1 tesoluut 'nee' tegen kamperen I dj de boer in voorbereiding ADJUNCT-DIRECTEUR doktersassistente Wonen voor f 282,- per maand te Willemstad MODERNE WOONHUIZEN Eigenaar van caravan eist schadevergoeding 'Nederhnd voert Angola-koffie n onder vlag Zaire' Coevorden krijgt pannekoekfabriek Bij particulier voor drie ton aan antiek gestolen In recreatieschap De Vechtstreek Ook elders FAMILIEBERICHTEN WeHeJ.fan êen TOORN b.v, Rouwkamer "SILENTiUM" Sinds 1867 TRfOUIW/K WL4MTSET ZAIEERDiAG 18 AUCBSTCiS 1973 1933 1973 lAirie Jan de Jong in «te ouderdom van 81 jaar Marinus Willem Peekstok betuigen wij u onze welgemeende dank. Rotterdams© Begrafenis Onderneming Mathenesseriaan 180 Rotterdam Telefoon (P10)233317 l HERHAALDE OPROEP „Stichting Clubhuizen De Jeugdhsven" STICHTING bronovo-nebo Op de operatie-afdeling van het NEBO-ZIEKENHUIS is binnenkort plaats voor een Haar werkgebied zal zijn de poliklinische operatiekamer en centrale sterilisatie. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring. S'jfc Inlichtingen en sollicitaties bij de adjunkt-directrice, zr. J. M. van Dijk, Scheveningseweg 106, 's-Gravenhage, tel. (070) 51 21 71. RECREATIEMOGELIJKHEDEN - FRISSE LUCHT en RUIMTE KOOPSOMMEN V.A. 72.100,- MODELWONING AANKOOP REEDS MOGELIJK MET 5.700,- EIGEN GELD 282,- VRIJE VESTIGING V au een onzer verslaggevers T Als het aan het dagelijks bestuur van het Recreatie» sehap De schtstreek (Overijssel) Hgt, dan gaan de gemeentebestu ren een harde lijn volgen azake het kamperen bij de boer. Volgen de week wordt het algemeen bestuur van dit recreatieschap een voorstel aangeboden dat neerkomt op bet geven van een advies aan de gemeentebesturen om tegen het vrije kamperen een resoluut 'nee' te laten horen. Hst dagelijks bestuur vak het recrea tieschap is van oordeel dat het ge bied waar de Overijsselse Vecht zo vredig ioorheen kronkelt tê klein is om het kampen j bij de boer te kun nen verdragen. Bij het recreatieschap rijn tien gemeenten aangesloten; Zwolle, Dalfsen, Nieuw-Leusen, AVer- eest, Ommen, lïellendoom, Ben Ham, Sardenberg, Gramsbergen en Stap horst. Met zijn besliste afwijzing van het vrije kamperen staat het dagelijks be stuur van het recreatieschap op een standpunt, dat ook door de provincia le recreatieconsulent in Overijssel, de heer H. J. Zandbergen, is ingenomen. Min of meer in afwijking daarvan is de provincie Overijssel maart 73 met ■sen verordening tekomen die het kamperen uite de eigenlijke cam pings geit, met name lus bet kam peren bij de boer. Overigens als een soort noodverband, in afwachting van een landelijke regeling*. In het algemeen is kamperen bij de boer ok in Overijssel verboden. Maar evenals dat in andere provincies het geval is: de gemeenten kunnen er ge bieden aanwijzen, waar dat wel is toe gestaan, waarbij uiteraard de goedkeu ring van gedeputeerde staten nodig is. Naar de heer H. Konijnenberg te Ben Ham, secretaris va het daar gevestig de recreatieschap De Vechtstreek, ons meedeelde, is het dagelijks bestuur van het recreatieschap wat de Vecht streek betreft, 'pertinent tegen'. Het heeft een uitgebreid onderzoek inge- ,telds, ®n het heeft zich daartoe op de hoogte gesteld van de opvattingen lie ter zake bij een groot aantal instan ties bestaan. Ook is kennis genomen *an di visie van de Stichting Tri je Becreatie, die het kamperen bij de boer sterk bevordert en lie uiteraard over de conclusies va bet recreatie schap zeer teleurgesteld is. In het buitenland is kamperen bij de boer nisscbie-. mogelijk, de Vecht streek is op te kleine schaal ingericht, is te kwetsbaar en daarom ongeschikt zegd is dat het bijvoorbeeld in de Gel derse Achterhoek een hoge vlucht heeft genomen. De directie van de streek VVV" in Zutphen betwijfelt dat In elk geval. De gemeentebesturen lij kei voorzichtig te zijn. Wat in de Gelderse Achterhoek vel meer en neer voorkomt, is logeren bij de ;>oer, maar dat is weei wat anders. Men werkt er ook weldriftig met boerderij-arrangementen. Bij de teereatiegemeenschap Veluwe te Apeldoorn zei men voorlopig og even 'een pas op de plaats te willen maken in afwachting van de model verordening, waaraan de Nederlandse ïfampeerraad thans werkt', In Gelder land is ïen geneigd de zaken planolo gisch, vis gemeentelijke bestemmings plannen, te regelen. Het vrije kampe ren zou daarbij ook betrokken kun nen worden. Men ziet er wel degelijk gevaren in. Jnkele tenten en caravans kunnen licht uitgroeien tot een stuk tien. Daarvoor zijn dan literaard betere voorzieningen nodig. En op die manier ontstaan dan weer -neer kam peerterreinen. 'En we hebben er al een stuk of duizend', aldus de recrea tiegemeenschap Veluwe, HOOGEVEEN je Rotterdammer K. T. van Hoek heeft de gemeente Hoogeveen doen dagvaardigen. Hij wil langs gerechtelijke weg een vergoe ding zien te krijgen voor de schade die hij meent te hebben geleden door dat de gemeente tot twee keer toe zijr in aanbouw zijnde stacaravan heeft doen afbreken. Ook te andere delen van het land blijkt men gereserveerd te rijn, wat het kamperen bij de boer betreft. Ge- KINSJASA Nederlandse handelaren ontduiken de boycot van Angolese koffie, door koffie uit Angola in te voeren maar als land van herkomst Zaire (het vroegere Belgische Kongo) op te geven Dit zei de Zairiaanse minister van landbouw, Kaying Onsi N'Dal in een gesprek met een ANP-verslaggever in Kinsjasa. Volgens hem is hst onmoge lijk dat deze -toffie uit Angola via Zaire naar Nederland wordt vervoerd, daar de koffiehandel in Zaire ten staatsmonopolie is. Be koffie wordt In Nederland ingevoerd onder Zairiaanse vlag, zonder ooit in Zaire te zijn ge weest. De minister reageerde met deze uit spraak op berichten in de Belgische pers, eerdei dit jaar, waai; werd ge meld dat Nederland koffie uii Angola zon invoeren via Zaire en België. De koffie zou dan in Zaire worden over- gepakt. Zaire zou voor deze transactie een heffing innen, die ten goede zou komen aai de door Kinsjasa gesteun de Angolese Bevrijdingsbeweging FNLA. Volgens minister Kayinga is dit bericht 'absoluut onjuist' en hij betreurt het dat op deze manier de indruk wordt gewekt dat Zaire mee werkt aan ontduiking van de koffie- boyeot Zaire is maar rijn zeggen op "een enkele manier betrokker bij de- ze transacties, alleen de Nederlandse handelaren rijn hiervoor verantwoor delijk, namen van importeurs die zich met deze praktijken bezighouden wil de hij niet noemen om de goede be trekkingen niet in gevaar te brengen. Van een onzer verslaggevers COEVORDEN Coevorden krijg' een pannakoekenfabriek. Het bedrijf gaat half september met rond de 20 personeelsleden van start. De initiatiefnemer, de heer A. Hui- zing die momenteel een pannekoeken- boerderij drijft in het Drentse Odoom verwacht dat na de aai: looppe riode van een jaar ongeveer 65 perso nen in het bedrijf werkzaam kunnen zijn. - I t succes met zijn pannekoekboerde- rij was voor de heer Huizing aanlei ding, eer marktonderzoek te houden. Dit leerde hem, dat de pannekoek in is in. Nederland. Ook in het buitenland is e veel be langstelling. Inmiddels hebben een aantal grote Nederlandse levensmidde lenconcerns al gezorgd voor een likke order. Van een verslaggever DEN HAAG Voor ongeveer drie tor aan kunstvoorwerpen is gestolen uit het huis van de heer D. H. G. Bol* Ier... voormalig directeur van het Delftse museum 'De Prinsenhof. De inbrekers hebben gebruik gemaakt van de afwezigheid van de familie Bolten in de vakantieperiode. Uit de verzameling van de heer Bol ten verdwenen twintig schilderijen, een schat aan aardewerk er porselein en een hoeveelheid Delts blauw. Bij de gestolen voorwerpen was b.v. een antieke bierpui van Delfts blauw die alleen reeds 25.000 guiden waard is. Volgens de politie wordt een hoge be loning in het vooruitzicht gesteld aan mensen die eventuele bruikbare aan wijzingen kunnen geven. Op donderdag 30 augustus a.s. hopen D.V. onze Tante Bep «n Oom Ad voor de 50ste keer blij-dankbaar hun trouwdag te vieren en wij met hen. Hun trouwtekst was Psalm 3125. Aaf en Kees, Gorsse!An, Utrecht; Clara en Harry, Oegstgeest; Co en Johan Utrecht; Com:en en Leen, Voorschoten; Dier en Jar., Leiden; Dineke en Arend, uithui2ermeéden; Frieda en Henk, Barneveld; Goof en Loes, Zeist; Greet en Max, Jos eis Ah, Scheveningen; Hilde en Jan, Stiens; Margriet en Kees, Apeldoorn; Mar jolein en Claude, Almelo; Rie en lege Srmelo; Rie, Haarlem; Toos en Herman, Maam; "Wil en Cor, Djakarta; Willemien en Piet, Amsterdam. Onze zegenende Vader mogen wij, *Ad Kuiper en Elisabeth Kuiper-Kersch hartelijk danken; ijftig jaar leidde Hij ons huwelijk. Op de gouden dag, 30 augustus a.s., hopen wij met familie en vrienden Hem onze dank te brengen. Wij willen graag recipiëren op de genoemde datum, van 00 tot 5.30 uur in Hotel 'Noord-Brabant', Vredenburg 3, Utrecht Utrecht 18 augustus 1973. Van VoKenhovenlaan 507. Gode dankbaar mochten wij met onze anderen Jan en «fok- en onze kleinkinderen Eric en Ineke op 19 juli herdenken, dat wij 40 jaar geleden trouwden. V. de Vendt M. J. de Vendt-Van Renssen Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 1 september as. in Restaurant 'De Stuw', Nieuwe Tiendweg 2 te Krimpen aan de IJssel van 14.30 uur tot 16.30 uur, Nunspeet augustus 1973 Leopoldiaan 34 Na een kortstondig ziekbed is heden van ons heengegaan, mijn lieve Man, onze Vader en Opa Gerrit van der Horst echtgenoot van Adriana Dronkcrs eerder weduwnaar van Jannetje Helsloot op de leeftijd van 74 jaar. Kapelle: A van der Horst-Dronkers en kinderen Lisse: H. Slc-ttje-van der Horst J. Slottje Sassenheim: E. J. van der Horst G. van der Horst-Tutter Voorburg: J. Couprie-van der Horst J. Couprie en kleinkinderen Kapelle, 16 augustus 1973. J. A. Molhoekstraat 6. De rouwdienst is bepaald op maandag 20 augus tus a.s. te 14.00 uui in de Ned, Her Kerk te Sassenheim, waarna de teraardebestelling op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren hedenavond van 19.30; -20.30 uur en na afloop van de plechtigheid in het r iwcentrum 'Vliem', Jacoba van Beierenlaan 4 te Sassenheim, alwaar de overledene is opge baard. Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen mijn geliefde Man, onze lieve rorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Psalm 89 1 (berijmd) A, de Jong-van Schaik M. de Jong J. de Jong-van dear Wilt B. de Jong J. de Jong-Vermaas T. W. van Dam-de Jong W. van Dam M. P. Bouwman-de Jong - N. Bouwman J. D. Uiterwijk-de Jong J. B W. "Jitei wijk A. Jvfersie-de Jong W. Mersïe W. Aamoudse-de Jong N. B. Aamoudse A, J. de Jong A P, de Jong-Dekker Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 16 augustus 1973. Bejaardencentrum Tuynenburgh Oosterse Tuin 365. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van bejaardencentrum Tuyneatmrgh; bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar maandag van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 21 augustus ajs. in de recreatiezaal van het bejaar dencentrum (op de negende etage). Aanvang van de dienst om 13.46 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op dt begraafplaats van XJsselmcnde aan de Benedenrij weg. Aankomst op de begraafplaats om plm. 14.45 u. Heden is in vrede ontslapen onze lieve Zuster, Schoonzuster en Nicht Johanna van der Sluis te de ouderdom van bijna 85 jaar. Mede namens de familie: A A van der Sluis M. C. Visser-van der Sluis A. C. Visser Rotterdam, 16 augustus 1973 Bejaardencentrum ■Laurens"' Sinclair Lewisplaats 22 Geen bezoek Geen bloemen. De bijzetting in het familiegraf zal, handelend naar de wens van de overledene, in stilte plaats vinden. Voor ans geheel onverwacht nam God, in rijn Heerlijkheid op onze lieve Man, Vader, Broer, Zwager en Ooia Peter Keizer op de leeftijd van 59 jaar. J. Keizer-Kroon Ineke Marian en verdere familie 's-Gravenhage, 17 augustus 1973. Thomas Schwenckestraat 30. Liever geen bezoek aan huis - Geen bloemen Bezoek, maandag en dinsdag van 17 uur tot 19 uur in de rouwkamer van het ziekenhuis Leyen- burg, Leyweg 275 te 's-Gravenhage. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 22 augustus a.s. om 12 uur in de Bethelkapel Thomas Schwenckestraat 30, waarna de begrafenis zal plaatsvinden im ca. 13 uur op de begraaf plaats Nieuw Eykenduynen aan de Kamperfoelie- straat Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de Betheikapei of na de begrafenis in de ontvang kamer op de begraafplaats. God nam tot Zich onze lieve Moeder, Behmvd- e: Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Janke Eizema weduwe van Pieter Koedood op de leeftijd van 72 jaar. „De heer is mijn Herder" - Psalm 23 Vlaardïngen: T. Hemken-Koedood H. J. Hemken Herman en Peter Rotterdam: B. A. Koedooc' C. M. Koedood-BIiek Peter en Carola J. Koedood D. Koedood-Buitenhuis Frank Rotterdam, 16 augustus 1973, Ameidestraat 240, Flat Abtshove. Corr.-adres: Fam. H. J. Hemken-Koedood, Hendrik Casimirstraat 121, Vlaardïngen. Geen bloemen Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Eudokia", Bergsingel 215. Gelegen heid tot bezoek: zaterdag en maandag van 20— 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 21 augus tus o algemene begraafplaats „Hofwijk", Delft- weg 230 te V.m. Overschie. Vertrek vanaf Abtshove om 13 uur. Aankomst in de kapel om 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. tn plaats \ne kaarten Voor de vele bllJKen var: mede leven betoond na het overlijden van mijn tebefde Man en ome zorgzame Vader Pieter Meijvogel betuigen wij allen onze oprechte dank. In het bijzonder dank aan Bs E de Vries voor de geestelijke bijstand, de doktoren E. E. d Laan en C H. v. d. Water voor de medische verzorging en be grafenisonderneming D. C Vis on Zoon voos de correcte ver zorging van de begrafenis. O Meijvogel-Vooijs en kin de si- Ka Uil',. aan Jee, augustus 1973 Tramstraat lc. Op 7 juli j.I was het de dag waarop onze geliefde Ouders en Grootouders J- Bijl N. H. Bijl-Sprayt 25 jaar in het huwelijk zijn ge treden Op 25 aug. a-s. willen wij v, uit nodigen onze ouders e felicite ren vanaf 14.00—16.00 uur in de Optienjemtraat 42. Hui dankbare kinderen en kleinkind Botterdam, augustus 1973 Ophemertstraas 58 Heden nam de Heere van ons weg door een ver keersongeval onze innig geliefde en zorgzame Man, Vader en Opa Willem Kemp oud 47 jaar Dat de Heere ons sterke in dit voor ons zwaar verlies. A. H. Kemp-Blok en kinderen. Noorden, 17 augustus 1973. Grachtkade 12. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 20.30 22.00 uur en na de begrafenis in gebouw Beatrix te Woerdens Verlaat. De begrafenis zal D.\ plaatsvinden op dinsdag 21 augustus op de Algemene Begraafplaats te Noorden. Vertrek vanaf het gebouw Beatrix om 13.30 u. Voo de vele blijken van medeleven betoond na het overlijden var mijn innig geliefde Mart onze lieve zorg zame Vader, Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Uit aller naam: P. A Peekstok-Romijn. H. 1 Ambacht, augustus 1973 Graaf Willemlaan 77 Aan Hen, die door hun komst, attenties en gelukwensen ons diamanten huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt, betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank A van Kampen A. van Kampen-van der Vaart 'Rozenhof, Anjerlaan 49, Naaldwijk. God gaf haar geen kalme reis, maar beloofde har wel es behouden aankomst •In Zijn wijsheid, die wij niet doorgronden, ram God tot Zich m een langdurig, zeer moedig ge dragen lijden, mijn lieve Vrouw, onze dierbare Moêder en Grootmoeder Maria P. den Boer-Klapwijk geboren 6 maart 1896. 's-Gravenzands: H. den Boer Naaldwijk: W. den Boer M. den Boer-Dokter 's-Gravenzande: A den Boer A J, den Boer-Koppert H. den Boei P, den Boer-Boon X, den Boer -•i E. den Boer-Koomneef - Ancaster (Canada): E. T Alblas-den Boer J Albias Bérkel: X. van den Bogert-den Boer J. van den Bogert Moordrecht: H. G. den Boer H. den Boer-Datema Naaldwijk: M. J. Hortensius-den Boer C. Hortensius 's-Gravenzande; B. H. den oer F. J. den Boer-Epema en kleinkinderen s-Gravenzande, 17 augustus 1973. Prof. van Arkelstraat 60, Gelegenheid tot condoleren zaterdag 18 en zon dag IS augustus van 18,30—20.30 uur an huis en na de begrafenis" in de aula van de Algemene Begraafplaats. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 20 augustus a s. om 1-5.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenzande, waar na de begrafenis zal plaatsvinden. Psalm 6810 (oude berijming) In stil geloofsvertrouwen is zacht en kalm *?an ons heengegaan onze lieve zorgzame Vader, Groot- Overgrootvader, Zwager en Oom Pieter Mostert weduwnaar van Alida de Zeeuw in de gezegende ouderdom van 86 jaar Maasland: T. Moerman-Mostert J. Moerman 's-Gravenzande: M. Mostert N. Mostert-Bergwerff Monster- P. van. Gaaien-Mostert P. van Gaaien Honselersdljk: M. Mostert D. J. Mostert-Scheffers kleinkinderen achterkleinkind en verdere familie Naaldwijk, 17 augustus 1973. 'PijietuinenhoF. Correspondentie-adres: M. Mostert, Nieuweweg, 51, Honselersdijk. Gelegenheid tot condoleren maandag 20 augustus as. van 19.30 tot 21.00 uur in de zaai van 'De Voorhof, ingang Fazantlaan te Honselersdijk. De rouwdienst word: D.V gehouden dinsdag 21 augustus a.s. in de Berv. Kerk 'De Voorhof te Honselersdijk. Aanvang der dienst om 14 uur, waarna de teraar debestelling plaatsvindt op de Algemene Begraaf plaats te Naaldwijk om ca. 15 uur. Algemene kennisgeving Heden overleed na een langdurig ziekbed onze geliefde Schoonzuster, Tante en Oudtante Alida Klasina Volker- S eliu ijteniaker weduwe van Adriaan Volker Lzn. Hoorn: M. Schuijtemaker-Volker Sliedrecht: A. Schram-Volker A. P. Volker neven en nichten Sliedrecht, 17 augustus 1973. Adriaan Volkersingel 3. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 21 augustus a.s. om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Sliedrecht Gelegenheid tot condoleren na afloop van de ter aardebestelling in de aula van de begraafplaats. Algemene, kennHgevlng. Heden nam Om tot Zich onze lieve zorgzame Moe der. Groot., Overgrootmoe der en Zuster Dirkje Kloos weduwt van Jacob Kuijt, In dc ouderdom van 78 jaar. Valkenburg! C, usschenbcrg-Kuijt H. Kusschenberg Katwijk: A. Bovers-Kuijl Rovers I. Kuljt- W. KlOOS Klelnfcmdereii en achterkleinkind. Katwijk aas zee, 17 augustus 1973. Hessenstraat 7. Gelegenheid tot joadoleren: middags van 3-S uur en '«avonds van 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal scehouden worden maandag ZO augus tus a.s des nasi 1.45 uur In het Her-v. Kerkelijk Ccn- trum. Voorstraat 74 te Sat- wijk aau Zee, waarna de be grafenis zal plaats vinden astrceks 2.30 our op de Nieuwe Begraafplaats „Duinrust" aan «e Barklaan to Katwijk aan Zee. Op 16 augustus 1973 overleed ie de verlulgins va, zijn Verlossing door Christus, onze lieve lader. Behuwd- en Grootvader Simon Comelis van Lokhorst in de ouderdom van 91 jaar. Uit aller naam Mr. C. S. B. van Lokhorst «Cravenhagt Galvanlstraat 11. De overledene ts opgeb rd in «en der rouwkamers. Ba- mtszstras-; 4» te 's-Graven hage. Bezt-' maandag 20 augustus van 3-4.30 uur. De crematie la bepaald op dinsdag 21 augustus a.s Sn het crematorium Ocken- burghstraat te Lsd, om 11.30 uur. Vertrek vanaf Galvanlstraat II om 11 uur. flelesisnheld lot condoleren na afloop van de plechtig- held Ijs :1b 'sfitrangkami;- van het crematorluc Langs dev) weg timen wij u aL len hartelijk bedankra, voor het meeleven Jjdc,»* de riekte en de belangstelling na,het overlijden, van Mijn Here Man en onze Vader. Thomas Postma T. ;- (fma-Hortensiur en kinderen Ermelo, Paul 1* In plaats van kaarten Hartelijk denk aan allen die ln u elke ■- onn ook otwe 46-jarige huwelljtei ig voor om tot ten onvergetelijke dag gemaakt heb ben. J. Sloot J. Sloot-Schlppers Slbculo, augustus 1973 Kioosterdljk 44 Meent 114 - Rotterdam - tel. 134072 Voor spoedige indiensttreding gevraagd: speciaal belast met de adininisfratief-orgaaisato- rische leiding van het Centraal Bureau. Tot de stichting behoren eea zestal clubhuis-pro. jecten, gelegen ia oude stadswijken. Het totaal aantal gehonoreerde •uiturele- en overige mede werkers beloopt ca. 100. Taken Tot de taken van het Centraal Bureau behoort o.a a) de financiële administratie van de instelling, w.o. correspondentie en overleg met de gemeen telijke- en rijksoverheid. b) jcratariaatswerk voortvloeiend uit verga der igen van o.a, het algemeen bestuur, het da gelijks bestuur, de projectleiders en commissies c) behartiging van de personeelsaangelegenh» den; d) het meespreken vanuit de financieei-admtni- stratleve sector, in het algemeen beleid van 4e stichting. Samenwerking De ontwikkeling van de 7 instellingen voor het dub- en buurthuiswerk te Rotterdam tendeert naar nauwe samenwerking. Gesprekke® inzak» samenwerking ?an een 4-tal burov (w.o. dat vsa 'De Jeugdhaven') zijn reeds aan de gang. Vereisten Bij sollicitanten worden goede contactuele eigen schappen verondersteld, mede ten behoeve van het samenspel met bestuur, medewerkers èn der den. Ervaring in een soortgelijke functie «trekt tot aanbeveling, evenals middelbare opleiding, ftnan- ricei-economisch inzicht en organisatorische ca paciteiten. Salaris Salaris overeenkomstig de LOAC-saiarisregeling en rechtspositiereglement met ais verwacht sala ris-maximum volgnr. 46 (ƒ2981,78) (thans nog olgnr. 40 2675,78 bruto per maand). :s?er jaar 23 vakantiedagen Tot le selectie-procedure behoort een medische keuring en kan een psycho-technisch onderzoek behoren. Informatie Informaties over de functie en i et werk kunnen worden ingewonnen bij dhr. M. Vreugdenhil, tel, 134072 (kantooruren) of Cfg99-13646 (privé). Brieven vóór 22 augustus 197". aan de secretaris van het bestuur: nr. M. Hooykaas, Bentinckiaan 53, Rotterdam. In dit historisch vestingstadje met z'n fraaie jachthaven en ideale ligging tussen: Breda (35 km) - Antwerpen (45 ion) en Rotterdam (30 tan) zijn in een omgeving die rijk is aan aan en nabij de STEENWEG, in aanbouw genomen een aantal luxueus uit te voeren met schuur en/of garage, voor- en achtertuin, De woningen worden geheel voorzien van een aardgas centrale verwar mingsinstallatie. lezoek inze door d Fa. v. d. Werken te Willemstad geriefelijk ingerichte modelwoning, die vai maandag t/m vrijdag geopend Is van 13.3(1,16.30 uur en op zaterdag en zondag van 14.00—17.00 uur. Onze ïedewerker ter plaatse zal u dan gaarne alle door u gewenste inlichtingen en documentatie verstrekken. Terwijl u zich dan tevens persoonlijk kunt overtuigen van de fraaie ligging er afwerking van deze woningen. Voor een woning van 72.100,is De maandelijkse last aan rente ƒ49" welke na aftrek van het fiscaal voordeel, bij een inkomen van b.v. '20.000,-— per jaa; met aftrek voor 2 kinderen, alsmede de in beginsel te verkrijger RIJKSSUBSIDIE zal dan zijn Voor inlichtingen ei spraken bulten bovenvermelde tijden kunt u zich ook in verbinding stellen met B.V. UMACO, (Dir. W. J. v. Vliet, mak. o.g.), Wilheimlnapark 58, Utrecht, tel, (030) - 51X321. Na 19 uur: tel. 079) - 167783. T

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 16