praktijk- begeleider(ster) De Helper laven een aktiviteitenleider Stichting voor Maat schappelijk erk 'Bleiswijk en omstreken maatschappelijk werk(st)er direkteur(trice) a) directeur b) consulent in s-Gravenhage is onlangs door het Christelijk Jongeren Verbond, de Gereformeerde Jeugdraad en het Hervormde Jeugd- Kerkewerk een samen werkingsorgaan opgericht, dat ook open staat voor andere dan protestants- christelijke organisaties De Stichting Jeugd- en Jongerenwerk 's-Gravenhage (J J.W.) Dit nieuwe stedelijke orgaan voor begeleiding en advisering van jeugd- en jongerenwerk, waarbij de verantwoordelijkheidvoor de uitvoering van het werk bij vrijwilligers berust, zoekt op korte termï jn een Chr. Öpvoedingscentnim Haydnlaan 6, Groningen, telefoon 050-251110 vraagt voor het organiseren, stimuleren en begeleiden van aktiviteiten dïe gericht zijn op de ontwikkelingsmogelijkheden van onze kinderen met relatie- en gedrags stoornissen. Er valt te denken aan - groepsaktiviteiten, zoals spel, handenarbeid, instuif avonden, gespreks groepen over levensvragen; - individuele spelkontakten; - muziek en dans; - vrijetijdsbesteding gedurende weekends en vakanties; - A.D.L.-training Voltooide beroeps opleiding op tenminste Mikojel-nivo is vereist. Leeftijd 25 a 30 jaar. Salaris max. 1842,- per maand bruto (excL 14% onregelmatig heidstoeslag). De huidige funktionaris, de heer J. van der Meulen, vertrekt omstreeks juni 1974. Om de continuïteit van het door hem gevoerde beleid te waarborgen willen wij de nieuwe medewerker gaarne per 1 februari 1974 benoemen. Instelling voor Algemeen Maatschappelijk Werk in de gemeenten Bleiswijk, Bergschenhoek en Berkel en Rodenrijs roept sollicitanten op voor de functie van Fusiebesprekingen met de gemeenten Pijnacker en Nootdorp en de in deze 5 gemeenten werkende instellingen voor gezinsverzorging, om te komen tot een ^-instelling, zijn in een vèr-gevorderd stadium- Opleiding: Diploma Sociale Academi of voltooide urgentie-opleiding. Rijbewijs B-E gewenst. Salariëring volgens de COAM-repreling. Informaties in te winnen b de huidige Maat schappelijk Werkster, Mevrouw G. I. M. van Stein- Callenf els-van Es; ds. Van Koetsveldstraat 5 te Berkel en Rodenrijs, telefoon 01891-4663, tussen 9 en 10 uur. Brieven mét pasfoto gaarne aan Dr. K. Heslinga, dïrekteur. Sollicitaties, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, te richten aan de secretaresse van het bestuur: mevrouw J. L. A. Jacobs- ds Haas, De Ruyterweg 6, Bleiswijk. De protestants-christelijke stichting voor sociaal-pedagogische zorg in de prov ncie Gelderland („Gelzona") Landelijke Organisatie voor Christelijk Vormingswerk TROLW/KiWlAiKTET ZATERDAG 27 OKTOBER 1975 T24/K1 Taak: adviseren en begeleiden van zeven jeugdwerkadviseurs (beroepskrachten) koördinatie van de werkzaam heden van de jeugdwerk adviseurs; deskundigheidsbevordering van de jeugdwerkadviseurs; vormgeven aan het in houdelijk beleid van de stichting; samenwerken in teamverband met teamleidster en eventueel burohoofd. Vereist: bekendheid met het jeugd- en jongerenwerk (bij voorkeur ook met het geven van praktij kbegeleiding aan beroepskrachten); sociale akademie en voort gezette opleiding; sociaal pedagogische of agogische studierichting of gelijkwaardige opleiding; minimum-leeftijd 30 jaar. Salaris: volgens gemeentelijke en rijksschalen, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Sollicitaties: Tot veertien dagen na liet verschijnen van dit blad aan de teamleidster, mej. G. H. J. den Otter, Javastraat 12, 's-Gravenhage, bij wie ook nadere informatie kan worden ingewonnen (telefoon: 070-46.27.20). CP2 o CP2 roept gegadigden op /oor de funktie /an: CP2 Deze funktie omvat: het in samenwerking met be stuur en staf zorgdragen voor de koersbepaling van de instel ling (planning, beleidsvoorbe reiding, uitvoering beleid etc.) het leiding geven aan een team van tien maatschappelijk wer kers (stérs); het koördineren van een goede werksfeer en interne kommmnikatie; het voeren van een demokra- tisch en slagvaardig perso neelsbeleid; het leggen en onderhouden van interne kontakten met divetse instellingen op het gebied van de welzijnszorg in het alge meen en de zwakzinnigenzorg in het bizonder; het bevorderen var overleg en samenwerking tussen gelijk soortige instellingen in de pro^ vincie Gelderland; de behartiging van de zakelijke en financi le belangen van de stichting er instelling. Van deze funktionaris wordt ver wacht: ruime kennis, ervaring en be langstelling op het terrein van het maatschappel k werk (b voorkeur dat voor zwakzinni gen); opleidingsnivo: V.O. of Staf- funktionarissenkursus leidinggevende kapaciteiten; bekwaamh* id op het gebied van koördinatie en organisatie; protestants-christelijke levens overtuiging. Geboden wordt: een salaris volgens dé geldende 'subsidieregeling: minimum ƒ1.795,maximum ƒ2.981,78 per maand ekskl. 71% vakan tietoeslag; arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen Stichting Federatie Sociaal-Pedagogische Zorg voor zwakzinnigen. Informaties kunnen worden ver kregen bij de huidige direkteur, de heer J. J. de Vries, Koninginne- laan 69 (rood), Apeldoorn, tele foon: 05760-15717 Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de sekretaris van het bestuur, de heer J. Sjoerds, Graaf van Lyndenlaan 25, Bame- veld. De Stichting wil graag in contact komen met gegadigden voor de functies van: De L.O.CV beoogt de bevordering van vormingswerk op christelijke grondslag, in het bijzonder door belangenbehartiging, begeleiding en dienstverlening tb.v, de aan gesloten vormingsinstituten. Zij aanvaardt als grondslag en richt snoer voor haar werk de opdracht van het Evangelie voor mens en samenleving, zoals verwoord in de Bijbel. De L.O.C.V. fungeert als landelijke organisatie voor het vormingswerk voor werkende jongeren er wil z.s.m. komen tot de opbouw van een landelijk appa- raat. Vestigingsplaats waarschijn lijk centrum of westen des lands, Van gegadigden voor beide func ties wordt verwacht dat zij doel en grondslag van de stichting onderschrijven en zich tegen die achtergrond willen inzetten voor verwezenlijking van de doelstel ling van de Stichting. a) Directeur: Taken het in samenwerking met bestuur en staf ont- wikkelen van het beleid van dc organisatie leiding en coördlnat! van le van het landelijk, apparaat m.b.t. visie-ontwikkeling, stu die, iplelding/bijscholi'en - dienstverlening- aan di aangesloten instituten contact en overleg met de Overheid en ver wante instellingen en organisaties. Vereisten: universitair niveau; b.v. sociale wetenschappen. bekendheid met de problematiek van de wer kende jongeren liefst ervaring met t ormlngswerl voor J igdl- gen, alsmede bekendheid m.b.t. de juridische en beheersaspecten van deze werksoort leidinggevende en organisatorische capaciteiten. Salariëring: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tus sen 2.532,— en 3.882,per maand. b) Consulent: Taken: advisering van besturen en staven van plaatse lijke vormingsinstituten fca.v. inhoud, program ma en methodiek van vormingswerk medewerking aai functie-training voor vor mingswerkers deelname san landelijke activiteiten. Vereisten: opleiding op h.b.o.- of universitair niveau bekendheid met de problematiek van de wer kende Jongeren - ervaring in vormingswerk voor Jeugdige® of verwante werksoort bereid n in staat om op landelijk en plaatselijk niveau in tesmverbam te werken Salariëring: Afhankelijk van opleiding, leefUjd en ervaring tus sen 1.954'en 3,349, - per maand, Voor beide functies geldt: opname in Alg. Burgerlijk Pensioenfonds; AO W-premie voor rekening van Ie werkgever. Sollicitaties binnen 2 weken na verschijning van dit blad aan: Bestuur L.O.C.V., Oosteinde 114, Voorburg. Voor inlichtingen: tel 070-694201, toestel 22 of 20. CP2. Welzijns- en vormingswerk

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 24