De Helper Haven een aktiviteitenleider sekretaresse De Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Noord-Twente 2 maatschappelijk werk(st)ers hoofd van de huishouding a Juffrouw voor de broodkeuken b. Juffrouw voor de huishouding (intern) praktijk- be eleider(ster) TROiöwyKmwror zivrEROAiG 20 okjtober 1973 Chr. Opvoedinsscentrum Haydnlaan 6, Groningen, telefoon 050-251110 vraagt voor het organiseren, stimüleren en begeleiden van aktiviteiten die gericht zijn op de ontwikkelingsmogelijkheden van onze kinderen met relatie- en gedrags- E v"1'", té denken aan grosDsaktiviteiten, zoals spel, handenarbéid, instuif avonden, gespreks groepen over levensvragen; - individuele: spelkontakten; - muziek en dans; - vrijetijdsbesteding gedurende weekends en vakanties; - A.D.L.-trainmg. Voltooide beroeps opleiding op tenminste Mikojel-nivo is vereist. Leeftijd 25 a 30 jaav. Salaris max. f 842,— per maand bruto (excl. 14% onregelmatig heidstoeslag). De huidige funktionaris, de heer J. van der Meulen, vertrekt omstreeks juni 1974. Om de continuïteit van het door hem gevoerde beleid te waarborgen willen wij de niéuwe medewerker gaarne per 1 februari 1974 benoemen. Brieven mét pasfoto gaarne aan Dr. K. Heslinga, direkteur. Protestantse Voortgezette Opleiding voor Sociale Arbeid De Provinciale Hervormde Jéugdraac Friesland Provinciaal Jeugdwerkadviseur zoekt wegens uitbreiding van het team kontakt met die als taak zullen krijgen het verrichten van ndividueel maatschappelijk werk in het werkgebied. Gegadigden diénen in het bez te zijn van-het diploma Sociale Akademie of HSA en ervaring te hebben in procesmatige hulpverlening. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de COAM- rechtspositieregeling. Prakti.ikbegeleiding en supervisie zijn mogelijk. Voor hen die niet beschikken- over een der genoemde, diploma's is het onnodig om te solliciteren. Soil citaties te richten aan: Stichting voor Maatschappe lijke Dienstverlening Noord-Twente, Sollicitatie- kommissie Maatschappelijk Werk Flevoplantsoen 2a, Almelo, telefoon 05490-16262. ,De Loohof" te Apeldoorn Protestants Christelijk Bejaardencentrum 'de Bolder' Akkerweg 49, Huizen (N-H) Wij. vragen voor spoedige indienst treding een Volledige dagtaak, liefst intern. V; - ,:Zo mpgeli.ik, met INAS-diploma. Leeftijd voor beide functies 20-25 jaar. Salarisregeling volgens de richtlijnen van de Sollicitaties te richten aan de directrice, Akkerweg 49, Huizen (N-H), telefoon 02152 56244. In 's-Gravenhage is onlangs door het Christelijk Jongeren Verbond, de Gereformeerde Jeugdraad en het Hervormde Jeugd- Kerkewerk een samen werkingsorgaan opgericht, dat ook open staat voor andere dan protestants- christelijke organisaties: De Stichting Jeugd- en Jongerenwerk 's-Gravenhage (J.J.W.) Dit nieuwe stedelijke orgaan voor begeleiding en advisering van jeugd- en jongerenwerk, waarbij de verantwoordeli jkheid voor de uitvoering van het werk bij vrijwilligers berust, zoekt op korte termijn een Salaris: T22/K22 CP2 8 177 89 39 51 112 36 150 38 95 101 9 Aan ons instituut studeren maat schappelijk werkers en vormings werkers die zich meer willen ver diepen In het samen-werken met hun kli nten, en hun werkveld wil len verbreden. De meeste studen ten hebben als achtergrond sociale academie en een aantal jaren praktij kervaring. Na de voortgezette opleiding be staat aan ons instituut nog de mogelijkheid om een superviso renopleiding te volgen. 170 studenten 16 stafdocenten 12 buitendocenten 100 supervisoren Deze organisatie wordl voorts gekenmerkt door dcmokratische samenwerkingsvormen. Pit totaal aan oplcidingsgebeuren en organisatie ver eist een soepele begeleiding van administratie en sekretariaat (3 medewerkers). Bij dit sekretariaat is een vaka- ture ontstaan voor de funktie van Haar aktiviteiten zullen vooral gericht zijn op een zelfstandige begeleiding van onze afdeling vormings werk. foor wat >ei :ft de arbeidsvoorwaarden volgt zij gc heel de lijn die de rijksoverheid voo haar personeel irschrijft, zodat edewerkers ln die zie te verge, ijken zijn met rijksambtenaren, zoals Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. (Leeftijd: vanaf 21 jaar). Schriftelijke informatie aan: de beer L W. Lyklema, Prinsengracht 13, Amsterdam. (Telefoon 020-63393). zoekt, liefst per januari a.s., een Funktie: voorlichting en advisering van provinciale en plaatselijke kerkelijke organen m.b.t. jeugd (werk) en samenleving; begeleiding van plaatselijke hervormde jeugdraden; training van kader en jongeren-ambtsdragers. Wij denken aan iemand met belangstelling voor vragen van kerk en samenleving en met een kritisch-solidaire houding t.o.v. jeugd en kerk; agogische deskundigheid noodzakelijk; opleiding op h.b.o.-niveau gewenst. 'De P.H.J.R. is het begeleidings orgaan van de N.H. Kerk in Friesland voor jeugd- en jongerenwerk. Inlichtingen bij de huidige funktionaris, P. s'Jacob, tel.: 05100-29347 of 05110-2763. Sollicitaties: P.H.J.R., ta.v. dhr. W. Withaar, Postbus 108, Leeuwarden, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad. CP2 156 38 35 114 123 118 66 121 80 180 die is opgericht door: Het Kerkelijk Maatschappelijk Werk en de Gezinsverzorging van de Hervormde Diakonie te Almelo, Humanitas afdeling Almelo, - De Stichting Katholiek Cen trum voor Sociale Dienst verlening regio Almelo, omvattende de gemeente Almelo, Tubbergen, Wierden, Rijssen en Vrieaenveen, Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de adviseur van de stichting, de heer R. Brouwer, telefoon 05200 -15767. 10 CP2 1 89 180 61 9 18 148 139 71 16 Stichting Hervormd Bejaardencentrum (150 bewoners) vraagt wegens pensionering een lie tevens b\ afwezigheid van de Directrice waarneemt bij voorkeur met diploma huishoudkundige voor inrichtingen of vergelijkbare opleiding. Gegadigden dienen te beschikken over organisatorisch inzicht en het vermogen met mensen prettig om te gaan, teneinde een goede teamgeest te scheppen. Ervaring vereist. Leeftijd 3545 jaar. Wonen in- of extern. (Voor intern wonen is een •2-kamerflat beschikbaar.) Sollicitaties te richten aan de Directrice, Koning Lodewijklaan 2, Apeldoorn. Tel. 05760-51880. Taak: - adviseren en begeleiden ran zeven jeugdwerkadviseurs (beroepskrachten); koördinatie van de werkzaam heden van de jeugdwerk- adviseurs; deskundigheidsbevordering van de jeugdwerkadviseurs; rr—l Vormgeven aan het huis houdelijk beleid van de stichting; samenwerken in teamverband met teamleidster en eventueel burohoofd. Vereist: bekendheid met het jeugd- en jongerenwerk (bij voorkeur ook met het geven van praktijkbegeleiding' aan beroepskrachten) sociale akademie en voort gezette opleiding; sociaal pedagogische )f agogische studierichting of gelijkwaardige opleiding; minimum-leeftijd 30 jaar. volgens gemeentelijke en rijksschalen, afhankelijk van leeft d, opleiding en ervaring Sollicitaties: Tot veertien dagen na het verschijnen van dit blad aan de teamleidster, mej G. H. J. den Otter, Javastraat 12, s-Gravenhage, bö wie ook nadere informatie kan worden ingewonnen (telefoon: 070-46.27.20). CP2 T2 11 100 89 91 176 65 88 14 17 61 39 welzij ns- en vo T2 s - T2

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 22