'Tekst is weer vatbaar voor vele interpretaties' Bejaardenoord moet sluiten maar gaat door Bonden verrast 'Geen alarm over omvang misdrijven' Familieberichten Verse gevulde speculaas uit de gpeie ouwe tijd. de Bijenkorf DIRIGENT administratief medewerkster Regering maakt zwenking in M.-Oostenpolitiek Sinterklaas wil ook ontheffing van het rijverbod Fietsenfabriek kan vraag niet bijbenen Minister hoopt dat rust in landmacht zal terugkeren ER:-7 Alle gebieden Palestynen BuiteplandspecialistD ankert: DE C.O.V. HOSANNA HOOFD DEBITEUREN ADMINISTRATIE DIRECTIE SECRETARESSE mmmk I1ROW/1KWL4M2T WOENSDAG 7 NOVEMBER 1973 Vervolg van pagina 1 ten verlopen, en niet binnen het kader van de VN. De EEG-min!sters herinneren dan ook nog eens ten overvloede eraan 'dat het Handvest van de VN de voor naamste verantwoordelijkheid voor In ternationale vrede en veiligheid in handen heeft gelegd van de Veilig heidsraad (waarvan Engeland en Frankrijk permanente leden zijn). De Veiligheidsraad en de Algemene Ver gadering van de VN hebben een spe ciale taak in het tot stand brengen van de vrede door toepassing van de drie resoluties van de Veiligheidsraad- Volgens de EEG-ministers is het noodzakelijk dat Israël 'een einde maakt aan de territoriale bezetting, die het sinds de oorlog van 19S7 beeft gehandhaafd.' Daarmee wordt Israël expliciet opgeroepen zich uit alle be zette gebieden terug te trekken (de Arabische els, die door Frankrijk ge steund werd). Tot dusver hield de Nederlandse regering zich nadrukke lijk aan de Engelse tekst van Veüig- hefdsraad-resolutie 242, waarin de Is raëlische troepen werden opgeroepen 'zich terug te trekken uit gebieden (dus zonder lidwoord), die zij tijdens het conflict hebben bezet'. Daarmee werd de (door de Arabieren en Rus sen nooit erkende) mogelijkheid opengehouden, dat niet alle bezette gebieden ontruimd zouden worden. In de Franse tekst van de resolutie werd het lidwoord daarentegen wél ge bruikt Als verdere concessie van de Europe se staten tegenover de Arabieren wordt in de EEG-resolutle niet ge sproken over de noodzaak om °de vrij heid van scheepvaart door internatio nale wateren in het gebied te garan deren', zoals wél door de Veiligheids raad-revolutie 242 was gedaan. Dit is voor Israël van het grootste belang, in verband met dé vrije scheepvaart naar de haven Eilat Tenslotte hebben de EEG-minlsters zich nu uitgesproken voor de nood zaak 'de legitieme rechten van de Pa- festijnen te erkennen.' Met dit zeer belangrijke toevoegsel heeft de EEG zich nu officieel op het (Arabische) standpunt gesteld, dat een oplossing voor de Midden Oosten-crisis pas ge vonden kan worden, nadat de Palestij- nen ln hun politieke rechten zijn her steld. In de Veiligheidsraad-resolutie 242 werd slechts gesproken over een 'rechtvaardige oplossing van het vluchtelingen-probleem', dat das slechts als een humanitair en niet als een politiek probleem-werd gesteld. Minister Van der Stoel heeft gisteren ontkend dat de EEG voor Arabische chantage door de knieën zou zijn ge gaan of dat de Nederlandse regering van standpunt zou zijn veranderd. 'Al les wat de regering al eerder heeft verklaard, is in deze gemeenschappe lijke verklaring verwerkt', aldus de minister. Toen hem gevraagd werd, of hij tevreden was over het gevoerde overleg, zei hij: 'We hebben een ge- dachtenwisseling gehad over een pro bleem dat uitermate Ingewikkeld is en dat zeer gevoelige aspecten heeft. De nabije toekomst zal leren of ik te vreden ben of niet Minister-president Den Uyl heeft op 28 oktober ver klaard dat Nederland rekende op de solidariteit van de EEG-artners, ais het land werkelijkin moeilijkheden zou komen door de Arabische oliebo ycot'. Op de vraag, of nr. Van der Stoel deze solidariteit gisteren had ondervonden, zei hij: 'Er Is veel over leg geweest en het overleg wordt nog voortgezet In de nabije toekomst zal blijken, wat dat zal opleveren. De per manente vertegenwoordigers in Brussel houden de vinger aan de pols'. Hij herinnerde eraan dat hij vo rige week in de Tweede Kamer a! be toogd had dat er een oplossing moet komen voor het probleem van de Pa lestijnse vluchtelingen. Volgens Britse diplomaten in Brussel heeft Nederland, met de onderteke ning van deze pro-Arabische verkla ring', zonder al te veel gezichtsverlies, zich wat verwijderd van zijn oor spronkelijk ingenomen standpunten. Dit zal wellicht voor de Arabische landen aanleiding zijn om van stand punt te veranderen, wat betreft de olieboycot'. Van Belgische politieke zijde werd gezegd dat de verklaring het pro bleem van de olie-boycot nu heeft geëlimineerd. De onderlinge tegenstel lingen in de EEG zijn met de verkla ring verdwenen, zo zei men, en de Negen zijn het er nu ook over eens om gemeenschappelijk een oplossing voor hun energie (lees: olieproble men te vonden. Het was duidelijk dat de ministers daarover niets kon den zeggen, omdat ze 'de situatie in Europa niet nog ingewikkelder wilden maken'. Van Israëlische zijde is met grote bit terheid op de verklaring gereageerd. Een Israëlische diplomaat scham perde, dat Europa nu had bewezen, dat het bestaat En een andere Israëli sche diplomaat zei: 'Dit is een pro- Arabische verklaring, bedoeld om de Fransen een mandaat te geven met de Arabieren te gaan onderhandelen over het opheffen van de olieboycot'. In kringen van de EEG werd toegegeven dat de verklaring inderdaad bedoeld is om de Arabische ollestaten van olieboycot af te krijgen. Ook werd toegegeven dat de verklaring nog maals de toegenomen spanningen tussen West-Europa en de VS bena drukt Van onze Haagse redactie DEN HAAG De PvdA buitenland- specialist' in de Tweede Kamer P'et Dankert reageerde gisteravond nega tief op de verklaring inzake het Mid den-Oosten waarover de negen EEG- lidstaten gisteren in Brussel overeen stemming hebben bereikt 'Die tekst stelt weinig voor, hij is weer voor al lerlei interprestaties vatbaar. Ik be twijfel zeer of deze tekst op enige wij ze zal kunnen bijdragen aan een op lossing van het conflict Duidelijk verschil met vroegere Nederlandse verklaringen is de erkenning van het politieke probleem van de Pales tij nen in plaats van steeds over humanitaire problemen te spreken. Ik heb daar op zichzelf geen bezwaar tegen', aldus de beer Dankert. De KVP-fractie reageerde wat zichtiger. Volgens het KVP-Kam. Van Amelsvoort is er wel van en-ge verschuiving ten aanzien van de eer der door Nederland ingenomen stand punten sprake, maar niet in die mate, dat er van een duidelijke beleidswijzi ging gesproken mag worden. Die ver schuiving ziet de heer Van Amels voort met name op het punt van de Palestijnen. Fractieleider Andriessen constateert tot zijn genoegen, dat de 'vruchteloze discussies' over het verschil tussen de Franse en de Engelse tekst van de be kende VN-resolutie 242 door de EEG- tekst uit de wereld kan worden gehol pen. Hij meent, dat Nederland een daadwerkelijke bijdrage aan het her stel en de ontwikkeling van de be trokken gebieden moet leveren. Het AR-Kamerlid Van Houwelingen noem de ln een eerste reactie de tekst van de verklaring op het punt van de Pa lestijnen een duidelijke verbetering ten aanzien van de tot nu toe ingeno men standpunten van Nederland. Voor de rest ziet hij wel enige ver schuivingen, maar geen wezenlijke verschillen met dat eerder ingenomen standpunt. Hij ziet de tekst die in Brussel overeengekomen is als moge lijk een kleine bijdrage om de partij en aan de onderhandelingstafel te krijgen. De WD buitenlandspecialist De Kos ter konden wij gisteravond niet voor commentaar bereiken. De fractieleider van D'66 Terlouw kon geen commen taar geven, omdat hij de EEG-verkla- ring nog niet had gelezen. Wel zei hij tegen een duidelijke verandering van P. Dankert het Nederlandse standpunt te zijn. De fractie van D'66 heeft zich gisteren nadrukkelijk gedistantieerd van de uitlatingen van het D'66 Kamerlid Im- kamp, die vindt dat minister Van der Stoel wegens zijn Midden-Oosten be leid moet aftreden. De heer Imkamp zei dit gisteren in een gesprek met NRC-HandelsbLad. Dr. Imkamp was niet voor commentaar bereikbaar- 'De heer Imkamp is enige dagen met va kantie, hij is wat overwerkt', verklaar de een woordvoerder van D'66. Het fractiesecretariaat van de partij is gis teren docr veel leden gebeld die het eens waren met de uitlatingen van dr. Imkamp. Deze zei in het gesprek voorts dat minister Schmelzer de aan gewezen man is om de verhoudingen tussen Nederland en dè Arabische landen weer recht te breien. GRAVE Sinterklaas dreigt te worden geconfronteerd met de autoloze zondagen. Zondag 18 november doet hij zijn intrede in het Brabantse Grave. Organi satoren zijn daarom naar c'e plaatselijke politie gestapt om voor de goedheiligman een ont heffing te vragen. DIEREN Een fietsenfabriek in Die ren, één van de grootste rijwielfabri kanten in ons land, kan de verkoop van fietsen nauwelijks aan. Sinds de olieboycot is de vraag dermate geste gen, dat het bedrijf reeds door zijn voorraden heen is. De fiertsenfabrikant heeft vorige week ruim duizend fiet sen meer verkocht dan normaal in deze OjdL 1 ARNHEM-EPSE Het bejaarden oord Huize t Kruisselt in Epse zal definitief worden gesloten overeen komstig artikel twaalf van de wet op de bejaardenoorden. Al eind vorig jaar besloten gedepu teerde staten van Gelderland tot slui ting over te gaan toen bleek dat in 't Kruisselt voor bejaarden niet de waarborgen voor veiligheid en gebor genheid aanwezig zijn, die in een ver zorgingstehuis nodig zijn. Pogingen om daarin verbetering te brengen, hebben niet tot succes geleid. De exploitant van het bejaardenoord, die tegen de beslissing van gedepu teerden in beroep ging, is inmiddels bij koninklijk besluit in het ongelijk gesteld. Het besluit, concludeert dat gedeputeerden de apeüant terecht hebben verboden huize 't Kruisselt nog langer als bejaardenoord te ge bruiken. DEN HAAG Minister van defensie Ir. H. Vredding is van mening dat het dringend noodzakelijk, is dat de rust in het leger terugkeert Het is jam mer dat allerlei generaals nu menen ontslag te moeten nemen. Maar on danks alles hoop ik dat de zo nodige rust binnen de landmacht zal terug keren,* zei de minister naar aanlei ding van de ontslagaanvrage per 1 de cember van luitenant-generaal G. Us- selstein, chef-generale staf en bevel hebber van de landstrijdkrachten. Het ontslag is inmiddels op de meest eer volle wijze verleend. Vervolg van pagina 1 koord en de nog voortdurende oliecri sis is de kans op loon- en prijsmaatre gel dichterbij gekomen. Minister Boersma (sociale zaken) zei gisteren dat deskundigen op zijn ministerie de mogelijkheid onderzoeken de loonwet onder de huidige omstandigheden te gebruiken. Be moeilijkheid is dat de loonwet is bedoeld een te sterke loon stijging af te stoppen. Met een wijde interpretatie van artikel 11 zou het echter mogelijk zijn de voorgestelde, prijscompensatieregeling te effectue ren. De (initiële)loonstijging levert echter meer moeilijkheden op. Minis ter Boersma betwijfelde daarom, of het wel mogelijk is het nu aan de or de zijnde eisenpakket voor 1974 vla de loonwet te effectueren; Een noodwet je zou dan wel een noodzakelijk kun nen zijn. Of bet zover zal komen hangt onder meer af van de gevolgen van de olie crisis voor onze economie. Het Cen traal Planbureau verricht daarnaar een studie. Minister Boersma wees er nog eens nadrukkelijk op, dat hét ka binet door de nieuwe situatie 'aller minst in paniek is gebracht". Hij vond het nu nog te vroeg een uitspraak te doen over.het al dan niet afkondigen van een loonmaatregel. Voor deze ontwikkeling is ook van be lang het uiteindelijke standpunt van de vakbeweging zal innemen. De vice- voorzitter van het NW, de heer A. de Boon zei gisteren dat de vakbewe ging maandag 'vrij ingrijpende con cessies heeft gedaaiü Verder kunnen we niet gaan'. Wat hun standpunt zal zijn nu de werkgevers het hebben la ten afweten kon hij niet meedelen, omdat de achterban zich daarover nog moet uitspreken. Het waarschijnlijkst is echter wel dat de vakbeweging te- rug zal vallen op haar oorspronkelijke eisenpakket Premier Den Uyl heeft dit pakket vorige week vrijdag gerust stellend genoemd. Het betekent een bijdrage aan de inflatlebestrijding we hebben dus alle tijd om ons ie bezin nen', zei iiij toen. De afwijzing van de werkgevers was voor de vakbeweging èen complete verrassing. Verschillende bonden wa ren gisteren reeds begonnen met zich uit te spreken over het principe-ak koord van afgelopen maandag. De in dustriebond NVV was er ia grote'lij nen al mee akkoord gegaan: 19 van de twintig sprekers hadden zich voor het akkoord uitgesproken. De twintigste kwam niet meer aan het woord, om-> dat op dat moment het bericht bin nenkwam dat de werkgeveers het hadden .laten afweten. Het was ook voor de eerste keer in de sociaal-eco nomische geschiedenis van na de. oor log dat de achterban van de werkge- Boersma: geen kans vers een principe-akkoord van hun voormannen terugdraaiden. Een woordvoerder van het CNV noemde de verwerping van het. centraal akkoord een 'allerellendigste, situatie'. Het CNV vindt dat besluit een enorme tegenvaller, nadat van de kant van de vakbeweging al grote concessies waren gedaan. Gezien de economische situatie wordt het afwij- zen van het akkoord onbegrijpelijk genoemd. Onbegrijpelijk noemde ook de voorzitter van de Industriebond NKV, dat de heer P. Brussel het 'nee' van de werkgevers. De bond meent dat er nu niets anders opzit dan cao- onderhandelingen per bedrijfstak en bedrijf op basis van de eigen uitgangs- punten te gaan voeren. DEN HAAG Aan de ene kant moet opgepast worden voor overbelichting van de criminaliteit, maar aan de an dere kant geldt hetzelfde voor het ba gatelliseren daarvan. Minister Van Agt (justitie) zei dit gisteravond bij de behandeling van het politiebeleid. Zijn mening is, dat er geen sprake is van een toestand waarin alarm moet worden geslagen, maar wel dat men alert moet zijn op veranderende toe standen. Aan de hand van statistieken toonde de bewindsman aan, dat er een be- hoorlijke stijging is in de criminaii-, teit Maar hij benadrukte dat zich hieronder een enorm aantal zoge-, naamde vermogensmisdrijven bevjn- den, waarvan het merendeel bestaat" uit het stelen van (brom)fietsen. Aan. deze sector is de grootste toename'-, van de criminaliteit te wijten, aldus de bewindsman. Volkomen onverwacht is ons ontvallen mijn lieve Man én. onze zorgzame Papa Dirk van der Laan „Hetzij dal wij leven, hetzij dat wij sterven/ wij zijn des Heren". A. M. van der Laan-van der Linden Mineke en Dirk Jan Oosterbeek, 3 november 1973. Prins Bemhardweg 34. Liever geen bezoek aan huls. De begrafenis heeft in de familiekring plaats ge- vonden. Tot ons groot verdriet moeten wij plotseling uit onze familiekring mis.wn Dirk van der Laan Hij was ons zeer lief. „En nu, wat verwacht ik, Here? mijn hoop, die is op U". Ps. 39 8. - Familie van der Laan Familie van der Linden Psalm 90:1 (berijmd) Heden beeft de Heere thuis gebaald onze lieve zorgzame Man, Vader, Opa, Broer, Zwager en Oom LambertuB Comelis Speelman echtgenoot van J. A. Hut eerder gehuwd geweest met J. M. Douw in de ouderdom van 77 jaar. 's-Gravenhage: J. A. Speelman-Hut Rotterdam: L. J. Speelman J. Spoelman-v.d. Stouwe A. A. Teng-Speelman J. G. H. Teng T. J. Juursema-Speelman J. M. C. Juursema C. J. Speelman J. E. Speelman-Segaar A. A. J. Speelman, en zijn kleinkinderen 's-Gravenhage, 5 november 1973. Soestdijksekade 721. Geen bezoek Op vrijdag 9 november can 14B0 uur zal de rouwdienst worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats „Westduin", Ockenburgh- straat, Loosduinen, waarna de teraardebestelling aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de condoleancekamer van de be graafplaats. Vertrek vanaf de familJewonlng om 1' vur. 's-Gravenhage: Krimpen a/c- Ussel: Amsterdam: Rotterdam*. In de hope des Eeuwigen Levens ontsliep heden onze geliefde Zwager, de heer L. C. Speelman in de ouderdom van 77 Jaar. IH. Hut A. J. Hut-Zeldenrijk G. C. Hut C. J. Hut P. L. Hut EL Hut-Baak 's Gravenhage, 5 november 1973. ,,'t Eenvoudigen wil God steeds gadeslaan". Heden behaagde het de Heere na een kortstondige ziekte uit ons midden weg te nemen, onze lieve zorgzame Vrouw en Moeder, onze geliefde Zuster en Schoonzuster lAratje van Leeuw- Tüjneveld in de ouderdom van 7C jaar. T. van Léeuw-c. Fara. Rljceveld Fam. vanL' .ven Alphen aan den Rijn, 6 november 1973. Jongkindt Coainckstraat 28. De overledene is opgebaard in het rou weent rum naast gebouw „Bethel", Jan Nieuwenhuijzenstraat 1 te Alphen aan den Rijn. Gelegenheid tot condoleren alleen aan huis en na de begrafenis ln de aula van de begraafplaats. De teraardebestelling zal plaats vinden D.V. vrij dag 9 november a.s. op de Oosterbegraafplaats. Aankomst aula 2.30 uur. Psalm 846 (oude berijming). Heden nam: de Here tot Zich mijn lieve Man, ome zorgzame Vader, Opa, Broer en Zwager Dirk Antonie Alberts echtgenoot van M. B. Alberts-Steenhuis, eerder gehuwd geweest met Marrigje van Kooten, op de leeftijd van 81 jaar. Leersum: M. B. Alberts-Steenhuis Utrecht: J. H. Alberts F. P. Alberts-van der Hoef Doorn: H. W. Bakhuizen-Alberts H, A. Th. Bakhuizen Anderen: S. Stemerding Beekbergen: D. Fikse-AIberts J. Fikse Doorn: A. C. Alblas-Alberts H. Alblas Kleinkinderen en verdere familie Geen bloemen. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op zaterdag 10 november a.s. in de Johanneskerk, Lombokiaan te Leersum. Aanvang 2 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Begraafplaats te Langbroek. Aankomst aldaar omstreeks 15.15 uur. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 9 novem ber 's avonds van 7.309.00 uur in de ontmoe tingsruimte van de Johanneskerk. Op 4 november overleed mijn lieve Man en onze Vader, Schoonvader en Grootvader Louis Marie Willem Ledeboer oud 85 jaar. C. Ledeboer-van der Haas. H. W. Ledeboer S. P. F. Ledeboer-Swensen A. Ledeboer R. C. Ledeboer E. Ledeboer-van Leijden en kleinkinderen Dringend verzoek: geen rouwbeklag De crematie heeft reeds plaatsgehad. Rotterdam, 7 november 1973. Ingegaan tot de vréugde van zijn Heer mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Jacob Cornelia van Waas Oud-Hoofd van de Oranje-Nassauschool, in de leeftijd van bijna 66 Jaar. Hij heeft tijdens zijn leven ongelooflijk veel gegeven en geleerd. Hij bezat naast grote wijsheid een geweldige levensvreugde en hij verstomd de kunst anderen daarin te laten delen. J. W. van Waas-Kramer Anneke en Rob Li da en Peter Bartje en Robbie Rotterdam, 4 november 1973, Stationssingcl 109c. Gelegenheid tot bezoek in de rouwkamer „Silen- tium" Mathenesserlaau 486, woensdagavond van 7.00 tot 7.30 uur. De crematie zal plaatshebben vrijdag 9 novem ber om 3 uur ln het crematorium Rotterdam- Zuid, Maeterlinckweg 101. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.30 uur. vraagt voor haar 74 leden tellend koor een VAN POS. Cint BEGINSELEN. Sollicitaties te richten aan S. Vreugdenhil, Oranje Nassaustraat 40 MAASLAND. (leeftijd 25-30 jaar) Het Algemeen Service Bedrijf B.V. is een van de grootste uitzendorganisaties met 25 kanto- ren in Nederland. Wij zoeken op korte termijn een energiek en inventief persoon, die belast zal worden met de gehele debitcuren-administratie-bewaking. Onze gedachten gaan uit naar een functiona ris, die naast een middelbare opleiding cn boekhoudkundige kennis, ervaring heeft op gedaan in een soortgelijke werkkring. Be kendheid met elektrotechnische verwerking is een pré. Hij dient tevens over goede contac tuele eigenschappen en leidinggevende kapa- citeiten te beschikken. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring, kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van het Algemeen Service Bedrijf B.V. Nieuwe Parkiaan 97 Den Haag. Bij de NEDERLANDSE CHRISTELIJKE RADIOVERENIGING ré?v is een plaats vrij voor een akkurate op het Bureau Programmaleiding Haar taak bestaat uit o.a. het verzamelen en uitwerken van de NCRV-programma- gegevens ten behoeve van de Omroep bladen. - Voor een gpede funktievervulling is kantoorervaring een voorwaarde. Wij denken aan iemand met een MULO-MAVO diploma, die vlot met de schrijfmachine overweg kan. Sollicitanten met een Protestant-Christe lijke levensovertuiging, worden verzocht te schrijven aan de NCRV, afd. Personeelszaken, Schuttersweg 8 te Hilversum, onder nó. BPL/3. DORDRECHT UNIE VAN PROT. CHR. SCHOOLVERENIGINGEN UNIE VAN PROT. CHB. CHOOLVERENIGINGEN roept sollicitanten "op ter vervulling van VAKATURES zo mogelijk per 1 januari 1974, aan de volgende basisscholen: Prins Bernhardschool, (tel. 36457) hoofd dhr. Spriensma (teL 47450) Groen van Prinstererschool (teL 34898) hoofd dhr. Barth (tel. 72272) Talmascbool (teL 74424) hoofd dhr. Garssen (tel. 50124). Het Algemeen Service Bedrijf Is één van de grootste uitzendorganisaties met 25 kantoren in heel Nederland, Wegens uitbreiding van de aktmteiten vragen wij een DIRECTIE SECRETARESSE Onze gedachten gaari uit naar een representatieve jonge vrouw van omstreeks 23 jaar, die naast een middelbare schoolopleiding en steno-Nederlands reeds als zodanig werkzaam is geweest. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van: UITZENDBUREAU ALGEMEEN SERVICE BEDRIJF B.V. Nieuwe Parklaan 97, Den Haag. We stellen voorop: gevulde speculaas maak je niet In'een handomdraai. De kruiden moeten met zorg uitgekozen worden, de amandelspijs vraagt toewijding. En het bakken dient zo voorzichtig te gebeuren dat de smaak van de kruiden intakt blijft Allemaal dingen waar we onze bakkers de tijd voor geven. Maar daar komt hun eigen inbreng bij: een zeer antiek en derhalve geheim recept Waarover we verder dus zwijgen. Voor het (verse) resultaat kunt u terecht ln het restaurant op de afdeling levensmiddelen en in de gebakstand. De plaatspeculaas kost normaal 2,95 per 250 gram.de staven 3,25. Maar omdat het seizoen net begint hebben we er prijswinners van gemaakt. Per 250 gram: plaat^j^Q staaf^Qj) H Jaap Ome leerkrachten moeten van Prot. Cbr. levensopvatting rijn er. uit overtuiging het christelijk onderwijs dienen. Naar kerkelijke richtingen wordt niet geteiekteerd. Wel genieten voorkeur, zij, die openstaan voor en willen medewerken aan de vernieuwing van het baslsonder- wlje. De l Diploma Kweekschooldiploma 32Ö.-, Soil, brieven worden gaarne tegemoet geilen aan het bureau van de Unie: Standhasenstraat 47, Dordrecht. Unie geeft 'de 'volgende extra Jaarvergoedingen: Cnr. Onderwijs j J80,-; Paed. certificaat SÏ0,.) .V* i

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 8