Familieberichten Ést Waarom gaat de krant wélelkecag mee naar boven? De krant is koning. 1 Omdat men ervoor betaalt Daanom kunt u beter adverteren in de knart irmwz I Geschreven portret van een bijzondere figuur in de Nederlandse samenleving m Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen ONDERWIJZER (ES) TRQLW/KWA&TËT MAANDAG 12 NOVEMBER 1973 Hasina Jonker Hasina Plokker P. JONGELING Levensbeschrijving, interviews en foto's Verkrijgbaar in da boekhandel prijs f 12.50 ZOMER KEUNING - WAGENINGEN mm mm® mtWA t wi f r?~§ om Goed nieuws voor mensen met aambeien» ROTTERDAM ELOUTSCHOOL Heden is van ons heengegaan, in de hope des eeuwigen levens, mijn lieve Man, onze dierbare Broer, Zwager en Oom Johannes de Rel in de ouderdom van 78 jaar. Ps. 116:4. Uit aller naam: B. de Bel-Huijser Botterdam, 9 november 1973. Bejaardenflat „Tuynenburgh", Oosterse Tuin 83, kamer 237. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Tuynenburgh". Bezoek aldaar maandag van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 13 november a.s. om 14.00 uur in de recreatiezaal van „Tuynenburgh", waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de begraafplaats te IJs- selmonde, omstreeks 15.00 uur. „En ziet, ik ben met u, al de dagen tot de voleinding der wereld, amen." Mattheus 28 vers 20. Na een korte ziekte, heeft de Heere tot Zich ge nomen mijn Lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Oma, Schoonzuster en Tante Janna Koudstaal-van Zon op de leeftijd van 70 jaar. J. W. Koudstaal Ridderkerk: H. Koudstaal L. Koudstaal-v. d. Heuvel Annelies Hanneke Evelien .Tan Willem mej. A. Koudstaal en verdere familie Rotterdam, 9 november 1973. Segwaardstraat 3b. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis De overlene !s opgebaard in de rouwkamer aan de Voorstraat 51. Bezoek en gelegenheid tot condoleren maandag en dinsdag van 19.0019.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag as. op de begraafplaats Oud-Kralingen, Oud-Kralingse- weg 334. Aankomst in de kapel om 14.50 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot con doleren in de kapel. Na een kortstondige ziekte is in vrede ontslapen onze lieve Moeder, Grootmoeder, Overgrootmoe der, Zuster, Schoonzuster en Tante Janny van der Boon weduwe van N. H. Streekstra in de ouderdom van 84 jaar. Uit aller naam: J. G. van dor Boon 's-Gravenliage, 10 november 1973. Bejaardencentrum „Landscheiding". Isabella! and 1700. Correspondeatie-adres: Van Leeuwenhoekstr. 46. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 14 november a.s. om 1.30 uur in Huize „Landscheiding", waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 2.30 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a. De Heere is mijn herder, mij ontbreekt niets. Bedroefd, maar toch dankbaar dat hij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat de Heere heden in Zijn Heerlijkheid heeft opgenomen onze lieve Vader en Opa Teunis Roest weduwnaar van J. H. J. van Rijn in de ouderdom van 79 jaar. Leimuiden: G. G. van Bodegraven-Roest T. C. van Bodegraven Hans Leimuiden: G. G. Roest Leimuiden, 10 november 1973. Biiderdam 24. De overledene staat opgebaard: Vriezekoop 77, Leimuiden. De rouwdienst in de Ned. Herv. kerk te Leimui den zal D.V, plaatsvinden woensdag 14 november des nam. 2 uur, waarna de teraardebestelling zal volgen op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in het jeugdgebouw van de Ned. Herv. kerk te Leimuiden. Verzoeke geen bloemen. Eenmaal als de stonde slaat dat dit lichaam sterven gaat, als mijn ziel uit d'aardse woon opklimt tot des Rechters troon, Rots der eeuwen, in Uw schoot berg mijn ziele voor de dood. Tot onze diepe droefheid nam de Here tot Zich in Zijn eeuwige Heerlijkheid mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve, zorgzame Moeder, Oma, Zus ter, Behuwdzuster en Tante JoJxanna «Aleida van der Houwen echtgenote van Abr. van Straalen op de leeftijd van 59 jaar. Honselersdijk: Abr. van Straalen Rozenburg: J. van Straalen J. J. van Straalen-Scheffers 's-Gravenzande: A. J. Burgersdijk- van Straalen J. C. Burgers dij Ie Zoetermeer: L. Kuyvenhoven- van Straalen P. W. Kuyvenhoven Hoek van Holland: J. A. Voorsluys-van Straalen J. F. G. Voorsluys kleinkinderen en verdere familie Honselersdijk. 11 november 1973. Stompersdijk 7. Condoieantiebezoek: dinsdag 13 november a.s. van 19.3021.00 uur in de zaal van de Herv. Kerk ,.De Voorhof", ingang Fazantlaan te Honse lersdijk. De rouwdienst wordt D.V. gehouden woensdag 14 november a.s. in de Herv. Kerk „De Voorhof' te Honselersdijk: aanvang der dienst om 14.15 uur; waarna de teraardebestelling plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats te Naaldwijk om ca, 15.15 uur. 'k Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn. Psalm 73 12 (berijmd). Heden nam God tot Zich na een langdurige ziek te, mijn geliefde Vrouw en der kinderen zorg zame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoe der geboren Plokker in de ouderdom van bijna 71 jaar. Katwijk: H. Jonker Sassenheim: A. Vos-Jonker S, Vos Katwijk: j. Jonker M. Jonker-van der Bent A de Best-Jonker II. de Best C. Jonker K. Jonker-Kuijt Rijnsburg: H. Jonker E. Jonker-van Egmond H. de Mooij-Jonker J. de Mooij Australië: A. Jonker Katwijk: C. Jonker W. Jonker Wassenaar: M. Bellekom-Jonker N. J. Bellekom-Jonker Kleinkinderen en achterkleinkind Katwijk aan Zee, 10 november 1973. Secr. Varkevisserstraat 333. Gelegenheid tot condoleren: 's middags van 35 en 's avonds van 79 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 14 november a.s. des nam. 2.45 uur in gebouw 'Ire ne', Voorstraat 35 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 3.30 uur op de nieuwe begraafplaats 'Duinrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Moegestreden, maar gelukkig in het besef dat ze naar Gods Huis ging, nam van ons afscheid onze innig geliefde, zorgzame Moeder en Oma Elsina Doedens weduwe sinds 1936 van Reinder Hogendorf op de leeftijd van 71 jaar. Gezang 86 (uit 119 gez.) Groningen, 9 november 1973, Hora Siccamasingel 40. Corresp.adres: Noorderstationsstraat 74, Groningen., Groningen: D. Storm-Hogendorf J. W. Storm Haren: E. v. d. Molen-Hogendorf K. v. d. Melen en kleinkinderen De begrafenis zal plaats vinden op het Esserveld op 13 november as. om 15.00 uur. Voorafgaand zal een dienst gehouden worden in de Opstandingskerk, P.C. Hooftlaan 48, om 14.00 uur. Na de begrafenis zal er gelegenheid zijn tot con doleren in dezelfde kerk. Een dag is in Uw huis mij meer dan duizend waar ik U ontbeer Psalm 84 5. De Heer heeft onverwacht tot Zich genomen onze lieve Moeder Geertruida van den Berg weduwe van Boudewijn Huijssoon op de leeftijd van 74 jaar. W. C. Huijssoon E. C. Huijssoon-Bouman C. W. Huijssoon J. M. Huijssoon-Bonne L. Huijssoon H. Huijssoon-Bouterse M. de .Tong-Huijssoon J. de Jong California: J. van Leeuwen-Huijssoon A. van Leeuwen Spijkenisse: J. P. Frets-Huijssoon W. N. Frets J. Keizer kleinkinderen en achterkleinkind Amsterdam, 11 november 1973. Willem Leevendstraat 8b. Corrrespondentie-adres: Familie W. C. Huijssoon, Hodepijlkade 10. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers Zandpad 3a, (Stadhouderskade naast het Vondelpark); gelegenheid tot afscheidnemen don derdagmiddag van 3,004.00 uur en 's avonds van 7.00—8.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden, vrijdag 16 november om 12.30 uur in de Pnielkerk, Bos en Lommerweg 191 door de weleerwaarde heer ds. J. P. Dóndorp. Daarna gelegenheid tot condoleren. De teraardebestelling zal daarna plaatsvinden te 14.00 uur op de begraafplaats 'Vredenhof'. Haar lemmerweg. Vertrek vanaf de kerk 13.30 uur. Liever geen bloemen „Tegen den avond zal het licht zijn." Zacb. 14-17 j. Met diepe weemoed geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare Vader en Groot vader Dr. Tbeodoor Emile de Jonge in leven tandarts weduwnaar van Catharina Assenbroek Officier in de Orde van Oranje-Nassau Begiftigd met het Ere kruis Pro Ecclesia et Pontifice Onderscheiden met de Doctor Th. Dentz-medaille Oud-Privaat Docent aan de Gemeentelijke Universiteit van Amsterdam Oud-Conservator van de Odontologische Afdeling van het Anatoraisch-Embryologisch Laboratorium Amsterdam gesterkt door de genademiddelen van de H. Kerk op de leeftijd van 80 jaar. C. G. J. M. de Jonge V. Th. I. Smits-de Jonge G.M. Smits O. J. M. M. de Jonge en kleinkinderen Zeist, 9 november 1973. „Huize Daran", Homeruslaan 21. Corr.-adres: Nic. Maesstraat 46, Amsterdam-Z. Op woensdagavond 14 november zal er gelegen heid zijn tot afscheidnemen van 8—9 uur in de rouwkamer van het O. L. Vrouwe Gasthuis, Ruysehstraat 136 te Amsterdam. De gezongen Requiemmis zal worden opgedragen donderdag 15 november te 10.30 uur in de kerk van de Allerh. Rozenkrans, Jac. Obrechtstraat 28 te Amsterdam, waarna de bijzetting om 12 uur zal plaatshebben in het familiegraf op de begraaf plaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Gelegenheid tot condeleren na de bijzetting in de ontvangkamer van de begraafplaats. Rhenen, 10 november 1973. Hurt ten Daele, Rozenlaan 115. Heden nam de Heere tot Zich in Heerlijkheid onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader Arie Johannes Koekoek sinds 1958 weduwnaar van J. M. Wentzel in de hoge ouderdom van 96 jaar. Psalm 103 9 Zijn leven was gekenmerkt door blijmoedigheid en door een vast geloof. Rhenen: J. G. Koekoek J. Koekoek-Brouwer Rhenen: A. M. M. Koekoek Rhenen: J. M. Griffioen-Koekoek II. Griffioen Klein- en achterkleinkinderen Geen bezoek aan huis, geen toespraken Zij, die van de overledene afscheid willen nemen, worden daartoe ih de gelegenheid gesteld op woensdag 14 november van 19,0020.00 uur in de rouwkamer van het Wijkgebouw, Nieuwe-Veenen- daalseweg 53 te Rhenen. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats ,te Rhenen op donder dag 15 november a.s. om 'ongeveer 15.00 uur. Hieraan vooraf zal een rouwdienst worden gehou den in de GereformeerdejKerk, Nieuwe Veenen- daalseweg te Rhenen, ai Gelegenheid tot condole: aardebestelling in het wi, Anjerlaan 1 te Rhenen. ang 14.00 uur. 'o na afloop van de ter- centrm 'Rhenen Hoog", 'lc Zal dan gedurig bi) U zijn in al mijn noden, angst en pijn. Psalm 73 12 (berijmd) Na een smartelijk, doch ge duldig gedragen lijden is in de hor»e des eeuwigen levens van ons heengegaan, onze heve zorgzame Moeder en Oma Adriana Haasnoot weduwe van Huig Aandewlel in de ouderdom van 69 jaar. L. van Beelen-Aatvdewiel C. van Beelen E. Hoek-Aandewiel L. Hoelc J. Aandewlel J. Aandewiel-Vooijs L. Aandewiel J Aandewiel-Pluimgraaff en kleinkinderen Katwijk aan Zee. 10 november 1973 Secr. Varkevisserstraat 70. Gelegenheid tot condoleren 's middags van 3-5 en 's avonds van 7-9 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden, woensdag 14 novem ber a.s. des nam. 1.15 uur in het Jeugdhuis, Voorstraat 72 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis ?al plaatsvin den omstreeks 2 uur op de nieuwe begraafplaats ..Duin- rust*' aan de Parkiaan te Katwijk aan Zee. Heden nam God tot Zich •na een langdurige ziekte onze geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante echtgenote van Hermanus Jonker, in de ouderdom van bijna 71 jaar. SI. de Vries W.-Piokkar-'/an Leeuwen A. Houwaart-Plokker Heven en nichten Katwijk aan Zee, 1» november iïts, Saksenstraat 26, Voor uw deelneming, betoond na het overlijden van Grietje Tump betuig ik u mijn hartelijke dank. F. M. Poulain, exec. test. Amsterdam, november 1973. Kadoeiemveg 75. Tweede Kamerlid en fractieleider van het GPV DANKBETUIGING Op woensdag 31 oktober 1973 mochten wij door *s Heeren goedheid ons gouden huwelijks- ieest vieren. Met onze fajniUe, kennissen en vrienden, U maakte deze das voor ons tot een onver getelijke dag Daarom willen wij u langs deze weg hartelijk danken voor de belangstelling die u ons hebt getoond. G. de Mooy-uelkoop S. de Mooy Rijnsburg, november 1873, Evertsenstraat 18. Dijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. Da watenschap kent tegen woordig een middel dat ds ba- rondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopS. Da zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H. Met Sperti EreparatlonH ver schrompelen ook hardnekkig» aambeien. Sperti Preparation H ia xnSH en ontsmettend. Voor dlrekte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar een middel: Sperti Preparation It zalf en zetpillen. (voor Christelijk basisonderwijs) 's-Gravendijkwal 73b. Tel. 010 - 239507. Het bestuur vraagt liefst zo spoedig mogelijk een van positief Christelijke beginselen voor vast of tijdelijk als 9de of 10de leerkracht voor een 3e klas (23 leerlingen) diploma christelijk onderwijs. Fl. 180, leerschool 2?.A, "Koningin Wilhelmina" verpl. kostenbesluit is van toepassing Inlichtingen bij en sollicitaties aan W. A. Pleij- sier, H.D.S., Teldersweg 28, Rotterdam-3012, telefoon 010 - 186305.

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 12