELEAC 22.45 Recht op de Burger af - les 4 NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal TROS 19.05 Calimero 19.10 "Wereld op "wielen NOS 20.00 Journaal TBOS 20.21 De FiB.I.: Greep naar de macht, misdaadserie 21.10 Wie is Vader Abraham? - muzikaal portret 21.35 TROS Sport 22.00 Aloha from Hawaii; muzikale show rond Elvis Presley 22.50 Uit de Kunst 23.15 Openbaar Kunst bezit 23.20 Journaal DUITSLAND 1 19.00 Journaal, 10.05 Journaal van gistera vond. 10.30 Abenteuer in Malakka. drié korte tv-fllms. 12.00 Kontraste. 12.50 Perso verz. 13.06 en 15.59 Journaal. 15.55 Rep. van da Hannover-Messe. 16.40 V.d. kinde ren. 17,10 Szene 73, jeusduitz. 17.55 Jour naal. (Reg. progr.: NDR: 18.C9 Sportjournaal. 18.30 Act. 18.45 Zandmannetje. 1S.55 Nord- schau-Mag- 19.20 Fussballtrainer Wulff, tv- serie. 13.58 Progr, overz. WDB: 8.55.9.25 Wlskunde-ciifsus. is,00 Nws uit Noordrijn- Westfalen. 18.10 Fussb all train er Wulff, tv. serie. 18.40 Hier und Heute. 19.15 V.d. kleuters. 19.25 Weltsprach» der Musik, tv- serie.) 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Wetenschappelijk muz. 21.90 Rep. uit Bonn. 21.25 Verkeersinf. 21.30 Dan Oakland, tv- serle. 22.15 journaal en weerber. 22.38 Gfin Canarla, film. 23.45 journaal. DUITSLAND XI 16.25 Bezaubernde Jeannie, tv-serle. lf-50 Fihnrep. 17.S0 Journaal en weerber. 17.35 Sport. DUITSLAND XI 18.05 Act., muz. en rep. van da Hannover- Messe 1973. 18.35 Lachfilm met Laurel en llardy. 19.15 Buitenl. rep. 19.45 Journaal, act. en weerber. 20.15 Der Eommlitsar. misdaadserie. Aanst.: journaal. 21.15 Fllm rep. 22.00 journaal, comm. en weerber. 22.15 Dagboek uit de evangelische wereld. 22.30 Kort tv-spel. ADVERTENTIE

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 6