Waardering voor 25 km planinCharlois Krimpen koopt verlichting niet AGENDA Toelichting overbodig I Wagenspel Kaat Mossel in Piccolo is zijn laatste regie De Rotterdammer Werf mee! Win een abonnee TROUW/KWARTET MA WD \G 30 APRIL 1073 door Rieneke van der Ent der,Lo(>s js 64 Jaar- Hiiis U10e. geworden, voordmoe. Hij zegt: 'Het duurt aiet lang meer, dan ben ik 6o en houd ik op met werken. Het hoeft voor mij niet meer. Ik heb mijn hele leven lang met inzet en plezier gewerkt, maar nu is het genoeg geweest.* Het eerste bewijs van het feit dat Willem van der Loos, de bekende Rotterdamse voordrachtskunste naar en regisseur van talloze amateurtoneelgezelschappen, ermee gaat ophouden wordt vandaag gege ven. Vandaag wordt voor het laatst onder regie van Van der Loos een opvoering geegven van het tradi tionele wagenspel dat ieder jaar op Koninginnedag voor honderden en soms duizenden belangstellen den zorgde. Voor het laatst onder regie van Van der Loos, dat staat vast. Maar waarschijnlijk is ook de opvoering zelf ae laatste. Het Rotterdams Centrum voor Amateurtoneel, dat jaarlijks voor de uitvoering zorg draagt, betwijfe.t het tenminste of ook volgend jaar op 30 april de Rotterdamse bevolking nog zal kunnen kijken naar een vijftig minuten durende spektakelstuk. Buitenlucht Het beeld van Krimpen. KRIMPEN AAN DEN IJSSEL De raadsvergadering van vrijdag avond behandelde een agenda van 28 punten, waarvan een tiental betrekking had op het verstrek ken van kredieten tot maar liefst een bedrag van 1,4 miljoen gul den. De raad ging overigens niet met alle kredieten akkoord. Voc: men echter aan de agenda begon verzocht de voorzitter, burgemeester F. A. Bulder de aanwezigen op te staan en her dacht in bewogen en waarderen de woorden het heengaan van oud-burgemeester Lepelaars. Het plan tot afwerken, beplanten en het aanbrengen van openbare verlich ting in een deel van Langeland, ten bedrage van ruim 7 ton werd door de raad goedgekeurd. Ook ging men ak koord met het herstel (betegeling) van het bestaande openluchtbad 'De Lansing' voor 128.000 gulden. Het voorstel tot uitbreiding van dit zwembad, waarvan de voorbereidings- posten op 45.000 gulden werden ge raamd, werd echter met 8 tegen 7 stemmen verworpen. De tegenstem mers vonden dat onder andere scho lenbouw, verbetering van de verkeers situatie, alsmede milieuhygiëne nog dringender aangelegenheden waren dan deze uitbreiding. Weer abstrakt Rino van der Laan Amerikaans koor VLAARDINGEN Een Ameri kaans gemengd koor, The Viking Choir of Homewoed Fiossmoor High School heeft tijdens zijn op treden vrijdagavond in de Grote Kerk blijk gegeven van een aan zienlijke koorcultuur. Dit voor treffelijk geschoold ensemble ont wikkelt een bijzonder gepolijste samenklank, die in het fijnste pianissimo nog mogelijkheden biedt tot dynamische verscheiden heid. Orgel Grote Kerk Feike Asma Voorjaarsconcert Prima koorzang Vandaag.... ...morgen ROTTERDAM Met een daverend schot heeft wijkraadsvoorzittcr J. Vleesebeek zaterdag de sport manifestatie in Overschie 'ingeschoten'. Tientallen sportieve renners zetten er meteen flink de pas in tijdens de prestatieloop over vier en acht kilometer. De sportmanifestatie wordt vrijdag 4, zaterdag 5 en zaterdag 12 mei voortgezet en eindigt met een groot feest in Musica. Willem 'Ik ben woord-moe geworden' In ieder geval: Willem van der Loot houdt er mee op. Jammer? 'Nee, ik heb de 25 rond gemaakt, en dat is ge noeg geweest Ik ga me terugtrekken, samen met mijn vrouw." Zijn vrouw dat is Riek Sprong, die vanaf haar huwelijk, en eigenlijk al daarvoor, samen met haar man zorg droeg voor dat deel van het leven van Willem van der Loos dat zo'n belang rijke plaats innam: zijn voordrach ten. Ook daarmee gaat hij stop pen. "Tot mijn 65ste werk ik door: ik ben ambtenaar. Ik geef nog voor- drachtstkunst op verschillende scho len. Daarna: geen woorden meer, geen woorden. Muziek, werken met mijn handen, dat zijn de dingen die dan voor mij belangrijk zijn.' We hebben het eerst over de wagen spelen. die hij nu 25 jaar heeft uitge zocht en geregisseerd. 'Nooit is er ge donderjaag geweest", zegt hij. "tijdens al die uitvoeringen niet. De mensen vonden bet prachtig, dat weet ik, dat merkte ik. Twintig keer zijn we, dat wil zeggen de spelers van het Rotter dams Centrum voor Amateurtoneel en ik, in de buitenlucht opgetreden, zo als ook in vroegere tijden bij het wa genspel gebeurde. De laatste jaren pas gingen we naar binnen, naar de klei ne Doelenzaal of, zoals ook deze Ko ninginnedag. naar het Piccolotheater. Je hebt daar weinig met het weer te maken, en bovendien ben je niet zo gebonden aan die drie vaste micro foons, waaromheen je de spelers steeds weer moet groeperen. Maar al die twintig keer buiten is het ge weldig gegaan, ik heb het met ontzet tend veel plezier ieder jaar weer ge leid.' Vijfentwintig jaar geleden werd op Koninginnedag in Rotterdam voor het eerst een wagenspel opgevoerd. De be langstelling bleek zo groot dat jaar lijkse herhaling voor de hand lag. Een kwart eeuw geleden begon Wil lem van der Loos met het spel Kaat Mossel, de geschiedenis van een vrouw die om haar vurige en oproeri ge bewijzen van liefde voor het Oran jebuis en haar haat tegen de regen ten-patriotten in de gevangenis werd gesloten, omstreeks 1785. Dit jaar be sluit Willem van der Loos zijn regie ook met dit spel. 'Dat vond ik leuk, ik ben ermee begonnen en ik houd ermee op.' Een keur van schrijvers leverde in dc afgelopen 25 jaar stof voor de wagen spelen; Anna Blaman bijvoorbeeld ('een goede vriendin, ze kwam hier Het eigen ochtendblad voor ilk protestants Christel ijk gezin In Rotterdam en omgeving ROTTERDAM Maar een handjevol ongeveer 25 bewoners vond het plan voor verlaging van de rijsnelheid in de Slotboomstraat en omgeving be langrijk genoeg om de hearing m het Clemenshuis over dit onderwerp don derdagavond bij te wonen. De meeste aanwezigen bleken het plan toe te juichen. De kritiek richtte zich voornamelijk op details. Slechts een enkeling vond de nadelen groot genoeg om zich tegen het hele plan op te stellen. Het plan voorziet in een zodanige her bestrating van het gebied tussen Boergoensevliet, Boergoensestraat, Ka- tendrechtse Lagedijk, Dorpsweg en Gruttostraat, dat daarvoor de automo bilist wordt gedwongen zijn rijsnel heid tot ongeveer 25 kilometer per uur terug te brengen. Het plan is een gevolg van de ideeën van de werk groep 25, die vorig jaar het idee van een maximumsnelheid lanceerde. Wet telijk is hiervoor geen mogelijkheid, maar door het aanbrengen van drem pels in het wegdek, bochten, inritcon structies, verschillende soorten plavei sel en openbaar groen kan de wegge bruiker worden gedwongen zijn snel heid aan te passen. In de Slotboomstraat en omgeving komt daar nog eenrichtingsverkeer bij, waardoor tevens een eind kan worden gemaakt aan het sluipverkecr. Het plan voorziet in de aanleg van groen of speelgelegenheid, waardoor de bewoners zelf ideeën kunnen ge- ven. Vertegenwoordigers van de verkeers dienst en de dienst voor stadsontwik keling gaven donderdagavond uitleg aan het plan. Zij legden er de nadruk op, dat het hier gaat om een proef, die ook voor andere wijken in Rotter dam van belang kan zijn. Naast het toenemen van de verkeersveiligheid staat het gebruik van de straat voor meer functies dan rijweg alleen cen traal. vaak') schreef vier spelen. Vorig jaar werd van haar nogmaals 'In duysend vreezen' opgevoerd. Rico Bulthuis le verde twee wagenspelen, Wim Wage- ner schreef er één, evenais Hella Haasse. Ook Van der Loos zelf droeg er één bij: In de Engelenbak, twee jaar geleden nog opgevoerd. Het wagenspel, een spel dat op een mobie! toneel wordt gespeeld, en dat zijn oorsprong vindt m de middeleeu wen. is voor Willem van der Loos al tijd een uitdaging geweest. "Het was moeizaam spelen en regisseren, dat wel. Maar het was dankbaar werk, vooral omdat ik nooit ook maar de minste moeilijkheid met het publiek heb gehad.' Via zijn andere regisseurswerk (in al bums zijn programma's gepakt van al le stukken die hij ooit heetf geregis seerd; het moeten er vele honderden zijn geweest) komen we terecht op de voordrachtkunstenaar Van der Loos. Jaren lang heeft hij samen met zijn vrouw avonden en middagen verzorgd met voordrachten. Voor verenigingen, scholen, bejaarden, noem maar op. Hij gaf en geeft nog les aan anderen in voordrachten. Maar hij beseft maar al te goed dat er, wanneer hij er bin nenkort mee ophoudt, geen opvolger is, geen nieuwe voordrachtstkunste- naar. 'Het is uit de tijd. De mensen willen niet meer een hete avond luis teren naar verhalen die door één man gebracht worden. Daar hebben ze het geduld niet meer voor. De mensen zijn woord-moe geworden, of mis schien ook woord-lui. Ze moeten amu- v Ml wi'd - Een punt van uitvoerige discussie vormde de aankoop van het beeld 'Verlichting' van de beeldhouwster mevrouw A. Elffers-Stam. Een model in verkleinde schaal was in de raads zaal aanwezig. Het voorstel werd echter tot grote te leurstelling van mevrouw Elffers af gestemd met tien tegen en vijf voor. De heer Latestein (WD) hoewel voorstemmend, vroeg zich toch af nf het geen tijd werd dat de gemeente sement hebben, met beweging, mu ziek. Dat is volgens mij ook de vorm var. de toekomst, voor het toneel, en voor de voordrachtskunst. Een synthe se van beweging, muziek en tekst.' De man die 64 jaar geleden achter de ge- vangems werd geboren, in de Berg straat in Rotterdam, die eerst op kan toor ging maar toen hij Albert van Dalsum en Charlotte Köhler zag spe len wist: 'Dit is mijn richting en niet dat kantoorwerk', die toen bij Verka de in Amsterdam op de toneelschool kwam, daarna enkele rollen speelde en m de oorlog begon met voordra gen, de man die samen met Riek Sprong vele duizenden mensen in Rotterdam (wie eigenlijk niet?) onder zijn gehoor heeft gehad, die man Willem van der Loos tijdens de generale repetitie voor het laatste wagenspel dat onder zijn regie zal houdt ermee op. 'Het is mooi geweest, wortten oneevoerd maar we zijn er moe van geworden", woraer' opgevoera. zegt hij nogmaals. Muziek in het weekeinde ook andere kunstenaars, andere stro mingen vertegenwoordigend, een kans gaf. De heer Boon (PvdA) wilde lie ver wachten tot de structurering van de omgeving gerealiseerd was. De heer Vermeulen (SGP) maakte ue- zwaar omdat hij dit werk teveel vond lijken op het reeds in de gemeente geplaatste beeld 'De Phoenix' van de zelfde beeldhouwster. 'Waarom weer abstracte kunst, er zijn toch nog ande re kunstenaars en kunnen wij ons de ze uitgave uit de kleine post (onvoor zien) wel veroorloven', zo vroeg hij zich af. De heer Woelderink (CHU) vond dit beeld in tegenstelling tot zijn fractie genoot Tent (ARP), die het maar een doorgeschoten andijviekrop vond, goed passen in de modern geprojec teerde woonwijk. Het ging hem juist om de creativiteit van de vormgeving. Wethouder Fonteijne (Soc.) pleitte voor de aanschaf van dit kunstwerk en vroeg de raad meer begrip op te brengen vcor de gedachte die de beeldhouwster in dit werk heeft wil len vastleggen. Ofschoon de voorzitter de raad voorstelde de kunstenares haar werk nog nader te laten toelich ten, achtte de raad dit overbodig. Uit de nabespreking m de raadskelder bleek wel dat als de beeldhouwster de gelegenheid had gehad om de raad tij dig een uitleg over haar werk te ge ven en hoe de naam 'Verlichting' was ontstaan, de uitslag wel eens anders zou kunnen zijn uitgevallen. Tot slot werd meegedeeld dat de ex tra raadsvergadering over de woning- bouwnota en de daarmee samenhan gende onderwerpen niet op 10 mei ge houden zou worden, maar op 14 juni aanstaande. Dit met het oog op een zorgvuldige beantwoording van de ve le gestelde vragen. ROTTERDAM Een stampvoile Kleine Doelenzaal had de Rotterdamse Accordeon Vereniging 'Scala* vrijdaga vond op het concert ter gelegenheid van het feit, dat Rino van der Laan 25 jaar als dirigent aan deze vereni ging is verbonden. Voorzitter A. Burens roemde de kwa liteiten van Rino van der Laan en overhandigde hem een radiotoestel. Daarna speeide het orkest een werk dat de dirigent aan het begin van zijn loopbaan heeft vervaaardigd. en toen kwam deze zelf voor het Jeugdorkest te staan, dat vooral met de "Aambeeld Polka' van A. Parlow compleet met een smidje voorzien van een aam beeld, hamer, voorschoot, zijden petje en een grote rode zakdoek laaiend succes behaalde. Ook het B-Orkest oogstte groot succes, vooral met de 'Paso Doble' van Paul DoreR en na de pauze liet het A-or- kest horen dat het voor de beide an dere niet onder hoefde te doen. Medewerking aan dit concert verleen de het A-Orkest van de Jeugdgroep "Excelsior* en de Brass Band 'Rotter dam*. die onder de pittige leiding van M. Jansen hartelijk bijval oogstte met de stevige mars Thundercrest' van E. Oosterling en Trombola' van F. Bryce est na dte pauze vooral ia With ering Heights' van Austen Ray veel fraais het horen. G. M. DERSJAXT De koortechniek manifesteert zich voorts m een absolute toonzuiverheid en een haast geraffineerde gelijkheid, die uit de op zichzelf weinig spectacu laire directie van Waler Rodby a!s vanzelf schijnt voort te komen. Het praktisch ontbreken van vibrato der stemmen sluit een muzikale voor dracht geenszins uit. Wij weten met wat wij in de voor drachten van dit koor meer moeten bewonderen, de stijlzuivere en glas helder reproduktie van composities van oude Italiaanse meesters als In- gegneri (diens O Bone Jesn wordt veelal abusievelijk toegeschreven aan Palestrma) Gasparmi en Jacobus Gal lus (ook wel Handt), of de composi ties van romantische componisten als Tsjaikowski en Schumann. Van laatstgenoemde toondichter hoor den wij een ontroerend schone vertol king van diens lied 'O Sonnenschein'. Het was stechts jammer dat deze avond iets ontsierd werd door de op name in het programma van enkele oppervlakkige, musical-achtige num mers. Ook de zang van het Gemengd Vocaal ensemble 'Marcato* onder lei ding van mevrouw Muider, die zeker met van slechte kwaliteit was, stak toch wel scherp af bij de sublieme prestaties van het Amerikaanse en semble. De meeste koren werden deze avond a rapeila gezongen. Enkele werken wer den begeleid door mej. Korpershoek. Het concert werd besloten met het zingen van de beide volksliederen. Het Wilhelmus kreeg hierbij een on begrijpelijk slechte klaverbegeleiding mee. W. H. WOLVEKAMP VLAARDINGEN In de zo goed als geheel bezette en met veel bloemen versierde Grote Kerk vond zaterdag morgen een zangdienst plaats in ver band met het weder ingebruik nemen van het gerestaureerde orgel. Deze or gelrestauratie zet de kroon op de grootscheepse vernieuwing die het kerkgebouw de laatste jaren heeft on dergaan. Het orgelfront is thans van en imposante schoonheid en harmo nieert geheel met de grote kerkruim te. Pieter van Petteghem bouwde het in strument in 1750 voor een abdij m Ghent. In 1322 werd het naar Vlaar- d.ngen overgeplaatst en van een nieu we kast m Louis XV stijl voorzien. Waarschijnlijk naar aanleiding van de viering van het 700-jarig bestaan van de stad Vlaardmgen heeft men de in gebruikname van het gerestaureerde orgel met deze herdenking willen doen samenvallen. Deze gang van za ken maakt echter een wat geforceerde indruk. Afgaande op het zeer bescheiden ge luidsvolume dat wij deze morgen te horen kregen rees bij ons onmiddel lijk het vermoeden dat het pijpwerk nog maar zeer ten dele was geplaatst. Dit is inderdaad zo. Van de ongeveer 30 stemmen die het vernieuwde in strument gaat tellen zijn er slechts acht van het rugwerk en één (bour don 16vt) van het pedaal gereed geko men. Registers met een fraaie toonproduk- tie weliswaar, maar geheel ontoerei kend om een juist oordeel over de restauratie uit te spreken. Ter voorko ming van misvatting was het beter ge weest dat aan het publiek was meege deeld dat het orgel pas tegen het na jaar compleet zal zijn. Tijdens de bijeenkomst is uiteraard veel gezongen met orgelbegeleiding van de organisten Gijs de Graaf en M. A van Toor. President-kerkvoogd J. Thurmer en burgemeester mr J. Heusdens hielden toespraken op de Cantorij van de kerk zong onder de bekwame leiding van Gijs de Graaf (de organist van de kerk) enkele geestelijke liederen. Het was een sympathiek gebaar van de organisato ren van deze zangdienst dat aan inva liden, bejaarden en (via ziekenteïe- foon) zieken op grote schaal de gele genheid werd geboden om deze feeste lijke bijeenkomst mee te beleven. W. H. WOLVEKAMP MAASSLUIS Tijdens zijn in de Grote Kerk gegeven zaterdagavondcon cert vond de organist Feike Asma weer een zeer talrijk publiek tegeno ver zich. Zijn programma, dat goed deels nog een late naklank van het Paasfeest vormde, bevatte een grote verscheidenheid aan orgelwerken uit verschillende tijdvakken. De barok was vertegenwoordigd met een twee tal koraalvoorspelen van Bach (Peters Band VII), het Choral-trio "Warnet auF, bij Schubler uitgegeven en 'Wir glauben ail' an emen Gott-Schöpfer' een fragment uit de zogenaamde orgelmis. De organist speelde het eerste koraal ra een vrij snel maar stabiel tempo, het tweede, met de ostinate basfiguur, ra een stevig plenum. Van Bachs ge niale leerling Krebs hoorden wij een speels Trio in F en een uitgebreide fuga in G, waarvan het thema duide lijk op Bach teruggrijpt. Beide wer ken genoten- een gave en levendige vertolking. Via Guilmant (Choral-Offertoire) be landde Feike Asma bij onze in 1958 overleden landgenoot Jacob Bijster, wiens prachtige variaties over het lied 'Ik wil mij gaan vertroosten' een pronkstuk van het Nederlands orgel repertoire vormen. In fraaie contrast rijke registraties kwam de veel af wisseling biedende variatiereeks, die met een voortreffelijk geconcipieerde fuga wordt besloten, tot klinken. Re- gers Benedictus klonk, geheel in over eenstemming met het karakter van de muziek, contemplatief. Geheel andere klanken bracht het Te Deuxn van de moderne Franse orga nist-componist Jean Langlais. Het stuk klonk m de gespierde vertolking van de eoncertgever zeer overtuigend. Het boeiende en met veel verve ten gehore gebrachte programma werd omlijst door koraalvooorspelen van Feike Asma en diens leermeester Jan Zwart. Veel applaus van het talrijke publiek accentueerde het succes van de organist, die het tijdens dit con cert bepaald niet aan inspiratie ont brak. W H WOLVEKAMP OUD-BEI.TERLAND Het Chr. gem. koor ZCom nu met Sangh' zag m combinatie met 'De Verenigde Zan gers Barendreeht' zaterdag voor zijn ooriaarsconcert een stampvolle Tho- maskerk bijeen, hetgeen in verband met het in deze kerk geplaatste nieu we orgel voor de samenzang, waarmee de avond opende en sloot een aan trekkelijke bijekomstigheid was. Het gemengde koor stond onder iei- ding van Ane Poortvliet, die met merkbaar succes streefde naar een uitdrukkingsvolle zang. waarbij de dynamische schakeringen in verband met de tekst een eigen functie had den. In verschillende bewerkingen van bekende en traditionele liederen toonde het koor zowel vóór als na de pauze zijn kwaliteiten. Voor de pauze was het glansnummer het bekerde 'Geprezen zij de Heer', waarbij de grote massa met opmerkelijke geest drift meezong, na de pauze was de spiritual 'Nobody knows, the trouble I've seen* een opvallende prestatie, en ook m de tweede serie koorwerken trof bij "King ail-glorious' het en thousiasme in de uitvoering, met een spontaan applaus als gevolg. Reeds het bijzonder grote aantal zan gers van het mannenkoor vormde een aanwijzing dat 'Barendreeht' muzikaal in de lift zit De dirigent Gé van der Beek weet door zijn exact gebaar een opmerkelijke discipline te bereiken. Het koor ontwikkelt vaak een bijzon der fraaie klank, wat vooral tot uiting kwam in enkele waarlijk orgelend ge zongen spirituals. In een keurig ge zongen 'Landerkennung* van Grieg hoorde men, dat deze 'Verenigde Zan gers' ook nog iets anders in hun snars hebben. In een r.toer 'We shall over come* kreeg het publiek andermaal de kans ara mee te werken tot een be zield en tevens bezielend geheel. Tot het slagen van dit concert hebben de organisten Henk Zwijgers en J. Groenendijk in diverse begeleidingen ten zeerste bijgedragen, evenals de uit eigen kring gerecruteerde solisten. Voor een gewaardeerde afwisseling zorgde het kinderkoor 'Jong talent' onder leiding van Adri Poortvliet, die een goede, moderne keus had ge maakt. Vooral na de pauze werd er gaaf en met succes gezongen. SCHIEDAM Behalve het Schie dams Vrouwenkoor onder leiding van Ria Borgmeijer trad zaterdagavond in de OX.Vr. Visitatiekerk als gast het Philharmonisch Chor Esslingen met als dirigent Helmut Gramlieh op. Schiedams Vrouwenkoor, dat als ge woonlijk weer een uitstekend pro gramma bracht, opende de avond met werken van Mendelssohn, Brams. Strategier, Poulenc en Bridge, die alle uitstekend werden uitgevoerd. Vooral om een greep te doen het Magnificat van Herman Strategier en de beide liederen van Francis Pou lenc en Frank Bridge bijzonder geestig van inhoud deze laatste liede ren vielen bijzonder in de smaak. In de werken van Mendelssohn, Brahms en Strategier trad Jacques van Oortmerssen op als begeleider op piano en orgel. Hij deed dit zeer con sciëntieus. Na de pauze was de beurt aan het gastkoor. Het zong Liebesliederwalzer opus 52 van Johannes Brahms, een werk dat bestaat uit drieëndertig on derdeeltjes en niet vaak wordt uitge voerd. Hoewel de weergave door het grote koor uitstekend was, is het werk te eenvormig om tot het eind te blijven boeien. Beter had men enkele composities kunnen kiezenvan uit eenlopende stijl. De pianobegeleiding was bij Regina Vogel en Carl Davis (vierhandig) in goede handen. Voor deze avond van hoogstaande koorzang was grote belangstelling. ROTTERDAM: Gebouw Palace; Zomerhof- straat" 20.00 Feestavond chr. Oranjevereni ging Oranje Getrouw; Groepshuls SUnge 8: 11.00 Fancy Fair van groep 42 'e Spoorzoe kers'. der N.P.V.: Geb. De Rotterdammer: Westblaak 9-11: 10.00-17.00 Tentoonstelling 'Uier Uw Hobby*. ROTTERDAM* Rijnmond gebouw Vasteland: phn, 11 30 Openbare vergadering Rijnmond- commissie Milieuhygiëne: Mathënesserlaan IJl: 15.10 Algemene ledenvergadering Ver. 'Algemene Scholen voor Beroepsonderwijs*; Atrium: 20.00 Filmavond Ned. Chr. Oranje vereniging Rotterdam: Willem van Zuylen- straat: geref. gemeente- 19.4S Ds. C. Kege- MAASSLÜIS. De Ark: 19 30 Gemeenteraads vergadering; SPIJKENISSE: Gercf. Gemeente: 19.45 De heer Kwantes. man; Geb. De Roiterdammers WcstblaaK 9-ii: 10,00-17 00 Tentoonstelling 'Hier Uw Hobby'; ALBLASSERDAM: Concordia: 20.00 Openbare bijeenkomst Partij van de Arbeid; HEERJANSDAM: Gemeentehuis: 19.30 Ge meenteraadsvergadering; C HIE D.AM: Geb. 'Irene': Nieuwe Haven 155; 20 00 Jaarvergadering Ned. Ver. tot Bescher ming van Dieren; ZEVENHUIZEN: Chr. School WoUefoppenweg; 20 00 Feestavond 60-jarig bestaan.

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 3