voor Ermelo Familieberichten V Frans vliegdekscMp naar Rotterdam uw probleem ook hel: onze Viaduct H.l. Ambacht- Ridderkerk wordt gesloopt Nieuwe werken aan Lepelaarsingel Raad akkoord met belastingverhoging Twee logementen gaan dicht Politie slaags mefc woonwagenbewoners Kleding gestolen Knipperen in Rotterdam Jongens stalen benzine uit auto Autoloze zondag (13) Autoloze zondag (14) Autoloze zondag (15) Autoloze zondag (16) Olieboycot (6) fftOLW/KWi-VRfrET ZATBKiDiAG 10 NOVEMBER 197S BINMENiLiAM) K15 Zo stelt men zich op 's Heercnloo in Ermelo bet toekomstige bezoekers- en ontspanningscentrum voor. Do opzet is een eigentijdse aanbouw nan do lnrichtingskcrk, met tems. Er wordt gerekend op daadwerkelijke steun van do le zerskring van Trouw/Kwartet. AMSTERDAM De eerste duizend gulden voor de actie 'Er-mek»' zijn binnen. Er zijn vele hartverwarmende re acties. 'Hartelijk dank voor dit Initiatief*, schrijft een Haagse dame op haar girostoook. De bijdragen het begin variëren van 5,— tot 100,—. Een !ezer uit Krommenie, die 25,stuurt, schrijft, dat de 75.000,die nodig dja, aan Sinterklaas, terstond na aankomst in Nederland moet worden over handigd. Deze gever rekent wel op een heel snelle start Een 80-jarige uit Zandvoort zond 10,— handgeld, De jaarlijkse Sinterklaasaktie van Trouw-Kwartet is be stemd voor '«Heerenlo in Ermelo: de botrw van een be zoekers-, omtm-oetimgs- en tevens ontspanningscentrum, ('s Heerenlo Loozenoord, verpleegt, alteen in Ermelo, ruim duizend patiënten), Ouders en belangstellenden hebben 75.000,-- bijeen gebracht voor de bouw van een ontvangstcentrum voor de ouders van do 'patiënten, dat tevens als vrijetijds centrum voor de pupillen, die overwegend in pavil joens verblijven, kan worden gebruikt Er is voor dit doel nog 75XW0,— nodig. Gezinnen, scholen, jeugdkerkem, verenigingen, bejaardensocdëtetten, alleenstaanden, U allen wordt gevraagd: DOE wat voor Ermelo. Actie Ermelo: Giften zijn welkom vla postgiro 26.92.74, gemeente-giro Amsterdam X 500, Nederlandse Midden- standsbank NV Amsterdam: 69.73.80.768 rekeningen van B.V. De Christelijke Pers, Amsterdam. 3 maal 10 gulden aan prijzen Horizontaal: 1. bemoediging, 5. dorre grasvlakte in Hongarije, 10. water in Utrecht, 12. medicijn, 13. kneep, 15. kraakbeen vis, 17. verharde huid, 18. akelig, 20. insectenetend zoogdier, 22. boom, '23. rondhout, 25. voegwoord, 26. bevel, 27. vrouwenfiguur als schoorruil, 31. lidwoord, 32. Rijkstele foon (afk.), 34. toezicht, 41, oude lengtemaat, 42. aardrijkskundige aan duiding, 43 muzieknoot, 44. rivier in Italië, 45. plaats in N.H. 47, schaapka meel, 49; toespraak, 51. opening van een fuik, 53. Ierland, 55. vlaktemaat, 58. bijbels figuur, 59. zoutmijn, 60. wapenschouw. Verticaal: 1. verbindingslat, 2. buiten haven, 3. voorteken, 4. stoomturbine, 6. rund, 7, bezigheid tot ontspanning, 8. duivenhok, 0. offertafel, 11. muziek noot, 14. vreemde munt, 15. Railroad, 16. pers. voornaamw. 17. zwemvogel, 19. bitoeiwijse, 21. scheepstouw, 24. Jdndergroet, 27. steen, 28. boom, 29. zenuwtrekking, 30. eer, 33. oplopende vlakte, 35. ongaarne, 35. groente, 37. landbouwwerktuig, 38. baan voor bal spel, 39. honingbij, 40. stenen aan de rand van gletsjers, 45. nobel, 46. mu- zienoot,, 47. maanstand, 48. opera van Verdi, 50. tijdrekening, 52. niet parke ren, 54. wiel, 56.. onbekende, 57. foei. Oplossingen tot en met woensdag a-s. zenden aan Trouw/Kwartet, postbus 859, Amsterdam. Linksboven vermel den: weekendpuzzel. - OPLOSSING VAN VORIGE WEEK Hor.: 1. kartel, 4. kabaal, 7V order, 9. solo, 10. edel, 12, tets, 13. deren, 14. teen, 15. repel, 18. rem, 20. reden. 23. teler, 25. iatr-en, 26. marine, 27. leges, 29. snert, 31. tal, 32. gerei, 37. last, 39. eland, 40. maat, 41. tael, 42. uier, 43. loten, 44. elegie, 45. alléén. Vert: 1 koster, 2. tros, 3. loods, 4. krent, 5. beet, 6. lianen, 8. dartel, 9. step, 11. leed, 16. ellen, 17. enter, 18. renet, 19.' memel, 21. elite, 22. Egede, 23, tel, 24. ras, 28. garant, 29. saline, -30. eerst, 33. raar, 34. intern, 35. telle, 36. Iduna, 38. tang, 40. meel. PRIJSWINNAARS: Mevr. Knijper, Asterstraat 89 B, Rot terdam 3025; De heer L. Nieuwenhuij- sc, Jacob Slotboomstraat 3, ZwJjn- drecht; de heer H. Groenhnyzen, Por fierstraat 45, Groningen. ROTTERDAM Het Franse vlieg- dekschip 'CLEMENCEAU* zal van 15 november tot 18 november Rotterdam bezoeken teneinde de banden tussen de Koninklijke Nederlandse Marine en de Nationale Franse Marine te ver stevigen. Op bet programma staat een ont vangst die gegeven zal worden door de commandant. Kapitein ter Zee CHAPERON,. De ambassadeur van Frankrijk, Graaf Jacques SENARD. zal daarbij aanwezig zijn. Het schip kan door het pubhek be zichtigd worden op 17 november van 14 uur tot 17 uur. (Soenstra-cellulose Kade, Prins! Willem Alexander haven, bij Pernis) S' De oorlogsbodem heeft een lengte van 234 meter,-kan 50 vliegtuigen inzetten en heeft een bemanning van 1260 kop pen. Brieven dié nièf: rijn voorzien- van' naam'en adres kunnen-niet in behan deling worden genomen. Geheimhou ding is verzekerd. Vragen die niet on derling met elkaar in verband staan moeten in afzonderlijke brieven wor- .den gesteld. Per brief dient een gul den aan póitzegels te worden ingeslo ten. Adres: reaactièTroüw-Kwartet, postbus 948, Rotterdam. Vraag: Bestaat de school Theodore de Bèze nog? Jaren geleden was deze school vaak in het nieuws. Antwoord: Volgend jaar bestaat deze schooi 25 jaar en dat zal zeker op stijlvolle manier gevierd worden.". De ze protestantse school werd- in de Yonne (Paron-Sons) 'gesticht ten be hoeve van de kinderen van de Neder landse protestantse boeren, die zich daar gevestigd hadden. De Nederland se, gezinnen zijn thans dermate, geïnte greerd, dat een speciaal Nederlandse school niet meer nodig zou zijn. Ech ter het grote belang voor het protes tantse onderwijs heeft deze school in de loop der jaren ten volle bewezen - en ook in niet-protestanle kring: staat de school goed. aangeschreven. Vraag: Een oudere lezeres vraagt 'of het nog enig nut heeft, zilverpapier té sparen. Antwoord: Er is niet veel zilver aan: wezig in dit verpakkingsmateriaal. Wat blinkt, heeft in dit geval meer met aluminium te maken. Voor u een kilogram bij elkaar hebt gespaard, moet u wel enige tijd rekenen. Wat ervan overblijft bij opsmeltèn, is mi nimaal en het verwerken en de kos ten van verzenden komen duurder uit dan de waarde. Bij de afdeling van het Leger des Heils, waar wij onze in lichtingen kiregen, werd gezegd: Aan een rijksdaalder in'een kerstpot heb ben we meer, al waarderen we de vriendelijke bedoeling. Mét hét spa-» ren van (niet afgeweekt?) postzegels Staat het anders. Daarvoor bestaat bij verschillende instanties voldoende be- - langstelling. Niet afweken, echter. De kleuren verbleken daarbij;, -enigszins', en d? zegels worden flodderig, Vraag: Attenderen op betékent: De aandacht .vestigen op. Dit zal wel sa-, menhangen met attentie (aandacht). Maar in het Frans betekent het werk woord Attendre, waar deze woorden toch wel van afgeleid zijn: wachten. Hoe zit dat? Antwoord: Het franse 'attendre*Is, zo als vele woorden in de Romaanse ta len, terug te voeren op het klassieke latijts, waarin het werkwoord attendre voorkomt, dat spannen, richten bete kent al of niet verbonden met het woord animum (meervoud animos). De g- ést richten op iets, 'oplettend zijn, waarmee ons gebruik van de ge noemde woorden al direct verklaard wordt De betekenis van het franse werkwoord attendre in de zin van verwachten, in verband met het latijn lijkt ons niet zo moeilijk: In het nauwlettend de geest of gedachten concentreren op een bepaald punt in heden of toekomst ligt besloten dat men in het heden iets verwacht of in de toekomst op iels wacht. Het is mij bekend, dat predikanten vaak 'elders' een preekbeurt vereul- len, niet omdat daar een 'onbezette'- plaats is maar gewoon om eens in een andere kerk te preken. Als dat laatste het geval Is kunnen zij toch ruilen in eigen gemeente? Rotterdam Zr. A. Klein Zondagavond keken wij naar de nieuwsuitzending van 19 uur door de NOS. Allerlei beelden over de autolo ze zondag werden ontrold, de lége we gen, gedupeerde horecabedrijven, het totaal afwijkende verkeersbeeld bij sporttereeinen. Tot onze verbazing verscheen er geen enkele opname van de situatie bij kerken, waar per zon dag over het mlijcen mensen plegen samen te komen, zoals nog onlangs ln dit blad is geconstateerd. Het intelli gentiepeil van onze televisiejoumaiis- ties is tot een bedenkelijk peil gezon ken, wanneer een dergelijke nietenbe- langrijk terrein van activiteit aan hun waarneming ontsnapt In mijn tegen woordige gemeente van inwoning als ook in de vorige, waar lk jaren ge woond heb, was het gewone peil van goed bezet tot zeer vol gehandhaafd. Zeer velen zouden geïnteresseerd zijn geweest om de gang van zaken elders dan hun woonplaats in deza buitenge- naë tijd te kunnen volgen. Vogelenzang prof. mr. K. Vonk Mevr. Geerlings-Schreurs te Vaassen is er verbaasd over, dat de heer Van Dis bezwaar heeft tegen do autoloze zon dag vanwege de kerkgang. Dit geldt volgens baar maar voor enkele bejaar den die dan wel een preek kunnen le zen. Ik ben bet eens met da heer Van Dis: voor bejaarden is de kerkgang van grote betekenis. Vaak zitten deze mensen.de hele week thuis en zijn ze blij -ais zondags de auto komt voor de •kerkgang. Als ze voor een keer thuis - moeten blijden, Is dat nog niet zo erg, maar als dit eens een 3 of 4 maanden doorgaat, is dat heel erg! Rulnerwold McJ. M. Maat Laten-wij, als brommerberijders mee helpen, om van do autoloze zondag een benzinedamp-vrije zondag te ma ken. Laten we dus zoveel mogelijk ook onze brommers niet gebruiken. Dokkum René Koster Autoloze zondag (17) Met verwondering heb ik kennis ge- nomen van het verlangen van het Ka merlid Van Dis, die voor dominees een ontheffing wiL opdat ze evengoed zondags mogen rijden. Ik ben zelf S.G.P.'er en bestuurslid van de afde ling zurk, maar ik kan mij niet be grijpen dat onze S.GJP. al zo verwa terd is dat haarafgevaardigden zulks durven doen. De zondag is Gods dag, daar hebben wij geen recht op, en als een dominee in een andere gemeente preken moet, dan gaat ijij zaterdag 's avonds maar naar rijn kosthuis. En de gemeenten die een dominee heb- 'ben, die doen er maar twee extra zon dagen bij om de vakante gemeenten te dienen. Wij hebben zelf een vkante gemeente, maar hébben nog nooit een dominee óp zondag gehad, dat willen wij niet hebben. Wee degenen die mijn dag begeren, zegt Gods woord. Urk F. Post De houding van verschillende figuren in het conflict in het Midden-Oosten heeft mij als gewoon burger geschokt. Welhaast iedereen is (was) vóór Israël. De voorlichUngsmedia hebben steeds het Israëlisch standpunt doorgegeven en verdedigd. Wie ook maar even over het recht van de Palestijnen sprak, was haast een antisemiet De olieboycot die ons nu treft leert ons landgenoten kennen in hun slechtste eigenschappen. Vooral voorlichtings media en politici van rechts nemen de boycot te baat om de regering Den Uyl vals .te beschuldigen. Ik vind het -hoogst ergerlijk dat men politieke munt tracht te slaan uit een situatie, waar onze regering niets aan kon doen. Amsterdam R. de Groot H. I. AMBACHT Op maandag 19 november wordt begonnen met het slopen van het viaduct over rijksweg 16 (Rotterdam-Dordrecht) dat de ver binding vormt tussen Hendrik Ido Ambacht en de Ridderkerkse wijk Rijs- oord. Er komt een nieuw en groter viaduct voor in de plaats, dat om streeks mei 1975 in gebruik kan wor den genomen. Dit gebeurt in het ka der van de reconstructie van rijksweg 16. Aan de kant van Hendrik Ido Am bacht sluit het viaduct aan de op de Achterambachtseweg, terwijl het via duct aan, de Ridderkerkse kant de ver binding vormt met de Rijksstraatweg. Voor het vrij intensieve verkeer, dat van deze verbinding gebruikt maakt, is de volgende omleddmgsroute vastge steld: Een speciaal voor dit doel langs (de H. I. Ambachtse kant van) rijksweg 16 aangelegde Parallelweg geeft aan sluiting op het tunneltje onder deze rijksweg bij de Pruimendijk. zodat het verkeer vervolgens gebruik kan maken van de Vlasstraat en de Mau- ritsweg op om de Rijksstraatweg te komen. Dezelfde route geldt ia omge keerde richting. ROTTERDAM— Op grond van Teeds vroeger ontworpen plannen is de dienst van Gemeentewerken begonnen met het uitvoeren van nieuwe werken aan de Lepelaarsingel en omgeving. Het dagelijks bestuur van de deelge- meenteraad Charlois was er niet van overtuigd, dat deze plannen nog pas sen in inmiddels naar voren gekomen nieuwere gedachten over straataanleg tn oude wijken. In overleg met de Dienst van Gemeentewerken is beslo ten deze werken, voor wat betreft de Lepelaarsingel-o-z. en omgeving na de ze eerste fase voorlopig niet voort te zetten. In een gesprek tussen de Dien sten van Gemeentewerken en Stad sontwikkeling, de Verkeersdienst en de betreffende commissies uit de deel gemeenteraad zullen deze oude plan nen op korte termijn opnieuw worden beden. De bewoners van deze omge ving zullen op de hoogte worden ge steld van dit gesprek en aan het over leg in de commissievergadering kun nen deelnemen. Olieboycot (7) Nederland krijgt geen olie meer uit het Midden-Oosten. Dit naar aanlei ding van onze pro-Israëlische houding. Waarom zenden we dan nog aan lan den. bv. Algerije, Marokko en alle met het Midden-Oosten sympathise- renden ontwikkelingshulp. We kun nen het vandaag of morgen in ons ei gen land beter gebruiken. En laten we dan eveneens do gastarbeiders van deze met het Midden-Oosten sympathi- serenden naar huis zenden. Dan krijgt men in deze landen tenminste weer eën stukje werkeloosheid, hetgeen gunstig is voor hun economie en we zijn dan meteen verlost van eventuele kapers en aanslagplegers. Dus alle Arabieren. Algerijnen. Marokkanen enz. Nederland uit Amsterdam D. Hofstra Czn, VLAAKDINGEN De gemeenteraad is akkoord gegaan met een reeks be lastingverhogingen. Het gaat om de verhoging van de tarieven voor zie- kenvervoer, de marktgelden, de begra- fenisrechten, de leges, de precario rechten en de reinigingsrechten. In totaal brengen deze verhogingen bijna een half miljoen extra in het gemeen telijke laatje, waardoor de begroting van volgend jaar sluitend kan worden gemaakt Ook de tarieven van de gemeentelijke bibliotheek zijn verhoogd, maar niet zo rigorous als b. en w. aanvankelijk hadden voorgesteld. Een groot aantel raadsleden vond de verbogingen wat al te gortig, hoewel men oog had voor het steeds stijgende exploitatietekort van de bibliotheek, dat voor dit jaar is geraamd op 543.337 gulden en Yoor het komende jaar op 568.640. In de commissie is echter gepleit voor een meer geleidelijke optrekking van de tarieven. B. en w. zijn daarvoor door de knieën gegaan en dienden een gewijzigd voorstel in. De prijs van een lees ka art voor personen van achttien jaar en ouder gaat van 6 naar 7,50, ter wijl gezinsleden in plaats van 3,50 nu 4 gaan betalen. Een leeskaart voor personen van vijftien tot acht tien jaar komt van 2,50 op 3 en voor de leeftijdsgroep beneden de vijftien jaar van 2 op 2,50. De Taad ging zonder veel discussie ak koord mét deze verbogingen. De wijzi gingen betekenden overigens wel dat de gemeente 22.000 gulden minder op strijkt dan in de begroting was opge nomen. Dit bedrag zal worden gedekt uit de post 'onvoorzien'. ROTTERDAM Opnieuw hebben b. en w. besloten tot. sluiting van twee logementen. Het betreft ditmaal de inrichtingen Wijkstraat 32b en Wiek- straat 32c (resp; 11 en 5 slaapplaat- sen)' B. en w. hebben gehandeld op grond van rapporten van Bouw-en WoniM: toezicht waaruit blijkt dat da loge menten op verscheidene punten niet voldoen aan de eisen in de logemen tenverordening 1970. ROTTERDAM Twee leden vari het Rotterdamse politiekorps zijn gewand geraakt tijdens een vechtpartij met enkele woonwagenbewoners vaa het kamp 'De Kievit*. s}. Twee mannen hadden zich 'geposteerd in het bureau van de sociale dieast van het woonwagenkamp. Zij eisten een grotere woonwagen. Deze eis zet ten zij kracht bij door aan te kondi gen niet eerder weg te gaan. dan wan neer zij een positief antwoord hadden gekregen. Toen rij na herhaalde veraeeken om zich te verwijderen toch Kerven zitten groep de petitie in. Er ontstond: een vechtpartij, waarbij twee agenten licht werden gewond en een, auto werd beschadigd Tegen de tweebe woners van het kamp werd proces-ver baal opgemaakt ROTTERDAM Uit een kledingzaak in Rotterdam is in de naCht van don derdag op vrijdag een party suede en leren heren- en damesjassea gestolen ter waarde van 30.000. De inbrekers verschaften zich toegang door de deur open te brengen. De daders rijn spoorloos. ROTTERDAM In verband met de autoloze zondag zullen op de» dag vrijwel alle verkeers installaties in Rotterdam knipperen. Uitzonderingen rijn gemaakt voor de kruispunten: Hoofdweg-Bosdreefhet Hofplein, van Limburg Stlrumpledn en het Botlekge- bied. /V ROTTERDAM Twee jongemannen hebben bij de Ford-dealer ia-Rotter dam Blijden» benzine overgeheveld uit de tanks van nieuwe auto's in jerrycans. Terwijl'rij daar mee bezag waren werden rij betrapt door sur veillerende agenten. Het tweetal, de 21-jarige PMP, en de 19-jarige AXLA. uit Botterdam, zijn aangehouden. Leiden: Wageningen: Zeldam: Heden ging van ons heen mijn lieve Vrouw, onze goede Moeder, Behuwdmoeder en Grootmoeder Maria Margaretha van Oordt echtgenote van Jan Cornells van Eek, op'de leeftijd van 76 jaar. J. C, van Eek M. M. de Planque-van Eek B. M. de Planque Pam Jan F. van Eek J. H. M. van Eek- van der Veld Overveen: J. F. Herfst-van Eek L. P. Herfst Marianne Hansje Enschede: M. C. Roodenburg-vanEck R. F. Roodenburg Cees Kees Leiden: Mariet de Planque Frederick de Plantje Utrecht: Torild van Eek Madelien de Planque Lelden, 8 november 1973. Zoeterwoudsesingel 25. GEEN BEZOEK De crematie is bepaald op dinsdag 13 november a.s. in het Crematorium te Velsen, na aankomst van trein 11.56 uur, halte Driehuis-Werterveld. Psalm 130 (berijmd), Heden nam de Heere van ons, nog onverwacht, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Schoonzuster en Tante Keeltje Visser-Korving weduwe van Arie Visser in de ouderdom van 91 jaar. Mede namens verdere familie: C. den Dulk-Visser Scheveningen, 9 november 1973. Dr. De Visserplein 85. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 2—-2.30 uur. Maandagmiddag van 5—6 uur in de rouwkamer. Van Boetzelaerlaan 292. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 13 november te 11.30 uur in het vergaderlokaal van de Thaborkerk, Van Hoombeekstraat 128, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben óp de Al gemene Begraafplaats aan de Kerkhof!aan. Aankomst aldaar te 12.30 uur. In Jezus ontslapen, onze geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Geertruida de Lange weduwe van Bart Scherpenzcel op de leeftijd van 88 jaar. Nieuwer Ter Aa: mej. H. Scherpenzcel Amersfoort: Koudekerk a.<L Rijn: Sehomberg (Can.): Florida (Z-Afr.): mej- C. ScherpenzeeJ C. Scherpenzeel J. A. Scherpenzeel- Reyneveld J. Scherpenzeel D. Scherpenzeel-Geertsema W. G. P. Hulsman- Scberpenzeel E. Hulsman kleinkinderen en achterkleinkind Nieuwer Ter Aa, 9 november 1973. Dorpsstraat 17. De bijzetting in het familiegraf is bepaald op dinsdag 13 november a.s. op de oude algemene begraafplaats te Breukelen om 12.30 uur. DANKBETUIGING Daar het ondoenlijk is om ieder onze persoonlijke dank uit te brengen, brengen wij ome hartelijke dank voor de overweldigende belangstelling ons getoond in welke vorm ook. bij ons 55-jarig huwelijksfeest. Maar boven alles dank aan Hem. die ons met onze kinderen en kleinkinderen dit heeft doen beleven. H. Grootveld M. Grootveld-Taal Scheveningen, Ripperdastraat 20. Kiaas van der Plas Maria Cornelia van der Pol- - Bicsbroek" GomeiKs van JDaijrmibocte Wie overwintdie tal Ik geven van het verborgen manna, en lkzal hem een witte steen geven en op die steen een nieuwe naam geschreven, welke niemand weei, dan die hem ontvangt'. Openb.2:l7b. Na een geduldig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen Tn Zijn heerlijkheid onze lieve zorgzame Man, Vader en Opa Scerp Bruinsma op de leeftijd van 56 jaar. H. Bruinama-Valstar Jan en Dieneke Corrie, Kees cn Isolde Leo Dick Seerp 's-Gravenhage, 8 november 1973. Aardbeistraat 16. Liever geen bezoek De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den dinsdag 13 november om 13.30 uur in do Petrakerk, Thorbeckelaan hoek Albardastraat, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op 'Westduin', Ockenburghstraat 27 te 's-Gra- venhage-Loosduinen. Donderdagavond heeft God tot Zich genomen on ze Broer en Zwager y.-* oud 56 jaar. Seerp Bruinsma Openbaringen 2 - 17b, Wie overwint, die zal Ik geven het verborgen manna, en Ik zal hem een witte steen geven en op die steen een nieuwe naam geschreven, welke niemand weet, dan wie hem ontvangt Den Haag: B. Alkema-Bruinsma Den Haag: A. de Vries-Bruinsma iNaaldwijk: H. Kuyvenhoven-Bruinsm» 1 W. Kuyvenhoven Monster: D. Bruinsma M. A. Bruinsma-VreugdeniiU men schrijft ons m HBuEEl ml Dc redactie behoudt zich het recht voor haar ter opname In deze rubriek toegezonden me ningsuitingen verkort weer te geven. BI) pu- blikatle wordt mei de naam van de Inzender ondertekend. Brieven kunnen worden ge stuurd aan het secretariaat hoofdredactie Trouw/Kwartet, postbus SS», Amsterdam. -- U op t -novsmbsr 197J - de tang* rel» epgegeen. HIJ U VS Jeer geworden. M. H. vin der Pies ten Bruggcncsle Kstwljk aan Zee. Lljsterbecstraat s, .'-Psalm tl t 4 - toude bar.).- Heden bereikte ons uil Orasd Kaplds bet bericht ven bet plotseling overlij den van onse lieve Zuster en Behuwdsuster in de ouderdom van 41 Jaar. ram. Blesbroek Dordrecht nov. 1S73. DANKBETUIGING Op woensdag 31 oktober 1973 mochten wij door 'sHeeren goedheid ons gouden huweUJks- feest vieren, itet ome familie, kennissen en vrienden, U maakte dexs das voor ons tot een onver getelijke dag. Daarom willen wij u langs deze weg hartelijk dsnken voor de belangstelling die u ons hebt getoond. O. de Moojr-Heikpop s. de Moor Rijneburg. november 1973. Evsrtsenstraat is. Algemene kennisgeving Dan ga lk op tot Coda altaren, tot God, mlln Cod. dt bron van vreugd; Paalm 4S,.vers 4 Heden behaagde h*L jJü Heere na een langdurig doch «eer geduldig gedre- gen lUden nit on* midden weg te nemen, onse geliefde Vaaar, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader I :?y vodavmaar van Jannetje van der Plas In de eudvdom van M Jaar. J. v.' Daflvenbode r v W, fc. v. DuUvenbode- BcrkheU J. v. TJullvenbod» D. v. Duljvenbode- v. Duljn A. Onderwater-. -• v. Duljvenbode A-. Onderwater :j." v.- Duljvenbode, V* H.-A. -v. Duljvenbode* Kemmetzwaal Klein- en achterkleinkinderen. Katwijk: aan den BUn,-- S november 1973.. Baron -'V; van Wassenaerlaan 13 Bouwbeteek'. t.a. saterdag en zondagavond van uur in de aula van Huize 'Salem', Dulndoornlaan 34 te Katwijk aan Zee. Da rouwdienst zal gehou. den worden maandag 1Z nov, 1973, des nam. 1.43 uur ln het Jeugdhuis, voorstraat 73, waarna, de. terearde- beetetling zet plaatsvinden omstreeks 3.30 uur op de begraafplaats - Pul must" aan de Parklaan te Kat wijk, -.

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 15